Halowe Derby Poznania ZO1*/ZR

Poznań, 6-8.10.2017
Wydruk: 09-10-2017 09:29:50
1R/LL/90
09:00
(06-10-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 1R / LL/90 / Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
(Competition No: 1R / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1TABAKA (28)PrzemysławOLEJNIK059,94
   MŁP / POL / Klacz / 2011 (6) / - / gniada / Hufiec / / Titania /
   Przemysław Olejnik / Przemysław Olejnik
bpk
1TABAKA (28)PrzemysławOLEJNIK058,71
   MŁP / POL / Klacz / 2011 (6) / - / gniada / Hufiec / / Titania /
   Przemysław Olejnik / Przemysław Olejnik
bpk
1SANTORINI (77)SandraHOCHSCHULZ065,85
   OLD / POL / Wałach / 2009 (8) / - / gniada / Staylypso / / Pilgrim Star /
   
KJ Michałówka
1NICOLET 2 (12)SzymonSTASIAK (MJ.1998)063,22
   WLKP / POL / Klacz / 2013 (4) / 616007610200513 / ciemnogniada / Chardonway L / Contender / Nirwana / Czumen K
   Daniel Kurzawa / Szymon Leboda
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1URIELLE (186)Mich?leVAN DEN KROONENBERG (J.2000)060,83
   SP / POL / Klacz / 2005 (12) / POL009610141605 / gniada / Silvio I / Sandro / Ulissa H / Korandosj
   Stanisław Jóźwiakowski / Stanisław Jóźwiakowski
KJ Sokół Damasławek
6COCO CHANEL (9)JuliaKASPROWICZ (MJ.1997)457,61
   SP / POL / Klacz / 2013 (4) / 616009530054313 / kasztanowata / Cassilio / Cassini I / Chanel / Alcado
   Paula Mańczak / Anna Pakuła
bpk
7COCO CHANEL (9)JuliaKASPROWICZ (MJ.1997)859,43
   SP / POL / Klacz / 2013 (4) / 616009530054313 / kasztanowata / Cassilio / Cassini I / Chanel / Alcado
   Paula Mańczak / Anna Pakuła
bpk
7FALLANDA (72)DianaTOMKOWIAK864,33
   SP / POL / Klacz / 2010 (7) / 616009610220810 / gniada / Kingsten / / Finlandia /
   - / Diana Tomkowiak
KJ Michałówka
9FALLANDA (72)DianaTOMKOWIAK1253,82
   SP / POL / Klacz / 2010 (7) / 616009610220810 / gniada / Kingsten / / Finlandia /
   - / Diana Tomkowiak
KJ Michałówka
DELAJLA (79)MichałPRZYBECKI ELI
   WLKP / POL / Klacz / 2012 (5) / - / gniada / Cruzerio L / / Defilada /
   - / Michałówka Sp. z o. o.
KJ Michałówka
DELAJLA (79)MichałPRZYBECKI ELI
   WLKP / POL / Klacz / 2012 (5) / - / gniada / Cruzerio L / / Defilada /
   - / Michałówka Sp. z o. o.
KJ Michałówka

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
90
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
360
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
67 s
Startowało koni
11
Ukończyło koni
9
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)



WYNIKI
Halowe Derby Poznania ZO1*/ZR

Poznań, 6-8.10.2017
Wydruk: 09-10-2017 09:29:52
2R/L/100
09:45
(06-10-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 2R / L/100 / Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
(Competition No: 2R / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1STAKATA (16)RafałKRAJEWSKI064,57
   HAN / GER / Klacz / 2013 (4) / DE431314404413 / gniada / Stanley / Stakkato / Electra / Embassy I
   Hans-Henning Von Der Deckken / Rafał Krajewski
KJ Agro-Handel Śrem
1STAKATA (16)RafałKRAJEWSKI063,12
   HAN / GER / Klacz / 2013 (4) / DE431314404413 / gniada / Stanley / Stakkato / Electra / Embassy I
   Hans-Henning Von Der Deckken / Rafał Krajewski
KJ Agro-Handel Śrem
1JAKADI NON STOP (64)BorysKRAMER066,55
   BWP / BEL / G / 2009 (8) / 056002W00290295 / Bay / Non Stop / Darco / Orchidee Van Wittenstein / Ani
   Raymond Theewissen / Natalia Czernik
KJ Sokół Damasławek
1GIOVVANI II KG (119)MarcinWESOŁY063,35
   SP / POL / Wałach / 2010 (7) / 616009610116010 / ciemnogniada / Landor S / Landadel / Genewa KG / Campari M
   Grzegorz Komin / Karol Komin
Posadowskie TJ
1NICOLET 2 (12)SzymonSTASIAK (MJ.1998)065,09
   WLKP / POL / Klacz / 2013 (4) / 616007610200513 / ciemnogniada / Chardonway L / Contender / Nirwana / Czumen K
   Daniel Kurzawa / Szymon Leboda
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1MISTIQUE (7)MałgorzataKOSZUCKA063,11
   HOL / POL / Wałach / 2012 (5) / DE421000079312 / gniada / Mylord Cartha / Carthago / Mona IX / Concerto II
   - / Wechta Sp. z o. o.
KJ Wechta Rosnówko
1MISTIQUE (7)MałgorzataKOSZUCKA064,58
   HOL / POL / Wałach / 2012 (5) / DE421000079312 / gniada / Mylord Cartha / Carthago / Mona IX / Concerto II
   - / Wechta Sp. z o. o.
KJ Wechta Rosnówko
1SALMIN (70)FilipKAPAŁA (MJ.1996)059,34
   Pełna Krew Angielska / POL / Ogier / 2012 (5) / 616POL1200758IT / ciemnogniada / Masini / Dixieland / Segasta / Special Power
   SK Kozienice Sp. z o. o. / Paweł Fortuniak
KJ Abrasives Group
1BIRKE K (95)JanKUREK056,39
   SP / POL / Klacz / 2005 (12) / POL009610204105 / kasztanowata / Sir Neel / Darco / Britney / Le Bon
   
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
1ARIA (56)JacekMURACZEWSKI062,16
   SP / POL / Klacz / 2009 (8) / 616009690190709 / kasztanowata / Candiavolo / Cantus / Akka / Aloube Z
   Rudiger Wassibauer / HorseTrans Jacek Muraczewski
LKS Cwał Poznań
1ZILITE VD KATTEVENNEN Z (109)RafałKRAJEWSKI062,88
   ZANG / BEL / Klacz / 2012 (5) / 056015Z55651212 / siwa / Zilverstar T / Berlin / Elite / Darco
   Spronken BVBA / Spronken BVBA
KJ Agro-Handel Śrem
1LOCARNO (142)KatarzynaRUTKOWSKA066,82
   WESTF / GER / Wałach / 2013 (4) / DE441411229913 / ciemnogniada / Los Angeles / Light On / Country Lady / Conceicao
   Wolfgang Brinkmann / Katarzyna Rutkowska
St. J Baborówko
1NOWIKA (39)AngelikaOJCZENASZ065,03
   SP / POL / Klacz / 2012 (5) / 616009670073112 / ciemnogniada / Conte Grosso / Contendro / Nowanta / Nameless
   Joanna Łuczaj / Angelika Ojczenasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
1LAMARCK (67)MartaDĄBROWSKA061,66
   HAN / GER / Wałach / 2008 (9) / DE431310901808 / gniada / Lord Pezi / Lacros / Dilana / Dinard L
   Michael Kramer / PHU Piotr Gadomski
KJ Lotus Poznań
1COLOMBO (69)KarolinaKOZAKIEWICZ (MJ.1996)059,97
   WESTF / GER / Wałach / 2009 (8) / DE441413067809 / gniada / Carambole / Cassini I / Apple / Sjapoo
   - / Kamila Świercz-Kozakiewicz
Harmony Club Poznań
1GOTHA MK (124)MściwojKIECOŃ062,54
   OLD / GER / Klacz / 2012 (5) / DE418185003412 / gniada / Cartoon / Carthago / Glonora Z / Glorial
   Gestute Levitz / Rinaldi Kiecoń i Artur Moksiewicz
KJ Agro-Handel Śrem
1CALISTO (131)JanKUREK062,50
   SP / POL / Wałach / 2011 (6) / 616009610139011 / siwa / Empire / / Callie Z / Calvin Z
   Roman Barlik / Roman Barlik
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
1BON ARCUS (164)MariaGŁOWACKA (MJ.1997)062,08
   MŁP / POL / Wałach / 2002 (15) / POL006540016202 / kasztanowata / Arcus / Cross / Bona / Cynik
   SK Ochaby / Włodzimierz Głowacki
LKS Cwał Poznań
1COLUMBIA (52)NataliaOLECH058,25
   OLD / GER / Klacz / 2010 (7) / DE418181991110 / ciemnogniada / Carambole / Cassini I / F-Abigail / Ahorn Z
   Tamas Makay / Natalia Olech
Harmony Club Poznań
1DIVA (181)JoannaSŁOMKA (MJ.1998)061,22
   SP / POL / Klacz / 2010 (7) / 616009610106010 / gniada / Liberado / Libertino / Dracena / Granilli S
   Dariusz Misiak / Joanna Słomka
KJ Atrium Swarzędz
1HOSTEL (105)MajaŻYCKA (JM.2005)064,46
   SP / POL / Wałach / 2008 (9) / POL009640017108 / gniada / Viscount / Pythagoras / Hostella / Czad
   SK Nowielice / Dorota Życka
LKS Cwał Poznań
1JJ AVICII (135)WiktoriaNIEDŹWIEDŹ (JM.2002)060,98
   ISH / IRL / Wałach / 2010 (7) / 372414005621354 / gniada / Oberon Van Fyandra D 09 / Concorde / Kilnamona Myway / Whitehall Bridge
   Deirdre Lusby / Jarosław Niedźwiedź
LKS Cwał Poznań
1HOSTEL (105)MajaŻYCKA (JM.2005)058,45
   SP / POL / Wałach / 2008 (9) / POL009640017108 / gniada / Viscount / Pythagoras / Hostella / Czad
   SK Nowielice / Dorota Życka
LKS Cwał Poznań
1ANTARI (168)DariaKOBIERNIK060,08
   WLKP / POL / Klacz / 2010 (7) / 616007680091310 / gniada / Contendor / Contendro / Adara / Piramidon
   Aleksandra Klamecka / Alina Dudek
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
1KORWETA (122)MarcinWESOŁY061,53
   SP / POL / Klacz / 2009 (8) / POL007610088409 / gniada / Faust Z / Furioso II / Kariateda / Teksas
   Ewa Rajczakowska / Jakub Saroski
Posadowskie TJ
1CORDESSO (65)BorysKRAMER064,77
   WESTF / GER / ogier / 2013 (4) / 441411169213 / gniada / Cordess / Clinton / Cleine Queena / Cristallo I
   
KJ Sokół Damasławek
1BLACK & WHITE 3 (156)ŁukaszBRZÓSKA060,71
   HOL / GER / Wałach / 2011 (6) / DE421000268311 / kara / Cosido / Cosimo / Natalie IX / Concerto II
   - / Marek Perz i Tomasz Bartkowiak
KJ Abrasives Group
1MYLORD DARCO VD KATTEVENNEN Z (110)RafałKRAJEWSKI061,95
   ZANG / BEL / Wałach / 2012 (5) / 056015Z55799512 / siwa / Mylord Carthago / Carthago Z / Etoile / Darco
   Spronken BVBA / Spronken BVBA
KJ Agro-Handel Śrem
1CAHIR (103)JuliaJABŁOŃSKA (JM.2005)059,14
   OLD / GER / Ogier / 2009 (8) / DE418180685309 / kara / Crawford M / Corrado I / Quiz Fire / Quidams Rubin
   Zuchthof Zelichow / RJT Sp. z o. o.
JUKS Mieczewo
30CONCERTO (106)MarcinBĘTKOWSKI167,55
   KWPN / NED / Wałach / 2008 (9) / 528003000709359 / gniada / Vittorio / Calippo / Nefine / Calvados
   
JKS Fer Więckowice
30CASSTIEL KAMA (20)OliwiaGNIADEK (JM.2002)169,90
   SP / POL / Wałach / 2010 (7) / 616009640079910 / kara / Cassini Kama / Cassini I / Nerma / Cantanis
   Jan Kuśmierkowski / Grzegorz Gniadek
bpk
32QUICK BARNETTO (155)ŁukaszBRZÓSKA459,76
   WEST / GER / Wałach / 2011 (6) / DE441410604211 / gniada / Quick Fire / Quintero / Polydora / Polydor
   - / Gabriel Waszkiewicz
KJ Abrasives Group
32URIELLE (186)Mich?leVAN DEN KROONENBERG (J.2000)460,75
   SP / POL / Klacz / 2005 (12) / POL009610141605 / gniada / Silvio I / Sandro / Ulissa H / Korandosj
   Stanisław Jóźwiakowski / Stanisław Jóźwiakowski
KJ Sokół Damasławek
32CONCERTO (106)OliwiaTAUCHERT (JM.2003)460,15
   KWPN / NED / Wałach / 2008 (9) / 528003000709359 / gniada / Vittorio / Calippo / Nefine / Calvados
   
St. J Baborówko
32CASSIOPEIA (88)MaksymilianWECHTA464,65
   HOL / GER / Ogier / 2013 (4) / DE421000176213 / gniada / Casall / Caretino / Novell I / Corrado I
   - / Wechta Sp. z o. o.
KJ Wechta Rosnówko
32LINDOR B (176)NataliaPACEWICZ (MJ.1997)458,20
   SP / POL / Wałach / 2007 (10) / 616009610302507 / kasztanowata / Rapsod / / Laurine Du Libaire / Diaman De L'Abbaye
   Łukasz Brzóska / Natalia Pacewicz
UKS Podkowa Moryń
32LOCARNO (142)KatarzynaRUTKOWSKA465,66
   WESTF / GER / Wałach / 2013 (4) / DE441411229913 / ciemnogniada / Los Angeles / Light On / Country Lady / Conceicao
   Wolfgang Brinkmann / Katarzyna Rutkowska
St. J Baborówko
38SZAMAN HIPPICA (42)JuliaJABŁOŃSKA (JM.2005)568,84
   OLD / GER / Wałach / 2008 (9) / DE418182394908 / ciemnogniada / Stakatto / Spartan / takatto / Spartan
   
JUKS Mieczewo
38CASSIOPEIA (88)MaksymilianWECHTA568,00
   HOL / GER / Ogier / 2013 (4) / DE421000176213 / gniada / Casall / Caretino / Novell I / Corrado I
   - / Wechta Sp. z o. o.
KJ Wechta Rosnówko
40BIRKE K (95)JanKUREK857,13
   SP / POL / Klacz / 2005 (12) / POL009610204105 / kasztanowata / Sir Neel / Darco / Britney / Le Bon
   
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
40LINDOR B (176)NataliaPACEWICZ (MJ.1997)859,39
   SP / POL / Wałach / 2007 (10) / 616009610302507 / kasztanowata / Rapsod / / Laurine Du Libaire / Diaman De L'Abbaye
   Łukasz Brzóska / Natalia Pacewicz
UKS Podkowa Moryń
42CORDESSO (65)BorysKRAMER985,72
   WESTF / GER / ogier / 2013 (4) / 441411169213 / gniada / Cordess / Clinton / Cleine Queena / Cristallo I
   
KJ Sokół Damasławek

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
360
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
67 s
Startowało koni
42
Ukończyło koni
42
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)



