HZR (przy HZO-B1*)
Leszno, 24-26 listopad 2017

WYNIKI KOŃCOWE

1 - LL - dokładności bez rozgrywki (2017-11-24)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1CHIARAPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice061,76
1BLUSTARŻuk Kaja (JM.2005)KJ Picador051,24
1BLUSTARŻuk Kaja (JM.2005)KJ Picador054,26
1AMANTKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko064,76
5HIAWATHAKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko462,53
5CHIARAPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice465,20
HIAWATHAKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko REZ


2 - L - dokładności bez rozgrywki (2017-11-24)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1AMANTKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko060,70
1CERTONowak AleksandraLKS Dragon Nowielice064,73
1ASHANTIWarszawski PawełSt. Jeździeckie Baborówko058,92
1AKTIWWeska PaulinaKJ Osadkowski058,81
1AKTIWWeska PaulinaKJ Osadkowski062,38
1ZERO ZOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski Jakubowice060,76
1ZERO ZOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski Jakubowice060,11
1SCHNEEFLOCKETomków Sara (J.2000)Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko055,77
1SOLALIUeberhan Patrycja (J.2000)WTK Hermanów059,73
1RAPSODIAAdamus AsenataKJ Dera064,48
11CERTONowak AleksandraLKS Dragon Nowielice465,95
11ASHANTIWarszawski PawełSt. Jeździeckie Baborówko458,60
11TANGERKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko461,68
11BOSSŻuk Kaja (JM.2005)KJ Picador462,02
15SOLALIUeberhan Patrycja (J.2000)WTK Hermanów858,69
15TANGERKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko879,40
17SCHNEEFLOCKETomków Sara (J.2000)Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko970,65
17CEDRNowak AleksandraLKS Dragon Nowielice968,37


3 - L1 - dokładności bez rozgrywki (2017-11-24)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1MATSON VNowak AgnieszkaLKS Cwał Poznań061,06
1ALOUBETTAKaczmarek Natalia (MJ.1996)KJ CH Jaszkowo053,81
1CZARNINAWieczorek Pauline (JM.2002)LKS Dragon Nowielice063,20
4OLSTERKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko465,31
4FANATYKKonieczna Edyta (MJ.1996)KJ Jeziorki - Osieczna458,50
4WIQUIDKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko463,90
7RAPSODIAAdamus AsenataKJ Dera567,96
8FANATYKKonieczna Edyta (MJ.1996)KJ Jeziorki - Osieczna860,00
9OLSTERKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko984,36
9FOKUSPłaszczewska KlaudiaKlub Jeździecki Lansada968,08
11MARIKAMaczuga JoannaKS Cortina Kaczenice1474,72


4 - P - zwykły 238.2.1 (2017-11-24)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1ALOUBETTAKaczmarek Natalia (MJ.1996)KJ CH Jaszkowo049,99100 PLN
2ANTARIKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko055,6075 PLN
3MARIKAMaczuga JoannaKS Cortina Kaczenice058,7350 PLN
4LUCINDA EX ANI 4Warszawski PawełSt. Jeździeckie Baborówko060,14
5FRONTIERAWarszawski PawełSt. Jeździeckie Baborówko062,25
6ALEXWarszawski PawełSt. Jeździeckie Baborówko063,15
7CORRADO PBPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice064,45
8CZUDYNO DE REM ZUeberhan Patrycja (J.2000)WTK Hermanów456,45
9APORTWarszawski PawełSt. Jeździeckie Baborówko457,33
10MATSON VNowak AgnieszkaLKS Cwał Poznań464,75
11CASSADYBobik JacekLKS Dragon Nowielice465,83
12CZARNINAWieczorek Pauline (JM.2002)LKS Dragon Nowielice467,51
13WIQUIDKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko570,14
14CHAMAKHKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko572,99
15WASUANOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski Jakubowice865,87
16BODERŻuk Kaja (JM.2005)KJ Picador881,04
FOKUSPłaszczewska KlaudiaKlub Jeździecki Lansada ELI
CORRMANKubacka Zofia (JM.2004)KJ Bachmat Pruszowice ELI


5 - N - zwykły 238.2.1 (2017-11-24)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1LUCINDA EX ANI 4Warszawski PawełSt. Jeździeckie Baborówko058,16150 PLN
2FRONTIERAWarszawski PawełSt. Jeździeckie Baborówko059,73100 PLN
3CARETANAPisarska Zuzanna (J.2000)KJ Partynice Wrocław064,7550 PLN
4CORRADO PBPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice066,86
5MAXIMAMszyca Marta (MJ.1997)JKS Hanna067,35
6CZUDYNO DE REM ZUeberhan Patrycja (J.2000)WTK Hermanów459,78
7APORTWarszawski PawełSt. Jeździeckie Baborówko460,87
8CHAMAKHKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko1177,16
9EKWADORJankowska Joanna (MJ.1997)Klub Jeździecki Ślęża Wrocław1262,86
10CASSADYBobik JacekLKS Dragon Nowielice2066,71
WASUANOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski Jakubowice REZ
ANTARIKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko REZ


