ZT-B O Puchar Prezydenta Miasta Gniezna

Gniezno, Stadion Żużlowy, 13 maja 2017
Wydruk: 13-05-2017 17:48:35
1/Kuce
10:00
(13-05-2017)
Obsługa komputerowa, elektroniczny pomiar czasu, nagłośnienie: www.zmierzczas.pl tel. 601 624 797 - HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 1 / Kuce / Zwykły art. 238.2.1
(Competition No: 1 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1KARMELEK (26)AdriannaGRZEGOREK (Mł.2006)077,27
   KUC / POL / Wałach / 2009 / - / inna / Wolling's Dante / Komańcza
   Szafran Marianna / Monika Grzegorek
Stajnia Maskawa
2BELMONDO (32)JuliaMICHALAK472,39
   
   
SKJ Stajnia Adamus
3PERS (6)ZuzannaSTRZYŻEWSKA475,07
   
   
UKS "Master" Gniezno
 PERS (6)WiktoriaLUTOMSKAelim
   
   
UKS Master Gniezno

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
50
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
78 s
Startowało koni
4
Ukończyło koni
3
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Tadeusz Szymoniak

Obsługa komputerowa, elektroniczny pomiar czasu, nagłośnienie: www.zmierzczas.pl tel. 601 624 797 - HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZT-B O Puchar Prezydenta Miasta Gniezna

Gniezno, Stadion Żużlowy, 13 maja 2017
Wydruk: 13-05-2017 17:48:37
2/Mini LL

(13-05-2017)
Obsługa komputerowa, elektroniczny pomiar czasu, nagłośnienie: www.zmierzczas.pl tel. 601 624 797 - HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 2 / Mini LL / Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
(Competition No: 2 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1COMET (36)MagdalenaMURAWSKA074,33
   HOL / - / - / 2008 / - / - / Corrado I / P-Contendra J
   - / Magdalena Murawska
KJ Zagórów
1KARMELEK (26)AdriannaGRZEGOREK (Mł.2006)075,41
   KUC / POL / Wałach / 2009 / - / inna / Wolling's Dante / Komańcza
   Szafran Marianna / Monika Grzegorek
Stajnia Maskawa
1COMET (36)MagdalenaMURAWSKA073,42
   HOL / - / - / 2008 / - / - / Corrado I / P-Contendra J
   - / Magdalena Murawska
KJ Zagórów
1HERA (38)KlaudiaWAWRZYNIAK069,81
   WLKP / POL / K / 2007 / - / Gniada / Domestos / Harfa po Ekwador
   Bogdan Jarych / Bogdan Jarych
SKJ Stajnia Adamus
1DANINA (34)JoannaMROZIŃSKA073,53
   
   
Stajnia Adamus
6DE LUNA (2)OlgaNOWAK181,11
   
   
JUKS Czekan
6KARTAGO (9)HalinaKOSAKOWSKA178,38
   
   
KJ Raduszyn
8KARTAGO (9)HalinaKOSAKOWSKA283,85
   
   
KJ Raduszyn
9BELMONDO (32)JuliaMICHALAK457,61
   
   
SKJ Stajnia Adamus
10DEVON HILL (16)AlicjaLISOWSKA (J.2000)684,96
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2011 / - / gniada / Le Voltaire / Dama
   Daria Wachnowska / Agnieszka Lisowska
Stajnia Toffel
 LINDAR (29)MałgorzataSOKOŁOWICZ (MJ.1996)elim
   Typ Pogrubiany / POL / Wałach / 2010 / - / kara / Baldor / Linda
   NN / Małgorzata Sokołowicz
KJ Sokół Damasławek
 LINDAR (29)MałgorzataSOKOŁOWICZ (MJ.1996)elim
   Typ Pogrubiany / POL / Wałach / 2010 / - / kara / Baldor / Linda
   NN / Małgorzata Sokołowicz
KJ Sokół Damasławek

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
70
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
78 s
Startowało koni
12
Ukończyło koni
10
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Tadeusz Szymoniak