WYNIKI
Halowe Derby Poznania ZO1*/ZR

Poznań, 6-8.10.2017
Wydruk: 09-10-2017 09:29:56
3R/P/110
12:00
(06-10-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 3R / P/110 / Konkurs zwkły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
(Competition No: 3R / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1QUINTELLO (189)PaulinaPIERZYŃSKA051,46300 PLN
   HOL / GER / Wałach / 2011 (6) / DE421000154811 / siwa / Quidam De Revel / Jalisco / Tonia I / Cassini I
   Juergen Hattebuhr / Paulina Pierzyńska
KJ Abrasives Group
2QUICK BARNETTO (155)ŁukaszBRZÓSKA053,52200 PLN
   WEST / GER / Wałach / 2011 (6) / DE441410604211 / gniada / Quick Fire / Quintero / Polydora / Polydor
   - / Gabriel Waszkiewicz
KJ Abrasives Group
3GIOVVANI II KG (119)MarcinWESOŁY053,53100 PLN
   SP / POL / Wałach / 2010 (7) / 616009610116010 / ciemnogniada / Landor S / Landadel / Genewa KG / Campari M
   Grzegorz Komin / Karol Komin
Posadowskie TJ
4ANNALOTTA N (113)ŁukaszKRAJEWSKI057,01
   HOL / GER / Klacz / 2008 (9) / DE421000272108 / ciemnogniada / Lancer II / Landgraf I / Marcie / Contender
   Uwe Nilsson / Christiane Mohr
KJ Agro-Handel Śrem
5COLUMBIA (52)NataliaOLECH059,33
   OLD / GER / Klacz / 2010 (7) / DE418181991110 / ciemnogniada / Carambole / Cassini I / F-Abigail / Ahorn Z
   Tamas Makay / Natalia Olech
Harmony Club Poznań
6ARES (151)MatyldaKASNER (J.2001)060,58
   WLKP / POL / Ogier / 2005 (12) / POL007530239205 / gniada / Cantanis / Cantus / Armila / Arak
   Henryk Eron / Karolina Wieckowska-Kasner
bpk
7FOCUS (38)AngelikaOJCZENASZ060,72
   OLD / POL / Ogier / 2012 (5) / DE418182536212 / kara / Fidiy Of Colors / Le Tot De Semilly / Nanette / Calido I
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Angelika Ojczenasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
8COLOMBO (69)KarolinaKOZAKIEWICZ (MJ.1996)060,98
   WESTF / GER / Wałach / 2009 (8) / DE441413067809 / gniada / Carambole / Cassini I / Apple / Sjapoo
   - / Kamila Świercz-Kozakiewicz
Harmony Club Poznań
9CHIN ZANA (4)JuliaPRZEŹDZIĘG (J.2000)062,61
   WESTF / NED / Klacz / 2011 (6) / DE441410823511 / kasztanowata / Chin Quin / Chin Chin / Acordia / Acord II
   - / Jan Zybała
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
10LAMARCK (67)MartaDĄBROWSKA062,63
   HAN / GER / Wałach / 2008 (9) / DE431310901808 / gniada / Lord Pezi / Lacros / Dilana / Dinard L
   Michael Kramer / PHU Piotr Gadomski
KJ Lotus Poznań
11ZIGGY VD KATTEVENNEN Z (114)ŁukaszKRAJEWSKI062,96
   ZANG / BEL / Wałach / 2012 (5) / 056015Z55825112 / siwa / Zilverstar T / Berlin / Cheyenne Z / Carthago Z
   Spronken BVBA / Spronken BVBA
KJ Agro-Handel Śrem
12BRANDY (185)MagdaKAMIŃSKA064,32
   OLD / POL / Wałach / 2011 (6) / DE433332146211 / kasztanowata / Burberry / Balou Du Rouet / Melody M / Castiglione L
   Magda Kamińska / Magda Kamińska
KJ Avanti Opole
13ODESSA PROFI (120)MściwojKIECOŃ064,38
   SP / POL / Klacz / 2011 (6) / 616009540003311 / gniada / Vandamme / Guidam / Orgia Profi / Ramstein
   Leszek Szczykała / Lidia Bieniek
KJ Agro-Handel Śrem
14WOODY (17)MariaKOSMALEWICZ (J.2001)065,68
   SP / POL / Wałach / 2005 (12) / POL009540080305 / kasztanowata / Erebus / Contender / Whoopy / Weinberg
   Władysław Giza / Ewa Błada-Kosmalewicz
JKS Fer Więckowice
15CAHIR (103)JuliaJABŁOŃSKA (JM.2005)065,76
   OLD / GER / Ogier / 2009 (8) / DE418180685309 / kara / Crawford M / Corrado I / Quiz Fire / Quidams Rubin
   Zuchthof Zelichow / RJT Sp. z o. o.
JUKS Mieczewo
16CATOKIS (48)JanKUREK065,80
   SP / POL / Wałach / 2010 (7) / 616009640015410 / gniada / Catoki / Cambridge / Ina IV / Lesanto
   - / Waldemar Gaca
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
17CALISTO (131)JanKUREK066,10
   SP / POL / Wałach / 2011 (6) / 616009610139011 / siwa / Empire / / Callie Z / Calvin Z
   Roman Barlik / Roman Barlik
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
18MYLORD DARCO VD KATTEVENNEN Z (110)RafałKRAJEWSKI066,14
   ZANG / BEL / Wałach / 2012 (5) / 056015Z55799512 / siwa / Mylord Carthago / Carthago Z / Etoile / Darco
   Spronken BVBA / Spronken BVBA
KJ Agro-Handel Śrem
19ZILITE VD KATTEVENNEN Z (109)RafałKRAJEWSKI066,76
   ZANG / BEL / Klacz / 2012 (5) / 056015Z55651212 / siwa / Zilverstar T / Berlin / Elite / Darco
   Spronken BVBA / Spronken BVBA
KJ Agro-Handel Śrem
20COUNTDOWN (91)MałgorzataKOSZUCKA067,19
   HOL / GER / Ogier / 2012 (5) / DE421000212412 / gniada / Canstakko / Canturo / Lea III / Acobat II
   - / Wechta Sp. z o. o.
KJ Wechta Rosnówko
21CASSTIEL KAMA (20)OliwiaGNIADEK (JM.2002)067,78
   SP / POL / Wałach / 2010 (7) / 616009640079910 / kara / Cassini Kama / Cassini I / Nerma / Cantanis
   Jan Kuśmierkowski / Grzegorz Gniadek
bpk
22JAKADI NON STOP (64)BorysKRAMER068,28
   BWP / BEL / G / 2009 (8) / 056002W00290295 / Bay / Non Stop / Darco / Orchidee Van Wittenstein / Ani
   Raymond Theewissen / Natalia Czernik
KJ Sokół Damasławek
23HOLLISTER (157)ŁukaszWASILEWSKI068,40
   KWPN / NED / Wałach / 2012 (5) / 528003201200365 / gniada / Charisma / Stakkato / Ciranka H / Lord Z /Lux Z
   - / Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
KJ Canex Dog Przybyszewo
24NOWIKA (39)AngelikaOJCZENASZ069,17
   SP / POL / Klacz / 2012 (5) / 616009670073112 / ciemnogniada / Conte Grosso / Contendro / Nowanta / Nameless
   Joanna Łuczaj / Angelika Ojczenasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
25CICERO Z (107)MarcinBĘTKOWSKI070,32
   Niem. Sport. / GER / Wałach / 2010 (7) / DE498560045210 / siwa / nn / nn / nn / nn
   - / RJT Sp. z o. o.
JKS Fer Więckowice
26CLAYTMAN (92)MałgorzataKOSZUCKA070,52
   HOL / POL / Ogier / 2012 (5) / DE421000188512 / siwa / Canturo / Cantus / Luzie II / Lordano
   Hansen Johannes / Wechta Sp. z o. o.
KJ Wechta Rosnówko
27BLACK & WHITE 3 (156)ŁukaszBRZÓSKA454,76
   HOL / GER / Wałach / 2011 (6) / DE421000268311 / kara / Cosido / Cosimo / Natalie IX / Concerto II
   - / Marek Perz i Tomasz Bartkowiak
KJ Abrasives Group
28GRANDE DIVA (78)MichałPRZYBECKI459,06
   KWPN / NED / Klacz / 2011 (6) / 528003201100163 / gniada / Canstakko / Canturo / Diva / Sandro Boy
   J.H.M. Evers / Michałówka Sp. z o. o.
KJ Michałówka
29SHOUPPY VD KATTEVENNEN Z (115)ŁukaszKRAJEWSKI460,28
   ZANG / BEL / Wałach / 2012 (5) / 056015z55799412 / kasztanowata / Shouppydam Des Horts / Qiudam De Revel / Etoile / Darco
   Spronken BVBA / Spronken BVBA
KJ Agro-Handel Śrem
30FIOYALINE (57)MartynaKOWALAK (MJ.1998)461,21
   KWPN / NED / Klacz / 2010 (7) / 528003201012130 / siwa / Gentle-S D'90 / Capitol I / Ioyaline / Waterman
   Nieuwenhuis Bemiddeling & Beheer B.V. / Jacek Kowalak
LKS Cwał Poznań
31KORWETA (122)MarcinWESOŁY461,35
   SP / POL / Klacz / 2009 (8) / POL007610088409 / gniada / Faust Z / Furioso II / Kariateda / Teksas
   Ewa Rajczakowska / Jakub Saroski
Posadowskie TJ
32ARIA (56)JacekMURACZEWSKI463,44
   SP / POL / Klacz / 2009 (8) / 616009690190709 / kasztanowata / Candiavolo / Cantus / Akka / Aloube Z
   Rudiger Wassibauer / HorseTrans Jacek Muraczewski
LKS Cwał Poznań
33PLEJADA (179)FilipLASKOWSKI468,01
   WLKP / POL / Klacz / 2008 (9) / 616007610262808 / siwa / Mistar / Mazzel / Pasja / Inblanco
   Marcin Grzeszczyk / Wiesław Laskowski
LKJ Abaria Iwno
34ORLANDO B (96)BartoszCZAPRAŃSKI470,17
   SP / POL / Ogier / 2011 (6) / 616009610245311 / kasztanowata / Jaguar Mail / Hand In Glove / Orane Du Libaire / Quatoubet Du Rouet
   
KJ Agro-Handel Śrem
35BON ARCUS (164)MariaGŁOWACKA (MJ.1997)860,44
   MŁP / POL / Wałach / 2002 (15) / POL006540016202 / kasztanowata / Arcus / Cross / Bona / Cynik
   SK Ochaby / Włodzimierz Głowacki
LKS Cwał Poznań
36GOTHA MK (124)MściwojKIECOŃ865,47
   OLD / GER / Klacz / 2012 (5) / DE418185003412 / gniada / Cartoon / Carthago / Glonora Z / Glorial
   Gestute Levitz / Rinaldi Kiecoń i Artur Moksiewicz
KJ Agro-Handel Śrem
37ANTARI (168)DariaKOBIERNIK865,98
   WLKP / POL / Klacz / 2010 (7) / 616007680091310 / gniada / Contendor / Contendro / Adara / Piramidon
   Aleksandra Klamecka / Alina Dudek
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
38JJ AVICII (135)WiktoriaNIEDŹWIEDŹ (JM.2002)1182,02
   ISH / IRL / Wałach / 2010 (7) / 372414005621354 / gniada / Oberon Van Fyandra D 09 / Concorde / Kilnamona Myway / Whitehall Bridge
   Deirdre Lusby / Jarosław Niedźwiedź
LKS Cwał Poznań
39MARKO (34)SzymonSTASIAK (MJ.1998)1255,85
   SP / POL / Wałach / 2012 (5) / 616009610167112 / gniada / Liberado / Libertino / Macciavella / Profit
   Marek Strzyż / Marek Strzyż
KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
40DIVA (181)JoannaSŁOMKA (MJ.1998)1660,27
   SP / POL / Klacz / 2010 (7) / 616009610106010 / gniada / Liberado / Libertino / Dracena / Granilli S
   Dariusz Misiak / Joanna Słomka
KJ Atrium Swarzędz

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
110
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
11
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
74 s
Startowało koni
40
Ukończyło koni
40
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)



WYNIKI
Halowe Derby Poznania ZO1*/ZR

Poznań, 6-8.10.2017
Wydruk: 09-10-2017 09:29:59
1/N/120
14:00
(06-10-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 1 / N/120 / Mała Runda - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
(Competition No: 1 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CARJONKER (163)ŁukaszBRZÓSKA049,90300 PLN
   SP / POL / Ogier / 2005 (12) / POL009610094605 / gniada / Landjonker S / Landjonker / Carmen / Nurjev
   Edward Suszek / Edward Suszek
KJ Abrasives Group
2ANNALOTTA N (113)ŁukaszKRAJEWSKI052,25200 PLN
   HOL / GER / Klacz / 2008 (9) / DE421000272108 / ciemnogniada / Lancer II / Landgraf I / Marcie / Contender
   Uwe Nilsson / Christiane Mohr
KJ Agro-Handel Śrem
3WOODY (17)MariaKOSMALEWICZ (J.2001)052,79150 PLN
   SP / POL / Wałach / 2005 (12) / POL009540080305 / kasztanowata / Erebus / Contender / Whoopy / Weinberg
   Władysław Giza / Ewa Błada-Kosmalewicz
JKS Fer Więckowice
4PTYŚ (132)JanKUREK054,38100 PLN
   SP / POL / Wałach / 2006 (11) / POL009530160006 / kasztanowata / Song / Elmero / Plamka /
   
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
5DREAMY M (184)MagdaKAMIŃSKA054,4750 PLN
   SP / POL / Klacz / 2000 (17) / 616999540162510 / gniada / nn / nn / nn / nn
   Magda Kamińska / Magda Kamińska
KJ Avanti Opole
6HIMALAJUS (40)AngelikaOJCZENASZ054,7350 PLN
   TRAK / LTU / Wałach / 2004 (13) / LTU002520135504 / kasztanowata / Komfortas / Fordas / Huana / Verdenas
   - / Angelika Ojczenasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
7QUINTELLO (189)PaulinaPIERZYŃSKA056,9850 PLN
   HOL / GER / Wałach / 2011 (6) / DE421000154811 / siwa / Quidam De Revel / Jalisco / Tonia I / Cassini I
   Juergen Hattebuhr / Paulina Pierzyńska
KJ Abrasives Group
8FOCUS (38)AngelikaOJCZENASZ057,2850 PLN
   OLD / POL / Ogier / 2012 (5) / DE418182536212 / kara / Fidiy Of Colors / Le Tot De Semilly / Nanette / Calido I
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Angelika Ojczenasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
9ARES (151)MatyldaKASNER (J.2001)057,5410 PLN
   WLKP / POL / Ogier / 2005 (12) / POL007530239205 / gniada / Cantanis / Cantus / Armila / Arak
   Henryk Eron / Karolina Wieckowska-Kasner
bpk
10IDEAL GIRL (167)DariaKOBIERNIK057,9310 PLN
   WLKP / POL / Klacz / 2009 (8) / 616007680108809 / ciemnogniada / Contendor / Contender / Iluzja / Cisoń
   Daria Kobiernik / Daria Kobiernik
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
11BIKKER K (125)MściwojKIECOŃ058,4510 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2006 (11) / 5280030612535 / gniada / Taloubet K / Galoubet A / Abikker / Recruut
   - / Klaver Kess
KJ Agro-Handel Śrem
12ZIGGY VD KATTEVENNEN Z (114)ŁukaszKRAJEWSKI060,4610 PLN
   ZANG / BEL / Wałach / 2012 (5) / 056015Z55825112 / siwa / Zilverstar T / Berlin / Cheyenne Z / Carthago Z
   Spronken BVBA / Spronken BVBA
KJ Agro-Handel Śrem
13SHOUPPY VD KATTEVENNEN Z (115)ŁukaszKRAJEWSKI061,2610 PLN
   ZANG / BEL / Wałach / 2012 (5) / 056015z55799412 / kasztanowata / Shouppydam Des Horts / Qiudam De Revel / Etoile / Darco
   Spronken BVBA / Spronken BVBA
KJ Agro-Handel Śrem
14BRANDY (185)MagdaKAMIŃSKA061,37
   OLD / POL / Wałach / 2011 (6) / DE433332146211 / kasztanowata / Burberry / Balou Du Rouet / Melody M / Castiglione L
   Magda Kamińska / Magda Kamińska
KJ Avanti Opole
15E-ACTION B (108)MarcinBĘTKOWSKI061,67
   KWPN / NED / Klacz / 2009 (8) / 528003200914363 / gniada / Action-Breaker / Heartbreaker / Oderna / Animo
   - / Jan Vinckier
JKS Fer Więckowice
16CLEAR CARETINA (87)MaksymilianWECHTA063,24
   HOL / POL / Klacz / 2011 (6) / DE421000064911 / gniada / Caretino / Caletto / Zita XVI / Clearway
   Hollm Egbert / Wechta Sp. z o. o.
KJ Wechta Rosnówko
17CASCARETTO (19)MarcinBĘTKOWSKI064,86
   OLD / POL / Ogier / 2009 (8) / DE418180685109 / gniada / Cascari / Cassini I / Havima / Nurjev
   Małgorzata &Tomasz Siergiej / Marta Dąbrowska
JKS Fer Więckowice
18CICERO Z (107)MarcinBĘTKOWSKI064,91
   Niem. Sport. / GER / Wałach / 2010 (7) / DE498560045210 / siwa / nn / nn / nn / nn
   - / RJT Sp. z o. o.
JKS Fer Więckowice
19CASPER XXI (18)MarcinBĘTKOWSKI065,13
   KWPN / NED / Wałach / 2007 (10) / 528003000709360 / kasztanowata / Unitar / Voltaire / Vita Triple "R" / Orion Fortuma
   Muff Werner / Muff Werner
JKS Fer Więckowice
20CLUSEO (112)RafałKRAJEWSKI066,30
   OLD / GER / Wałach / 2009 (8) / DE433331675109 / siwa / Clerway / Capitol I / Loreana BK / Le Primeur
   Kai Baumgartner / Klaus Bunger
KJ Agro-Handel Śrem
21CALLIHALL (93)MałgorzataKOSZUCKA066,88
   HOL / GER / Ogier / 2012 (5) / DE421000130512 / ciemnogniada / Casall / Caretino / Malve I / Heraldik
   - / Wechta Sp. z o. o.
KJ Wechta Rosnówko
22GREATEST (195)MarcinBĘTKOWSKI067,16
   KWPN / NED / Wałach / 2011 (6) / 528003201108944 / gniada / Biscayo / Contendro I / nn / Quidam De Revel
   J. Van Kooten BV / Wanda Szmyt
JKS Fer Więckowice
23LINUS 217 (116)ŁukaszKRAJEWSKI452,50
   REN / GER / Wałach / 2006 (11) / DE443430466906 / kasztanowata / Lord Lancer / Lancer II / Granni Smith / Grannus
   Tobias Schult / Bayer Baum
KJ Agro-Handel Śrem
24MAIK K (130)JanKUREK453,14
   SP / POL / Klacz / 2009 (8) / 616009610201809 / siwa / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Maja VH Scheef Kasteel / k. Zostara 56
   Franciszek Kurek / Robert Pięta
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
25AUGUST (161)MatyldaMALEPSZY (JM.2003)453,26
   KWPN / NED / Wałach / 2005 (12) / 5280030503290 / gniada / Lupicor / Lux / Paulien / Karandasj
   - / Joanna Malepszy
KJ Agro-Handel Śrem
26ODESSA PROFI (120)MściwojKIECOŃ456,60
   SP / POL / Klacz / 2011 (6) / 616009540003311 / gniada / Vandamme / Guidam / Orgia Profi / Ramstein
   Leszek Szczykała / Lidia Bieniek
KJ Agro-Handel Śrem
27CALOTTA (150)MatyldaKASNER (J.2001)458,34
   Niem. Sport. / DEU / Klacz / 2008 (9) / DE456570287608 / siwa / Calido / Cantus / Alizee / Acobat II
   Grit und Mario Schirrmann / Karolina Kasner
bpk
28CZARDASZ (117)ŁukaszKRAJEWSKI458,89
   SP / POL / Ogier / 2008 (9) / 616009610080108 / kasztanowata / Chellano`s Boy D Z / Chellano Z / Cerkwica / Wicher
   Wojciech Kędzierski / SO Gniezno
KJ Agro-Handel Śrem
29COKOWAAH (111)RafałKRAJEWSKI459,67
   HAN / GER / Klacz / 2010 (7) / DE43131677971 / kara / Corlensky G / Cornet Obolensky / Soraya / Singular Joter I
   Mundt Hartwig / Mundt Hartwig
KJ Agro-Handel Śrem
30FREYA (81)JuliaZAGDAŃSKA (J.2001)460,49
   KWPN / NED / Klacz / 2010 (7) / 528003201003309 / gniada / Boss / Indoctro / Bon-Bon / Up To Date
   - / Andrzej Zagdański
KJ Stajnia Modelewscy
31CATARINA 216 (172)ZofiaDZIEWOLSKA462,01
   OLD / GER / Klacz / 2011 (6) / DE418184042811 / gniada / Cartoon / Carthago / Fatendra / For Edition
   Paul Schockemole / Patrycja Dziewolska
LKJ Abaria Iwno
32CHIVAS (80)MarekMODELEWSKI463,19
   SP / POL / Wałach / 2011 (6) / - / siwa / Avero / / Coco Chanel /
   Anna Modelewska / Anna Modelewska
KJ Stajnia Modelewscy
33CATTICK (58)MartinROZYNEK (MJ.1998)463,80
   OS / GER / Wałach / 2011 (6) / DE418180107011 / ciemnogniada / Catoki's Cannon / Catoki / Lady Lewitz / Landfriese II
   - / Janusz Paprocki
KJ Profil Piła
34QUADRIGA (86)MaksymilianWECHTA464,11
   HOL / GER / Klacz / 2011 (6) / DE421000026811 / gniada / Quadros / Quidam De Revel / Pivi / Carpaccio
   - / Wechta Sp. z o. o.
KJ Wechta Rosnówko
35FIOYALINE (57)MartynaKOWALAK (MJ.1998)471,06
   KWPN / NED / Klacz / 2010 (7) / 528003201012130 / siwa / Gentle-S D'90 / Capitol I / Ioyaline / Waterman
   Nieuwenhuis Bemiddeling & Beheer B.V. / Jacek Kowalak
LKS Cwał Poznań
36NARISCHA (171)BorysKRAMER575,39
   HOL / GER / Klacz / 2005 (12) / DE421000095105 / gniada / Nekton / Nimmerdor / Coriano / Contendro I / Linaro
   - / Borys Kramer
KJ Sokół Damasławek
37DENTON (13)SzymonSTASIAK (MJ.1998)854,81
   SP / POL / Wałach / 2011 (6) / 616009640003411 / gniada / Cento Sohn / Cento / Delimara / Turbud Quirinus
   SK Nowielice / Szymon Stasiak
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
38PLEJADA (179)FilipLASKOWSKI856,71
   WLKP / POL / Klacz / 2008 (9) / 616007610262808 / siwa / Mistar / Mazzel / Pasja / Inblanco
   Marcin Grzeszczyk / Wiesław Laskowski
LKJ Abaria Iwno
39CHIN ZANA (4)JuliaPRZEŹDZIĘG (J.2000)859,56
   WESTF / NED / Klacz / 2011 (6) / DE441410823511 / kasztanowata / Chin Quin / Chin Chin / Acordia / Acord II
   - / Jan Zybała
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
40ORLANDO B (96)BartoszCZAPRAŃSKI860,73
   SP / POL / Ogier / 2011 (6) / 616009610245311 / kasztanowata / Jaguar Mail / Hand In Glove / Orane Du Libaire / Quatoubet Du Rouet
   
