Zawody Ogólnopolskie ZO-B2*, Eliminacje MPMK 4 i 5 letnie + Zawody Regionalne
Jakubowice, 04.05-07.05.2017

WYNIKI KOŃCOWE

1 ZR - L - 100, konie 4 letnie, dokładności art.238.1.1 (04-05-2017)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1DAREKSafinowska IzabelaKJ Trachy Gliwice063,63
2INNOCENCEOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski sp.z o.o467,92
3NORTONGozdek KrzysztofKJ Metpol Grodziec27117,74


2 ZR - L - 100, Eliminacje do MPMK 4-letnich (ZR), z oceną stylu konia art.7 (RRZK) (04-05-2017)
    PunktyPunktyPunkty
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub SkokiStylRazemCzasNagroda
1ICOONZybała Aleksanda (JM.2002)LKS Dragon Nowielice0,58,17,674,37
2INNOCENCEOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski sp.z o.o0,58,07,572,48
3DAREKSafinowska IzabelaKJ Trachy Gliwice0,57,87,372,08
3CZARTBobik JanLKS Dragon Nowielice0,57,87,373,34
5FLANDRIABobik JanLKS Dragon Nowielice17,26,270,78
5CEDYNIABobik JanLKS Dragon Nowielice17,26,272,03
7NORTONGozdek KrzysztofKJ Metpol Grodziec2,77,04,392,14
8DON CLAVIUSWylęga ŁukaszKJ Jumping Team Brynica3,96,52,694,55


3 ZR - P - 110, zwykły art.238.2.1 (04-05-2017)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1VOLSTRUPGAARD'S COMETMalińska Oliwia (J.1999)KS Pegaz Chwałowice058,44
2KOSMICZNY PRZYPADEKKułaga Karolina (J.2000)KJ Profit058,51
3LAST EDITIONDerda EwelinaKoniński KJ Sawanna060,28
4NAOMILuksa AgnieszkaKJ OKOŁY063,48
5JACKSONMalińska Oliwia (J.1999)KS Pegaz Chwałowice064,48
6ALL NIGHTOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski sp.z o.o064,69
7HESTRIDerda EwelinaKoniński KJ Sawanna065,24
8CICHYŚliż Kinga (J.2001)KJ Profit065,58
9PATAGONIAMiśkiewicz AnnaKJ Volta Miłocice Małe066,38
10ALO VARO PPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice071,64
11CAPRIOLEJackiewicz MonikaKlub Jeździecki Jackiewiczów071,73
12M. BLUE'S BOY ZPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice172,95
13HIGH QUALITYJackiewicz MonikaKlub Jeździecki Jackiewiczów174,20
14BALOUHrabska Ludwika (J.2001)JKS Salio Besiekierz Rudny457,69
15NIRWANAKułaga Karolina (J.2000)KJ Profit457,98
16AMANITAPietryszyn Aleksandra (JM.2002)KJ Profit458,99
17CANCELLARA DVD ZKułaga Karolina (J.2000)KJ Profit462,46
18HANGAZybała Aleksanda (JM.2002)LKS Dragon Nowielice465,79
19DOMINIKANA TLachowicz-Wołoszyn Wiktoria (J.2000)KS Centaurus Zielona Góra469,98
21ALL RISKDawidowicz ArturJKS Hanna990,63
22ROULETTE CASSINPodgórna AngelikiKJ Czahary Pogorzelica1791,61
23JUNAKMiśkiewicz AnnaKJ Volta Miłocice Małe38126,90


1 - P1 - 115, RMK 5 letnich, Eliminiacje MPMK z oceną stylu konia (04-05-2017)
    PunktyPunktyPunkty
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub SkokiStylRazemCzasNagroda
1CHACCO DU ROUETHartman SławomirKJ Lotar Biskupiec08,28,265,69
1COUNTDOWNKoszucka MałgorzataKJ Wechta Rosnówko08,28,269,30
1NESSAJAPodgórny JakubKJ Czahary Pogorzelica08,28,270,84
4NAOMILuksa AgnieszkaKJ OKOŁY08,18,166,10
5TEKILA-KPowolna ŻanetaJKS Salio Besiekier Rudny08,08,063,36
5M. BLUE'S BOY ZPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice08,08,069,41
5NEYMAR DE REVEOkła KrzysztofKielecki KJ08,08,074,28
8HURICANEHartman SławomirKJ Lotar Biskupiec07,97,969,01
9MIDNIGHT STARKozakiewicz Paulina (MJ.1997)Karkonoski KJ07,87,862,42
9NTENDERMurdzia SewerynKJ Equipo Łódź07,87,864,13
9DRAKOSłodczyk DominikKJ Zbrosławice07,87,868,46
12CALIDANOSZybała Aleksanda (JM.2002)LKS Dragon Nowielice0,57,77,273,63
13MENZO VAN DE ROOMSTRAATKownacki Mikołaj (MJ.1997)Karkonoski KJ0,57,67,172,49
14ALO VARO PPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice17,56,570,43
15CLAYTMANKoszucka MałgorzataKJ Wechta Rosnówko17,26,272,21
HILLARY C (EX HOEWIES)Okła KrzysztofKielecki KJ0DYSDYS


2 - CC - 140, Duża Runda, dwufazowy art.274.5.3 (04-05-2017)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1CHACCO AMICOR ZMBobik JanLKS Dragon Nowielice050,08026,151100 PLN
2SEAQUESTSłodczyk DominikKJ Zbrosławice048,42027,01700 PLN
3CHARLENEKoszucka MałgorzataKJ Wechta Rosnówko048,70027,20500 PLN
4DJEMBE VAN HET SCHAARBROEKOkła KrzysztofKielecki KJ050,45028,23450 PLN
5FARMERBobik JanLKS Dragon Nowielice050,11028,56300 PLN
6ZALVOMurdzia SewerynKJ Equipo Łódź050,12032,12150 PLN
7QUE SERANDOKamińska MagdaKlub Jeździecki Avanti Sp z o.o.053,43035,10150 PLN
8OSADKOWSKI KEY LEENAOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski sp.z o.o053,29040,75100 PLN
9CALERO ZKozanecka AleksandraKJ Szumawa Bobrowiec051,41432,58
10DAINAOkła KrzysztofKielecki KJ052,24437,18
11QUINTMANKoszucka MałgorzataKJ Wechta Rosnówko048,98440,53
12CAPTAINGowin ZuzannaKJ Metpol Grodziec050,63838,44
13SANDINOBrátová ZuzanaJK Baník Ostrava/Czech Republic050,801363,09
14SKARBIECOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski sp.z o.o447,99
15BORAKaźmierczak ŁukaszSopocki KJ449,57
16SANTISABobik JanLKS Dragon Nowielice450,40
17CAVARELLIChrzanowski JanKJ Ślęża450,63
18NARCOTINBembenik Olimpia (MJ.1998)Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo451,62
19ALVARO 121Koszucka MałgorzataKJ Wechta Rosnówko451,89
20EDJINHartman SławomirKJ Lotar Biskupiec453,35
21ALANIAPodgórna AngelikiKJ Czahary Pogorzelica848,34
22SUEDWINDS AMANDAKozanecka AleksandraKJ Szumawa Bobrowiec850,20
23CENSORHentšel MarekJK Baník Ostrava/ Czech Republic852,14
24CRADO VON WICHENSTEINKlus MarekJK Mustang853,11
25JURANDAMorsztyn PiotrBPK1272,32


