Bardzo równo jeździła czołówka Mistrzostw Polski Juniorów. W drugim nawrocie jedna zrzutka zadecydowała jednak o ostatecznej zmianie klasyfikacji końcowej. Nową Mistrzynią Polski w tej kategorii została Daria Pietrzak startująca na klaczy rasy SP UNICA-K. Para przez całe zawody nie popełniła błędu i ukończyli zmagania z wynikiem 0,4 pkt. Na drugim stopniu podium, ze srebrnym medalem, stanęła Maria Brańka-Borja, która do finału wybrała wałacha DIAMOND 2000 Z. Ta para w drugim nawrocie finału miała jedynie 2 pkt za przekroczenie normy czasu, a ich wynik końcowy to 3,5 pkt karnego. Brązowy medal odebrała 15-letnia Julia Ganowska startująca na holsztyńskim wałachu NUMBER ONE 28. Do finału prowadzili w klasyfikacji, jednak po błędzie w drugim nawrocie ukończyli zawody z wynikiem 4 pkt karne.