KJ Agro-Handel Śrem
41LEGOLAS (59)MartinROZYNEK (MJ.1998)860,74
   SP / POL / Wałach / 2007 (10) / 616009610223207 / gniada / Rasch (Rekrut) / Ramirado / Landfee I / Landcolt B
   Leszek Spytek / Grzegorz Spytek
KJ Profil Piła
42OGANO'S BOY Z (63)DariaKOBIERNIK863,45
   ZANG / POL / Wałach / 2012 (5) / 056015Z55748312 / kasztanowata / Ogano Sitte / Darco / Damessa / Cajero
   Ireneusz Sławek / Ireneusz Sławek
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
43QUENTIN Z (166)DariaKOBIERNIK863,55
   SP / POL / Ogier / 2011 (6) / 616009680021711 / gniada / Quamiro / Quidam De Revel / Zilandra / Marvel
   Daria Wachnowska / Daria Wachnowska
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
44PUSZTA (5)JuliaPRZEŹDZIĘG (J.2000)867,40
   SP / POL / Klacz / 2004 (13) / 616999670059104 / siwa / nn/nn / Polana / Arion
   SK Kietlów / Agnieszka Przeździęg
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
45GOLDDIGGER GR (160)BognaSĄSIADEK976,62
   KWPN / NED / Wałach / 2011 (6) / 528003201105112 / gniada / Tinka's Boy / Zuidpool / Zandgirl G / A Hold Up Premier
   - / Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
KJ Canex Dog Przybyszewo
46ROTEX II (15)SzymonSTASIAK (MJ.1998)977,35
   SP / POL / Wałach / 2010 (7) / 616009530316310 / gniada / Nimroy B / Nimmerdor / Roksana / Sofix
   Ewa Janiak / Ewa Janiak
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
47OTAMENDI (14)SzymonSTASIAK (MJ.1998)1251,46
   SP / POL / Klacz / 2011 (6) / 616009610099611 / gniada / Corrado Son / Corrado I / Oberża / Barbur
   Tomasz Pawlak / Konrad Stasiak
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
48MARKO (34)SzymonSTASIAK (MJ.1998)1655,86
   SP / POL / Wałach / 2012 (5) / 616009610167112 / gniada / Liberado / Libertino / Macciavella / Profit
   Marek Strzyż / Marek Strzyż
KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
49CHICA'S BOY Z (193)KarolinaWALIGÓRSKA (MJ.1998)2056,52
   ZANG / BEL / Wałach / 2006 (11) / Z546806 / ciemnogniada / Chicago I Z / Caretano Z / Namira Z / Nabab De Reve
   - / Małgorzata Waligórska
LKS Cwał Poznań

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
120
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
12
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
74 s
Startowało koni
49
Ukończyło koni
49
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)



WYNIKI
Halowe Derby Poznania ZO1*/ZR

Poznań, 6-8.10.2017
Wydruk: 09-10-2017 09:30:03
2/C/130
16:15
(06-10-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 2 / C/130 / Średnia Runda - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
(Competition No: 2 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1HIMALAJUS (40)AngelikaOJCZENASZ055,03650 PLN
   TRAK / LTU / Wałach / 2004 (13) / LTU002520135504 / kasztanowata / Komfortas / Fordas / Huana / Verdenas
   - / Angelika Ojczenasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2DON JOUAN HBC (126)MściwojKIECOŃ056,37400 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2008 (9) / 528003000800474 / gniada / Cantos / Contender / Satosca / Kroongraaf
   - / Rinaldo Kiecoń
KJ Agro-Handel Śrem
3FAUNA KG (121)MarcinWESOŁY057,65300 PLN
   SP / POL / Klacz / 2008 (9) / 616009610223508 / ciemnogniada / Vandamme / Guidam / Finezja KG / Fatma
   Grzegorz Komin / Karol Komin
Posadowskie TJ
4NARISCHA (171)BorysKRAMER064,34200 PLN
   HOL / GER / Klacz / 2005 (12) / DE421000095105 / gniada / Nekton / Nimmerdor / Coriano / Contendro I / Linaro
   - / Borys Kramer
KJ Sokół Damasławek
6NUMBER ONE 28 (196)MaksymilianWECHTA064,88100 PLN
   HOL / GER / Ogier / 2009 (8) / DE421000153509 / siwa / Numero Uno / Libero / Ilka IV / Corofino I
   - / Wechta Sp. z o. o.
KJ Wechta Rosnówko
7CASPER XXI (18)MarcinBĘTKOWSKI066,56100 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2007 (10) / 528003000709360 / kasztanowata / Unitar / Voltaire / Vita Triple "R" / Orion Fortuma
   Muff Werner / Muff Werner
JKS Fer Więckowice
8CZARDASZ (117)ŁukaszKRAJEWSKI066,67100 PLN
   SP / POL / Ogier / 2008 (9) / 616009610080108 / kasztanowata / Chellano`s Boy D Z / Chellano Z / Cerkwica / Wicher
   Wojciech Kędzierski / SO Gniezno
KJ Agro-Handel Śrem
9DIGISPORT SATISFACTION (123)MściwojKIECOŃ070,72100 PLN
   HAN / GER / Klacz / 2008 (9) / DE431310367508 / gniada / Stakkato Gold / Stakkato / Centa / Cento
   Marles Visscher / Jarosław Sekuła
KJ Agro-Handel Śrem
10GREATEST (195)MarcinBĘTKOWSKI071,0725 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2011 (6) / 528003201108944 / gniada / Biscayo / Contendro I / nn / Quidam De Revel
   J. Van Kooten BV / Wanda Szmyt
JKS Fer Więckowice
11BIKKER K (125)MściwojKIECOŃ452,8425 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2006 (11) / 5280030612535 / gniada / Taloubet K / Galoubet A / Abikker / Recruut
   - / Klaver Kess
KJ Agro-Handel Śrem
12WODKA-POLKA (183)MagdaKAMIŃSKA454,17
   HOL / GER / Klacz / 2006 (11) / DE421000087006 / gniada / Candillo / Cassini I / Perhaps / Coriander
   - / Józef Kamiński
KJ Avanti Opole
13CASQUELL (41)AngelikaOJCZENASZ456,93
   HOL / GER / Wałach / 2009 (8) / DE421000330709 / kasztanowata / Casall / Caretino / V-Nicoretta / Newton
   Małgorzata Siergiej / Angelika Ojczenasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
14FREYA (81)JuliaZAGDAŃSKA (J.2001)457,13
   KWPN / NED / Klacz / 2010 (7) / 528003201003309 / gniada / Boss / Indoctro / Bon-Bon / Up To Date
   - / Andrzej Zagdański
KJ Stajnia Modelewscy
15PUSZTA (5)JuliaPRZEŹDZIĘG (J.2000)457,31
   SP / POL / Klacz / 2004 (13) / 616999670059104 / siwa / nn/nn / Polana / Arion
   SK Kietlów / Agnieszka Przeździęg
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
16DENTON (13)SzymonSTASIAK (MJ.1998)460,21
   SP / POL / Wałach / 2011 (6) / 616009640003411 / gniada / Cento Sohn / Cento / Delimara / Turbud Quirinus
   SK Nowielice / Szymon Stasiak
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
17HENYA DE L'ESPOIR (118)ŁukaszKRAJEWSKI463,38
   BWP / BEL / Klacz / 2007 (10) / BELW263735BWP / gniada / Cliff / Clearway / Carentia / Caretino
   Catherine Van Den Daele B-7910 Anwaing / Bajernbaum Grand Horse Baum Sp. J.
KJ Agro-Handel Śrem
18MAIK K (130)JanKUREK468,18
   SP / POL / Klacz / 2009 (8) / 616009610201809 / siwa / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Maja VH Scheef Kasteel / k. Zostara 56
   Franciszek Kurek / Robert Pięta
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
19QUE SERANDO (182)MagdaKAMIŃSKA469,54
   OLD / GER / Wałach / 2005 (12) / DE433330387505 / kasztanowata / Quidam`s Rubin / Quidam de Revel / Arilena / Sandro
   - / Magda Kamińska
KJ Avanti Opole
20LEGOLAS (59)MartinROZYNEK (MJ.1998)473,11
   SP / POL / Wałach / 2007 (10) / 616009610223207 / gniada / Rasch (Rekrut) / Ramirado / Landfee I / Landcolt B
   Leszek Spytek / Grzegorz Spytek
KJ Profil Piła
21CATARINA 216 (172)ZofiaDZIEWOLSKA474,46
   OLD / GER / Klacz / 2011 (6) / DE418184042811 / gniada / Cartoon / Carthago / Fatendra / For Edition
   Paul Schockemole / Patrycja Dziewolska
LKJ Abaria Iwno
22LINUS 217 (116)ŁukaszKRAJEWSKI862,89
   REN / GER / Wałach / 2006 (11) / DE443430466906 / kasztanowata / Lord Lancer / Lancer II / Granni Smith / Grannus
   Tobias Schult / Bayer Baum
KJ Agro-Handel Śrem
23E-ACTION B (108)MarcinBĘTKOWSKI864,39
   KWPN / NED / Klacz / 2009 (8) / 528003200914363 / gniada / Action-Breaker / Heartbreaker / Oderna / Animo
   - / Jan Vinckier
JKS Fer Więckowice
24COKOWAAH (111)RafałKRAJEWSKI865,12
   HAN / GER / Klacz / 2010 (7) / DE43131677971 / kara / Corlensky G / Cornet Obolensky / Soraya / Singular Joter I
   Mundt Hartwig / Mundt Hartwig
KJ Agro-Handel Śrem
25CLUSEO (112)RafałKRAJEWSKI869,38
   OLD / GER / Wałach / 2009 (8) / DE433331675109 / siwa / Clerway / Capitol I / Loreana BK / Le Primeur
   Kai Baumgartner / Klaus Bunger
KJ Agro-Handel Śrem
26WALKOVER (82)PatrykMODELEWSKI (J.1999)1379,18
   MŁP / POL / Wałach / 2006 (11) / 616006690025706 / kasztanowata / Rashim / Milczan / Walkiria / El Donald
   SK Prudnik / Anna i Marek Modelewscy
KJ Stajnia Modelewscy
27MATRIX (8)MarcinWESOŁY1661,79
   WLKP / POL / Wałach / 2003 (14) / POL007611058003 / ciemnogniada / Richebourg / Bayard D'Elle / Masira / Orkisz
   - / Agnieszka Majka
Posadowskie TJ
28OTAMENDI (14)SzymonSTASIAK (MJ.1998)1664,67
   SP / POL / Klacz / 2011 (6) / 616009610099611 / gniada / Corrado Son / Corrado I / Oberża / Barbur
   Tomasz Pawlak / Konrad Stasiak
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
29ROTEX II (15)SzymonSTASIAK (MJ.1998)1666,53
   SP / POL / Wałach / 2010 (7) / 616009530316310 / gniada / Nimroy B / Nimmerdor / Roksana / Sofix
   Ewa Janiak / Ewa Janiak
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
30QUICKLENSKY (191)ŁukaszBRZÓSKA1666,69
   WESTF / GER / Wałach / 2011 (6) / DE441410603511 / gniada / Quick Fire / Quintero / Cornetta / Cornet Obolensky
   Wolfgang Brinkmann / Anna Słodkiewicz
KJ Abrasives Group
31FIBONACCI S (90)MałgorzataKOSZUCKA1881,13
   WURT / GER / Ogier / 2011 (6) / DE473730145511 / gniada / Flipper D'Elle / Double Espoir / Cita II / Candillo
   - / Wechta Sp. z o. o.
KJ Wechta Rosnówko
32CATTICK (58)MartinROZYNEK (MJ.1998)2178,50
   OS / GER / Wałach / 2011 (6) / DE418180107011 / ciemnogniada / Catoki's Cannon / Catoki / Lady Lewitz / Landfriese II
   - / Janusz Paprocki
KJ Profil Piła
FLEUR (190)ŁukaszBRZÓSKA REZ
   KWPN / GER / Klacz / 2010 (7) / 528003201006879 / kasztanowata / Lys Rouge / Lys de Darmen / Ziezo / Seinman
   - / Tomasz Bartkowiak i Marek Perz
KJ Abrasives Group
GOLDDIGGER GR (160)ŁukaszWASILEWSKI REZ
   KWPN / NED / Wałach / 2011 (6) / 528003201105112 / gniada / Tinka's Boy / Zuidpool / Zandgirl G / A Hold Up Premier
   - / Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
KJ Canex Dog Przybyszewo

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
130
Liczba przeszkód(Obstacles)
11
Liczba skoków(Jumps)
13
Dystans (m)
410
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
76 s
Startowało koni
33
Ukończyło koni
31
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)