4 ZR - L - 100, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 (05-05-2017)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1COCOKuflińska KarolinaKJ Lansada050,59
1CANTELLAFlisiak JacekJeździecki Klub Sportowy Tornado054,48
1GINO - GOMEZ "G"Wajda Wiktoria (J.2000)St. KS KJK Szary Michałowice046,63
1DENZEL BLUE ZGardas Dominika (J.2001)JKS FER Więckowice056,31
1NUMCIMBAGałczyński TomaszOSK Michalscy Trzebnica057,96
1DENZEL BLUE ZGardas Dominika (J.2001)JKS FER Więckowice053,19
1NUMCIMBAGałczyński TomaszOSK Michalscy Trzebnica053,47
1BAJKAGaczkowska Justyna (JM.2003)KJ Royal050,09
1CAN TABILE MKMoksiewicz ArturLUKS Nysa Gubin052,52
1SYCYLIARobotycka-Lenczuk IwonaLKJ Olimp Prudnik057,83
1CONTESSA IIJanuchowski Aleksander (J.2001)KJ Metpol Grodziec055,38
1CONTESSA IIJanuchowski Aleksander (J.2001)KJ Metpol Grodziec054,25
1AZJAWesołowska Milena (J.2000)KJ Biały Las Przybylscy049,57
1BELLA LA LUNAKosiba Paula (JM.2002)JKS Fer Więckowice045,89
1AZJAWesołowska Milena (J.2000)KJ Biały Las Przybylscy048,61
1VYKARLOSDawidowicz ArturJKS Hanna053,64
1PERFECTOPoznańska Aleksandra (JM.2002)JKS Karolina052,50
1DEBATA IIKania Julia (J.2000)UKS Akademia Jeździectwa048,06
1PERFECTOPoznańska Aleksandra (JM.2002)JKS Karolina051,71
1DEBATA IIKania Julia (J.2000)UKS Akademia Jeździectwa057,63
1RUBI IKołodziej MonikaKJ Profit Orzesze055,75
1CAPRIOLEJackiewicz MonikaKlub Jeździecki Jackiewiczów052,75
1FORTUNAAgaciak KarolinaOtomiński KJ Tabun049,09
1GUIDAMKuptel MałgorzataSt. SKJ Bobrowy Staw055,83
1DON CLAVIUSOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski sp.z o.o056,53
1CAMPAROVinckier JanSJ Kunowo057,78
1TOP JUS D'EUSKADIFrąckowiak Martyna (JM.2003)JKS Hanna052,16
1DARLINGLáryšová Tina (J.2001)Stáj SKL Trojanovice/ Czech Republic048,51
1TOP JUS D'EUSKADIFrąckowiak Martyna (JM.2003)JKS Hanna049,58
1DARLINGLáryšová Tina (J.2001)Stáj SKL Trojanovice/ Czech Republic052,32
1CABORAFrąckowiak Weronika (J.2000)JKS Hanna059,72
1MARKOStasiak Szymon (MJ.1998)KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.053,82
1CABORAFrąckowiak Weronika (J.2000)JKS Hanna057,90
1GASPRAHorbacz Sara (JM.2002)BPK052,97
1GASPRAHorbacz Sara (JM.2002)BPK052,75
1ZANDO MMoksiewicz ArturLUKS Nysa Gubin052,68
1CALGARYKuflińska KarolinaKJ Lansada050,84
1KEYRAGałczyński TomaszOSK Michalscy Trzebnica055,41
1UPTOWN GIRLSkąpska Aleksandra (J.2000)JKS Elcon Szczecin047,17
1KEYRAGałczyński TomaszOSK Michalscy Trzebnica057,47
1UPTOWN GIRLSkąpska Aleksandra (J.2000)JKS Elcon Szczecin047,80
1CLEVER CHAPFlisiak JacekJeździecki Klub Sportowy Tornado056,57
1LOPIK'S APPIEDerda Agata (JM.2005)Pony Jumping Team Poznań045,69
1LOPIK'S APPIEDerda Agata (JM.2005)Pony Jumping Team Poznań045,85
45SYCYLIARobotycka-Lenczuk IwonaLKJ Olimp Prudnik160,06
45CHARLIE S 15Bembenik Olimpia (MJ.1998)Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo162,19
47NORTONGozdek KrzysztofKJ Metpol Grodziec267,32
48CAN TABILE MKMoksiewicz ArturLUKS Nysa Gubin452,46
48GRANITChudziak PawełWTK Hermanów458,04
48GOTYKDomkowicz Kalina (JM.2003)bpk453,92
48GRANITChudziak PawełWTK Hermanów456,54
48GOTYKDomkowicz Kalina (JM.2003)bpk454,57
48FORTUNAAgaciak KarolinaOtomiński KJ Tabun452,04
48GUIDAMKuptel MałgorzataSt. SKJ Bobrowy Staw453,03
48EMISJAForysiak Laura (JM.2002)BPK454,76
56CHARLIE S 15Bembenik Olimpia (MJ.1998)Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo664,33
57CANTELLAFlisiak JacekJeździecki Klub Sportowy Tornado856,12
57GINO - GOMEZ "G"Wajda Wiktoria (J.2000)St. KS KJK Szary Michałowice846,89
57BAJKAGaczkowska Justyna (JM.2003)KJ Royal854,95
57BELLA LA LUNAKosiba Paula (JM.2002)JKS Fer Więckowice875,77
57RAMONAY DE LA SILLAMaciejewska JustynaKJ KORYS Przygorzele856,82
57RAMONAY DE LA SILLAMaciejewska JustynaKJ KORYS Przygorzele858,73
57CENTOZiajkowska MagdalenaSt. KF KJ Hippica Polonia Słupno855,09
64LADY-SWieczorek Julia (JM.2003)St. KS KJK Szary Michałowice962,22
65EMISJAForysiak Laura (JM.2002)BPK1080,22
66CENTOZiajkowska MagdalenaSt. KF KJ Hippica Polonia Słupno1779,37
LADY-SWieczorek Julia (JM.2003)St. KS KJK Szary Michałowice ELI
VYKARLOSDawidowicz ArturJKS Hanna ELI
CHARMANT BLUEKaźmierczak ŁukaszSopocki KJ ELI
CHARMANT BLUEKaźmierczak ŁukaszSopocki KJ ELI


5 ZR - L - 100, Finał Rundy Młodych Koni 4-letnich, z oceną stylu konia art.7 (RRZK) (05-05-2017)
    PunktyPunktyPunkty
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub SkokiStylRazemCzasNagroda
1FLANDRIABobik JanLKS Dragon Nowielice08,28,264,67
1ICOONZybała Aleksanda (JM.2002)LKS Dragon Nowielice08,28,269,51
3NORTONGozdek KrzysztofKJ Metpol Grodziec08,08,070,40
4DAREKSafinowska IzabelaKJ Trachy Gliwice07,97,963,01
4CEDYNIABobik JanLKS Dragon Nowielice07,97,966,69
6DON CLAVIUSOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski sp.z o.o0,58,17,669,91
7CZARTBobik JanLKS Dragon Nowielice0,57,87,366,20
7INNOCENCEOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski sp.z o.o0,57,87,366,94


3 - N - 120, Mała Runda, zwykły art.238.2.1 (05-05-2017)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1BINGOCieślar JuliaSt. KS KJK Szary Michałowice054,44450 PLN
2AL GRANAZwinger JanStaj Zwinger055,07300 PLN
3CANASTERChudziak PawełWTK Hermanów056,13180 PLN
4FULL PLEASUREBawłowicz KatarzynaKS Cortina Kaczenice056,19120 PLN
5DISCOVER-SKalicińska Urszula (MJ.1996)Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki056,68100 PLN
6DREAMY MKamińska MagdaKlub Jeździecki Avanti Sp z o.o.057,0850 PLN
7DELISAŽilinský MichalJK Mustang/ Czech Republic058,2150 PLN
8COSA CHEGodoś Karolina (MJ.1997)KJ ROYAL058,2550 PLN
9ULA BAJOU-KMurdzia SewerynKJ Equipo Łódź058,7350 PLN
10WERBELSzewczyk Maja (JM.2002)KJ Avanti Opole059,9650 PLN
11RAF LIDERWacławik MarekSKJ Bobrowy Staw060,7240 PLN
12PORTOSFalkiewicz Filipotomiński klub jeździecki'' TABUN''062,4240 PLN
13ROMANagórka Kevin (J.2000)KJ Trachy Gliwice062,5130 PLN
14CAPPONEGodoś Karolina (MJ.1997)KJ ROYAL062,7030 PLN
15QUIDAM'S DUKEMorsztyn PiotrBPK062,7430 PLN
16COCO CHANELKozakiewicz Paulina (MJ.1997)Karkonoski KJ062,7830 PLN
17URBANEMoksiewicz Kacper (JM.2002)LUKS Nysa Gubin063,8930 PLN
18ZULUSCzekaj Przemysław (JM.2002)KJ Okoły064,4830 PLN
19CERWERONAKownacki Mikołaj (MJ.1997)Karkonoski KJ066,1430 PLN
20QUICKY DU VERGERMoksiewicz Kacper (JM.2002)LUKS Nysa Gubin066,7330 PLN
21OBSESJAKownacki Mikołaj (MJ.1997)Karkonoski KJ067,9430 PLN
22A'LUMINAR MASTER FILMWacławik MarekSKJ Bobrowy Staw068,0230 PLN
23LASSIKopisova KaterinaTJ Slovan Frenštát p.R.068,1830 PLN
24OSADKOWSKI SATINOOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski sp.z o.o068,7030 PLN
25OLIMPIC LADYNabiałczyk Natalia (J.1999)Klub Jeździecki VOLTA069,1725 PLN
26ROTEX IIStasiak Szymon (MJ.1998)KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.069,6220 PLN
27LA-CRUZASzewczyk Maja (JM.2002)KJ Avanti Opole070,03
28VALENTINO CKrampotová Lucie (MJ.1998)TJ Slovan Frenštát pod Radhoštěm070,32
29ROBIN-LSVysoudilova Tereza (J.2001)Staj Zwinger070,38
30QUENTIN TARANTINO ABChrzanowski JanKJ Ślęża070,89
31WHOOPY BOYGarus MarekLKJ Moszna071,55
32QANTASVinckier JanSJ Kunowo071,68
33RAMZESWaligóra KarolinaJKS Przybyszewo073,43
34D ZOLTANMierzwiński JacekKS Pegaz Chwałowice073,86
35CHACCO-TOZwinger JanStaj Zwinger074,33
36GOLDMAN SHartman SławomirKJ Lotar Biskupiec075,01
37EVITA 13Kaločová Nina (MJ.1997)JK Velká Polom/ Czech Republic075,09
38TRINITIGarbowska Marta (J.2000)LKJ Ostroga Opole075,98
39MARIKAMaczuga JoannaKlub Sportowy Cortina Kaczenice076,18
40DOLORES MDmyszewicz Jasmina (J.2000)KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.076,24
41HIGH QUALITYJackiewicz MonikaKlub Jeździecki Jackiewiczów076,38
42ALL NIGHTOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski sp.z o.o077,90
43DJERBABrátová ZuzanaJK Baník Ostrava/Czech Republic077,97
44COURTNEY 11Bawłowicz KatarzynaKS Cortina Kaczenice078,93
45EXPENSIVEHrdá EliškaJK Baník Ostrava/ Czech Republic079,01
46GOLDENMierzwiński JacekKS Pegaz Chwałowice079,43
47FABRICE GALDINI DOkła KrzysztofKielecki KJ079,74
48QUESTAVinckier JanSJ Kunowo178,01
49CHAMPION CHACCO BLUESzymków KatarzynaLKS Dragon w Nowielicach180,04
50C-KARAT CARTE D'ORLachowicz-Wołoszyn Wiktoria (J.2000)KS Centaurus Zielona Góra180,06
51HURICANEHartman SławomirKJ Lotar Biskupiec180,96
52LABIRYNTStrnadlová Luciestable SKL Trojanovice/Czech Republic181,21
53LAST EDITIONDerda EwelinaKoniński KJ Sawanna181,26
54CELEBRITYOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski sp.z o.o181,67
55QUI GIGIChrzanowski JanKJ Ślęża182,70
56FWTDW TERMIE R 14Szustkowska Oliwia (J.1999)bpk183,99
57REXONEA-PZielińska Martyna (JM.2002)KS Pegaz Chwałowice285,42
58LORD OF THE RING KGZiajkowska MagdalenaSt. KF KJ Hippica Polonia Słupno285,87
59CORBIERESawicka Marta (J.1999)KJ Kietlów286,71
60E-ACTION BVinckier JanSJ Kunowo389,29
61FIBONACCI SKoszucka MałgorzataKJ Wechta Rosnówko454,57
62DENTONStasiak Szymon (MJ.1998)KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.457,78
63LANDLIEBE JO WESkrzypiec Agata (J.2001)St. KS KJK Szary Michałowice458,46
64KOSMICZNY PRZYPADEKKułaga Karolina (J.2000)KJ Profit460,88
65AMBASADORSłodczyk DominikKJ Zbrosławice464,75
66ULTIMO DE CARMEL ZMžíková Michaela (MJ.1997)TJ Slovan Frenštát z.s.465,54
67CASH S.Dmyszewicz Jasmina (J.2000)KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.467,23
68CONQUISTANiewiadomska Jagoda (J.1999)WKJ Lublin467,56
69TORNADO IIStęchły Anna (J.1999)St. KS KJK Szary Michałowice467,72
70DEMONTŠkanderová MiroslavaJK Mustang/ Czech Republic468,96
71ITONZybała Aleksanda (JM.2002)LKS Dragon Nowielice470,03
72ANCONAGardas Dominika (J.2001)JKS FER Więckowice470,40
73GOLDENBOY GRHartman SławomirKJ Lotar Biskupiec471,51
74STOCKMorsztyn PiotrBPK473,09
75GLADIATORSzymków KatarzynaLKS Dragon w Nowielicach473,56
76COCO ALBORADA ZKozakiewicz Paulina (MJ.1997)Karkonoski KJ473,58
77DO ITBaczyńska - Nowak MartaTuszyński KJ Garbówek475,16
78ROCCOCzekaj Przemysław (JM.2002)KJ Okoły475,89
79CORBINZwinger JanStaj Zwinger477,03
80DIMPLEBaczyńska - Nowak MartaTuszyński KJ Garbówek477,70
81COLINA ZPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice478,03
82DYANPiroh ArtsiomKJ Okoły478,42
83DAMA BANKIETOWASzut Julia (J.2000)KJ Hanna478,73
84QUEEN FLYBobik JanLKS Dragon Nowielice478,95
85DUO PENOTTI HDHKaločová Nina (MJ.1997)JK Velká Polom/ Czech Republic6101,88
86CON - CORDIA JCieślar JuliaSt. KS KJK Szary Michałowice788,00
87CHUCK NORRISBembenik Olimpia (MJ.1998)Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo791,75
88CAMERONHentšel MarekJK Baník Ostrava/ Czech Republic854,30
89CORFUSłodczyk DominikKJ Zbrosławice857,40
90OTAMENDIStasiak Szymon (MJ.1998)KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.872,77
91LORD LUDGERGałczyński TomaszOSK Michalscy Trzebnica874,38
92CONTRA MELLONIGrudzień MartaStowarzyszenie Warszawski KJ874,50
93GRUPO PROM ANTRAX ZHrabska Ludwika (J.2001)JKS Salio Besiekierz Rudny879,27
94HANGAZybała Aleksanda (JM.2002)LKS Dragon Nowielice893,42
95ALL RISKDawidowicz ArturJKS Hanna983,69
96CANCELLARA DVD ZKułaga Karolina (J.2000)KJ Profit999,27
97PATAGONIAMiśkiewicz AnnaKJ Volta Miłocice Małe10103,91
98RUBI IKołodziej MonikaKJ Profit Orzesze1279,71
99COLLIN MPodgórny JakubKJ Czahary Pogorzelica14103,78
100ZANDO MMoksiewicz ArturLUKS Nysa Gubin22118,80
101PRETTY BOYMierzwińska AgnieszkaKS Pegaz Chwałowice29129,11
SILVER PRINC-SFrąckowiak Weronika (J.2000)JKS Hanna ELI
BALOUHrabska Ludwika (J.2001)JKS Salio Besiekierz Rudny REZ


