HZO-B1*
Leszno, 24-26 listopad 2017

WYNIKI KOŃCOWE

1 - P - Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1 (2017-11-24)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1PLEJADALaskowski FilipLKJ Abaria Iwno049,67200 PLN
2NOUGATINO V.G.Z.Chrzanowski JanKJ Ślęża Wrocław055,68175 PLN
3STAKKALUNASchober PhilippRSV Rothenburg O.L.057,32150 PLN
4QUENTIN TARANTINO ABChrzanowski JanKJ Ślęża Wrocław057,90125 PLN
5IDRYSKaźmierczak Julia (J.2001)bpk058,70100 PLN
6CUMAPopławska Julita (MJ.1996)KJ Partynice Wrocław059,9050 PLN
7ARGENTINABobik JacekLKS Dragon Nowielice060,1250 PLN
8CAPT'N KOKOSNUSSSchober PhilippRSV Rothenburg O.L.060,7050 PLN
9CELEBRITYOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski Jakubowice062,02
10KAMIRAWieliczko DanielKJ Pobet456,49
11GALONWszędybył Jagoda (J.2000)KJ Bachmat Pruszowice459,40
12GAMBIT-OJankowska Joanna (MJ.1997)Klub Jeździecki Ślęża Wrocław468,74
13BODERŻuk Kaja (JM.2005)KJ Picador2398,66
CANASTERHendrys Maja (JM.2003)KJ Podkowa Gruszczyn ELI


2 - N - Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1 (2017-11-24)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1FORTSzuber BeataKJ Bachmat Pruszowice053,29250 PLN
2URODASzuber BeataKJ Bachmat Pruszowice054,14200 PLN
3OSADKOWSKI SATINOOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski Jakubowice055,20175 PLN
4NOUGATINO V.G.Z.Chrzanowski JanKJ Ślęża Wrocław056,50150 PLN
5CAPT'N KOKOSNUSSSchober PhilippRSV Rothenburg O.L.056,71112,50 PLN
5STAKKALUNASchober PhilippRSV Rothenburg O.L.056,71112,50 PLN
7QUENTIN TARANTINO ABChrzanowski JanKJ Ślęża Wrocław057,2250 PLN
8CUMAPopławska Julita (MJ.1996)KJ Partynice Wrocław057,3150 PLN
9QUICKY DU VERGERMoksiewicz Kacper (JM.2002)LUKS Nysa Gubin058,32
10ACHILLEUSZybała Aleksandra (JM.2002)LKS Dragon Nowielice061,88
11GOLDENMierzwiński JacekKS Pegaz Chwałowice063,51
12CHACCO PERFECT SMszyca Marta (MJ.1997)JKS Hanna063,93
13MAXIMAMszyca Marta (MJ.1997)JKS Hanna067,56
14CARETANAPisarska Zuzanna (J.2000)KJ Partynice Wrocław067,67
15CAREWICZBobik JacekLKS Dragon Nowielice068,85
16FAVERAWieliczko DanielKJ Pobet451,35
17PLEJADALaskowski FilipLKJ Abaria Iwno452,13
18CASABLANCAPawlicka Dajana (MJ.1998)KJ Agro-Handel Śrem455,25
19IDRYSKaźmierczak Julia (J.2001)bpk461,35
20CANASTERHendrys Maja (JM.2003)KJ Podkowa Gruszczyn461,78
21CELEBRITYOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski Jakubowice464,54
22ARGENTINABobik JacekLKS Dragon Nowielice465,08
23NEVERMierzwiński JacekKS Pegaz Chwałowice466,87
24GALONWszędybył Jagoda (J.2000)KJ Bachmat Pruszowice856,72
25QUICKLY RCWszędybył Jagoda (J.2000)KJ Bachmat Pruszowice860,79
26CAPPUCCINOPawlicka Dajana (MJ.1998)KJ Agro-Handel Śrem865,78
27KAMIRAWieliczko DanielKJ Pobet1262,46
28HANGAZybała Aleksandra (JM.2002)LKS Dragon Nowielice1476,43
29EKWADORJankowska Joanna (MJ.1997)Klub Jeździecki Ślęża Wrocław2188,24
30SZYMONPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice30109,10
PERSJA DKrawczyk Julia (J.2000)Sopocki Klub Jeździecki REZ