WYNIKI
Halowe Derby Poznania ZO1*/ZR

Poznań, 6-8.10.2017
Wydruk: 09-10-2017 09:30:06
3/CC/140
18:00
(06-10-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 3 / CC/140 / Duża Runda - konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 140 cm)
(Competition No: 3 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1DIGISPORT SATISFACTION (123)MściwojKIECOŃ052,67027,491000 PLN
   HAN / GER / Klacz / 2008 (9) / DE431310367508 / gniada / Stakkato Gold / Stakkato / Centa / Cento
   Marles Visscher / Jarosław Sekuła
KJ Agro-Handel Śrem
2LA CASA (55)ŁukaszPIKSA051,25028,30600 PLN
   SP / POL / Klacz / 2009 (8) / 616009510414609 / gniada / Clinton / Corrado I / La Paloma / Palegro
   
LKS Cwał Poznań
3CASQUELL (41)AngelikaOJCZENASZ046,19028,44450 PLN
   HOL / GER / Wałach / 2009 (8) / DE421000330709 / kasztanowata / Casall / Caretino / V-Nicoretta / Newton
   Małgorzata Siergiej / Angelika Ojczenasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
4LA CALIDAD (83)MaksymilianWECHTA051,18029,38300 PLN
   HOL / GER / Ogier / 2008 (9) / DE421000019208 / siwa / Lancer II / Landgraf I / Uganda VIII / Cassini I
   - / Wechta Sp. z o. o.
KJ Wechta Rosnówko
5CASALLETTO (192)ŁukaszBRZÓSKA048,85031,44150 PLN
   HOL / GER / Wałach / 2010 (7) / DE421000133710 / gniada / Casquetto / Casall / Utopia IX / Caretino
   - / Anna Słodkiewicz
KJ Abrasives Group
6LUCKY HORSE (54)ŁukaszPIKSA051,23032,19150 PLN
   WLKP / POL / Wałach / 2008 (9) / POL009640075208 / ciemnogniada / Bajou Du Ruet / Baloubet Du Rouet / Layla A / Le Cou Cou
   
LKS Cwał Poznań
7QUE SERANDO (182)MagdaKAMIŃSKA051,62035,32150 PLN
   OLD / GER / Wałach / 2005 (12) / DE433330387505 / kasztanowata / Quidam`s Rubin / Quidam de Revel / Arilena / Sandro
   - / Magda Kamińska
KJ Avanti Opole
8HEROS (162)ŁukaszBRZÓSKA047,97426,43150 PLN
   SP / POL / Ogier / 2007 (10) / POL009610128007 / gniada / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Hipnoza / Cantanis
   Paweł Stasiak / Edward Suszek
KJ Abrasives Group
9EL QUANDO (159)ŁukaszWASILEWSKI048,94442,99
   KWPN / NED / Wałach / 2009 (8) / 528003200910734 / gniada / Carthino Z / Carthago / Bella Viona / Quantum
   - / Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
KJ Canex Dog Przybyszewo
10QUINTMAN (85)MaksymilianWECHTA050,47943,32
   HOL / GER / Ogier / 2009 (8) / DE421000317909 / ciemnogniada / Quintero / Quantum / Luzie II / Lordano
   - / Wechta Sp. z o. o.
KJ Wechta Rosnówko
11HENYA DE L'ESPOIR (118)ŁukaszKRAJEWSKI049,101258,07
   BWP / BEL / Klacz / 2007 (10) / BELW263735BWP / gniada / Cliff / Clearway / Carentia / Caretino
   Catherine Van Den Daele B-7910 Anwaing / Bajernbaum Grand Horse Baum Sp. J.
KJ Agro-Handel Śrem
12QUINTUS 93 (89)MałgorzataKOSZUCKA448,26
   HOL / GER / Ogier / 2006 (11) / DE421000114906 / siwa / Quinar / Quidam De Revel / Grande Nation / Capitol I
   - / Wechta Sp. z o. o.
KJ Wechta Rosnówko
13CATOKI (60)MartinROZYNEK (MJ.1998)452,97
   WESTF / POL / Wałach / 2009 (8) / DE441413011609 / gniada / Catoki / Cambridge / Coca Cola / Caretello B
   - / Przemysław Rozynek
KJ Profil Piła
14DON JOUAN HBC (126)MściwojKIECOŃ851,29
   KWPN / NED / Wałach / 2008 (9) / 528003000800474 / gniada / Cantos / Contender / Satosca / Kroongraaf
   - / Rinaldo Kiecoń
KJ Agro-Handel Śrem
15WALKOVER (82)PatrykMODELEWSKI (J.1999)1248,88
   MŁP / POL / Wałach / 2006 (11) / 616006690025706 / kasztanowata / Rashim / Milczan / Walkiria / El Donald
   SK Prudnik / Anna i Marek Modelewscy
KJ Stajnia Modelewscy
16CORJANO (158)ŁukaszWASILEWSKI1968,87
   HOL / NED / Wałach / 2010 (7) / DE421000513410 / ciemnogniada / Cornet Obolensky / Clinton / Utendra DS / Contendro I
   - / Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
KJ Canex Dog Przybyszewo
LANTINUS N (187)JakubNOWACKI ELI
   SP / POL / Wałach / 2009 (8) / 616009610090509 / gniada / Caretino K / Caretino / Larissa / Landfuerst
   Piotr Nowacki / Piotr Nowacki
KJ Jeziorki-Osieczna

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
140/140
Liczba przeszkód(Obstacles)
9/5
Liczba skoków(Jumps)
10/5
Dystans (m)
320/230
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu(Time allowed)
60/43 s
Startowało koni
17
Ukończyło koni
16
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)



WYNIKI
Halowe Derby Poznania ZO1*/ZR

Poznań, 6-8.10.2017
Wydruk: 09-10-2017 09:30:08
4R/LL/90
08:00
(07-10-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 4R / LL/90 / Konkurs dokładności art. 238.1.1. (wys. 90 cm)
(Competition No: 4R / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BIG BOSS BBZ (76)FilipKAPAŁA (MJ.1996)053,76
   HOL / NED / Wałach / 2012 (5) / - / kasztanowata / Big Star / Quick Star / -
   
KJ Abrasives Group
1ANTARI (168)AlinaDUDEK068,69
   WLKP / POL / Klacz / 2010 (7) / 616007680091310 / gniada / Contendor / Contendro / Adara / Piramidon
   Aleksandra Klamecka / Alina Dudek
St. KJ Kapriola
1URIELLE (186)Mich?leVAN DEN KROONENBERG (J.2000)056,18
   SP / POL / Klacz / 2005 (12) / POL009610141605 / gniada / Silvio I / Sandro / Ulissa H / Korandosj
   Stanisław Jóźwiakowski / Stanisław Jóźwiakowski
KJ Sokół Damasławek
1BOREASZ (45)WłodzimierzBORTLISZ060,43
   SP / POL / Wałach / 2012 (5) / - / ciemnogniada / Maaik / / Barwena /
   SK Pępowo / Wiesław Błażejewski
KS Centaurus
1ANTAR (75)FilipWYSOCZAŃSKI (JM.2005)061,26
   Kuc Connemara / POL / Wałach / 2011 (6) / 616013670100611 / jelena / Ares / Fort Doolin / Antalya Borderi / O'Brien Du Chasnay
   Bogdan Jarząbek / Małgorzata Wysoczańska
KJ Michałówka
6ANTARI (168)AlinaDUDEK171,29
   WLKP / POL / Klacz / 2010 (7) / 616007680091310 / gniada / Contendor / Contendro / Adara / Piramidon
   Aleksandra Klamecka / Alina Dudek
St. KJ Kapriola
ROZTERKA (44)KarolinaGROCHOWIAK REZ
   SP / POL / Klacz / 2012 (5) / - / siwa / Tjungske / / Rosaria /
   SK Racot / Maciej Błażejewski
KS Centaurus

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
90
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
69 s
Startowało koni
7
Ukończyło koni
6
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)



WYNIKI
Halowe Derby Poznania ZO1*/ZR

Poznań, 6-8.10.2017
Wydruk: 09-10-2017 09:30:10
5R/L/100
08:45
(07-10-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 5R / L/100 / Konkurs dokładności art. 238.1.1. (wys. 100 cm)
(Competition No: 5R / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BOREASZ (45)WłodzimierzBORTLISZ058,36
   SP / POL / Wałach / 2012 (5) / - / ciemnogniada / Maaik / / Barwena /
   SK Pępowo / Wiesław Błażejewski
KS Centaurus
1VERDI (127)ŁukaszBRZÓSKA061,14
   WLKP / POL / Wałach / 2013 (4) / 616007681006213 / gniada / Czatran / Trachit / Wiena / Oder
   
KJ Abrasives Group
1LACRIN (140)JoannaKRZYŻOSTANIAK057,42
   SP / POL / Klacz / 2013 (4) / 616009610084313 / gniada / Comandor / Contender / Loreen 73 / Caretino
   Dariusz Juszczak / Rafał Kiernikowski
KJ Leśna Podkowa Rychlik
1LACRIN (140)JoannaKRZYŻOSTANIAK058,47
   SP / POL / Klacz / 2013 (4) / 616009610084313 / gniada / Comandor / Contender / Loreen 73 / Caretino
   Dariusz Juszczak / Rafał Kiernikowski
KJ Leśna Podkowa Rychlik
1CASSIOPEIA (88)MaksymilianWECHTA060,27
   HOL / GER / Ogier / 2013 (4) / DE421000176213 / gniada / Casall / Caretino / Novell I / Corrado I
   - / Wechta Sp. z o. o.
KJ Wechta Rosnówko
1LINDOR B (176)NataliaPACEWICZ (MJ.1997)055,22
   SP / POL / Wałach / 2007 (10) / 616009610302507 / kasztanowata / Rapsod / / Laurine Du Libaire / Diaman De L'Abbaye
   Łukasz Brzóska / Natalia Pacewicz
UKS Podkowa Moryń
1CASSIOPEIA (88)MaksymilianWECHTA059,73
   HOL / GER / Ogier / 2013 (4) / DE421000176213 / gniada / Casall / Caretino / Novell I / Corrado I
   - / Wechta Sp. z o. o.
KJ Wechta Rosnówko
1LINDOR B (176)NataliaPACEWICZ (MJ.1997)053,66
   SP / POL / Wałach / 2007 (10) / 616009610302507 / kasztanowata / Rapsod / / Laurine Du Libaire / Diaman De L'Abbaye
   Łukasz Brzóska / Natalia Pacewicz
UKS Podkowa Moryń
1STAKATA (16)RafałKRAJEWSKI059,96
   HAN / GER / Klacz / 2013 (4) / DE431314404413 / gniada / Stanley / Stakkato / Electra / Embassy I
   Hans-Henning Von Der Deckken / Rafał Krajewski
KJ Agro-Handel Śrem
1HOSTEL (105)MajaŻYCKA (JM.2005)054,60
   SP / POL / Wałach / 2008 (9) / POL009640017108 / gniada / Viscount / Pythagoras / Hostella / Czad
   SK Nowielice / Dorota Życka
LKS Cwał Poznań
1KALINA (104)RoksanaDANIELEWICZ051,82
   SP / POL / Klacz / 2012 (5) / - / ciemnogniada / Łyk Szampana / Emetyt / Kama / Czumen K
   Jarosław Borowiak / Joanna Dąbrowska
LKS Cwał Poznań
1BIRKE K (95)JanKUREK054,99
   SP / POL / Klacz / 2005 (12) / POL009610204105 / kasztanowata / Sir Neel / Darco / Britney / Le Bon
   
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
1BIRKE K (95)JanKUREK053,16
   SP / POL / Klacz / 2005 (12) / POL009610204105 / kasztanowata / Sir Neel / Darco / Britney / Le Bon
   
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
1NICOLET 2 (12)SzymonSTASIAK (MJ.1998)058,94
   WLKP / POL / Klacz / 2013 (4) / 616007610200513 / ciemnogniada / Chardonway L / Contender / Nirwana / Czumen K
   Daniel Kurzawa / Szymon Leboda
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1NICOLET 2 (12)SzymonSTASIAK (MJ.1998)058,99
   WLKP / POL / Klacz / 2013 (4) / 616007610200513 / ciemnogniada / Chardonway L / Contender / Nirwana / Czumen K
   Daniel Kurzawa / Szymon Leboda
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1ELWIS (46)WłodzimierzBORTLISZ064,55
   SP / POL / Wałach / 2011 (6) / 616009680051311 / ciemnogniada / Le Mistral / Leuthen / Elektra / Bajou Du Rouet
   Wiesław Błażejewski / Wiesław Błażejewski
KS Centaurus
1CHANTEL (141)JoannaKRZYŻOSTANIAK058,19
   WLKP / POL / Klacz / 2013 (4) / 616007610053013 / kasztanowata / Arktos / Geronimo / Cystyna / Robin
   Jakub Rogacki / Joanna Krzyżostaniak
KJ Leśna Podkowa Rychlik
1CELIM (30)WojciechKUKOWSKI060,95
   SP / POL / Wałach / 2008 (9) / POL999640077008 / gniada / nn / nn / Call Girl / Turbud Quirynus
   