6 - LL - dokładności bez rozgrywki (2017-11-25)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1NORKANDorynek JakubKJ Kalumet Boszkowo065,07
1BLUSTARŻuk Kaja (JM.2005)KJ Picador059,46
1NORKANDorynek JakubKJ Kalumet Boszkowo062,20
1BLUSTARŻuk Kaja (JM.2005)KJ Picador058,37
1CORRMANKubacka Zofia (JM.2004)KJ Bachmat Pruszowice063,92
6ANTARIDudek Alina168,56
6SZALONY CHELuty DominikaSK Kruszyńscy167,10
8HIAWATHAKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko274,13
9CHILLOUTLuty DominikaSK Kruszyńscy458,70
10IMOLABembenik Olimpia (MJ.1998)JKS Przybyszewo865,78
11CHILLOUTLuty DominikaSK Kruszyńscy1260,00
HIAWATHAKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko REZ


7 - L - dokładności bez rozgrywki (2017-11-25)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1AMANTKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko063,67
1ANTARIDudek Alina064,37
1CORRMANKubacka Zofia (JM.2004)KJ Bachmat Pruszowice063,60
1ZERO ZOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski Jakubowice066,67
1CHIARAPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice064,59
1SOLALIUeberhan Patrycja (J.2000)WTK Hermanów065,04
1SOLALIUeberhan Patrycja (J.2000)WTK Hermanów065,14
1BOSSZawadka Joanna (JM.2004)KJ Picador050,34
1LALUNANiestrawski KamilKJ Jeziorki Osieczna058,67
1FALSTAFF LSawicki NorbertSJ Pro Eques059,24
11CERTONowak AleksandraLKS Dragon Nowielice170,93
12SZALONY CHELuty DominikaSK Kruszyńscy466,14
12CORRMANKubacka Zofia (JM.2004)KJ Bachmat Pruszowice465,72
12QUADRIGADytko Martyna (JM.2004)MUKJ Kosówka458,65
12LALUNANiestrawski KamilKJ Jeziorki Osieczna459,78
16RAPSODIAAdamus AsenataKJ Dera569,69
16TANGERKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko570,77
18TANGERKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko671,08
19SCHNEEFLOCKETomków Sara (J.2000)Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko776,50
20CHIARAPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice865,91
21SCHNEEFLOCKETomków Sara (J.2000)Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko967,10
21LORD BPatora Nikol (JM.2005)MUKJ Kosówka967,61
23ZERO ZOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski Jakubowice1088,30
AQAKiełczewska-Sawicka DominikaSJ Pro Eques ELI
IMOLABembenik Olimpia (MJ.1998)JKS Przybyszewo REZ
CEDRNowak AleksandraLKS Dragon Nowielice REZ


8 - L1 - dokładności bez rozgrywki (2017-11-25)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1CHELLISA MAnindito Didit Utoro Puspo (Mł.2017)x057,09
1CHELLISA MAnindito Didit Utoro Puspo (Mł.2017)x053,12
1OLSTERKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko064,81
1AKTIWWeska PaulinaKJ Osadkowski066,02
1VENTURAWerblińska Oliwia (J.2001)bpk052,69
1CZEKOLADAKosińska Weronika (JM.2005)St. KJ Tradycja Siedlnica047,32
1ALOUBETTAKaczmarek Natalia (MJ.1996)KJ CH Jaszkowo055,07
1MARIKAMaczuga JoannaKS Cortina Kaczenice055,74
1CZARNINAWieczorek Pauline (JM.2002)LKS Dragon Nowielice065,74
1ORAWANiestrawska EwaKJ Jeziorki-Osieczna057,42
1Tiago Du Loc'hAnindito Didit Utoro Puspo (Mł.2017)x060,88
12FALSTAFF LSawicki NorbertSJ Pro Eques459,22
12AKTIWWeska PaulinaKJ Osadkowski465,40
12FOKUSPłaszczewska KlaudiaKlub Jeździecki Lansada464,82
12Tiago Du Loc'hAnindito Didit Utoro Puspo (Mł.2017)x459,09
16RAPSODIAAdamus AsenataKJ Dera569,01
16AQAKiełczewska-Sawicka DominikaSJ Pro Eques567,41
18OLSTERKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko1087,81
LORD BPatora Nikol (JM.2005)MUKJ Kosówka ELI
QUADRIGADytko Martyna (JM.2004)MUKJ Kosówka ELI


9 - P - zwykły 238.2.1 (2017-11-25)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1LEDAKosińska Weronika (JM.2005)St. KJ Tradycja Siedlnica050,16100 PLN
2WASUANOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski Jakubowice067,5875 PLN
3CASSADYBobik JacekLKS Dragon Nowielice067,8550 PLN
4WIQUIDKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko069,19
5CZARNINAWieczorek Pauline (JM.2002)LKS Dragon Nowielice069,38
6MATSON VNowak AgnieszkaLKS Cwał Poznań070,11
7CARMENWerblińska Oliwia (J.2001)bpk455,33
8CZUDYNO DE REM ZUeberhan Patrycja (J.2000)WTK Hermanów457,09
9MARIKAMaczuga JoannaKS Cortina Kaczenice457,64
10ORAWANiestrawska EwaKJ Jeziorki-Osieczna458,43
11ALOUBETTAKaczmarek Natalia (MJ.1996)KJ CH Jaszkowo460,11
12BODERŻuk Kaja (JM.2005)KJ Picador465,62
13MEDURADorynek JakubKJ Kalumet Boszkowo470,12
14VENTURAWerblińska Oliwia (J.2001)bpk853,94
15CZEKOLADAKosińska Weronika (JM.2005)St. KJ Tradycja Siedlnica855,21
16FOKUSPłaszczewska KlaudiaKlub Jeździecki Lansada1266,21


