VI zawody towarzyskie pod patronatem Osiedla Rozalin w Lusówku

Góra k/Tarnowa Podgórnego, 7 maja 2017
Wydruk: 07-05-2017 15:31:55
1/Kuce
10:00
(07-05-2017)
Obsługa komputerowa, elektroniczny pomiar czasu, nagłośnienie: www.zmierzczas.pl tel. 601 624 797 - HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 1 / Kuce / Zwykły art. 238.2.1
(Competition No: 1 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1PASJONATA ARNI (53)JuliaJANKU (J.2000)046,47
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2012 / - / gniada / Rondo's Matador/ / Anja/
   Jerzy Kołodziejek / Magdalena Jaśkiewicz
KJ Ranczo Kołata
2ROSSUM'S TRAVEL (36)FilipWYSOCZAŃSKI (JM.2005)047,64
   New Forest Pony / POL / Wałach / 2003 / POL014611176103 / gniada / Valentino / Vernons Vineyard / Rossums Miss Marple / Silverlea Spiderman
   - / Filip Wysoczańki
KJ Michałówka
3KAMFORA (5)ZuzannaHAŁA054,12
   
   
Stajnia u Wektora
4MIĘTUS (40)MariaMELEROWICZ (Mł.2006)058,12
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 616999610329807 / gniada / nn / nn / nn / nn
   - / Tatiana Zaworska
Delta Biedrusko
5PRYMUS (39)AntoninaWARZYWODA (J.2000)059,71
   KUC / POL / Wałach / 2007 / - / srokata / nn / nn / nn / nn
   
Delta Biedrusko
6ANTAR (35)FilipWYSOCZAŃSKI (JM.2005)1180,64
   Kuc Connemara / POL / Wałach / 2011 / 616013670100611 / jelena / Ares / A
   Jarząbek Bogdan / Wysoczańska Małgorzata
KJ Michałówka
MIĘTUS (40)MariaMELEROWICZ (Mł.2006)0T51,86
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 616999610329807 / gniada / nn / nn / nn / nn
   - / Tatiana Zaworska
Delta Biedrusko
PRYMUS (39)AntoninaWARZYWODA (J.2000)0T55,89
   KUC / POL / Wałach / 2007 / - / srokata / nn / nn / nn / nn
   
Delta Biedrusko
ALI (50)ZofiaNIESIOŁOWSKA (Mł.2007)1T71,59
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 616999610326507 / biała / nn / nn
   Krzysztof Niesiołowski / Krzysztof Niesiołowski
niezrzeszona
ANTAR (35)FilipWYSOCZAŃSKI (JM.2005)4T60,41
   Kuc Connemara / POL / Wałach / 2011 / 616013670100611 / jelena / Ares / A
   Jarząbek Bogdan / Wysoczańska Małgorzata
KJ Michałówka
 MARSHALL (29)DariaKUSTER (JM.2003)elim
   KUC / POL / Wałach / 2006 / - / ciemnogniada / - / -
   - / Jakub Rogacki
-
 MARSHALL (29)DariaKUSTER (JM.2003)elim
   KUC / POL / Wałach / 2006 / - / ciemnogniada / - / -
   - / Jakub Rogacki
-
 ALI (50)ZofiaNIESIOŁOWSKA (Mł.2007)elim
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 616999610326507 / biała / nn / nn
   Krzysztof Niesiołowski / Krzysztof Niesiołowski
niezrzeszona
 ARTI (34)ZofiaUNDRYCH (JM.2004)elim
   - / POL / Wałach / 2012 / - / bułana / - / -
   - / -
-

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
50
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
11
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
71 s
Startowało koni
14
Ukończyło koni
10
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Piotr Sokołowski

Obsługa komputerowa, elektroniczny pomiar czasu, nagłośnienie: www.zmierzczas.pl tel. 601 624 797 - HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VI zawody towarzyskie pod patronatem Osiedla Rozalin w Lusówku

