HZR (przy HZO-2*)
Leszno, 8-10 grudzień 2017

WYNIKI KOŃCOWE

1 - LL - dokładności bez rozgrywki (2017-12-08)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1ADAGIOWesołowska Karina (MJ.1997)UKJ "Leśny Dwór" Pakówka064,27
1TOFFIEDerengowska Martyna (JM.2005)UKJ "Leśny Dwór" Pakówka062,60
1QUINTUS 67Wiśniewska AdriannaJUKS Mieczewo061,35
1HIAWATHAKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko070,58
1QUINTUS 67Wiśniewska AdriannaJUKS Mieczewo063,32
1HORYZONTŚnieżek Julia (JM.2005)bpk061,91
1IZMIRKamińska MagdaKJ Avanti Opole070,92
1Leap StarKawa Anna065,37
1Leap StarKawa Anna063,22
1NAITIRYKruczek Anna (JM.2005)KJK Romico Żywiec062,82
11QUO VADISKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko171,25
12ADAGIOWesołowska Karina (MJ.1997)UKJ "Leśny Dwór" Pakówka460,84
12HORYZONTŚnieżek Julia (JM.2005)bpk463,15
12QUO VADISKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko468,22
15PLOTERKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko870,74
16TOFFIEDerengowska Martyna (JM.2005)UKJ "Leśny Dwór" Pakówka1181,49
17HIAWATHAKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko12101,92
18PLOTERKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko1683,72
POLAGRISKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko ELI
POLAGRISKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko ELI


2 - L - dokładności bez rozgrywki (2017-12-08)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1SONNY BOY MPszowski Kamil (J.2001)KJ Metpol Grodziec059,43
1SONNY BOY MPszowski Kamil (J.2001)KJ Metpol Grodziec060,10
1IZMIRKamińska MagdaKJ Avanti Opole067,73
1INVENTIEF HFrackowiak MiłoszKJ Canexdog Przybyszewo068,87
1EL SOVSKINiestrawska EwaKlub Jeździecki Jeziorki-Osieczna068,91
1EL SOVSKINiestrawska EwaKlub Jeździecki Jeziorki-Osieczna067,77
1CORNET'S CESARGogołek TomaszJKS Melloni Horses066,99
1CORNET'S CESARGogołek TomaszJKS Melloni Horses069,29
1NIVARD VAN DE CELIEBRUGTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek068,39
1INNOCENCEOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski Jakubowice063,16
1KDW NOW OR NEVER ZChrzanowski JanKJ Ślęża Wrocław065,95
1VITALISPawelczak Zofia (JM.2005)JUKS Mieczewo Borkowice063,09
1LIBERO BOYSzary-Ziębicka AnnaSt. KS KJK Szary Michałowice068,17
1ABRAXA Z-MERCEDES PLUS-Niestrawski Kamil (MJ.1996)KJ Jeziorki-Osieczna058,59
1CARRIBOUTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek065,68
16LALUNANiestrawski Kamil (MJ.1996)KJ Jeziorki-Osieczna463,23
16CHODÓWTęcza Sara (J.2001)Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko466,07
16NIVARD VAN DE CELIEBRUGTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek470,95
16FOKUSPłaszczewska KlaudiaKlub Jeździecki Lansada464,99
16ABRAXA Z-MERCEDES PLUS-Niestrawski Kamil (MJ.1996)KJ Jeziorki-Osieczna458,59
21BIG MAL EH ZTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek571,36
21INVENTIEF HFrackowiak MiłoszKJ Canexdog Przybyszewo572,50
21SCHNEEFLOCKETomków Sara (J.2000)Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko572,94
21Z RIARALDA ZZiębicki MichałSt. KS KJK Szary Michałowice574,56
25NAITIRYKruczek Anna (JM.2005)KJK Romico Żywiec866,52
25CHODÓWTęcza Sara (J.2001)Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko865,58
25INNOCENCEOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski Jakubowice866,42
28SCHNEEFLOCKETomków Sara (J.2000)Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko974,95
29BIG MAL EH ZTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek1892,34


