Jerzy Milewski - kandydat na prezesa PZJ

21 marca 2017

Wystąpienie Jerzego Milewskiego - kandydata na stanowisko prezesa PZJ - Warszawa 20.03.2017

REKLAMA

reklama

Komentarze (60)

Ja (niezarejestrowany)1 miesiąc, 1 tydzień temu

Dobrze i spokojnie chłop mówi

Zachpom (niezarejestrowany)1 miesiąc, 1 tydzień temu

Zachodniopomorskie wstydzi się za wystawienie tego kandydata. To kandydat p. Milczarek, a nie zzj

Delegat W-wa (niezarejestrowany)1 miesiąc temu

Świetnie, że pojawiła się alternatywa dla Sołtysiaka.

Zachodniopomorskie (niezarejestrowany)1 miesiąc temu

Jesteśmy dumni że nasz WZJ odszedł od dotychczasowej praktyki kolesiostwa i przedstawił kandydaturę pana Jerzego Milewskiego człowieka prawego z zasadami i ponad wszelką wątpliwość uczciwego a tylko taka osoba może zrobić w związku porządek a ten jak widać po forach jest w związku bezwzględnie potrzebny

Zachodniopomorskie (niezarejestrowany)1 miesiąc temu

Wstydzimy się za zarząd zzj.

DRA1 miesiąc temu

Pan Milewski w ostatniej chwili zostanie powołany przez przewodnią siłę Polski do sprawowania obowiązków na innym odcinku walki ideologicznej. Usprawiedliwi to wyższymi koniecznościami albo stchórzy powołując sie na wzgledy osobiste. Tak czy siak nie wystartuje w wyborach bo " dobra zmiana " już wystarczająco się zbłaźniła w hodowli i kolejna kompromitacja w sporcie nie jest im na rękę.

Aleksandra (niezarejestrowany)1 miesiąc temu

Do zachodniopomorskiego:nie wybiera sie człowieka zjawy(bez pojęcia o sprawach końskich,którego namówiono tuż przed zjazdem.Czy umie chociaż osiodłać konia?). Nie wybiera sie człowieka ktory ma fatalne i nieudolne zaplecze(Podpora,Milczarek).Nie wybiera sie człowieka ktory nie jest w stanie sam bez podpowiedzi ocenić stan faktyczny(nie zna sie i bedzie tylko marionetka jak juz jeden z wcześniejszych prezesów-było przerabiane)."konia nie widziałem ale wiem ze bedzie to moje hobby do końca życia".Fajnie jest zostać prezesem( przez miesiąc fajnie...a potem juz sie tylko ośmiesza).Jak sie czuje osoba ktora przegra wybory? Do kogo ma pretensje?czy tez do siebie?W CV to jest odnotowane-tylko po co sie ośmieszać ?Wstyd zostaje.

obserwator (niezarejestrowany)1 miesiąc temu

to jak sie czuje taka osoba będzie wiedział pan Sołtysiak ze swoimi kolesiami ,wbrew wszystkiemu środowisko wybierze nie paru cwaniaków ktorzy od 25 lat siedzą przy żłobie i do czego panowie doprowadziliście ano do tego że bardzo boicie się przegranej z panem Milewskim tak bardzo że opluliście go od stup do głowy ....to ma być elita ale jaja

do Aleksandra (niezarejestrowany)1 miesiąc temu

Komentarz usunięty, z powodu naruszenia §7 regulaminu. Administrator.

Delegat W-wa (niezarejestrowany)1 miesiąc temu

Aleksandro, wybieramy przede wszystkim człowieka, a zapleczu p.Sołtysiaka lepiej już nie piszmy, zresztą jak chcesz: Jankowski, Szaszkiewicz, Zaleski itd.