10 - N - zwykły 238.2.1 (2017-11-25)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1CASSADYBobik JacekLKS Dragon Nowielice063,80150 PLN
2EKWADORJankowska Joanna (MJ.1997)Klub Jeździecki Ślęża Wrocław458,97100 PLN
3CARMENWerblińska Oliwia (J.2001)bpk459,9650 PLN
4CUMAPopławska Julita (MJ.1996)KJ Partynice Wrocław461,94
5MATSON VNowak AgnieszkaLKS Cwał Poznań467,18
6CARETANAPisarska Zuzanna (J.2000)KJ Partynice Wrocław468,05
7MEDURADorynek JakubKJ Kalumet Boszkowo470,62
8LEDAKosińska Weronika (JM.2005)St. KJ Tradycja Siedlnica855,80
9CORRADO PBPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice867,65
10WASUANOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski Jakubowice869,72
11CZUDYNO DE REM ZUeberhan Patrycja (J.2000)WTK Hermanów1582,78
12CHAMAKHKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko1983,81
WIQUIDKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko REZ


11 - LL - dokładności bez rozgrywki (2017-11-26)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1BLUSTARŻuk Kaja (JM.2005)KJ Picador057,23
2IMOLABembenik Olimpia (MJ.1998)JKS Przybyszewo167,41
3HIAWATHAKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko28111,19


12 - L - dokładności bez rozgrywki (2017-11-26)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1BOSSZawadka Joanna (JM.2004)KJ Picador051,83
1SCHNEEFLOCKETomków Sara (J.2000)Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko059,92
1TANGERKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko061,13
1CHIARAPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice060,99
1MOJA GWIAZDAKaczmarek Mikołaj (JM.2003)KJ Atrium Swarzędz052,69
6CORRMANKubacka Zofia (JM.2004)KJ Bachmat Pruszowice459,48
6FOKUSPłaszczewska KlaudiaKlub Jeździecki Lansada465,42
6EL SOVSKINiestrawska EwaKJ Jeziorki-Osieczna460,26
6EL SOVSKINiestrawska EwaKJ Jeziorki-Osieczna459,02
10CERTONowak AleksandraLKS Dragon Nowielice567,51
11CEDRNowak AleksandraLKS Dragon Nowielice865,79
12IMOLABembenik Olimpia (MJ.1998)JKS Przybyszewo1263,10
12AMAZONIANiestrawski Kamil (MJ.1996)KJ Jeziorki-Osieczna1265,56
12AMAZONIANiestrawski Kamil (MJ.1996)KJ Jeziorki-Osieczna1257,02


13 - L1 - dokładności bez rozgrywki (2017-11-26)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1OLSTERKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko063,51
1MOJA GWIAZDAKaczmarek Mikołaj (JM.2003)KJ Atrium Swarzędz054,21
1ZERO ZOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski Jakubowice061,15
1AKTIWWeska PaulinaKJ Osadkowski058,87
1FALSTAFF LSawicki NorbertSJ Pro Eques056,74
1VENTURAWerblińska Oliwia (J.2001)bpk048,59
7RAPSODIAAdamus AsenataKJ Dera465,06
7AMANTKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko458,07
9AQAKiełczewska-Sawicka DominikaSJ Pro Eques858,99
10LORD BPatora Nikol (JM.2005)MUKJ Kosówka1262,59
QUADRIGADytko Martyna (JM.2004)MUKJ Kosówka DYS


14 - P - zwykły 238.2.1 (2017-11-26)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1ANTARIKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko052,68
2MARIKAMaczuga JoannaKS Cortina Kaczenice056,29
3WIQUIDKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko061,54
4MATSON VNowak AgnieszkaLKS Cwał Poznań169,09
5VENTURAWerblińska Oliwia (J.2001)bpk452,59
6FALSTAFF LSawicki NorbertSJ Pro Eques453,17
7CZARNINAWieczorek Pauline (JM.2002)LKS Dragon Nowielice466,69
8CARMENWerblińska Oliwia (J.2001)bpk856,89
9AQAKiełczewska-Sawicka DominikaSJ Pro Eques866,31
10LORD BPatora Nikol (JM.2005)MUKJ Kosówka1261,52


15 - N - zwykły 238.2.1 (2017-11-26)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1CARMENWerblińska Oliwia (J.2001)bpk055,30
2CORRADO PBPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice061,13
3CASSADYBobik JacekLKS Dragon Nowielice463,94
4CHAMAKHKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko465,90
5WASUANOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski Jakubowice466,31



HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie, H16-201002-1)