UJEŻDŻENIE - Zawody Regionalne i Towarzyskie

JARUŻYN, 16.09.2017r.
Wydruk: 18-09-2017 11:29:41
1/L-1
08:00
(16-09-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Piotr MasĹ‚owski, GrudziÄ…dz, P2-042017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 1 / L-1 / (towarzyski)
(Competition No: 1 / )

sędzia C: Joanna Kruk

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
C %Wynik (Result)
1MEDEA (17)MonikaŁUKOWSKA (JM.2004)65,263
(1)
65,263
(1)
   SP / POL / Klacz / 1997 (20) / - / gniada / Justin Damiro / Migma
   Joanna Tomczuk / Joanna Tomczuk
Bpk
2LOTOS (28)PatrycjaWAWRZON (MJ.1998)63,421
(2)
63,421
(2)
   Typ Szlachetny / POL / Wałach / 2006 (11) / - / kasztanowata / Lotnik / Łopuszanka
   Sternicki Lech / Aneta Mątowska
KJ Młyńska Struga
3SONATA II N (13)RozaliaTOMCZAK (JM.2004)61,842
(3)
61,842
(3)
   SP / POL / Klacz / 2010 (7) / - / gniada / Landor / Sanmarina
   Wojciech Nowak / Wojciech Nowak
Stajnia Jarużyn
4DEMON (8)JoannaSIENKIEWICZ58,947
(4)
58,947
(4)
   Typ Szlachetny / POL / Wałach / 2009 (8) / - / gniada / nn / nn
   Sebastian Jach / Bartosz Michałek
Klub Jeździecki Classic
5TZIGANE DE LA COUR (2)KacperSUCHOMSKI (JM.2003)57,632
(5)
57,632
(5)
   Selle Francais / FRA / Wałach / 2007 (10) / - / kasztanowata / Helios de la cour ll / Idane de la cour
   - / Mariusz Suchomski
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Walter
 



HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Piotr MasĹ‚owski, GrudziÄ…dz, P2-042017-1)



WYNIKI
UJEŻDŻENIE - Zawody Regionalne i Towarzyskie

JARUŻYN, 16.09.2017r.
Wydruk: 18-09-2017 11:29:42
2/L-3
09:10
(16-09-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Piotr MasĹ‚owski, GrudziÄ…dz, P2-042017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 2 / L-3 / (towarzyski)
(Competition No: 2 / )

sędzia C: Marlena Gruca-Rucińska

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
C %Wynik (Result)
1MEDEA (17)MonikaŁUKOWSKA (JM.2004)64,318
(1)
64,318
(1)
   SP / POL / Klacz / 1997 (20) / - / gniada / Justin Damiro / Migma
   Joanna Tomczuk / Joanna Tomczuk
Bpk
2LOTOS (28)PatrycjaWAWRZON (MJ.1998)61,136
(2)
61,136
(2)
   Typ Szlachetny / POL / Wałach / 2006 (11) / - / kasztanowata / Lotnik / Łopuszanka
   Sternicki Lech / Aneta Mątowska
KJ Młyńska Struga
3DEMON (8)JoannaSIENKIEWICZ60,227
(3)
60,227
(3)
   Typ Szlachetny / POL / Wałach / 2009 (8) / - / gniada / nn / nn
   Sebastian Jach / Bartosz Michałek
Klub Jeździecki Classic
4SONATA II N (13)RozaliaTOMCZAK (JM.2004)60,000
(4)
60,000
(4)
   SP / POL / Klacz / 2010 (7) / - / gniada / Landor / Sanmarina
   Wojciech Nowak / Wojciech Nowak
Stajnia Jarużyn
5TZIGANE DE LA COUR (2)KacperSUCHOMSKI (JM.2003)58,864
(5)
58,864
(5)
   Selle Francais / FRA / Wałach / 2007 (10) / - / kasztanowata / Helios de la cour ll / Idane de la cour
   - / Mariusz Suchomski
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Walter
 



HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Piotr MasĹ‚owski, GrudziÄ…dz, P2-042017-1)



WYNIKI
UJEŻDŻENIE - Zawody Regionalne i Towarzyskie

JARUŻYN, 16.09.2017r.
Wydruk: 18-09-2017 11:29:43
100/RUNDA L

(16-09-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Piotr MasĹ‚owski, GrudziÄ…dz, P2-042017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 100 / RUNDA L / (towarzyska)
(Competition No: 100 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
WynikNagroda
Prize
L-1L-3końcowy
1MEDEA (17)MonikaŁUKOWSKA (JM.2004)65,263
(1)
64,318
(1)
129,581
   SP / POL / Klacz / 1997 (20) / - / gniada / Justin Damiro / Migma
   Joanna Tomczuk / Joanna Tomczuk
Bpk
2LOTOS (28)PatrycjaWAWRZON (MJ.1998)63,421
(2)
61,136
(2)
124,557
   Typ Szlachetny / POL / Wałach / 2006 (11) / - / kasztanowata / Lotnik / Łopuszanka
   Sternicki Lech / Aneta Mątowska
KJ Młyńska Struga
3SONATA II N (13)RozaliaTOMCZAK (JM.2004)61,842
(3)
60,000
(4)
121,842
   SP / POL / Klacz / 2010 (7) / - / gniada / Landor / Sanmarina
   Wojciech Nowak / Wojciech Nowak
Stajnia Jarużyn
4DEMON (8)JoannaSIENKIEWICZ58,947
(4)
60,227
(3)
119,174
   Typ Szlachetny / POL / Wałach / 2009 (8) / - / gniada / nn / nn
   Sebastian Jach / Bartosz Michałek
Klub Jeździecki Classic
5TZIGANE DE LA COUR (2)KacperSUCHOMSKI (JM.2003)57,632
(5)
58,864
(5)
116,496
   Selle Francais / FRA / Wałach / 2007 (10) / - / kasztanowata / Helios de la cour ll / Idane de la cour
   - / Mariusz Suchomski
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
Liczba przeszkód(Obstacles)
Liczba skoków(Jumps)
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu(Time allowed)
s
Startowało koni
5
Ukończyło koni
5
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Walter
 Gospodarz toru:



HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Piotr MasĹ‚owski, GrudziÄ…dz, P2-042017-1)



