Regionalne i Towarzyskie Zawody w skokach przez przeszkody
JARUŻYN, 02-03.09.2017

WYNIKI KOŃCOWE

9 - PK - pierwszy / drugi krok (towarzyski) (03-09-2017)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1LUCEKKacicki Wojciech0
1CORSOSłodki Tymoteuszbpk0
1LUCEKKacicki Wojciech0
1CORSOSłodki Tymoteuszbpk0
1BONAWiniarska Samanta0
1BAJKAWerwiński Mateusz0
1BONAWiniarska Samanta0
1KORSIKKacprzak MarcelinaBPK0
1SABATWojenkowska Patrycja (JM.2003)niezrzeszona0
1KORSIKKacprzak MarcelinaBPK0
1HENRYŁapka Zofia (JM.2005)Bpk0
12BAJKAWerwiński Mateusz4


10 - Mini LL - dokładności (towarzyski) (03-09-2017)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1SABATWojenkowska Patrycja (JM.2003)niezrzeszona049,18
1SABATWojenkowska Patrycja (JM.2003)niezrzeszona047,62
1OSMOZAKowalczyk Amelia (JM.2004)Stajnia Gliszcz053,24
1PARYSLisik MagdalenaKJ Gliszcz056,69
1HERAKozar OlgaBPK051,91
1DEMON JANGrzybowski Jan (JM.2005)KJ Jarużyn052,58
1DEMON JANGrzybowski Jan (JM.2005)KJ Jarużyn051,79
1DORINAZakurzewska ZuzannaKJ Stajnia Jarużyn049,25
1HEATWAVESzrejder ZbigniewJKS Rywal Grudziądz056,96
1DORINAZakurzewska ZuzannaKJ Stajnia Jarużyn050,55
1SZRONWróblewska Oliwia (JM.2002)Stajnia Gliszcz049,38
1DE FACTOJakielska Martabpk050,95
1IDOLBonieckia Wiktoria (JM.2003)bez przynależności klubowej051,75
1MAYBE MEDuroł Zuzanna (JM.2004)Stajnia Jarużun051,56
1PRETTY WOMANKowalik Agata (JM.2003)Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki053,79
1GARDEJAByczkowska Dominika (J.2000)Toruński Klub Jazdy Konnej046,61
1JAZZMANFerszka Wiktoria (JM.2002)Klub Jazdy Konnej Joker Działowo047,62
1ARABESKABułka Marcelina (J.2000)St. Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz050,16
1JAZZMANFerszka Wiktoria (JM.2002)Klub Jazdy Konnej Joker Działowo049,10
1LUKISGorzynska Julia (JM.2004)brak059,52
1LUKISGorzynska Julia (JM.2004)brak057,84
1HENRYFlorczak Gordiana (J.1999)Bpk050,35
1MONCERTAFojucik Dominika (J.1999)bpk043,41
1MONCERTAFojucik Dominika (J.1999)bpk039,44
25OSMOZAKowalczyk Amelia (JM.2004)Stajnia Gliszcz453,36
25PARYSLisik MagdalenaKJ Gliszcz459,63
27GALAKTYKAFalkowski Robert (J.2000)Kujawsko-Pomorski KJ664,97
28HERAKozar OlgaBPK1170,42
HEATWAVESzrejder ZbigniewJKS Rywal Grudziądz REZ
KAPRIOLAJuhnke Julia (JM.2004)KJ Stajnia Jarużyn REZ
KAPRIOLAJuhnke Julia (JM.2004)KJ Stajnia Jarużyn REZ


