ZT-B Jeździecki Puchar Powiatu Chodzieskiego - III Etap

Szamocin, ul. Parkowa 30, 1 lipca 2017
Wydruk: 01-07-2017 14:25:20
1/Debiuty
10:00
(01-07-2017)
Obsługa komputerowa, elektroniczny pomiar czasu, nagłośnienie: www.zmierzczas.pl tel. 601 624 797 - HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 1 / Debiuty / Dokładności bez rozgrywki
(Competition No: 1 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1FIONA (9)MichalinaJACH (Mł.2010)011,88
   KUC / POL / Klacz / 2005 / - / siwa / ... / ...
   ... / STAJNIA WAPNO JACH
KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
1GRZEŚ (21)OliwiaSZYMCZYK (Mł.2007)010,46
   KUC / POL / Wałach / 2008 / - / kara / - / -
   - / Narcyz Kosiński
Stajnia Wiatrowo Las
1MIRAGE (45)NellyTARNOWSKI-JUNEBORG075,50
   
   
JKS Karolewko
1GRZEŚ (21)OliwiaSZYMCZYK (Mł.2007)077,73
   KUC / POL / Wałach / 2008 / - / kara / - / -
   - / Narcyz Kosiński
Stajnia Wiatrowo Las
1CEKIN (30)NadiaWIENKE (JM.2004)093,33
   KUC / POL / Wałach / 2013 / - / srokata / Lukas / C'basia
   Poszwa Franciszek / Joanna Soforek
Stajnia ARGO
1FIONA (9)KonradJACH (Mł.2006)010,47
   KUC / POL / Klacz / 2005 / - / siwa / ... / ...
   ... / STAJNIA WAPNO JACH
KJ Sokół Damasławek
1ZENIT (33)NinaREKUS (Mł.2009)012,68
   KUC / POL / Wałach / 2000 / - / srokata / Zefir / Samba
   Gorzyński Jerzy / Aleksandra Suda
Stajnia ARGO
1LOTOS (35)OliwiaPINKOWSKA (JM.2002)087,28
   Wielkopolska / POL / Wałach / 2006 / - / gniada / Cedrus / Lolita
   Stadnina koni Liski / Aleksandra Suda
Stajnia ARGO
1CEKIN (30)MarcelSOFOREK (Mł.2010)013,41
   KUC / POL / Wałach / 2013 / - / srokata / Lukas / C'basia
   Poszwa Franciszek / Joanna Soforek
Stajnia ARGO
1ZENIT (33)AgnieszkaŁUKASZEWICZ (Mł.2010)0105,98
   KUC / POL / Wałach / 2000 / - / srokata / Zefir / Samba
   Gorzyński Jerzy / Aleksandra Suda
Stajnia ARGO
1MILUŚ (36)NataliaBONCZO (JM.2004)0111,35
   KUC / POL / Wałach / 2001 / - / kasztanowata / NN / NN
   NN / Aleksandra Suda
Stajnia ARGO
1ZENEK (42)WiktoriaKUFEL (Mł.2007)013,45
   
   
Stajnia ARGO
13ZENEK (42)WiktoriaKUFEL (Mł.2007)4104,25
   
   
Stajnia ARGO
14MILUŚ (36)PaulaCIERZNIAK (JM.2004)12116,58
   KUC / POL / Wałach / 2001 / - / kasztanowata / NN / NN
   NN / Aleksandra Suda
Stajnia ARGO
14ALICJA (29)MajaWNUK (J.2001)12119,77
   Typ Szlachetny / POL / Klacz / 2008 / - / kara / NN / NN
   NN / Aleksandra Suda
Stajnia ARGO
 PROTOS (31)RoksanaTRZNADEL (MJ.1996)elim
   Wielkopolska / POL / Klacz / 2005 / - / dereszowata / Patrol / Pałka
   Szewczyk Piotr / Aleksandra Suda
Stajnia ARGO

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
Liczba przeszkód(Obstacles)
Liczba skoków(Jumps)
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu(Time allowed)
s
Startowało koni
16
Ukończyło koni
15
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Dawid Rakoczy

