HZO2* Memoriał Jacka Wierzchowieckiego
Leszno, 8-10 grudzień 2017

WYNIKI KOŃCOWE

1 - N - Mała Runda - zwykły art. 238.2.1 (2017-12-08)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1FAVERAWieliczko DanielKJ Pobet051,74500 PLN
2AUGUSTMalepszy Matylda (JM.2003)KJ Agro-Handel Śrem051,76400 PLN
3CAPPUCCINOPawlicka Dajana (MJ.1998)KJ Agro-Handel Śrem054,09300 PLN
4MJT ARONN DU TALUSPsiuk GrzegorzSobieski Jumping Team Gdańsk054,80200 PLN
5Quinn BlueWiktor PaulGER055,11150 PLN
6NOUGATINO V.G.Z.Chrzanowski JanKJ Ślęża Wrocław056,21125 PLN
7BRANDYKamińska MagdaKJ Avanti Opole056,2675 PLN
8OSADKOWSKI SATINOOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski Jakubowice056,8750 PLN
9CHUCK NORRISBembenik Olimpia (MJ.1998)JKS Przybyszewo059,0450 PLN
10CASSIANOZiębicki MichałSKS KJK Szary Michałowice059,5750 PLN
11EFRONMalepszy Matylda (JM.2003)KJ Agro-Handel Śrem059,8750 PLN
12COCO ALBORADA ZKozakiewicz Paulina (MJ.1997)Karkonoski KJ061,3750 PLN
13CHELSEA-BLUEAdamietz Maria (JM.2003)KJ Metpol Grodziec061,44
14ATŁASMazur Plut.KrzysztofSt. KJ Legia Kozielska żołnierz Szwadronu Kawal.WP061,47
15CURT ASGogołek TomaszJKS Melloni Horses063,76
16MAXIMAMszyca Marta (MJ.1997)JKS Hanna063,88
17BEL DE JOURTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek064,80
18GuessZiębicki MichałSKS KJK Szary Michałowice068,87
19MILLION DREAMSZiębicki MichałSKS KJK Szary Michałowice069,35
20FLEETWOODGogołek TomaszJKS Melloni Horses070,62
21LAYRO STWRatajczak RobertJKS Fer Więckowice456,47
22LANDARCOPorzuckowiak Karolina (J.2000)St. Rodan Club458,26
23FREYAZagdańska Julia (J.2001)KJ Stajnia Modelewscy459,60
24RUTYNACzekała Hanna (J.1999)KJ Agro-Handel Śrem459,82
25SULLIVAN 54Wiśniewska AdriannaJUKS Mieczewo460,41
26WERBELSzewczyk Maja (JM.2002)KJ Avanti Opole461,46
27DARING QUEENTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek461,77
28OBORA'S RAGAZZAHnat Julia (J.1999)St. KS KJK Szary Michałowice461,82
29ELIS DE REVELTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek463,30
30CONTESSA IIJanuchowski Aleksander (J.2001)KJ Metpol Grodziec464,06
31CoolinaKisior Ivan466,38
32GUIDAMSzary-Ziębicka AnnaSt. KS KJK Szary Michałowice470,04
33LUCIANOSzary-Ziębicka AnnaSt. KS KJK Szary Michałowice571,01
34LA LOXLEY LDaszczyk Kinga (MJ.1996)KJ Jantar Stryków864,55
35CICEROMazur Plut.KrzysztofSt. KJ Legia Kozielska żołnierz Szwadronu Kawal.WP865,89
36CHACCO PERFECT SMszyca Marta (MJ.1997)JKS Hanna865,97
37C'EST PETITE ANNIKostek Laura (J.2000)bpk867,70
38AurelionPlath Lilly1266,72
39CAHIRJabłońska Julia (JM.2005)JUKS Mieczewo1579,43
40CibellePlath Lilly1878,03
41EKWADORJankowska Joanna (MJ.1997)Klub Jeździecki Ślęża Wrocław20102,34
QUICKY DU VERGERMoksiewicz Kacper (JM.2002)LUKS Nysa Gubin ELI
ZENO SHnat Julia (J.1999)St. KS KJK Szary Michałowice ELI
GAMBIT-OJankowska Joanna (MJ.1997)Klub Jeździecki Ślęża Wrocław ELI
ENDURO MChrzanowski JanKJ Ślęża Wrocław REZ


