HZR (przy - Halowy Puchar Leszna HZO-B2* i HPLMK)

Leszno, 8-11 grudzień 2016
Wydruk: 2016-12-11 17:40:13
0/LL
08:00
(2016-12-09)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 0 - LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 0)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1LITTLE LADY (82)MonikaGOŁYGOWSKA (JM.2001)067,40
   Typ Km / POL / Klacz / 2010 / 616999682001010 / gniada / NN / NN
   Sylwester Kosiński / Gołygowska
KJ VOLTA
1CATALEYA (96)JakubKRZYŻOSIAK064,23
   HOL / POL / Klacz / 2012 / - / gniada / Connor / Viorita
   - / Natalia Kuźma
KS Small Cherry
1CATALEYA (96)JakubKRZYŻOSIAK065,59
   HOL / POL / Klacz / 2012 / - / gniada / Connor / Viorita
   - / Natalia Kuźma
KS Small Cherry
1HESTRI (4)EwelinaDERDA065,12
   KWPN / NLD / Klacz / 2012 / 528003201204689 / ciemnogniada / Cantos / Contender / Vestri / Kroongraaf
   P. Pool / Ewelina Derda
Koniński KJ Sawanna
1SAGA (28)BeataBICZYSKO070,09
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / gniada / Contendor / Sława
   Karol Gmyrek / Beata Biczysko
OSK Michalscy Trzebnica
1SAGA (28)BeataBICZYSKO068,58
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / gniada / Contendor / Sława
   Karol Gmyrek / Beata Biczysko
OSK Michalscy Trzebnica
1HIDALGO (11)AnnaKORZENIEWSKA (Mł.2005)057,54
   KUC / ITA / Wałach / 2003 / - / srokata / NN / NN
   Włochy / Anna Siwiak
JUKS Bryllandia Witaszyce
1HIDALGO (11)AnnaKORZENIEWSKA (Mł.2005)057,29
   KUC / ITA / Wałach / 2003 / - / srokata / NN / NN
   Włochy / Anna Siwiak
JUKS Bryllandia Witaszyce
1WASUAN (36)AgnieszkaOLSZEWSKA066,22
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / gniada / GUFFI / WINETT
   MATEUSZ MICHALSKI / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
1DRAPACZ (94)ZuzannaTWARDOWSKA (J.1999)070,33
   SP / POL / Wałach / 2011 / - / kasztanowata / IMEQUYL / DRASKA
   FURKACZ HONORATA / DARIA KOBIERNIK
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1CHICHARITO (52)NataliaCZERNIK065,11
   Deutsches Sportpferd / POL / Ogier / 2012 / - / kasztanowata / Levon / Cishana
   Thomas Hanzi / Natalia Czernik
KJ Wechta Rosnówko
1HIMALAYA OF THE HUTS (72)WiesławNOWAK068,41
   KWPN / NLD / Klacz / 2012 / - / gniada / BALOU DU ROUET Z / LEGATA
   HOLANDIA / NIKOLAAS NOUWEN
LKS Stragona Strzegom
13CHAMAKH (101)DariaKOBIERNIK470,44
   SP / POL / Ogier / 2012 / - / siwa / Con Calma / Chilla po Romulus
   Magdalena Anioł Adamczyk / Magdalena Anioł Adamczyk
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
13HESTRI (4)EwelinaDERDA462,10
   KWPN / NLD / Klacz / 2012 / 528003201204689 / ciemnogniada / Cantos / Contender / Vestri / Kroongraaf
   P. Pool / Ewelina Derda
Koniński KJ Sawanna
13LEVISTA (61)TomaszGAŁCZYŃSKI469,15
   OLD / POL / Klacz / 2011 / - / siwa / Levisson / Raphael/Grannus
   niemcy / Zbigniew Szumlakowski
OSK Michalscy Trzebnica
13DRAPACZ (94)ZuzannaTWARDOWSKA (J.1999)470,08
   SP / POL / Wałach / 2011 / - / kasztanowata / IMEQUYL / DRASKA
   FURKACZ HONORATA / DARIA KOBIERNIK
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
13CHATEAU P (39)SzymonTAMBORSKI463,29
   SP / POL / Klacz / 2009 / 616009520108609 / gniada / Concert / Concetto / Cheers / Maram
   Magda Kostrzewska / PIB INFRA Sp. z o. o.
bpk
13CRONOS (13)DariaKOBIERNIK471,07
   HOL / POL / Wałach / 2009 / - / gniada / Contact Me / Scandies Rose
   Niemcy / Agnieszka Handrysiak
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
19BRANKA (42)KarolCHRZANOWSKI (JM.2003)887,37
   KUC / POL / Klacz / 2006 / - / - / NN / NN
   POLSKA / KRYSTYNA POPKOWSKA
KJ ŚLĘŹA
19LITTLE LADY (82)MonikaGOŁYGOWSKA (JM.2001)864,63
   Typ Km / POL / Klacz / 2010 / 616999682001010 / gniada / NN / NN
   Sylwester Kosiński / Gołygowska
KJ VOLTA
19BLASK ARON (67)NataliaWŁODARCZYK (JM.2001)869,52
   WLKP / POL / Wałach / 2010 / 616 007 61 01620 10 / ciemnogniada / METEORYT / BONITA
   KRZYSZTOF SZCZEPANIAK / KATARZYNA WŁODARCZYK
KJ VOLTA
19BLASK ARON (67)NataliaWŁODARCZYK (JM.2001)870,86
   WLKP / POL / Wałach / 2010 / 616 007 61 01620 10 / ciemnogniada / METEORYT / BONITA
   KRZYSZTOF SZCZEPANIAK / KATARZYNA WŁODARCZYK
KJ VOLTA
23LEVISTA (61)TomaszGAŁCZYŃSKI1267,60
   OLD / POL / Klacz / 2011 / - / siwa / Levisson / Raphael/Grannus
   niemcy / Zbigniew Szumlakowski
OSK Michalscy Trzebnica
23CRONOS (13)DariaKOBIERNIK12102,20
   HOL / POL / Wałach / 2009 / - / gniada / Contact Me / Scandies Rose
   Niemcy / Agnieszka Handrysiak
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
25SZALONY CHE (43)AnnaSZKLARSKA24118,67
   SP / POL / Wałach / 2012 / 616009690017112 / gniada / CHE GUEVARA L / Szalona Queen
   Sk Prudnik / Anna Szklarska
SK Kruszyńscy
26CHAMAKH (101)DariaKOBIERNIK26124,26
   SP / POL / Ogier / 2012 / - / siwa / Con Calma / Chilla po Romulus
   Magdalena Anioł Adamczyk / Magdalena Anioł Adamczyk
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
 BRANKA (42)KarolCHRZANOWSKI (JM.2003) ELI
   KUC / POL / Klacz / 2006 / - / - / NN / NN
   POLSKA / KRYSTYNA POPKOWSKA
KJ ŚLĘŹA
 SZALONY CHE (43)AnnaSZKLARSKA ELI
   SP / POL / Wałach / 2012 / 616009690017112 / gniada / CHE GUEVARA L / Szalona Queen
   Sk Prudnik / Anna Szklarska
SK Kruszyńscy

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
72 s
Startowało koni
28
Ukończyło koni
26
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Andrzej Cieślak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy - Halowy Puchar Leszna HZO-B2* i HPLMK)

Leszno, 8-11 grudzień 2016
Wydruk: 2016-12-11 17:40:15
1/L

(2016-12-09)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 1)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1COLETT 18 (53)MagdalenaPRASEK064,97
   Oldenburg / GER / Klacz / 2003 / DE41818192803 / kasztanowata / Cellestial / Kaskaja/ Kolibri
   Niemcy / Julia Filipowicz
bpk
1HIMALAYA OF THE HUTS (72)WiesławNOWAK067,79
   KWPN / NLD / Klacz / 2012 / - / gniada / BALOU DU ROUET Z / LEGATA
   HOLANDIA / NIKOLAAS NOUWEN
LKS Stragona Strzegom
1CLARABELLA COLE (59)BartłomiejORDANIK055,83
   KWPN / NED / Klacz / 2004 / 5280030410512 / kasztanowata / Nassau / Indoctro / Parysa / Jonker
   - / BVH Sp. z o. o.
JUKS Mieczewo
1CAPPUCCINO (35)DajanaPAWLICKA (J.1998)067,69
   Hannover / GER / Ogier / 2012 / - / kasztanowata / CARRICO / GRAFFITI
   PIOTR PAWLICKI / PIOTR PAWLICKI
KJ Agro-Handel Śrem
1CHICHARITO (52)NataliaCZERNIK066,51
   Deutsches Sportpferd / POL / Ogier / 2012 / - / kasztanowata / Levon / Cishana
   Thomas Hanzi / Natalia Czernik
KJ Wechta Rosnówko
1CHATEAU P (39)SzymonTAMBORSKI062,85
   SP / POL / Klacz / 2009 / 616009520108609 / gniada / Concert / Concetto / Cheers / Maram
   Magda Kostrzewska / PIB INFRA Sp. z o. o.
bpk
1ELDORADO (95)ZuzannaTWARDOWSKA (J.1999)068,79
   WLKP / POL / Wałach / 2009 / p616007610066609 / siwa / JUNUS / EMMA
   DARIA DURSKA / DARIA DURSKA
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1LEXUS I (99)JakubKRZYŻOSIAK066,39
   HOL / POL / Wałach / 2011 / DE421000691711 / siwa / Limbus / Landgraf I / N-Kithara / Corrado I
   
