reklama
reklama

CSI5* Bazylea – Lista zawodników

Świat Koni | 10 stycznia 2017

CSI5* Bazylea – Lista zawodników

Już w czwartek w Bazylei rozpoczną się pierwsze w tym roku zawody CSI o randze 5*. I jak zwykle listy startowe wypełnione będą nazwiskami największych gwiazd w dyscyplinie skoków przez przeszkody. 

REKLAMA

reklama

    Na starcie zobaczymy m.in. Daniela Deussera/GER, Christiana Ahlmanna/GER czy Simona Delestre/FRA – zawodników zajmujących obecnie pozycje 1, 2 i 5 w światowym rankingu. Oprócz nich o punkty do Longines Ranking i wysokie nagrody pieniężne walczyć będą również tacy jeźdźcy jak: Edwina Tops – Alexander/AUS, Kevin Staut/FRA, Marcus Ehning/GER Steve Guerdat/SUI czy Rolf-Göran Bengtsson/SWE.

   W tym roku na nagrody przeznaczono 756 000 Franków Szwajcarskich – czyli o 25 000 więcej niż w roku ubiegłym. W najważniejszym konkursie, niedzielnym Grand Prix zawodnicy będą walczyć o nagrody w wysokości 330 000 Franków. GP w tym roku rozegrane zostanie w innej formule niż dotychczas – będzie to konkurs z dwoma rundami, a prawo startu w drugiej uzyska 12 najlepszych par z pierwszego nawrotu. W poprzednich edycjach konkurs ten rozgrywany był jako dwunawrotowy z dodatkową rozgrywką.

Pełna lista zawodników: TUTAJ

Komentarze (0)

Dodaj komentarzWciśnięcie przycisku poniżej jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu komentarzy.