WYNIKI
UJEŻDŻENIE - Zawody Regionalne i Towarzyskie

JARUŻYN, 16.09.2017r.
Wydruk: 18-09-2017 11:29:44
1a/L-1 KUCE

(16-09-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Piotr MasĹ‚owski, GrudziÄ…dz, P2-042017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 1a / L-1 KUCE / (towarzyski)
(Competition No: 1a / )

sędzia C: Joanna Kruk

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
C %Wynik (Result)
1KIMBERLY (21)MajaMIECIELSKA (Mł.2006)55,263
(1)
55,263
(1)
   Kuc Walijski / POL / Klacz / 2011 (6) / - / kasztanowata / Falk / Kirsten
   U.Z. Bedlińscy / U.Z. Bedlińscy
Ośrodek Sportów Konnych Nowy Ciechocinek
2AMBERVILLE (6)KatarzynaORŁOWSKA55,000
(2)
55,000
(2)
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2008 (9) / POL013520089808 / siwa / Falk / Amber I
   Urszula i Zbigniew Bedlińscy / Urszula i Zbigniew Bedlińscy
Ośrodek Sportów Konnych w Nowym Ciechocinku
3PAULIENTJE (20)ZofiaHOFFMANN (JM.2005)52,105
(3)
52,105
(3)
   Kuc Szetlandzki / NED / Klacz / 2000 (17) / - / kara / Fanster / Floortje
   Holandia / U.Z. Bedlińscy
Ośrodek Sportów Konnych Nowy Ciechocinek
3AMBER I (5)NataliaŚWIĄTKOWSKA (JM.2004)52,105
(3)
52,105
(3)
   Haflinger / POL / Klacz / 2002 (15) / - / izabelowata / Wairan / Emmely van de Margahoeve
   Urszula i Zbigniew Bedlińscy / Urszula i Zbigniew Bedlińscy
Ośrodek Sportów Konnych w Nowym Ciechocinku

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Walter
 



HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Piotr MasĹ‚owski, GrudziÄ…dz, P2-042017-1)



WYNIKI
UJEŻDŻENIE - Zawody Regionalne i Towarzyskie

JARUŻYN, 16.09.2017r.
Wydruk: 18-09-2017 11:29:45
2a/L-3 KUCE

(16-09-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Piotr MasĹ‚owski, GrudziÄ…dz, P2-042017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 2a / L-3 KUCE / (towarzyski)
(Competition No: 2a / )

sędzia C: Marlena Gruca-Rucińska

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
C %Wynik (Result)
1AMBERVILLE (6)KatarzynaORŁOWSKA59,773
(1)
59,773
(1)
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2008 (9) / POL013520089808 / siwa / Falk / Amber I
   Urszula i Zbigniew Bedlińscy / Urszula i Zbigniew Bedlińscy
Ośrodek Sportów Konnych w Nowym Ciechocinku
2KIMBERLY (21)MajaMIECIELSKA (Mł.2006)56,545
(2)
56,545
(2)
   Kuc Walijski / POL / Klacz / 2011 (6) / - / kasztanowata / Falk / Kirsten
   U.Z. Bedlińscy / U.Z. Bedlińscy
Ośrodek Sportów Konnych Nowy Ciechocinek
3AMBER I (5)NataliaŚWIĄTKOWSKA (JM.2004)53,409
(3)
53,409
(3)
   Haflinger / POL / Klacz / 2002 (15) / - / izabelowata / Wairan / Emmely van de Margahoeve
   Urszula i Zbigniew Bedlińscy / Urszula i Zbigniew Bedlińscy
Ośrodek Sportów Konnych w Nowym Ciechocinku
4PAULIENTJE (20)ZofiaHOFFMANN (JM.2005)50,909
(4)
50,909
(4)
   Kuc Szetlandzki / NED / Klacz / 2000 (17) / - / kara / Fanster / Floortje
   Holandia / U.Z. Bedlińscy
Ośrodek Sportów Konnych Nowy Ciechocinek

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Walter
 



HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Piotr MasĹ‚owski, GrudziÄ…dz, P2-042017-1)



WYNIKI
UJEŻDŻENIE - Zawody Regionalne i Towarzyskie

JARUŻYN, 16.09.2017r.
Wydruk: 18-09-2017 11:29:46
100a/RUNDA L

(16-09-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Piotr MasĹ‚owski, GrudziÄ…dz, P2-042017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 100a / RUNDA L / KUCE (towarzyska)
(Competition No: 100a / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
WynikNagroda
Prize
L-1L-3końcowy
1AMBERVILLE (6)KatarzynaORŁOWSKA55,000
(2)
59,773
(1)
114,773
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2008 (9) / POL013520089808 / siwa / Falk / Amber I
   Urszula i Zbigniew Bedlińscy / Urszula i Zbigniew Bedlińscy
Ośrodek Sportów Konnych w Nowym Ciechocinku
2KIMBERLY (21)MajaMIECIELSKA (Mł.2006)55,263
(1)
56,545
(2)
111,808
   Kuc Walijski / POL / Klacz / 2011 (6) / - / kasztanowata / Falk / Kirsten
   U.Z. Bedlińscy / U.Z. Bedlińscy
Ośrodek Sportów Konnych Nowy Ciechocinek
3AMBER I (5)NataliaŚWIĄTKOWSKA (JM.2004)52,105
(3)
53,409
(3)
105,514
   Haflinger / POL / Klacz / 2002 (15) / - / izabelowata / Wairan / Emmely van de Margahoeve
   Urszula i Zbigniew Bedlińscy / Urszula i Zbigniew Bedlińscy
Ośrodek Sportów Konnych w Nowym Ciechocinku
4PAULIENTJE (20)ZofiaHOFFMANN (JM.2005)52,105
(3)
50,909
(4)
103,014
   Kuc Szetlandzki / NED / Klacz / 2000 (17) / - / kara / Fanster / Floortje
   Holandia / U.Z. Bedlińscy
Ośrodek Sportów Konnych Nowy Ciechocinek

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
Liczba przeszkód(Obstacles)
Liczba skoków(Jumps)
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu(Time allowed)
s
Startowało koni
4
Ukończyło koni
4
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Walter
 Gospodarz toru:



HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Piotr MasĹ‚owski, GrudziÄ…dz, P2-042017-1)



WYNIKI
UJEŻDŻENIE - Zawody Regionalne i Towarzyskie

JARUŻYN, 16.09.2017r.
Wydruk: 18-09-2017 11:29:47
3/P-1
10:30
(16-09-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Piotr MasĹ‚owski, GrudziÄ…dz, P2-042017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 3 / P-1 / (towarzyski)
(Competition No: 3 / )

sędzia C: Marlena Gruca-Rucińska

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
C %Wynik (Result)
1SCHANEL (24)AnnaSTAROWOITOWA-SWIATKOWSKA63,800
(1)
63,800
(1)
   SP / POL / Klacz / 2012 (5) / 616009580169012 / ciemnogniada / Rammstein / Skaja
   Kołpak Beata / Jakub Świątkowski / Anna Świątkowska
JKS Rywal
2DEMOSFEN (16)OlgaBIAŁKOWSKA (J.1999)60,000
(2)
60,000
(2)
   Hanowerska / BLR / Wałach / 2001 (16) / 616009520111301 / gniada / Brig / Damfosa
   Stadnina Progres- Grodno, Białoruś / Adrian Andrasiewicz
Klub Jeździecki Cavalier
3PRYMUS (15)OlgaWODZYŃSKA (JM.2003)58,200
(3)
58,200
(3)
   Wielkopolska / POL / Wałach / 2008 (9) / - / kara / Trawers / Peja
   Marcin Pogorzelski / Lidia Wodzyńska
Klub Jeździecki Cavalier
4KABA (38)WeronikaDOBUSZEWSKA (JM.2002)53,100
(4)
53,100
(4)
   SP / POL / Klacz / 2006 (11) / - / ciemnogniada / Kamrat / Nn
   Brak / Sylwia Dobuszewska
JKS Rywal
5SAHARA (19)NataliaMILA (MJ.1998)51,600
(5)
51,600
(5)
   SP / POL / Klacz / 2000 (17) / - / kara / Hornoch / Salome
   Łukasz Ziółkowski / Natalia Mila
Bpk

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Walter
 



HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Piotr MasĹ‚owski, GrudziÄ…dz, P2-042017-1)



WYNIKI
UJEŻDŻENIE - Zawody Regionalne i Towarzyskie

JARUŻYN, 16.09.2017r.
Wydruk: 18-09-2017 11:29:48
4/P-2
11:40
(16-09-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Piotr MasĹ‚owski, GrudziÄ…dz, P2-042017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 4 / P-2 / (towarzyski)
(Competition No: 4 / )

sędzia C: Joanna Kruk

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
C %Wynik (Result)
1DEMOSFEN (16)OlgaBIAŁKOWSKA (J.1999)63,788
(1)
63,788
(1)
   Hanowerska / BLR / Wałach / 2001 (16) / 616009520111301 / gniada / Brig / Damfosa
   Stadnina Progres- Grodno, Białoruś / Adrian Andrasiewicz
Klub Jeździecki Cavalier
2PRYMUS (15)OlgaWODZYŃSKA (JM.2003)58,136
(2)
58,136
(2)
   Wielkopolska / POL / Wałach / 2008 (9) / - / kara / Trawers / Peja
   Marcin Pogorzelski / Lidia Wodzyńska
Klub Jeździecki Cavalier
3SCHANEL (24)AnnaSTAROWOITOWA-SWIATKOWSKA57,121
(3)
57,121
(3)
   SP / POL / Klacz / 2012 (5) / 616009580169012 / ciemnogniada / Rammstein / Skaja
   Kołpak Beata / Jakub Świątkowski / Anna Świątkowska
JKS Rywal
4KABA (38)WeronikaDOBUSZEWSKA (JM.2002)56,667
(4)
56,667
(4)
   SP / POL / Klacz / 2006 (11) / - / ciemnogniada / Kamrat / Nn
   Brak / Sylwia Dobuszewska
JKS Rywal
5SAHARA (19)NataliaMILA (MJ.1998)53,636
(5)
53.636
(5)
   SP / POL / Klacz / 2000 (17) / - / kara / Hornoch / Salome
   Łukasz Ziółkowski / Natalia Mila
Bpk

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Walter
 



HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Piotr MasĹ‚owski, GrudziÄ…dz, P2-042017-1)



WYNIKI
UJEŻDŻENIE - Zawody Regionalne i Towarzyskie

JARUŻYN, 16.09.2017r.
Wydruk: 18-09-2017 11:29:49
200/RUNDA P

(16-09-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Piotr MasĹ‚owski, GrudziÄ…dz, P2-042017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 200 / RUNDA P / (towarzyska)
(Competition No: 200 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
WynikNagroda
Prize
P-1P-2końcowy
1DEMOSFEN (16)OlgaBIAŁKOWSKA (J.1999)60,000
(2)
63,788
(1)
123,788
   Hanowerska / BLR / Wałach / 2001 (16) / 616009520111301 / gniada / Brig / Damfosa
   Stadnina Progres- Grodno, Białoruś / Adrian Andrasiewicz
Klub Jeździecki Cavalier
2SCHANEL (24)AnnaSTAROWOITOWA-SWIATKOWSKA63,800
(1)
57,121
(3)
120,921
   SP / POL / Klacz / 2012 (5) / 616009580169012 / ciemnogniada / Rammstein / Skaja
   Kołpak Beata / Jakub Świątkowski / Anna Świątkowska
JKS Rywal
3PRYMUS (15)OlgaWODZYŃSKA (JM.2003)58,200
(3)
58,136
(2)
116,336
   Wielkopolska / POL / Wałach / 2008 (9) / - / kara / Trawers / Peja
   Marcin Pogorzelski / Lidia Wodzyńska
Klub Jeździecki Cavalier
4KABA (38)WeronikaDOBUSZEWSKA (JM.2002)53,100
(4)
56,667
(4)
109,767
   SP / POL / Klacz / 2006 (11) / - / ciemnogniada / Kamrat / Nn
   Brak / Sylwia Dobuszewska
JKS Rywal
5SAHARA (19)NataliaMILA (MJ.1998)51,600
(5)
53.636
(5)
105,236
   SP / POL / Klacz / 2000 (17) / - / kara / Hornoch / Salome
   Łukasz Ziółkowski / Natalia Mila
Bpk