3 - C - Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1 (2017-11-24)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1KING OF QUEENSSchober PhilippRSV Rothenburg O.L.051,97325 PLN
2COURTNEY 11Bawłowicz KatarzynaKS Cortina Kaczenice052,62275 PLN
3CAREWICZBobik JacekLKS Dragon Nowielice058,47225 PLN
4FA FIE AGAINSchober PhilippRSV Rothenburg O.L.060,12200 PLN
5FAVERAWieliczko DanielKJ Pobet451,18150 PLN
6URODASzuber BeataKJ Bachmat Pruszowice453,92100 PLN
7SZYMONPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice457,2775 PLN
8CHACCO PERFECT SMszyca Marta (MJ.1997)JKS Hanna857,8050 PLN
9QUICKLY RCWszędybył Jagoda (J.2000)KJ Bachmat Pruszowice858,07
10CASABLANCAPawlicka Dajana (MJ.1998)KJ Agro-Handel Śrem858,43
11D. ZOLTANMierzwiński JacekKS Pegaz Chwałowice860,11
12OSADKOWSKI SATINOOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski Jakubowice866,87
13FORTSzuber BeataKJ Bachmat Pruszowice1254,47
QUICKY DU VERGERMoksiewicz Kacper (JM.2002)LUKS Nysa Gubin ELI
UNIQUESzuber BeataKJ Bachmat Pruszowice ELI
PERSJA DKrawczyk Julia (J.2000)Sopocki Klub Jeździecki REZ


4 - CC - Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3 (2017-11-24)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1ZANDIGO TSSchober PhilippRSV Rothenburg O.L.039,40432,13750 PLN
2FA FIE AGAINSchober PhilippRSV Rothenburg O.L.041,95433,94550 PLN
3SKARBIECOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski Jakubowice040,03433,95450 PLN
4FULL PLEASUREBawłowicz KatarzynaKS Cortina Kaczenice041,22437,21350 PLN
5D. ZOLTANMierzwiński JacekKS Pegaz Chwałowice443,55250 PLN
6CAVARELLIChrzanowski JanKJ Ślęża Wrocław444,25175 PLN
7OSADKOWSKI KEY LEENAOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski Jakubowice445,83100 PLN
8URBANEMoksiewicz Kacper (JM.2002)LUKS Nysa Gubin839,6075 PLN
9COURTNEY 11Bawłowicz KatarzynaKS Cortina Kaczenice1059,33
UNIQUESzuber BeataKJ Bachmat Pruszowice REZ


5 - P - Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1 (2017-11-25)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1C-LANCASTERZawadka Joanna (JM.2004)KJ Picador049,52200 PLN
2NOUGATINO V.G.Z.Chrzanowski JanKJ Ślęża Wrocław055,38175 PLN
3CAPT'N KOKOSNUSSSchober PhilippRSV Rothenburg O.L.057,14150 PLN
4KAMIRAWieliczko DanielKJ Pobet057,46125 PLN
5ARGENTINABobik JacekLKS Dragon Nowielice450,40100 PLN
6QUENTIN TARANTINO ABChrzanowski JanKJ Ślęża Wrocław458,5750 PLN
7IDRYSKaźmierczak Julia (J.2001)bpk460,3350 PLN
8PLEJADALaskowski FilipLKJ Abaria Iwno460,5350 PLN
9STAKKALUNASchober PhilippRSV Rothenburg O.L.464,02
10GALONWszędybył Jagoda (J.2000)KJ Bachmat Pruszowice858,06
11BODERŻuk Kaja (JM.2005)KJ Picador1689,52


