Bezbłędny Dahlke

Świat Koni | 19 maja 2017

Świetnie rozpoczął swoje starty Wojciech Dahlke, który od dziś startuje podczas CSI2* w belgijskim Lier.

Bezbłędny przejazd na klaczy Bee Wonderful w konkursie 140 cm dał mu wysokie 10-te miejsce i kwalifikację do konkursu Grand Prix. Inne „zerowe” przejazdy miał on również na swoich pozostałych koniach. Na klaczy Clever Girl zajął on 22 miejsce w konkursie 135 cm i taką samą pozycję zajął w konkursie 120 cm na kolejnej klaczy, Flying Lotus Z, na której miał tylko przekroczenie normy czasu w drugiej fazie. Czwartą klaczą w stawce naszego zawodnika jest Fubertha, na której uplasował się na 15 pozycji w konkursie dla koni 7-letnich.

CSI2* Ebreichsdorf/Austria
Bezbłędny przejazd ale przekroczona norma czasu i 2 pkt. – taki wynik uzyskał dziś Bartosz Goszczyński na wałachu Casch M E w konkursie 145 cm Pozwoliło mu to na zajęcie 16-go miejsca w klasyfikacji. Natalia Czernik na Caspar de Vald miała jedną zrzutkę (33 m). Maciej Chomiak na Nando 6 ukończył konkurs 135 cm z wynikiem 0 pkt. (19 m) i taki sam wynik uzyskał on w konkursie 130 cm na wałachu Count Edwards (11 .).

CDIY Compiegne/Francja
Bardzo zadowolona ze swojego przejazdu może być dziś Joanna Tragarz, która we Francji startuje na wałachu Harvard K. Dziś ta para zajęła wysokie 8-me miejsce z wynikiem 67,474%. Patrząc na oceny przyznane naszej amazonce przez poszczególnych sędziów można mieć wrażenie, że widzieli oni dwa różne przejazdy – dwóch widziało ja na miejscu piątym a inni na pozycji 11, a nawet 17.

CSIOJ Lamprechtshausen/Austria
Piątek nie był zbytnio szczęśliwym dniem dla naszych młodych amazonek startujących w Lamprechtshausen. W dużej rundzie CSIJ Dalia Lehman miała na Quitoki 3 zrzutki i zajęła 45 miejsce. W konkursie małej rundy CSIP (120 cm) 11-te miejsce zajęła Aleksandra Osuch na klaczy Annouschka 10 (4 pkt.) a Agata Kamińska na Czingis Chan ukończyła z wynikiem 11 pkt.