Góra k/Tarnowa Podgórnego, 7 maja 2017
Wydruk: 07-05-2017 15:31:57
2/Mini LL
10:50
(07-05-2017)
Obsługa komputerowa, elektroniczny pomiar czasu, nagłośnienie: www.zmierzczas.pl tel. 601 624 797 - HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 2 / Mini LL / Zwykły art. 238.2.1
(Competition No: 2 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ROSSUM'S TRAVEL (36)FilipWYSOCZAŃSKI (JM.2005)045,93
   New Forest Pony / POL / Wałach / 2003 / POL014611176103 / gniada / Valentino / Vernons Vineyard / Rossums Miss Marple / Silverlea Spiderman
   - / Filip Wysoczańki
KJ Michałówka
2PASJONATA ARNI (53)JuliaJANKU (J.2000)047,03
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2012 / - / gniada / Rondo's Matador/ / Anja/
   Jerzy Kołodziejek / Magdalena Jaśkiewicz
KJ Ranczo Kołata
3SAROS S (24)MartaROTENGRUBER (MJ.1996)054,88
   Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2005 / 10914 / gniada / Grand De La Cour / Sekwencja
   Stanisław Szurik / Marta Rotengruber
TJ KOR de LAS
4KAMFORA (5)ZuzannaHAŁA056,58
   
   
Stajnia u Wektora
5WARSONI (6)MariannaŚMIERZCHALSKA060,27
   
   
Stajnia u Wektora
6HABER (20)AmeliaPALUCH (Mł.2006)063,24
   NN / POL / Wałach / 2007 / - / kasztanowata / NN / NN
   NN / Rafał Paluch
O.J.K. Michałówka
7WIELKI ORION (49)JuliaJANKU (J.2000)449,88
   OO / POL / Wałach / 2002 / - / siwa / Milo/ / Wielka Tajga/
   - / Weronika Kupczyk
KJ Ranczo Kołata
8MARSHALL (29)NataliaBANACH451,54
   KUC / POL / Wałach / 2006 / - / ciemnogniada / - / -
   - / Jakub Rogacki
Bpk
9KENTUCKY (57)AnnaDANIELEWICZ467,43
   
   
bpk
10CAPRISSIO (23)WiktoriaSKRZYPKOWIAK (J.2001)883,14
   Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / CARRY SON / DIAMANTINA II
   Urszula Farysej / Tomasz Skrzypkowiak
KLUB JEŹDZIECKI MICHAŁÓWKA
11ZAMIRA (17)AmeliaSUSZCZYK (JM.2003)1476,51
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / siwa / Kwazar/ / Zorza/
   Katarzyna Niedźwiecka / Katarzyna Niedźwiecka
bpk
CAPRISSIO (23)WiktoriaSKRZYPKOWIAK (J.2001)0T56,45
   Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / CARRY SON / DIAMANTINA II
   Urszula Farysej / Tomasz Skrzypkowiak
KLUB JEŹDZIECKI MICHAŁÓWKA
HABER (20)AmeliaPALUCH (Mł.2006)0T57,47
   NN / POL / Wałach / 2007 / - / kasztanowata / NN / NN
   NN / Rafał Paluch
O.J.K. Michałówka
KENTUCKY (57)AnnaDANIELEWICZ0T59,81
   
   
bpk
WARSONI (6)MariannaŚMIERZCHALSKA7T79,41
   
   
Stajnia u Wektora
 ARTI (34)ZofiaUNDRYCH (JM.2004)elim
   - / POL / Wałach / 2012 / - / bułana / - / -
   - / -
-
 SAROS S (24)MartaROTENGRUBER (MJ.1996)elim
   Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2005 / 10914 / gniada / Grand De La Cour / Sekwencja
   Stanisław Szurik / Marta Rotengruber
TJ KOR de LAS
 ZAMIRA (17)MarcelinaSUSZCZYK (J.2000)elim
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / siwa / Kwazar/ / Zorza/
   Katarzyna Niedźwiecka / Katarzyna Niedźwiecka
bpk

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
70
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
11
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
71 s
Startowało koni
18
Ukończyło koni
15
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Piotr Sokołowski