KS Small Cherry
1CARLA 117 (55)MagdalenaPRASEK065,16
   HOL / GER / Klacz / 2005 / DE421000332405 / siwa / Colman / Carthago / Ozona / Exorbitant
   - / Bartłomiej Ordanik
bpk
1ALMA ATA (45)MartaGRYGLAK063,74
   Słowacki Koń Gorącokrwisty / POL / Klacz / 2006 / - / kasztanowata / Alexander der Grosse Z / Antilopa/ Ascot
   Agrospol Kosice s.r.o. / -
OSK Michalscy Trzebnica
1ALMA ATA (45)MartaGRYGLAK062,44
   Słowacki Koń Gorącokrwisty / POL / Klacz / 2006 / - / kasztanowata / Alexander der Grosse Z / Antilopa/ Ascot
   Agrospol Kosice s.r.o. / -
OSK Michalscy Trzebnica
1ELAN BLUE Z (3)MarekLEWICKI068,99
   ZANG / GER / Ogier / 2011 / 056015Z55733211 / siwa / Elliot Van Terhulst / Indoctro / Penny Blue / Continue
   - / Witold Dzik
KJ Czahary Pogorzelica
1AUGUST (6)MatyldaMALEPSZY (JM.2003)066,18
   KWPN / NED / Wałach / 2005 / 5280030503290 / gniada / Lupicor / Lux / Paulien / Karandasj
   - / Bogna Sąsiadek
Kj Agro Handel Srem
1LARS VAN DE VRUNTE (75)TomaszGAŁCZYŃSKI071,96
   BWP / BEL / Wałach / 2011 / - / gniada / Jokinal de Bornival / Celi v/d Vrunte
   Severin Nijs / Rafał Parkitny
OSK Michalscy Trzebnica
1CASUS BELLI (69)WiesławNOWAK064,46
   Niem. Sport. / GER / Wałach / 2011 / DE455878144611 / gniada / Casdorff / Casall / L-Carisma / Cola
   - / Jarosław Brzuzko
LKS Stragona Strzegom
1BENITO (34)DajanaPAWLICKA (J.1998)065,77
   WLKP. / POL / Ogier / 2012 / - / siwa / TJUNGSKE / BENNETA
   STADNINA KONI RACOT SP. Z O.O. / PIOTR PAWLICKI
KJ Agro-Handel Śrem
1JULIUS CAESAR (58)BartłomiejORDANIK057,17
   Niem. Sport. / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Wanderfuerst / Julia / Danish Fort
   R.Krzyżanowski / BARTŁOMIEJ ORDANIK
JUKS Mieczewo
18CELANIQUE (49)JoannaPOCIECHA-OCHAB174,15
   WESTF / POL / Klacz / 2010 / - / gniada / Contendro II / Cavalier
   Niemcy / Mateusz Michalski
OSK Michalscy Trzebnica
19CAPPUCCINO (35)DajanaPAWLICKA (J.1998)462,68
   Hannover / GER / Ogier / 2012 / - / kasztanowata / CARRICO / GRAFFITI
   PIOTR PAWLICKI / PIOTR PAWLICKI
KJ Agro-Handel Śrem
19CLARABELLA COLE (59)BartłomiejORDANIK457,47
   KWPN / NED / Klacz / 2004 / 5280030410512 / kasztanowata / Nassau / Indoctro / Parysa / Jonker
   - / BVH Sp. z o. o.
JUKS Mieczewo
19JUNAK (81)AnnaMIŚKIEWICZ470,31
   SP / POL / Wałach / 2012 / 616 009 68 20050 12 / gniada / LUDGER / JAKUZA
   SYLWESTER KOSIŃSKI / SYLWESTER KOSIŃSKI
KJ VOLTA
19ELDORADO (95)ZuzannaTWARDOWSKA (J.1999)467,58
   WLKP / POL / Wałach / 2009 / p616007610066609 / siwa / JUNUS / EMMA
   DARIA DURSKA / DARIA DURSKA
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
19CALL OF DUTY "M" (68)AnnaGUMOWSKA458,24
   OS / POL / Wałach / 2010 / DE418180207710 / siwa / Calido / Fatima
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Anna Gumowska
Small Cherry
19CALL OF DUTY "M" (68)AnnaGUMOWSKA441,86
   OS / POL / Wałach / 2010 / DE418180207710 / siwa / Calido / Fatima
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Anna Gumowska
Small Cherry
19JACKSON (103)OliwiaMALIŃSKA (J.1999)471,97
   SP / POL / Wałach / 2010 / 616009670114310 / gniada / Candiavolo / / Janis / Louis
   Ewa Jakubek- Iwanków / Oliwia Malińska
KS Pegaz Chwałowice
19D-CORIANA (41)AleksandraBREJ (J.2000)455,74
   SP / POL / Klacz / 2011 / 616009610106111 / gniada / Corvallo / / Domena Land / Landjonker S
   Mariusz Lempert / Aleksandra Brej
KJ Ślęża
19BENITO (34)DajanaPAWLICKA (J.1998)464,63
   WLKP. / POL / Ogier / 2012 / - / siwa / TJUNGSKE / BENNETA
   STADNINA KONI RACOT SP. Z O.O. / PIOTR PAWLICKI
KJ Agro-Handel Śrem
19RUDE SUNSHINE (54)MagdalenaPRASEK466,91
   OLD / GER / Klacz / 2005 / DE433330470605 / ciemnogniada / Romanov Blue Hors / Rohdiamant / Fontania / Sevillano
   - / Bartlomiej Ordanik
bpk
19JULIUS CAESAR (58)BartłomiejORDANIK456,46
   Niem. Sport. / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Wanderfuerst / Julia / Danish Fort
   R.Krzyżanowski / BARTŁOMIEJ ORDANIK
JUKS Mieczewo
19MONOGRAMM (7)JuliaBUŁKOWSKA (J.1998)458,42
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Rotmistrz / Morena
   Stefan Rakoczy / Daniel Kurpiński
BPK
19RUDE SUNSHINE (54)MagdalenaPRASEK467,39
   OLD / GER / Klacz / 2005 / DE433330470605 / ciemnogniada / Romanov Blue Hors / Rohdiamant / Fontania / Sevillano
   - / Bartlomiej Ordanik
bpk
32WASUAN (36)AgnieszkaOLSZEWSKA867,60
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / gniada / GUFFI / WINETT
   MATEUSZ MICHALSKI / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
33JACKSON (103)OliwiaMALIŃSKA (J.1999)990,67
   SP / POL / Wałach / 2010 / 616009670114310 / gniada / Candiavolo / / Janis / Louis
   Ewa Jakubek- Iwanków / Oliwia Malińska
KS Pegaz Chwałowice
34JUNAK (81)AnnaMIŚKIEWICZ1271,71
   SP / POL / Wałach / 2012 / 616 009 68 20050 12 / gniada / LUDGER / JAKUZA
   SYLWESTER KOSIŃSKI / SYLWESTER KOSIŃSKI
KJ VOLTA
35BLANCHE Z (10)AntoninaURBANEK (JM.2002)14109,81
   Zangersheide / POL / Klacz / 2004 / - / gniada / Balou Du Rouet Z / Crimini Z
   Andrzej Kramer / Iwona Kruszyńska
Stadnina Koni Kruszyńscy
36MONOGRAMM (7)JuliaBUŁKOWSKA (J.1998)1580,77
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Rotmistrz / Morena
   Stefan Rakoczy / Daniel Kurpiński
BPK
37CELANIQUE (49)JoannaPOCIECHA-OCHAB35130,16
   WESTF / POL / Klacz / 2010 / - / gniada / Contendro II / Cavalier
   Niemcy / Mateusz Michalski
OSK Michalscy Trzebnica
 BLANCHE Z (10)AntoninaURBANEK (JM.2002) ELI
   Zangersheide / POL / Klacz / 2004 / - / gniada / Balou Du Rouet Z / Crimini Z
   Andrzej Kramer / Iwona Kruszyńska
Stadnina Koni Kruszyńscy

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
72 s
Startowało koni
38
Ukończyło koni
37
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Andrzej Cieślak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy - Halowy Puchar Leszna HZO-B2* i HPLMK)

Leszno, 8-11 grudzień 2016
Wydruk: 2016-12-11 17:40:16
1a/L1

(2016-12-09)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1a - L1 dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 1a)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1LIONEL (38)KrzysztofPRASEK065,06
   WESTF / GER / Wałach / 2010 / DE441411589310 / gniada / Lancer III / Landgraf I / Callas / Castillo
   - / Krzysztof Ludwiczak
bpk
1LIONEL (38)KrzysztofPRASEK065,71
   WESTF / GER / Wałach / 2010 / DE441411589310 / gniada / Lancer III / Landgraf I / Callas / Castillo
   - / Krzysztof Ludwiczak
bpk
1CASPAR 238 (60)BartłomiejORDANIK057,10
   OLD / GER / Wałach / 2008 / DE418180065908 / ciemnogniada / Cola / Contender / Eika / Eschnapur
   - / Bartłomiej Ordanik
JUKS Mieczewo
1D-CORIANA (41)AleksandraBREJ (J.2000)060,37
   SP / POL / Klacz / 2011 / 616009610106111 / gniada / Corvallo / / Domena Land / Landjonker S
   Mariusz Lempert / Aleksandra Brej
KJ Ślęża
1AUGUST (6)MatyldaMALEPSZY (JM.2003)067,09
   KWPN / NED / Wałach / 2005 / 5280030503290 / gniada / Lupicor / Lux / Paulien / Karandasj
   - / Bogna Sąsiadek
Kj Agro Handel Srem
1GOLDEN (92)JacekMIERZWIŃSKI070,21
   SP / POL / Wałach / 2011 / 616009670110714 / ciemnogniada / Alvarez 17 / Alexis Z / Goldi / Wenz
   
KS Pegaz Chwałowice
1GOLDEN (92)JacekMIERZWIŃSKI068,33
   SP / POL / Wałach / 2011 / 616009670110714 / ciemnogniada / Alvarez 17 / Alexis Z / Goldi / Wenz
   
KS Pegaz Chwałowice
1LAST EDITION (87)EwelinaDERDA064,92
   HOL / GER / Klacz / 2011 / DE421000566111 / gniada / Lord Z / Lord / Nastasia V / Carthago
   Wilhelm Kochs / Zbigniew Dulewicz
Koniński KJ Sawanna
1BAIKA COT CHAT (71)WiesławNOWAK065,58
   SF / FRA / Klacz / 2011 / 25000111532839E / gniada / Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly / Nacre De Presle / Damiro B
   Cot Chat / Nikolaas Nouwen
LKS Stragona Strzegom
1LAST EDITION (87)EwelinaDERDA065,60
   HOL / GER / Klacz / 2011 / DE421000566111 / gniada / Lord Z / Lord / Nastasia V / Carthago
   Wilhelm Kochs / Zbigniew Dulewicz
Koniński KJ Sawanna
1BOCARDIA (8)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)065,48
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009530168708 104ON37 / gniada / Cordial / Colorado / Bojana De Guidam / Guidam De Henry
   SK Nowa Wioska / Bułkowska Julia
JKS Przybyszewo
1EKSPLOZJA (31)PiotrKALISZUK066,69
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / siwa / Viskis / Erynia
   Maria Filipska / Maria Filipska
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
1NEVER MIND 22 (37)KarolinaPORZUCKOWIAK (J.2000)062,25
   KWPN / NED / Wałach / 2004 / 528210000586473 / gniada / Numero Uno / Chantana
   Bolscher / Aleksandra Porzuckowiak
JUKS Bryllandia
1AVIGEIL (50)JoannaPOCIECHA-OCHAB073,70
   SP / POL / Klacz / 2009 / - / - / Guffi / Amaretto / Tolan R
   Krzysztof Jonik / Joanna Pociecha-Ochab
OSK Michalscy Trzebnica
1CAIRO AK (66)JacekKUŚNIERCZAK066,62
   SP / POL / Ogier / 2010 / 616009610140610 / gniada / Epsom Gesmaray / Jalisco B / Coco Chanel K / Contendus
   Andrzej Kramer / Jacek Kuśnierczak
JUKS Mieczewo
1OLIMPIC LADY (78)NataliaNABIAŁCZYK (J.1999)064,71
   WLKP / POL / Klacz / 2011 / 61600768000311 / gniada / PLACIDO / ODRA
   Jarosław Skrzyczyński / Tomasz Nabiałczyk
KJ VOLTA
1BAZALT (79)MajaKLUKA (JM.2001)061,38
   SP / POL / Klacz / 2003 / - / - / Mabant/ / Balanga/
   Anna Miśkiewicz / Anna Miśkiewicz
KJ VOLTA
1CELEBRITY (85)AgnieszkaOLSZEWSKA069,46
   OLD / POL / Wałach / 2011 / - / - / COSIMO / BAVARIA
   MAŁGORZATA & TOMASZ SERGIEJ / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
1TORNADO (91)JuliaSZYCHOWIAK (JM.2001)060,38
   SP / POL / Wałach / 2011 / 616009670124711 / gniada / Torado 2 / Nicole
   Jakub Krzyżosiak / Julia Szychowiak
BPK
1KASTOR (93)KonradSTEFAŃSKI060,67
   SP / POL / Wałach / 2001 / POL009611003601 / ciemnogniada / Peres / Huf / Kora / Roland
   - / Konrad Stefański
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1HELIKA (102)PatrycjaCZAPLEWSKA (J.1998)069,98
   SP / POL / Klacz / 2009 / 616009640028509 / gniada / Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle / Heliana / Cabrol
   SK Nowielice / Ryszard Gardyjas
KJ Michałówka
1LORD LUDGER (74)TomaszGAŁCZYŃSKI069,66
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / Ludger / Leda/Edminton
   Sylwester Kosiński / Tomasz Gałczyński
OSK Michalscy Trzebnica
1SCARLET (56)KrzysztofPRASEK067,07
   HANN / GER / Klacz / 2010 / - / kara / STAKKATO / El-Vita / El Bundy
   NIEMCY / Krzysztof Ludwiczak
bpk
1LA BELLE DE JOUR (57)BartłomiejORDANIK059,87
   HOL / GER / Klacz / 2009 / DE421000255609 / gniada / Larius W / Landgraf I / Helvetia II / Corofino I
   - / Bartłomiej Ordanik
JUKS Mieczewo
1BISCAYA (73)PiotrSAWICKI066,74
   HOL / POL / Klacz / 2009 / DE421000407209 / siwa / Calido I / Cantus / Solange / Corrado I
   - / Wioletta Kosicka
KJ Okoły
1NOTA (98)MonikaKŁAPIŃSKA057,78
   SP / POL / Klacz / 2006 / POL009540029506 / ciemnogniada / Contender Son / Contender / Nitolma / Concorde
   - / Monika Kłapińska
KS Small Cherry
27CAYENNE (48)DamianOSTRĘGA174,61
   SP / POL / Ogier / 2011 / - / siwa / Bajou du Rouet / Carrera / Corrado I
   Mateusz Michalski / Mateusz Michalski
OSK Michalscy Trzebnica
28EVITTO I (86)PaulinaWESKA (MJ.1995)461,84
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / CONUS B / EMMILY
   ATTIS P.P.ROL SP.ZO.O / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
28SZALONY CHICCO (44)AnnaSZKLARSKA461,70
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009540116509 / gniada / Chicago I / / Szalona Queen / Quidam De Revel
   SK Ochaby / Anna Szklarska
SK Kruszyńscy
28SZALONY CHICCO (44)AnnaSZKLARSKA460,92
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009540116509 / gniada / Chicago I / / Szalona Queen / Quidam De Revel
   SK Ochaby / Anna Szklarska
SK Kruszyńscy
28LA BELLE DE JOUR (57)BartłomiejORDANIK459,99
   HOL / GER / Klacz / 2009 / DE421000255609 / gniada / Larius W / Landgraf I / Helvetia II / Corofino I
   - / Bartłomiej Ordanik
JUKS Mieczewo
28NEMO (106)KatarzynaKAŹMIERCZAK468,30
   DRP / GER / Wałach / 2008 / - / kara / Nastral-R / Hanny
   Frank Bachem / Karol Tomczak
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
33ETOILE (63)JanŻUROWSKI576,96
   HAN / GER / Klacz / 2007 / DE431314606007 / kasztanowata / Escudo II / Espri / Grandessa / Graf Top
   
