Aktualności

Nowe konia dla Brash’a i Larocca
0

26 września 2017 | Świat Koni

Dobrych koni w stajni nigdy nie za wiele – dlatego też najlepsi zawodnicy ciągle szukają dla siebie nowych talentów. I znajdują.

Czy to koniec pary Weishaupt – LB Convall?
0

Bardzo możliwe, że już więcej nie zobaczymy wspólnych przejazdów jednej z najlepszych par ostatnich dwóch lat.

Maraton emocji w Michałowicach
0

26 września 2017

Już za niecałe 3 tygodnie rozpoczyna się druga odsłona jesiennego Cracovia Szary Equestrian Show. Jej zeszłoroczna jednotygodniowa edycja spotkała się z uznaniem zawodników nie tylko z Polski, ale też z Europy, dlatego też organizatorzy postanowili wydłużyć ją o drugi tydzień.

Aukcja Polskich Koni Sportowych
0

26 września 2017 | Inf. Prasowa

Polski Związek Hodowców Koni ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnej edycji Aukcji Polskich Koni Sportowych "TERAZ POLSKIE KONIE", która odbędzie się w dniach 30 listopada - 2 grudnia 2017 roku podczas zawodów Cavaliada w Poznaniu.

Ulla Salzgeber kończy międzynarodową karierę
0

W ostatnich latach niemiecka amazonka Ulla Salzgeber coraz rzadziej pojawiała się na zawodach CDI.

MJT Nevados S na podium Mistrzostw Belgii
3

Belgijska miejscowość Lanaken okazuje się być bardzo szczęśliwa dla wyhodowanego w Polsce siwego ogiera MJT Nevados S.

Nominacje do FEI Awards 2017
0

25 września 2017 | Świat Koni

Międzynarodowa Federacja Jeździecka kilka dni temu opublikowała listę nominowanych do tegorocznej edycji wyróżnień FEI Awards.

All Nation Cup – Aachen 2017
0

25 września 2017 | Aachen

W dniach 22-24 września br. W Aachen rozegrany został jeden z największych i najważniejszych pokazów koni arabskich – All Nation Cup; oba trofea – Puchar Narodów i Puchar Hodowców zdobyły Zjednoczone Emiraty Arabskie (a jeszcze 2 lata temu oba puchary po raz piąty zdobyła Polska).

Medale MŚ rozdane
0

24 września 2017 | Świat Koni

Dzisiaj był ostatni dzień Mistrzostw Świata w zaprzęgach parokonnych. W konkursie zręczności zwyciężył Sebastian Bogacz, jako jedyny pokonał konkurs zręczności bez punktów karnych.

Finał PLJ za nami
7

24 września 2017 | Inf. Prasowa

Emocjonujące zakończenie miał rozgrywany w Olszy finał Polskiej Ligi Jeździeckiej. Z pozycji lidera w kategorii złotej, startowało dwóch zawodników ex aequo Jarosław Skrzyczyński i Jacek Grzywacz.