BET 2017 - wolontariat

Świat Koni | 2 marca 2017

BET 2017 - wolontariat

BALTICA EQUESTRIAN TOUR 2017 to w sumie aż 6 tygodni prawdziwych, sportowych emocji. Obok zawodów międzynarodowej rangi CSI***, w ramach BET po raz drugi w Polsce zostaną rozegrane konkursy Pucharu Narodów dla Dzieci, Juniorów oraz Młodych Jeźdźców.

REKLAMA

reklama

Zawodnicy i widzowie to nie jedyni uczestnicy tej wyjątkowej imprezy sportowej, tak naprawdę jej sukces zależy w dużej mierze od Was młodzi i chętni, którzy w ramach wolontariatu, możecie być w samym sercu tego wydarzenia! Nabór do edycji wiosennej potrwa do końca kwietnia, do końca lipca natomiast, będzie można również wysyłać swoje zgłoszenie na edycję letnią. Uczestnictwo w Baltica Spring Tour daje pierwszeństwo podczas rekrutacji na Baltica Summer Tour.

SPRING TOUR - 16.05 – 04.06.2017
SUMMER TOUR - 15.08-03.09.2017

Jak zostać wolontariuszem? To łatwe i przyjemne. Jeśli masz skończone 15 lat, jesteś sprawny fizycznie i punktualny, a jeździectwo jest Twoją pasją, nie wahaj się i wyślij zgłoszenie na adres:wolontariat@ciekocinko.pl w tytule maila wpisując „Wolontariat Baltica Tour 2017”. W zamian organizatorzy zapewnią Ci zakwaterowanie, pełne wyżywienie, ubiór firmowy oraz moc wrażeń i cennych doświadczeń.

Wolontariat BET – Sport na żywo!


Komentarze (0)

Dodaj komentarzWciśnięcie przycisku poniżej jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu komentarzy.