4A - C - 130, Średnia Runda seria A, dwufazowy art.274.5.3 (05-05-2017)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1WODKA-POLKAKamińska MagdaKlub Jeździecki Avanti Sp z o.o.046,52022,89550 PLN
2PANDRHOLAHentšel MarekJK Baník Ostrava/ Czech Republic051,16024,48350 PLN
3CAREBISKlus MarekJK Mustang049,14025,95200 PLN
4FULL PLEASUREBawłowicz KatarzynaKS Cortina Kaczenice049,23026,15150 PLN
5FALL RIVER BLUEStrnadlová Luciestable SKL Trojanovice/Czech Republic046,39026,51100 PLN
6COCO ALBORADA ZKozakiewicz Paulina (MJ.1997)Karkonoski KJ052,23028,4850 PLN
7COSA CHEGodoś Karolina (MJ.1997)KJ ROYAL044,67028,7950 PLN
8CASH S.Dmyszewicz Jasmina (J.2000)KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.049,99028,9850 PLN
9CHECKPOINT CHARLY 6Von Werner Sophie (J.2001)KJ Aldragho Piaseczno050,63030,3320 PLN
10QUICKY DU VERGERMoksiewicz Kacper (JM.2002)LUKS Nysa Gubin050,96031,8020 PLN
11EAGAN BLUEKocon EwaKujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz048,47031,8820 PLN
12CALINGKAKozanecka AleksandraKJ Szumawa Bobrowiec050,00034,5420 PLN
13AL GRANAZwinger JanStaj Zwinger044,46426,3120 PLN
14DREAMY MKamińska MagdaKlub Jeździecki Avanti Sp z o.o.048,31427,6620 PLN
15LORD OF THE RING KGZiajkowska MagdalenaSt. KF KJ Hippica Polonia Słupno046,46428,5320 PLN
16CALIMEROHrdá EliškaJK Baník Ostrava/ Czech Republic047,52432,7120 PLN
17DO ITBaczyńska - Nowak MartaTuszyński KJ Garbówek052,47433,50
18WALL STREET GKamińska MagdaKlub Jeździecki Avanti Sp z o.o.050,58434,37
19DUO PENOTTI HDHKaločová Nina (MJ.1997)JK Velká Polom/ Czech Republic050,09434,38
20DIMPLEBaczyńska - Nowak MartaTuszyński KJ Garbówek050,20830,49
21SAGAChrzanowski JanKJ Ślęża445,58
22DISCOVER-SKalicińska Urszula (MJ.1996)Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki446,37
23COCO CHANELKozakiewicz Paulina (MJ.1997)Karkonoski KJ446,40
24URBANEMoksiewicz Kacper (JM.2002)LUKS Nysa Gubin447,39
25CANASTERChudziak PawełWTK Hermanów447,61
26DEMONTŠkanderová MiroslavaJK Mustang/ Czech Republic447,63
27CASTELLO BRONCONiewiadomska Jagoda (J.1999)WKJ Lublin447,79
28QANTASVinckier JanSJ Kunowo448,20
29OSADKOWSKI BORODINNagórka Kevin (J.2000)KJ Trachy Gliwice448,36
30DJERBABrátová ZuzanaJK Baník Ostrava/Czech Republic448,66
31BINKVon Werner Sophie (J.2001)KJ Aldragho Piaseczno448,81
32LASSIKopisova KaterinaTJ Slovan Frenštát p.R.449,16
33D ZOLTANMierzwiński JacekKS Pegaz Chwałowice449,49
34NOUGATINO V.G.Z.Chrzanowski JanKJ Ślęża449,66
35TULLAMORE DEWPodgórny JakubKJ Czahary Pogorzelica449,73
36LORD LUDGERGałczyński TomaszOSK Michalscy Trzebnica449,99
37CHUCK NORRISBembenik Olimpia (MJ.1998)Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo451,03
38E-ACTION BVinckier JanSJ Kunowo451,12
38JACAMPOKaločová Nina (MJ.1997)JK Velká Polom/ Czech Republic451,12
40DAYTILLAZwinger JanStaj Zwinger451,23
41DYANPiroh ArtsiomKJ Okoły451,75
42CHACCO-TOZwinger JanStaj Zwinger452,38
43OSADKOWSKI SATINOOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski sp.z o.o452,59
44ROBIN-LSVysoudilova Tereza (J.2001)Staj Zwinger453,27
45CAPPONEGodoś Karolina (MJ.1997)KJ ROYAL845,78
46CERWERONAKownacki Mikołaj (MJ.1997)Karkonoski KJ846,98
47CHINHrdá EliškaJK Baník Ostrava/ Czech Republic849,79
48ULTIMO DE CARMEL ZMžíková Michaela (MJ.1997)TJ Slovan Frenštát z.s.849,93
49COLINA ZPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice851,56
50DELISAŽilinský MichalJK Mustang/ Czech Republic1245,90
51ROMANagórka Kevin (J.2000)KJ Trachy Gliwice1246,03
52COURTNEY 11Bawłowicz KatarzynaKS Cortina Kaczenice1371,72
53A'LUMINAR MASTER FILMWacławik MarekSKJ Bobrowy Staw1651,12
54GLADIATORSzymków KatarzynaLKS Dragon w Nowielicach1653,18
55LANDLIEBE JO WESkrzypiec Agata (J.2001)St. KS KJK Szary Michałowice1758,18
COLLIN MPodgórny JakubKJ Czahary Pogorzelica ELI
ZULUSCzekaj Przemysław (JM.2002)KJ Okoły ELI
DOLORES MDmyszewicz Jasmina (J.2000)KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. ELI
CORFUSłodczyk DominikKJ Zbrosławice REZ
CORBIERESawicka Marta (J.1999)KJ Kietlów REZ
AMBASADORSłodczyk DominikKJ Zbrosławice REZ


