HPP-B - niedzielne finały

Świat Koni | 2 kwietnia 2017

HPP-B - niedzielne finały

Dalia Lehmann, Joanna Marciniak i Jarosław Skrzyczyński to niewątpliwie najbardziej zadowoleni jeźdźcy zakończonego dzisiaj Halowego Pucharu Polski.

REKLAMA

reklama

   Gospodarzem finałowych zmagań było Stado Ogierów w Łącku. Włodarze tego ośrodka dołożyli wszelkich starań aby zawodnicy jak i bardzo licznie zgromadzona publiczność nie szybko zapomniała o tej rywalizacji sportowej.

   Przed południem na starcie stawili się reprezentanci kategorii juniorów. Na liście startowej 13 nazwisk, co ciekawe 13 amazonek. Najlepszą okazała się Dalia Lehmann, która oprócz złotego medalu wygrała również siodło szyte na miarę. Na drugim miejscu uplasowała się zawodniczka reprezentująca barwy KJ Ciekocinko – Aleksandra Bolko, ze srebrnym medalem wyjedzie z Łącka Maria Baehr.

Kolejną kategorią w jakiej walczono o medale to Młodzi Jeźdźcy. Tu prawo startu mają zawodnicy w wieku 19-21 lat. Na podium stanęły znowu same amazonki. Na najwyższym miejscu Joanna Marciniak, srebro trafiło do Michaliny Szmytki, a brąz do reprezentantki KJ Agro-Handel Śrem – Dajany Pawlickiej.

Jako „wisienka na torcie” rozegrana została najbardziej emocjonująca z kategorii – Seniorzy. Tu nie mogło być inaczej, wygrał nasz „seryjny zwycięzca” - Jarosław Skrzyczyński, do finału wybrał klacz Chacclanę własności Krzysztofa Dyrka i jak się okazało to był świetny wybór. Na drugim miejscu rywalizację zakończył nasz aktualny Mistrz Polski – Kamil Grzelczyk, medal brązowy odebrał reprezentant Tuszyńskiego KJ Garbówek – Michał Tyszko.

Komentarze (14)

Delegat (niezarejestrowany)10 miesięcy, 3 tygodnie temu

Komentarz usunięty, z powodu naruszenia §9 regulaminu. Administrator.

zawodnik (niezarejestrowany)10 miesięcy, 3 tygodnie temu

Komentarz usunięty, z powodu naruszenia §9 regulaminu. Administrator.

Delegat do zawodnika (niezarejestrowany)10 miesięcy, 3 tygodnie temu

Komentarz usunięty, z powodu naruszenia §9 regulaminu. Administrator.

Bywacz (niezarejestrowany)10 miesięcy, 3 tygodnie temu

Komentarz usunięty, z powodu naruszenia §9 regulaminu. Administrator.

Sędzia (niezarejestrowany)10 miesięcy, 3 tygodnie temu

Czyli tylko Bolko Tyszko i Pawlicka reprezentowali jakieś kluby? Dziadostwo dziennikarskie świata koni już dawno siegneło dna...

Delegat (niezarejestrowany)10 miesięcy, 3 tygodnie temu

Komentarz usunięty, z powodu naruszenia §9 regulaminu. Administrator.

pawellll (niezarejestrowany)10 miesięcy, 3 tygodnie temu

A dlaczego nikt nie napisze o wynikach naszego reprezentanta w wkkw ,artka s w lumyhlen.........???????????

Kapitan (niezarejestrowany)10 miesięcy, 3 tygodnie temu

Komentarz usunięty, z powodu naruszenia §9 regulaminu. Administrator.

Zainteresowana (niezarejestrowany)10 miesięcy, 3 tygodnie temu

Czy ktoś mi odpowie dlaczego w HPP nie startowali: Opłatek, Ludwiczak, Kiecoń, Lewicki, Wechta, Koza, Morsztyn, Piwowarczyk, Antolak - o co chodzi? Przecież HPP to halowe Mistrzostwa Polski?