LKS Stragona Strzegom
33NEMO (106)KatarzynaKAŹMIERCZAK575,80
   DRP / GER / Wałach / 2008 / - / kara / Nastral-R / Hanny
   Frank Bachem / Karol Tomczak
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
35LARS VAN DE VRUNTE (75)TomaszGAŁCZYŃSKI679,92
   BWP / BEL / Wałach / 2011 / - / gniada / Jokinal de Bornival / Celi v/d Vrunte
   Severin Nijs / Rafał Parkitny
OSK Michalscy Trzebnica
35CONTI (90)KseniaDANIŁOWICZ (J.2000)681,46
   HOL / GER / Ogier / 2009 / DE421000288009 / gniada / Corrado I / Cor De La Bryere / Ultra IV / Cassini I
   Hennings Detlef / Bożena Daniłowicz
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
37CASPAR 238 (60)BartłomiejORDANIK859,48
   OLD / GER / Wałach / 2008 / DE418180065908 / ciemnogniada / Cola / Contender / Eika / Eschnapur
   - / Bartłomiej Ordanik
JUKS Mieczewo
37KENIA (80)MartynaWALKÓW (MJ.1995)866,90
   MŁP / POL / Klacz / 2009 / POL 006 58 00826 09 / siwa / JURAND / KOLEKCJA
   Andrzej Omański / Martyna Walków
KJ VOLTA
37KENIA (80)MartynaWALKÓW (MJ.1995)856,20
   MŁP / POL / Klacz / 2009 / POL 006 58 00826 09 / siwa / JURAND / KOLEKCJA
   Andrzej Omański / Martyna Walków
KJ VOLTA
40SELENA (17)ŁukaszBRZÓSKA1080,77
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / - / Landjonker S / Saxon Way
   . / .
KJ Miralex Jakubowo
41EVITTO I (86)PaulinaWESKA (MJ.1995)1983,79
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / CONUS B / EMMILY
   ATTIS P.P.ROL SP.ZO.O / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
 VYKARLOS (23)ArturDAWIDOWICZ ELI
   KWPN / NLD / Wałach / 2002 / 0209514 / gniada / Numero Uno / Libero H / Nykarla / Holland
   - / Artur Dawidowicz
JKS Hanna
 CONTI (90)KseniaDANIŁOWICZ (J.2000) ELI
   HOL / GER / Ogier / 2009 / DE421000288009 / gniada / Corrado I / Cor De La Bryere / Ultra IV / Cassini I
   Hennings Detlef / Bożena Daniłowicz
St. KJ Legia Kozielska Warszawa

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
43
Ukończyło koni
41
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Andrzej Cieślak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy - Halowy Puchar Leszna HZO-B2* i HPLMK)

Leszno, 8-11 grudzień 2016
Wydruk: 2016-12-11 17:40:18
1b/P

(2016-12-09)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1b - P zwykły art.238.2.1
(Competition No 1b)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1KASTOR (93)KonradSTEFAŃSKI051,57300 PLN
   SP / POL / Wałach / 2001 / POL009611003601 / ciemnogniada / Peres / Huf / Kora / Roland
   - / Konrad Stefański
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2KWD RAUDHETTA WE (97)LauraKŁAPIŃSKA (Mł.2005)054,72250 PLN
   DRP / GER / Klacz / 2006 / DE435350022308 / kasztanowata / Tizian / / Rosenna K / Losander
   - / Monika Kłapińska
KS Small Cherry
3TORNADO (91)JuliaSZYCHOWIAK (JM.2001)055,37100 PLN
   SP / POL / Wałach / 2011 / 616009670124711 / gniada / Torado 2 / Nicole
   Jakub Krzyżosiak / Julia Szychowiak
BPK
4PATAGONIA (77)AnnaMIŚKIEWICZ055,7750 PLN
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616007670117910 / gniada / Abraxis-Z-Plus-S / PLATYNA
   ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
KJ VOLTA
5NOTA (98)MonikaKŁAPIŃSKA057,72
   SP / POL / Klacz / 2006 / POL009540029506 / ciemnogniada / Contender Son / Contender / Nitolma / Concorde
   - / Monika Kłapińska
KS Small Cherry
6LORD LUDGER (74)TomaszGAŁCZYŃSKI058,38
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / Ludger / Leda/Edminton
   Sylwester Kosiński / Tomasz Gałczyński
OSK Michalscy Trzebnica
7FRIZZEL B (108)JakubKRZYŻOSIAK059,01
   KWPN / POL / Wałach / 2010 / 528003201011850 / kasztanowata / Bernini / Vigo D'Arsouilles X-7523 / Kendy / Erik
   - / Joanna Kuźniar
KS Small Cherry
8OLIMPIC LADY (78)NataliaNABIAŁCZYK (J.1999)059,46
   WLKP / POL / Klacz / 2011 / 61600768000311 / gniada / PLACIDO / ODRA
   Jarosław Skrzyczyński / Tomasz Nabiałczyk
KJ VOLTA
9CASABLANCA (33)DajanaPAWLICKA (J.1998)061,09
   HOL / GER / Klacz / 2011 / DE421000138811 / gniada / Cassin / Cassini I / Mona II / Lascadell
   Piotr Pawlicki / Dajana Pawlicka
KJ Agro-Handel Śrem
10FOOTLOOSE (70)WiesławNOWAK061,52
   KWPN / NED / Klacz / 2010 / 528003201004286 / gniada / Berlin / Cassini I / Legata / Damiro
   - / Nikolaas Nouwen
LKS Stragona Strzegom
11CLINTELLA (62)DominikaLUTY062,19
   WESTF / GER / Klacz / 2009 / DE441411196509 / siwa / Clinton / Corrado I / Marena / Jaguar
   MONTIS Sp. z o. o. / Iwona Kruszyńska
SK Kruszyńscy
12COLETT 18 (53)MagdalenaPRASEK062,41
   Oldenburg / GER / Klacz / 2003 / DE41818192803 / kasztanowata / Cellestial / Kaskaja/ Kolibri
   Niemcy / Julia Filipowicz
bpk
13EKSPLOZJA (31)PiotrKALISZUK063,28
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / siwa / Viskis / Erynia
   Maria Filipska / Maria Filipska
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
14CAJERO (32)DajanaPAWLICKA (J.1998)063,53
   HOL / GER / Wałach / 2011 / DE421000127611 / gniada / Connor / Casall / Nusella / Carpaccio
   Piotr Pawlicki / Dajana Pawlicka
KJ Agro-Handel Śrem
15IBERIA (76)TomaszGAŁCZYŃSKI063,93
   WLKP / POL / Klacz / 2007 / - / siwa / Bajou du Rouet / Izolda/Mangan
   pl / Maja Dudek
OSK Michalscy Trzebnica
16GRANIT (89)OlimpiaWOŁODKOWICZ (J.1999)064,88
   Duży Koń / POL / Ogier / 2001 / POL009520002201 / gniada / Maram / Gwadiana
   Renata Wójcik-Matelska / Olimpia Wołodkowicz
bpk
17CAIRO AK (66)JacekKUŚNIERCZAK065,75
   SP / POL / Ogier / 2010 / 616009610140610 / gniada / Epsom Gesmaray / Jalisco B / Coco Chanel K / Contendus
   Andrzej Kramer / Jacek Kuśnierczak
JUKS Mieczewo
18CONTRA MELLONI (83)MartaGRUDZIEŃ (MJ.1995)066,67
   WESTF / GER / Klacz / 2009 / DE441411351009 / gniada / Contendro I / Contender / Cikillis / Cavalier (Mister)
   - / Grzegorz Mieleńczuk
St. Warszawski KJ
19NEVER MIND 22 (37)KarolinaPORZUCKOWIAK (J.2000)066,92
   KWPN / NED / Wałach / 2004 / 528210000586473 / gniada / Numero Uno / Chantana
   Bolscher / Aleksandra Porzuckowiak
JUKS Bryllandia
20LEXUS I (99)JakubKRZYŻOSIAK067,26
   HOL / POL / Wałach / 2011 / DE421000691711 / siwa / Limbus / Landgraf I / N-Kithara / Corrado I
   
KS Small Cherry
21CALICOR (107)JakubKRZYŻOSIAK067,32
   HOL / POL / Wałach / 2011 / DE421000691811 / siwa / Calido I / Cantus / Jasmina I / Cor De La Bryere
   Wojciech Kasperski / Wojciech Kasperski i Jakub Krzyżosiak
KS Small Cherry
22ALL NIGHT (84)AgnieszkaOLSZEWSKA068,01
   SP / POL / Wałach / 2011 / - / - / Nightcarry / Aida HL
   Agnieszka Olszewska / Agnieszka Olszewska
KJ Osadkowski sp.z o.o
23VYKARLOS (23)ArturDAWIDOWICZ068,04
   KWPN / NLD / Wałach / 2002 / 0209514 / gniada / Numero Uno / Libero H / Nykarla / Holland
   - / Artur Dawidowicz
JKS Hanna
24SCARLET (56)KrzysztofPRASEK068,83
   HANN / GER / Klacz / 2010 / - / kara / STAKKATO / El-Vita / El Bundy
   NIEMCY / Krzysztof Ludwiczak
bpk
25CAYENNE (48)DamianOSTRĘGA068,93
   SP / POL / Ogier / 2011 / - / siwa / Bajou du Rouet / Carrera / Corrado I
   Mateusz Michalski / Mateusz Michalski
OSK Michalscy Trzebnica
26BISCAYA (73)PiotrSAWICKI069,23
   HOL / POL / Klacz / 2009 / DE421000407209 / siwa / Calido I / Cantus / Solange / Corrado I
   - / Wioletta Kosicka
KJ Okoły
27QUANTITA (46)DamianOSTRĘGA072,40
   SP / POL / Klacz / 2009 / 616009670117309 / kara / Guffi / Grandeur / Quindora From Black Horse / Randel Z
   Mateusz Michalski / Mateusz Michalski
OSK Michalscy Trzebnica
28WALENCJA (47)JoannaPOCIECHA-OCHAB073,93
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / kara / Samba Hit II / Wiena/Conteur
   Piotr Mazurek / Piotr Mazurek
OSK Michalscy Trzebnica
29AVIGEIL (50)JoannaPOCIECHA-OCHAB174,04
   SP / POL / Klacz / 2009 / - / - / Guffi / Amaretto / Tolan R
   Krzysztof Jonik / Joanna Pociecha-Ochab
OSK Michalscy Trzebnica
30ARAFAT (105)GrzegorzPSIUK459,67
   WLKP / POL / Wałach / 2011 / 616007610116011 / kasztanowata / Turbud Quirinus / Po Czynel
   Racot / Jolanta Szydłowska
Sobieski Jumping Team Gdańsk
31BOCARDIA (8)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)462,01
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009530168708 104ON37 / gniada / Cordial / Colorado / Bojana De Guidam / Guidam De Henry
   SK Nowa Wioska / Bułkowska Julia
JKS Przybyszewo
32CARLA 117 (55)MagdalenaPRASEK462,12
   HOL / GER / Klacz / 2005 / DE421000332405 / siwa / Colman / Carthago / Ozona / Exorbitant
   - / Bartłomiej Ordanik
bpk
33CELEBRITY (85)AgnieszkaOLSZEWSKA468,19
   OLD / POL / Wałach / 2011 / - / - / COSIMO / BAVARIA
   MAŁGORZATA & TOMASZ SERGIEJ / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
34EVENTING DREAM (104)JacekKOWERSKI469,31
   SP / POL / Wałach / 2010 / 616009640098510 / gniada / Ekwador / Heraldik / Ratina A / Riccione
   Katarzyna Milczarek / Jacek Kowerski
JKS Dako Galant Skibno
35ALL RISK (22)ArturDAWIDOWICZ574,46
   KWPN / BEL / Ogier / 2005 / 5280030510902 / kara / Cartier VD Heffinck / Contender / Raphaela Ross / Lancelot
   - / Artur Dawidowicz
JKS Hanna
36CLAYTON (88)MariaKOZINA (J.2000)576,90
   BWP / BEL / Wałach / 2002 / - / gniada / Clinton / Orleen Van Het Vijverbos
   . / Piotr Strzałkowski
JKS Salio Besiekierz Rudny
37BAZALT (79)MajaKLUKA (JM.2001)1262,81
   SP / POL / Klacz / 2003 / - / - / Mabant/ / Balanga/
   Anna Miśkiewicz / Anna Miśkiewicz
KJ VOLTA
38HELIKA (102)PatrycjaCZAPLEWSKA (J.1998)1268,03
   SP / POL / Klacz / 2009 / 616009640028509 / gniada / Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle / Heliana / Cabrol
   SK Nowielice / Ryszard Gardyjas
KJ Michałówka
39SELENA (17)ŁukaszBRZÓSKA1273,32
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / - / Landjonker S / Saxon Way
   . / .
KJ Miralex Jakubowo
 QUIDAM'S DUKE (9)PiotrMORSZTYN ELI
   Holsztyńska / POL / Wałach / 2011 / - / siwa / Quidams Rubin / Zarin Calica
   Graf Willi & Kerstin / Piotr Michalski
KJ Osadkowski