Obsługa komputerowa, elektroniczny pomiar czasu, nagłośnienie: www.zmierzczas.pl tel. 601 624 797 - HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZT-B Jeździecki Puchar Powiatu Chodzieskiego - III Etap

Szamocin, ul. Parkowa 30, 1 lipca 2017
Wydruk: 01-07-2017 14:25:24
2/Mini LL

(01-07-2017)
Obsługa komputerowa, elektroniczny pomiar czasu, nagłośnienie: www.zmierzczas.pl tel. 601 624 797 - HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 2 / Mini LL / Z trafieniem w normę czasu
(Competition No: 2 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRóżnicaNagroda
Prize
do normy
1MIRAGE (45)NellyTARNOWSKI-JUNEBORG089,920,08
   
   
JKS Karolewko
2RAIKEN (12)DariaWIKA (JM.2003)090,380,38
   KUC / POL / Wałach / 2012 / - / kara / Bolshoi / Rachel v.d. Langenhorst
   Krystian Ograbek / Krystian Ograbek
Fundacja Karino
3MAJK (2)AgnieszkaKIEDROWSKA089,350,65
   
   
JKS Karolewko
4DIABLO (26)MartaJAWORSKA087,652,35
   WLKP / POL / Wałach / 2012 / 616007610132812 / inna / Lew / / Duna /
   Sławomir Łukaszewski / Marta Jaworska
KJ Leśna Podkowa
5KRESKA (8)OliwiaJACH (JM.2003)087,212,79
   KM / POL / Klacz / 2010 / 616013640040510 / kasztanowata / Fikus / Angelo / Kuszka / Oktan
   Katarzyna Mażulis / Jan Jach
KJ Sokół Damasławek
6LOTOS (35)OlgaDOBRZYKOWSKA (JM.2004)087,112,89
   Wielkopolska / POL / Wałach / 2006 / - / gniada / Cedrus / Lolita
   Stadnina koni Liski / Aleksandra Suda
Stajnia ARGO
7DIVAL (37)KingaKSIĄŻEK093,743,74
   SP / POL / - / 2006 / - / -
   
Bpk
8CZATA (13)ArletaZIELIŃSKA097,567,56
   SP / POL / Klacz / 2002 / - / ciemnogniada / Elpar xz / Czara
   Jerzy Krukowski / Arleta Zielińska
Bez przynależności klubowej
9MONTANA (16)AleksandraSZYPRYT (J.1999)075,4314,57
   Wielkopolska / POL / Klacz / 2004 / - / siwa / Lwówek / Metreza
   Genowefa Kłosowska / Aleksandra Szypryt
Klub Jeździecki Leśna Podkowa Rychlik
10OLIWIER (14)FaustynaKLEPACKA (JM.2002)194,974,97
   Huculska / POL / Wałach / 2011 / - / ciemnogniada / Orkan-W / Orga
   Agnieszka Drewka / Jarosław Woźniczka
Stajnia Woźniczka
11PERSEFONA (34)NataszaDOBRZYKOWSKA (JM.2004)286,133,87
   Szlachetna Pókrew / POL / Klacz / 2010 / - / gniada / Paragon / Bajka
   Płowens Katarzyna / Aleksandra Suda
Stajnia ARGO
12PERSEFONA (34)ZuzannaPRZYBYSZ (JM.2003)498,558,55
   Szlachetna Pókrew / POL / Klacz / 2010 / - / gniada / Paragon / Bajka
   Płowens Katarzyna / Aleksandra Suda
Stajnia ARGO
13ALICJA (29)KorneliaBŁASZKIEWICZ (MJ.1998)4109,4419,44
   Typ Szlachetny / POL / Klacz / 2008 / - / kara / NN / NN
   NN / Aleksandra Suda
Stajnia ARGO
14CZATA (13)ArletaZIELIŃSKA0T89,030,97
   SP / POL / Klacz / 2002 / - / ciemnogniada / Elpar xz / Czara
   Jerzy Krukowski / Arleta Zielińska
Bez przynależności klubowej
15OLIWIER (14)FaustynaKLEPACKA (JM.2002)1T87,452,55
   Huculska / POL / Wałach / 2011 / - / ciemnogniada / Orkan-W / Orga
   Agnieszka Drewka / Jarosław Woźniczka
Stajnia Woźniczka
 CAPRI (32)FaustynaSZMANIA (JM.2004)elim
   Polski Koń Zimnokrwisty / POL / Klacz / 2010 / - / ciemnogniada / Basior / Cedyna
   Aleksandra Suda / Aleksandra Suda
Stajnia ARGO