11 - LL - z trafieniem w normę czasu (towarzyski) (03-09-2017)
    Różnica
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasdo normyNagroda
1DIUNARudyk Bożenabrak055,16+0,16
2HEATWAVESzrejder ZbigniewJKS Rywal Grudziądz054,75-0,25
3CZANTORIASienkiewicz Natalia (MJ.1998)Toruński Klub Jazdy Konnej054,65-0,35
4KALIFORNIALisińska MilenaJKS Rywal Grudziądz054,63-0,37
5WARNAKowalewska Izabela (MJ.1998) Towarzystwo Przyjaciół Skórki KJ Gonitwa054,30-0,70
6DEMON JANGrzybowski Jan (JM.2005)KJ Jarużyn054,25-0,75
7CRONOSSzostek Aleksandra (JM.2002)bpk054,10-0,90
8KILIMANDŻAROZywert Hanna-053,98-1,02
9SOLOSłabowska Joanna (J.2001)KJ Wiecanowo053,47-1,53
10HENAVulsteke Matthias (JM.2002)Stowarzyszenie Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki056,58+1,58
11ARIAKasprzyk Julia (JM.2003)Klub jazdy konnej joker Dzialowo053,41-1,59
12NEROVulsteke Matthias (JM.2002)Stowarzyszenie Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki053,33-1,67
13ARABESKABułka Marcelina (J.2000)St. Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz053,05-1,95
14JUKA JSzymaniak Wiktoria (JM.2003)SKJ Stajnia Pod Wierzbą052,53-2,47
15SONATA II NŚwidrak Karolina (J.2000)brak052,40-2,60
16SZRONWróblewska Oliwia (JM.2002)Stajnia Gliszcz057,77+2,77
17DEBIUTWojewoda Katarzyna (MJ.1996)-057,78+2,78
18BOCHEMAFlorczak Gordiana (J.1999)Bpk051,91-3,09
19OLIVER LAKEWasik-Laskowska Monikabpk051,64-3,36
20CHIN QUEENRuskowski MateuszLKS Nadwiślanin Kwidzyń051,06-3,94
21BENTLEYZubrycka Małgorzata (J.2000)JKS Rywal Grudziądz059,01+4,01
22GALAKTYKAFalkowski Robert (J.2000)Kujawsko-Pomorski KJ050,98-4,02
23EXEQUATORRosiak Kornelia (JM.2004)SKJ Stajnia pod Wierzbą050,76-4,24
24EVER FOR ACTIONRudasz WłodzimierzNadwiślanin Kwidzyn059,61+4,61
25LARIANTLewandowska Kinga (JM.2004)KJ Stajnia Jarużyn050,32-4,68
26DE FACTOJakielska Martabpk050,09-4,91
27IDOLBonieckia Wiktoria (JM.2003)bez przynależności klubowej060,00+5,00
28DON GIOVANNITarnowska Nicole (MJ.1996)Stowarzyszenie Kujawsko Pomorski Klub Jeźdźiecki060,94+5,94
29MAYBE MEDuroł Zuzanna (JM.2004)Stajnia Jarużun047,92-7,08
30GARDEJAByczkowska Dominika (J.2000)Toruński Klub Jazdy Konnej047,79-7,21
31BILBAONalazek Tomaszbrak045,37-9,63
32PRETTY WOMANKowalik Agata (JM.2003)Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki152,50-2,50
33JAZZMANNowak AnnaKlub Jazdy Konnej Joker Działowo152,03-2,97
TIDOLBonieckia Wiktoria (JM.2003)bez przynależności klubowej055,46+0,46
TKALIFORNIALisińska MilenaJKS Rywal Grudziądz054,35-0,65
TJUKA JSzymaniak Wiktoria (JM.2003)SKJ Stajnia Pod Wierzbą054,34-0,66
TSZRONWróblewska Oliwia (JM.2002)Stajnia Gliszcz053,39-1,61
TDIUNARudyk Bożenabrak052,49-2,51
TDE FACTOJakielska Martabpk052,21-2,79
TARIAKasprzyk Julia (JM.2003)Klub jazdy konnej joker Dzialowo050,73-4,27
TDEBIUTWojewoda Katarzyna (MJ.1996)-059,82+4,82
TGALAKTYKAFalkowski Robert (J.2000)Kujawsko-Pomorski KJ044,46-10,54
TBENTLEYZubrycka Małgorzata (J.2000)JKS Rywal Grudziądz161,62+6,62
TCHIN QUEENRuskowski MateuszLKS Nadwiślanin Kwidzyń253,83-1,17
TPRETTY WOMANKowalik Agata (JM.2003)Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki ELI
TEVER FOR ACTIONRudasz WłodzimierzNadwiślanin Kwidzyn ELI
TCRONOSSzostek Aleksandra (JM.2002)bpk056,88+1,88
TWARNAKowalewska Izabela (MJ.1998) Towarzystwo Przyjaciół Skórki KJ Gonitwa152,92-2,08