3 - L1 - dokładności bez rozgrywki (2017-12-08)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1CHAMPAGNE DE TALMAPsiuk GrzegorzSobieski Jumping Team Gdańsk066,48
1IROYCA DFrackowiak MiłoszKJ Canexdog Przybyszewo069,05
1TANGERKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko066,09
1CASARIO DE SORE ZPsiuk GrzegorzSobieski Jumping Team Gdańsk067,48
1ORAWANiestrawska EwaKlub Jeździecki Jeziorki-Osieczna060,42
1NADZIEJA IDaszczyk Kinga (MJ.1996)KJ Jantar Stryków063,12
1LUISSOME D'ESPOIREPszowski Kamil (J.2001)KJ Metpol Grodziec067,12
1AKTIWWeska PaulinaKJ Osadkowski063,38
1KEYRAOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski Jakubowice064,65
1ORIANALanger Kaja (JM.2005)KJK Romico Żywiec059,04
1BAGIER IIIAdamietz Maria (JM.2003)KJ Metpol Grodziec056,70
1JonatanPsiuk GrzegorzSobieski Jumping Team Gdańsk062,59
13VITALISPawelczak Zofia (JM.2005)JUKS Mieczewo Borkowice461,42
13LALUNANiestrawski Kamil (MJ.1996)KJ Jeziorki-Osieczna461,88
13IROYCA DFrackowiak MiłoszKJ Canexdog Przybyszewo469,36
13TANGERKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko463,75
13CHRISTOBALDIKrzanowska AdriannaKJK Romico Żywiec461,32
18SEUL MFejdych Julia (J.1999)KJK Romico Żywiec856,47
FOKUSPłaszczewska KlaudiaKlub Jeździecki Lansada ELI


4 - P - zwykły 238.2.1 (2017-12-08)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1JonatanPsiuk GrzegorzSobieski Jumping Team Gdańsk050,31100 PLN
2ANTARIKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko050,7875 PLN
3BAJERGreszczuk-Zabawka Elżbietabpk056,5050 PLN
4SEUL MFejdych Julia (J.1999)KJK Romico Żywiec057,61
5FIOYALINEKowalak Martyna (MJ.1998)LKS Cwał Poznań057,89
6ORIANALanger Kaja (JM.2005)KJK Romico Żywiec058,64
7Zeno SHnat Julia (J.1999)St. KS KJK Szary Michałowice058,95
8LUISSOME D'ESPOIREPszowski Kamil (J.2001)KJ Metpol Grodziec059,22
9ORAWANiestrawska EwaKlub Jeździecki Jeziorki-Osieczna059,75
10CELEBRITYOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski Jakubowice060,16
11PAR DE PRIAMOSGołąbek Maciej UKS KJ Bonanza Jędrzychowice060,95
12WIQUIDKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko063,33
13NADZIEJA IDaszczyk Kinga (MJ.1996)KJ Jantar Stryków063,83
14WASUANOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski Jakubowice065,68
15REPLAY RKrzanowska AdriannaKJK Romico Żywiec066,48
16CONCERTO R.Z.Gogołek TomaszJKS Melloni Horses168,66
17LIBERO BOYSzary-Ziębicka AnnaSt. KS KJK Szary Michałowice169,13
18MILLION DREAMSZiębicki MichałSt. KS KJK Szary Michałowice169,71
19HOLLISTERWasilewski ŁukaszKJ Canex Dog Przybyszewo170,12
20CHAMPAGNE DE TALMAPsiuk GrzegorzSobieski Jumping Team Gdańsk451,77
21ALCARINA IIGogołek TomaszJKS Melloni Horses452,76
22AKTIWWeska PaulinaKJ Osadkowski456,54
23CASARIO DE SORE ZPsiuk GrzegorzSobieski Jumping Team Gdańsk459,82
24DROBINKAPrasek MagdalenaSt. Rodan Club461,87
25KEYRAOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski Jakubowice465,02
26OGANO'S BOY ZKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko672,87
27CARRIBOUTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek864,56
28LAMBIKPawelczak Paulina (J.2001)JUKS Mieczewo1073,05
29CHRISTOBALDIKrzanowska AdriannaKJK Romico Żywiec1576,03
30Z RIARALDA ZZiębicki MichałSt. KS KJK Szary Michałowice1695,70
BAGIER IIIAdamietz Maria (JM.2003)KJ Metpol Grodziec ELI