Obsługa komputerowa, elektroniczny pomiar czasu, nagłośnienie: www.zmierzczas.pl tel. 601 624 797 - HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VI zawody towarzyskie pod patronatem Osiedla Rozalin w Lusówku

Góra k/Tarnowa Podgórnego, 7 maja 2017
Wydruk: 07-05-2017 15:32:01
3/LL
11:45
(07-05-2017)
Obsługa komputerowa, elektroniczny pomiar czasu, nagłośnienie: www.zmierzczas.pl tel. 601 624 797 - HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 3 / LL / Z trafieniem w normę czasu
(Competition No: 3 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRóżnicaNagroda
Prize
do normy
1CHARYZMA (25)MartaKROPACZ (JM.2002)066,250,25
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616009610058210 / gniada / Czarownik / Freedoms Choice / Chloe / Landos
   SK Racot / Eugeniusz Lasecki
TJ KOR de LAS
2DOMENA (59)KatarzynaZWIERZYŃSKA066,310,31
   WLKP / POL / Klacz / 2011 / - / kara / Bolshoi / Doba
   Krystian Ogrbek / Krystian Ograbek
Ostrowo Młyn
3LAGUNA (38)AdriannaMICHALSKA (J.2001)065,090,91
   SP / POL / Klacz / 2007 / POL009610046207 / siwa / Cwał / Arion / Lucia / Jakobin
   Leon Kizielewicz / Sławomir Michalski
KJ Michałówka
4ARMIA (47)JoannaGABRYELSKA (JM.2002)065,070,93
   WLKP / POL / Klacz / 2005 / - / ciemnogniada / Rulon/ / Andora/
   Kaliński / Kaliński
LKJ Kiekrz
5WIELKI ORION (49)JuliaJANKU (J.2000)065,050,95
   OO / POL / Wałach / 2002 / - / siwa / Milo/ / Wielka Tajga/
   - / Weronika Kupczyk
KJ Ranczo Kołata
6ZAMIRA (17)MarcelinaSUSZCZYK (J.2000)064,991,01
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / siwa / Kwazar/ / Zorza/
   Katarzyna Niedźwiecka / Katarzyna Niedźwiecka
bpk
7FALA (46)JoannaGABRYELSKA (JM.2002)064,971,03
   Szlachetna Półkrew / POL / Klacz / 2004 / - / gniada / Biskwit / Forteca
   Kaliński / Kaliński
LKJ Kiekrz
8GRANIK (45)AleksandraNAZAR (JM.2003)064,921,08
   KUC / POL / Wałach / 2001 / - / bułana / Split/ / Grota/
   Jerzy Łukomski / Jerzy Łukomski
KJ Michałówka
9GRANIK (45)MartaSOBCZAK (JM.2004)067,691,69
   KUC / POL / Wałach / 2001 / - / bułana / Split/ / Grota/
   Jerzy Łukomski / Jerzy Łukomski
KJ Michałówka
10CYCERON (31)AntoninaROEMER (JM.2003)062,313,69
   WLKP / POL / Wałach / 2001 / POL009681015601 / gniada / Ludger / Laptop / Cyna / Ceres
   Sylwester Kosiński / Anna Roemer
KS Grand Horse Suchy Las
11RUBIN (41)KatarzynaWOJCIECHOWICZ062,243,76
   WLKP / POL / Wałach / 2001 / POL007590101601 / gniada / Nepos/ / Ryksza/
   - / Katarzyna Wojciechowcz
Delta Biedrusko
12SANTA MONIKA (43)MikołajBAJAN061,384,62
   Oldenburska / POL / Klacz / 2010 / - / ciemnogniada / Stalypso / Marchen D
   Zenon Lewandowski / Mikołaj Bajan
KJ Michałówka
13CAPRISSIO (23)WiktoriaSKRZYPKOWIAK (J.2001)061,174,83
   Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / CARRY SON / DIAMANTINA II
   Urszula Farysej / Tomasz Skrzypkowiak
KLUB JEŹDZIECKI MICHAŁÓWKA
14TALBOT (9)KrystianOGRABEK059,796,21
   Wielkopolska / POL / Wałach / 2012 / - / ciemnogniada / Le Mistral / Trischa
   Janusz Wołowicz / Rafał Pisarek
Kłos Budzyń
15KANDELA (30)AnetaRÓŻYŃSKA073,237,23
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / ciemnogniada / Corsar / Kinetyka
   