bpk
1GIOVVANI II KG (119)MarcinWESOŁY060,43
   SP / POL / Wałach / 2010 (7) / 616009610116010 / ciemnogniada / Landor S / Landadel / Genewa KG / Campari M
   Grzegorz Komin / Karol Komin
Posadowskie TJ
1JJ AVICII (135)WiktoriaNIEDŹWIEDŹ (JM.2002)052,89
   ISH / IRL / Wałach / 2010 (7) / 372414005621354 / gniada / Oberon Van Fyandra D 09 / Concorde / Kilnamona Myway / Whitehall Bridge
   Deirdre Lusby / Jarosław Niedźwiedź
LKS Cwał Poznań
1CARGO (154)JuliaMALICKA (JM.2003)048,55
   HAN / POL / Wałach / 2005 (12) / DE431316567405 / gniada / Cashman / Contender / Glasnost / Gletscher
   Roman Roszkiewicz / Edyta Borkowska-Malicka
LKS Cwał Poznań
1BON ARCUS (164)MariaGŁOWACKA (MJ.1997)058,22
   MŁP / POL / Wałach / 2002 (15) / POL006540016202 / kasztanowata / Arcus / Cross / Bona / Cynik
   SK Ochaby / Włodzimierz Głowacki
LKS Cwał Poznań
1EDORAS (169)KingaRYSZCZYŃSKA053,47
   WLKP / POL / Wałach / 2002 (15) / POL007611052502 / gniada / Caretino K / Caretino / Serenada / Talizman
   - / Karolina Kozłowska
LKS Cwał Poznań
1LAJERO KG (174)JuliaBRAND048,16
   SP / POL / Wałach / 2006 (11) / POL009610254206 / kasztanowata / Cajero / Caretino / Caletto II / Larysa K / Graf Top / Graf Grannus
   Grzegorz Komin / Julia Brand
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
1TIRAMISU (175)GabrielaZAPOTOCZNA054,93
   SP / POL / Wałach / 2004 (13) / POL009680054704 / gniada / Ludger / Laptop / Tzigane De Grand- Bevange / Turioso
   Sylwester Kosiński / Robert Zapotoczny
St. KJ Tradycja Siedlnica
1WILIANA (194)Matylda OlgaWRZOSEK (JM.2003)051,57
   SP / POL / Klacz / 2010 (7) / 616007520000310 / gniada / Landor / Lacatraz / Wizja / Cedrus
   Agnieszka Janus / Karolina Polasik-Wrzosek
KJ Miralex Jakubowo
1GOTHA MK (124)MściwojKIECOŃ058,58
   OLD / GER / Klacz / 2012 (5) / DE418185003412 / gniada / Cartoon / Carthago / Glonora Z / Glorial
   Gestute Levitz / Rinaldi Kiecoń i Artur Moksiewicz
KJ Agro-Handel Śrem
1LATISSIMUS (47)WłodzimierzBORTLISZ057,85
   SP / POL / Wałach / 2012 (5) / 616009670032412 / dereszowata / Chaltaire Z / Chellano / Liwia / Lenora
   Marta Banaśkiewicz / Maciej Błażejewski
KS Centaurus
1LADY LUCK IV (37)AmeliaOTLEWSKA (JM.2004)045,75
   KUC / IRL / Klacz / 2008 (9) / 372003006828190 / siwa / nn / nn / nn / nn
   - / Magdalena Otlewska
bpk
1LOPIK'S APPIE (50)AgataDERDA (JM.2005)057,93
   New Forest Pony / POL / Wałach / 2005 (12) / 528018020051492 / gniada / Aladin / Molenaar's Golden King / Lopik's Willemien / Sweet Wiliam
   A. H. Hootsen / Krzysztof Derda
Pony Jumping Team Poznań
1LIBERO A (199)AdamSZYMANKIEWICZ (J.2001)061,59
   HOL / GER / wałach / 2007 (10) / DE421000017907 / gniada / Larius W / Landgraf I / Lira II / Julio Mariner
   Hennings Detlef Hof Keller / Lesław Sarachmann
KJ CH Jaszkowo
32URIELLE (186)Mich?leVAN DEN KROONENBERG (J.2000)457,24
   SP / POL / Klacz / 2005 (12) / POL009610141605 / gniada / Silvio I / Sandro / Ulissa H / Korandosj
   Stanisław Jóźwiakowski / Stanisław Jóźwiakowski
KJ Sokół Damasławek
32STAKATA (16)RafałKRAJEWSKI459,26
   HAN / GER / Klacz / 2013 (4) / DE431314404413 / gniada / Stanley / Stakkato / Electra / Embassy I
   Hans-Henning Von Der Deckken / Rafał Krajewski
KJ Agro-Handel Śrem
32HOSTEL (105)MajaŻYCKA (JM.2005)454,73
   SP / POL / Wałach / 2008 (9) / POL009640017108 / gniada / Viscount / Pythagoras / Hostella / Czad
   SK Nowielice / Dorota Życka
LKS Cwał Poznań
32SESILA G (11)WiktoriaWALKIEWICZ (J.2001)454,81
   SP / POL / Klacz / 2009 (8) / 616009610123809 / gniada / World Star 4 / World Cup I / Sekstyna / Saphir
   Gościniak / Gościniak
Racocki KJ
32SESILA G (11)WiktoriaWALKIEWICZ (J.2001)454,49
   SP / POL / Klacz / 2009 (8) / 616009610123809 / gniada / World Star 4 / World Cup I / Sekstyna / Saphir
   Gościniak / Gościniak
Racocki KJ
32EMO (6)MateuszKOWALCZYK455,79
   SP / POL / Wałach / 2012 (5) / - / gniada / Bolshoi / / Emocja /
   SK Dobrzyniewo / Julita Janusz
bpk
32CHANTEL (141)JoannaKRZYŻOSTANIAK457,53
   WLKP / POL / Klacz / 2013 (4) / 616007610053013 / kasztanowata / Arktos / Geronimo / Cystyna / Robin
   Jakub Rogacki / Joanna Krzyżostaniak
KJ Leśna Podkowa Rychlik
32LAMARCK (67)MartaDĄBROWSKA457,15
   HAN / GER / Wałach / 2008 (9) / DE431310901808 / gniada / Lord Pezi / Lacros / Dilana / Dinard L
   Michael Kramer / PHU Piotr Gadomski
KJ Lotus Poznań
32KORWETA (122)AleksandraSAROSKA (JM.2003)455,39
   SP / POL / Klacz / 2009 (8) / POL007610088409 / gniada / Faust Z / Furioso II / Kariateda / Teksas
   Ewa Rajczakowska / Jakub Saroski
bpk
32CONSOTHO II (139)JoannaKRZYŻOSTANIAK459,45
   Niem. Sport. / GER / Wałach / 2012 (5) / DE456570099112 / gniada / Con Sherry / Contendro I / Lacrima / Lesotho
   Andreas Krentz / Rafał Kiernikowski
KJ Leśna Podkowa Rychlik
32RAVEN (33)AnnaWIĄCEK (J.2001)451,72
   WKPN / NED / Wałach / 2002 (15) / 009611193002 / gniada / Placido / Animo / Reonetty / Belmondo
   - / Marian Nickel
St. Grupy Nickel
32BOLERO DUE (178)JuliaJANKU (J.2000)451,82
   KUC / POL / Ogier / 2011 (6) / 616013610182011 / gniada / Bolero / Life And Liberty / Kimberley / nn
   Francesca Santoni / Julia Janku
KJ Ranczo Kołata
32ARES (74)FilipWYSOCZAŃSKI (JM.2005)455,55
   Kuc Connemara / POL / Ogier / 2000 (17) / POL013670000900 / gniada / Fort Doolin / Rory Rudah / Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
   Bogdan Jarząbek / Wysoczańska Małgorzata
KJ Michałówka
45KWARTA (170)MagdalenaSZYMAŃSKA (MJ.1997)569,34
   SP / POL / Klacz / 2006 (11) / POL009670113606 / ciemnogniada / Junior / / Karlina / Kwakier
   Majątek Ziemski "Niwa" / Małgorzata Szymańska
bpk
46RAVEN (33)AnnaWIĄCEK (J.2001)777,52
   WKPN / NED / Wałach / 2002 (15) / 009611193002 / gniada / Placido / Animo / Reonetty / Belmondo
   - / Marian Nickel
St. Grupy Nickel
47LADY LUCK IV (37)AmeliaOTLEWSKA (JM.2004)859,42
   KUC / IRL / Klacz / 2008 (9) / 372003006828190 / siwa / nn / nn / nn / nn
   - / Magdalena Otlewska
bpk
48ELWIS (46)WłodzimierzBORTLISZ1994,62
   SP / POL / Wałach / 2011 (6) / 616009680051311 / ciemnogniada / Le Mistral / Leuthen / Elektra / Bajou Du Rouet
   Wiesław Błażejewski / Wiesław Błażejewski
KS Centaurus
48U-COFFI (49)HannaROMANKIEWICZ (JM.2002)1978,41
   SP / POL / Klacz / 2006 (11) / 616009680048206 / gniada / Cantanis / Cantus / Ula / Common Grounds
   Anna Modelewska / Hanna Romankiewicz
KS Centaurus
50CORRERO'S SON (128)KlaudiaROGOZIŃSKA (MJ.1998)2899,75
   SP / POL / Wałach / 2007 (10) / 616009640109207 / siwa / Correro / Claudio / Itaka / Life And Liberty
   Sławomir Kalkowski / Elżbieta Rogozińska
St. KS KJK Szary Michałowice
KWARTA (170)MagdalenaSZYMAŃSKA (MJ.1997) ELI
   SP / POL / Klacz / 2006 (11) / POL009670113606 / ciemnogniada / Junior / / Karlina / Kwakier
   Majątek Ziemski "Niwa" / Małgorzata Szymańska
bpk
KALINA (104)RoksanaDANIELEWICZ ELI
   SP / POL / Klacz / 2012 (5) / - / ciemnogniada / Łyk Szampana / Emetyt / Kama / Czumen K
   Jarosław Borowiak / Joanna Dąbrowska
LKS Cwał Poznań
CORRERO'S SON (128)KlaudiaROGOZIŃSKA (MJ.1998) ELI
   SP / POL / Wałach / 2007 (10) / 616009640109207 / siwa / Correro / Claudio / Itaka / Life And Liberty
   Sławomir Kalkowski / Elżbieta Rogozińska
St. KS KJK Szary Michałowice
U-COFFI (49)HannaROMANKIEWICZ (JM.2002) ELI
   SP / POL / Klacz / 2006 (11) / 616009680048206 / gniada / Cantanis / Cantus / Ula / Common Grounds
   Anna Modelewska / Hanna Romankiewicz
KS Centaurus

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
69 s
Startowało koni
54
Ukończyło koni
50
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)



WYNIKI
Halowe Derby Poznania ZO1*/ZR

Poznań, 6-8.10.2017
Wydruk: 09-10-2017 09:30:14
6R/P/110
11:00
(07-10-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 6R / P/110 / Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
(Competition No: 6R / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1LAJERO KG (174)JuliaBRAND048,35300 PLN
   SP / POL / Wałach / 2006 (11) / POL009610254206 / kasztanowata / Cajero / Caretino / Caletto II / Larysa K / Graf Top / Graf Grannus
   Grzegorz Komin / Julia Brand
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2LATISSIMUS (47)WłodzimierzBORTLISZ048,55200 PLN
   SP / POL / Wałach / 2012 (5) / 616009670032412 / dereszowata / Chaltaire Z / Chellano / Liwia / Lenora
   Marta Banaśkiewicz / Maciej Błażejewski
KS Centaurus
3BLACK & WHITE 3 (156)ŁukaszBRZÓSKA053,15100 PLN
   HOL / GER / Wałach / 2011 (6) / DE421000268311 / kara / Cosido / Cosimo / Natalie IX / Concerto II
   - / Marek Perz i Tomasz Bartkowiak
KJ Abrasives Group
4GIOVVANI II KG (119)MarcinWESOŁY053,47
   SP / POL / Wałach / 2010 (7) / 616009610116010 / ciemnogniada / Landor S / Landadel / Genewa KG / Campari M
   Grzegorz Komin / Karol Komin
Posadowskie TJ
5TIRAMISU (175)GabrielaZAPOTOCZNA056,49
   SP / POL / Wałach / 2004 (13) / POL009680054704 / gniada / Ludger / Laptop / Tzigane De Grand- Bevange / Turioso
   Sylwester Kosiński / Robert Zapotoczny
St. KJ Tradycja Siedlnica
6WILIANA (194)Matylda OlgaWRZOSEK (JM.2003)058,37
   SP / POL / Klacz / 2010 (7) / 616007520000310 / gniada / Landor / Lacatraz / Wizja / Cedrus
   Agnieszka Janus / Karolina Polasik-Wrzosek
KJ Miralex Jakubowo
7SALAMINA (26)ZuzannaBAJAN058,41
   SP / POL / Klacz / 2012 (5) / 161009610161312 / kasztanowata / Sokrates / Corrado / Santini / Santos
   Jan Sołtysiak / Tadeusz Szymoniak
KJ Michałówka
8SHOUPPY VD KATTEVENNEN Z (115)ŁukaszKRAJEWSKI060,68
   ZANG / BEL / Wałach / 2012 (5) / 056015z55799412 / kasztanowata / Shouppydam Des Horts / Qiudam De Revel / Etoile / Darco
   Spronken BVBA / Spronken BVBA
KJ Agro-Handel Śrem
9KORWETA (122)AleksandraSAROSKA (JM.2003)061,81
   SP / POL / Klacz / 2009 (8) / POL007610088409 / gniada / Faust Z / Furioso II / Kariateda / Teksas
   Ewa Rajczakowska / Jakub Saroski
bpk
10ODESSA PROFI (120)MściwojKIECOŃ062,18
   SP / POL / Klacz / 2011 (6) / 616009540003311 / gniada / Vandamme / Guidam / Orgia Profi / Ramstein
   Leszek Szczykała / Lidia Bieniek
KJ Agro-Handel Śrem
11CATOKIS (48)JanKUREK063,39
   SP / POL / Wałach / 2010 (7) / 616009640015410 / gniada / Catoki / Cambridge / Ina IV / Lesanto
   - / Waldemar Gaca
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
12CLAYTMAN (92)MałgorzataKOSZUCKA063,45
   HOL / POL / Ogier / 2012 (5) / DE421000188512 / siwa / Canturo / Cantus / Luzie II / Lordano
   Hansen Johannes / Wechta Sp. z o. o.
KJ Wechta Rosnówko
13MISTIQUE (7)MałgorzataKOSZUCKA063,93
   HOL / POL / Wałach / 2012 (5) / DE421000079312 / gniada / Mylord Cartha / Carthago / Mona IX / Concerto II
   - / Wechta Sp. z o. o.
KJ Wechta Rosnówko
14ZIGGY VD KATTEVENNEN Z (114)ŁukaszKRAJEWSKI064,61
   ZANG / BEL / Wałach / 2012 (5) / 056015Z55825112 / siwa / Zilverstar T / Berlin / Cheyenne Z / Carthago Z
   Spronken BVBA / Spronken BVBA
KJ Agro-Handel Śrem
15ZILITE VD KATTEVENNEN Z (109)RafałKRAJEWSKI064,66
   ZANG / BEL / Klacz / 2012 (5) / 056015Z55651212 / siwa / Zilverstar T / Berlin / Elite / Darco
   Spronken BVBA / Spronken BVBA
KJ Agro-Handel Śrem
16FIOYALINE (57)MartynaKOWALAK (MJ.1998)065,23
   KWPN / NED / Klacz / 2010 (7) / 528003201012130 / siwa / Gentle-S D'90 / Capitol I / Ioyaline / Waterman
   Nieuwenhuis Bemiddeling & Beheer B.V. / Jacek Kowalak
LKS Cwał Poznań
17CELIM (30)WojciechKUKOWSKI065,44
   SP / POL / Wałach / 2008 (9) / POL999640077008 / gniada / nn / nn / Call Girl / Turbud Quirynus
   
bpk
18C-KARAT CARTE D'OR (51)WiktoriaLACHOWICZ-WOŁOSZYN (J.2000)065,48
   SP / POL / Wałach / 2001 (16) / 616009670000501 / ciemnogniada / Nameless / Nimrod B / Czelari / Saphir
   Hubert Kierznowski / Ignacy Lachowicz
KS Centaurus
19CONSOTHO II (139)JoannaKRZYŻOSTANIAK068,19
   Niem. Sport. / GER / Wałach / 2012 (5) / DE456570099112 / gniada / Con Sherry / Contendro I / Lacrima / Lesotho
   Andreas Krentz / Rafał Kiernikowski
KJ Leśna Podkowa Rychlik
20LOPIK'S APPIE (50)AgataDERDA (JM.2005)452,17
   New Forest Pony / POL / Wałach / 2005 (12) / 528018020051492 / gniada / Aladin / Molenaar's Golden King / Lopik's Willemien / Sweet Wiliam
   A. H. Hootsen / Krzysztof Derda
Pony Jumping Team Poznań
21EDORAS (169)KingaRYSZCZYŃSKA454,95
   WLKP / POL / Wałach / 2002 (15) / POL007611052502 / gniada / Caretino K / Caretino / Serenada / Talizman
   - / Karolina Kozłowska
LKS Cwał Poznań
22ESCHNAPUR (138)JoannaKRZYŻOSTANIAK455,66
   HAN / POL / Wałach / 2000 (17) / DE431311333300 / kara / Escudo I / Espri / Rabs Muecke / Rabino
   - / Joanna Krzyżostaniak
KJ Leśna Podkowa Rychlik
23EMO (6)MateuszKOWALCZYK458,36
   SP / POL / Wałach / 2012 (5) / - / gniada / Bolshoi / / Emocja /
   SK Dobrzyniewo / Julita Janusz
bpk
24HOLLISTER (157)ŁukaszWASILEWSKI460,79
   KWPN / NED / Wałach / 2012 (5) / 528003201200365 / gniada / Charisma / Stakkato / Ciranka H / Lord Z /Lux Z
   - / Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
KJ Canex Dog Przybyszewo
25GOTHA MK (124)MściwojKIECOŃ461,50
   OLD / GER / Klacz / 2012 (5) / DE418185003412 / gniada / Cartoon / Carthago / Glonora Z / Glorial
   Gestute Levitz / Rinaldi Kiecoń i Artur Moksiewicz
KJ Agro-Handel Śrem
26MAGNUM VAN DEN BISSCHOP (145)AgataDAHLKE463,21
   BWP / BEL / Ogier / 2012 (5) / 056002W00302472 / kasztanowata / Elvis Ter Putte / Diamant De Semilly / Aphrodite D'Arsouilles / Nabab De Reve
   - / Antoni Dahlke
Budzyński KS Kłos
27LAMARCK (67)MartaDĄBROWSKA463,48
   HAN / GER / Wałach / 2008 (9) / DE431310901808 / gniada / Lord Pezi / Lacros / Dilana / Dinard L
   Michael Kramer / PHU Piotr Gadomski
KJ Lotus Poznań
28BOLERO DUE (178)JuliaJANKU (J.2000)464,97
   KUC / POL / Ogier / 2011 (6) / 616013610182011 / gniada / Bolero / Life And Liberty / Kimberley / nn
   Francesca Santoni / Julia Janku
KJ Ranczo Kołata
29MYLORD DARCO VD KATTEVENNEN Z (110)RafałKRAJEWSKI465,10
   ZANG / BEL / Wałach / 2012 (5) / 056015Z55799512 / siwa / Mylord Carthago / Carthago Z / Etoile / Darco
   Spronken BVBA / Spronken BVBA
KJ Agro-Handel Śrem
30NOWIKA (39)AngelikaOJCZENASZ465,82
   SP / POL / Klacz / 2012 (5) / 616009670073112 / ciemnogniada / Conte Grosso / Contendro / Nowanta / Nameless
   Joanna Łuczaj / Angelika Ojczenasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
31CALISTO (131)JanKUREK466,30
   SP / POL / Wałach / 2011 (6) / 616009610139011 / siwa / Empire / / Callie Z / Calvin Z
   Roman Barlik / Roman Barlik
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
32CARGO (154)JuliaMALICKA (JM.2003)570,50
   HAN / POL / Wałach / 2005 (12) / DE431316567405 / gniada / Cashman / Contender / Glasnost / Gletscher
   Roman Roszkiewicz / Edyta Borkowska-Malicka
LKS Cwał Poznań
33QUINTELLO (189)PaulinaPIERZYŃSKA853,22
   HOL / GER / Wałach / 2011 (6) / DE421000154811 / siwa / Quidam De Revel / Jalisco / Tonia I / Cassini I
   Juergen Hattebuhr / Paulina Pierzyńska
KJ Abrasives Group
34JJ AVICII (135)WiktoriaNIEDŹWIEDŹ (JM.2002)857,95
   ISH / IRL / Wałach / 2010 (7) / 372414005621354 / gniada / Oberon Van Fyandra D 09 / Concorde / Kilnamona Myway / Whitehall Bridge
   Deirdre Lusby / Jarosław Niedźwiedź
LKS Cwał Poznań
35BON ARCUS (164)MariaGŁOWACKA (MJ.1997)862,32
   MŁP / POL / Wałach / 2002 (15) / POL006540016202 / kasztanowata / Arcus / Cross / Bona / Cynik
   SK Ochaby / Włodzimierz Głowacki
LKS Cwał Poznań
36SELENA (180)MagdalenaDREGER (JM.2003)1074,47
   SP / POL / Klacz / 2005 (12) / POL009580118005 / ciemnogniada / Landjonker S / Landjonker / Saxon Way / Professional
   Jerzy Jakubczak / Izabela Dreger
KJ Stajnia z Kopytem
37COMPASS (143)FilipBABIAK (J.2001)2098,77
   WESTF / POL / Wałach / 2008 (9) / DE441411363708 / gniada / Cavalier (Mister) / Maykel / La Bonne II / Landstreicher
   Szymon John / Filip Babiak
JKS Elcon Szczecin
GRANDE DIVA (78)MichałPRZYBECKI ELI
   KWPN / NED / Klacz / 2011 (6) / 528003201100163 / gniada / Canstakko / Canturo / Diva / Sandro Boy
   J.H.M. Evers / Michałówka Sp. z o. o.
KJ Michałówka