5 - N - zwykły 238.2.1 (2017-12-08)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1CANTAIR HBCTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek052,73150 PLN
2ANTARIKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko052,82100 PLN
3CHELSEA-BLUEAdamietz Maria (JM.2003)KJ Metpol Grodziec061,6250 PLN
4CONTESSA IIJanuchowski Aleksander (J.2001)KJ Metpol Grodziec062,25
5DROBINKAPrasek MagdalenaSt. Rodan Club062,31
6LAYRO STWRatajczak RobertJKS Fer Więckowice062,77
7C'EST PETITE ANNIKostek Laura (J.2000)bpk063,89
8MAXIMAMszyca Marta (MJ.1997)JKS Hanna065,37
9REPLAY RKrzanowska AdriannaKJK Romico Żywiec066,81
10OGANO'S BOY ZKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko168,49
11CELEBRITYOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski Jakubowice168,59
12ALCARINA IIGogołek TomaszJKS Melloni Horses453,09
13EKWADORJankowska Joanna (MJ.1997)Klub Jeździecki Ślęża Wrocław454,66
14SULLIVAN 54Wiśniewska AdriannaJUKS Mieczewo456,63
15LA LOXLEY LDaszczyk Kinga (MJ.1996)KJ Jantar Stryków460,69
16WIQUIDKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko463,89
17HOLLISTERWasilewski ŁukaszKJ Canex Dog Przybyszewo570,42
18OBORA'S RAGAZZAHnat Julia (J.1999)St. KS KJK Szary Michałowice858,71
19LAMBIKPawelczak Paulina (J.2001)JUKS Mieczewo1073,63
20GAMBIT-OJankowska Joanna (MJ.1997)Klub Jeździecki Ślęża Wrocław1386,81
BAJERGreszczuk-Zabawka Elżbietabpk ELI
FIOYALINEKowalak Martyna (MJ.1998)LKS Cwał Poznań ELI
PAR DE PRIAMOSGołąbek Maciej UKS KJ Bonanza Jędrzychowice ELI
WASUANOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski Jakubowice REZ


6 - LL - dokładności bez rozgrywki (2017-12-09)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1KARTAGINAHądzlik Zuzanna (JM.2005)UKJ "Leśny Dwór" Pakówka058,71
1CELEBRATauchert Oliwia (JM.2003)St. J Baborówko062,60
1Leap StarKawa Anna060,94
1HIAWATHAKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko069,61
5CELEBRATauchert Oliwia (JM.2003)St. J Baborówko461,49
5Leap StarKawa Anna462,88
5QUINTUS 67Dur AleksanderJUKS Mieczewo469,22
5ADAGIOWesołowska Karina (MJ.1997)UKJ "Leśny Dwór" Pakówka460,25
9KARTAGINAHądzlik Zuzanna (JM.2005)UKJ "Leśny Dwór" Pakówka574,65
10TOFFIEDerengowska Martyna (JM.2005)UKJ "Leśny Dwór" Pakówka677,84
11PLASTYKPawelczak Zofia (JM.2005)JUKS Mieczewo Borkowice852,00
11PLASTYKPawelczak Zofia (JM.2005)JUKS Mieczewo Borkowice858,38
POLAGRISKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko ELI
TOFFIEDerengowska Martyna (JM.2005)UKJ "Leśny Dwór" Pakówka ELI
HIAWATHAKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko ELI
POLAGRISKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko REZ