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
Liczba przeszkód(Obstacles)
Liczba skoków(Jumps)
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu(Time allowed)
s
Startowało koni
5
Ukończyło koni
5
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Walter
 Gospodarz toru:



HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Piotr MasĹ‚owski, GrudziÄ…dz, P2-042017-1)



WYNIKI
UJEŻDŻENIE - Zawody Regionalne i Towarzyskie

JARUŻYN, 16.09.2017r.
Wydruk: 18-09-2017 11:29:50
5/L-1
12:50
(16-09-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Piotr MasĹ‚owski, GrudziÄ…dz, P2-042017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 5 / L-1 / (regionalny)
(Competition No: 5 / )

sędzia C: Joanna Kruk

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
C %Wynik (Result)
1ALABAMA (1)KingaKOZŁOWSKA62,368
(1)
62,368
(1)
   SP / POL / Klacz / 2009 (8) / - / ciemnogniada / Bajou du Rouet / Airwalmo
   Andrzej Szczepański / Skonieczny Waldemar
Toruński KJK
2NARAM (12)AgnieszkaDRYJAS61,316
(2)
61,316
(2)
   SP / POL / Wałach / 2005 (12) / - / kasztanowata / Romualdo / Nasza Mi
   Marcin Gerke / Agnieszka Dryjas
JKS Rywal Grudziądz
3ARMANI (18)AntoninaWÓJTOWICZ (JM.2003)59,211
(3)
59,211
(3)
   Sp - Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2007 (10) / - / kasztanowata / Parys / Aga
   Renata Wójcik / Jakub Michalak
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
4ELSKAMP T (4)ZbigniewBEDLIŃSKI58,421
(4)
58,421
(4)
   KWPN / POL / Wałach / 2009 (8) / - / ciemnogniada / Waldemar / Kionda
   Urszula i Zbigniew Bedlińscy / Urszula i Zbigniew Bedlińscy
Ośrodek Sportów Konnych w Nowym Ciechocinku
5CZANTORIA (41)NataliaSIENKIEWICZ (MJ.1998)51,842
(5)
51,842
(5)
   SP / POL / Klacz / 2005 (12) / - / gniada / Grikos / Czarina
   Jerzy Joskowski / Violetta Sienkiewicz
Toruński Klub Jazdy Konnej
6FANCI (44)AndrzejBEDLIŃSKI51,579
(6)
51,579
(6)
   
   
Ośrodek Sportów Konnych w Nowym Ciechocinku

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Walter
 



HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Piotr MasĹ‚owski, GrudziÄ…dz, P2-042017-1)



WYNIKI
UJEŻDŻENIE - Zawody Regionalne i Towarzyskie

JARUŻYN, 16.09.2017r.
Wydruk: 18-09-2017 11:29:51
6/L-3
13:40
(16-09-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Piotr MasĹ‚owski, GrudziÄ…dz, P2-042017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 6 / L-3 / (regionalny)
(Competition No: 6 / )

sędzia C: Łukasz Walter

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
C %Wynik (Result)
1NARAM (12)AgnieszkaDRYJAS62,273
(1)
62,273
(1)
   SP / POL / Wałach / 2005 (12) / - / kasztanowata / Romualdo / Nasza Mi
   Marcin Gerke / Agnieszka Dryjas
JKS Rywal Grudziądz
2ELSKAMP T (4)ZbigniewBEDLIŃSKI58,864
(2)
58,864
(2)
   KWPN / POL / Wałach / 2009 (8) / - / ciemnogniada / Waldemar / Kionda
   Urszula i Zbigniew Bedlińscy / Urszula i Zbigniew Bedlińscy
Ośrodek Sportów Konnych w Nowym Ciechocinku
3ALABAMA (1)KingaKOZŁOWSKA58,636
(3)
58,636
(3)
   SP / POL / Klacz / 2009 (8) / - / ciemnogniada / Bajou du Rouet / Airwalmo
   Andrzej Szczepański / Skonieczny Waldemar
Toruński KJK
4ARMANI (18)AntoninaWÓJTOWICZ (JM.2003)57,955
(4)
57,955
(4)
   Sp - Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2007 (10) / - / kasztanowata / Parys / Aga
   Renata Wójcik / Jakub Michalak
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
5FANCI (44)AndrzejBEDLIŃSKI55,227
(5)
55,227
(5)
   
   
Ośrodek Sportów Konnych w Nowym Ciechocinku
6CZANTORIA (41)NataliaSIENKIEWICZ (MJ.1998)46,591
(6)
46,591
(6)
   SP / POL / Klacz / 2005 (12) / - / gniada / Grikos / Czarina
   Jerzy Joskowski / Violetta Sienkiewicz
Toruński Klub Jazdy Konnej

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Walter
 



HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Piotr MasĹ‚owski, GrudziÄ…dz, P2-042017-1)



WYNIKI
UJEŻDŻENIE - Zawody Regionalne i Towarzyskie

JARUŻYN, 16.09.2017r.
Wydruk: 18-09-2017 11:29:52
300/RUNDA L

(16-09-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Piotr MasĹ‚owski, GrudziÄ…dz, P2-042017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 300 / RUNDA L / (regionalna)
(Competition No: 300 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
WynikNagroda
Prize
L-1L-3końcowy
1NARAM (12)AgnieszkaDRYJAS61,316
(2)
62,273
(1)
123,589
   SP / POL / Wałach / 2005 (12) / - / kasztanowata / Romualdo / Nasza Mi
   Marcin Gerke / Agnieszka Dryjas
JKS Rywal Grudziądz
2ALABAMA (1)KingaKOZŁOWSKA62,368
(1)
58,636
(3)
121,004
   SP / POL / Klacz / 2009 (8) / - / ciemnogniada / Bajou du Rouet / Airwalmo
   Andrzej Szczepański / Skonieczny Waldemar
Toruński KJK
3ELSKAMP T (4)ZbigniewBEDLIŃSKI58,421
(4)
58,864
(2)
117,285
   KWPN / POL / Wałach / 2009 (8) / - / ciemnogniada / Waldemar / Kionda
   Urszula i Zbigniew Bedlińscy / Urszula i Zbigniew Bedlińscy
Ośrodek Sportów Konnych w Nowym Ciechocinku
4ARMANI (18)AntoninaWÓJTOWICZ (JM.2003)59,211
(3)
57,955
(4)
117,166
   Sp - Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2007 (10) / - / kasztanowata / Parys / Aga
   Renata Wójcik / Jakub Michalak
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
5FANCI (44)AndrzejBEDLIŃSKI51,579
(6)
55,227
(5)
106,806
   