KS Grand Horse
16BAGDAD (4)ZenonNAJDEREK168,492,49
   Typ Szlachetny / POL / Wałach / 2009 / 616999610312709 / kasztanowata / NN / NN
   nieznany / Najderek Zenon
LKJ Abaria Iwno
17SANDRA DE FINIBUS TERRAE (37)JuliaDUNST (JM.2003)273,757,75
   Selle Italiano / ITA / Klacz / 2011 / - / ciemnogniada / Beaumont D'Alme / Sandra Song Z
   Torsello Rocco Giovanni / Anna Dunst
KJ Ranczo Kołata
18HALNY (60)ZbigniewWRZYSZCZ282,3716,37
   
   
bpk
19ZOYA LADY J (32)JolantaMISZCZAK ŚMIAŁEK296,3330,33
   WLKP / POL / Klacz / 2007 / POL007610272207 / gniada / Quamiro / / Zafira /
   Adam Jarmuszczak / Michałówka Sp. z o. o.
KJ Michałówka
20LOTNA (1)KarolinaRUTKOWSKA678,2912,29
   
   
KJ Michałówka
CHARYZMA (25)MartaKROPACZ (JM.2002)0T64,301,7
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616009610058210 / gniada / Czarownik / Freedoms Choice / Chloe / Landos
   SK Racot / Eugeniusz Lasecki
TJ KOR de LAS
SANTA MONIKA (43)MikołajBAJAN0T62,383,62
   Oldenburska / POL / Klacz / 2010 / - / ciemnogniada / Stalypso / Marchen D
   Zenon Lewandowski / Mikołaj Bajan
KJ Michałówka
KANDELA (30)AnetaRÓŻYŃSKA0T70,344,34
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / ciemnogniada / Corsar / Kinetyka
   
KS Grand Horse
LOTNA (1)KarolinaRUTKOWSKA0T61,594,41
   
   
KJ Michałówka
ZOYA LADY J (32)JolantaMISZCZAK ŚMIAŁEK0T60,795,21
   WLKP / POL / Klacz / 2007 / POL007610272207 / gniada / Quamiro / / Zafira /
   Adam Jarmuszczak / Michałówka Sp. z o. o.
KJ Michałówka
TALBOT (9)KrystianOGRABEK0T60,155,85
   Wielkopolska / POL / Wałach / 2012 / - / ciemnogniada / Le Mistral / Trischa
   Janusz Wołowicz / Rafał Pisarek
Kłos Budzyń
RUBIN (41)KatarzynaWOJCIECHOWICZ0T59,946,06
   WLKP / POL / Wałach / 2001 / POL007590101601 / gniada / Nepos/ / Ryksza/
   - / Katarzyna Wojciechowcz
Delta Biedrusko
DANZANTE (12)MonikaOLEJNICZAK0T58,527,48
   HANN / POL / Wałach / 2008 / - / kara / Don Frederico / po Roadster
   Peter Broka / Monika Olejniczak
Bpk
SANDRA DE FINIBUS TERRAE (37)JuliaDUNST (JM.2003)0T57,878,13
   Selle Italiano / ITA / Klacz / 2011 / - / ciemnogniada / Beaumont D'Alme / Sandra Song Z
   Torsello Rocco Giovanni / Anna Dunst
KJ Ranczo Kołata
DOMENA (59)KatarzynaZWIERZYŃSKA0T57,228,78
   WLKP / POL / Klacz / 2011 / - / kara / Bolshoi / Doba
   Krystian Ogrbek / Krystian Ograbek
Ostrowo Młyn
HALNY (60)ZbigniewWRZYSZCZ2T68,802,8
   
   
bpk
 DANZANTE (12)MonikaOLEJNICZAKelim
   HANN / POL / Wałach / 2008 / - / kara / Don Frederico / po Roadster
   Peter Broka / Monika Olejniczak
Bpk