12 - L - dwufazowy (towarzyski) (03-09-2017)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1BILBAONalazek Tomaszbrak046,65026,06
2ZWINNAAntczak Maja (JM.2004)Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki "Jaszczółtowo"051,22026,41
3OLIVER LAKEWasik-Laskowska Monikabpk051,45026,58
4SOLOSłabowska Joanna (J.2001)KJ Wiecanowo049,74027,09
5TOMICORNowak AnnaKlub Jazdy Konnej Joker Działowo051,70027,28
6HENAVulsteke Matthias (JM.2002)Stowarzyszenie Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki055,42030,91
7COMMA MWisłocka Katarzyna (J.1999)Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza048,46830,59
8KILIMANDŻAROZywert Hanna-447,35
9SONATA II NŚwidrak Karolina (J.2000)brak450,85
10READY FOR PLEASURERuskowski MateuszLKS Nadwiślanin Kwidzyń452,57
11LASKANAKubiak Katarzyna (JM.2004)JKS Rywal Grudziądz454,75
12BOCHEMAFlorczak Gordiana (J.1999)Bpk455,17
13EXEQUATORRosiak Kornelia (JM.2004)SKJ Stajnia pod Wierzbą462,97
14ROSARIOOstrowska Marta (J.2001)Folwark Konny Kurdynówka850,51
15CRONOSTwardowska Zuzanna (J.1999)LKS Nadwiślanin Kwidzyn864,90
16NEROVulsteke Matthias (JM.2002)Stowarzyszenie Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki2079,31
DEBIUTWojewoda Katarzyna (MJ.1996)- ELI
DON GIOVANNITarnowska Nicole (MJ.1996)Stowarzyszenie Kujawsko Pomorski Klub Jeźdźiecki REZ
TEXEQUATORRosiak Kornelia (JM.2004)SKJ Stajnia pod Wierzbą051,17026,90
TBILBAONalazek Tomaszbrak048,05027,42
TSONATA II NŚwidrak Karolina (J.2000)brak051,26740,22
TKILIMANDŻAROZywert Hanna-042,32 REZ
TREADY FOR PLEASURERuskowski MateuszLKS Nadwiślanin Kwidzyń455,06
TROSARIOOstrowska Marta (J.2001)Folwark Konny Kurdynówka456,39


13 - L - dwufazowy (regionalny) (03-09-2017)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1JOKERGrabiec EmiliaKJ Młyńska Struga045,28020,99
2POKERFrandzelska Wiktoria (J.2000)KJW049,67025,62
3RABIOSARuskowski MateuszLKS Nadwiślanin Kwidzyń053,96026,08
4LASKANAKubiak Katarzyna (JM.2004)JKS Rywal Grudziądz051,74026,70
5WINDY BOYGapska Marta (MJ.1996)Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz051,44026,83
6MARKIZA IIGdaniec Mirosława (MJ.1996)Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki "Jaszczółtowo"053,20027,21
7GREY NIMROYATwardowska Zuzanna (J.1999)LKS Nadwiślanin Kwidzyn052,65028,22
8DRAHMABirk MartaKujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy049,96028,76
9CORDESSOMatelski MarcinKJ Dilmar053,76028,83
10DONCERTA SZbytniewska Maja (J.1999)MUKS Bielice044,36424,22
11COMMA MWisłocka Katarzyna (J.1999)Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza050,26429,16
12ATENAFelska Aleksandra (J.2001)St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz050,28637,49
13ALABAMAKozłowska KingaToruński KJK450,67
14ZWINNAAntczak Maja (JM.2004)Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki "Jaszczółtowo"452,04
15BEJRABarzyk-Żywna MartaSekcja Jeździecka Turzyn452,74
16TOMICORNowak AnnaKlub Jazdy Konnej Joker Działowo453,67
17ROSSELVITobiszewska Katarzyna (J.2000)Ciechociński Klub Jeździecki "Bonanza"458,74
18LUGANOMatelski MarcinKJ Dilmar462,84
19NARNIAKulpa Krzysztof (J.2000)Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza568,89
20LARIANTTarnowska Nicole (MJ.1996)Stowarzyszenie Kujawsko Pomorski Klub Jeźdźiecki847,16
ARIAKasprzyk Julia (JM.2003)Klub jazdy konnej joker Dzialowo ELI
TLASKANAKubiak Katarzyna (JM.2004)JKS Rywal Grudziądz450,03
TCORDESSOMatelski MarcinKJ Dilmar454,77