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
40
Ukończyło koni
39
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Andrzej Cieślak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy - Halowy Puchar Leszna HZO-B2* i HPLMK)

Leszno, 8-11 grudzień 2016
Wydruk: 2016-12-11 17:40:20
2/LL
08:00
(2016-12-10)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 2)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BRANKA (42)KarolCHRZANOWSKI (JM.2003)064,34
   KUC / POL / Klacz / 2006 / - / - / NN / NN
   POLSKA / KRYSTYNA POPKOWSKA
KJ ŚLĘŹA
1HIDALGO (11)AnnaKORZENIEWSKA (Mł.2005)059,81
   KUC / ITA / Wałach / 2003 / - / srokata / NN / NN
   Włochy / Anna Siwiak
JUKS Bryllandia Witaszyce
1DRAPACZ (94)ZuzannaTWARDOWSKA (J.1999)071,73
   SP / POL / Wałach / 2011 / - / kasztanowata / IMEQUYL / DRASKA
   FURKACZ HONORATA / DARIA KOBIERNIK
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1CELEBRA (20)OliwiaTAUCHERT (JM.2003)063,16
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / gniada / World Star 4 / Caryca
   Beata Majchrzak / Arleta Tauchert
SJ Baborówko
1SAGA (28)BeataBICZYSKO066,05
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / gniada / Contendor / Sława
   Karol Gmyrek / Beata Biczysko
OSK Michalscy Trzebnica
1CZEKOLADA (18)WeronikaKOSIŃSKA (Mł.2005)065,58
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / ciemnogniada / Ludger / Czejenka
   Sylwester Kosiński / Sylwester Kosiński
Stowarzyszenie Klub Jeździecki "Tradycja"
1SAGA (28)BeataBICZYSKO069,69
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / gniada / Contendor / Sława
   Karol Gmyrek / Beata Biczysko
OSK Michalscy Trzebnica
1LITTLE LADY (82)MonikaGOŁYGOWSKA (JM.2001)067,25
   Typ Km / POL / Klacz / 2010 / 616999682001010 / gniada / NN / NN
   Sylwester Kosiński / Gołygowska
KJ VOLTA
1HESTRI (4)EwelinaDERDA058,67
   KWPN / NLD / Klacz / 2012 / 528003201204689 / ciemnogniada / Cantos / Contender / Vestri / Kroongraaf
   P. Pool / Ewelina Derda
Koniński KJ Sawanna
1HIMALAYA OF THE HUTS (72)WiesławNOWAK068,39
   KWPN / NLD / Klacz / 2012 / - / gniada / BALOU DU ROUET Z / LEGATA
   HOLANDIA / NIKOLAAS NOUWEN
LKS Stragona Strzegom
11WIQUID (100)DariaKOBIERNIK468,58
   MŁP / POL / Ogier / 2012 / - / siwa / Diabełek / Wiquerra/ Quercus Du Maury
   SK Prudnik / Daria Kobiernik
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
11HIDALGO (11)AnnaKORZENIEWSKA (Mł.2005)457,30
   KUC / ITA / Wałach / 2003 / - / srokata / NN / NN
   Włochy / Anna Siwiak
JUKS Bryllandia Witaszyce
11DRAPACZ (94)ZuzannaTWARDOWSKA (J.1999)470,49
   SP / POL / Wałach / 2011 / - / kasztanowata / IMEQUYL / DRASKA
   FURKACZ HONORATA / DARIA KOBIERNIK
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
11CHAMAKH (101)DariaKOBIERNIK467,18
   SP / POL / Ogier / 2012 / - / siwa / Con Calma / Chilla po Romulus
   Magdalena Anioł Adamczyk / Magdalena Anioł Adamczyk
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
11CHAMAKH (101)DariaKOBIERNIK469,85
   SP / POL / Ogier / 2012 / - / siwa / Con Calma / Chilla po Romulus
   Magdalena Anioł Adamczyk / Magdalena Anioł Adamczyk
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
16CRONOS (13)DariaKOBIERNIK678,69
   HOL / POL / Wałach / 2009 / - / gniada / Contact Me / Scandies Rose
   Niemcy / Agnieszka Handrysiak
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
17LEVISTA (61)TomaszGAŁCZYŃSKI1270,96
   OLD / POL / Klacz / 2011 / - / siwa / Levisson / Raphael/Grannus
   niemcy / Zbigniew Szumlakowski
OSK Michalscy Trzebnica
18LEVISTA (61)TomaszGAŁCZYŃSKI1372,62
   OLD / POL / Klacz / 2011 / - / siwa / Levisson / Raphael/Grannus
   niemcy / Zbigniew Szumlakowski
OSK Michalscy Trzebnica
19CELEBRA (20)OliwiaTAUCHERT (JM.2003)1662,65
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / gniada / World Star 4 / Caryca
   Beata Majchrzak / Arleta Tauchert
SJ Baborówko
 BRANKA (42)KarolCHRZANOWSKI (JM.2003) ELI
   KUC / POL / Klacz / 2006 / - / - / NN / NN
   POLSKA / KRYSTYNA POPKOWSKA
KJ ŚLĘŹA
 WIQUID (100)DariaKOBIERNIK REZ
   MŁP / POL / Ogier / 2012 / - / siwa / Diabełek / Wiquerra/ Quercus Du Maury
   SK Prudnik / Daria Kobiernik
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
 SZALONY CHE (43)AnnaSZKLARSKA REZ
   SP / POL / Wałach / 2012 / 616009690017112 / gniada / CHE GUEVARA L / Szalona Queen
   Sk Prudnik / Anna Szklarska
SK Kruszyńscy

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
72 s
Startowało koni
22
Ukończyło koni
19
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Andrzej Cieślak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy - Halowy Puchar Leszna HZO-B2* i HPLMK)

Leszno, 8-11 grudzień 2016
Wydruk: 2016-12-11 17:40:22
3/L

(2016-12-10)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 3)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ATLANTIC MAGIC (19)KatarzynaHAŁOŃ (JM.2002)061,98
   Kuc Connemara / IRL / Wałach / 2004 / 004786 / siwa / Royal Atlantic Star / Boden Park Finnard / Atlantic Queen Of Peace / Cloonisle Cashel
   - / Danuta Hałoń
KJ Picador Wrocław
1ATLANTIC MAGIC (19)KatarzynaHAŁOŃ (JM.2002)063,09
   Kuc Connemara / IRL / Wałach / 2004 / 004786 / siwa / Royal Atlantic Star / Boden Park Finnard / Atlantic Queen Of Peace / Cloonisle Cashel
   - / Danuta Hałoń
KJ Picador Wrocław
1CAPPUCCINO (35)DajanaPAWLICKA (J.1998)068,66
   Hannover / GER / Ogier / 2012 / - / kasztanowata / CARRICO / GRAFFITI
   PIOTR PAWLICKI / PIOTR PAWLICKI
KJ Agro-Handel Śrem
1CLARABELLA COLE (59)BartłomiejORDANIK059,60
   KWPN / NED / Klacz / 2004 / 5280030410512 / kasztanowata / Nassau / Indoctro / Parysa / Jonker
   - / BVH Sp. z o. o.
JUKS Mieczewo
1CLARABELLA COLE (59)BartłomiejORDANIK058,10
   KWPN / NED / Klacz / 2004 / 5280030410512 / kasztanowata / Nassau / Indoctro / Parysa / Jonker
   - / BVH Sp. z o. o.
JUKS Mieczewo
1HIMALAYA OF THE HUTS (72)WiesławNOWAK068,40
   KWPN / NLD / Klacz / 2012 / - / gniada / BALOU DU ROUET Z / LEGATA
   HOLANDIA / NIKOLAAS NOUWEN
LKS Stragona Strzegom
1HESTRI (4)EwelinaDERDA061,09
   KWPN / NLD / Klacz / 2012 / 528003201204689 / ciemnogniada / Cantos / Contender / Vestri / Kroongraaf
   P. Pool / Ewelina Derda
Koniński KJ Sawanna
1CZEKOLADA (18)WeronikaKOSIŃSKA (Mł.2005)065,19
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / ciemnogniada / Ludger / Czejenka
   Sylwester Kosiński / Sylwester Kosiński
Stowarzyszenie Klub Jeździecki "Tradycja"
1CYNAMONA (114)WiktoriaWOŹNICKA (J.2000)066,41
   Wielkopolska / POL / Klacz / 1998 / - / kasztanowata / RUMUN / CYKUTA/ CYNIK
   WACŁAW REGULSKI / WANDA SZYGUŁA
KJ Jeziorki-Osieczna
1ELDORADO (95)ZuzannaTWARDOWSKA (J.1999)070,52
   WLKP / POL / Wałach / 2009 / p616007610066609 / siwa / JUNUS / EMMA
   DARIA DURSKA / DARIA DURSKA
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1HARD CASH (64)ZofiaPOŁCZYŃSKA063,95
   KWPN / NED / Wałach / 2012 / 528003201208227 / ciemnogniada / Diarado / Diamant De Semilly / Jessy / Cavalier
   - / Zofia Połczyńska
KJ Sokół Damasławek
1HARD CASH (64)ZofiaPOŁCZYŃSKA064,39
   KWPN / NED / Wałach / 2012 / 528003201208227 / ciemnogniada / Diarado / Diamant De Semilly / Jessy / Cavalier
   - / Zofia Połczyńska
KJ Sokół Damasławek
1JACKSON (103)OliwiaMALIŃSKA (J.1999)071,30
   SP / POL / Wałach / 2010 / 616009670114310 / gniada / Candiavolo / / Janis / Louis
   Ewa Jakubek- Iwanków / Oliwia Malińska
KS Pegaz Chwałowice
1JACKSON (103)OliwiaMALIŃSKA (J.1999)066,69
   SP / POL / Wałach / 2010 / 616009670114310 / gniada / Candiavolo / / Janis / Louis
   Ewa Jakubek- Iwanków / Oliwia Malińska
KS Pegaz Chwałowice
1CATALEYA (96)JakubKRZYŻOSIAK064,99
   HOL / POL / Klacz / 2012 / - / gniada / Connor / Viorita
   - / Natalia Kuźma
KS Small Cherry
1CALL OF DUTY "M" (68)AnnaGUMOWSKA061,58
   OS / POL / Wałach / 2010 / DE418180207710 / siwa / Calido / Fatima
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Anna Gumowska
Small Cherry
1CALL OF DUTY "M" (68)AnnaGUMOWSKA060,15
   OS / POL / Wałach / 2010 / DE418180207710 / siwa / Calido / Fatima
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Anna Gumowska
Small Cherry
1LARS VAN DE VRUNTE (75)TomaszGAŁCZYŃSKI071,17
   BWP / BEL / Wałach / 2011 / - / gniada / Jokinal de Bornival / Celi v/d Vrunte
   Severin Nijs / Rafał Parkitny
OSK Michalscy Trzebnica
1BENITO (34)DajanaPAWLICKA (J.1998)064,91
   WLKP. / POL / Ogier / 2012 / - / siwa / TJUNGSKE / BENNETA
   STADNINA KONI RACOT SP. Z O.O. / PIOTR PAWLICKI
KJ Agro-Handel Śrem
1JULIUS CAESAR (58)BartłomiejORDANIK060,78
   Niem. Sport. / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Wanderfuerst / Julia / Danish Fort
   R.Krzyżanowski / BARTŁOMIEJ ORDANIK
JUKS Mieczewo
1JUNAK (81)AnnaMIŚKIEWICZ065,78
   SP / POL / Wałach / 2012 / 616 009 68 20050 12 / gniada / LUDGER / JAKUZA
   SYLWESTER KOSIŃSKI / SYLWESTER KOSIŃSKI
KJ VOLTA
1JULIUS CAESAR (58)BartłomiejORDANIK059,70
   Niem. Sport. / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Wanderfuerst / Julia / Danish Fort
   R.Krzyżanowski / BARTŁOMIEJ ORDANIK
JUKS Mieczewo
1ALMA ATA (45)MartaGRYGLAK064,74
   Słowacki Koń Gorącokrwisty / POL / Klacz / 2006 / - / kasztanowata / Alexander der Grosse Z / Antilopa/ Ascot
   Agrospol Kosice s.r.o. / -
OSK Michalscy Trzebnica
1ELAN BLUE Z (3)MarekLEWICKI065,01
   ZANG / GER / Ogier / 2011 / 056015Z55733211 / siwa / Elliot Van Terhulst / Indoctro / Penny Blue / Continue
   - / Witold Dzik
KJ Czahary Pogorzelica
25CAPPUCCINO (35)DajanaPAWLICKA (J.1998)469,01
   Hannover / GER / Ogier / 2012 / - / kasztanowata / CARRICO / GRAFFITI
   PIOTR PAWLICKI / PIOTR PAWLICKI
KJ Agro-Handel Śrem
25BLANCHE Z (10)BeataBICZYSKO471,04
   Zangersheide / POL / Klacz / 2004 / - / gniada / Balou Du Rouet Z / Crimini Z
   Andrzej Kramer / Iwona Kruszyńska
OSK Michalscy Trzebnica
25ELDORADO (95)ZuzannaTWARDOWSKA (J.1999)467,08
   WLKP / POL / Wałach / 2009 / p616007610066609 / siwa / JUNUS / EMMA
   DARIA DURSKA / DARIA DURSKA
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
25WASUAN (36)AgnieszkaOLSZEWSKA470,75
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / gniada / GUFFI / WINETT
   MATEUSZ MICHALSKI / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
25CATALEYA (96)JakubKRZYŻOSIAK465,70
   HOL / POL / Klacz / 2012 / - / gniada / Connor / Viorita
   - / Natalia Kuźma
KS Small Cherry
25D-CORIANA (41)AleksandraBREJ (J.2000)457,40
   SP / POL / Klacz / 2011 / 616009610106111 / gniada / Corvallo / / Domena Land / Landjonker S
   Mariusz Lempert / Aleksandra Brej
KJ Ślęża
25BENITO (34)DajanaPAWLICKA (J.1998)467,21
   WLKP. / POL / Ogier / 2012 / - / siwa / TJUNGSKE / BENNETA
   STADNINA KONI RACOT SP. Z O.O. / PIOTR PAWLICKI
KJ Agro-Handel Śrem
25JUNAK (81)AnnaMIŚKIEWICZ467,50
   SP / POL / Wałach / 2012 / 616 009 68 20050 12 / gniada / LUDGER / JAKUZA
   SYLWESTER KOSIŃSKI / SYLWESTER KOSIŃSKI
KJ VOLTA
33CELANIQUE (49)JoannaPOCIECHA-OCHAB575,53
   WESTF / POL / Klacz / 2010 / - / gniada / Contendro II / Cavalier
   Niemcy / Mateusz Michalski
OSK Michalscy Trzebnica
34CRONOS (13)DariaKOBIERNIK677,20
   HOL / POL / Wałach / 2009 / - / gniada / Contact Me / Scandies Rose
   Niemcy / Agnieszka Handrysiak
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
35LITTLE LADY (82)MonikaGOŁYGOWSKA (JM.2001)865,18
   Typ Km / POL / Klacz / 2010 / 616999682001010 / gniada / NN / NN
   Sylwester Kosiński / Gołygowska
KJ VOLTA
35CYNAMONA (114)WiktoriaWOŹNICKA (J.2000)865,16
   Wielkopolska / POL / Klacz / 1998 / - / kasztanowata / RUMUN / CYKUTA/ CYNIK
   WACŁAW REGULSKI / WANDA SZYGUŁA
KJ Jeziorki-Osieczna
35WASUAN (36)AgnieszkaOLSZEWSKA868,59
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / gniada / GUFFI / WINETT
   MATEUSZ MICHALSKI / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
38AUGUST (6)MatyldaMALEPSZY (JM.2003)1077,04
   KWPN / NED / Wałach / 2005 / 5280030503290 / gniada / Lupicor / Lux / Paulien / Karandasj
   - / Bogna Sąsiadek
Kj Agro Handel Srem
39BLASK ARON (67)NataliaWŁODARCZYK (JM.2001)2067,70
   WLKP / POL / Wałach / 2010 / 616 007 61 01620 10 / ciemnogniada / METEORYT / BONITA
   KRZYSZTOF SZCZEPANIAK / KATARZYNA WŁODARCZYK
KJ VOLTA
40CELANIQUE (49)JoannaPOCIECHA-OCHAB32135,02
   WESTF / POL / Klacz / 2010 / - / gniada / Contendro II / Cavalier
   Niemcy / Mateusz Michalski
OSK Michalscy Trzebnica
41QUEST Z (14)KlaudiaHAŁOŃ (MJ.1997)34141,43
   Zangersheide / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Quasimodo Z / Duchesse
   n / n
KJ Picador
 BLASK ARON (67)NataliaWŁODARCZYK (JM.2001) ELI
   WLKP / POL / Wałach / 2010 / 616 007 61 01620 10 / ciemnogniada / METEORYT / BONITA
   KRZYSZTOF SZCZEPANIAK / KATARZYNA WŁODARCZYK
KJ VOLTA
 BRETON (24)JuliaBROCKA (J.2000) ELI
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Krater / Brenda
   sk Golejewko / Krzysztof Brocki
UKJ "Leśny Dwór" Pakówka
 BRETON (24)JuliaBROCKA (J.2000) ELI
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Krater / Brenda
   sk Golejewko / Krzysztof Brocki
UKJ "Leśny Dwór" Pakówka
 BLANCHE Z (10)AntoninaURBANEK (JM.2002) ELI
   Zangersheide / POL / Klacz / 2004 / - / gniada / Balou Du Rouet Z / Crimini Z
   Andrzej Kramer / Iwona Kruszyńska
Stadnina Koni Kruszyńscy
 QUEST Z (14)KlaudiaHAŁOŃ (MJ.1997) ELI
   Zangersheide / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Quasimodo Z / Duchesse
   n / n
KJ Picador