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
11
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
66 s
Startowało koni
32
Ukończyło koni
31
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Piotr Sokołowski

Obsługa komputerowa, elektroniczny pomiar czasu, nagłośnienie: www.zmierzczas.pl tel. 601 624 797 - HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VI zawody towarzyskie pod patronatem Osiedla Rozalin w Lusówku

Góra k/Tarnowa Podgórnego, 7 maja 2017
Wydruk: 07-05-2017 15:32:06
4/L
13:15
(07-05-2017)
Obsługa komputerowa, elektroniczny pomiar czasu, nagłośnienie: www.zmierzczas.pl tel. 601 624 797 - HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 4 / L / Dwufazowy art. 274.5.3
(Competition No: 4 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1BOLERO DUE (54)JuliaJANKU (J.2000)040,14015,89
   KUC / POL / Ogier / 2011 / 616013610182011 / gniada / Bolero / Life And Liberty / Kimberley / nn
   Francesca Santoni / Julia Janku
KJ Ranczo Kołata
2CYCERON (31)AntoninaROEMER (JM.2003)046,42017,09
   WLKP / POL / Wałach / 2001 / POL009681015601 / gniada / Ludger / Laptop / Cyna / Ceres
   Sylwester Kosiński / Anna Roemer
KS Grand Horse Suchy Las
3FOREST (27)JakubROGACKI048,91018,08
   KWPN / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / - / -
   - / Jakub Rogacki
bpk
4ARMIA (47)JoannaGABRYELSKA (JM.2002)048,64018,12
   WLKP / POL / Klacz / 2005 / - / ciemnogniada / Rulon/ / Andora/
   Kaliński / Kaliński
LKJ Kiekrz
5GIGS KG (42)JakubADAMSKI (J.1999)051,25019,48
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
   - / Iza Bajerlein
Delta Biedrusko
6SALIDAD (13)MichałZGRABKA053,97019,60
   SP / POL / Ogier / 2012 / 616009610010112 / gniada / La Calidad / Lancer II / Sawa / MyWill
   Romuald Turowski / Michał Zgrabka
Posadowskie TJ
7SALAMINA (44)ZuzannaBAJAN050,11020,27
   SP / POL / Klacz / 2012 / 161009610161312 / kasztanowata / Sokrates / Corrado / Santini / Santos
   Jan Sołtysiak / Tadeusz Szymoniak
bpk
8MOHITO (61)KrystianOGRABEK058,11022,59
   WLKP / POL / Wałach / 2011 / - / gniada / Vandamme/ / Miss Lady/
   Krystian Ograbek / Krystian Ograbek
BKS Kłos Budzyń
9MANILLA (33)JacekADAMKIEWICZ (J.2001)053,87022,66
   WLKP / POL / Klacz / 2005 / POL007610137005 / ciemnogniada / Cotton Club / Cantus / Malina / Mangan
   
