reklama
reklama

Rozpoczął się nabór Wolontariuszy

25 listopada 2016

Rozpoczął się nabór Wolontariuszy

Lubisz być aktywny? Kochasz jeździectwo i atmosferę zawodów? Chcesz zobaczyć z bliska przejazdy najlepszych w Europie zawodników i koni wkkw? Jeśli tak, dołącz do nas! Pomóż nam stworzyć zawody na najwyższym poziomie! Zostań wolontariuszem na Mistrzostwach Europy w wkkw - STRZEGOM 2017.

 

REKLAMA

reklama

   Mistrzostw Europy Seniorów we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego odbędą się dokładnie za rok, w terminie 17-20.08.2017, na Hipodromie im. 14 Pułku Ułanów Jazłowieckich w Morawie koło Strzegomia. Będzie to bezprecedensowe wydarzenie w historii polskiego jeździectwa. Polska jeszcze nigdy dotąd nie była organizatorem imprezy rangi mistrzostw kontynentu w dyscyplinach olimpijskich w kategorii seniorów, a ostatnie Mistrzostwa Europy Seniorów w naszej części Europy odbyły się w Kijowie w 1973 roku.

    Mistrzostwa Europy Seniorów rozgrywane są co dwa lata - w latach nieparzystych, a ranga sportowa ich porównywalna jest z Mistrzostwami Świata i Igrzyskami Olimpijskimi. Jest to niezwykle prestiżowa impreza jeździecka, w której uczestniczą najlepsi jeźdźcy Europy. Ostatnie Mistrzostwa Europy Seniorów, które odbyły się szkockim Blair Castel w 2015 roku, zgromadziły przed telewizorem przeszło 35 milionów widzów na całym świecie, wydarzenie relacjonowało 27 stacji telewizyjnych.

   W Strzegomiu spodziewamy się udziału około 17 reprezentacji narodowych i około 80 zawodników. Wśród nich mamy nadzieję nie zabraknie również reprezentantów Polski. Liczymy, że nasi reprezentanci spiszą się świetnie i dostarczą nam wielu niezapomnianych wrażeń i sportowych emocji.


Właśnie trwa nabór wolontariuszy, którzy pomogą zorganizować to wydarzenie.

 - Zapraszamy młodzież, osoby dorosłe oraz seniorów. Dołącz do nas – nie ma znaczenia, czy jesteś osobą młodą lub starszą, mężczyzną czy kobietą, musisz mieć jedynie ukończone 18 lat. Podczas zawodów jest wiele rodzajów pracy i zadań, gdzie potrzebne są różne umiejętności. Każda para rąk będzie potrzebna, zapraszamy do przesłania aplikacji do programu – wyjaśnia Agata Pniewska, koordynator Programu Wolontariatu.

 Potrzebna jest pomoc w biurze zawodów i biurze prasowym, w punktach informacyjnych i porządkowych, przy obsłudze informatycznej, przy konkursie ujeżdżenia, na crossie i parkurze przy pracach porządkowych, przy rozklejaniu plakatów i roznoszeniu ulotek, przy transportach na lotnisko oraz przy wielu innych zajęciach.

 - Nie zapominajcie, że mimo obowiązków, które zostaną Wam przydzielone, wolontariat to:

SUPERDOŚWIADCZENIE, NOWE ZNAJOMOŚCI i DOBRA ZABAWA! – dodaje Agata Pniewska.

Nabór do programu potrwa do 27 stycznia 2017.

Regulamin programu wolontariat oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.Strzegom2017.pl

 

Komentarze (1)

13zł/h (niezarejestrowany)1 rok temu

wykorzystywanie ludzi .dorabianie sie czyimi rekami.

Dodaj komentarzWciśnięcie przycisku poniżej jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu komentarzy.