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
110
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
11
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
69 s
Startowało koni
38
Ukończyło koni
37
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)



WYNIKI
Halowe Derby Poznania ZO1*/ZR

Poznań, 6-8.10.2017
Wydruk: 09-10-2017 09:30:17
4/N/120
13:00
(07-10-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 4 / N/120 / Mała Runda - konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
(Competition No: 4 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1AUGUST (161)MatyldaMALEPSZY (JM.2003)044,66026,83300 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2005 (12) / 5280030503290 / gniada / Lupicor / Lux / Paulien / Karandasj
   - / Joanna Malepszy
KJ Agro-Handel Śrem
2GOLDDIGGER GR (160)ŁukaszWASILEWSKI044,22027,21200 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2011 (6) / 528003201105112 / gniada / Tinka's Boy / Zuidpool / Zandgirl G / A Hold Up Premier
   - / Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
KJ Canex Dog Przybyszewo
3PTYŚ (132)JanKUREK045,07027,44150 PLN
   SP / POL / Wałach / 2006 (11) / POL009530160006 / kasztanowata / Song / Elmero / Plamka /
   
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
4FATIMA (53)AleksandraBOLKO (J.2001)044,40027,60100 PLN
   KWPN / NED / Klacz / 2010 (7) / 528003201003928 / kasztanowata / Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II / Ultra / Habsburg
   - / Brill
SK Ciekocinko
5WOODY (17)MariaKOSMALEWICZ (J.2001)044,82027,8850 PLN
   SP / POL / Wałach / 2005 (12) / POL009540080305 / kasztanowata / Erebus / Contender / Whoopy / Weinberg
   Władysław Giza / Ewa Błada-Kosmalewicz
JKS Fer Więckowice
6DURAVELLA (133)AleksandraRĘKOSIEWICZ (MJ.1997)042,49028,8750 PLN
   SP / POL / Klacz / 2008 (9) / POL009610219408 / gniada / Aravel II / Luron / Durette Z / Dutch Capitol
   Roman Barlik / -
Fundacja Kaczyna - z kultyrą na Ty
7EULVE (148)AgataDAHLKE047,05029,5750 PLN
   KWPN / NED / Klacz / 2009 (8) / 528003200914366 / ciemnogniada / Carambole / Cassini I / Ulive / Karandasj
   Antoni Dahlke / Antoni Dahlke
Budzyński KS Kłos
8ARES (151)MatyldaKASNER (J.2001)042,16029,9150 PLN
   WLKP / POL / Ogier / 2005 (12) / POL007530239205 / gniada / Cantanis / Cantus / Armila / Arak
   Henryk Eron / Karolina Wieckowska-Kasner
bpk
9FOCUS (38)AngelikaOJCZENASZ043,99032,5120 PLN
   OLD / POL / Ogier / 2012 (5) / DE418182536212 / kara / Fidiy Of Colors / Le Tot De Semilly / Nanette / Calido I
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Angelika Ojczenasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
10CLEAR CARETINA (87)MaksymilianWECHTA046,88033,5920 PLN
   HOL / POL / Klacz / 2011 (6) / DE421000064911 / gniada / Caretino / Caletto / Zita XVI / Clearway
   Hollm Egbert / Wechta Sp. z o. o.
KJ Wechta Rosnówko
11BORN FREE (144)FilipBABIAK (J.2001)044,42426,9520 PLN
   SP / POL / Wałach / 2010 (7) / 616009640093110 / siwa / Ekwador / Heraldik / Barka / Jarabub
   Łukasz Kazimierczak / Joanna Babiak
JKS Elcon Szczecin
12QUICK BARNETTO (155)ŁukaszBRZÓSKA050,19428,02
   WEST / GER / Wałach / 2011 (6) / DE441410604211 / gniada / Quick Fire / Quintero / Polydora / Polydor
   - / Gabriel Waszkiewicz
KJ Abrasives Group
13FREYA (81)JuliaZAGDAŃSKA (J.2001)043,08431,50
   KWPN / NED / Klacz / 2010 (7) / 528003201003309 / gniada / Boss / Indoctro / Bon-Bon / Up To Date
   - / Andrzej Zagdański
KJ Stajnia Modelewscy
14SAVOY 51 (71)MariuszKĄKOL048,51435,03
   HAN / GER / Wałach / 2005 (12) / DE431311306205 / gniada / Stolzenberg / Stakkato / Loni / Lordanos
   Eitel Wehrs Ot Steinwedel / Mariusz Kąkol
KJ Olmet Ost-Sped Ostrów Wlkp.
15SHOUPPY VD KATTEVENNEN Z (115)ŁukaszKRAJEWSKI046,68435,47
   ZANG / BEL / Wałach / 2012 (5) / 056015z55799412 / kasztanowata / Shouppydam Des Horts / Qiudam De Revel / Etoile / Darco
   Spronken BVBA / Spronken BVBA
KJ Agro-Handel Śrem
16LINUS 217 (116)ŁukaszKRAJEWSKI045,54828,16
   REN / GER / Wałach / 2006 (11) / DE443430466906 / kasztanowata / Lord Lancer / Lancer II / Granni Smith / Grannus
   Tobias Schult / Bayer Baum
KJ Agro-Handel Śrem
17MARKO (34)SzymonSTASIAK (MJ.1998)043,82836,89
   SP / POL / Wałach / 2012 (5) / 616009610167112 / gniada / Liberado / Libertino / Macciavella / Profit
   Marek Strzyż / Marek Strzyż
KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
18CALOTTA (150)MatyldaKASNER (J.2001)442,63
   Niem. Sport. / DEU / Klacz / 2008 (9) / DE456570287608 / siwa / Calido / Cantus / Alizee / Acobat II
   Grit und Mario Schirrmann / Karolina Kasner
bpk
19QUINTELLO (189)PaulinaPIERZYŃSKA443,12
   HOL / GER / Wałach / 2011 (6) / DE421000154811 / siwa / Quidam De Revel / Jalisco / Tonia I / Cassini I
   Juergen Hattebuhr / Paulina Pierzyńska
KJ Abrasives Group
20COUNTDOWN (91)MałgorzataKOSZUCKA444,70
   HOL / GER / Ogier / 2012 (5) / DE421000212412 / gniada / Canstakko / Canturo / Lea III / Acobat II
   - / Wechta Sp. z o. o.
KJ Wechta Rosnówko
21OTAMENDI (14)SzymonSTASIAK (MJ.1998)444,84
   SP / POL / Klacz / 2011 (6) / 616009610099611 / gniada / Corrado Son / Corrado I / Oberża / Barbur
   Tomasz Pawlak / Konrad Stasiak
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
22DENTON (13)SzymonSTASIAK (MJ.1998)445,19
   SP / POL / Wałach / 2011 (6) / 616009640003411 / gniada / Cento Sohn / Cento / Delimara / Turbud Quirinus
   SK Nowielice / Szymon Stasiak
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
23ZILITE VD KATTEVENNEN Z (109)RafałKRAJEWSKI445,93
   ZANG / BEL / Klacz / 2012 (5) / 056015Z55651212 / siwa / Zilverstar T / Berlin / Elite / Darco
   Spronken BVBA / Spronken BVBA
KJ Agro-Handel Śrem
24CATOKIS (48)JanKUREK446,01
   SP / POL / Wałach / 2010 (7) / 616009640015410 / gniada / Catoki / Cambridge / Ina IV / Lesanto
   - / Waldemar Gaca
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
25ZIGGY VD KATTEVENNEN Z (114)ŁukaszKRAJEWSKI446,08
   ZANG / BEL / Wałach / 2012 (5) / 056015Z55825112 / siwa / Zilverstar T / Berlin / Cheyenne Z / Carthago Z
   Spronken BVBA / Spronken BVBA
KJ Agro-Handel Śrem
26OGANO'S BOY Z (63)DariaKOBIERNIK446,69
   ZANG / POL / Wałach / 2012 (5) / 056015Z55748312 / kasztanowata / Ogano Sitte / Darco / Damessa / Cajero
   Ireneusz Sławek / Ireneusz Sławek
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
27MAGNUM VAN DEN BISSCHOP (145)AgataDAHLKE447,74
   BWP / BEL / Ogier / 2012 (5) / 056002W00302472 / kasztanowata / Elvis Ter Putte / Diamant De Semilly / Aphrodite D'Arsouilles / Nabab De Reve
   - / Antoni Dahlke
Budzyński KS Kłos
28FLEUR (190)ŁukaszBRZÓSKA447,84
   KWPN / GER / Klacz / 2010 (7) / 528003201006879 / kasztanowata / Lys Rouge / Lys de Darmen / Ziezo / Seinman
   - / Tomasz Bartkowiak i Marek Perz
KJ Abrasives Group
29ROTEX II (15)SzymonSTASIAK (MJ.1998)448,28
   SP / POL / Wałach / 2010 (7) / 616009530316310 / gniada / Nimroy B / Nimmerdor / Roksana / Sofix
   Ewa Janiak / Ewa Janiak
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
30QUADRIGA (86)MaksymilianWECHTA455,99
   HOL / GER / Klacz / 2011 (6) / DE421000026811 / gniada / Quadros / Quidam De Revel / Pivi / Carpaccio
   - / Wechta Sp. z o. o.
KJ Wechta Rosnówko
31COMPASS (143)FilipBABIAK (J.2001)557,71
   WESTF / POL / Wałach / 2008 (9) / DE441411363708 / gniada / Cavalier (Mister) / Maykel / La Bonne II / Landstreicher
   Szymon John / Filip Babiak
JKS Elcon Szczecin
32CZARDASZ (117)ŁukaszKRAJEWSKI846,10
   SP / POL / Ogier / 2008 (9) / 616009610080108 / kasztanowata / Chellano`s Boy D Z / Chellano Z / Cerkwica / Wicher
   Wojciech Kędzierski / SO Gniezno
KJ Agro-Handel Śrem
33CHIVAS (80)MarekMODELEWSKI846,16
   SP / POL / Wałach / 2011 (6) / - / siwa / Avero / / Coco Chanel /
   Anna Modelewska / Anna Modelewska
KJ Stajnia Modelewscy
34CATARINA 216 (172)ZofiaDZIEWOLSKA847,11
   OLD / GER / Klacz / 2011 (6) / DE418184042811 / gniada / Cartoon / Carthago / Fatendra / For Edition
   Paul Schockemole / Patrycja Dziewolska
LKJ Abaria Iwno
35CALLIHALL (93)MałgorzataKOSZUCKA1061,75
   HOL / GER / Ogier / 2012 (5) / DE421000130512 / ciemnogniada / Casall / Caretino / Malve I / Heraldik
   - / Wechta Sp. z o. o.
KJ Wechta Rosnówko
36CHIN ZANA (4)JuliaPRZEŹDZIĘG (J.2000)1268,97
   WESTF / NED / Klacz / 2011 (6) / DE441410823511 / kasztanowata / Chin Quin / Chin Chin / Acordia / Acord II
   - / Jan Zybała
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
37FIOYALINE (57)MartynaKOWALAK (MJ.1998)1358,81
   KWPN / NED / Klacz / 2010 (7) / 528003201012130 / siwa / Gentle-S D'90 / Capitol I / Ioyaline / Waterman
   Nieuwenhuis Bemiddeling & Beheer B.V. / Jacek Kowalak
LKS Cwał Poznań
38BRANDY (185)MagdaKAMIŃSKA1460,33
   OLD / POL / Wałach / 2011 (6) / DE433332146211 / kasztanowata / Burberry / Balou Du Rouet / Melody M / Castiglione L
   Magda Kamińska / Magda Kamińska
KJ Avanti Opole
39QUENTIN Z (166)DariaKOBIERNIK1462,16
   SP / POL / Ogier / 2011 (6) / 616009680021711 / gniada / Quamiro / Quidam De Revel / Zilandra / Marvel
   Daria Wachnowska / Daria Wachnowska
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
40CHICA'S BOY Z (193)KarolinaWALIGÓRSKA (MJ.1998)1643,93
   ZANG / BEL / Wałach / 2006 (11) / Z546806 / ciemnogniada / Chicago I Z / Caretano Z / Namira Z / Nabab De Reve
   - / Małgorzata Waligórska
LKS Cwał Poznań
ODESSA PROFI (120)MściwojKIECOŃ ELI
   SP / POL / Klacz / 2011 (6) / 616009540003311 / gniada / Vandamme / Guidam / Orgia Profi / Ramstein
   Leszek Szczykała / Lidia Bieniek
KJ Agro-Handel Śrem
SELENA (180)MagdalenaDREGER (JM.2003) ELI
   SP / POL / Klacz / 2005 (12) / POL009580118005 / ciemnogniada / Landjonker S / Landjonker / Saxon Way / Professional
   Jerzy Jakubczak / Izabela Dreger
KJ Stajnia z Kopytem

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
120/120
Liczba przeszkód(Obstacles)
8/5
Liczba skoków(Jumps)
9/5
Dystans (m)
300/240
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu(Time allowed)
56/45 s
Startowało koni
42
Ukończyło koni
40
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)