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
72 s
Startowało koni
46
Ukończyło koni
41
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Andrzej Cieślak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy - Halowy Puchar Leszna HZO-B2* i HPLMK)

Leszno, 8-11 grudzień 2016
Wydruk: 2016-12-11 17:40:24
4/L1

(2016-12-10)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - L1 dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 4)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1PIROMAN (26)KamilNIESTRAWSKI (MJ.1996)064,18
   WLKP / POL / Wałach / 2011 / - / gniada / TURBUD QUIRINUS / PIROGA/CZYNEL
   SK RACOT / Kamil NIestrawski
Klub Jeździecki Jeziorki-Osieczna
1LA BELLE DE JOUR (57)BartłomiejORDANIK055,73
   HOL / GER / Klacz / 2009 / DE421000255609 / gniada / Larius W / Landgraf I / Helvetia II / Corofino I
   - / Bartłomiej Ordanik
JUKS Mieczewo
1LIONEL (38)KrzysztofPRASEK065,01
   WESTF / GER / Wałach / 2010 / DE441411589310 / gniada / Lancer III / Landgraf I / Callas / Castillo
   - / Krzysztof Ludwiczak
bpk
1LIONEL (38)KrzysztofPRASEK062,31
   WESTF / GER / Wałach / 2010 / DE441411589310 / gniada / Lancer III / Landgraf I / Callas / Castillo
   - / Krzysztof Ludwiczak
bpk
1AUGUST (6)MatyldaMALEPSZY (JM.2003)062,57
   KWPN / NED / Wałach / 2005 / 5280030503290 / gniada / Lupicor / Lux / Paulien / Karandasj
   - / Bogna Sąsiadek
Kj Agro Handel Srem
1RUDE SUNSHINE (54)MagdalenaPRASEK063,61
   OLD / GER / Klacz / 2005 / DE433330470605 / ciemnogniada / Romanov Blue Hors / Rohdiamant / Fontania / Sevillano
   - / Bartlomiej Ordanik
bpk
1DREAM OF LOVE (12)PaulinaWACHOWIAK (J.2000)059,44
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2007 / brak / ciemnogniada / ACORINO / DUSZA ALBA
   Ewa Niestrawska / Ewa Niestrawska
KJ JEZIORKI-OSIECZNA
1SHIRI (40)VanessaNOWACZYK (JM.2002)056,28
   SP / POL / Klacz / 2009 / 616009610115109 / gniada / Bard / / Shanti KIN / Landos
   Natalia Cegiełka / Kamila Nowaczyk
KJ Jeziorki-Osieczna
1AVIGEIL (50)JoannaPOCIECHA-OCHAB070,30
   SP / POL / Klacz / 2009 / - / - / Guffi / Amaretto / Tolan R
   Krzysztof Jonik / Joanna Pociecha-Ochab
OSK Michalscy Trzebnica
1OLIMPIC LADY (78)NataliaNABIAŁCZYK (J.1999)057,63
   WLKP / POL / Klacz / 2011 / 61600768000311 / gniada / PLACIDO / ODRA
   Jarosław Skrzyczyński / Tomasz Nabiałczyk
KJ VOLTA
1TORNADO (91)JuliaSZYCHOWIAK (JM.2001)054,13
   SP / POL / Wałach / 2011 / 616009670124711 / gniada / Torado 2 / Nicole
   Jakub Krzyżosiak / Julia Szychowiak
BPK
1LAST EDITION (87)EwelinaDERDA061,84
   HOL / GER / Klacz / 2011 / DE421000566111 / gniada / Lord Z / Lord / Nastasia V / Carthago
   Wilhelm Kochs / Zbigniew Dulewicz
Koniński KJ Sawanna
1KANIA (111)EwaSTACHOWIAK061,12
   
   
KJ Michałówka
1CAYENNE (48)DamianOSTRĘGA065,09
   SP / POL / Ogier / 2011 / - / siwa / Bajou du Rouet / Carrera / Corrado I
   Mateusz Michalski / Mateusz Michalski
OSK Michalscy Trzebnica
1BISCAYA (73)PiotrSAWICKI064,35
   HOL / POL / Klacz / 2009 / DE421000407209 / siwa / Calido I / Cantus / Solange / Corrado I
   - / Wioletta Kosicka
KJ Okoły
1EVITTO I (86)PaulinaWESKA (MJ.1995)059,90
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / CONUS B / EMMILY
   ATTIS P.P.ROL SP.ZO.O / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
1ONDIN'E (27)KamilNIESTRAWSKI (MJ.1996)064,41
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2011 / - / gniada / CHE GUEVARA L / Opcja/ Cabrol
   Stanisław Grygier / Ewa Niestrawska
Klub Jeździecki Jeziorki-Osieczna
1CASPAR 238 (60)BartłomiejORDANIK056,16
   OLD / GER / Wałach / 2008 / DE418180065908 / ciemnogniada / Cola / Contender / Eika / Eschnapur
   - / Bartłomiej Ordanik
JUKS Mieczewo
1SCARLET (56)KrzysztofPRASEK064,58
   HANN / GER / Klacz / 2010 / - / kara / STAKKATO / El-Vita / El Bundy
   NIEMCY / Krzysztof Ludwiczak
bpk
1CASPAR 238 (60)BartłomiejORDANIK058,45
   OLD / GER / Wałach / 2008 / DE418180065908 / ciemnogniada / Cola / Contender / Eika / Eschnapur
   - / Bartłomiej Ordanik
JUKS Mieczewo
21SELENA (17)ŁukaszBRZÓSKA470,73
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / - / Landjonker S / Saxon Way
   . / .
KJ Miralex Jakubowo
21ALMA ATA (45)MartaGRYGLAK461,08
   Słowacki Koń Gorącokrwisty / POL / Klacz / 2006 / - / kasztanowata / Alexander der Grosse Z / Antilopa/ Ascot
   Agrospol Kosice s.r.o. / -
OSK Michalscy Trzebnica
21LA BELLE DE JOUR (57)BartłomiejORDANIK456,23
   HOL / GER / Klacz / 2009 / DE421000255609 / gniada / Larius W / Landgraf I / Helvetia II / Corofino I
   - / Bartłomiej Ordanik
JUKS Mieczewo
21D-CORIANA (41)AleksandraBREJ (J.2000)458,63
   SP / POL / Klacz / 2011 / 616009610106111 / gniada / Corvallo / / Domena Land / Landjonker S
   Mariusz Lempert / Aleksandra Brej
KJ Ślęża
21NEMO (106)KatarzynaKAŹMIERCZAK469,05
   DRP / GER / Wałach / 2008 / - / kara / Nastral-R / Hanny
   Frank Bachem / Karol Tomczak
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
21NEMO (106)KatarzynaKAŹMIERCZAK462,08
   DRP / GER / Wałach / 2008 / - / kara / Nastral-R / Hanny
   Frank Bachem / Karol Tomczak
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
21RUDE SUNSHINE (54)MagdalenaPRASEK463,48
   OLD / GER / Klacz / 2005 / DE433330470605 / ciemnogniada / Romanov Blue Hors / Rohdiamant / Fontania / Sevillano
   - / Bartlomiej Ordanik
bpk
21MARKIZA (30)BłażejSUCH467,36
   WLKP / POL / Klacz / 2008 / POL007610130608 / gniada / Mywill / Mara
   Kaczmarek Jan / Błażej Such
niezrzeszony
21SZALONY CHICCO (44)AnnaSZKLARSKA460,08
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009540116509 / gniada / Chicago I / / Szalona Queen / Quidam De Revel
   SK Ochaby / Anna Szklarska
SK Kruszyńscy
21BAZALT (79)MajaKLUKA (JM.2001)457,87
   SP / POL / Klacz / 2003 / - / - / Mabant/ / Balanga/
   Anna Miśkiewicz / Anna Miśkiewicz
KJ VOLTA
21GOLDEN (92)JacekMIERZWIŃSKI468,56
   SP / POL / Wałach / 2011 / 616009670110714 / ciemnogniada / Alvarez 17 / Alexis Z / Goldi / Wenz
   