2 - C - Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1 (2017-12-08)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1MJT ARONN DU TALUSPsiuk GrzegorzSobieski Jumping Team Gdańsk052,39750 PLN
2DON JOUAN HBCKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem055,62550 PLN
3EL QUANDOWasilewski ŁukaszKJ Canex Dog Przybyszewo056,14450 PLN
4GIRALDO LKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem057,62350 PLN
5MATRIXWesoły MarcinPosadowskie TJ057,77250 PLN
6CABONAMazur Plut.KrzysztofSt. KJ Legia Kozielska żołnierz Szwadronu Kawal.WP058,10175 PLN
7Cosmic BlueWiktor PaulGER058,59100 PLN
8FAUNA KGWesoły MarcinPosadowskie TJ063,2375 PLN
9BEL DE JOURTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek063,3650 PLN
10CHACCO PERFECT SMszyca Marta (MJ.1997)JKS Hanna064,9250 PLN
11OSADKOWSKI SATINOOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski Jakubowice065,8350 PLN
12FIRST ONEKlein Olaf (J.1999)JKS Przybyszewo069,39
13Quinn BlueWiktor PaulGER455,70
14CarinaKisior Ivan457,67
15DARING QUEENTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek463,51
16HELP ME BOY DU PETIT VIVIERTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek463,79
17CORONITA 4Gogołek TomaszJKS Melloni Horses465,74
18RUTYNACzekała Hanna (J.1999)KJ Agro-Handel Śrem466,17
19DANDYMazur Plut.KrzysztofSt. KJ Legia Kozielska żołnierz Szwadronu Kawal.WP468,32
20LUCIANOSzary-Ziębicka AnnaSt. KS KJK Szary Michałowice577,81
21JUST AN HEROGozdek KrzysztofKJ Metpol Grodziec785,83
22FABIANO 82Klein TomaszJKS Przybyszewo859,62
23CHUCK NORRISBembenik Olimpia (MJ.1998)JKS Przybyszewo861,40
24BIKKER KKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem866,97
25FAVERAWieliczko DanielKJ Pobet867,18
26BRANDYKamińska MagdaKJ Avanti Opole867,37
27CoolinaKisior Ivan870,48
28WODKA-POLKAKamińska MagdaKJ Avanti Opole871,13
29EFRONMalepszy Matylda (JM.2003)KJ Agro-Handel Śrem873,30
30NOUGATINO V.G.Z.Chrzanowski JanKJ Ślęża Wrocław1183,58
31AUGUSTMalepszy Matylda (JM.2003)KJ Agro-Handel Śrem1259,46
32CAJEROPawlicka Dajana (MJ.1998)KJ Agro-Handel Śrem1259,92
33CosimaWiktor PaulGER1260,21
34CrowbarKisior Ivan1265,11
35CHASSOTKlein Olaf (J.1999)JKS Przybyszewo1582,79
36FREYAZagdańska Julia (J.2001)KJ Stajnia Modelewscy1669,83
37CAHIRJabłońska Julia (JM.2005)JUKS Mieczewo1689,98
38COCO CHANELKozakiewicz Paulina (MJ.1997)Karkonoski KJ1878,65
39CibellePlath Lilly2862,93
WINNIE THE POOH RKrzanowska AdriannaKJK Romico Żywiec ELI
WERBELSzewczyk Maja (JM.2002)KJ Avanti Opole ELI
AurelionPlath Lilly ELI