Aleksandra (niezarejestrowany)1 miesiąc temu

Do obserwatora: Jest juz Krolem Polski Jezus.Moze byc Prezes PZJ Milewski.😛

Do Aleksandra (niezarejestrowany)1 miesiąc temu

Komentarz usunięty, z powodu naruszenia §7 regulaminu. Administrator.

p o Z A W O D A C H (niezarejestrowany)1 miesiąc temu

Wy wszyscy jesteście .............

obserwator (niezarejestrowany)4 tygodnie, 1 dzień temu

Jezus zawsze lepszy od dziadostwa

Aleksandra (niezarejestrowany)4 tygodnie, 1 dzień temu

Obserwatorze ,jak wyglądało dziadostwo widzieliśmy juz wykonaniu Podpory(czystki , obsady z ustawionymi konkursami,zmarnowanie publicznych pieniedzy....) ktory teraz z Milczarkowa wpuszczają nieświadomego ich dzialan😜Gratulacje dla zachodniopomorskiego którego kandydatem jest pan Milewski.(nie ma tam kogoś swojego kto sie zna ?)Berlin z Brandenburgia tez popierają kandydata.😃

ktos (niezarejestrowany)4 tygodnie, 1 dzień temu

Nie byłem zwolennikiem Pana Szewczyka, ale żałuję że doszło do ponownych wyborów. Cóż.. środowisko zna Pana Sołtysiaka, z pewnością jest świetnym organizatorem i zapewne świetnym biznesmenem. Ja upatruję jednak u niego jedną potencjalną słabość - czy poradzi sobie na czele organizacji działającej jako stowarzyszenie, a nie jako firma o doskonale pionowej strukturze organizacyjnej? Nie jestem również zwolennikiem jednorodnego Zarządu.. uważam że głosy z obu "obozów" powinny być brane pod uwagę przy pracach Zarządu - mam zatem nadzieję że żaden z kandydatów nie postawi jako warunek pracy ze "swoim" Zarządem. Uważam że nie na tym polega demokracja.

do Aleksandra (niezarejestrowany)4 tygodnie, 1 dzień temu

Komentarz usunięty, z powodu naruszenia §7 regulaminu. Administrator.

do Aleksandra (niezarejestrowany)4 tygodnie, 1 dzień temu

Komentarz usunięty, z powodu naruszenia §7 regulaminu. Administrator.

prezes (niezarejestrowany)4 tygodnie, 1 dzień temu

Potrzeba nam merytorycznej dyskusji a nie opluwania się nawzajem.Zdecydowanie kandydat Jan Sołtysiak na stanowisko Prezesa Związku się nie nadaje. Zamiast przedstawić plan rozwoju jeździectwa pokazał jego fiskalizację.Ostatnim zarządom udało się obniżyć stawki opłat i to w bardzo wymierny sposób.Wprowadzono do rozgrywek nowe turnieje ,przekazano do WZJ-tów pieniądze na szkolenia itp. Kto tego nie widzi jest po prostu ślepy ,lub umówił się podczas Cavaliady z kandydatem na prezesa Janem Sołtysiakiem na stołki.Już dzisiaj jest to bardzo widoczne,Już nie przeszkadza sekretarz generalny , nie przeszkadza wizja podniesionych składe,.nie przeszkadza zniszczenie HPP ,nie przeszkadza odejście od rozgrywania GPWP. ważne są tylko stołki i życie miernot za nasze pieniądze

Aleksandra (niezarejestrowany)4 tygodnie, 1 dzień temu

Jak wyglądało życie za nasze pieniadze (zarzad z Podpora i Kaliszukiem w tle)juz widzieliśmy w wykonaniu tych co wypisują "mądrości" jak wyżej.Gerrink zarabiający jak prezydent Warszawy.Kazmierczak menedżer.Helak nienależnie pobierający kase.Nieumiejetnosc wydawania pieniedzy-zwroty do MS.Jaki był styl zarządzania związkiem pokazał mail Podpory.Teraz chcą znów rządzić dobierając Milczarek i znaleźli sobie zbawcę znawcę za którego mogliby sie schować i działać.Tylko do tej pory pokazali juz na co ich stać i nowy puder nic nie zakryje.A aktualny zarzad działa rozsądnie.Wsparty człowiekiem ktory zna sie na finansach,rozumie sport gwarantuje stabilnosc(sondaże mu nie lecą na łeb na szyje) jest rozwiązaniem dzisiaj najlepszym.(nie musi sobie kupować garnituru za pieniadze Pzj jak jeden członek poprzedniego zarządu).Brak absolutorium wskazał ze nie można wracać do "starych".Jest nowy prężny zarzad ktory potrafi zrobić porządek nawet z Milczarek.Jest kandydat człowiek sukcesu o którym wiadomo wszystko.A wysiłki łączenia tych co nie umiejaz tym ktory nie wie nic są z góry nie rokujące sukcesu.