Obsługa komputerowa, elektroniczny pomiar czasu, nagłośnienie: www.zmierzczas.pl tel. 601 624 797 - HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZT-B O Puchar Prezydenta Miasta Gniezna

Gniezno, Stadion Żużlowy, 13 maja 2017
Wydruk: 13-05-2017 17:48:38
3/LL

(13-05-2017)
Obsługa komputerowa, elektroniczny pomiar czasu, nagłośnienie: www.zmierzczas.pl tel. 601 624 797 - HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 3 / LL / Zwykły art. 238.2.1
(Competition No: 3 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1GRANIK (14)AleksandraNAZAR (JM.2003)047,06
   KUC / POL / Wałach / 2001 / - / bułana / Split/ / Grota/
   Jerzy Łukomski / Jerzy Łukomski
KJ Michałówka
2ODRECKA (37)KorneliaNAGŁA (MJ.1998)052,31
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / kara / Fred/ / Odra/
   Kornelia Nagła / Kirnelia Nagła
SKJ Stajnia Adamus
3PROGNOSTYK (23)NataliaSTELMASZAK (J.2000)057,73
   SP / POL / Wałach / 2011 / - / ciemnogniada / Guffi / / / Grand Amour
   Arkadiusz Stelmaszak / Arkadiusz Stelmaszak
Stajnia OWA
4COMET (36)MagdalenaMURAWSKA059,88
   HOL / - / - / 2008 / - / - / Corrado I / P-Contendra J
   - / Magdalena Murawska
KJ Zagórów
5JUMPER (15)JakubTOFFEL066,87
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2013 / - / ciemnogniada / Le Voltaire / Jędrusia
   Daria Wachnowska / Klaudia Kusz
Stajnia Toffel
6MIRADO (10)AleksandraANDRZEJEWSKA067,97
   
   
KJ Raduszyn
7NORINO (7)MartaORLIKOWSKA463,82
   Haflinger / GER / Wałach / 2003 / DE 467-000253403 / izabelowata / Novum / Semone
   GbR Sendig & Sendig & Jahn / Ryszard Nitka
UKS Master Gniezno
8TAJGA S (3)MartaWOŹNIAK471,35
   SP / POL / - / 2008 / - / -
   
Stajnia OWA Węglewskie Holędy
9DANINA (34)JoannaMROZIŃSKA471,86
   
   
Stajnia Adamus
10DE LUNA (2)OlgaNOWAK477,85
   
   
JUKS Czekan
11DEVON HILL (16)AlicjaLISOWSKA (J.2000)1589,23
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2011 / - / gniada / Le Voltaire / Dama
   Daria Wachnowska / Agnieszka Lisowska
Stajnia Toffel
12DE LUNA (2)OlgaNOWAK0T66,41
   
   
JUKS Czekan
13DANINA (34)JoannaMROZIŃSKA0T68,09
   
   
Stajnia Adamus
14MIRADO (10)AleksandraANDRZEJEWSKA0T70,72
   
   
KJ Raduszyn
 ORION (8)AnnaHENCLEWSKAelim
   
   
UKS Master Gniezno
 ORION (8)AnnaHENCLEWSKAelim
   
   
UKS Master Gniezno
 LINDAR (29)MałgorzataSOKOŁOWICZ (MJ.1996)rezyg
   Typ Pogrubiany / POL / Wałach / 2010 / - / kara / Baldor / Linda
   NN / Małgorzata Sokołowicz
KJ Sokół Damasławek

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
78 s
Startowało koni
17
Ukończyło koni
14
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Tadeusz Szymoniak

Obsługa komputerowa, elektroniczny pomiar czasu, nagłośnienie: www.zmierzczas.pl tel. 601 624 797 - HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZT-B O Puchar Prezydenta Miasta Gniezna