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
70
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
9
Dystans (m)
490
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
90 s
Startowało koni
16
Ukończyło koni
15
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Dawid Rakoczy

Obsługa komputerowa, elektroniczny pomiar czasu, nagłośnienie: www.zmierzczas.pl tel. 601 624 797 - HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZT-B Jeździecki Puchar Powiatu Chodzieskiego - III Etap

Szamocin, ul. Parkowa 30, 1 lipca 2017
Wydruk: 01-07-2017 14:25:27
3/LL

(01-07-2017)
Obsługa komputerowa, elektroniczny pomiar czasu, nagłośnienie: www.zmierzczas.pl tel. 601 624 797 - HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 3 / LL / Z trafieniem w normę czasu
(Competition No: 3 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRóżnicaNagroda
Prize
do normy
1DOLINA (3)JagodaSZEJNER089,590,41
   SP / POL / - / 2010 / - / - / Romeo des Voux / -
   Bartosz Szejner / Bartosz Szejner
GLKS Sokół Damasławek
2WANILIA (24)DariuszGÓRSKI089,080,92
   Wielkopolska / POL / Klacz / 2012 / - / siwa / Lew / Wygrana
   Lidia Woźniczka / Dariusz Górski
KJ Leśna Podkowa Rychlik
3KRESKA (8)OliwiaJACH (JM.2003)091,901,9
   KM / POL / Klacz / 2010 / 616013640040510 / kasztanowata / Fikus / Angelo / Kuszka / Oktan
   Katarzyna Mażulis / Jan Jach
KJ Sokół Damasławek
4MIRANDA (20)PatrycjaBRZYKCY (JM.2004)087,942,06
   SP / POL / Klacz / 2010 / 6160076100685 / gniada / Bobinski/ / Masira/
   Józef Napierała / Marta Romanowska
bpk
5ORBITA (6)JuliaSTOCHAJ (JM.2002)092,312,31
   Wielkopolska / POL / Klacz / 2007 / - / kara / Mariot / Orenda
   Gilas Marian / Dariusz Stochaj
Brak
6MARKIZA (41)RyszardPIĄTEK086,223,78
   
   
Bpk
7ASTRID (18)PatrycjaOBST085,364,64
   SP / POL / Wałach / 2003 / - / tarantowata / Astan / Karina
   Marian Deminiak / Karolina Ewa Obst
KJ Sokół Damasławek
8RAIKEN (12)DariaWIKA (JM.2003)097,057,05
   KUC / POL / Wałach / 2012 / - / kara / Bolshoi / Rachel v.d. Langenhorst
   Krystian Ograbek / Krystian Ograbek
Fundacja Karino
9SUBIEKT (7)OliwiaJACH (JM.2003)082,557,45
   SP / POL / Wałach / 2000 / POL009590157800 / gniada / Jim / Elvis / Sułtanka / Campetot
   Andrzej Kubik / Sebastian Jach
KJ Sokół Damasławek
10DIVAL (37)KingaKSIĄŻEK192,942,94
   SP / POL / - / 2006 / - / -
   