KS Pegaz Chwałowice
21GALILEO B (21)OlafKLEIN (J.1999)469,31
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / gniada / VALENTIJN / GRACIELLA
   BROG MEDIA BIZNESU sp. zo.o / ANNA WIĘCKOWSKA
JKS Przybyszewo
33LARS VAN DE VRUNTE (75)TomaszGAŁCZYŃSKI869,98
   BWP / BEL / Wałach / 2011 / - / gniada / Jokinal de Bornival / Celi v/d Vrunte
   Severin Nijs / Rafał Parkitny
OSK Michalscy Trzebnica
33KENIA (80)MartynaWALKÓW (MJ.1995)865,11
   MŁP / POL / Klacz / 2009 / POL 006 58 00826 09 / siwa / JURAND / KOLEKCJA
   Andrzej Omański / Martyna Walków
KJ VOLTA
35KENIA (80)MartynaWALKÓW (MJ.1995)1263,27
   MŁP / POL / Klacz / 2009 / POL 006 58 00826 09 / siwa / JURAND / KOLEKCJA
   Andrzej Omański / Martyna Walków
KJ VOLTA
35EVITTO I (86)PaulinaWESKA (MJ.1995)1285,44
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / CONUS B / EMMILY
   ATTIS P.P.ROL SP.ZO.O / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
37GRANADA (5)DariaKRAWCZYKOWSKA (JM.2003)1683,45
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616007600284110 / ciemnogniada / Colox Cup / Con Capitol / Gafme / Pan Franek
   - / Radosław Krawczykowski
KJ Liljówka Stęszewko
 GRANADA (5)DariaKRAWCZYKOWSKA (JM.2003) ELI
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616007600284110 / ciemnogniada / Colox Cup / Con Capitol / Gafme / Pan Franek
   - / Radosław Krawczykowski
KJ Liljówka Stęszewko
 FLAVIO (29)MagdalenaKOLBUSZ (MJ.1996) ELI
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / kasztanowata / Ulco / Falina
   Józef Bobrowski / Magdalena Kolbusz
Niezrzeszony
 CONTI (90)KseniaDANIŁOWICZ (J.2000) ELI
   HOL / GER / Ogier / 2009 / DE421000288009 / gniada / Corrado I / Cor De La Bryere / Ultra IV / Cassini I
   Hennings Detlef / Bożena Daniłowicz
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
 CELEBRITY (85)AgnieszkaOLSZEWSKA REZ
   OLD / POL / Wałach / 2011 / - / - / COSIMO / BAVARIA
   MAŁGORZATA & TOMASZ SERGIEJ / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
105
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71 s
Startowało koni
41
Ukończyło koni
37
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Andrzej Cieślak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy - Halowy Puchar Leszna HZO-B2* i HPLMK)

Leszno, 8-11 grudzień 2016
Wydruk: 2016-12-11 17:40:26
5/P

(2016-12-10)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - P zwykły art.238.2.1
(Competition No 5)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1KWD RAUDHETTA WE (97)LauraKŁAPIŃSKA (Mł.2005)051,47300 PLN
   DRP / GER / Klacz / 2006 / DE435350022308 / kasztanowata / Tizian / / Rosenna K / Losander
   - / Monika Kłapińska
KS Small Cherry
2UPENDO (112)MichałRYNOWIECKI052,25250 PLN
   AES / POL / Wałach / 2001 / - / gniada / Tolano 'T Riethof / Chin Chin / Nashville / Concorde
   . / Michal Rynowiecki
Klub Jeździecki " Olmet - Ostsped" Ostrów Wlkp.
3PATAGONIA (77)AnnaMIŚKIEWICZ053,86100 PLN
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616007670117910 / gniada / Abraxis-Z-Plus-S / PLATYNA
   ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
KJ VOLTA
4KANIA (111)EwaSTACHOWIAK055,3650 PLN
   
   
KJ Michałówka
5OLIMPIC LADY (78)NataliaNABIAŁCZYK (J.1999)055,77
   WLKP / POL / Klacz / 2011 / 61600768000311 / gniada / PLACIDO / ODRA
   Jarosław Skrzyczyński / Tomasz Nabiałczyk
KJ VOLTA
6SHIRI (40)VanessaNOWACZYK (JM.2002)055,99
   SP / POL / Klacz / 2009 / 616009610115109 / gniada / Bard / / Shanti KIN / Landos
   Natalia Cegiełka / Kamila Nowaczyk
KJ Jeziorki-Osieczna
7DREAM OF LOVE (12)PaulinaWACHOWIAK (J.2000)056,40
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2007 / brak / ciemnogniada / ACORINO / DUSZA ALBA
   Ewa Niestrawska / Ewa Niestrawska
KJ JEZIORKI-OSIECZNA
8CARLA 117 (55)MagdalenaPRASEK057,06
   HOL / GER / Klacz / 2005 / DE421000332405 / siwa / Colman / Carthago / Ozona / Exorbitant
   - / Bartłomiej Ordanik
bpk
9ARAFAT (105)GrzegorzPSIUK057,36
   WLKP / POL / Wałach / 2011 / 616007610116011 / kasztanowata / Turbud Quirinus / Po Czynel
   Racot / Jolanta Szydłowska
Sobieski Jumping Team Gdańsk
10ETOILE (63)JanŻUROWSKI057,95
   HAN / GER / Klacz / 2007 / DE431314606007 / kasztanowata / Escudo II / Espri / Grandessa / Graf Top
   
LKS Stragona Strzegom
11CONTI (90)KrzysztofMAZUR059,36
   HOL / GER / Ogier / 2009 / DE421000288009 / gniada / Corrado I / Cor De La Bryere / Ultra IV / Cassini I
   Hennings Detlef / Bożena Daniłowicz
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
12NEVER MIND 22 (37)KarolinaPORZUCKOWIAK (J.2000)059,75
   KWPN / NED / Wałach / 2004 / 528210000586473 / gniada / Numero Uno / Chantana
   Bolscher / Aleksandra Porzuckowiak
JUKS Bryllandia
13CLINTELLA (62)DominikaLUTY059,82
   WESTF / GER / Klacz / 2009 / DE441411196509 / siwa / Clinton / Corrado I / Marena / Jaguar
   MONTIS Sp. z o. o. / Iwona Kruszyńska
SK Kruszyńscy
14LAST EDITION (87)EwelinaDERDA061,48
   HOL / GER / Klacz / 2011 / DE421000566111 / gniada / Lord Z / Lord / Nastasia V / Carthago
   Wilhelm Kochs / Zbigniew Dulewicz
Koniński KJ Sawanna
15COLETT 18 (53)MagdalenaPRASEK061,78
   Oldenburg / GER / Klacz / 2003 / DE41818192803 / kasztanowata / Cellestial / Kaskaja/ Kolibri
   Niemcy / Julia Filipowicz
bpk
16BISCAYA (73)PiotrSAWICKI062,17
   HOL / POL / Klacz / 2009 / DE421000407209 / siwa / Calido I / Cantus / Solange / Corrado I
   - / Wioletta Kosicka
KJ Okoły
16CAIRO AK (66)JacekKUŚNIERCZAK062,17
   SP / POL / Ogier / 2010 / 616009610140610 / gniada / Epsom Gesmaray / Jalisco B / Coco Chanel K / Contendus
   Andrzej Kramer / Jacek Kuśnierczak
JUKS Mieczewo
18GRANIT (89)OlimpiaWOŁODKOWICZ (J.1999)062,92
   Duży Koń / POL / Ogier / 2001 / POL009520002201 / gniada / Maram / Gwadiana
   Renata Wójcik-Matelska / Olimpia Wołodkowicz
bpk
19HELIKA (102)PatrycjaCZAPLEWSKA (J.1998)063,21
   SP / POL / Klacz / 2009 / 616009640028509 / gniada / Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle / Heliana / Cabrol
   SK Nowielice / Ryszard Gardyjas
KJ Michałówka
20CAJERO (32)DajanaPAWLICKA (J.1998)063,65
   HOL / GER / Wałach / 2011 / DE421000127611 / gniada / Connor / Casall / Nusella / Carpaccio
   Piotr Pawlicki / Dajana Pawlicka
KJ Agro-Handel Śrem
21WESFALIA (65)JakubDOŁHUN (J.1999)063,84
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616009640020010 / gniada / Quaide Cassin / Cassini I / Wisła / Izjum
   SŁAWOMIR ŁAGUN / SŁAWOMIR ŁAGUN
KJ SO Łąck
22COCO ALBORADA Z (113)PaulinaKOZAKIEWICZ063,87
   Zangersheide / GER / Wałach / 2008 / - / - / Candillo Z / Landaika Z
   Zangersheide / Paulina Kozakiewicz
KJ Ślęża
23PIROMAN (26)KamilNIESTRAWSKI (MJ.1996)064,19
   WLKP / POL / Wałach / 2011 / - / gniada / TURBUD QUIRINUS / PIROGA/CZYNEL
   SK RACOT / Kamil NIestrawski
Klub Jeździecki Jeziorki-Osieczna
23LORD LUDGER (74)TomaszGAŁCZYŃSKI064,19
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / Ludger / Leda/Edminton
   Sylwester Kosiński / Tomasz Gałczyński
OSK Michalscy Trzebnica
25CAYENNE (48)DamianOSTRĘGA065,17
   SP / POL / Ogier / 2011 / - / siwa / Bajou du Rouet / Carrera / Corrado I
   Mateusz Michalski / Mateusz Michalski
OSK Michalscy Trzebnica
26LEXUS I (99)JakubKRZYŻOSIAK065,49
   HOL / POL / Wałach / 2011 / DE421000691711 / siwa / Limbus / Landgraf I / N-Kithara / Corrado I
   
KS Small Cherry
27NOTA (98)MonikaKŁAPIŃSKA454,47
   SP / POL / Klacz / 2006 / POL009540029506 / ciemnogniada / Contender Son / Contender / Nitolma / Concorde
   - / Monika Kłapińska
KS Small Cherry
28SELENA (17)ŁukaszBRZÓSKA457,81
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / - / Landjonker S / Saxon Way
   . / .
KJ Miralex Jakubowo
29CASABLANCA (33)DajanaPAWLICKA (J.1998)459,07
   HOL / GER / Klacz / 2011 / DE421000138811 / gniada / Cassin / Cassini I / Mona II / Lascadell
   Piotr Pawlicki / Dajana Pawlicka
KJ Agro-Handel Śrem
30GOLDEN (92)JacekMIERZWIŃSKI463,36
   SP / POL / Wałach / 2011 / 616009670110714 / ciemnogniada / Alvarez 17 / Alexis Z / Goldi / Wenz
   
