reklama
reklama

Zdobądź bilet na ME-C Strzegom 2017

Świat Koni | 9 grudnia 2016

Zdobądź bilet na ME-C Strzegom 2017

Choć do rozgrywanych w Polsce w przyszłym roku Mistrzostw Europy Seniorów w WKKW Strzegom 2017 jeszcze trochę czasu, to już dzisiaj można zagwarantować sobie możliwość osobistego przeżywania wielkich emocji towarzyszących tej prestiżowej imprezie.

REKLAMA

reklama

Udziel prawidłowej odpowiedzi na postawione poniżej pytania i weź udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Wśród nich są bilety wstępu na Mistrzostwa Europy, koszulki oraz czapki z logo imprezy.
Zapraszamy kibiców tej trudnej i pięknej konkurencji jeździeckiej do wzięcia udziału w zabawie.

Pytania

  1. W którym roku polska drużyna wywalczyła brązowy medal Mistrzostw Europy we wszechstronnym konkursie konia wierzchowego?

  2. Proszę podać skład polskiej drużyny, która wywalczyła brązowy medal Mistrzostw Europy we wszechstronnym konkursie konia wierzchowego?

  3. Gdzie odbywały się Mistrzostw Europy we wszechstronnym konkursie konia wierzchowego podczas których polska ekipa wywalczyła brązowy medal?


Odpowiedzi na pytania konkursowe należy wpisać do formularza poniżej do dnia 20 grudnia 2016. Pytania nie są trudne, a nagrody z pewnością ucieszą każdego szczęśliwca, którego wskaże los podczas losowania, które odbędzie się 21 grudnia 2016 roku w redakcji Świata Koni.

Nie można przesyłać zgłoszeń do tego konkursu.

Komentarze (2)

marcin (niezarejestrowany)1 rok, 3 miesiące temu

kiedy beda wyniki?:)

Anka (niezarejestrowany)1 rok, 2 miesiące temu

Właśnie kiedy można się spodziewać wyników ? Będą podane na stronie czy puszczane mailem ?

Dodaj komentarzWciśnięcie przycisku poniżej jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu komentarzy.