Aleksandra (niezarejestrowany)4 tygodnie, 1 dzień temu

Pan Milewski ani nikt go wspierający nie zgłosili (jeszcze)oficjalnej kandydatury startu na stanowisko.ktos mówił o rezygnacji kandydata.Czy coś wiadomo wiecej na ten temat?Pytanie do Zzj ktory popiera ta kandydaturę.

DO Aleksandra (niezarejestrowany)4 tygodnie, 1 dzień temu

jesteś E X T R A z tymi W Y W O D A M I nikt ci nie U F A

Aleksandra (niezarejestrowany)4 tygodnie temu

Mylisz sie ufają delegaci bo oni wiedza ze sportowego związku nie zbuduje sie bez znajomosci sportu, tylko w obsadach miernych kolesi z prezesem ktory nie ma pojęcia i zapleczem kompletnie nieudolnym(Podpora,Milczarek)

DO Aleksandra (niezarejestrowany)4 tygodnie temu

Komentarz usunięty, z powodu naruszenia §7 regulaminu. Administrator.

DO Aleksandra (niezarejestrowany)4 tygodnie temu

Komentarz usunięty, z powodu naruszenia §7 regulaminu. Administrator.

obserwator (niezarejestrowany)4 tygodnie temu

Tylko Jerzy Milewski może zrobić porządek w tym związku ,i to dlatego jest taka fala hejtu ze strony starego betonu któremu dobrze jak związek tonie w marazmie co widać po wściekłych atakach panów dra i aleksandra

DO Aleksandra (niezarejestrowany)4 tygodnie temu

Komentarz usunięty, z powodu naruszenia §7 regulaminu. Administrator.

p o Z A W O D A C H (niezarejestrowany)4 tygodnie temu

Jak KTOŚ zna Prawdziwą H I S T O R I Ę to ciężko GO przestawić na INNE ----- T O R Y

Prezes (niezarejestrowany)4 tygodnie temu

Aleksandro po pierwsze nie za Twoje pieniądze . bo nigdy do związku nie zapłaciłeś ani złotówki,tylko czerpałeś z niego.Nie mówię że poprzednie zarządy nie robiły błędów. ale nie robi błędów tylko ten co nic nie robi.Chodzi o to by wybrać Prezesa który ma wizję rozwoju Związku.Nie da się tego przeprowadzić rozdając stołki kolesiom i fiskalizując Związek.Pan Jan Sołtysiak tak poprowadzi nasz Związek jak swoją uczelnię - już jej NIE MA.Rozmawiałem z panem Jerzym Milewskim.Chce się otoczyć ludźmi znającymi się na jeździectwie i wspólnie doprowadzić nasz Związek do rozkwitu.Tego Mu życzę i na Niego będę głosował.

Delegat W-wa (niezarejestrowany)4 tygodnie temu

Przepraszamy za Aleksandrę - Huberta..

Prezes prezesa (niezarejestrowany)4 tygodnie temu

Prezes, możesz sobie w domu glosować na kogo tylko chcesz. Nie ma to żadnego znaczenia. Znaczenie ma to jak zagłosują delegaci na Zjazd PZJ. Mam nadzieję, ze potrafią oni oddzielić puste obietnice bez pokrycia od realnym spraw. I tyle w tym, temacie.

Prezes (niezarejestrowany)4 tygodnie temu

Jestem przekonany ,że Delegaci oddzielą puste obietnice pana Jana Sołtysiaka i zagłosują na pana Jerzego Milewskiego