KS Pegaz Chwałowice
31WALENCJA (47)JoannaPOCIECHA-OCHAB467,13
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / kara / Samba Hit II / Wiena/Conteur
   Piotr Mazurek / Piotr Mazurek
OSK Michalscy Trzebnica
32CELEBRITY (85)AgnieszkaOLSZEWSKA467,57
   OLD / POL / Wałach / 2011 / - / - / COSIMO / BAVARIA
   MAŁGORZATA & TOMASZ SERGIEJ / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
33KASTOR (93)KonradSTEFAŃSKI849,71
   SP / POL / Wałach / 2001 / POL009611003601 / ciemnogniada / Peres / Huf / Kora / Roland
   - / Konrad Stefański
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
34BAZALT (79)MajaKLUKA (JM.2001)854,18
   SP / POL / Klacz / 2003 / - / - / Mabant/ / Balanga/
   Anna Miśkiewicz / Anna Miśkiewicz
KJ VOLTA
35ALL RISK (22)ArturDAWIDOWICZ866,08
   KWPN / BEL / Ogier / 2005 / 5280030510902 / kara / Cartier VD Heffinck / Contender / Raphaela Ross / Lancelot
   - / Artur Dawidowicz
JKS Hanna
36SCARLET (56)KrzysztofPRASEK866,12
   HANN / GER / Klacz / 2010 / - / kara / STAKKATO / El-Vita / El Bundy
   NIEMCY / Krzysztof Ludwiczak
bpk
37MARKIZA (30)BłażejSUCH866,27
   WLKP / POL / Klacz / 2008 / POL007610130608 / gniada / Mywill / Mara
   Kaczmarek Jan / Błażej Such
niezrzeszony
38GALILEO B (21)OlafKLEIN (J.1999)867,20
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / gniada / VALENTIJN / GRACIELLA
   BROG MEDIA BIZNESU sp. zo.o / ANNA WIĘCKOWSKA
JKS Przybyszewo
39AVIGEIL (50)JoannaPOCIECHA-OCHAB870,78
   SP / POL / Klacz / 2009 / - / - / Guffi / Amaretto / Tolan R
   Krzysztof Jonik / Joanna Pociecha-Ochab
OSK Michalscy Trzebnica
40SZALONY CHICCO (44)DominikaLUTY1092,90
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009540116509 / gniada / Chicago I / / Szalona Queen / Quidam De Revel
   SK Ochaby / Anna Szklarska
SK Kruszyńscy
41TORNADO (91)JuliaSZYCHOWIAK (JM.2001)1249,94
   SP / POL / Wałach / 2011 / 616009670124711 / gniada / Torado 2 / Nicole
   Jakub Krzyżosiak / Julia Szychowiak
BPK
42RUMBA (2)MarekLEWICKI1580,96
   SP / POL / Klacz / 2009 / POL616007640080 / gniada / Bolero De Ravel / / Rafa /
   Bartosz Skorupa / Małgorzata Ciszek-Lewicka
KJ Czahary Pogorzelica
43ONDIN'E (27)KamilNIESTRAWSKI (MJ.1996)2398,49
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2011 / - / gniada / CHE GUEVARA L / Opcja/ Cabrol
   Stanisław Grygier / Ewa Niestrawska
Klub Jeździecki Jeziorki-Osieczna
 VYKARLOS (23)ArturDAWIDOWICZ ELI
   KWPN / NLD / Wałach / 2002 / 0209514 / gniada / Numero Uno / Libero H / Nykarla / Holland
   - / Artur Dawidowicz
JKS Hanna
 FLAVIO (29)MagdalenaKOLBUSZ (MJ.1996) ELI
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / kasztanowata / Ulco / Falina
   Józef Bobrowski / Magdalena Kolbusz
Niezrzeszony
 CONTRA MELLONI (83)MartaGRUDZIEŃ (MJ.1995) ELI
   WESTF / GER / Klacz / 2009 / DE441411351009 / gniada / Contendro I / Contender / Cikillis / Cavalier (Mister)
   - / Grzegorz Mieleńczuk
St. Warszawski KJ

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71 s
Startowało koni
46
Ukończyło koni
43
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Andrzej Cieślak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy - Halowy Puchar Leszna HZO-B2* i HPLMK)

Leszno, 8-11 grudzień 2016
Wydruk: 2016-12-11 17:40:28
6/LL

(2016-12-11)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 6)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1WIQUID (100)DariaKOBIERNIK056,76
   MŁP / POL / Ogier / 2012 / - / siwa / Diabełek / Wiquerra/ Quercus Du Maury
   SK Prudnik / Daria Kobiernik
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
1HIDALGO (11)AnnaKORZENIEWSKA (Mł.2005)052,98
   KUC / ITA / Wałach / 2003 / - / srokata / NN / NN
   Włochy / Anna Siwiak
JUKS Bryllandia Witaszyce
1CHICHARITO (52)NataliaCZERNIK057,28
   Deutsches Sportpferd / POL / Ogier / 2012 / - / kasztanowata / Levon / Cishana
   Thomas Hanzi / Natalia Czernik
KJ Wechta Rosnówko
4SZALONY CHE (116)DominikaLUTY568,72
   SP. / POL / Wałach / 2012 / - / gniada / Che Guevara / Szalona Queen
   SK Prudnik / Anna Szklarska
SK Kruszyńscy
5LEVISTA (61)TomaszGAŁCZYŃSKI862,51
   OLD / POL / Klacz / 2011 / - / siwa / Levisson / Raphael/Grannus
   niemcy / Zbigniew Szumlakowski
OSK Michalscy Trzebnica
5BRANKA (42)KarolCHRZANOWSKI (JM.2003)879,22
   KUC / POL / Klacz / 2006 / - / - / NN / NN
   POLSKA / KRYSTYNA POPKOWSKA
KJ ŚLĘŹA
7BLANCHE Z (10)AntoninaURBANEK (JM.2002)983,74
   Zangersheide / POL / Klacz / 2004 / - / gniada / Balou Du Rouet Z / Crimini Z
   Andrzej Kramer / Iwona Kruszyńska
Stadnina Koni Kruszyńscy
8CHAMAKH (101)DariaKOBIERNIK1887,84
   SP / POL / Ogier / 2012 / - / siwa / Con Calma / Chilla po Romulus
   Magdalena Anioł Adamczyk / Magdalena Anioł Adamczyk
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
9SAGA (28)BeataBICZYSKO27107,84
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / gniada / Contendor / Sława
   Karol Gmyrek / Beata Biczysko
OSK Michalscy Trzebnica
 INGROSSO (115)WaldemarOLEJNICZAK ELI
   SP / POL / G / 2008 / - / gn. / Quidditch / Indykcja/Grandioso
   Jan Sołtysiak / Jan Sołtysiak
 INGROSSO (115)WaldemarOLEJNICZAK ELI
   SP / POL / G / 2008 / - / gn. / Quidditch / Indykcja/Grandioso
   Jan Sołtysiak / Jan Sołtysiak

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
65 s
Startowało koni
11
Ukończyło koni
9
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Andrzej Cieślak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy - Halowy Puchar Leszna HZO-B2* i HPLMK)

Leszno, 8-11 grudzień 2016
Wydruk: 2016-12-11 17:40:29
7/L

(2016-12-11)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7 - L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 7)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1JUNAK (81)AnnaMIŚKIEWICZ059,82
   SP / POL / Wałach / 2012 / 616 009 68 20050 12 / gniada / LUDGER / JAKUZA
   SYLWESTER KOSIŃSKI / SYLWESTER KOSIŃSKI
KJ VOLTA
1CHICHARITO (52)NataliaCZERNIK056,22
   Deutsches Sportpferd / POL / Ogier / 2012 / - / kasztanowata / Levon / Cishana
   Thomas Hanzi / Natalia Czernik
KJ Wechta Rosnówko
1WASUAN (36)AgnieszkaOLSZEWSKA063,26
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / gniada / GUFFI / WINETT
   MATEUSZ MICHALSKI / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
1GRANADA (5)DariaKRAWCZYKOWSKA (JM.2003)056,83
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616007600284110 / ciemnogniada / Colox Cup / Con Capitol / Gafme / Pan Franek
   - / Radosław Krawczykowski
KJ Liljówka Stęszewko
1CRONOS (13)DariaKOBIERNIK059,73
   HOL / POL / Wałach / 2009 / - / gniada / Contact Me / Scandies Rose
   Niemcy / Agnieszka Handrysiak
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
1GRANADA (5)DariaKRAWCZYKOWSKA (JM.2003)053,52
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616007600284110 / ciemnogniada / Colox Cup / Con Capitol / Gafme / Pan Franek
   - / Radosław Krawczykowski
KJ Liljówka Stęszewko
1HESTRI (4)EwelinaDERDA053,82
   KWPN / NLD / Klacz / 2012 / 528003201204689 / ciemnogniada / Cantos / Contender / Vestri / Kroongraaf
   P. Pool / Ewelina Derda
Koniński KJ Sawanna
1SZALONY CHICCO (44)DominikaLUTY055,26
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009540116509 / gniada / Chicago I / / Szalona Queen / Quidam De Revel
   SK Ochaby / Anna Szklarska
SK Kruszyńscy
9ATLANTIC MAGIC (19)KatarzynaHAŁOŃ (JM.2002)458,37
   Kuc Connemara / IRL / Wałach / 2004 / 004786 / siwa / Royal Atlantic Star / Boden Park Finnard / Atlantic Queen Of Peace / Cloonisle Cashel
   - / Danuta Hałoń
KJ Picador Wrocław
9QUEST Z (14)KlaudiaHAŁOŃ (MJ.1997)450,99
   Zangersheide / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Quasimodo Z / Duchesse
   n / n
KJ Picador
9CELANIQUE (49)JoannaPOCIECHA-OCHAB461,75
   WESTF / POL / Klacz / 2010 / - / gniada / Contendro II / Cavalier
   Niemcy / Mateusz Michalski
OSK Michalscy Trzebnica
9LITTLE LADY (82)MonikaGOŁYGOWSKA (JM.2001)455,45
   Typ Km / POL / Klacz / 2010 / 616999682001010 / gniada / NN / NN
   Sylwester Kosiński / Gołygowska
KJ VOLTA
13QUEST Z (14)KlaudiaHAŁOŃ (MJ.1997)774,77
   Zangersheide / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Quasimodo Z / Duchesse
   n / n
KJ Picador
14BLASK ARON (67)NataliaWŁODARCZYK (JM.2001)1655,69
   WLKP / POL / Wałach / 2010 / 616 007 61 01620 10 / ciemnogniada / METEORYT / BONITA
   KRZYSZTOF SZCZEPANIAK / KATARZYNA WŁODARCZYK
KJ VOLTA
 ATLANTIC MAGIC (19)KatarzynaHAŁOŃ (JM.2002) ELI
   Kuc Connemara / IRL / Wałach / 2004 / 004786 / siwa / Royal Atlantic Star / Boden Park Finnard / Atlantic Queen Of Peace / Cloonisle Cashel
   - / Danuta Hałoń
KJ Picador Wrocław

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
65 s
Startowało koni
15
Ukończyło koni
14
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Andrzej Cieślak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy - Halowy Puchar Leszna HZO-B2* i HPLMK)

Leszno, 8-11 grudzień 2016
Wydruk: 2016-12-11 17:40:30
8/L1

(2016-12-11)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8 - L1 dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 8)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1NEMO (106)KatarzynaKAŹMIERCZAK080,15
   DRP / GER / Wałach / 2008 / - / kara / Nastral-R / Hanny
   Frank Bachem / Karol Tomczak
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1RUDE SUNSHINE (54)MagdalenaPRASEK079,85
   OLD / GER / Klacz / 2005 / DE433330470605 / ciemnogniada / Romanov Blue Hors / Rohdiamant / Fontania / Sevillano
   - / Bartlomiej Ordanik
bpk
1PATAGONIA WN (117)AleksandraZIELIŃSKA (JM.2001)074,90
   WLKP. / POL / Klacz / 2011 / 616 007 61 01439 11 / - / Cwał / Puma
   Piotr Brodziak / Wiesław Zieliński
KJ Jeziorki-Osieczna
1SCARLET (56)KrzysztofPRASEK082,68
   HANN / GER / Klacz / 2010 / - / kara / STAKKATO / El-Vita / El Bundy
   NIEMCY / Krzysztof Ludwiczak
bpk
1HIMALAYA OF THE HUTS (72)WiesławNOWAK080,58
   KWPN / NLD / Klacz / 2012 / - / gniada / BALOU DU ROUET Z / LEGATA
   HOLANDIA / NIKOLAAS NOUWEN
LKS Stragona Strzegom
1CELEBRITY (85)AgnieszkaOLSZEWSKA085,67
   OLD / POL / Wałach / 2011 / - / - / COSIMO / BAVARIA
   MAŁGORZATA & TOMASZ SERGIEJ / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
1PAXTON 2 (109)AdamGRYGIEL067,91
   