6 - N - Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3 (2017-11-25)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1SZYMONPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice043,56024,80250 PLN
2CAREWICZBobik JacekLKS Dragon Nowielice043,88025,79200 PLN
3CAPT'N KOKOSNUSSSchober PhilippRSV Rothenburg O.L.045,78025,91175 PLN
4NOUGATINO V.G.Z.Chrzanowski JanKJ Ślęża Wrocław046,68026,48150 PLN
5FORTSzuber BeataKJ Bachmat Pruszowice043,56027,52125 PLN
6CAPPUCCINOPawlicka Dajana (MJ.1998)KJ Agro-Handel Śrem046,15027,76100 PLN
7CARETANAPisarska Zuzanna (J.2000)KJ Partynice Wrocław046,99029,1250 PLN
8IDRYSKaźmierczak Julia (J.2001)bpk043,28029,3250 PLN
9NEVERMierzwiński JacekKS Pegaz Chwałowice046,02031,29
10CUMAPopławska Julita (MJ.1996)KJ Partynice Wrocław040,84031,37
11QUENTIN TARANTINO ABChrzanowski JanKJ Ślęża Wrocław043,64427,57
12PERSJA DKrawczyk Julia (J.2000)Sopocki Klub Jeździecki049,28428,77
13MAXIMAMszyca Marta (MJ.1997)JKS Hanna046,85428,89
14QUICKY DU VERGERMoksiewicz Kacper (JM.2002)LUKS Nysa Gubin043,92 REZ
15URODASzuber BeataKJ Bachmat Pruszowice440,73
16FAVERAWieliczko DanielKJ Pobet441,28
17GAMBIT-OJankowska Joanna (MJ.1997)Klub Jeździecki Ślęża Wrocław442,97
18QUICKLY RCWszędybył Jagoda (J.2000)KJ Bachmat Pruszowice443,79
19CASABLANCAPawlicka Dajana (MJ.1998)KJ Agro-Handel Śrem444,27
20PLEJADALaskowski FilipLKJ Abaria Iwno837,27
21C-LANCASTERZawadka Joanna (JM.2004)KJ Picador838,73
22HANGAZybała Aleksandra (JM.2002)LKS Dragon Nowielice844,38
23STAKKALUNASchober PhilippRSV Rothenburg O.L.848,07
24ACHILLEUSZybała Aleksandra (JM.2002)LKS Dragon Nowielice851,58
25UNIQUESzuber BeataKJ Bachmat Pruszowice1250,32
26EKWADORJankowska Joanna (MJ.1997)Klub Jeździecki Ślęża Wrocław1352,16
27GALONWszędybył Jagoda (J.2000)KJ Bachmat Pruszowice33100,47


7 - C - Średnia Runda - zwykły 238.2.1 (2017-11-25)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1KING OF QUEENSSchober PhilippRSV Rothenburg O.L.057,11325 PLN
2OSADKOWSKI SATINOOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski Jakubowice453,70275 PLN
3CHACCO PERFECT SMszyca Marta (MJ.1997)JKS Hanna454,56225 PLN
4CASABLANCAPawlicka Dajana (MJ.1998)KJ Agro-Handel Śrem849,18200 PLN
5FORTSzuber BeataKJ Bachmat Pruszowice851,34150 PLN
6GOLDENMierzwiński JacekKS Pegaz Chwałowice854,93100 PLN
7SZYMONPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice855,1475 PLN
8UNIQUESzuber BeataKJ Bachmat Pruszowice1469,0650 PLN
9URODASzuber BeataKJ Bachmat Pruszowice1649,84
10URBANEMoksiewicz Kacper (JM.2002)LUKS Nysa Gubin1650,86
11PERSJA DKrawczyk Julia (J.2000)Sopocki Klub Jeździecki1653,61
12QUICKLY RCWszędybył Jagoda (J.2000)KJ Bachmat Pruszowice1654,59
QUICKY DU VERGERMoksiewicz Kacper (JM.2002)LUKS Nysa Gubin REZ


8 - CC - Duża Runda - zwykły art. 238.2.1 (2017-11-25)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1ZANDIGO TSSchober PhilippRSV Rothenburg O.L.044,47750 PLN
2LUCKY HORSEPiksa ŁukaszLKS Cwał Poznań044,62550 PLN
3CAMPARIPawlicka Dajana (MJ.1998)KJ Agro-Handel Śrem047,06450 PLN
4FA FIE AGAINSchober PhilippRSV Rothenburg O.L.053,14350 PLN
5CAVARELLIChrzanowski JanKJ Ślęża Wrocław053,64250 PLN
6OSADKOWSKI KEY LEENAOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski Jakubowice566,41175 PLN
FULL PLEASUREBawłowicz KatarzynaKS Cortina Kaczenice REZ