   
Ośrodek Sportów Konnych w Nowym Ciechocinku
6CZANTORIA (41)NataliaSIENKIEWICZ (MJ.1998)51,842
(5)
46,591
(6)
98,433
   SP / POL / Klacz / 2005 (12) / - / gniada / Grikos / Czarina
   Jerzy Joskowski / Violetta Sienkiewicz
Toruński Klub Jazdy Konnej

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
Liczba przeszkód(Obstacles)
Liczba skoków(Jumps)
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu(Time allowed)
s
Startowało koni
6
Ukończyło koni
6
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Walter
 Gospodarz toru:



HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Piotr MasĹ‚owski, GrudziÄ…dz, P2-042017-1)



WYNIKI
UJEŻDŻENIE - Zawody Regionalne i Towarzyskie

JARUŻYN, 16.09.2017r.
Wydruk: 18-09-2017 11:29:53
5a/L-1 KUCE

(16-09-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Piotr MasĹ‚owski, GrudziÄ…dz, P2-042017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 5a / L-1 KUCE / (regionalny)
(Competition No: 5a / )

sędzia C: Jonna Kruk

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
C %Wynik (Result)
1ARABIAN-ATIN-RO (26)KlaudiaKOSTRZEWSKA (MJ.1997)59,211
(1)
59,211
(1)
   Kuc Walijski / POL / Ogier / 2012 (5) / 616013610122112 / izabelowata / Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza / Apasjonata Viva Viva / Carmana's Neptun
   - / Iveco Truck Partner
St. J Baborówko

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Walter
 



HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Piotr MasĹ‚owski, GrudziÄ…dz, P2-042017-1)



WYNIKI
UJEŻDŻENIE - Zawody Regionalne i Towarzyskie

JARUŻYN, 16.09.2017r.
Wydruk: 18-09-2017 11:29:54
6a/L-3 KUCE

(16-09-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Piotr MasĹ‚owski, GrudziÄ…dz, P2-042017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 6a / L-3 KUCE / (regionalny)
(Competition No: 6a / )

sędzia C: Łukasz Walter

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
C %Wynik (Result)
1ARABIAN-ATIN-RO (26)KlaudiaKOSTRZEWSKA (MJ.1997)59,318
(1)
59,318
(1)
   Kuc Walijski / POL / Ogier / 2012 (5) / 616013610122112 / izabelowata / Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza / Apasjonata Viva Viva / Carmana's Neptun
   - / Iveco Truck Partner
St. J Baborówko

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Walter
 



HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Piotr MasĹ‚owski, GrudziÄ…dz, P2-042017-1)



WYNIKI
UJEŻDŻENIE - Zawody Regionalne i Towarzyskie

JARUŻYN, 16.09.2017r.
Wydruk: 18-09-2017 11:29:55
300a/RUNDA L

(16-09-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Piotr MasĹ‚owski, GrudziÄ…dz, P2-042017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 300a / RUNDA L / KUCE (regionalna)
(Competition No: 300a / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
WynikNagroda
Prize
L-1L-3końcowy
1ARABIAN-ATIN-RO (26)KlaudiaKOSTRZEWSKA (MJ.1997)59,211
(1)
59,318
(1)
118,529
   Kuc Walijski / POL / Ogier / 2012 (5) / 616013610122112 / izabelowata / Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza / Apasjonata Viva Viva / Carmana's Neptun
   - / Iveco Truck Partner
St. J Baborówko

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
Liczba przeszkód(Obstacles)
Liczba skoków(Jumps)
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu(Time allowed)
s
Startowało koni
1
Ukończyło koni
1
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Walter
 Gospodarz toru:



HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Piotr MasĹ‚owski, GrudziÄ…dz, P2-042017-1)



WYNIKI
UJEŻDŻENIE - Zawody Regionalne i Towarzyskie

JARUŻYN, 16.09.2017r.
Wydruk: 18-09-2017 11:29:56
7/P-1
14:30
(16-09-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Piotr MasĹ‚owski, GrudziÄ…dz, P2-042017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 7 / P-1 / (regionalny)
(Competition No: 7 / )

sędzia C: Łukasz Walter
sędzia B: Marlena Gruca-Rucińska

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
C %B %Wynik (Result)
1ALEX (33)OlgaMASŁOWSKA65,800
(1)
65,000
(1)
65,400
(1)
   WLKP / POL / Wałach / 2010 (7) / 616007661498010 / siwa / Lintasboy R / Anbra
   ---- / Krzysztof Rokicinski
JKS Rywal
2POTOK (34)NataliaPOKORA62,200
(2)
61,400
(2)
61,800
(2)
   WLKP / POL / Wałach / 2003 (14) / POL007520036503 / ciemnogniada / Dżentelmen / Parta
   Maria Kałużna / natalia Pokora
Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
3TWISTER (7)AleksandraRING (J.2000)61,000
(3)
60,200
(4)
60,600
(3)
   Wielkopolska / POL / Wałach / 2005 (12) / POL007520018605 / siwa / Machandel / Tara
   Andrzej Nowakowski / Aleksandra Ring
Kj Stajnia Jarużyn
4SHERIDAN (32)KingaRZEPKA59,600
(6)
60,800
(3)
60,200
(4)
   WLKP / POL / Wałach / 2009 (8) / - / ciemnogniada / Roland / Sofa
   Kinga Rzepka / Kinga Rzepka
KJ Classic
5URBANUS 8 (40)HannaHUDZIAK (JM.2002)61,000
(3)
59,200
(5)
60,100
(5)
   KWPN / POL / Wałach / 2001 (16) / - / kasztanowata / CALVADOS / PIMPERNEL
   BRAK / MARIKA PEPLIŃSKA
UKJ Karmen Niekłonice
6KRYSZTAŁ J (37)MichalinaMATUSZAK (J.1999)61,000
(3)
58,800
(7)
59,900
(6)
   Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2011 (6) / 616009520054411 / gniada / Landor / Kanada
   Krystyna Jędrzejewska / Adam Matuszak
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
7NADIN LOVE (39)KajaDYLEWSKA (J.1999)58,600
(7)
59,200
(5)
58,900
(7)
   SP / POL / Klacz / 2008 (9) / - / kasztanowata / Love Affair / Nela
   Ewa Gotowska / Jarosław Dylewski
Stajnia Jarużyn
8PASJA (30)NataliaPOKORA57,800
(8)
58,000
(8)
57,900
(8)
   WLKP / POL / Klacz / 2009 (8) / POL007520035209 / gniada / Concert / Parta II
   Maria Kałużna / Natalia Pokora
Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Walter
 



HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Piotr MasĹ‚owski, GrudziÄ…dz, P2-042017-1)



WYNIKI
UJEŻDŻENIE - Zawody Regionalne i Towarzyskie

JARUŻYN, 16.09.2017r.
Wydruk: 18-09-2017 11:29:57
8/P-2
16:00
(16-09-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Piotr MasĹ‚owski, GrudziÄ…dz, P2-042017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 8 / P-2 / (regionalny)
(Competition No: 8 / )

sędzia C: Łukasz Walter
sędzia B: Marlena Gruca-Rucińska

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
C %B %Wynik (Result)
1ALEX (33)OlgaMASŁOWSKA64,545
(1)
65,152
(1)
64,849
(1)
   WLKP / POL / Wałach / 2010 (7) / 616007661498010 / siwa / Lintasboy R / Anbra
   ---- / Krzysztof Rokicinski
JKS Rywal
2PASJA (30)NataliaPOKORA60,758
(3)
60,303
(2)
60,531
(2)
   WLKP / POL / Klacz / 2009 (8) / POL007520035209 / gniada / Concert / Parta II
   Maria Kałużna / Natalia Pokora
Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
3POTOK (34)NataliaPOKORA60,758
(3)
59,091
(4)
59,925
(3)
   WLKP / POL / Wałach / 2003 (14) / POL007520036503 / ciemnogniada / Dżentelmen / Parta
   Maria Kałużna / natalia Pokora
Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
4SHERIDAN (32)KingaRZEPKA61,212
(2)
58,485
(5)
59,849
(4)
   WLKP / POL / Wałach / 2009 (8) / - / ciemnogniada / Roland / Sofa
   Kinga Rzepka / Kinga Rzepka
KJ Classic
5NADIN LOVE (39)KajaDYLEWSKA (J.1999)59,242
(5)
59,545
(3)
59,394
(5)
   SP / POL / Klacz / 2008 (9) / - / kasztanowata / Love Affair / Nela
   Ewa Gotowska / Jarosław Dylewski
Stajnia Jarużyn
6URBANUS 8 (40)HannaHUDZIAK (JM.2002)55,621
(6)
54,712
(7)
55,167
(6)
   KWPN / POL / Wałach / 2001 (16) / - / kasztanowata / CALVADOS / PIMPERNEL
   BRAK / MARIKA PEPLIŃSKA
UKJ Karmen Niekłonice
7TWISTER (7)AleksandraRING (J.2000)52,682
(7)
55,640
(6)
54,161
(7)
   Wielkopolska / POL / Wałach / 2005 (12) / POL007520018605 / siwa / Machandel / Tara
   Andrzej Nowakowski / Aleksandra Ring
Kj Stajnia Jarużyn

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Walter
 



HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Piotr MasĹ‚owski, GrudziÄ…dz, P2-042017-1)



WYNIKI
UJEŻDŻENIE - Zawody Regionalne i Towarzyskie

JARUŻYN, 16.09.2017r.
Wydruk: 18-09-2017 11:29:58
500/RUNDA P

(16-09-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Piotr MasĹ‚owski, GrudziÄ…dz, P2-042017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 500 / RUNDA P / (regionalna)
(Competition No: 500 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
WynikNagroda
Prize
P-1P-2końcowy
1ALEX (33)OlgaMASŁOWSKA65,400
(1)
64,849
(1)
130,249
   WLKP / POL / Wałach / 2010 (7) / 616007661498010 / siwa / Lintasboy R / Anbra
   ---- / Krzysztof Rokicinski
JKS Rywal
2POTOK (34)NataliaPOKORA61,800
(2)
59,925
(3)
121,725
   WLKP / POL / Wałach / 2003 (14) / POL007520036503 / ciemnogniada / Dżentelmen / Parta
   Maria Kałużna / natalia Pokora
Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
3SHERIDAN (32)KingaRZEPKA60,200
(4)
59,849
(4)
120,049
   WLKP / POL / Wałach / 2009 (8) / - / ciemnogniada / Roland / Sofa
   Kinga Rzepka / Kinga Rzepka
KJ Classic
4PASJA (30)NataliaPOKORA57,900
(8)
60,531
(2)
118,431
   WLKP / POL / Klacz / 2009 (8) / POL007520035209 / gniada / Concert / Parta II
   Maria Kałużna / Natalia Pokora
Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
5NADIN LOVE (39)KajaDYLEWSKA (J.1999)58,900
(7)
59,394
(5)
118,294
   SP / POL / Klacz / 2008 (9) / - / kasztanowata / Love Affair / Nela
   Ewa Gotowska / Jarosław Dylewski
Stajnia Jarużyn
6URBANUS 8 (40)HannaHUDZIAK (JM.2002)60,100
(5)
55,167
(6)
115,267
   KWPN / POL / Wałach / 2001 (16) / - / kasztanowata / CALVADOS / PIMPERNEL
   BRAK / MARIKA PEPLIŃSKA
UKJ Karmen Niekłonice
7TWISTER (7)AleksandraRING (J.2000)60,600
(3)
54,161
(7)
114,761
   Wielkopolska / POL / Wałach / 2005 (12) / POL007520018605 / siwa / Machandel / Tara
   Andrzej Nowakowski / Aleksandra Ring
Kj Stajnia Jarużyn
8KRYSZTAŁ J (37)MichalinaMATUSZAK (J.1999)59,900
(6)
59,900
   Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2011 (6) / 616009520054411 / gniada / Landor / Kanada
   Krystyna Jędrzejewska / Adam Matuszak
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
Liczba przeszkód(Obstacles)
Liczba skoków(Jumps)
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu(Time allowed)
s
Startowało koni
8
Ukończyło koni
8
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Walter
 Gospodarz toru:



HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Piotr MasĹ‚owski, GrudziÄ…dz, P2-042017-1)



WYNIKI
UJEŻDŻENIE - Zawody Regionalne i Towarzyskie

JARUŻYN, 16.09.2017r.
Wydruk: 18-09-2017 11:29:59
7a/P-1 KUCE

(16-09-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Piotr MasĹ‚owski, GrudziÄ…dz, P2-042017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 7a / P-1 KUCE / (regionalny)
(Competition No: 7a / )

sędzia C: Łukasz Walter
sędzia B: Marlena Gruca-Rucińska

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
C %B %Wynik (Result)
1HALNY (25)KlaudiaKOSTRZEWSKA (MJ.1997)63,800
(1)
64,800
(1)
64,300
(1)
   Kuc Walijski / POL / Ogier / 2012 (5) / 616013610071212 / gniada / Apasjonata Rubicon / Linde Hoeve's Optimist / Hawana / Bernstein Yul
   - / Iveco Truck Partner
St. J Baborówko
2WERBENA MISS NANDO (14)AngelikaKOLARZ (JM.2004)58,300
(2)
59,500
(2)
58,900
(2)
   KUC / POL / Klacz / 2009 (8) / POL013520034809 / gniada / Nando Super / Willoway Miss Minx
   EWA GOTOWSKA / BEATA KOLARZ
Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Walter
 



HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Piotr MasĹ‚owski, GrudziÄ…dz, P2-042017-1)



WYNIKI
UJEŻDŻENIE - Zawody Regionalne i Towarzyskie

JARUŻYN, 16.09.2017r.
Wydruk: 18-09-2017 11:30:00
8a/P-2 KUCE

(16-09-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Piotr MasĹ‚owski, GrudziÄ…dz, P2-042017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 8a / P-2 KUCE / (regionalny)
(Competition No: 8a / )

sędzia C: Łukasz Walter
sędzia B: Marlena Gruca-Rucińska

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
C %B %Wynik (Result)
1HALNY (25)KlaudiaKOSTRZEWSKA (MJ.1997)62,788
(1)
65,909
(1)
64,849
(1)
   Kuc Walijski / POL / Ogier / 2012 (5) / 616013610071212 / gniada / Apasjonata Rubicon / Linde Hoeve's Optimist / Hawana / Bernstein Yul
   - / Iveco Truck Partner
St. J Baborówko
2WERBENA MISS NANDO (14)AngelikaKOLARZ (JM.2004)57,727
(2)
59,545
(2)
58,636
(2)
   KUC / POL / Klacz / 2009 (8) / POL013520034809 / gniada / Nando Super / Willoway Miss Minx
   EWA GOTOWSKA / BEATA KOLARZ
Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Walter
 



HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Piotr MasĹ‚owski, GrudziÄ…dz, P2-042017-1)



WYNIKI
UJEŻDŻENIE - Zawody Regionalne i Towarzyskie

JARUŻYN, 16.09.2017r.
Wydruk: 18-09-2017 11:30:01
500a/RUNDA P

(16-09-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Piotr MasĹ‚owski, GrudziÄ…dz, P2-042017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 500a / RUNDA P / KUCE (regionalna)
(Competition No: 500a / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
WynikNagroda
Prize
P-1P-2końcowy
1HALNY (25)KlaudiaKOSTRZEWSKA (MJ.1997)64,300
(1)
64,849
(1)
129,149
   Kuc Walijski / POL / Ogier / 2012 (5) / 616013610071212 / gniada / Apasjonata Rubicon / Linde Hoeve's Optimist / Hawana / Bernstein Yul
   - / Iveco Truck Partner
St. J Baborówko
2WERBENA MISS NANDO (14)AngelikaKOLARZ (JM.2004)58,900
(2)
58,636
(2)
117,536
   KUC / POL / Klacz / 2009 (8) / POL013520034809 / gniada / Nando Super / Willoway Miss Minx
   EWA GOTOWSKA / BEATA KOLARZ
Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
Liczba przeszkód(Obstacles)
Liczba skoków(Jumps)
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu(Time allowed)
s
Startowało koni
2
Ukończyło koni
2
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Walter
 Gospodarz toru:



HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Piotr MasĹ‚owski, GrudziÄ…dz, P2-042017-1)



WYNIKI
UJEŻDŻENIE - Zawody Regionalne i Towarzyskie

JARUŻYN, 16.09.2017r.
Wydruk: 18-09-2017 11:30:02
9/N-4
17:10
(16-09-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Piotr MasĹ‚owski, GrudziÄ…dz, P2-042017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 9 / N-4 / (regionalny)
(Competition No: 9 / )

sędzia C: Marlena Gruca-Rucińska
sędzia B: Łukasz Walter

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
C %B %Wynik (Result)
1BY ME (9)KarolinaSZTYLKA61,111
(1)
60,556
(1)
60,834
(1)
   SP / POL / Wałach / 2008 (9) / 616009520074708 / gniada / Concert old / Bystra Bafi sp
   Stefan Wiluś / Stefan Wiluś
Klub Jeździecki CLASSIC
2KODEINKA (27)WiktoriaZNACZKO (MJ.1998)60,139
(2)
60,000
(2)
60,070
(2)
   WLKP / POL / Klacz / 2007 (10) / - / kasztanowata / Maram / Kanada
   Tomasz Bagniewski / Robert Znaczko
Kujawsko-Pomorski KJ
3ARES (11)JoannaSIENKIEWICZ59,583
(3)
59,167
(3)
59,375
(3)
   Wielkopolska / POL / Wałach / 2010 (7) / - / gniada / Adiutant / Astra
   Sławomir Matz / Bartosz Michałek
Klub Jeździecki Classic
4MATRIX (22)DanutaFĄK59,028
(4)
59,028
(4)
59,028
(4)
   SP / POL / Wałach / 2000 (17) / 009520087100 / ciemnogniada / Rubin / Mazda
   Ryszard Szczęsny / Danuta Fąk
Klub Jeździecki Classic
5OKSER (31)AnnaPILARSKA58,472
(5)
56,250
(5)
57,361
(5)
   WLKP. / POL / Wałach / 2005 (12) / - / gniada / Makker / Orawa
   Paweł Gromowski / Anna Pilarska
Klub Jeździecki Młyńska Struga