WYNIKI
Halowe Derby Poznania ZO1*/ZR

Poznań, 6-8.10.2017
Wydruk: 09-10-2017 09:30:21
5/C/130
15:15
(07-10-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 5 / C/130 / Średnia Runda - konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 130 cm) - wszyscy jadą drugą fazę
(Competition No: 5 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaRazemNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzasPunkty
1WODKA-POLKA (183)MagdaKAMIŃSKA037,61023,380650 PLN
   HOL / GER / Klacz / 2006 (11) / DE421000087006 / gniada / Candillo / Cassini I / Perhaps / Coriander
   - / Józef Kamiński
KJ Avanti Opole
2DON JOUAN HBC (126)MściwojKIECOŃ039,86026,440400 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2008 (9) / 528003000800474 / gniada / Cantos / Contender / Satosca / Kroongraaf
   - / Rinaldo Kiecoń
KJ Agro-Handel Śrem
3FIBONACCI S (90)MałgorzataKOSZUCKA037,11028,800300 PLN
   WURT / GER / Ogier / 2011 (6) / DE473730145511 / gniada / Flipper D'Elle / Double Espoir / Cita II / Candillo
   - / Wechta Sp. z o. o.
KJ Wechta Rosnówko
4DENTON (13)SzymonSTASIAK (MJ.1998)036,62424,394200 PLN
   SP / POL / Wałach / 2011 (6) / 616009640003411 / gniada / Cento Sohn / Cento / Delimara / Turbud Quirinus
   SK Nowielice / Szymon Stasiak
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
5QUINTMAN (85)MaksymilianWECHTA437,33026,364100 PLN
   HOL / GER / Ogier / 2009 (8) / DE421000317909 / ciemnogniada / Quintero / Quantum / Luzie II / Lordano
   - / Wechta Sp. z o. o.
KJ Wechta Rosnówko
6WALKOVER (82)PatrykMODELEWSKI (J.1999)439,21027,634100 PLN
   MŁP / POL / Wałach / 2006 (11) / 616006690025706 / kasztanowata / Rashim / Milczan / Walkiria / El Donald
   SK Prudnik / Anna i Marek Modelewscy
KJ Stajnia Modelewscy
7SIROKO (62)KajaKORBALEWSKA (J.1999)035,63427,964100 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 1999 (18) / 9905339 / kasztanowata / Iroko / Pilot / Miss M. / Burggraaf
   - / Kaja Korbalewska
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
8MATRIX (8)MarcinWESOŁY435,54028,594100 PLN
   WLKP / POL / Wałach / 2003 (14) / POL007611058003 / ciemnogniada / Richebourg / Bayard D'Elle / Masira / Orkisz
   - / Agnieszka Majka
Posadowskie TJ
9LEGOLAS (59)MartinROZYNEK (MJ.1998)038,53429,824
   SP / POL / Wałach / 2007 (10) / 616009610223207 / gniada / Rasch (Rekrut) / Ramirado / Landfee I / Landcolt B
   Leszek Spytek / Grzegorz Spytek
KJ Profil Piła
10CLUSEO (112)RafałKRAJEWSKI039,74431,384
   OLD / GER / Wałach / 2009 (8) / DE433331675109 / siwa / Clerway / Capitol I / Loreana BK / Le Primeur
   Kai Baumgartner / Klaus Bunger
KJ Agro-Handel Śrem
11AUGUST (161)MatyldaMALEPSZY (JM.2003)436,42427,558
   KWPN / NED / Wałach / 2005 (12) / 5280030503290 / gniada / Lupicor / Lux / Paulien / Karandasj
   - / Joanna Malepszy
KJ Agro-Handel Śrem
12SAVOY 51 (71)MariuszKĄKOL037,01828,568
   HAN / GER / Wałach / 2005 (12) / DE431311306205 / gniada / Stolzenberg / Stakkato / Loni / Lordanos
   Eitel Wehrs Ot Steinwedel / Mariusz Kąkol
KJ Olmet Ost-Sped Ostrów Wlkp.
13FATIMA (53)AleksandraBOLKO (J.2001)436,73428,688
   KWPN / NED / Klacz / 2010 (7) / 528003201003928 / kasztanowata / Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II / Ultra / Habsburg
   - / Brill
SK Ciekocinko
14MAIK K (130)JanKUREK440,42428,908
   SP / POL / Klacz / 2009 (8) / 616009610201809 / siwa / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Maja VH Scheef Kasteel / k. Zostara 56
   Franciszek Kurek / Robert Pięta
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
15QUICKLENSKY (191)ŁukaszBRZÓSKA439,96429,898
   WESTF / GER / Wałach / 2011 (6) / DE441410603511 / gniada / Quick Fire / Quintero / Cornetta / Cornet Obolensky
   Wolfgang Brinkmann / Anna Słodkiewicz
KJ Abrasives Group
16CZARDASZ (117)ŁukaszKRAJEWSKI439,17430,048
   SP / POL / Ogier / 2008 (9) / 616009610080108 / kasztanowata / Chellano`s Boy D Z / Chellano Z / Cerkwica / Wicher
   Wojciech Kędzierski / SO Gniezno
KJ Agro-Handel Śrem
17DREAMY M (184)MagdaKAMIŃSKA838,58030,058
   SP / POL / Klacz / 2000 (17) / 616999540162510 / gniada / nn / nn / nn / nn
   Magda Kamińska / Magda Kamińska
KJ Avanti Opole
18BORN FREE (144)FilipBABIAK (J.2001)835,99426,7512
   SP / POL / Wałach / 2010 (7) / 616009640093110 / siwa / Ekwador / Heraldik / Barka / Jarabub
   Łukasz Kazimierczak / Joanna Babiak
JKS Elcon Szczecin
19ULILEN (147)AgataDAHLKE854,49427,6812
   SP / POL / Klacz / 2010 (7) / 616009610227310 / gniada / Vandamme / Guidam / Ulinela / Sir Neel
   Antoni Dahlke / Antoni Dahlke
Budzyński KS Kłos
20EULVE (148)AgataDAHLKE837,61428,2112
   KWPN / NED / Klacz / 2009 (8) / 528003200914366 / ciemnogniada / Carambole / Cassini I / Ulive / Karandasj
   Antoni Dahlke / Antoni Dahlke
Budzyński KS Kłos
21CATTICK (58)MartinROZYNEK (MJ.1998)438,54829,6912
   OS / GER / Wałach / 2011 (6) / DE418180107011 / ciemnogniada / Catoki's Cannon / Catoki / Lady Lewitz / Landfriese II
   - / Janusz Paprocki
KJ Profil Piła
22ROTEX II (15)SzymonSTASIAK (MJ.1998)440,31830,0912
   SP / POL / Wałach / 2010 (7) / 616009530316310 / gniada / Nimroy B / Nimmerdor / Roksana / Sofix
   Ewa Janiak / Ewa Janiak
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
23COKOWAAH (111)RafałKRAJEWSKI435,971227,9016
   HAN / GER / Klacz / 2010 (7) / DE43131677971 / kara / Corlensky G / Cornet Obolensky / Soraya / Singular Joter I
   Mundt Hartwig / Mundt Hartwig
KJ Agro-Handel Śrem
24FREYA (81)JuliaZAGDAŃSKA (J.2001)1237,67428,5116
   KWPN / NED / Klacz / 2010 (7) / 528003201003309 / gniada / Boss / Indoctro / Bon-Bon / Up To Date
   - / Andrzej Zagdański
KJ Stajnia Modelewscy
25CORBIERE (149)AgataDAHLKE837,45828,9516
   KWPN / NED / Wałach / 2007 (10) / 528003000708053 / gniada / Celano / Capitol I / Tezwiggy / Guidam
   Jan Greve / Antoni Dahlke
Budzyński KS Kłos
26CORJANO (158)ŁukaszWASILEWSKI1461,34434,3418
   HOL / NED / Wałach / 2010 (7) / DE421000513410 / ciemnogniada / Cornet Obolensky / Clinton / Utendra DS / Contendro I
   - / Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
KJ Canex Dog Przybyszewo
27CHIVAS (80)MarekMODELEWSKI1641,26830,8024
   SP / POL / Wałach / 2011 (6) / - / siwa / Avero / / Coco Chanel /
   Anna Modelewska / Anna Modelewska
KJ Stajnia Modelewscy
28DURAVELLA (133)AleksandraRĘKOSIEWICZ (MJ.1997)036,63 ELI
   SP / POL / Klacz / 2008 (9) / POL009610219408 / gniada / Aravel II / Luron / Durette Z / Dutch Capitol
   Roman Barlik / -
Fundacja Kaczyna - z kultyrą na Ty
29BIKKER K (125)MściwojKIECOŃ038,27 REZ
   KWPN / NED / Wałach / 2006 (11) / 5280030612535 / gniada / Taloubet K / Galoubet A / Abikker / Recruut
   - / Klaver Kess
KJ Agro-Handel Śrem
NARISCHA (171)BorysKRAMER ELI
   HOL / GER / Klacz / 2005 (12) / DE421000095105 / gniada / Nekton / Nimmerdor / Coriano / Contendro I / Linaro
   - / Borys Kramer
KJ Sokół Damasławek
PUSZTA (5)JuliaPRZEŹDZIĘG (J.2000) ELI
   SP / POL / Klacz / 2004 (13) / 616999670059104 / siwa / nn/nn / Polana / Arion
   SK Kietlów / Agnieszka Przeździęg
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
130/130
Liczba przeszkód(Obstacles)
6/5
Liczba skoków(Jumps)
7/6
Dystans (m)
300/220
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu(Time allowed)
56/41 s
Startowało koni
31
Ukończyło koni
29
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)



WYNIKI
Halowe Derby Poznania ZO1*/ZR

Poznań, 6-8.10.2017
Wydruk: 09-10-2017 09:30:24
6/CC/140
17:00
(07-10-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 6 / CC/140 / Duża Runda - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
(Competition No: 6 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CASQUELL (41)AngelikaOJCZENASZ055,691000 PLN
   HOL / GER / Wałach / 2009 (8) / DE421000330709 / kasztanowata / Casall / Caretino / V-Nicoretta / Newton
   Małgorzata Siergiej / Angelika Ojczenasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2LA CALIDAD (83)MaksymilianWECHTA056,15600 PLN
   HOL / GER / Ogier / 2008 (9) / DE421000019208 / siwa / Lancer II / Landgraf I / Uganda VIII / Cassini I
   - / Wechta Sp. z o. o.
KJ Wechta Rosnówko
3EL QUANDO (159)ŁukaszWASILEWSKI056,52450 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2009 (8) / 528003200910734 / gniada / Carthino Z / Carthago / Bella Viona / Quantum
   - / Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
KJ Canex Dog Przybyszewo
4LUCKY HORSE (54)ŁukaszPIKSA060,09300 PLN
   WLKP / POL / Wałach / 2008 (9) / POL009640075208 / ciemnogniada / Bajou Du Ruet / Baloubet Du Rouet / Layla A / Le Cou Cou
   
LKS Cwał Poznań
5HENYA DE L'ESPOIR (118)ŁukaszKRAJEWSKI061,23150 PLN
   BWP / BEL / Klacz / 2007 (10) / BELW263735BWP / gniada / Cliff / Clearway / Carentia / Caretino
   Catherine Van Den Daele B-7910 Anwaing / Bajernbaum Grand Horse Baum Sp. J.
KJ Agro-Handel Śrem
6DIGISPORT SATISFACTION (123)MściwojKIECOŃ062,60150 PLN
   HAN / GER / Klacz / 2008 (9) / DE431310367508 / gniada / Stakkato Gold / Stakkato / Centa / Cento
   Marles Visscher / Jarosław Sekuła
KJ Agro-Handel Śrem
7QUINTUS 93 (89)MałgorzataKOSZUCKA455,39150 PLN
   HOL / GER / Ogier / 2006 (11) / DE421000114906 / siwa / Quinar / Quidam De Revel / Grande Nation / Capitol I
   - / Wechta Sp. z o. o.
KJ Wechta Rosnówko
8FAUNA KG (121)MarcinWESOŁY458,77150 PLN
   SP / POL / Klacz / 2008 (9) / 616009610223508 / ciemnogniada / Vandamme / Guidam / Finezja KG / Fatma
   Grzegorz Komin / Karol Komin
Posadowskie TJ
9HEROS (162)ŁukaszBRZÓSKA459,06
   SP / POL / Ogier / 2007 (10) / POL009610128007 / gniada / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Hipnoza / Cantanis
   Paweł Stasiak / Edward Suszek
KJ Abrasives Group
10LA CASA (55)ŁukaszPIKSA460,41
   SP / POL / Klacz / 2009 (8) / 616009510414609 / gniada / Clinton / Corrado I / La Paloma / Palegro
   
LKS Cwał Poznań
11CATOKI (60)MartinROZYNEK (MJ.1998)461,57
   WESTF / POL / Wałach / 2009 (8) / DE441413011609 / gniada / Catoki / Cambridge / Coca Cola / Caretello B
   - / Przemysław Rozynek
KJ Profil Piła
12QUE SERANDO (182)MagdaKAMIŃSKA462,45
   OLD / GER / Wałach / 2005 (12) / DE433330387505 / kasztanowata / Quidam`s Rubin / Quidam de Revel / Arilena / Sandro
   - / Magda Kamińska
KJ Avanti Opole
13CASALLETTO (192)ŁukaszBRZÓSKA859,40
   HOL / GER / Wałach / 2010 (7) / DE421000133710 / gniada / Casquetto / Casall / Utopia IX / Caretino
   - / Anna Słodkiewicz
KJ Abrasives Group
14CORBIERE (149)AgataDAHLKE862,03
   KWPN / NED / Wałach / 2007 (10) / 528003000708053 / gniada / Celano / Capitol I / Tezwiggy / Guidam
   Jan Greve / Antoni Dahlke
Budzyński KS Kłos
15NUMBER ONE 28 (196)MaksymilianWECHTA1479,10
   HOL / GER / Ogier / 2009 (8) / DE421000153509 / siwa / Numero Uno / Libero / Ilka IV / Corofino I
   - / Wechta Sp. z o. o.
KJ Wechta Rosnówko
16BIKKER K (125)MściwojKIECOŃ2456,04
   KWPN / NED / Wałach / 2006 (11) / 5280030612535 / gniada / Taloubet K / Galoubet A / Abikker / Recruut
   - / Klaver Kess
KJ Agro-Handel Śrem
WALKOVER (82)PatrykMODELEWSKI (J.1999) REZ
   MŁP / POL / Wałach / 2006 (11) / 616006690025706 / kasztanowata / Rashim / Milczan / Walkiria / El Donald
   SK Prudnik / Anna i Marek Modelewscy
KJ Stajnia Modelewscy

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
140
Liczba przeszkód(Obstacles)
11
Liczba skoków(Jumps)
13
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
74 s
Startowało koni
17
Ukończyło koni
16
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)



WYNIKI
Halowe Derby Poznania ZO1*/ZR

Poznań, 6-8.10.2017
Wydruk: 09-10-2017 09:30:26
7/P1/115
18:30
(07-10-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 7 / P1/115 / Konkurs Derby (wys. 115 cm)
(Competition No: 7 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
CzasBłędyNagroda
Prize
1FLEUR (190)ŁukaszBRZÓSKA79,1101500 PLN
   KWPN / GER / Klacz / 2010 (7) / 528003201006879 / kasztanowata / Lys Rouge / Lys de Darmen / Ziezo / Seinman
   - / Tomasz Bartkowiak i Marek Perz
KJ Abrasives Group
2HIMALAJUS (40)AngelikaOJCZENASZ80,0801000 PLN
   TRAK / LTU / Wałach / 2004 (13) / LTU002520135504 / kasztanowata / Komfortas / Fordas / Huana / Verdenas
   - / Angelika Ojczenasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
3OTAMENDI (14)SzymonSTASIAK (MJ.1998)80,604500 PLN
   SP / POL / Klacz / 2011 (6) / 616009610099611 / gniada / Corrado Son / Corrado I / Oberża / Barbur
   Tomasz Pawlak / Konrad Stasiak
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
4LINUS 217 (116)ŁukaszKRAJEWSKI82,704300 PLN
   REN / GER / Wałach / 2006 (11) / DE443430466906 / kasztanowata / Lord Lancer / Lancer II / Granni Smith / Grannus
   Tobias Schult / Bayer Baum
KJ Agro-Handel Śrem
5NARISCHA (171)BorysKRAMER83,060200 PLN
   HOL / GER / Klacz / 2005 (12) / DE421000095105 / gniada / Nekton / Nimmerdor / Coriano / Contendro I / Linaro
   - / Borys Kramer
KJ Sokół Damasławek
6ULILEN (147)AgataDAHLKE83,374100 PLN
   SP / POL / Klacz / 2010 (7) / 616009610227310 / gniada / Vandamme / Guidam / Ulinela / Sir Neel
   Antoni Dahlke / Antoni Dahlke
Budzyński KS Kłos
7GOLDDIGGER GR (160)ŁukaszWASILEWSKI84,654100 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2011 (6) / 528003201105112 / gniada / Tinka's Boy / Zuidpool / Zandgirl G / A Hold Up Premier
   - / Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
KJ Canex Dog Przybyszewo
8MARKO (34)SzymonSTASIAK (MJ.1998)85,81850 PLN
   SP / POL / Wałach / 2012 (5) / 616009610167112 / gniada / Liberado / Libertino / Macciavella / Profit
   Marek Strzyż / Marek Strzyż
KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
9CAHIR (103)JuliaJABŁOŃSKA (JM.2005)86,240
   OLD / GER / Ogier / 2009 (8) / DE418180685309 / kara / Crawford M / Corrado I / Quiz Fire / Quidams Rubin
   Zuchthof Zelichow / RJT Sp. z o. o.
JUKS Mieczewo
10GEA-S (1)RoksanaFORTUNIAK (MJ.1997)86,884
   SP / POL / Klacz / 2003 (14) / POL009670123503 / gniada / Power Prince / Pilot / Gloria Bid / Baby Bid
   Mirosław Stanisz / Cezary Fortuniak
KJ Jaroszówka
11REBUS (177)AlicjaMAŚLANA (MJ.1998)89,944
   WLKP / POL / Wałach / 2009 (8) / 616007610271809 / gniada / Faust Z / Furioso II / Rita / Landjonker S
   Jan Binkiewicz / Anita Maślana
St. KJ Leśna Podkowa
12TYPIER (146)AgataDAHLKE91,104
   KUC / POL / Wałach / 2007 (10) / POL013610177607 / ciemnogniada / Pietrek / Elpar / Tiffany / Lorostrom
   Antoni Dahlke / Agata Dahlke
Budzyński KS Kłos
13ORLANDO B (96)BartoszCZAPRAŃSKI91,748
   SP / POL / Ogier / 2011 (6) / 616009610245311 / kasztanowata / Jaguar Mail / Hand In Glove / Orane Du Libaire / Quatoubet Du Rouet
   
KJ Agro-Handel Śrem
14E-ACTION B (108)MarcinBĘTKOWSKI92,784
   KWPN / NED / Klacz / 2009 (8) / 528003200914363 / gniada / Action-Breaker / Heartbreaker / Oderna / Animo
   - / Jan Vinckier
JKS Fer Więckowice
15PLEJADA (179)FilipLASKOWSKI95,628
   WLKP / POL / Klacz / 2008 (9) / 616007610262808 / siwa / Mistar / Mazzel / Pasja / Inblanco
   Marcin Grzeszczyk / Wiesław Laskowski
LKJ Abaria Iwno
16CALISTO (131)JanKUREK97,408
   SP / POL / Wałach / 2011 (6) / 616009610139011 / siwa / Empire / / Callie Z / Calvin Z
   Roman Barlik / Roman Barlik
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
17IDEAL GIRL (167)DariaKOBIERNIK97,4112
   WLKP / POL / Klacz / 2009 (8) / 616007680108809 / ciemnogniada / Contendor / Contender / Iluzja / Cisoń
   Daria Kobiernik / Daria Kobiernik
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
18ANNALOTTA N (113)ŁukaszKRAJEWSKI99,2312
   HOL / GER / Klacz / 2008 (9) / DE421000272108 / ciemnogniada / Lancer II / Landgraf I / Marcie / Contender
   Uwe Nilsson / Christiane Mohr
KJ Agro-Handel Śrem
19WENA (66)JuliaBRONŚ (MJ.1998)100,3416
   SP / POL / Klacz / 2008 (9) / POL00967028408 / siwa / Parys / / Wizja / Atylla
   Piotr Koch / Michał Bronś
KJ Jaroszówka
20CHIN ZANA (4)JuliaPRZEŹDZIĘG (J.2000)116,4612
   WESTF / NED / Klacz / 2011 (6) / DE441410823511 / kasztanowata / Chin Quin / Chin Chin / Acordia / Acord II
   - / Jan Zybała
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
CARJONKER (163)ŁukaszBRZÓSKA REZ
   SP / POL / Ogier / 2005 (12) / POL009610094605 / gniada / Landjonker S / Landjonker / Carmen / Nurjev
   Edward Suszek / Edward Suszek
KJ Abrasives Group

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
115
Liczba przeszkód(Obstacles)
15
Liczba skoków(Jumps)
19
Dystans (m)
550
Tempo (m/min)
Norma czasu(Time allowed)
120 s
Startowało koni
21
Ukończyło koni
20
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)