Bpk
11MAJK (2)AgnieszkaKIEDROWSKA194,054,05
   
   
JKS Karolewko
12DIABLO (26)MartaJAWORSKA398,758,75
   WLKP / POL / Wałach / 2012 / 616007610132812 / inna / Lew / / Duna /
   Sławomir Łukaszewski / Marta Jaworska
KJ Leśna Podkowa
13ASTRID (18)PatrycjaOBST0T84,355,65
   SP / POL / Wałach / 2003 / - / tarantowata / Astan / Karina
   Marian Deminiak / Karolina Ewa Obst
KJ Sokół Damasławek
14MAKSIMUS (4)JanuszKICIŃSKI1T99,639,63
   
   
bpk
 MAKSIMUS (4)JanuszKICIŃSKIelim
   
   
bpk
 MONTANA (16)AleksandraSZYPRYT (J.1999)rezyg
   Wielkopolska / POL / Klacz / 2004 / - / siwa / Lwówek / Metreza
   Genowefa Kłosowska / Aleksandra Szypryt
Klub Jeździecki Leśna Podkowa Rychlik
 MARKIZA (41)RyszardPIĄTEKrezyg
   
   
Bpk

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
80
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
490
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
90 s
Startowało koni
17
Ukończyło koni
14
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Dawid Rakoczy

Obsługa komputerowa, elektroniczny pomiar czasu, nagłośnienie: www.zmierzczas.pl tel. 601 624 797 - HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZT-B Jeździecki Puchar Powiatu Chodzieskiego - III Etap

Szamocin, ul. Parkowa 30, 1 lipca 2017
Wydruk: 01-07-2017 14:25:29
4/L

(01-07-2017)
Obsługa komputerowa, elektroniczny pomiar czasu, nagłośnienie: www.zmierzczas.pl tel. 601 624 797 - HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 4 / L / Zwykły art. 238.2.1
(Competition No: 4 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CUIDAMME (5)JanuszKICIŃSKI068,16
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / ciemnogniada / Vandamme / Centuria
   Michał Szafryna / Janusz Kiciński
bpk
2BIEDRONKA (23)KorneliaBĄKOWSKA (JM.2003)068,72
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009610141608 / gniada / Concert / Concetto / Biełka / Eltor
   Ryszard Bąkowski / Ryszard Bąkowski
Towarzystwo Przyjaciół Skórki KJ Gonitwa
3WANILIA (24)DariuszGÓRSKI278,46
   Wielkopolska / POL / Klacz / 2012 / - / siwa / Lew / Wygrana
   Lidia Woźniczka / Dariusz Górski
KJ Leśna Podkowa Rychlik
4ORBITA (6)JuliaSTOCHAJ (JM.2002)466,02
   Wielkopolska / POL / Klacz / 2007 / - / kara / Mariot / Orenda
   Gilas Marian / Dariusz Stochaj
Brak
5SUBIEKT (7)OliwiaJACH (JM.2003)575,73
   SP / POL / Wałach / 2000 / POL009590157800 / gniada / Jim / Elvis / Sułtanka / Campetot
   Andrzej Kubik / Sebastian Jach
KJ Sokół Damasławek
6MIRANDA (20)PatrycjaBRZYKCY (JM.2004)783,58
   SP / POL / Klacz / 2010 / 6160076100685 / gniada / Bobinski/ / Masira/
   Józef Napierała / Marta Romanowska
bpk
7MISTRAL (10)KlaudiuszJACH (J.1999)784,31
   SP / POL / Wałach / 2011 / 616009610136211 / gniada / Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra / Miss Monroe / Landor S
   Przemysław Piskorek / Jan Jach
KJ Sokół Damasławek
8HONDA (15)MaciejCEGLARSKI868,17
   SP / POL / Klacz / 0000 / - / kasztanowata / Czad / Dido / Habenda / Niferak
   SK Nowielice / Maciej Ceglarski
Posadowskie TJ
9IRMINA (19)LuizaROMANOWSKA (J.2001)993,46
   Wielkopolska / POL / Klacz / 2007 / - / kasztanowata / Orbis / Irma
   Marian Paulus / Marta Romanowska
bpk
10BAILANDO (27)PatrycjaKOŁODZIEJ1390,44
   SP / POL / Ogier / 2010 / 616009610219010 / kara / Salazar / Elmero / Bardsey / Cottonclub
   Stanisława Głąbicka / Patrycja Kołodziej
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
11MIRANDA (20)PatrycjaBRZYKCY (JM.2004)0T68,93
   SP / POL / Klacz / 2010 / 6160076100685 / gniada / Bobinski/ / Masira/
   Józef Napierała / Marta Romanowska
bpk
12IRMINA (19)LuizaROMANOWSKA (J.2001)4T69,74
   Wielkopolska / POL / Klacz / 2007 / - / kasztanowata / Orbis / Irma
   Marian Paulus / Marta Romanowska
bpk
 DOLINA (3)JagodaSZEJNERelim
   SP / POL / - / 2010 / - / - / Romeo des Voux / -
   Bartosz Szejner / Bartosz Szejner
GLKS Sokół Damasławek
 DOMENA (38)KatarzynaZWIERZYŃSKArezyg
   