7 - L - dokładności bez rozgrywki (2017-12-09)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1BIG MAL EH ZTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek069,80
1QUINTUS 67Dur AleksanderJUKS Mieczewo059,30
1VALENTINO RED WINEKostecki Kacperbpk067,01
1VALENTINO RED WINEKostecki Kacperbpk065,58
1DRAHMABirk MartaKujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy059,68
1NORKANDorynek JakubKJ Kalumet Boszkowo067,04
1NORKANDorynek JakubKJ Kalumet Boszkowo067,17
1CONCERTO R.Z.Tauchert Oliwia (JM.2003)St. J Baborówko063,99
1CORNET'S CESARGogołek TomaszJKS Melloni Horses064,79
1CONCERTO R.Z.Tauchert Oliwia (JM.2003)St. J Baborówko061,74
1CORNET'S CESARGogołek TomaszJKS Melloni Horses064,36
1IZMIRKamińska MagdaKJ Avanti Opole064,73
1HORYZONTŚnieżek Julia (JM.2005)bpk063,45
1SCHNEEFLOCKETomków Sara (J.2000)Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko056,82
1VITALISPawelczak Zofia (JM.2005)JUKS Mieczewo Borkowice059,45
1ANTARIDudek Alina069,20
1NIVARD VAN DE CELIEBRUGTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek070,79
18HOLLISTERFrackowiak MiłoszKJ Canexdog Przybyszewo172,48
19ADAGIOWesołowska Karina (MJ.1997)UKJ "Leśny Dwór" Pakówka459,30
19CHODÓWTęcza Sara (J.2001)Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko465,90
19CHODÓWTęcza Sara (J.2001)Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko461,15
19NAITIRYKruczek Anna (JM.2005)KJK Romico Żywiec455,06
19IZMIRKamińska MagdaKJ Avanti Opole464,62
19NAITIRYKruczek Anna (JM.2005)KJK Romico Żywiec459,73
19HORYZONTŚnieżek Julia (JM.2005)bpk464,30
19SCHNEEFLOCKETomków Sara (J.2000)Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko463,60
19QUO VADISKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko467,89
28PLOTERKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko574,72
28INVENTIEF HFrackowiak MiłoszKJ Canexdog Przybyszewo571,99
30FOKUSPłaszczewska KlaudiaKlub Jeździecki Lansada973,92
31BIG MAL EH ZTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek1196,25
32RAINBOWKonczewska KarolinaAgro-handel srem2190,69
INVENTIEF HFrackowiak MiłoszKJ Canexdog Przybyszewo ELI
PLOTERKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko REZ
QUO VADISKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko REZ


8 - L1 - dokładności bez rozgrywki (2017-12-09)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1TJAGOAnindito Didit Utoro Puspo (Mł.2017)x058,53
1LUISSOME D'ESPOIREPszowski Kamil (J.2001)KJ Metpol Grodziec061,79
1ANTARIDudek Alina064,93
1INNOCENCEOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski Jakubowice065,05
1LORDANA KDorynek JakubKJ Kalumet Boszkowo063,85
1CHRISTOBALDIKrzanowska AdriannaKJK Romico Żywiec059,11
1ORIANALanger Kaja (JM.2005)KJK Romico Żywiec059,02
1CARRIBOUTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek066,91
1SONNY BOY MPszowski Kamil (J.2001)KJ Metpol Grodziec060,66
1CHELISAAnindito Didit Utoro Puspo (Mł.2017)x053,74
1BAGIER IIIAdamietz Maria (JM.2003)KJ Metpol Grodziec058,42
1WENECJAJuskowiak MichałSKJ Tradycja Siedlnica061,79
13NIVARD VAN DE CELIEBRUGTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek172,31
14TJAGOAnindito Didit Utoro Puspo (Mł.2017)x457,29
14VITALISPawelczak Zofia (JM.2005)JUKS Mieczewo Borkowice460,63
14FANATYKKonieczna Edyta (MJ.1996)KJ Jeziorki - Osieczna459,42
14FANATYKKonieczna Edyta (MJ.1996)KJ Jeziorki - Osieczna462,09
14KDW NOW OR NEVER ZChrzanowski JanKJ Ślęża Wrocław468,91
14SEUL MFejdych Julia (J.1999)KJK Romico Żywiec459,24
14Z RIARALDA ZZiębicki MichałSt. KS KJK Szary Michałowice466,44
14IROYCA DFrackowiak MiłoszKJ Canexdog Przybyszewo470,25
14CHELISAAnindito Didit Utoro Puspo (Mł.2017)x454,39
23HOLLISTERFrackowiak MiłoszKJ Canexdog Przybyszewo572,37
23INNOCENCEOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski Jakubowice572,68
23IROYCA DFrackowiak MiłoszKJ Canexdog Przybyszewo571,51
26TANGERKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko678,13
27RAINBOWKonczewska KarolinaAgro-handel srem1477,38
LORD BPatora Nikol (JM.2005)MUKJ Kosówka ELI


