reklama
reklama

Sobotnie emocje w Lesznie

Świat Koni | 17 października 2015

Sobotnie emocje w Lesznie

Na dzień dzisiejszy organizator międzynarodowych zawodów CSI2*/CSI1* rozgrywanych w hali JKS Przybyszewo w Lesznie przewidział do rozegrania pięć konkursów.  Tym razem grano nie tylko polski hymn narodowy.

REKLAMA

reklama

Dzień rozpoczęliśmy od Mazurka Dąbrowskiego zagranego podczas dekoracji najlepszych zawodników w Finale Małej Rundy zawodów jednogwiazdkowych. Zwyciężyła w nim polska amazonka, Aleksandra Lusina dosiadająca klaczy Calienta.

CALIENTA - Aleksandra Lusina

W Finale Średniej Rundy tych zawodów najlepszy okazał się duet z Irlandii, Conor Drain i klacz o dosyć męskiej nazwie David Beckham. Ten sam zawodnik triumfował w konkursie Brązowej Rundy zawodów dwugwiazdkowych. Tym razem dosiadał wałacha Future.

DAVID BECKHAM - Conor Drain
FUTURE - Conor Drain

W czołówce konkursu Srebrnej Rundy zawodów CSI2* było bardzo ciasno. O końcowej klasyfikacji decydowały setne części sekundy. W konkursie zwyciężyła Natalia Simonia z Rosji startująca na kasztanowatym ogierze Gardemarin.

GARDEMARIN - Natalia Simonia

Najwięcej jednak emocji w dniu dzisiejszym dostarczył ostatni konkurs Złotej Rundy zawodów dwugwiazdkowych, którego wyniki liczyły się również do Longines Rankings. O zwycięstwo walczyło w jego rozgrywce 7 par, w tym 5 par z Polski. Sama rozgrywka była emocjonująca i bardzo, bardzo szybka. Najszybciej z bezbłędnych w niej zawodników przejechał Łukasz Wasilewski i jego niesamowity wałach Wavantos Vd Renvillehoeve. Punkty do światowego rankingu Longines Rankings zdobyło w tym konkursie 10 polskich reprezentantów.

Rozgrywka dzisiejszego konkursu GOLD

Komentarze (0)

Dodaj komentarzWciśnięcie przycisku poniżej jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu komentarzy.