4B - C1 - 135, Średnia Runda seria B, dwufazowy art.274.5.3 (05-05-2017)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1VIVAVinckier JanSJ Kunowo047,12025,06600 PLN
2NARCOTINBembenik Olimpia (MJ.1998)Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo048,71026,58400 PLN
3EDESSODyżewska Ewa Aleksandra (Mł.2015)Stajnia Sportowa EquiRex050,86026,94250 PLN
4EAGAN BLUEKocon EwaKujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz047,21028,65150 PLN
5QUINTMANKoszucka MałgorzataKJ Wechta Rosnówko044,89426,50100 PLN
6BERLINASkrzypiec Agata (J.2001)St. KS KJK Szary Michałowice046,58430,06100 PLN
7EDJINHartman SławomirKJ Lotar Biskupiec048,44 REZ100 PLN
8IRONIAJanuszewska Zuzanna (J.2000)KJ Partynice Wrocław444,92100 PLN
9CARINAStrnadlová Luciestable SKL Trojanovice/Czech Republic446,93
10SAURONHentšel MarekJK Baník Ostrava/ Czech Republic447,13
11CLARIMAPodgórny JakubKJ Czahary Pogorzelica448,43
12FALL RIVER BLUEStrnadlová Luciestable SKL Trojanovice/Czech Republic448,73
13SEAQUESTSłodczyk DominikKJ Zbrosławice451,08
14EAZY BOYDyżewska Ewa Aleksandra (Mł.2015)Stajnia Sportowa EquiRex451,88
15POETINCieślar JuliaSt. KS KJK Szary Michałowice845,42
16DAYTILLAZwinger JanStaj Zwinger849,73
CAIPIRINHAŽilinský MichalJK Mustang/ Czech Republic REZ
LAURPawłowski Konrad REZ


5 - CC - 140, Duża Runda, zwykły art.238.2.1 (05-05-2017)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1CHARLENEKoszucka MałgorzataKJ Wechta Rosnówko060,991100 PLN
2CAPTAINGowin ZuzannaKJ Metpol Grodziec061,16700 PLN
3CALERO ZKozanecka AleksandraKJ Szumawa Bobrowiec061,76500 PLN
4ALVARO 121Koszucka MałgorzataKJ Wechta Rosnówko065,56450 PLN
5QUINTMANKoszucka MałgorzataKJ Wechta Rosnówko070,19300 PLN
6CAVARELLIChrzanowski JanKJ Ślęża076,58150 PLN
7BERLINASkrzypiec Agata (J.2001)St. KS KJK Szary Michałowice081,82150 PLN
8DAINAOkła KrzysztofKielecki KJ184,02100 PLN
9OSADKOWSKI KEY LEENAOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski sp.z o.o184,22
10SEAQUESTSłodczyk DominikKJ Zbrosławice459,21
11SUEDWINDS AMANDAKozanecka AleksandraKJ Szumawa Bobrowiec461,50
12DJEMBE VAN HET SCHAARBROEKOkła KrzysztofKielecki KJ461,67
13VIVAVinckier JanSJ Kunowo467,96
14FARMERBobik JanLKS Dragon Nowielice470,85
15DREAM ONHartman SławomirKJ Lotar Biskupiec471,76
16BORAKaźmierczak ŁukaszSopocki KJ472,30
17NOUGATINO V.G.Z.Chrzanowski JanKJ Ślęża472,69
18ALANIAPodgórna AngelikiKJ Czahary Pogorzelica475,46
19ZALVOMurdzia SewerynKJ Equipo Łódź478,83
20SANDINOBrátová ZuzanaJK Baník Ostrava/Czech Republic478,93
21QUE SERANDOKamińska MagdaKlub Jeździecki Avanti Sp z o.o.583,94
22JURANDAMorsztyn PiotrBPK871,23
23CRADO VON WICHENSTEINKlus MarekJK Mustang871,83
24CENSORHentšel MarekJK Baník Ostrava/ Czech Republic879,54
25SANTISABobik JanLKS Dragon Nowielice1594,41
26POETINCieślar JuliaSt. KS KJK Szary Michałowice2072,21
NARCOTINBembenik Olimpia (MJ.1998)Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo REZ


6 ZR - L - 100, otwarty, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 (06-05-2017)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1GRANITChudziak PawełWTK Hermanów060,96
1GRANITChudziak PawełWTK Hermanów059,95
1GINO - GOMEZ "G"Wajda Wiktoria (J.2000)St. KS KJK Szary Michałowice054,58
1DENZEL BLUE ZGardas Dominika (J.2001)JKS FER Więckowice056,89
1DENZEL BLUE ZGardas Dominika (J.2001)JKS FER Więckowice054,44
1BAJKAGaczkowska Justyna (JM.2003)KJ Royal056,45
1LADY-SWieczorek Julia (JM.2003)St. KS KJK Szary Michałowice049,53
1BAJKAGaczkowska Justyna (JM.2003)KJ Royal052,96
1LADY-SWieczorek Julia (JM.2003)St. KS KJK Szary Michałowice050,76
1CAN TABILE MKMoksiewicz ArturLUKS Nysa Gubin058,64
1SYCYLIARobotycka-Lenczuk IwonaLKJ Olimp Prudnik055,15
1SYCYLIARobotycka-Lenczuk IwonaLKJ Olimp Prudnik056,01
1CAPRIOLEKowalik Janina053,21
1CABORAFrąckowiak Weronika (J.2000)JKS Hanna063,10
1ALOUBETTAKaczmarek Natalia (MJ.1996)CH Jaszkowo051,83
1DARLINGLáryšová Tina (J.2001)Stáj SKL Trojanovice/ Czech Republic053,07
1TOP JUS D'EUSKADIFrąckowiak Martyna (JM.2003)JKS Hanna049,77
1JUNAKMiśkiewicz AnnaKJ Volta Miłocice Małe059,52
1UPTOWN GIRLSkąpska Aleksandra (J.2000)JKS Elcon Szczecin049,75
1FORTUNAAgaciak KarolinaOtomiński KJ Tabun054,49
1BELLA LA LUNAKosiba Paula (JM.2002)JKS Fer Więckowice050,55
1CEZANEBiały MarcinKJ Jumping Team Brynica054,76
1BELLA LA LUNAKosiba Paula (JM.2002)JKS Fer Więckowice049,37
1DEBATA IIKania Julia (J.2000)UKS Akademia Jeździectwa052,46
1AMANITAPietryszyn Aleksandra (JM.2002)KJ Profit048,24
1CICHYŚliż Kinga (J.2001)KJ Profit052,36
1AZJAWesołowska Milena (J.2000)KJ Biały Las Przybylscy048,65
1TURBUD IQPolednia HenrykTurbud Brzeg057,18
1CONTESSA IIJanuchowski Aleksander (J.2001)KJ Metpol Grodziec052,63
1TURBUD IQPolednia HenrykTurbud Brzeg055,01
1EMISJAForysiak Laura (JM.2002)BPK056,67
1GASPRAHorbacz Sara (JM.2002)BPK049,25
1GASPRAHorbacz Sara (JM.2002)BPK051,80
1KEYRAGałczyński TomaszOSK Michalscy Trzebnica056,68
1FELAGóra KatarzynaBPK051,93
1PALLADAWylęga MartaKJ Jumping Team Brynica056,64
1DOMINIKANA TLachowicz-Wołoszyn Wiktoria (J.2000)KS Centaurus Zielona Góra055,01
1MISS COTTONLANDWylęga ŁukaszKJ Jumping Team Brynica059,61
1LOPIK'S APPIEDerda Agata (JM.2005)Pony Jumping Team Poznań049,24
40GINO - GOMEZ "G"Wajda Wiktoria (J.2000)St. KS KJK Szary Michałowice444,89
40CANTELLAFlisiak JacekJeździecki Klub Sportowy Tornado457,24
40CAN TABILE MKMoksiewicz ArturLUKS Nysa Gubin456,11
40MARKOStasiak Szymon (MJ.1998)KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.448,29
40CHARLIE S 15Bembenik Olimpia (MJ.1998)Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo459,72
40ROULETTE CASSINPodgórna AngelikiKJ Czahary Pogorzelica459,02
40EMISJAForysiak Laura (JM.2002)BPK456,99
40PERFECTOPoznańska Aleksandra (JM.2002)JKS Karolina463,62
40FELAGóra KatarzynaBPK453,93
40ZANDO MMoksiewicz ArturLUKS Nysa Gubin458,35
50VYKARLOSDawidowicz ArturJKS Hanna568,92
51GOTYKDomkowicz Kalina (JM.2003)bpk965,85
52CANTELLAFlisiak JacekJeździecki Klub Sportowy Tornado1260,50
53CENTOZiajkowska MagdalenaSt. KF KJ Hippica Polonia Słupno1886,42
54CENTOZiajkowska MagdalenaSt. KF KJ Hippica Polonia Słupno2058,06
FIONAGóra KatarzynaBPK ELI
FIONAGóra KatarzynaBPK ELI
GOTYKDomkowicz Kalina (JM.2003)bpk ELI
PŁENTAFalkiewicz Filipotomiński klub jeździecki'' TABUN'' ELI
CHARMANT BLUEKaźmierczak ŁukaszSopocki KJ ELI
GUIDAMKuptel MałgorzataSt. SKJ Bobrowy Staw ELI
CHARMANT BLUEKaźmierczak ŁukaszSopocki KJ ELI
RAMONAY DE LA SILLAMaciejewska JustynaKJ KORYS Przygorzele ELI
VYKARLOSDawidowicz ArturJKS HannaELI