3 - CC - Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3 (2017-12-08)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1QUE SERANDOKamińska MagdaKJ Avanti Opole045,67027,991400 PLN
2OSADKOWSKI KEY LEENAOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski Jakubowice046,43037,141200 PLN
3CAVARELLIChrzanowski JanKJ Ślęża Wrocław044,62432,80900 PLN
4DON JOUAN HBCKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem044,55826,14500 PLN
5EL QUANDOWasilewski ŁukaszKJ Canex Dog Przybyszewo441,32400 PLN
6FAUNA KGWesoły MarcinPosadowskie TJ443,88300 PLN
7FABIANO 82Klein TomaszJKS Przybyszewo445,97200 PLN
8DIGISPORT SATISFACTIONKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem447,11150 PLN
9CROS BLUEMazur Plut.KrzysztofSt. KJ Legia Kozielska żołnierz Szwadronu Kawal.WP447,86
10MATRIXWesoły MarcinPosadowskie TJ844,39
11HELP ME BOY DU PETIT VIVIERTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek844,73
12Constantin 101Wiktor PaulGER844,85
13Cesare 7Wiktor PaulGER845,34
14CrowbarKisior Ivan846,78
15FIRST ONEKlein Olaf (J.1999)JKS Przybyszewo847,20
16JUST AN HEROGozdek KrzysztofKJ Metpol Grodziec952,29


4 - N - Mała Runda - dwufazowy 274.5.3 (2017-12-09)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1AUGUSTMalepszy Matylda (JM.2003)KJ Agro-Handel Śrem047,69021,58500 PLN
2Quinn BlueWiktor PaulGER049,44024,24400 PLN
3CHUCK NORRISBembenik Olimpia (MJ.1998)JKS Przybyszewo053,43024,59300 PLN
4CAPPUCCINOPawlicka Dajana (MJ.1998)KJ Agro-Handel Śrem049,25024,83200 PLN
5LANDARCOPorzuckowiak Karolina (J.2000)St. Rodan Club046,26025,46150 PLN
6FREYAZagdańska Julia (J.2001)KJ Stajnia Modelewscy053,29025,64125 PLN
7NOUGATINO V.G.Z.Chrzanowski JanKJ Ślęża Wrocław053,66025,9175 PLN
8CASSIANOZiębicki MichałSKS KJK Szary Michałowice052,44026,5750 PLN
9ELIS DE REVELTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek050,44026,6650 PLN
10MAXIMAMszyca Marta (MJ.1997)JKS Hanna056,58027,0950 PLN
11WINNIE THE POOH RKrzanowska AdriannaKJK Romico Żywiec048,79027,78
12CICEROMazur Plut.KrzysztofSt. KJ Legia Kozielska żołnierz Szwadronu Kawal.WP053,55029,24
13MILLION DREAMSZiębicki MichałSKS KJK Szary Michałowice055,50029,37
14GUESSZiębicki MichałSt. KS KJK Szary Michałowice055,60029,78
15BIKKER KKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem052,05030,70
16GUIDAMSzary-Ziębicka AnnaSt. KS KJK Szary Michałowice053,38239,20
17CAJEROPawlicka Dajana (MJ.1998)KJ Agro-Handel Śrem049,21422,43
18WERBELSzewczyk Maja (JM.2002)KJ Avanti Opole047,72424,69
19COCO CHANELKozakiewicz Paulina (MJ.1997)Karkonoski KJ046,98426,57
20ZENO SHnat Julia (J.1999)St. KS KJK Szary Michałowice048,51429,43
21COCO ALBORADA ZKozakiewicz Paulina (MJ.1997)Karkonoski KJ052,18828,96
22CibellePlath Lilly445,37
23EFRONMalepszy Matylda (JM.2003)KJ Agro-Handel Śrem448,58
24AurelionPlath Lilly450,10
25CHELSEA-BLUEAdamietz Maria (JM.2003)KJ Metpol Grodziec450,11
26CURT ASGogołek TomaszJKS Melloni Horses450,95
27CAHIRJabłońska Julia (JM.2005)JUKS Mieczewo454,45
28ATŁASMazur Plut.KrzysztofSt. KJ Legia Kozielska żołnierz Szwadronu Kawal.WP454,84
29FLEETWOODGogołek TomaszJKS Melloni Horses456,25
30LAYRO STWRatajczak RobertJKS Fer Więckowice563,31
31OBORA'S RAGAZZAHnat Julia (J.1999)St. KS KJK Szary Michałowice849,74
32CosimaWiktor PaulGER851,28
33CONTESSA IIJanuchowski Aleksander (J.2001)KJ Metpol Grodziec979,19
34C'EST PETITE ANNIKostek Laura (J.2000)bpk1169,51
35TOP JUS D'EUSKADIFrąckowiak Martyna (JM.2003)JKS Hanna1273,18
36LUCIANOSzary-Ziębicka AnnaSt. KS KJK Szary Michałowice1571,24
IDRYSKaźmierczak Julia (J.2001)bpk ELI
EKWADORJankowska Joanna (MJ.1997)Klub Jeździecki Ślęża Wrocław ELI
GAMBIT-OJankowska Joanna (MJ.1997)Klub Jeździecki Ślęża Wrocław REZ
SULLIVAN 54Wiśniewska AdriannaJUKS Mieczewo REZ