9 - P - zwykły 238.2.1 (2017-12-09)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1GOLDDIGGER GRSąsiadek BognaKJ Canex Dog Przybyszewo051,39100 PLN
2AKTIWWeska PaulinaKJ Osadkowski053,7475 PLN
3WENECJAJuskowiak MichałSKJ Tradycja Siedlnica056,3050 PLN
4DRAHMABirk MartaKujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy058,16
5SEUL MFejdych Julia (J.1999)KJK Romico Żywiec059,38
6CHAMPAGNE DE TALMAPsiuk GrzegorzSobieski Jumping Team Gdańsk062,35
7GOTHA MKKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem062,52
8ALCARINA IIGogołek TomaszJKS Melloni Horses062,57
9LAMBIKPawelczak Paulina (J.2001)JUKS Mieczewo065,11
10OGANO'S BOY ZKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko065,52
11CARRIBOUTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek065,59
12LORDANA KDorynek JakubKJ Kalumet Boszkowo065,85
13Z RIARALDA ZZiębicki MichałSt. KS KJK Szary Michałowice066,78
14NADZIEJA IDaszczyk Kinga (MJ.1996)KJ Jantar Stryków067,14
15KEYRAOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski Jakubowice067,74
16ORIANALanger Kaja (JM.2005)KJK Romico Żywiec456,48
17BAJERGreszczuk-Zabawka Elżbietabpk461,34
18MEDURADorynek JakubKJ Kalumet Boszkowo462,08
19WIQUIDKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko571,21
20LIBERO BOYSzary-Ziębicka AnnaSt. KS KJK Szary Michałowice675,76
21LUISSOME D'ESPOIREPszowski Kamil (J.2001)KJ Metpol Grodziec777,88
22FIOYALINEKowalak Martyna (MJ.1998)LKS Cwał Poznań882,89
23KDW NOW OR NEVER ZChrzanowski JanKJ Ślęża Wrocław1090,40
24SONNY BOY MPszowski Kamil (J.2001)KJ Metpol Grodziec1282,37
25TANGERKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko1473,58
26LORD BPatora Nikol (JM.2005)MUKJ Kosówka3194,49
BAGIER IIIAdamietz Maria (JM.2003)KJ Metpol Grodziec ELI