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Walter
 



HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Piotr MasĹ‚owski, GrudziÄ…dz, P2-042017-1)



WYNIKI
UJEŻDŻENIE - Zawody Regionalne i Towarzyskie

JARUŻYN, 16.09.2017r.
Wydruk: 18-09-2017 11:30:03
10/N-5
18:00
(16-09-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Piotr MasĹ‚owski, GrudziÄ…dz, P2-042017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 10 / N-5 / (regionalny)
(Competition No: 10 / )

sędzia C: Marlena Gruca-Rucińska
sędzia B:Łukasz Walter

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
C %B %Wynik (Result)
1KODEINKA (27)WiktoriaZNACZKO (MJ.1998)60,429
(1)
58,286
(2)
59,358
(1)
   WLKP / POL / Klacz / 2007 (10) / - / kasztanowata / Maram / Kanada
   Tomasz Bagniewski / Robert Znaczko
Kujawsko-Pomorski KJ
2BY ME (9)KarolinaSZTYLKA59,357
(2)
59,214
(1)
59,286
(2)
   SP / POL / Wałach / 2008 (9) / 616009520074708 / gniada / Concert old / Bystra Bafi sp
   Stefan Wiluś / Stefan Wiluś
Klub Jeździecki CLASSIC
3ARES (11)JoannaSIENKIEWICZ58,429
(3)
58,143
(3)
58,286
(3)
   Wielkopolska / POL / Wałach / 2010 (7) / - / gniada / Adiutant / Astra
   Sławomir Matz / Bartosz Michałek
Klub Jeździecki Classic
4MATRIX (22)DanutaFĄK56,857
(4)
57,143
(4)
57,000
(4)
   SP / POL / Wałach / 2000 (17) / 009520087100 / ciemnogniada / Rubin / Mazda
   Ryszard Szczęsny / Danuta Fąk
Klub Jeździecki Classic
5OKSER (31)AnnaPILARSKA55,286
(5)
55,000
(5)
55,143
(5)
   WLKP. / POL / Wałach / 2005 (12) / - / gniada / Makker / Orawa
   Paweł Gromowski / Anna Pilarska
Klub Jeździecki Młyńska Struga

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Walter
 



HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Piotr MasĹ‚owski, GrudziÄ…dz, P2-042017-1)



WYNIKI
UJEŻDŻENIE - Zawody Regionalne i Towarzyskie

JARUŻYN, 16.09.2017r.
Wydruk: 18-09-2017 11:30:04
600/RUNDA N

(16-09-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Piotr MasĹ‚owski, GrudziÄ…dz, P2-042017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 600 / RUNDA N / (regionalna)
(Competition No: 600 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
WynikNagroda
Prize
N-4N-5końcowy
1BY ME (9)KarolinaSZTYLKA60,834
(1)
59,286
(2)
120,120
   SP / POL / Wałach / 2008 (9) / 616009520074708 / gniada / Concert old / Bystra Bafi sp
   Stefan Wiluś / Stefan Wiluś
Klub Jeździecki CLASSIC
2KODEINKA (27)WiktoriaZNACZKO (MJ.1998)60,070
(2)
59,358
(1)
119,428
   WLKP / POL / Klacz / 2007 (10) / - / kasztanowata / Maram / Kanada
   Tomasz Bagniewski / Robert Znaczko
Kujawsko-Pomorski KJ
3ARES (11)JoannaSIENKIEWICZ59,375
(3)
58,286
(3)
117,661
   Wielkopolska / POL / Wałach / 2010 (7) / - / gniada / Adiutant / Astra
   Sławomir Matz / Bartosz Michałek
Klub Jeździecki Classic
4MATRIX (22)DanutaFĄK59,028
(4)
57,000
(4)
116,028
   SP / POL / Wałach / 2000 (17) / 009520087100 / ciemnogniada / Rubin / Mazda
   Ryszard Szczęsny / Danuta Fąk
Klub Jeździecki Classic
5OKSER (31)AnnaPILARSKA57,361
(5)
55,143
(5)
112,504
   WLKP. / POL / Wałach / 2005 (12) / - / gniada / Makker / Orawa
   Paweł Gromowski / Anna Pilarska
Klub Jeździecki Młyńska Struga

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
Liczba przeszkód(Obstacles)
Liczba skoków(Jumps)
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu(Time allowed)
s
Startowało koni
5
Ukończyło koni
5
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Walter
 Gospodarz toru:



HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Piotr MasĹ‚owski, GrudziÄ…dz, P2-042017-1)



WYNIKI
UJEŻDŻENIE - Zawody Regionalne i Towarzyskie

JARUŻYN, 16.09.2017r.
Wydruk: 18-09-2017 11:30:05
11/C-1
18:40
(16-09-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Piotr MasĹ‚owski, GrudziÄ…dz, P2-042017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 11 / C-1 / (regionalny)
(Competition No: 11 / )

sędzia C: Marlena Gruca-Rucińska
sędzia B: Joanna Kruk
sędzia H: Łukasz Walter

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
C %B %H %Wynik (Result)
1HADES (10)JuliyaNAUMOVICH-SHVABOVSKAYA63,382
(1)
61,324
(1)
65,294
(1)
63,333
(1)
   Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2011 (6) / - / gniada / Landor / Hiacynta
   Piotr Siębor / Tomasz Głogowski
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2ORION (23)AnnaSTAROWOITOWA-SWIATKOWSKA62,059
(2)
59,853
(2)
61,324
(2)
61,079
(2)
   Małopolska / POL / Wałach / 2009 (8) / 616006630163509 / gniada / Eliot / Orka
   Sapiecha Michal / Anna Baca
JKS Rywal

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Walter
 



HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Piotr MasĹ‚owski, GrudziÄ…dz, P2-042017-1)