7 ZR - P - 110, zwykły art.238.2.1 (06-05-2017)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1LOPIK'S APPIEDerda Agata (JM.2005)Pony Jumping Team Poznań047,18
2TURBUD CONSULPolednia HenrykTurbud Brzeg047,86
3TOP JUS D'EUSKADIFrąckowiak Martyna (JM.2003)JKS Hanna050,41
4UPTOWN GIRLSkąpska Aleksandra (J.2000)JKS Elcon Szczecin051,70
5COCOKuflińska KarolinaKJ Lansada052,37
6FORTUNAAgaciak KarolinaOtomiński KJ Tabun053,67
7TORNADO IIStęchły Anna (J.1999)St. KS KJK Szary Michałowice054,10
8VOLSTRUPGAARD'S COMETMalińska Oliwia (J.1999)KS Pegaz Chwałowice054,56
9OLIMPIC LADYNabiałczyk Natalia (J.1999)Klub Jeździecki VOLTA054,64
10CON - CORDIA JCieślar JuliaSt. KS KJK Szary Michałowice055,82
11AŻURPiroh ArtsiomKJ Okoły056,65
12CAPRIOLEJackiewicz MonikaKlub Jeździecki Jackiewiczów057,58
13DARLINGLáryšová Tina (J.2001)Stáj SKL Trojanovice/ Czech Republic058,73
14BALOUHrabska Ludwika (J.2001)JKS Salio Besiekierz Rudny059,21
15CONTESSA IIJanuchowski Aleksander (J.2001)KJ Metpol Grodziec059,25
16CALGARYKuflińska KarolinaKJ Lansada059,26
17ZANDO MMoksiewicz ArturLUKS Nysa Gubin061,28
18NAOMILuksa AgnieszkaKJ OKOŁY062,37
19PŁENTAFalkiewicz Filipotomiński klub jeździecki'' TABUN''062,50
20ROULETTE CASSINPodgórna AngelikiKJ Czahary Pogorzelica064,63
21DAMA BANKIETOWASzut Julia (J.2000)KJ Hanna065,23
22GRUPO PROM ANTRAX ZHrabska Ludwika (J.2001)JKS Salio Besiekierz Rudny066,60
23ALL RISKDawidowicz ArturJKS Hanna069,41
24CLEVER CHAPFlisiak JacekJeździecki Klub Sportowy Tornado070,05
25PRETTY BOYMierzwińska AgnieszkaKS Pegaz Chwałowice174,56
26MARKOStasiak Szymon (MJ.1998)KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.451,65
27CICHYŚliż Kinga (J.2001)KJ Profit456,70
28CEZANEBiały MarcinKJ Jumping Team Brynica459,46
29AZJAWesołowska Milena (J.2000)KJ Biały Las Przybylscy461,82
30GUIDAMKuptel MałgorzataSt. SKJ Bobrowy Staw462,07
31PATAGONIAMiśkiewicz AnnaKJ Volta Miłocice Małe463,09
32DOMINIKANA TLachowicz-Wołoszyn Wiktoria (J.2000)KS Centaurus Zielona Góra465,91
33JUNAKMiśkiewicz AnnaKJ Volta Miłocice Małe468,82
34CABORAFrąckowiak Weronika (J.2000)JKS Hanna468,94
35PERFECTOPoznańska Aleksandra (JM.2002)JKS Karolina470,67
36CONTRA MELLONIGrudzień MartaStowarzyszenie Warszawski KJ470,90
37DRAKOSłodczyk DominikKJ Zbrosławice571,97
38CHARLIE S 15Bembenik Olimpia (MJ.1998)Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo676,20
39AMANITAPietryszyn Aleksandra (JM.2002)KJ Profit851,46
40HESTRIDerda EwelinaKoniński KJ Sawanna861,34
41RUBI IKołodziej MonikaKJ Profit Orzesze864,71
42PALLADAWylęga MartaKJ Jumping Team Brynica1268,78
43KEYRAGałczyński TomaszOSK Michalscy Trzebnica1285,70
44MISS COTTONLANDWylęga ŁukaszKJ Jumping Team Brynica1371,82
45DEBATA IIKania Julia (J.2000)UKS Akademia Jeździectwa1475,83
JACKSONMalińska Oliwia (J.1999)KS Pegaz Chwałowice ELI
ALOUBETTAKaczmarek Natalia (MJ.1996)CH Jaszkowo ELI
SILVER PRINC-SFrąckowiak Weronika (J.2000)JKS Hanna ELI


6 - P1 - 115, RMK 5 letnich, elim MPMK, z oceną stylu konia (06-05-2017)
    PunktyPunktyPunkty
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub SkokiStylRazemCzasNagroda
1NESSAJAPodgórny JakubKJ Czahary Pogorzelica08,48,480,76
2COUNTDOWNKoszucka MałgorzataKJ Wechta Rosnówko08,38,380,27
3HILLARY C (EX HOEWIES)Okła KrzysztofKielecki KJ08,28,289,61
4TEKILA-KPowolna ŻanetaJKS Salio Besiekier Rudny08,18,173,59
4NEYMAR DE REVEOkła KrzysztofKielecki KJ08,18,186,61
6MIDNIGHT STARKozakiewicz Paulina (MJ.1997)Karkonoski KJ08,08,075,69
6NAOMILuksa AgnieszkaKJ OKOŁY08,08,078,07
8CAMPAROVinckier JanSJ Kunowo0,58,37,880,75
8DRAKOSłodczyk DominikKJ Zbrosławice07,87,881,95
10CALIDANOSZybała Aleksanda (JM.2002)LKS Dragon Nowielice0,57,97,479,21
11ALO VARO PPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice0,57,87,381,90
12M. BLUE'S BOY ZPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice0,57,57,081,82
13MENZO VAN DE ROOMSTRAATKownacki Mikołaj (MJ.1997)Karkonoski KJ17,06,083,86
CLAYTMANKoszucka MałgorzataKJ Wechta Rosnówko REZ
NTENDERMurdzia SewerynKJ Equipo ŁódźDYS


7 - N - 120, Mała Runda, zwykły art.238.2.1 (06-05-2017)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1NIRWANAKułaga Karolina (J.2000)KJ Profit049,68450 PLN
2ULA BAJOU-KMurdzia SewerynKJ Equipo Łódź049,73300 PLN
3BINGOCieślar JuliaSt. KS KJK Szary Michałowice049,81180 PLN
4CAMERONHentšel MarekJK Baník Ostrava/ Czech Republic051,28120 PLN
5RAMZESWaligóra KarolinaJKS Przybyszewo053,18100 PLN
6DENTONStasiak Szymon (MJ.1998)KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.054,3050 PLN
7STOCKMorsztyn PiotrBPK056,2850 PLN
8PORTOSFalkiewicz Filipotomiński klub jeździecki'' TABUN''057,0250 PLN
9FABRICE GALDINI DOkła KrzysztofKielecki KJ059,0715 PLN
10DOLORES MDmyszewicz Jasmina (J.2000)KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.060,0315 PLN
11LA-CRUZASzewczyk Maja (JM.2002)KJ Avanti Opole060,0915 PLN
12RAF LIDERWacławik MarekSKJ Bobrowy Staw060,2115 PLN
13CONTRA MELLONIGrudzień MartaStowarzyszenie Warszawski KJ060,8315 PLN
14HANGAZybała Aleksanda (JM.2002)LKS Dragon Nowielice061,1015 PLN
15CAPPONEGodoś Karolina (MJ.1997)KJ ROYAL061,7915 PLN
16OBSESJAKownacki Mikołaj (MJ.1997)Karkonoski KJ061,8415 PLN
17WHOOPY BOYGarus MarekLKJ Moszna063,0015 PLN
18EXPENSIVEHrdá EliškaJK Baník Ostrava/ Czech Republic063,0115 PLN
19CON - CORDIA JCieślar JuliaSt. KS KJK Szary Michałowice063,49
20PATAGONIAMiśkiewicz AnnaKJ Volta Miłocice Małe063,55
21CHUCK NORRISBembenik Olimpia (MJ.1998)Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo063,74
22ITONZybała Aleksanda (JM.2002)LKS Dragon Nowielice063,94
23LANDLIEBE JO WESkrzypiec Agata (J.2001)St. KS KJK Szary Michałowice065,77
24GRUPO PROM ANTRAX ZHrabska Ludwika (J.2001)JKS Salio Besiekierz Rudny067,01
25DYANPiroh ArtsiomKJ Okoły067,18
26C-KARAT CARTE D'ORLachowicz-Wołoszyn Wiktoria (J.2000)KS Centaurus Zielona Góra067,20
27GLADIATORSzymków KatarzynaLKS Dragon w Nowielicach067,99
28QUENTIN TARANTINO ABChrzanowski JanKJ Ślęża168,26
29TRINITIGarbowska Marta (J.2000)LKJ Ostroga Opole168,37
30QUEEN FLYBobik JanLKS Dragon Nowielice170,67
30LABIRYNTStrnadlová Luciestable SKL Trojanovice/Czech Republic170,67
32REXONEA-PZielińska Martyna (JM.2002)KS Pegaz Chwałowice171,34
33TULLAMORE DEWPodgórny JakubKJ Czahary Pogorzelica171,86
34OTAMENDIStasiak Szymon (MJ.1998)KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.451,13
35COSA CHEGodoś Karolina (MJ.1997)KJ ROYAL452,50
36EVITA 13Kaločová Nina (MJ.1997)JK Velká Polom/ Czech Republic453,16
37OLIMPIC LADYNabiałczyk Natalia (J.1999)Klub Jeździecki VOLTA456,94
38CANASTERChudziak PawełWTK Hermanów457,55
39AMBASADORSłodczyk DominikKJ Zbrosławice462,90
40DAMA BANKIETOWASzut Julia (J.2000)KJ Hanna463,67
41VALENTINO CKrampotová Lucie (MJ.1998)TJ Slovan Frenštát pod Radhoštěm465,35
42ROBIN-LSVysoudilova Tereza (J.2001)Staj Zwinger467,05
43GOLDENBOY GRHartman SławomirKJ Lotar Biskupiec467,70
44CHAMPION CHACCO BLUESzymków KatarzynaLKS Dragon w Nowielicach569,39
45QUESTAVinckier JanSJ Kunowo570,37
46CORBIERESawicka Marta (J.1999)KJ Kietlów570,98
47PRETTY BOYMierzwińska AgnieszkaKS Pegaz Chwałowice673,58
48WERBELSzewczyk Maja (JM.2002)KJ Avanti Opole673,71
49TURBUD CONSULPolednia HenrykTurbud Brzeg673,97
50MARIKAMaczuga JoannaKlub Sportowy Cortina Kaczenice675,48
51COLLIN MPodgórny JakubKJ Czahary Pogorzelica777,13
52CORFUSłodczyk DominikKJ Zbrosławice851,25
53ROCCOCzekaj Przemysław (JM.2002)KJ Okoły861,92
54GOLDENMierzwiński JacekKS Pegaz Chwałowice970,80
55CORBINZwinger JanStaj Zwinger1384,02
56CHACCO DU ROUETHartman SławomirKJ Lotar Biskupiec1386,00
57CELEBRITYOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski sp.z o.o1386,64
58FWTDW TERMIE R 14Szustkowska Oliwia (J.1999)bpk13101,51
59ALL RISKDawidowicz ArturJKS Hanna1576,93
60ZULUSCzekaj Przemysław (JM.2002)KJ Okoły1578,30
61RUBI IKołodziej MonikaKJ Profit Orzesze1768,54
62TORNADO IIStęchły Anna (J.1999)St. KS KJK Szary Michałowice1891,55
63CANCELLARA DVD ZKułaga Karolina (J.2000)KJ Profit18104,79
64LAST EDITIONDerda EwelinaKoniński KJ Sawanna1995,74
65ROTEX IIStasiak Szymon (MJ.1998)KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.2066,33
66SILVER PRINC-SFrąckowiak Weronika (J.2000)JKS Hanna2497,42
ANCONAGardas Dominika (J.2001)JKS FER Więckowice ELI
CONQUISTANiewiadomska Jagoda (J.1999)WKJ Lublin ELI
QUICKY DU VERGERMoksiewicz Kacper (JM.2002)LUKS Nysa Gubin ELI
COCOKuflińska KarolinaKJ Lansada REZ
COURTNEY 11Bawłowicz KatarzynaKS Cortina Kaczenice REZ