Sebastian (niezarejestrowany)10 miesięcy, 3 tygodnie temu

Komentarz usunięty, z powodu naruszenia §9 regulaminu. Administrator.

Skandal (niezarejestrowany)10 miesięcy, 3 tygodnie temu

Skandaliczne zachowanie redakcji usuwa wpisy pod pozorem swojego regulaminu tylko dlatego że nie pasuja one do opcji politycznej pana dudka??? Jesteście żałosni! To w takim razie dlaczego nie usuneliscie wpisu osoby pod nickiem pawelll??? Co ona ma wspólnego z hpp? I co wnosi? Aaa zapomnialem że ona nie dotyczy waszego kochanego zarzadu pzj to nie trzeba usuwać... żeby nie było że mój wpis tez zaraz zniknie to w temacie bardzo gratuluje Jarkowi i Kamilowi! Jarek to wiadomo klasa sama w sobie ale fajnie że Kamil potwierdza swoja świetną formę!

Admin10 miesięcy, 3 tygodnie temu

Nazywam się Przemysław Pytiński i jestem administratorem tej strony. Regulamin jest bardzo prosty i czytelny, jeśli coś nie jest jasne proszę o telefon w dniu jutrzejszym do redakcji z chęcią wytłumaczę. Kasowane są posty łamiące regulamin niezależnie od tego kto jest ich autorem i z jaką opcją "sympatyzuje". Tematów dotykających wyborów PZJ jest tu kilka i nie ma potrzeby żeby wpisy ich dotyczące pojawiały się pod każdym newsem. Ten news traktuje o HPP i proszę o trzymanie się tej prostej zasady określonej w punkcie 9 regulaminu. Zresztą proszę o trzymanie się wszystkich punktów wyżej wymienionego regulaminu. Osobom, które go nagminnie łamią będzie blokowana możliwość komentowania, jednocześnie przypominam że internet nie jest anonimowy i proszę o większą powściągliwość w wyrażaniu swojej opinii dotyczących bieżących spraw. Pozdrawiam i życzę miłej nocy.

Środowisko (niezarejestrowany)10 miesięcy, 3 tygodnie temu

Drogi Panie Przemysławie, na jakiej zatem podstawie wpisu "pawelll" nie uznał Pan za niezgodny z par 9 regulaminu? Akurat ten wpis Pan zostawił... co on wnosi do tego tematu? Słabe to wytłumaczenie... doskonale wszyscy wiedzą w jakiej opcji był Pan Dudek i że popierał Pana Szewczyka i ekipę obecnie rządzącą... do tej pory w historii nie kasowaliscie żadnych postów negatywnych w stosunku do pzj... Przy okazji gratuluje Dalii Lehman zwyciestwa w Juniorach!

Admin10 miesięcy, 3 tygodnie temu

Ostatni raz Panu udzielę odpowiedzi tutaj, tak jak pisałem jeśli będzie Pan potrzebował dodatkowych wyjaśnień zapraszam drogą telefoniczną. Użytkownik "pawelll" jak wynika z treści jego komentarza nie ma gdzie napisać i na to zwraca nam uwagę, w przeciwieństwie do Pana, gdyż Panu tematów o PZJ nie brakuje, dla tego też jego komentarz został. Zasada jest bardzo prosta "polityka" zostaje w tematach "politycznych", w innych będzie kasowana. Co do kasowania postów "negatywnych w stosunku do PZJ", proszę sobie nie żartować. Jedynym wyznacznikiem tego co jest kasowane jest regulamin i nic więcej. Widzę całkiem sporo postów które krytykują obecne władze PZJ a cały czas istnieją (strasznie był bym niekonsekwentny z "zwalczaniu" drugiej strony). Temat uważam za zamknięty, jakikolwiek post związany z tą dyskusją lub "polityką" będzie od teraz automatycznie usuwany. Pozdrawiam.

Dodaj komentarzWciśnięcie przycisku poniżej jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu komentarzy.