niedobrze (niezarejestrowany)4 tygodnie temu

Prezesie (czego?) w pierwszym wpisie napisałeś w jednym teksie dwie całkowicie odmienne sytuacje. Najpierw chcesz wybierać prezesa z wizją rozwoju... A jakąż wizję może mieć ktoś kto w ogóle nie zna realiów i problematyki związkowej? W drugiej części po rozmowie z kandydatem M. piszesz, że chce się otoczyć ludźmi ZNAJĄCYMI SIĘ NA JEŹDZIECTWIE. Ale On ich przecież nie zna! Bo np na spotkaniu w Warszawie nie znał nawet członków obecnych władz związku i wielu innych ludzi, nie znał nawet statutu! Należy więc rozumieć, że ktoś ze "sztabu wyborczego" np. p. Milczarek lub p. Podpora z Hermanowem wskażą Mu tych właściwych znawców! Ale to już było przecież w przypadku o wiele bardziej zorientowanego, pojętnego i kumatego p. Szubskiego! Niestety przyjdzie albo umrzeć ze śmiechu, albo z rozpaczy. Końcowy efekt ten sam.

DRA4 tygodnie temu

Cytat z pana Jerzego Milewskiego "- Pan policjant próbował mnie wkręcić w ten sposób, że podszedł do przodu mojego samochodu, podstawił nogę, udając, że go najechałem i się przewrócił - mówił Jerzy Milewski." i wszystko jasne :) Naprawdę chcemy takich chachmentów w naszym środowisku? "(Policja.pl) O incydencie drogowym z udziałem radnego PiS Jerzego Milewskiego, do którego doszło w Gdańsku, pisze serwis Trójmiasto.pl. Wersja radnego i policji jest zupełnie inna. Policja twierdzi, że kierowca potrącił funkcjonariusza. Radny - że to policjant specjalnie podstawił nogę pod jego auto. Według policji ok. godziny 20:40 na rondzie w okolicy Placu Dwóch Miast kierowca opla nie zastosował się do poleceń policjanta kierującego ruchem, zjechał na inny pas ruchu - oddzielony pachołkami drogowymi - i pojechał pod prąd. Funkcjonariusz - twierdzi policja - w celu uniemożliwienia kierowcy dalszej jazdy, stanął przed pojazdem. Kierowca natomiast potrącił go, uderzając w prawe kolano i stopę. wp Jerzy Milewski, gdański radny z ramienia PiS i biznesmen przedstawia zupełnie inną wersję zdarzenia. W rozmowie z Trojmiasto.pl potwierdził, że brał udział w zdarzeniu. Jak tłumaczył, polegało ono na "na chamskim zachowaniu się policji". Radny twierdził, że miał kłopot z dojazdem do celu, na skutek zmiany organizacji ruchu. Postanowił więc "wsunąć się między pachołki", żeby zapytać policjanta, co ma zrobić. Wtedy właśnie policjant miał "wymachiwać", by pokazać mu, że ma jechać dalej. - Pan policjant próbował mnie wkręcić w ten sposób, że podszedł do przodu mojego samochodu, podstawił nogę, udając, że go najechałem i się przewrócił - mówił Jerzy Milewski." Mało nam wszelkiej maści swołoczy piszących obrzydliwe maile, mało nam prezesów którzy uciekają jak kundle z podkulonym ogonem z prezesury PZJ, potrzeba nam jeszcze ludzi którzy jasno oznajmiają że mają w dupie prawo jak pan Milewski, naprawdę tego chcemy ?

DRA4 tygodnie temu

Potrzeba nam naprawdę takich ludzi których jednyną ideą jest "wsuwanie się między pachołki " ?

do dra (niezarejestrowany)4 tygodnie temu

Komentarz usunięty, z powodu naruszenia §7 regulaminu. Administrator.

Aleksandra do prezesa (niezarejestrowany)4 tygodnie temu

Do tej pory zarzad (stary)nie zajmowal sie sportem.Pan Milewski jest obwozony przez Milczarek ktora znana jest z lamania przepisow Pzj.Podpora popierajacy ich znany z metod dzialania jak w skandalicznym mailu.Jak taki zestaw pirotechniczny moze funkcjonowac sportowo?Wiodl slepy kulawego.. Ile bedzie dzislalnosci sportowej pokazala ostatnia kontrola MS.To ze byly pisemne protesty do obsady przez Podpore Milczarkowej w komisji ujezdzenia wszyscy wiemy.To ze Podpora zgodzil sie z Helakiem (dyr ds sportowych)na zorganizowanie u Milczarek w domu zawodow Zo dlajednego zawodnika-syna ,ktore byly kwalifikacjami do MP-pare dni przed(inni musieli jezdzic po Polsce) pamietamy(nie bylo wynikow i propozycji z tych zawodow a startowal tylko jeden zawodnik w rywalizacji sportowej - syn).Co z pokretnym tlumaczenie Milczarek odnosnie ostatnich grzeban w Artemorze zobaczymy😀Kaliszuk koles Podpory ma wniosek Abw o odwooanie go z urzedu.To zaplecze nowego..