8 - C - 130, Średnia Runda seria A, zwykły art.238.2.1 (06-05-2017)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1DEMONTŠkanderová MiroslavaJK Mustang/ Czech Republic065,89550 PLN
2CHECKPOINT CHARLY 6Von Werner Sophie (J.2001)KJ Aldragho Piaseczno066,66350 PLN
3DISCOVER-SKalicińska Urszula (MJ.1996)Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki067,29200 PLN
4BINKVon Werner Sophie (J.2001)KJ Aldragho Piaseczno067,59150 PLN
5WALL STREET GKamińska MagdaKlub Jeździecki Avanti Sp z o.o.069,48100 PLN
6CERWERONAKownacki Mikołaj (MJ.1997)Karkonoski KJ069,8250 PLN
7AMBASADORSłodczyk DominikKJ Zbrosławice073,0450 PLN
8LORD OF THE RING KGZiajkowska MagdalenaSt. KF KJ Hippica Polonia Słupno073,3150 PLN
9CHINHrdá EliškaJK Baník Ostrava/ Czech Republic074,7825 PLN
10CASTELLO BRONCONiewiadomska Jagoda (J.1999)WKJ Lublin075,9025 PLN
11EAGAN BLUEKocon EwaKujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz077,2625 PLN
12CORBINZwinger JanStaj Zwinger078,5925 PLN
13EAZY BOYDyżewska Ewa Aleksandra (Mł.2015)Stajnia Sportowa EquiRex078,9425 PLN
14QUIDAM'S DUKEMorsztyn PiotrBPK079,6025 PLN
15DJERBABrátová ZuzanaJK Baník Ostrava/Czech Republic080,5725 PLN
16WHOOPY BOYGarus MarekLKJ Moszna081,29
17FIBONACCI SKoszucka MałgorzataKJ Wechta Rosnówko081,69
18LABIRYNTStrnadlová Luciestable SKL Trojanovice/Czech Republic082,29
19DAYTILLAZwinger JanStaj Zwinger082,74
20URBANEMoksiewicz Kacper (JM.2002)LUKS Nysa Gubin083,01
21DO ITBaczyńska - Nowak MartaTuszyński KJ Garbówek083,10
22ROBIN-LSVysoudilova Tereza (J.2001)Staj Zwinger083,71
23CALINGKAKozanecka AleksandraKJ Szumawa Bobrowiec185,70
24WODKA-POLKAKamińska MagdaKlub Jeździecki Avanti Sp z o.o.457,34
25DREAMY MKamińska MagdaKlub Jeździecki Avanti Sp z o.o.465,38
26QANTASVinckier JanSJ Kunowo468,02
27LASSIKopisova KaterinaTJ Slovan Frenštát p.R.471,17
28EDESSODyżewska Ewa Aleksandra (Mł.2015)Stajnia Sportowa EquiRex472,48
29COSA CHEGodoś Karolina (MJ.1997)KJ ROYAL474,80
30D ZOLTANMierzwiński JacekKS Pegaz Chwałowice477,92
31A'LUMINAR MASTER FILMWacławik MarekSKJ Bobrowy Staw478,30
32FULL PLEASUREBawłowicz KatarzynaKS Cortina Kaczenice479,21
33LANDLIEBE JO WESkrzypiec Agata (J.2001)St. KS KJK Szary Michałowice480,54
34LORD LUDGERGałczyński TomaszOSK Michalscy Trzebnica481,57
35CORBIERESawicka Marta (J.1999)KJ Kietlów483,66
36BERLINASkrzypiec Agata (J.2001)St. KS KJK Szary Michałowice584,31
37PORTOSFalkiewicz Filipotomiński klub jeździecki'' TABUN''584,99
38CHUCK NORRISBembenik Olimpia (MJ.1998)Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo585,28
39DUO PENOTTI HDHKaločová Nina (MJ.1997)JK Velká Polom/ Czech Republic587,58
40SAURONHentšel MarekJK Baník Ostrava/ Czech Republic690,75
41DIMPLEBaczyńska - Nowak MartaTuszyński KJ Garbówek870,93
42ULTIMO DE CARMEL ZMžíková Michaela (MJ.1997)TJ Slovan Frenštát z.s.873,74
43COCO ALBORADA ZKozakiewicz Paulina (MJ.1997)Karkonoski KJ878,77
44QUI GIGIChrzanowski JanKJ Ślęża879,03
45CANASTERChudziak PawełWTK Hermanów879,11
46COURTNEY 11Bawłowicz KatarzynaKS Cortina Kaczenice880,89
47DOLORES MDmyszewicz Jasmina (J.2000)KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.881,89
48CAPPONEGodoś Karolina (MJ.1997)KJ ROYAL883,17
49E-ACTION BVinckier JanSJ Kunowo898,58
50COCO CHANELKozakiewicz Paulina (MJ.1997)Karkonoski KJ1270,34
51OSADKOWSKI BORODINNagórka Kevin (J.2000)KJ Trachy Gliwice1276,87
52CHACCO-TOZwinger JanStaj Zwinger1282,72
53CORFUSłodczyk DominikKJ Zbrosławice1682,12
54GOLDMAN SHartman SławomirKJ Lotar Biskupiec1682,38
55DYANPiroh ArtsiomKJ Okoły2480,91
POETINCieślar JuliaSt. KS KJK Szary Michałowice ELI
DELISAŽilinský MichalJK Mustang/ Czech Republic REZ
COLINA ZPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice REZ
OSADKOWSKI SATINOOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski sp.z o.o REZ


9 - C1 - 135, Średnia Runda specjalny, z ustalonym czasem (60s) art.267 (06-05-2017)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1IRONIAJanuszewska Zuzanna (J.2000)KJ Partynice Wrocław2663,011500 PLN
2CHACCO AMICOR ZMBobik JanLKS Dragon Nowielice2562,52700 PLN
3CARINAStrnadlová Luciestable SKL Trojanovice/Czech Republic2465,05550 PLN
4AL GRANAZwinger JanStaj Zwinger2362,43450 PLN
5CAREBISKlus MarekJK Mustang2364,85350 PLN
6NOUGATINO V.G.Z.Chrzanowski JanKJ Ślęża2261,86200 PLN
7JACAMPOKaločová Nina (MJ.1997)JK Velká Polom/ Czech Republic2262,95150 PLN
8CLARIMAPodgórny JakubKJ Czahary Pogorzelica2263,04100 PLN
9PANDRHOLAHentšel MarekJK Baník Ostrava/ Czech Republic2263,22
10SAGAChrzanowski JanKJ Ślęża2266,53
11FALL RIVER BLUEStrnadlová Luciestable SKL Trojanovice/Czech Republic1962,57
12CALIMEROHrdá EliškaJK Baník Ostrava/ Czech Republic1963,80
13LAURPawłowski Konrad1967,01
14BERLINASkrzypiec Agata (J.2001)St. KS KJK Szary Michałowice1862,22
15SKARBIECOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski sp.z o.o1862,35
16CASH S.Dmyszewicz Jasmina (J.2000)KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.1773,54
17CAIPIRINHAŽilinský MichalJK Mustang/ Czech Republic1661,69
18DELISAŽilinský MichalJK Mustang/ Czech Republic1563,58