10 - N - zwykły 238.2.1 (2017-12-09)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1CANTAIR HBCTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek051,23150 PLN
2CASARIO DE SORE ZPsiuk GrzegorzSobieski Jumping Team Gdańsk051,43100 PLN
3WERBELSzewczyk Maja (JM.2002)KJ Avanti Opole054,4150 PLN
4MIDNIGHT STARKozakiewicz Paulina (MJ.1997)Karkonoski KJ054,87
5AUGUSTMalepszy Matylda (JM.2003)KJ Agro-Handel Śrem056,25
6CHELSEA-BLUEAdamietz Maria (JM.2003)KJ Metpol Grodziec059,36
7REPLAY RKrzanowska AdriannaKJK Romico Żywiec060,02
8CONTESSA IIJanuchowski Aleksander (J.2001)KJ Metpol Grodziec060,21
9LA LOXLEY LDaszczyk Kinga (MJ.1996)KJ Jantar Stryków061,21
10GOTHA MKKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem062,39
11CELEBRITYOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski Jakubowice063,00
12GAMBIT-OJankowska Joanna (MJ.1997)Klub Jeździecki Ślęża Wrocław063,02
13IDRYSKaźmierczak Julia (J.2001)bpk065,85
14C'EST PETITE ANNIKostek Laura (J.2000)bpk068,67
15GOLDDIGGER GRSąsiadek BognaKJ Canex Dog Przybyszewo452,76
16EFRONMalepszy Matylda (JM.2003)KJ Agro-Handel Śrem458,12
17JonatanPsiuk GrzegorzSobieski Jumping Team Gdańsk458,63
18OBORA'S RAGAZZAHnat Julia (J.1999)St. KS KJK Szary Michałowice460,48
19Zeno SHnat Julia (J.1999)St. KS KJK Szary Michałowice462,93
20DROBINKAPrasek MagdalenaSt. Rodan Club462,97
21NADZIEJA IDaszczyk Kinga (MJ.1996)KJ Jantar Stryków466,16
22WASUANOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski Jakubowice467,63
23LIBERO BOYSzary-Ziębicka AnnaSt. KS KJK Szary Michałowice674,83
24ALCARINA IIGogołek TomaszJKS Melloni Horses862,49
25FIOYALINEKowalak Martyna (MJ.1998)LKS Cwał Poznań867,72
26TOP JUS D'EUSKADIFrąckowiak Martyna (JM.2003)JKS Hanna1076,72
27CHAMPAGNE DE TALMAPsiuk GrzegorzSobieski Jumping Team Gdańsk1264,62
28LAMBIKPawelczak Paulina (J.2001)JUKS Mieczewo1266,78
29SULLIVAN 54Wiśniewska AdriannaJUKS Mieczewo1268,03
30EKWADORJankowska Joanna (MJ.1997)Klub Jeździecki Ślęża Wrocław1281,71
OGANO'S BOY ZKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko REZ
MEDURADorynek JakubKJ Kalumet Boszkowo REZ
BAJERGreszczuk-Zabawka Elżbietabpk REZ


11 - LL - dokładności bez rozgrywki (2017-12-10)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1PLASTYKPawelczak Zofia (JM.2005)JUKS Mieczewo Borkowice057,38
1PLASTYKPawelczak Zofia (JM.2005)JUKS Mieczewo Borkowice068,57
1CELEBRATauchert Oliwia (JM.2003)St. J Baborówko061,92
1CASSJOKowerski JacekJKS Dako Galant Skibno066,89
1TALIASzlachta AgnieszkaKJ Jeziorki-Osieczna059,96
6Leap StarKawa Anna465,78
6CELEBRATauchert Oliwia (JM.2003)St. J Baborówko463,26
POLAGRISKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko REZ


12 - L - dokładności bez rozgrywki (2017-12-10)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1SCHNEEFLOCKETomków Sara (J.2000)Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko065,38
1CORNET'S CESARGogołek TomaszJKS Melloni Horses066,86
1FOKUSPłaszczewska KlaudiaKlub Jeździecki Lansada060,03
1BIG MAL EH ZTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek068,15
1CIBELLPanarowicz Nikola (Mł.2006)Klub Jeździecki Bonanza Jędrzychowice054,77
1IZMIRKamińska MagdaKJ Avanti Opole066,63
7CASSJOKowerski JacekJKS Dako Galant Skibno468,93
7NAITIRYKruczek Anna (JM.2005)KJK Romico Żywiec465,49
7SONNY BOY MPszowski Kamil (J.2001)KJ Metpol Grodziec457,89
7CHODÓWTęcza Sara (J.2001)Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko465,72
11HIAWATHAKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko573,96
12ANTARIDudek Alina677,77
13TALIASzlachta AgnieszkaKJ Jeziorki-Osieczna1261,11
14PLOTERKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko1476,44