Prezes (niezarejestrowany)4 tygodnie temu

Chciałem rozmawiać o kandydatach na Prezesa PZJ. Ze strony zwolenników pana Jana Sołtysiaka słyszę tylko inwektywy i ataki personalne na członków związku w stylu " a u was biją murzynów".Taka forma dyskusji mi nie odpowiada. Na koniec chciałbym od Aleksandry jednak się dowiedzieć ile przez ostatnie lata wpłaciła do Związku.Brak odpowiedzi potraktuję jako potwierdzenie chęci zagarnięcia stołka.

Prezes (niezarejestrowany)4 tygodnie temu

Chciałem rozmawiać o kandydatach na prezesa PZJ. Widzę jednak że zwolennicy pana Jana Sołtysiaka posługują się w swoich tekstach w większości inwektywami i atakami personalnymi na członków związku w stylu " a u was biją murzynów". Taka forma debaty mi nie odpowiada.Na koniec chciałbym się jednak dowiedzieć od Aleksandry ile przez ostatnie lata wpłaciła do Związku.Brak odpowiedzi potraktuję jako potwierdzenie chęci zagarnięcia STOŁKA.

Delegat W-wa (niezarejestrowany)4 tygodnie temu

Prezesie drogi u nas Aleksandra znana jest z tego, że to inni płacą za nią rachunki. A po co jego aktywność w PZJ ? Z nadmiaru trenowanych zawodników ?

do dra (niezarejestrowany)4 tygodnie temu

Komentarz usunięty, z powodu naruszenia §7 regulaminu. Administrator.

do Aleksandra (niezarejestrowany)4 tygodnie temu

Komentarz usunięty, z powodu naruszenia §7 regulaminu. Administrator.

Aleksandra do prezesa (niezarejestrowany)4 tygodnie temu

Pisze Pan dwa razy te sama wypowiedz.Nie wiem na ktora odpowiedziec😊Juz raz kiedys jeden pan kliknal raz za duzo i mail ujrzal swiatlo(Podpora sie yen pan nazywa)

Poznaniak (niezarejestrowany)4 tygodnie temu

Hola hola! Kilka spraw jest w sądzie! W sprawie systemu informatycznego JAnkowski jako sekretarz generalny złożyl podobno doniesie o popełnieniu przestepstwa w sprawie Torisa czy Artemora! Oczywiście sprawa jest o tyle dziwna ,że JAnkowski był w tym czasie sekretarzem generalnym odpowiedzialnym za biuro ! Grupa hermanowicka też podobno złozyła doniesienie , ale niepamiętam na kogo i dlaczego! Na pewno nie na Podpore i Henka Święcickiego! Szymoniak według naszej wiedzy tu regionie też nie składał doniesienia o popełnieniu przestepstwa , a przecie jako człopnek Rady mógł! Z tego widac, że Sołtysiak będzie na 100% prezesem PZJ i to jest dobre wyjście , bo w krotkim czasie wg opinii środowiska doprowadzi w duecie z JAnkowskim do dalszego pogłębienia kryzysu PZJu , a w konsekwencji do przesilenia i na gruzach tego "postjankowsko-hermanowicko-gumkującego " PZJu środowisko polskie zbuduje cos sensownego z myślą o sporcie jeździeckim , zawodnikach i organizatorach.

Delegat W-wa (niezarejestrowany)4 tygodnie temu

Czy ktoś może sprawdzić, podobno dziś zwolnił się Główny Księgowy PZJ.

obserwator (niezarejestrowany)4 tygodnie temu

prawda pan się zwolnił

rajan (niezarejestrowany)4 tygodnie temu

Pan Główny Księgowy to tak naprawdę właściciel biura rachunkowego obsługującego PZJ. Czy to znaczy, że biuro wypowiedziało umowę na prowadzenie ksiąg finansowych i rozliczeń?