9 - P - Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1 (2017-11-26)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1CAPT'N KOKOSNUSSSchober PhilippRSV Rothenburg O.L.050,06
2STAKKALUNASchober PhilippRSV Rothenburg O.L.053,32
3QUENTIN TARANTINO ABChrzanowski JanKJ Ślęża Wrocław056,57
4C-LANCASTERZawadka Joanna (JM.2004)KJ Picador447,15
5KAMIRAWieliczko DanielKJ Pobet447,98
BODERŻuk Kaja (JM.2005)KJ Picador ELI


10 - N - Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1 (2017-11-26)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1NEVERMierzwiński JacekKS Pegaz Chwałowice046,14
2ARGENTINABobik JacekLKS Dragon Nowielice046,51
3CAPPUCCINOPawlicka Dajana (MJ.1998)KJ Agro-Handel Śrem047,62
4NOUGATINO V.G.Z.Chrzanowski JanKJ Ślęża Wrocław049,11
5CANASTERHendrys Maja (JM.2003)KJ Podkowa Gruszczyn049,21
6IDRYSKaźmierczak Julia (J.2001)bpk052,56
7MAXIMAMszyca Marta (MJ.1997)JKS Hanna057,48
8PERSJA DKrawczyk Julia (J.2000)Sopocki Klub Jeździecki061,87
9EKWADORJankowska Joanna (MJ.1997)Klub Jeździecki Ślęża Wrocław450,37
10UNIQUESzuber BeataKJ Bachmat Pruszowice452,23
11ACHILLEUSZybała Aleksandra (JM.2002)LKS Dragon Nowielice453,24
12CARETANAPisarska Zuzanna (J.2000)KJ Partynice Wrocław457,46
13QUICKY DU VERGERMoksiewicz Kacper (JM.2002)LUKS Nysa Gubin670,52
14PLEJADALaskowski FilipLKJ Abaria Iwno849,93
15HANGAZybała Aleksandra (JM.2002)LKS Dragon Nowielice852,42
16GALONWszędybył Jagoda (J.2000)KJ Bachmat Pruszowice861,64
17GAMBIT-OJankowska Joanna (MJ.1997)Klub Jeździecki Ślęża Wrocław1765,55
CUMAPopławska Julita (MJ.1996)KJ Partynice Wrocław ELI


11 - C - Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3 (2017-11-26)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1SZYMONPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice043,01028,10
2FAVERAWieliczko DanielKJ Pobet042,34029,48
3KING OF QUEENSSchober PhilippRSV Rothenburg O.L.046,28030,67
4CHACCO PERFECT SMszyca Marta (MJ.1997)JKS Hanna046,02431,53
5CASABLANCAPawlicka Dajana (MJ.1998)KJ Agro-Handel Śrem043,62837,92
6URBANEMoksiewicz Kacper (JM.2002)LUKS Nysa Gubin042,221230,25
7CAREWICZBobik JacekLKS Dragon Nowielice442,40
8FORTSzuber BeataKJ Bachmat Pruszowice443,77
9GOLDENMierzwiński JacekKS Pegaz Chwałowice443,84
10QUICKLY RCWszędybył Jagoda (J.2000)KJ Bachmat Pruszowice445,19
11OSADKOWSKI KEY LEENAOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski Jakubowice448,24
12URODASzuber BeataKJ Bachmat Pruszowice1241,78


12 - CC - Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (2017-11-26)
    RozgrywkaRozgrywka
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1CAMPARIPawlicka Dajana (MJ.1998)KJ Agro-Handel Śrem067,42435,97
2ZANDIGO TSSchober PhilippRSV Rothenburg O.L.064,60 REZ
3FULL PLEASUREBawłowicz KatarzynaKS Cortina Kaczenice465,10
4FA FIE AGAINSchober PhilippRSV Rothenburg O.L.467,16
5SKARBIECOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski Jakubowice862,92
6D. ZOLTANMierzwiński JacekKS Pegaz Chwałowice868,07
7LUCKY HORSEPiksa ŁukaszLKS Cwał Poznań869,21
8CAVARELLIChrzanowski JanKJ Ślęża Wrocław1269,29



HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie, H16-201002-1)