5 - C - Średnia Runda - zwykły 238.2.1 (2017-12-09)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1WODKA-POLKAKamińska MagdaKJ Avanti Opole044,52750 PLN
2GIRALDO LKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem046,49550 PLN
3BIKKER KKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem046,91450 PLN
4EL QUANDOWasilewski ŁukaszKJ Canex Dog Przybyszewo052,21350 PLN
5CHACCO PERFECT SMszyca Marta (MJ.1997)JKS Hanna053,82250 PLN
6CHUCK NORRISBembenik Olimpia (MJ.1998)JKS Przybyszewo054,51175 PLN
7BRANDYKamińska MagdaKJ Avanti Opole056,63100 PLN
8FABIANO 82Klein TomaszJKS Przybyszewo447,8075 PLN
9Quinn BlueWiktor PaulGER449,39
10CABONAMazur Plut.KrzysztofSt. KJ Legia Kozielska żołnierz Szwadronu Kawal.WP450,82
11CORONITA 4Gogołek TomaszJKS Melloni Horses453,75
12CAHIRJabłońska Julia (JM.2005)JUKS Mieczewo455,89
13CoolinaKisior Ivan459,59
14DARING QUEENTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek459,93
15CROS BLUEMazur Plut.KrzysztofSt. KJ Legia Kozielska żołnierz Szwadronu Kawal.WP461,58
16BEL DE JOURTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek461,90
17CrowbarKisior Ivan563,50
18LUCIANOSzary-Ziębicka AnnaSt. KS KJK Szary Michałowice564,56
19CosimaWiktor PaulGER847,47
20RUTYNACzekała Hanna (J.1999)KJ Agro-Handel Śrem855,32
21WINNIE THE POOH RKrzanowska AdriannaKJK Romico Żywiec860,04
22CAJEROPawlicka Dajana (MJ.1998)KJ Agro-Handel Śrem860,39
23FREYAZagdańska Julia (J.2001)KJ Stajnia Modelewscy1260,21
24NOUGATINO V.G.Z.Chrzanowski JanKJ Ślęża Wrocław1366,41
25LA LOXLEY LDaszczyk Kinga (MJ.1996)KJ Jantar Stryków14101,09
26OSADKOWSKI SATINOOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski Jakubowice1795,49
CHASSOTKlein Olaf (J.1999)JKS Przybyszewo ELI
MJT ARONN DU TALUSPsiuk GrzegorzSobieski Jumping Team Gdańsk ELI
AurelionPlath Lilly ELI