14 - L - LICENCYJNY (03-09-2017)
    PunktyPunktyPunkty
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub SkokiStylRazemCzasNagroda
1ATENAFelska Aleksandra (J.2001)St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz03368,55


15 - P - o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (03-09-2017)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1QUIDAM'S NOBLESSEZieliński DanielKJ Stajnia Jarużyn4438,34600 PLN
2JOGI GOZDAWASzrejder ZbigniewJKS Rywal Grudziądz4441,51400 PLN
3GUSTIQUEZubrycka Małgorzata (J.2000)JKS Rywal Grudziądz4442,64200 PLN
4FAMORKUSPerlikowski RafałStowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki4442,99
5BALBINAOlszewski TomaszKujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy4444,03
6CALLAHAN 2Matelski MarcinKJ Dilmar4444,20
7HELTONKról AnnaKJ Profil4445,49
8LUGANOMatelski MarcinKJ Dilmar4447,50
9JOKERGrabiec EmiliaKJ Młyńska Struga4447,87
10STAKOPEIARuskowski MateuszLKS Nadwiślanin Kwidzyń4448,01
11RABIOSARuskowski MateuszLKS Nadwiślanin Kwidzyń4448,50
12WINDY BOYGapska Marta (MJ.1996)Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz4451,31
13LET'S MAKE MONEYSzrejder ZbigniewJKS Rywal Grudziądz4452,81
14BEJRABarzyk-Żywna MartaSekcja Jeździecka Turzyn4456,78
15CADILLACZubrycka Małgorzata (J.2000)JKS Rywal Grudziądz4051,10
16DONCERTA SZbytniewska Maja (J.1999)MUKS Bielice4053,93
17POKERFrandzelska Wiktoria (J.2000)KJW4055,38
18MARKIZA IIGdaniec Mirosława (MJ.1996)Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki "Jaszczółtowo"3866,21
19NARNIAKulpa Krzysztof (J.2000)Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza3645,67
20GREY NIMROYATwardowska Zuzanna (J.1999)LKS Nadwiślanin Kwidzyn3657,99
21DRAHMABirk MartaKujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy3159,08
22ERRATASzrejder ZbigniewJKS Rywal Grudziądz3162,29
23ROSSELVITobiszewska Katarzyna (J.2000)Ciechociński Klub Jeździecki "Bonanza"2967,60
ALABAMAKozłowska KingaToruński KJK REZ


16 - N - zwykły (03-09-2017)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1FEMME WVMatelski MarcinKJ Dilmar Kobylarnia052,91800 PLN
2JOGI GOZDAWASzrejder ZbigniewJKS Rywal Grudziądz054,07500 PLN
3BALBINAOlszewski TomaszKujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy056,28300 PLN
4LET'S MAKE MONEYSzrejder ZbigniewJKS Rywal Grudziądz062,36
5HELTONKról AnnaKJ Profil063,71
6STAKOPEIARuskowski MateuszLKS Nadwiślanin Kwidzyń067,60
7FAMORKUSPerlikowski RafałStowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki068,23
8CALLAHAN 2Matelski MarcinKJ Dilmar068,64
9GUSTIQUEZubrycka Małgorzata (J.2000)JKS Rywal Grudziądz451,93
10ERRATASzrejder ZbigniewJKS Rywal Grudziądz457,48
11CADILLACZubrycka Małgorzata (J.2000)JKS Rywal Grudziądz465,34


17 - C - GRAND PRIX zwykły z rozgrywką (03-09-2017)
    RozgrywkaRozgrywka
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1FEMME WVMatelski MarcinKJ Dilmar Kobylarnia068,7530 PLN



HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Piotr MasĹ‚owski, GrudziÄ…dz, P2-042017-1)