Gniezno, Stadion Żużlowy, 13 maja 2017
Wydruk: 13-05-2017 17:48:40
4/L

(13-05-2017)
Obsługa komputerowa, elektroniczny pomiar czasu, nagłośnienie: www.zmierzczas.pl tel. 601 624 797 - HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 4 / L / Dwufazowy art. 274.5.3
(Competition No: 4 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1PLEJADA (20)FilipLASKOWSKI053,70029,33
   WLKP / POL / Klacz / 2008 / 616007610262808 / siwa / Mistar / Mazzel / Pasja / Inblanco
   Marcin Grzeszczyk / Wiesław Laskowski
LKJ Abaria Iwno
2CYKOR (27)RoksanaBARCZAK (MJ.1998)051,12030,05
   SP / POL / Ogier / 2010 / 616009610243310 / siwa / Cypr / Retusz / Cynia / El Djazair
   Karol Robak / Tomasz Barczak
KJ Owczegłowy
3ODRECKA (37)KorneliaNAGŁA (MJ.1998)048,69031,53
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / kara / Fred/ / Odra/
   Kornelia Nagła / Kirnelia Nagła
SKJ Stajnia Adamus
4CZADIS TM (35)MagdalenaMURAWSKA052,19033,12
   SP / POL / O / 2003 / - / - / Czad / Haftka
   - / Beata Witkowska
KJ Zagórów
5HONDA (28)MaciejCEGLARSKI055,56033,28
   SP / POL / Klacz / 0000 / - / kasztanowata / Czad / Dido / Habenda / Niferak
   SK Nowielice / Maciej Ceglarski
Posadowskie TJ
6KAN KAN RO (13)JacekOLEJNICKI057,09039,76
   SP / POL / Wałach / 2011 / 616009610029111 / siwa / Cancoon / Kolia JK
   Robert Ostrowski / Robert Ostrowski
KJ Gołębin Stary
7SALAMINA (25)ZuzannaBAJAN049,81434,41
   SP / POL / Klacz / 2012 / 161009610161312 / kasztanowata / Sokrates / Corrado / Santini / Santos
   Jan Sołtysiak / Tadeusz Szymoniak
bpk
8POKER (19)WiktoriaFRANDZELSKA (J.2000)047,99438,56
   Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2008 / 616999520184308 / kasztanowata / NN / NN
   Marcin Łączny / Marcin Frandzelski
KJW
9JUPITER (18)MichałPOL054,31857,85
   SP / POL / Wałach / 2011 / - / kasztanowata / Vinwor / jutrzenka
   Andrzej Gos / Andrzej Gos
Stadnina Jutrzenka
10PROGNOSTYK (23)NataliaSTELMASZAK (J.2000)450,66
   SP / POL / Wałach / 2011 / - / ciemnogniada / Guffi / / / Grand Amour
   Arkadiusz Stelmaszak / Arkadiusz Stelmaszak
Stajnia OWA
11GRANIK (14)AleksandraNAZAR (JM.2003)858,66
   KUC / POL / Wałach / 2001 / - / bułana / Split/ / Grota/
   Jerzy Łukomski / Jerzy Łukomski
KJ Michałówka
12CORRERO S SON (17)MichałPOL860,96
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / siwa / Correro / Soprina
   Michał Pol / Michał Pol
Stadnina Jutrzenka
13INDEX (5)WeronikaJAZIKOWSKA861,44
   WLKP / POL / Wałach / 2002 / 616007611263602 / ciemnogniada / Dar/ / Intuicja/
   Robert Grunwald / Ryszard Nitka
UKS Master Gniezno
14NORINO (7)MartaORLIKOWSKA1767,51
   Haflinger / GER / Wałach / 2003 / DE 467-000253403 / izabelowata / Novum / Semone
   GbR Sendig & Sendig & Jahn / Ryszard Nitka
UKS Master Gniezno
15KAN KAN RO (13)JacekOLEJNICKI0T57,79
   SP / POL / Wałach / 2011 / 616009610029111 / siwa / Cancoon / Kolia JK
   Robert Ostrowski / Robert Ostrowski
KJ Gołębin Stary
16CORRERO S SON (17)MichałPOL8T50,36
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / siwa / Correro / Soprina
   Michał Pol / Michał Pol
Stadnina Jutrzenka
 TAJGA S (3)MartaWOŹNIAKelim
   SP / POL / - / 2008 / - / -
   