6 - CC - Duża Runda - zwykły art. 238.2.1 (2017-12-09)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1Cosmic BlueWiktor PaulGER054,631400 PLN
2EL QUANDOWasilewski ŁukaszKJ Canex Dog Przybyszewo055,631200 PLN
3DON JOUAN HBCKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem057,20900 PLN
4ALLILAHMazur Plut.KrzysztofSt. KJ Legia Kozielska żołnierz Szwadronu Kawal.WP059,93500 PLN
5JUST AN HEROGozdek KrzysztofKJ Metpol Grodziec060,75400 PLN
6HELP ME BOY DU PETIT VIVIERTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek063,18300 PLN
7CAVARELLIChrzanowski JanKJ Ślęża Wrocław066,05200 PLN
8OSADKOWSKI KEY LEENAOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski Jakubowice069,18150 PLN
9Constantin 101Wiktor PaulGER454,50
10DIGISPORT SATISFACTIONKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem455,57
11QUE SERANDOKamińska MagdaKJ Avanti Opole458,54
12FABIANO 82Klein TomaszJKS Przybyszewo458,94
13CarinaKisior Ivan461,87
14FIRST ONEKlein Olaf (J.1999)JKS Przybyszewo571,44
15MATRIXWesoły MarcinPosadowskie TJ854,65
16Cesare 7Wiktor PaulGER857,37
17FAUNA KGWesoły MarcinPosadowskie TJ1258,24
18DANDYMazur Plut.KrzysztofSt. KJ Legia Kozielska żołnierz Szwadronu Kawal.WP1262,13
19CrowbarKisior Ivan2469,01


7 - N - Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1 (2017-12-10)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1JonatanPsiuk GrzegorzSobieski Jumping Team Gdańsk046,12
2WERBELSzewczyk Maja (JM.2002)KJ Avanti Opole046,82
3Quinn BlueWiktor PaulGER047,19
4CAPPUCCINOPawlicka Dajana (MJ.1998)KJ Agro-Handel Śrem047,62
5CAHIRJabłońska Julia (JM.2005)JUKS Mieczewo047,74
6CASARIO DE SORE ZPsiuk GrzegorzSobieski Jumping Team Gdańsk047,88
7FREYAZagdańska Julia (J.2001)KJ Stajnia Modelewscy048,14
8BRANDYKamińska MagdaKJ Avanti Opole048,46
9LANDARCOPorzuckowiak Karolina (J.2000)St. Rodan Club050,44
10ENDURO MChrzanowski JanKJ Ślęża Wrocław050,96
11CABONAMazur Plut.KrzysztofSt. KJ Legia Kozielska żołnierz Szwadronu Kawal.WP050,99
12CHELSEA-BLUEAdamietz Maria (JM.2003)KJ Metpol Grodziec051,49
13COCO CHANELKozakiewicz Paulina (MJ.1997)Karkonoski KJ051,51
14CURT ASGogołek TomaszJKS Melloni Horses052,08
15OSADKOWSKI SATINOOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski Jakubowice052,91
16RUTYNACzekała Hanna (J.1999)KJ Agro-Handel Śrem053,17
17ATŁASMazur Plut.KrzysztofSt. KJ Legia Kozielska żołnierz Szwadronu Kawal.WP053,51
18LA LOXLEY LDaszczyk Kinga (MJ.1996)KJ Jantar Stryków054,89
19AurelionPlath Lilly055,76
20ELIS DE REVELTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek056,21
21COCO ALBORADA ZKozakiewicz Paulina (MJ.1997)Karkonoski KJ056,41
22GUESSZiębicki MichałSt. KS KJK Szary Michałowice060,01
23MILLION DREAMSZiębicki MichałSKS KJK Szary Michałowice061,03
24LUCIANOSzary-Ziębicka AnnaSt. KS KJK Szary Michałowice062,08
25GUIDAMSzary-Ziębicka AnnaSt. KS KJK Szary Michałowice063,70
26FLEETWOODGogołek TomaszJKS Melloni Horses064,75
27BIKKER KKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem443,75
28AUGUSTMalepszy Matylda (JM.2003)KJ Agro-Handel Śrem446,23
29EFRONMalepszy Matylda (JM.2003)KJ Agro-Handel Śrem451,75
30CibellePlath Lilly452,12
31MAXIMAMszyca Marta (MJ.1997)JKS Hanna454,22
32CASSIANOZiębicki MichałSKS KJK Szary Michałowice457,83
33CoolinaKisior Ivan460,49
34NOUGATINO V.G.Z.Chrzanowski JanKJ Ślęża Wrocław464,77
35WINNIE THE POOH RKrzanowska AdriannaKJK Romico Żywiec465,43
36CosimaWiktor PaulGER847,05
37LAYRO STWRatajczak RobertJKS Fer Więckowice848,50
38CONTESSA IIJanuchowski Aleksander (J.2001)KJ Metpol Grodziec880,34
39GAMBIT-OJankowska Joanna (MJ.1997)Klub Jeździecki Ślęża Wrocław1385,33