   
AR Lublin
1ONDIN'E (27)KamilNIESTRAWSKI (MJ.1996)080,82
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2011 / - / gniada / CHE GUEVARA L / Opcja/ Cabrol
   Stanisław Grygier / Ewa Niestrawska
Klub Jeździecki Jeziorki-Osieczna
1DREAM OF LOVE (12)PaulinaWACHOWIAK (J.2000)071,82
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2007 / brak / ciemnogniada / ACORINO / DUSZA ALBA
   Ewa Niestrawska / Ewa Niestrawska
KJ JEZIORKI-OSIECZNA
1AUGUST (6)MatyldaMALEPSZY (JM.2003)079,89
   KWPN / NED / Wałach / 2005 / 5280030503290 / gniada / Lupicor / Lux / Paulien / Karandasj
   - / Bogna Sąsiadek
Kj Agro Handel Srem
11ELAN BLUE Z (3)MarekLEWICKI478,22
   ZANG / GER / Ogier / 2011 / 056015Z55733211 / siwa / Elliot Van Terhulst / Indoctro / Penny Blue / Continue
   - / Witold Dzik
KJ Czahary Pogorzelica
11D-CORIANA (41)AleksandraBREJ (J.2000)472,31
   SP / POL / Klacz / 2011 / 616009610106111 / gniada / Corvallo / / Domena Land / Landjonker S
   Mariusz Lempert / Aleksandra Brej
KJ Ślęża
11PATAGONIA WN (117)AleksandraZIELIŃSKA (JM.2001)477,34
   WLKP. / POL / Klacz / 2011 / 616 007 61 01439 11 / - / Cwał / Puma
   Piotr Brodziak / Wiesław Zieliński
KJ Jeziorki-Osieczna
11HARD CASH (64)ZofiaPOŁCZYŃSKA476,61
   KWPN / NED / Wałach / 2012 / 528003201208227 / ciemnogniada / Diarado / Diamant De Semilly / Jessy / Cavalier
   - / Zofia Połczyńska
KJ Sokół Damasławek
11KENIA (80)MartynaWALKÓW (MJ.1995)470,27
   MŁP / POL / Klacz / 2009 / POL 006 58 00826 09 / siwa / JURAND / KOLEKCJA
   Andrzej Omański / Martyna Walków
KJ VOLTA
11ALOUBETTA (15)NataliaKACZMAREK (MJ.1996)485,58
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / - / Bajou Du Rouet/Baloubet Du Rouet / Arlin/Aloube Z
   KJ Wechta / Natalia Kaczmarek
CH Jaszkowo
11EKSPLOZJA (31)PiotrKALISZUK477,64
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / siwa / Viskis / Erynia
   Maria Filipska / Maria Filipska
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
11EVITTO I (86)PaulinaWESKA (MJ.1995)480,58
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / CONUS B / EMMILY
   ATTIS P.P.ROL SP.ZO.O / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
19MARKIZA (30)BłażejSUCH588,00
   WLKP / POL / Klacz / 2008 / POL007610130608 / gniada / Mywill / Mara
   Kaczmarek Jan / Błażej Such
niezrzeszony
20HARD CASH (64)ZofiaPOŁCZYŃSKA798,11
   KWPN / NED / Wałach / 2012 / 528003201208227 / ciemnogniada / Diarado / Diamant De Semilly / Jessy / Cavalier
   - / Zofia Połczyńska
KJ Sokół Damasławek
21ALMA ATA (45)MartaGRYGLAK899,21
   Słowacki Koń Gorącokrwisty / POL / Klacz / 2006 / - / kasztanowata / Alexander der Grosse Z / Antilopa/ Ascot
   Agrospol Kosice s.r.o. / -
OSK Michalscy Trzebnica
21SHIRI (40)VanessaNOWACZYK (JM.2002)871,35
   SP / POL / Klacz / 2009 / 616009610115109 / gniada / Bard / / Shanti KIN / Landos
   Natalia Cegiełka / Kamila Nowaczyk
KJ Jeziorki-Osieczna
23LARS VAN DE VRUNTE (75)TomaszGAŁCZYŃSKI1195,25
   BWP / BEL / Wałach / 2011 / - / gniada / Jokinal de Bornival / Celi v/d Vrunte
   Severin Nijs / Rafał Parkitny
OSK Michalscy Trzebnica
 CONTI (90)KseniaDANIŁOWICZ (J.2000) REZ
   HOL / GER / Ogier / 2009 / DE421000288009 / gniada / Corrado I / Cor De La Bryere / Ultra IV / Cassini I
   Hennings Detlef / Bożena Daniłowicz
St. KJ Legia Kozielska Warszawa

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
105
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
470
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
87 s
Startowało koni
24
Ukończyło koni
23
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Andrzej Cieślak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy - Halowy Puchar Leszna HZO-B2* i HPLMK)

Leszno, 8-11 grudzień 2016
Wydruk: 2016-12-11 17:40:32
9/P

(2016-12-11)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9 - P zwykły art.238.2.1
(Competition No 9)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1KWD RAUDHETTA WE (97)LauraKŁAPIŃSKA (Mł.2005)060,05300 PLN
   DRP / GER / Klacz / 2006 / DE435350022308 / kasztanowata / Tizian / / Rosenna K / Losander
   - / Monika Kłapińska
KS Small Cherry
2PAXTON 2 (109)AdamGRYGIEL061,83250 PLN
   
   
AR Lublin
3LORD LUDGER (74)TomaszGAŁCZYŃSKI062,97100 PLN
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / Ludger / Leda/Edminton
   Sylwester Kosiński / Tomasz Gałczyński
OSK Michalscy Trzebnica
4CARLA 117 (55)MagdalenaPRASEK065,4350 PLN
   HOL / GER / Klacz / 2005 / DE421000332405 / siwa / Colman / Carthago / Ozona / Exorbitant
   - / Bartłomiej Ordanik
bpk
5RUMBA (2)MarekLEWICKI066,39
   SP / POL / Klacz / 2009 / POL616007640080 / gniada / Bolero De Ravel / / Rafa /
   Bartosz Skorupa / Małgorzata Ciszek-Lewicka
KJ Czahary Pogorzelica
6CASPAR 238 (60)KrzysztofPRASEK066,52
   OLD / GER / Wałach / 2008 / DE418180065908 / ciemnogniada / Cola / Contender / Eika / Eschnapur
   - / Bartłomiej Ordanik
bpk
7CAIRO AK (66)JacekKUŚNIERCZAK067,55
   SP / POL / Ogier / 2010 / 616009610140610 / gniada / Epsom Gesmaray / Jalisco B / Coco Chanel K / Contendus
   Andrzej Kramer / Jacek Kuśnierczak
JUKS Mieczewo
8SELENA (17)ŁukaszBRZÓSKA067,91
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / - / Landjonker S / Saxon Way
   . / .
KJ Miralex Jakubowo
9GRANIT (89)OlimpiaWOŁODKOWICZ (J.1999)070,95
   Duży Koń / POL / Ogier / 2001 / POL009520002201 / gniada / Maram / Gwadiana
   Renata Wójcik-Matelska / Olimpia Wołodkowicz
bpk
10DREAM OF LOVE (12)PaulinaWACHOWIAK (J.2000)071,14
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2007 / brak / ciemnogniada / ACORINO / DUSZA ALBA
   Ewa Niestrawska / Ewa Niestrawska
KJ JEZIORKI-OSIECZNA
11NEVER MIND 22 (37)KarolinaPORZUCKOWIAK (J.2000)075,31
   KWPN / NED / Wałach / 2004 / 528210000586473 / gniada / Numero Uno / Chantana
   Bolscher / Aleksandra Porzuckowiak
JUKS Bryllandia
12IBERIA (76)TomaszGAŁCZYŃSKI075,44
   WLKP / POL / Klacz / 2007 / - / siwa / Bajou du Rouet / Izolda/Mangan
   pl / Maja Dudek
OSK Michalscy Trzebnica
13EKSPLOZJA (31)PiotrKALISZUK076,68
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / siwa / Viskis / Erynia
   Maria Filipska / Maria Filipska
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
14BOCARDIA (8)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)076,87
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009530168708 104ON37 / gniada / Cordial / Colorado / Bojana De Guidam / Guidam De Henry
   SK Nowa Wioska / Bułkowska Julia
JKS Przybyszewo
15LAST EDITION (87)EwelinaDERDA077,01
   HOL / GER / Klacz / 2011 / DE421000566111 / gniada / Lord Z / Lord / Nastasia V / Carthago
   Wilhelm Kochs / Zbigniew Dulewicz
Koniński KJ Sawanna
16WESFALIA (65)JakubDOŁHUN (J.1999)079,19
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616009640020010 / gniada / Quaide Cassin / Cassini I / Wisła / Izjum
   SŁAWOMIR ŁAGUN / SŁAWOMIR ŁAGUN
KJ SO Łąck
17BISCAYA (73)PiotrSAWICKI083,19
   HOL / POL / Klacz / 2009 / DE421000407209 / siwa / Calido I / Cantus / Solange / Corrado I
   - / Wioletta Kosicka
KJ Okoły
18AVIGEIL (50)JoannaPOCIECHA-OCHAB190,75
   SP / POL / Klacz / 2009 / - / - / Guffi / Amaretto / Tolan R
   Krzysztof Jonik / Joanna Pociecha-Ochab
OSK Michalscy Trzebnica
19ARAFAT (105)GrzegorzPSIUK469,34
   WLKP / POL / Wałach / 2011 / 616007610116011 / kasztanowata / Turbud Quirinus / Po Czynel
   Racot / Jolanta Szydłowska
Sobieski Jumping Team Gdańsk
20BAZALT (79)MajaKLUKA (JM.2001)473,47
   SP / POL / Klacz / 2003 / - / - / Mabant/ / Balanga/
   Anna Miśkiewicz / Anna Miśkiewicz
KJ VOLTA
21HELIKA (102)PatrycjaCZAPLEWSKA (J.1998)474,73
   SP / POL / Klacz / 2009 / 616009640028509 / gniada / Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle / Heliana / Cabrol
   SK Nowielice / Ryszard Gardyjas
KJ Michałówka
22GALILEO B (21)OlafKLEIN (J.1999)476,32
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / gniada / VALENTIJN / GRACIELLA
   BROG MEDIA BIZNESU sp. zo.o / ANNA WIĘCKOWSKA
JKS Przybyszewo
23PATAGONIA (77)AnnaMIŚKIEWICZ477,02
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616007670117910 / gniada / Abraxis-Z-Plus-S / PLATYNA
   ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
KJ VOLTA
24MARKIZA (30)BłażejSUCH485,83
   WLKP / POL / Klacz / 2008 / POL007610130608 / gniada / Mywill / Mara
   Kaczmarek Jan / Błażej Such
niezrzeszony
25CONTRA MELLONI (83)MartaGRUDZIEŃ (MJ.1995)590,19
   WESTF / GER / Klacz / 2009 / DE441411351009 / gniada / Contendro I / Contender / Cikillis / Cavalier (Mister)
   - / Grzegorz Mieleńczuk
St. Warszawski KJ
26COLETT 18 (53)MagdalenaPRASEK797,41
   Oldenburg / GER / Klacz / 2003 / DE41818192803 / kasztanowata / Cellestial / Kaskaja/ Kolibri
   Niemcy / Julia Filipowicz
bpk
27OLIMPIC LADY (78)NataliaNABIAŁCZYK (J.1999)870,24
   WLKP / POL / Klacz / 2011 / 61600768000311 / gniada / PLACIDO / ODRA
   Jarosław Skrzyczyński / Tomasz Nabiałczyk
KJ VOLTA
28EVENTING DREAM (104)JacekKOWERSKI878,85
   SP / POL / Wałach / 2010 / 616009640098510 / gniada / Ekwador / Heraldik / Ratina A / Riccione
   Katarzyna Milczarek / Jacek Kowerski
JKS Dako Galant Skibno
29LEXUS I (99)JakubKRZYŻOSIAK886,90
   HOL / POL / Wałach / 2011 / DE421000691711 / siwa / Limbus / Landgraf I / N-Kithara / Corrado I
   
KS Small Cherry
30CAYENNE (48)DamianOSTRĘGA987,93
   SP / POL / Ogier / 2011 / - / siwa / Bajou du Rouet / Carrera / Corrado I
   Mateusz Michalski / Mateusz Michalski
OSK Michalscy Trzebnica
31ONDIN'E (27)KamilNIESTRAWSKI (MJ.1996)1092,93
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2011 / - / gniada / CHE GUEVARA L / Opcja/ Cabrol
   Stanisław Grygier / Ewa Niestrawska
Klub Jeździecki Jeziorki-Osieczna
32KASTOR (93)KonradSTEFAŃSKI1261,69
   SP / POL / Wałach / 2001 / POL009611003601 / ciemnogniada / Peres / Huf / Kora / Roland
   - / Konrad Stefański
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
33SHIRI (40)VanessaNOWACZYK (JM.2002)1273,47
   SP / POL / Klacz / 2009 / 616009610115109 / gniada / Bard / / Shanti KIN / Landos
   Natalia Cegiełka / Kamila Nowaczyk
KJ Jeziorki-Osieczna
34NOTA (98)MonikaKŁAPIŃSKA2291,08
   SP / POL / Klacz / 2006 / POL009540029506 / ciemnogniada / Contender Son / Contender / Nitolma / Concorde
   - / Monika Kłapińska
KS Small Cherry
 ALOUBETTA (15)NataliaKACZMAREK (MJ.1996) ELI
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / - / Bajou Du Rouet/Baloubet Du Rouet / Arlin/Aloube Z
   KJ Wechta / Natalia Kaczmarek
CH Jaszkowo
 VYKARLOS (23)ArturDAWIDOWICZ REZ
   KWPN / NLD / Wałach / 2002 / 0209514 / gniada / Numero Uno / Libero H / Nykarla / Holland
   - / Artur Dawidowicz
JKS Hanna

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
470
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
87 s
Startowało koni
36
Ukończyło koni
34
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Andrzej Cieślak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com