Stajnia OWA Węglewskie Holędy
 HERA (33)AdamHYBIAKelim
   WLKP / POL / Klacz / 2006 / POL 007 61 00158 61 / gniada / Lwówek / Hiacynta
   Pazdrowski Dariusz / Hybiak Adam
Klub Stajnia Adamus

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100/100
Liczba przeszkód(Obstacles)
8/5
Liczba skoków(Jumps)
9/5
Dystans (m)
350/230
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu(Time allowed)
65/43 s
Startowało koni
18
Ukończyło koni
16
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Tadeusz Szymoniak

Obsługa komputerowa, elektroniczny pomiar czasu, nagłośnienie: www.zmierzczas.pl tel. 601 624 797 - HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZT-B O Puchar Prezydenta Miasta Gniezna

Gniezno, Stadion Żużlowy, 13 maja 2017
Wydruk: 13-05-2017 17:48:42
5/L1

(13-05-2017)
Obsługa komputerowa, elektroniczny pomiar czasu, nagłośnienie: www.zmierzczas.pl tel. 601 624 797 - HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 5 / L1 / O wzrastajacym stopniu trudności z jokerem art. 269.5
(Competition No: 5 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1HONDA (28)MaciejCEGLARSKI4444,10
   SP / POL / Klacz / 0000 / - / kasztanowata / Czad / Dido / Habenda / Niferak
   SK Nowielice / Maciej Ceglarski
Posadowskie TJ
2INDEX (5)WeronikaJAZIKOWSKA4445,07
   WLKP / POL / Wałach / 2002 / 616007611263602 / ciemnogniada / Dar/ / Intuicja/
   Robert Grunwald / Ryszard Nitka
UKS Master Gniezno
3SALAMINA (25)ZuzannaBAJAN4450,29
   SP / POL / Klacz / 2012 / 161009610161312 / kasztanowata / Sokrates / Corrado / Santini / Santos
   Jan Sołtysiak / Tadeusz Szymoniak
bpk
4HERA (33)AdamHYBIAK4054,91
   WLKP / POL / Klacz / 2006 / POL 007 61 00158 61 / gniada / Lwówek / Hiacynta
   Pazdrowski Dariusz / Hybiak Adam
Klub Stajnia Adamus
5POKER (19)WiktoriaFRANDZELSKA (J.2000)3844,16
   Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2008 / 616999520184308 / kasztanowata / NN / NN
   Marcin Łączny / Marcin Frandzelski
KJW
6PLEJADA (20)FilipLASKOWSKI2945,35
   WLKP / POL / Klacz / 2008 / 616007610262808 / siwa / Mistar / Mazzel / Pasja / Inblanco
   Marcin Grzeszczyk / Wiesław Laskowski
LKJ Abaria Iwno
7CZADIS TM (35)MagdalenaMURAWSKA2075,29
   SP / POL / O / 2003 / - / - / Czad / Haftka
   - / Beata Witkowska
KJ Zagórów
8JUPITER (18)MichałPOL1592,31
   SP / POL / Wałach / 2011 / - / kasztanowata / Vinwor / jutrzenka
   Andrzej Gos / Andrzej Gos
Stadnina Jutrzenka
9ODRECKA (37)KorneliaNAGŁA (MJ.1998)1242,43
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / kara / Fred/ / Odra/
   Kornelia Nagła / Kirnelia Nagła
SKJ Stajnia Adamus
10CYKOR (27)RoksanaBARCZAK (MJ.1998)1248,82
   SP / POL / Ogier / 2010 / 616009610243310 / siwa / Cypr / Retusz / Cynia / El Djazair
   Karol Robak / Tomasz Barczak
KJ Owczegłowy

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
105
Liczba przeszkód(Obstacles)
8
Liczba skoków(Jumps)
8
Dystans (m)
330
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
61 s
Startowało koni
10
Ukończyło koni
10
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Tadeusz Szymoniak

Obsługa komputerowa, elektroniczny pomiar czasu, nagłośnienie: www.zmierzczas.pl tel. 601 624 797 - HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com