8 - C1 - Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3 (2017-12-10)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1GIRALDO LKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem054,20028,86
2FAUNA KGWesoły MarcinPosadowskie TJ053,06029,77
3CHACCO PERFECT SMszyca Marta (MJ.1997)JKS Hanna051,17032,69
4DANDYMazur Plut.KrzysztofSt. KJ Legia Kozielska żołnierz Szwadronu Kawal.WP053,90032,99
5DARING QUEENTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek053,99033,43
6CROS BLUEMazur Plut.KrzysztofSt. KJ Legia Kozielska żołnierz Szwadronu Kawal.WP056,92034,33
7OSADKOWSKI KEY LEENAOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski Jakubowice054,17036,81
8BEL DE JOURTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek053,32430,83
9WODKA-POLKAKamińska MagdaKJ Avanti Opole450,06
10CAJEROPawlicka Dajana (MJ.1998)KJ Agro-Handel Śrem450,08
11Cesare 7Wiktor PaulGER451,72
12MJT ARONN DU TALUSPsiuk GrzegorzSobieski Jumping Team Gdańsk452,18
13CHUCK NORRISBembenik Olimpia (MJ.1998)JKS Przybyszewo453,00
14CORONITA 4Gogołek TomaszJKS Melloni Horses453,94
15CrowbarKisior Ivan454,74
CHASSOTKlein Olaf (J.1999)JKS Przybyszewo ELI


9 - CC1 - Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (2017-12-10)
    RozgrywkaRozgrywka
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1DIGISPORT SATISFACTIONKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem071,42040,86
2Constantin 101Wiktor PaulGER068,53438,36
3DON JOUAN HBCKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem072,62439,26
4EL QUANDOWasilewski ŁukaszKJ Canex Dog Przybyszewo071,59839,89
5CarinaKisior Ivan068,56841,24
6JUST AN HEROGozdek KrzysztofKJ Metpol Grodziec074,80844,43
7ALLILAHMazur Plut.KrzysztofSt. KJ Legia Kozielska żołnierz Szwadronu Kawal.WP072,36846,04
8HELP ME BOY DU PETIT VIVIERTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek072,25846,69
9QUE SERANDOKamińska MagdaKJ Avanti Opole473,87
10FIRST ONEKlein Olaf (J.1999)JKS Przybyszewo786,13
11Cosmic BlueWiktor PaulGER863,85
12CAVARELLIChrzanowski JanKJ Ślęża Wrocław875,34
13FABIANO 82Klein TomaszJKS Przybyszewo1667,28
MATRIXWesoły MarcinPosadowskie TJ REZ



HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie, H16-201002-1)