10 - N - 120, Finał RMK 5 letnich, elim MPMK, o ceną stylu konia (07-05-2017)
    PunktyPunktyPunkty
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub SkokiStylRazemCzasNagroda
1NESSAJAPodgórny JakubKJ Czahary Pogorzelica08,18,176,66
2M. BLUE'S BOY ZPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice08,08,072,84
2MIDNIGHT STARKozakiewicz Paulina (MJ.1997)Karkonoski KJ08,08,072,99
4NTENDERMurdzia SewerynKJ Equipo Łódź07,87,870,16
5HILLARY C (EX HOEWIES)Okła KrzysztofKielecki KJ0,57,87,379,70
6ALO VARO PPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice0,57,67,175,67
7MENZO VAN DE ROOMSTRAATKownacki Mikołaj (MJ.1997)Karkonoski KJ0,57,57,078,43
8NEYMAR DE REVEOkła KrzysztofKielecki KJ1,07,46,478,91
9TEKILA-KPowolna ŻanetaJKS Salio Besiekier Rudny1,07,26,268,34
10DRAKOSłodczyk DominikKJ Zbrosławice1,07,06,072,93
10CALIDANOSZybała Aleksanda (JM.2002)LKS Dragon Nowielice1,67,66,087,36
12CAMPAROVinckier JanSJ Kunowo2,26,84,683,63
13COUNTDOWNKoszucka MałgorzataKJ Wechta Rosnówko3,16,02,992,15


11 - N1 - 125, Finał Małej Rundy, dwufazowy art.274.5.3 (07-05-2017)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1ULA BAJOU-KMurdzia SewerynKJ Equipo Łódź048,98024,80550 PLN
2DREAMY MKamińska MagdaKlub Jeździecki Avanti Sp z o.o.056,97024,99450 PLN
3COCO CHANELKozakiewicz Paulina (MJ.1997)Karkonoski KJ050,87025,98350 PLN
4FULL PLEASUREBawłowicz KatarzynaKS Cortina Kaczenice053,01026,16250 PLN
5FABRICE GALDINI DOkła KrzysztofKielecki KJ056,03026,40100 PLN
6LORD LUDGERGałczyński TomaszOSK Michalscy Trzebnica055,74026,4950 PLN
7EVITA 13Kaločová Nina (MJ.1997)JK Velká Polom/ Czech Republic053,47026,7750 PLN
8QUICKY DU VERGERMoksiewicz Kacper (JM.2002)LUKS Nysa Gubin053,25028,5250 PLN
9OBSESJAKownacki Mikołaj (MJ.1997)Karkonoski KJ055,60028,9620 PLN
10CHACCO-TOZwinger JanStaj Zwinger053,26032,3120 PLN
11MARIKAMaczuga JoannaKlub Sportowy Cortina Kaczenice051,09032,5520 PLN
12A'LUMINAR MASTER FILMWacławik MarekSKJ Bobrowy Staw057,61032,8120 PLN
13C-KARAT CARTE D'ORLachowicz-Wołoszyn Wiktoria (J.2000)KS Centaurus Zielona Góra052,95032,8220 PLN
14COURTNEY 11Bawłowicz KatarzynaKS Cortina Kaczenice054,16034,8620 PLN
15QUENTIN TARANTINO ABChrzanowski JanKJ Ślęża056,92035,0720 PLN
16POETINCieślar JuliaSt. KS KJK Szary Michałowice050,90036,0020 PLN
17PRETTY BOYMierzwińska AgnieszkaKS Pegaz Chwałowice058,08037,6120 PLN
18CORBIERESawicka Marta (J.1999)KJ Kietlów057,88039,53
19CORFUSłodczyk DominikKJ Zbrosławice058,13426,41
20COSA CHEGodoś Karolina (MJ.1997)KJ ROYAL049,64428,50
21COLINA ZPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice054,71428,71
22ROCCOCzekaj Przemysław (JM.2002)KJ Okoły054,44431,80
23WALL STREET GKamińska MagdaKlub Jeździecki Avanti Sp z o.o.058,22432,47
24KOSMICZNY PRZYPADEKKułaga Karolina (J.2000)KJ Profit050,05432,66
25VALENTINO CKrampotová Lucie (MJ.1998)TJ Slovan Frenštát pod Radhoštěm053,39434,24
26GOLDMAN SHartman SławomirKJ Lotar Biskupiec057,47435,43
27GRUPO PROM ANTRAX ZHrabska Ludwika (J.2001)JKS Salio Besiekierz Rudny052,31435,95
28ZULUSCzekaj Przemysław (JM.2002)KJ Okoły052,95646,10
29DEMONTŠkanderová MiroslavaJK Mustang/ Czech Republic052,30646,57
30TRINITIGarbowska Marta (J.2000)LKJ Ostroga Opole052,74646,98
31OLIMPIC LADYNabiałczyk Natalia (J.1999)Klub Jeździecki VOLTA049,851046,74
32CONTRA MELLONIGrudzień MartaStowarzyszenie Warszawski KJ056,84 ELI
33BINGOCieślar JuliaSt. KS KJK Szary Michałowice448,16
34ITONZybała Aleksanda (JM.2002)LKS Dragon Nowielice452,28
35DENTONStasiak Szymon (MJ.1998)KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.452,69
36DAMA BANKIETOWASzut Julia (J.2000)KJ Hanna453,44
37CAPPONEGodoś Karolina (MJ.1997)KJ ROYAL453,88
38CAMERONHentšel MarekJK Baník Ostrava/ Czech Republic454,30
39RAMZESWaligóra KarolinaJKS Przybyszewo454,31
40RAF LIDERWacławik MarekSKJ Bobrowy Staw455,04
41SILVER PRINC-SFrąckowiak Weronika (J.2000)JKS Hanna456,55
42CHAMPION CHACCO BLUESzymków KatarzynaLKS Dragon w Nowielicach457,12
43DYANPiroh ArtsiomKJ Okoły457,42
44EXPENSIVEHrdá EliškaJK Baník Ostrava/ Czech Republic457,45
45GOLDENBOY GRHartman SławomirKJ Lotar Biskupiec457,73
46ROBIN-LSVysoudilova Tereza (J.2001)Staj Zwinger457,83
47GLADIATORSzymków KatarzynaLKS Dragon w Nowielicach458,95
48ALL NIGHTOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski sp.z o.o461,06
49HIGH QUALITYJackiewicz MonikaKlub Jeździecki Jackiewiczów461,25
50LA-CRUZASzewczyk Maja (JM.2002)KJ Avanti Opole566,09
51FWTDW TERMIE R 14Szustkowska Oliwia (J.1999)bpk566,75
52CON - CORDIA JCieślar JuliaSt. KS KJK Szary Michałowice851,70
53DELISAŽilinský MichalJK Mustang/ Czech Republic852,50
54QUEEN FLYBobik JanLKS Dragon Nowielice855,52
55GOLDENMierzwiński JacekKS Pegaz Chwałowice856,85
56WERBELSzewczyk Maja (JM.2002)KJ Avanti Opole966,59
57TURBUD CONSULPolednia HenrykTurbud Brzeg1253,99
58COLLIN MPodgórny JakubKJ Czahary Pogorzelica1384,64
59ROTEX IIStasiak Szymon (MJ.1998)KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.1871,75
URBANEMoksiewicz Kacper (JM.2002)LUKS Nysa Gubin ELI
CONQUISTANiewiadomska Jagoda (J.1999)WKJ Lublin ELI
RUBI IKołodziej MonikaKJ Profit Orzesze ELI
TORNADO IIStęchły Anna (J.1999)St. KS KJK Szary Michałowice ELI
NIRWANAKułaga Karolina (J.2000)KJ Profit REZ
OTAMENDIStasiak Szymon (MJ.1998)KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. REZ


12 - C - 130, Finał Średniej Rundy, seria A dla koni 6 letnich, dwufazowy art.274.5.3 (07-05-2017)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1PORTOSFalkiewicz Filipotomiński klub jeździecki'' TABUN''054,27026,74550 PLN
2FIBONACCI SKoszucka MałgorzataKJ Wechta Rosnówko052,72422,05350 PLN
3QANTASVinckier JanSJ Kunowo052,63423,57250 PLN
4TULLAMORE DEWPodgórny JakubKJ Czahary Pogorzelica054,38825,76100 PLN
5QUIDAM'S DUKEMorsztyn PiotrBPK056,70825,96100 PLN
6CHUCK NORRISBembenik Olimpia (MJ.1998)Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo057,561647,5090 PLN
7AMBASADORSłodczyk DominikKJ Zbrosławice452,4790 PLN
8STOCKMorsztyn PiotrBPK455,0170 PLN
9QUESTAVinckier JanSJ Kunowo458,27
10CORBINZwinger JanStaj Zwinger666,98
LABIRYNTStrnadlová Luciestable SKL Trojanovice/Czech Republic ELI