KJ Michałówka
10MAKSIMUS (10)KrystianOGRABEK056,21024,45
   Wielkopolska / POL / Wałach / 2010 / - / ciemnogniada / Vandamme / Melisa
   Ryszard Piątek / Aleksandra Kossakowska
Kłos Budzyń
11CORDINO (7)HubertLUDWICZAK056,41026,10
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / kasztanowata / / / /
   / / /
Budzyński KS Kłos
12ALASKA (22)WiktoriaBRENDEL (J.2000)049,99432,61
   SP / POL / Klacz / 2008 / 12037 / kasztanowata / Ulisses/Karandas J / Avista/Elvis
   Eco-Abi Ewa Fabińska / Wiktoria Brendel
bpk
13LEVISTA (51)AlinaCELMEROWSKA452,36
   Oldenburska / GER / Klacz / 2011 / DE 433330704011 / siwa / LEVISONN/ LEVISTO/ LENON / ROCCA GRACIA/ RAMIRO/ GRANNUS
   Niemcy / Alina Celmerowska
KJ Michałówka
14KOBI (55)MonikaMAJORCZYK664,06
   WLKP / POL / Klacz / 2006 / - / - / Honwed/ / Kastra/
   brak / Hubert Kaliński
LKJ Kiekrz Stajnia Kalińscy
15BELGIA (28)NataliaBANACH845,66
   Typ Szlachetny / POL / Klacz / 2011 / - / - / Euripides / Bara
   Edmund Idkowiak / Jakub Rogacki
bpk
16SUAREZ (8)MagdalenaLUDWICZAK848,95
   / / POL / Wałach / 2011 / - / kasztanowata / / / /
   / / Jan Ptaszyński,
Sokół Damasławek
17GORDON (26)KamilaBODETKO (J.2000)979,93
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL009680051507 / gniada / Ludger / Laptop / Gaisma / Gints
   Sylwester Kosiński / Arleta Bodetko
JKS FER Więckowice
18ARIAN (56)LidiaWINKLER2090,98
   
   
LKJ Kiekrz Stajnia Kalińscy
19NENE DE LA LUZ (58)AlinaCELMEROWSKA2593,11
   
   
KJ Michałówka
AFRODYTA (2)JustynaMODZELEWSKA0T45,14
   
   
Stajnia Rusin
GIGS KG (42)JakubADAMSKI (J.1999)0T48,06
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
   - / Iza Bajerlein
Delta Biedrusko
LEVISTA (51)AlinaCELMEROWSKA12T51,97
   Oldenburska / GER / Klacz / 2011 / DE 433330704011 / siwa / LEVISONN/ LEVISTO/ LENON / ROCCA GRACIA/ RAMIRO/ GRANNUS
   Niemcy / Alina Celmerowska
KJ Michałówka
NENE DE LA LUZ (58)AlinaCELMEROWSKA8T51,17
   
   
KJ Michałówka
 GRANIK (45)AleksandraNAZAR (JM.2003)elim
   KUC / POL / Wałach / 2001 / - / bułana / Split/ / Grota/
   Jerzy Łukomski / Jerzy Łukomski
KJ Michałówka
 AFRODYTA (2)JustynaMODZELEWSKAelim
   
   
Stajnia Rusin
 LAGUNA (38)AdriannaMICHALSKA (J.2001)elim
   SP / POL / Klacz / 2007 / POL009610046207 / siwa / Cwał / Arion / Lucia / Jakobin
   Leon Kizielewicz / Sławomir Michalski
KJ Michałówka
 KOBI (55)MonikaMAJORCZYKelim
   WLKP / POL / Klacz / 2006 / - / - / Honwed/ / Kastra/
   brak / Hubert Kaliński
LKJ Kiekrz Stajnia Kalińscy

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100/100
Liczba przeszkód(Obstacles)
8/4
Liczba skoków(Jumps)
9/4
Dystans (m)
350/200
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu(Time allowed)
60/35 s
Startowało koni
27
Ukończyło koni
23
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Piotr Sokołowski

Obsługa komputerowa, elektroniczny pomiar czasu, nagłośnienie: www.zmierzczas.pl tel. 601 624 797 - HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VI zawody towarzyskie pod patronatem Osiedla Rozalin w Lusówku