   
bpk

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
74 s
Startowało koni
14
Ukończyło koni
12
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Dawid Rakoczy

Obsługa komputerowa, elektroniczny pomiar czasu, nagłośnienie: www.zmierzczas.pl tel. 601 624 797 - HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZT-B Jeździecki Puchar Powiatu Chodzieskiego - III Etap

Szamocin, ul. Parkowa 30, 1 lipca 2017
Wydruk: 01-07-2017 14:25:32
5/L1

(01-07-2017)
Obsługa komputerowa, elektroniczny pomiar czasu, nagłośnienie: www.zmierzczas.pl tel. 601 624 797 - HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 5 / L1 / Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
(Competition No: 5 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1CARY (17)WiktoriaWIDZIŃSKA (MJ.1996)074,51028,41
   WLKP / POL / Ogier / 2006 / POL007610069006 / gniada / Landor / Lacatraz / Czuwajka / Court
   Narcyz Kosiński / Narcyz Kosiński
Stajnia Wiatrowo Las, KJ Sokół Damasławek
2BIEDRONKA (23)KorneliaBĄKOWSKA (JM.2003)066,01030,49
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009610141608 / gniada / Concert / Concetto / Biełka / Eltor
   Ryszard Bąkowski / Ryszard Bąkowski
Towarzystwo Przyjaciół Skórki KJ Gonitwa
3CUIDAMME (5)JanuszKICIŃSKI067,14030,95
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / ciemnogniada / Vandamme / Centuria
   Michał Szafryna / Janusz Kiciński
bpk
4EURYDYKA (11)KlaudiuszJACH (J.1999)469,44
   SP / POL / Ogier / 2010 / 616009680091210 / ciemnogniada / Contendor / Contendro / Egida / Eskudo
   Aleksandra Klamecka / Jan Jach
KJ Sokół Damasławek
5MISTRAL (10)KlaudiuszJACH (J.1999)1277,00
   SP / POL / Wałach / 2011 / 616009610136211 / gniada / Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra / Miss Monroe / Landor S
   Przemysław Piskorek / Jan Jach
KJ Sokół Damasławek
6BAILANDO (27)PatrycjaKOŁODZIEJ1293,22
   SP / POL / Ogier / 2010 / 616009610219010 / kara / Salazar / Elmero / Bardsey / Cottonclub
   Stanisława Głąbicka / Patrycja Kołodziej
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
 HONDA (15)MaciejCEGLARSKIrezyg
   SP / POL / Klacz / 0000 / - / kasztanowata / Czad / Dido / Habenda / Niferak
   SK Nowielice / Maciej Ceglarski
Posadowskie TJ

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
105/105
Liczba przeszkód(Obstacles)
9/4
Liczba skoków(Jumps)
10/5
Dystans (m)
420/210
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu(Time allowed)
78/39 s
Startowało koni
7
Ukończyło koni
6
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Dawid Rakoczy

Obsługa komputerowa, elektroniczny pomiar czasu, nagłośnienie: www.zmierzczas.pl tel. 601 624 797 - HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com