Wrocław (niezarejestrowany)4 tygodnie temu

To że się zwolnił to by nie było nic takiego ale jaki list po sobie zostawił! Dokladnie pokazuje jak obecny zarząd manipuluje i szuka haków i co najgorsze mści się na niewinnych pracownikach biura.... ciekawa jestem tylko czy redakcja świata koni opublikuje ten list.... bo on będzie zupełnie nie w smak obecnej ekipie której pan Dudek tak kibicuje jako "niezalezny i obiektywny dziennikarz".... a zapomniałem że przy okazji jestem szefem rady.... ciekawe co rada powie na to że pani delegat z wmzj i księgowa tego zwiazku nagle została konsultantem zarzadu pzj.... za piekne wynagrodzenie!!! A niby związek musi oszczędzać...

Delegat W-wa (niezarejestrowany)4 tygodnie temu

A gdzie można ten list przeczytać?

obserwator (niezarejestrowany)4 tygodnie temu

Polowanie na czarownice w PZJ cd.!!! List otwarty księgowego PZJ pana Wojciecha Furmanka,w którym ujawnia kulisy pracy obecnego Zarządu. Skandal !!! Oto kilka cytatów : " Po raz pierwszy w historii Związku Zarząd PZJ wynajął specjalną firmę, która miała dokonać audytu... na okoliczność ewentualnych nieprawidłowości w dokumentach"... ..." dodatkowo zaangażowano (również odpłatnie) panią Sylwię Rychter - księgową prowadzącą Warszawsko – Mazowiecki Związek Jeździecki. W mojej ocenie rozpoczął się cyrk aby „złapać kogoś na przekręcie” cyrk, który nie miał nic wspólnego z pracą i dobrem Związku, a wyłącznie miał służyć walce wyborczej. Rezultat tego „polowania” ... rozczarował Zarząd – okazało się bowiem, że nie było żadnego "przekrętu" ani uchybień w księgowości . Zarząd jednak musiał osiągnąć sukces i go "osiągnął", ale kosztem ryzyka utraty relacji z ostatnim sponsorem jaki nam pozostał ".... Dalej jest o manipulacji liczbami, zarzutach o "poświadczeniu nieprawdy", dyscyplinarnym zwolnieniu jak również o realnym ryzyku utraty sponsorów : " Jestem tylko księgowym, ale z jednej strony umorzenia, z drugiej brak umów sponsorskich do dnia dzisiejszego, stawiają projekt budżetu z listopada przyjęty przez poprzedni zarząd pod dużym znakiem zapytania". Niedawny bezprecedensowy atak na ZZJ i zarzuty z k/k wobec starszej pani, która prowadzi nam biuro od 40-tu lat smutnie wpisuje się w te klimaty !!!

Poznaniak (niezarejestrowany)4 tygodnie temu

Główny Księgowy nie wytrzymał atmosfery podejrzliwości i paranoi jaka się wytworzyła w PZJ pod rządami "nowego" zarządu I Jankowskiego jako sekretarza generalnego ( sekretarz generalny chyba odpwiada za cokolwiek, proszę Sądu?). Pan księgowy czarno na białym wykazał manipulacje w przedstawianiu finansów Związku aktualnego zarządu PZJ. Zgroza i czarna Mamba oraz Kuntakinte. nie mówię , że tamten to Kuntakinte, o nie , co to to nie! Natomiast zwolnienie dyscyplinarne chyba najlepszego pracownika PZJu jest objawem postepującej paranoi tych ludzików różnych tam. I teraz "wejście smoka" w to szambo, czyli wybór na prezesa PZJ p . Sołtysika z Leszna ( będzie rozporządzał mieniem materialnym PZJu w duecie egzotycznym ze swoim parkurmajstrem a chwilowo sekr. gener. PZJ Jankowskim) gwarantuje wielkie atrakcje całemu środowisku jeździeckiemu w Polsce oraz mediom( w regionie mówi sie o próbie wciągnięcia powaznych mediów w te jaja jakie sie odbywaja w PZJcie aktualnie. No i jeśli chodzi o sekretar=kę choćby nie wiem jak generalną , to jednak będzie jedno wielkie BUM! A smród rozleje sie na spory kawałek naszej jeździeckiej branzy!

