reklama
reklama

Ruszyła Cavaliada 2016

Świat Koni | 1 grudnia 2016

Ruszyła Cavaliada 2016

Czwartek 1 grudnia 2016 roku był pierwszym dniem rozgrywania kolejnej edycji międzynarodowych zawodów CSI3*-W/CSI1*/CSIYH1*/CDN Cavaliada. Organizatorzy przewidzieli na pierwszy dzień rozegranie aż 9 konkursów.

REKLAMA

reklama

W konkursie otwarcia zawodów trzygwiazdkowych Małej Rundy zwyciężył niemiecki skoczek Harm Lahde dosiadający konia OAK GROVE'S FLICKERING STAR. Konkurs zwykły Małej Rundy zawodów jednogwiazdkowych przyniósł zwycięstwo reprezentantki Polski, Pauliny Gryciak startującej na klaczy CZARNULA.W dwufazowym konkursie Średniej Rundy zawodów trzygwiazdkowych, z przeszkodami o wysokości 140 cm. zwyciężyła kolejna polska para, Łukasz Koza i CHITO BLUE.
Również w konkursie Dużej Rundy tych zawodów podczas dekoracji zwycięzców zagrano polski hymn narodowy. Tym razem powodem do tego było zwycięstwo naszego reprezentanta, Jarosława Skrzyczyńskiego dosiadającego klaczy QUINTELLA.
W rywalizacji młodych koni w Poznaniu najlepszya okazała się CASSIA DE LYS L dosiadana przez Jarosława Skrzyczyńskiego.

W rywalizacji zawodników ujeżdżenia, w konkursie Św. Jerzego najlepsza okazała się Anna Kierznowska startująca na klaczy DONNADOORN.

Wielką atrakcją sportową pierwszego dnia zawodów Cavaliada był z pewnością krajowy konkurs Halowego Pucharu Polski zręczności powożenia z elementami maratonowymi zaprzęgów czterokonnych, w której wystartowało 5 powożących. Pierwszą kwalifikację HPP-D4 wygrał Ireneusz Kozłowski.

Zwieńczeniem pierwszego dnia rywalizacji był wieczorny konkurs potęgi skoków. Na liście startowej znalazło się 6 par. rywalizacja zakończyła się na 3. rozgrywce i wysokości 200 cm.
Zwyciężyli ex aequo Marek Lewicki i Jan Bobik.

Komentarze (13)

aa (niezarejestrowany)1 rok, 3 miesiące temu

Jak zwykle Skrzyczynski ,Skrzyczynski wielka klasa

Rusłan (niezarejestrowany)1 rok, 3 miesiące temu

jest gdzieś w internecie jakaś transmisja z tych zawodów?

Dexter (niezarejestrowany)1 rok, 3 miesiące temu

z tego co słyszałem to nie ma nigdzie transmisji tylko na płatnej platformie nc :(

aga (niezarejestrowany)1 rok, 3 miesiące temu

potęga skoku widać bardzo udana zwyciestwo marek lewicki i quirados as

Anonim (niezarejestrowany)1 rok, 3 miesiące temu

Trzeba sobie wykupić nc+ lub znaleźc transmisję telewizji online. Niestety. Tak bardzo chcą "promować" jeździectwo, że NC+ wykupiło sobie wyłączność na Cavaliadę na następne lata. No brawo. Znowu się słyszy że jeździectwo dla snobów bo trzeba mieć określoną telewizję żeby Cavaliadę oglądać. Ale co poradzić? Przecież tylko pieniądze się liczą.

xxx (niezarejestrowany)1 rok, 3 miesiące temu

u was też nie działaja wyniki na zywo? z Venus&mars?

Karen (niezarejestrowany)1 rok, 3 miesiące temu

Chelpia sie ze to jedna z nawiekszych i najpopularniejszych imprez jezdzieckich w Europie ale nie jest mozliwe aby zobaczyc za granica...paranoja.

PRAWO (niezarejestrowany)1 rok, 3 miesiące temu

Jest to najlepsza impreza w europie wielkie brawa dla organizatorów

Wojtek do PRAWO (niezarejestrowany)1 rok, 3 miesiące temu

Raczysz żartować?? Owszem całkiem niezła ale na pewno nie najlepsza. Co do relacji to masakra, każda poważna impreza ma relacje w internecie, a NC+ to nisza niszy jeśli chodzi o platformy TV.

PRAWO do Wojtek (niezarejestrowany)1 rok, 3 miesiące temu

Najlepiej jak by nic się nie odbywało IIIIII Jeszcze raz brawa dla organizatorów . Jak będzie więcej takich imprez to i transmisje będą.

Wojtek do PRAWO (niezarejestrowany)1 rok, 3 miesiące temu

a niech się odbywają, ja tam CAVALIADĘ lubię ale pisać że to najlepsza impreza w europie to delikatnie mówiąc lekkie przegięcie.

PRAWO do Wojtek (niezarejestrowany)1 rok, 3 miesiące temu

Przegięciem jest jak nie chwalimy najlepszych imprez, które organizujemy.

taraa (niezarejestrowany)1 rok, 3 miesiące temu

Wiadomo czy sprzedał się jakiś na aukcji??

Dodaj komentarzWciśnięcie przycisku poniżej jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu komentarzy.