Góra k/Tarnowa Podgórnego, 7 maja 2017
Wydruk: 07-05-2017 15:32:10
5/L1
14:30
(07-05-2017)
Obsługa komputerowa, elektroniczny pomiar czasu, nagłośnienie: www.zmierzczas.pl tel. 601 624 797 - HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 5 / L1 / Grand Prix O.J.K Michałówka zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
(Competition No: 5 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1SALIDAD (13)MichałZGRABKA057,71043,32
   SP / POL / Ogier / 2012 / 616009610010112 / gniada / La Calidad / Lancer II / Sawa / MyWill
   Romuald Turowski / Michał Zgrabka
Posadowskie TJ
2COLOMBO (15)KarolinaKOZAKIEWICZ (MJ.1996)056,09047,26
   WESTF / GER / Wałach / 2009 / DE441413067809 / gniada / Carambole / Cassini I / Apple / Sjapoo
   - / Kamila Świercz-Kozakiewicz
Harmony Club Poznań
3SALAMINA (44)ZuzannaBAJAN053,93446,78
   SP / POL / Klacz / 2012 / 161009610161312 / kasztanowata / Sokrates / Corrado / Santini / Santos
   Jan Sołtysiak / Tadeusz Szymoniak
bpk
4DIE KLEINE LADY (14)AdriannaSIUDA (J.2000)056,97448,63
   Węgierski Koń Sportowy / HUN / Klacz / 2009 / 348094100040406 / siwa / Der Kleine Lord / Lord / Nadaly / Aloato I
   Szigeti-Centrum Kft. / Kamila Świercz-Kozakiewicz
Harmony Club Poznań
5ALASKA (22)WiktoriaBRENDEL (J.2000)055,37846,09
   SP / POL / Klacz / 2008 / 12037 / kasztanowata / Ulisses/Karandas J / Avista/Elvis
   Eco-Abi Ewa Fabińska / Wiktoria Brendel
bpk
6GORDON (26)KamilaBODETKO (J.2000)057,75846,98
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL009680051507 / gniada / Ludger / Laptop / Gaisma / Gints
   Sylwester Kosiński / Arleta Bodetko
JKS FER Więckowice
7COLUMBIA (48)NataliaOLECH053,361964,93
   OLD / GER / Klacz / 2010 / DE418181991110 / ciemnogniada / Carambole / Cassini I / F-Abigail / Ahorn Z
   Tamas Makay / Natalia Olech
Harmony Club Poznań
8FOREST (27)JakubROGACKI055,76elim
   KWPN / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / - / -
   - / Jakub Rogacki
bpk
9MOHITO (61)KrystianOGRABEK065,26rezyg
   WLKP / POL / Wałach / 2011 / - / gniada / Vandamme/ / Miss Lady/
   Krystian Ograbek / Krystian Ograbek
BKS Kłos Budzyń
10BOLERO DUE (54)JuliaJANKU (J.2000)448,59
   KUC / POL / Ogier / 2011 / 616013610182011 / gniada / Bolero / Life And Liberty / Kimberley / nn
   Francesca Santoni / Julia Janku
KJ Ranczo Kołata
11MANILLA (33)JacekADAMKIEWICZ (J.2001)459,79
   WLKP / POL / Klacz / 2005 / POL007610137005 / ciemnogniada / Cotton Club / Cantus / Malina / Mangan
   
KJ Michałówka
12CORDINO (7)HubertLUDWICZAK465,91
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / kasztanowata / / / /
   / / /
Budzyński KS Kłos
13MAKSIMUS (10)KrystianOGRABEK465,99
   Wielkopolska / POL / Wałach / 2010 / - / ciemnogniada / Vandamme / Melisa
   Ryszard Piątek / Aleksandra Kossakowska
Kłos Budzyń
14BELGIA (28)NataliaBANACH852,12
   Typ Szlachetny / POL / Klacz / 2011 / - / - / Euripides / Bara
   Edmund Idkowiak / Jakub Rogacki
bpk
15SUAREZ (8)MagdalenaLUDWICZAK1071,47
   / / POL / Wałach / 2011 / - / kasztanowata / / / /
   / / Jan Ptaszyński,
Sokół Damasławek
16CORRINA (62)MartaDETTLAFF1991,72
   
   
Harmony Club
 ARIAN (56)LidiaWINKLERelim
   
   
LKJ Kiekrz Stajnia Kalińscy

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
105/105
Liczba przeszkód(Obstacles)
10/6
Liczba skoków(Jumps)
11/7
Dystans (m)
380/290
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu(Time allowed)
66/50 s
Startowało koni
17
Ukończyło koni
16
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Piotr Sokołowski

Obsługa komputerowa, elektroniczny pomiar czasu, nagłośnienie: www.zmierzczas.pl tel. 601 624 797 - HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com