13 - C1 - 135, Finał Średniej Rundy seria B, dwufazowy art.274.5.3 (07-05-2017)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1PANDRHOLAHentšel MarekJK Baník Ostrava/ Czech Republic058,47021,881000 PLN
2CARINAStrnadlová Luciestable SKL Trojanovice/Czech Republic051,49022,10700 PLN
3SANTISABobik JanLKS Dragon Nowielice052,77022,30550 PLN
4CAREBISKlus MarekJK Mustang054,15022,84450 PLN
5AL GRANAZwinger JanStaj Zwinger049,17023,61350 PLN
6EDESSODyżewska Ewa Aleksandra (Mł.2015)Stajnia Sportowa EquiRex056,08024,02150 PLN
7E-ACTION BVinckier JanSJ Kunowo054,22024,90100 PLN
8QUI GIGIChrzanowski JanKJ Ślęża056,90027,0250 PLN
9EAZY BOYDyżewska Ewa Aleksandra (Mł.2015)Stajnia Sportowa EquiRex059,21028,0340 PLN
10EDJINHartman SławomirKJ Lotar Biskupiec057,23029,0740 PLN
11CERWERONAKownacki Mikołaj (MJ.1997)Karkonoski KJ054,28423,4240 PLN
12DISCOVER-SKalicińska Urszula (MJ.1996)Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki051,89424,8640 PLN
13BERLINASkrzypiec Agata (J.2001)St. KS KJK Szary Michałowice051,99425,02
14DAYTILLAZwinger JanStaj Zwinger053,62425,77
15CASTELLO BRONCONiewiadomska Jagoda (J.1999)WKJ Lublin052,58428,04
16CLARIMAPodgórny JakubKJ Czahary Pogorzelica053,82428,25
17JACAMPOKaločová Nina (MJ.1997)JK Velká Polom/ Czech Republic053,98431,77
18SAURONHentšel MarekJK Baník Ostrava/ Czech Republic056,36537,38
19CHECKPOINT CHARLY 6Von Werner Sophie (J.2001)KJ Aldragho Piaseczno053,83825,56
20BINKVon Werner Sophie (J.2001)KJ Aldragho Piaseczno055,12827,35
21IRONIAJanuszewska Zuzanna (J.2000)KJ Partynice Wrocław049,85829,45
22DO ITBaczyńska - Nowak MartaTuszyński KJ Garbówek057,32847,06
23ULTIMO DE CARMEL ZMžíková Michaela (MJ.1997)TJ Slovan Frenštát z.s.050,781544,34
24CAIPIRINHAŽilinský MichalJK Mustang/ Czech Republic452,32
25CALINGKAKozanecka AleksandraKJ Szumawa Bobrowiec453,26
26FALL RIVER BLUEStrnadlová Luciestable SKL Trojanovice/Czech Republic453,41
27EAGAN BLUEKocon EwaKujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz453,60
28COCO ALBORADA ZKozakiewicz Paulina (MJ.1997)Karkonoski KJ453,87
29CANASTERChudziak PawełWTK Hermanów454,02
30LAURPawłowski Konrad454,07
31CHINHrdá EliškaJK Baník Ostrava/ Czech Republic454,28
32D ZOLTANMierzwiński JacekKS Pegaz Chwałowice455,12
33CALIMEROHrdá EliškaJK Baník Ostrava/ Czech Republic455,77
34DUO PENOTTI HDHKaločová Nina (MJ.1997)JK Velká Polom/ Czech Republic456,47
35WODKA-POLKAKamińska MagdaKlub Jeździecki Avanti Sp z o.o.457,51
36DJERBABrátová ZuzanaJK Baník Ostrava/Czech Republic458,84
37WHOOPY BOYGarus MarekLKJ Moszna561,24
38DOLORES MDmyszewicz Jasmina (J.2000)KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.857,40
39OSADKOWSKI BORODINNagórka Kevin (J.2000)KJ Trachy Gliwice1251,62
40CASH S.Dmyszewicz Jasmina (J.2000)KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.1272,60
41QUINTMANKoszucka MałgorzataKJ Wechta Rosnówko1377,10
42LANDLIEBE JO WESkrzypiec Agata (J.2001)St. KS KJK Szary Michałowice1464,70
LORD OF THE RING KGZiajkowska MagdalenaSt. KF KJ Hippica Polonia Słupno ELI
LASSIKopisova KaterinaTJ Slovan Frenštát p.R. ELI
DIMPLEBaczyńska - Nowak MartaTuszyński KJ Garbówek ELI


14 - CC1 - 145, Grand Prix, dwunawrotowy art.273.3.3.1 (07-05-2017)
    I NawrótI NawrótII NawrótII Nawrót
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub Pkt.CzasPkt.CzasSumaNagroda
1SUEDWINDS AMANDAKozanecka AleksandraKJ Szumawa Bobrowiec075,83044,8404000 PLN
2QUE SERANDOKamińska MagdaKlub Jeździecki Avanti Sp z o.o.078,89048,2603000 PLN
3DREAM ONHartman SławomirKJ Lotar Biskupiec079,87051,1301800 PLN
4VIVAVinckier JanSJ Kunowo072,24441,8841500 PLN
5ALVARO 121Koszucka MałgorzataKJ Wechta Rosnówko074,51448,094700 PLN
6SANDINOBrátová ZuzanaJK Baník Ostrava/Czech Republic077,19456,534500 PLN
7CALERO ZKozanecka AleksandraKJ Szumawa Bobrowiec181,80350 PLN
8CHACCO AMICOR ZMBobik JanLKS Dragon Nowielice470,85150 PLN
9CAPTAINGowin ZuzannaKJ Metpol Grodziec472,37
10SEAQUESTSłodczyk DominikKJ Zbrosławice472,86
11JURANDAMorsztyn PiotrBPK473,44
12CHARLENEKoszucka MałgorzataKJ Wechta Rosnówko473,76
13ZALVOMurdzia SewerynKJ Equipo Łódź475,87
14CRADO VON WICHENSTEINKlus MarekJK Mustang476,29
15CAVARELLIChrzanowski JanKJ Ślęża479,07
16FARMERBobik JanLKS Dragon Nowielice874,14
17BORAKaźmierczak ŁukaszSopocki KJ877,35
18SKARBIECOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski sp.z o.o878,11
19DAINAOkła KrzysztofKielecki KJ879,15
20ALANIAPodgórna AngelikiKJ Czahary Pogorzelica1277,63
21NARCOTINBembenik Olimpia (MJ.1998)Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo1292,18
22CENSORHentšel MarekJK Baník Ostrava/ Czech Republic2079,63
DJEMBE VAN HET SCHAARBROEKOkła KrzysztofKielecki KJ ELI


8 ZR - L - 100, otwarty, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 (07-05-2017)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1FELAGóra KatarzynaBPK056,41
1DON CLAVIUSOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski sp.z o.o067,48
1SYCYLIARobotycka-Lenczuk IwonaLKJ Olimp Prudnik065,13
1LADY-SWieczorek Julia (JM.2003)St. KS KJK Szary Michałowice048,93
1TESTAROSSAPietrzak Emilia (JM.2003)KJ Jumping Team Brynica061,03
1GINO - GOMEZ "G"Wajda Wiktoria (J.2000)St. KS KJK Szary Michałowice050,55
1BELLA LA LUNAKosiba Paula (JM.2002)JKS Fer Więckowice057,95
8DENZEL BLUE ZGardas Dominika (J.2001)JKS FER Więckowice170,21
8CAN TABILE MKMoksiewicz ArturLUKS Nysa Gubin170,21
10NUMCIMBAGałczyński TomaszOSK Michalscy Trzebnica463,32
10BAJKAGaczkowska Justyna (JM.2003)KJ Royal463,92
12KEYRAGałczyński TomaszOSK Michalscy Trzebnica569,86
13EMISJAForysiak Laura (JM.2002)BPK676,14
14CANTELLAFlisiak JacekJeździecki Klub Sportowy Tornado881,20
14GOTYKDomkowicz Kalina (JM.2003)bpk860,79
14RAMIRA-KSavich Lada (MJ.1996)BLR858,77
17VYKARLOSDawidowicz ArturJKS Hanna1091,34
18GRANITChudziak PawełWTK Hermanów1491,65
FIONAGóra KatarzynaBPK ELI
INNOCENCEOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski sp.z o.o REZ


9 ZR - P - 110, otwarty, zwykły art. 238.2.1 (07-05-2017)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1LOPIK'S APPIEDerda Agata (JM.2005)Pony Jumping Team Poznań051,03
2MARKOStasiak Szymon (MJ.1998)KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.051,55
3VOLSTRUPGAARD'S COMETMalińska Oliwia (J.1999)KS Pegaz Chwałowice054,06
4CLEVER CHAPFlisiak JacekJeździecki Klub Sportowy Tornado055,81
5COCOKuflińska KarolinaKJ Lansada057,76
6TOPAZJerzyk ŻanetaKJ Korys Przygorzele057,77
7ROULETTE CASSINPodgórna AngelikiKJ Czahary Pogorzelica058,92
8PŁENTAFalkiewicz Filipotomiński klub jeździecki'' TABUN''060,09
9OSADKOWSKI SATINOOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski sp.z o.o069,92
10CELEBRITYOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski sp.z o.o386,09
11ALOUBETTAKaczmarek Natalia (MJ.1996)CH Jaszkowo452,62
12AŻURPiroh ArtsiomKJ Okoły452,71
13TOP JUS D'EUSKADIFrąckowiak Martyna (JM.2003)JKS Hanna453,43
14UPTOWN GIRLSkąpska Aleksandra (J.2000)JKS Elcon Szczecin454,23
15CONTESSA IIJanuchowski Aleksander (J.2001)KJ Metpol Grodziec455,11
16DARLINGLáryšová Tina (J.2001)Stáj SKL Trojanovice/ Czech Republic457,91
17CALGARYKuflińska KarolinaKJ Lansada459,79
18CICHYŚliż Kinga (J.2001)KJ Profit462,26
19MISS COTTONLANDWylęga ŁukaszKJ Jumping Team Brynica465,43
20DEBATA IIKania Julia (J.2000)UKS Akademia Jeździectwa467,15
21JACKSONMalińska Oliwia (J.1999)KS Pegaz Chwałowice468,58
22ANCONAGardas Dominika (J.2001)JKS FER Więckowice468,67
23PALLADAWylęga MartaKJ Jumping Team Brynica473,48
24CHARLIE S 15Bembenik Olimpia (MJ.1998)Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo474,95
25JUNAKMiśkiewicz AnnaKJ Volta Miłocice Małe475,17
26FORTUNAAgaciak KarolinaOtomiński KJ Tabun867,66
27AMANITAPietryszyn Aleksandra (JM.2002)KJ Profit868,92
28ZANDO MMoksiewicz ArturLUKS Nysa Gubin869,85
29AZJAWesołowska Milena (J.2000)KJ Biały Las Przybylscy1084,83
30GUIDAMKuptel MałgorzataSt. SKJ Bobrowy Staw1085,77
31DOMINIKANA TLachowicz-Wołoszyn Wiktoria (J.2000)KS Centaurus Zielona Góra1379,48
32CABORAFrąckowiak Weronika (J.2000)JKS Hanna1898,67
PERFECTOPoznańska Aleksandra (JM.2002)JKS Karolina ELI



HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com