księgowy (niezarejestrowany)4 tygodnie temu

Przeczytałem list i jedyne pytanie które mi się nasuwa to czy zegarki są w PZJ czy ich nie ma, bo jeśli są to nie wiem na czym polegało "poświadczenie nieprawdy" jeśli ich nie ma na magazynie to ciężko mi uwierzyć że napisał to człowiek z doświadczeniem, jeśli ich nie ma to sprawa powinna znaleźć się w sądzie. Akurat dla Pana księgowego to całe szczęście że nie wystąp na zjeździe bo to jak się zaprezentował na poprzednim nie wyglądało najlepiej.

Delegat W-wa (niezarejestrowany)4 tygodnie temu

To akurat jest proste wydał je sponsor na zawodach (jeszcze na SK jest zdjęcie jak Pisarski wręcza zegarek na cavaliadzie) i chodziło o operację księgowo - inwentaryzacyjną. A to, że napisał list zamiast mówić to faktycznie dużo lepiej.

Poznaniak do księgowego (niezarejestrowany)4 tygodnie temu

Podobno wpadli na pomysł , że ODBIERAĆ zegarki zawodnikom ,którzy je wygrali na zawodach! I w ten sosób łatac dziure budżetową!! hehehe. DELAGACI !!!! SPRAWDZAJCIE DOKŁADNIE CO I GDZIE ROBI SEKRETARZ GENERALNY PZJu!!!!

Poznaniak do p.MIlewskiego (niezarejestrowany)4 tygodnie temu

APeluję do PAna, że jeśli Pan wygra , to żeby Pan spowodował , żeby nie zabierali zegarków , które zawodnicy wygrali ( chodzi o sponsora PZJ - firmę Albert Rilje!!!) . Jeśli Pan ujmie w swoim expose , że ochroni Pan zawodników polskich przed odbieraniem im wygranych zegarków to zagłosuje na PAna. Drugi mój warunek: odwołanie sekretarza generalnego PZJu i parkurmajstra w jednym Łukasza Jankowskiego z zajmowanego stanowiska w PZJ! Noszenie drągów przez sekretarza generalnego PZJ po parkurach w lesznie i w innych miejscach jest zwyczajnie KOMPROMITUJĄCE PZJ i całe polskie środowisko jeździeckie. No i sekretarz generalny Jankowski zamiast rozwiązywac problemy w PZJ ( jak np kwestie zawarte w sławnym już liście otwartym p.Księgowego z PZJU) nosi drogi po parkurach. A pensje jako sekretarz generalny ma taką, że daj Panie Boże zdrowie!

Delegat W-wa (niezarejestrowany)3 tygodnie, 6 dni temu

Nie, no bez jaj przecież nie będzie Pisarski z Polaczek Bigaj biegał za zawodnikami na rozprężalni i zrywał im zegarków. Chyba nie będzie ... ?

obserwator (niezarejestrowany)3 tygodnie, 5 dni temu

zastanawiam się dlaczego brak forum o drugim kandydacie czyżby ktoś bał się opinii internautów a szkoda bo wygląda to na manipulacje przedwyborczą, co na to ostoje praworządności dra,aleksandra ,redaktor Dudek

delegat (niezarejestrowany)3 tygodnie, 4 dni temu

do wyżej. rozwiń myśl co znaczy że "brak forum o drugim kandydacie"?

rubikon2 tygodnie, 6 dni temu

No tak 62 : 21, to i tak lepiej niż 27 :1. Tylko, czy wyciągniemy z tego wnioski? Obawiam się, że jednak NIE!!!

Kapitan Żbik (niezarejestrowany)2 tygodnie, 5 dni temu

Wyeliminowanie ( czesciowe) hermanowicy przy pozostawieniu osoby , ktora realnie zarzadzala PZJ od kilku lat czyli sekr gener Jankoskiego niczego niestety nie zmienia. Apeluję do dyskutantow o zachowanie logiki i zdrowego rozsadku!

Dodaj komentarzWciśnięcie przycisku poniżej jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu komentarzy.