Aktualności

Klimke & Co. najlepsi w PN
0

23 lipca 2017 | Świat Koni

Reprezentanci Niemiec nie tylko wygrali Puchar Narodów w WKKW w Aachen, ale też zdominowali klasyfikację indywidualną.

Werth pokonana, Niemcy zwyciężają
0

22 lipca 2017 | Świat Koni

Laura Graves dostała dziś z pewnością wiele prezentów urodzinowych ale te dwa były chyba najbardziej wymarzonymi.

Trudny kros na ME WKKW
0

22 lipca 2017

Kros w Irlandii okazał się dość wymagający dla wielu młodzieżowców, w tym niestety dla większości polskich zawodników

Ludwiczak punktuje w Samorin
0

Kolejne punkty do światowego rankingu w skokach zdobył dziś Krzysztof Ludwiczak. Bardzo dobrze spisywała się też Laura Kłapińska.

Przed finałem Silesia Equestrian 2017
0

Dzisiejszy dzień w Jakubowicach przyniósł 6 konkursów w tym 4 konkursy finałowe. Nasi reprezentanci startowali w nich ze zmiennym szczęściem, co pozwoliło kibicom trzy razy wysłuchać polski hymn narodowy.

Pedro Veniss nie wystartuje w Rolex Grand Prix w Aachen
0

Jutro rozegrany zostanie najważniejszy konkurs skokowy w Aachen, Rolex Grand Prix zaliczany do serii Rolex Grand SLam.

Kolejny dobry dzień polskich jeźdźców
1

21 lipca 2017 | Świat Koni | Silesia Equestrian, 2017

Piątek 21 lipca okazał się kolejnym dobrym dniem dla polskich zawodników startujących w drugim tygodniu międzynarodowych zawodów w skokach przez przeszkody Silesia Equestrian edycji 2017.

Farrington i O’Connor najszybsi
0

21 lipca 2017 | Świat Koni

Aktualny lider Longines Ranking znany jest z tego, że w rozgrywkach potrafi być szybki, bardzo szybki.

W CICO prowadzą Niemcy
0

Reprezentanci Niemiec dominują jak na razie w konkursie CICO3* w Aachen. I to zarówno w klasyfikacji indywidualnej jak i zespołowej.

Wysoko ale bez zwycięstw
0

Dzisiaj co prawda w Samorin nie zabrzmiał „Mazurek Dąbrowskiego” ale polscy zawodnicy wywalczyli kilka wysokich miejsc.