13 - L1 - dokładności bez rozgrywki (2017-12-10)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1TJAGOAnindito Didit Utoro Puspo (Mł.2017)x059,12
1PATAGONIA WNZielińska Aleksandra (J.2001)KJ Jeziorki-Osieczna058,01
1INNOCENCEOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski Jakubowice065,49
1VALENTINO RED WINEKostecki Kacperbpk068,04
1CONCERTO R.Z.Tauchert Oliwia (JM.2003)St. J Baborówko062,44
1DRAHMABirk MartaKujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy060,86
1KDW NOW OR NEVER ZChrzanowski JanKJ Ślęża Wrocław069,40
8TANGERKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko468,87
8CIBELLPanarowicz Nikola (Mł.2006)Klub Jeździecki Bonanza Jędrzychowice457,12
8TJAGOAnindito Didit Utoro Puspo (Mł.2017)x456,86
8PATAGONIA WNZielińska Aleksandra (J.2001)KJ Jeziorki-Osieczna459,54
8VITALISPawelczak Zofia (JM.2005)JUKS Mieczewo Borkowice461,25
8QUINTUS 67Dur AleksanderJUKS Mieczewo470,66
8VALENTINO RED WINEKostecki Kacperbpk466,81
8QUO VADISKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko468,37
8CHELISAAnindito Didit Utoro Puspo (Mł.2017)x459,77
8CHELISAAnindito Didit Utoro Puspo (Mł.2017)x457,78
18NIVARD VAN DE CELIEBRUGTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek780,65
19FANATYKKonieczna Edyta (MJ.1996)KJ Jeziorki - Osieczna863,92
19GRANDIOSGołąbek Maciej UKS KJ Bonanza Jędrzychowice884,39
21FANATYKKonieczna Edyta (MJ.1996)KJ Jeziorki - Osieczna1262,19


14 - P - zwykły 238.2.1 (2017-12-10)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1TOP JUS D'EUSKADIFrąckowiak Martyna (JM.2003)JKS Hanna053,30
2GOTHA MKKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem055,34
3LUISSOME D'ESPOIREPszowski Kamil (J.2001)KJ Metpol Grodziec058,02
4MIDNIGHT STARKozakiewicz Paulina (MJ.1997)Karkonoski KJ058,51
5KEYRAOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski Jakubowice064,23
6Z RIARALDA ZZiębicki MichałSt. KS KJK Szary Michałowice068,45
7AKTIWWeska PaulinaKJ Osadkowski452,70
8SEUL MFejdych Julia (J.1999)KJK Romico Żywiec458,08
9CHRISTOBALDIKrzanowska AdriannaKJK Romico Żywiec459,30
10DRAHMABirk MartaKujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy459,96
11EVENTING DREAMKowerski JacekJKS Dako Galant Skibno460,31
12ORIANALanger Kaja (JM.2005)KJK Romico Żywiec461,92
13NADZIEJA IDaszczyk Kinga (MJ.1996)KJ Jantar Stryków465,49
14BAGIER IIIAdamietz Maria (JM.2003)KJ Metpol Grodziec470,35
15GRANDIOSGołąbek Maciej UKS KJ Bonanza Jędrzychowice1260,10
LIBERO BOYSzary-Ziębicka AnnaSt. KS KJK Szary Michałowice ELI
CARRIBOUTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek ELI


15 - N - zwykły 238.2.1 (2017-12-10)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1CANTAIR HBCTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek050,03
2FIOYALINEKowalak Martyna (MJ.1998)LKS Cwał Poznań059,10
3ALCARINA IIGogołek TomaszJKS Melloni Horses061,32
4WIQUIDKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko061,43
5OGANO'S BOY ZKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko061,56
6C'EST PETITE ANNIKostek Laura (J.2000)bpk061,91
7IDRYSKaźmierczak Julia (J.2001)bpk062,81
8CELEBRITYOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski Jakubowice063,37
9TOP JUS D'EUSKADIFrąckowiak Martyna (JM.2003)JKS Hanna455,31
10DROBINKAPrasek MagdalenaSt. Rodan Club459,38
11OBORA'S RAGAZZAHnat Julia (J.1999)St. KS KJK Szary Michałowice461,66
12CHAMPAGNE DE TALMAPsiuk GrzegorzSobieski Jumping Team Gdańsk467,19
13Zeno SHnat Julia (J.1999)St. KS KJK Szary Michałowice676,46
14REPLAY RKrzanowska AdriannaKJK Romico Żywiec782,62
15EVENTING DREAMKowerski JacekJKS Dako Galant Skibno860,79
16LAMBIKPawelczak Paulina (J.2001)JUKS Mieczewo867,11
17WASUANOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski Jakubowice1877,88
SULLIVAN 54Wiśniewska AdriannaJUKS Mieczewo REZ



HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie, H16-201002-1)