Najlepiej w Linz

Świat Koni | 20 kwietnia 2017

Najlepiej w Linz

Zbliżający się weekend oznacza rozpoczęcie sportowych zmagań na zagranicznych zawodach jeździeckich, podczas których startuje duża grupa naszych reprezentantów. 

REKLAMA

reklama

Eschweiler/Niemcy
   Dziś rozpoczął się drugi tydzień zawodów w Eschweiler, w którym maja one rangę CSI3*/CSI1*. Mściwoj Kiecoń rozpoczął swoje startu od konkursu dla koni 6-letnich, w którym na wałachu Giraldo L miał jedną zrzutkę. Taki sam wynik punktowy uzyskał on w konkursie 140 cm, w którym startował na wałachu Cronos. Bezbłędnie swój parkur pokonała natomiast klacz Digisport Callista, na której nasz zawodnik zajął 19. miejsce w konkursie 135 cm.

Wyniki: TUTAJ

Linz/Austria
   Liczna grupa naszych zawodników wybrała się do Linz, gdzie w tym tygodniu odbywają się zawody rangi CSI2*/CSI1*. Najwyższe miejsce spośród nich zajęła dziś Michalina Szmytka na klaczy Utoucha van de Dwerse Hagen, która w konkursie 120 cm uplasowała się na trzeciej pozycji. Aleksandra Zybała na wałachu Iton oraz Klara Kostrzewa na wyhodowanej w Czechach klaczy Alexa Arista B miały punkty za przekroczona normę czasu.
   W konkursie dla 5-latków bardzo dobry czas ale niestety jeden błąd miał Łukasz Appel na wałachu Heartcor F i para ta zajęła 8 miejsce. W konkursie dla koni 6/7-letnich po jednym błędzie mili również Michał Kaźmierczak na ogierze Wilander, Jan Bobik na Onasis i Łukasz Appel na Gaultier VDL
   Konkurs rundy srebrnej (135 cm) bezbłędnie ukończyli: Jan Bobik na Chacco Amicor ZM (13 m), i Łukasz Appel na ogierze Cilverback du Vliest Z (17 m). Klara Kostrzewa miała 1 pkt na wałachu Quelf D’Or. Ta amazonka była naszą najlepszą zawodniczką w najważniejszym konkursie dnia o wysokości 145 cm. Startowała w nim na wałachu Riboy d’Alimat i po bezbłędnym przejeździe zajęła 6. miejsce. Łukasz Appel na wałachu Casper XXI i Michalina Szmytka na wałachu Comet przekroczyli normę czasu i z wynikiem 1 pkt uplasował się na 14 i 17 pozycji.

Wyniki: TUTAJ

Komentarze (0)

Dodaj komentarzWciśnięcie przycisku poniżej jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu komentarzy.