WYNIKI
Halowe Derby Poznania ZO1*/ZR

Poznań, 6-8.10.2017
Wydruk: 09-10-2017 09:30:29
7R/LL/90
08:30
(08-10-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 7R / LL/90 / Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
(Competition No: 7R / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1VASSCO (153)Ewa MariannaSTAROSTA (MJ.1997)059,77
   SP / POL / Wałach / 2005 (12) / POL009640063105 / ciemnogniada / Cottonclub / Cantus / Wisa / Wallon
   Urszula Farysej / Ewa Marianna Starosta
KJ Miralex Jakubowo
2CORRERO'S SON (128)MałgorzataKOSZUCKA860,54
   SP / POL / Wałach / 2007 (10) / 616009640109207 / siwa / Correro / Claudio / Itaka / Life And Liberty
   Sławomir Kalkowski / Elżbieta Rogozińska
KJ Wechta Rosnówko

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
90
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
360
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
67 s
Startowało koni
2
Ukończyło koni
2
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)



WYNIKI
Halowe Derby Poznania ZO1*/ZR

Poznań, 6-8.10.2017
Wydruk: 09-10-2017 09:30:30
8R/L/100
08:50
(08-10-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 8R / L/100 / Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
(Competition No: 8R / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1LIBERO A (199)AdamSZYMANKIEWICZ (J.2001)058,11
   HOL / GER / wałach / 2007 (10) / DE421000017907 / gniada / Larius W / Landgraf I / Lira II / Julio Mariner
   Hennings Detlef Hof Keller / Lesław Sarachmann
KJ CH Jaszkowo
1NICOLET 2 (12)SzymonSTASIAK (MJ.1998)059,98
   WLKP / POL / Klacz / 2013 (4) / 616007610200513 / ciemnogniada / Chardonway L / Contender / Nirwana / Czumen K
   Daniel Kurzawa / Szymon Leboda
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1CONCERTO (106)OliwiaTAUCHERT (JM.2003)054,68
   KWPN / NED / Wałach / 2008 (9) / 528003000709359 / gniada / Vittorio / Calippo / Nefine / Calvados
   
St. J Baborówko
1KALINA (104)RoksanaDANIELEWICZ056,49
   SP / POL / Klacz / 2012 (5) / - / ciemnogniada / Łyk Szampana / Emetyt / Kama / Czumen K
   Jarosław Borowiak / Joanna Dąbrowska
LKS Cwał Poznań
1STAKATA (16)RafałKRAJEWSKI061,22
   HAN / GER / Klacz / 2013 (4) / DE431314404413 / gniada / Stanley / Stakkato / Electra / Embassy I
   Hans-Henning Von Der Deckken / Rafał Krajewski
KJ Agro-Handel Śrem
1LINDOR B (176)NataliaPACEWICZ (MJ.1997)057,04
   SP / POL / Wałach / 2007 (10) / 616009610302507 / kasztanowata / Rapsod / / Laurine Du Libaire / Diaman De L'Abbaye
   Łukasz Brzóska / Natalia Pacewicz
UKS Podkowa Moryń
1CASSIOPEIA (88)MaksymilianWECHTA061,23
   HOL / GER / Ogier / 2013 (4) / DE421000176213 / gniada / Casall / Caretino / Novell I / Corrado I
   - / Wechta Sp. z o. o.
KJ Wechta Rosnówko
1ARES (74)FilipWYSOCZAŃSKI (JM.2005)055,15
   Kuc Connemara / POL / Ogier / 2000 (17) / POL013670000900 / gniada / Fort Doolin / Rory Rudah / Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
   Bogdan Jarząbek / Wysoczańska Małgorzata
KJ Michałówka
1MAGIK (136)KatarzynaCIEŚLIŃSKA (JM.2002)057,66
   KM / POL / Wałach / 2001 (16) / POL013530022101 / bułana / nn / nn / nn / nn
   
LKS Cwał Poznań
10WAWEL (61)AnnaGOGOŁEK459,43
   SP / POL / Wałach / 2010 (7) / 616009640020110 / gniada / Quainde Cassini / Cassini I / Wyprawa / Vulcano
   Stanisław Mieszczański / Anna Kuczyńska
KJ Rancho Poznań
11URIELLE (186)Mich?leVAN DEN KROONENBERG (J.2000)1072,54
   SP / POL / Klacz / 2005 (12) / POL009610141605 / gniada / Silvio I / Sandro / Ulissa H / Korandosj
   Stanisław Jóźwiakowski / Stanisław Jóźwiakowski
KJ Sokół Damasławek
12ANTARI (168)AlinaDUDEK1384,27
   WLKP / POL / Klacz / 2010 (7) / 616007680091310 / gniada / Contendor / Contendro / Adara / Piramidon
   Aleksandra Klamecka / Alina Dudek
St. KJ Kapriola

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
360
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
67 s
Startowało koni
12
Ukończyło koni
12
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)



WYNIKI
Halowe Derby Poznania ZO1*/ZR

Poznań, 6-8.10.2017
Wydruk: 09-10-2017 09:30:33
9R/P/110
09:45
(08-10-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 9R / P/110 / Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
(Competition No: 9R / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CARGO (154)JuliaMALICKA (JM.2003)053,83300 PLN
   HAN / POL / Wałach / 2005 (12) / DE431316567405 / gniada / Cashman / Contender / Glasnost / Gletscher
   Roman Roszkiewicz / Edyta Borkowska-Malicka
LKS Cwał Poznań
2HOLLISTER (157)ŁukaszWASILEWSKI055,15200 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2012 (5) / 528003201200365 / gniada / Charisma / Stakkato / Ciranka H / Lord Z /Lux Z
   - / Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
KJ Canex Dog Przybyszewo
3GIOVVANI II KG (119)MarcinWESOŁY055,44100 PLN
   SP / POL / Wałach / 2010 (7) / 616009610116010 / ciemnogniada / Landor S / Landadel / Genewa KG / Campari M
   Grzegorz Komin / Karol Komin
Posadowskie TJ
4TIRAMISU (175)GabrielaZAPOTOCZNA055,62
   SP / POL / Wałach / 2004 (13) / POL009680054704 / gniada / Ludger / Laptop / Tzigane De Grand- Bevange / Turioso
   Sylwester Kosiński / Robert Zapotoczny
St. KJ Tradycja Siedlnica
5KORWETA (122)AleksandraSAROSKA (JM.2003)056,43
   SP / POL / Klacz / 2009 (8) / POL007610088409 / gniada / Faust Z / Furioso II / Kariateda / Teksas
   Ewa Rajczakowska / Jakub Saroski
bpk
6SHOUPPY VD KATTEVENNEN Z (115)ŁukaszKRAJEWSKI057,86
   ZANG / BEL / Wałach / 2012 (5) / 056015z55799412 / kasztanowata / Shouppydam Des Horts / Qiudam De Revel / Etoile / Darco
   Spronken BVBA / Spronken BVBA
KJ Agro-Handel Śrem
7MYLORD DARCO VD KATTEVENNEN Z (110)RafałKRAJEWSKI058,61
   ZANG / BEL / Wałach / 2012 (5) / 056015Z55799512 / siwa / Mylord Carthago / Carthago Z / Etoile / Darco
   Spronken BVBA / Spronken BVBA
KJ Agro-Handel Śrem
8NOWIKA (39)AngelikaOJCZENASZ060,44
   SP / POL / Klacz / 2012 (5) / 616009670073112 / ciemnogniada / Conte Grosso / Contendro / Nowanta / Nameless
   Joanna Łuczaj / Angelika Ojczenasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
9ZILITE VD KATTEVENNEN Z (109)RafałKRAJEWSKI060,75
   ZANG / BEL / Klacz / 2012 (5) / 056015Z55651212 / siwa / Zilverstar T / Berlin / Elite / Darco
   Spronken BVBA / Spronken BVBA
KJ Agro-Handel Śrem
10ZIGGY VD KATTEVENNEN Z (114)ŁukaszKRAJEWSKI060,78
   ZANG / BEL / Wałach / 2012 (5) / 056015Z55825112 / siwa / Zilverstar T / Berlin / Cheyenne Z / Carthago Z
   Spronken BVBA / Spronken BVBA
KJ Agro-Handel Śrem
11MISTIQUE (7)MałgorzataKOSZUCKA061,19
   HOL / POL / Wałach / 2012 (5) / DE421000079312 / gniada / Mylord Cartha / Carthago / Mona IX / Concerto II
   - / Wechta Sp. z o. o.
KJ Wechta Rosnówko
12CLAYTMAN (92)MałgorzataKOSZUCKA062,42
   HOL / POL / Ogier / 2012 (5) / DE421000188512 / siwa / Canturo / Cantus / Luzie II / Lordano
   Hansen Johannes / Wechta Sp. z o. o.
KJ Wechta Rosnówko
13ODESSA PROFI (120)MściwojKIECOŃ065,45
   SP / POL / Klacz / 2011 (6) / 616009540003311 / gniada / Vandamme / Guidam / Orgia Profi / Ramstein
   Leszek Szczykała / Lidia Bieniek
KJ Agro-Handel Śrem
14FIKUS (35)InezPADOWSKA (MJ.1998)452,88
   WLKP / POL / Wałach / 2010 (7) / 616007600249610 / gniada / Iphino / Greiton / Frotka / Hamlet Go
   SK Liski / Elżbieta Padowska
KJ Wiecanowo
15POKER (3)WiktoriaFRANDZELSKA (J.2000)456,35
   SP / POL / Wałach / 2008 (9) / 616999520184308 / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
   Marcin Łączny / Marcin Frandzelski
KJ Wiecanowo
16GOTHA MK (124)MściwojKIECOŃ458,60
   OLD / GER / Klacz / 2012 (5) / DE418185003412 / gniada / Cartoon / Carthago / Glonora Z / Glorial
   Gestute Levitz / Rinaldi Kiecoń i Artur Moksiewicz
KJ Agro-Handel Śrem
17BON ARCUS (164)MariaGŁOWACKA (MJ.1997)458,68
   MŁP / POL / Wałach / 2002 (15) / POL006540016202 / kasztanowata / Arcus / Cross / Bona / Cynik
   SK Ochaby / Włodzimierz Głowacki
LKS Cwał Poznań
18BIRKE K (95)JanKUREK1281,42
   SP / POL / Klacz / 2005 (12) / POL009610204105 / kasztanowata / Sir Neel / Darco / Britney / Le Bon
   
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
19JJ AVICII (135)WiktoriaNIEDŹWIEDŹ (JM.2002)1656,17
   ISH / IRL / Wałach / 2010 (7) / 372414005621354 / gniada / Oberon Van Fyandra D 09 / Concorde / Kilnamona Myway / Whitehall Bridge
   Deirdre Lusby / Jarosław Niedźwiedź
LKS Cwał Poznań

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
110
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
11
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
324
Norma czasu(Time allowed)
69 s
Startowało koni
19
Ukończyło koni
19
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)



WYNIKI
Halowe Derby Poznania ZO1*/ZR

Poznań, 6-8.10.2017
Wydruk: 09-10-2017 09:30:35
8/N/120
11:00
(08-10-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 8 / N/120 / Finał Małej Rundy - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
(Competition No: 8 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1WODKA-POLKA (183)MagdaKAMIŃSKA052,73500 PLN
   HOL / GER / Klacz / 2006 (11) / DE421000087006 / gniada / Candillo / Cassini I / Perhaps / Coriander
   - / Józef Kamiński
KJ Avanti Opole
2CARJONKER (163)ŁukaszBRZÓSKA055,93350 PLN
   SP / POL / Ogier / 2005 (12) / POL009610094605 / gniada / Landjonker S / Landjonker / Carmen / Nurjev
   Edward Suszek / Edward Suszek
KJ Abrasives Group
3AUGUST (161)MatyldaMALEPSZY (JM.2003)057,15200 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2005 (12) / 5280030503290 / gniada / Lupicor / Lux / Paulien / Karandasj
   - / Joanna Malepszy
KJ Agro-Handel Śrem
4GOLDDIGGER GR (160)ŁukaszWASILEWSKI058,05100 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2011 (6) / 528003201105112 / gniada / Tinka's Boy / Zuidpool / Zandgirl G / A Hold Up Premier
   - / Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
KJ Canex Dog Przybyszewo
5CZARDASZ (117)ŁukaszKRAJEWSKI058,9250 PLN
   SP / POL / Ogier / 2008 (9) / 616009610080108 / kasztanowata / Chellano`s Boy D Z / Chellano Z / Cerkwica / Wicher
   Wojciech Kędzierski / SO Gniezno
KJ Agro-Handel Śrem
6ARES (151)MatyldaKASNER (J.2001)059,3550 PLN
   WLKP / POL / Ogier / 2005 (12) / POL007530239205 / gniada / Cantanis / Cantus / Armila / Arak
   Henryk Eron / Karolina Wieckowska-Kasner
bpk
7PLEJADA (179)FilipLASKOWSKI059,5950 PLN
   WLKP / POL / Klacz / 2008 (9) / 616007610262808 / siwa / Mistar / Mazzel / Pasja / Inblanco
   Marcin Grzeszczyk / Wiesław Laskowski
LKJ Abaria Iwno
8PTYŚ (132)JanKUREK060,6250 PLN
   SP / POL / Wałach / 2006 (11) / POL009530160006 / kasztanowata / Song / Elmero / Plamka /
   
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
9CALOTTA (150)MatyldaKASNER (J.2001)060,7220 PLN
   Niem. Sport. / DEU / Klacz / 2008 (9) / DE456570287608 / siwa / Calido / Cantus / Alizee / Acobat II
   Grit und Mario Schirrmann / Karolina Kasner
bpk
10FOCUS (38)AngelikaOJCZENASZ061,0420 PLN
   OLD / POL / Ogier / 2012 (5) / DE418182536212 / kara / Fidiy Of Colors / Le Tot De Semilly / Nanette / Calido I
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Angelika Ojczenasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
11OGANO'S BOY Z (63)DariaKOBIERNIK062,0620 PLN
   ZANG / POL / Wałach / 2012 (5) / 056015Z55748312 / kasztanowata / Ogano Sitte / Darco / Damessa / Cajero
   Ireneusz Sławek / Ireneusz Sławek
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
12DREAMY M (184)MagdaKAMIŃSKA063,08
   SP / POL / Klacz / 2000 (17) / 616999540162510 / gniada / nn / nn / nn / nn
   Magda Kamińska / Magda Kamińska
KJ Avanti Opole
13QUADRIGA (86)MaksymilianWECHTA066,17
   HOL / GER / Klacz / 2011 (6) / DE421000026811 / gniada / Quadros / Quidam De Revel / Pivi / Carpaccio
   - / Wechta Sp. z o. o.
KJ Wechta Rosnówko
14BLACK & WHITE 3 (156)ŁukaszBRZÓSKA066,58
   HOL / GER / Wałach / 2011 (6) / DE421000268311 / kara / Cosido / Cosimo / Natalie IX / Concerto II
   - / Marek Perz i Tomasz Bartkowiak
KJ Abrasives Group
15CATARINA 216 (172)ZofiaDZIEWOLSKA066,65
   OLD / GER / Klacz / 2011 (6) / DE418184042811 / gniada / Cartoon / Carthago / Fatendra / For Edition
   Paul Schockemole / Patrycja Dziewolska
LKJ Abaria Iwno
16CALLIHALL (93)MałgorzataKOSZUCKA069,62
   HOL / GER / Ogier / 2012 (5) / DE421000130512 / ciemnogniada / Casall / Caretino / Malve I / Heraldik
   - / Wechta Sp. z o. o.
KJ Wechta Rosnówko
17CATTICK (58)MartinROZYNEK (MJ.1998)069,81
   OS / GER / Wałach / 2011 (6) / DE418180107011 / ciemnogniada / Catoki's Cannon / Catoki / Lady Lewitz / Landfriese II
   - / Janusz Paprocki
KJ Profil Piła
18BRANDY (185)MagdaKAMIŃSKA070,23
   OLD / POL / Wałach / 2011 (6) / DE433332146211 / kasztanowata / Burberry / Balou Du Rouet / Melody M / Castiglione L
   Magda Kamińska / Magda Kamińska
KJ Avanti Opole
19MAIK K (130)JanKUREK070,57
   SP / POL / Klacz / 2009 (8) / 616009610201809 / siwa / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Maja VH Scheef Kasteel / k. Zostara 56
   Franciszek Kurek / Robert Pięta
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
20CICERO Z (107)MarcinBĘTKOWSKI071,35
   Niem. Sport. / GER / Wałach / 2010 (7) / DE498560045210 / siwa / nn / nn / nn / nn
   - / RJT Sp. z o. o.
JKS Fer Więckowice
21CASCARETTO (19)MarcinBĘTKOWSKI071,60
   OLD / POL / Ogier / 2009 (8) / DE418180685109 / gniada / Cascari / Cassini I / Havima / Nurjev
   Małgorzata &Tomasz Siergiej / Marta Dąbrowska
JKS Fer Więckowice
22OTAMENDI (14)SzymonSTASIAK (MJ.1998)460,10
   SP / POL / Klacz / 2011 (6) / 616009610099611 / gniada / Corrado Son / Corrado I / Oberża / Barbur
   Tomasz Pawlak / Konrad Stasiak
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
23BORN FREE (144)FilipBABIAK (J.2001)461,01
   SP / POL / Wałach / 2010 (7) / 616009640093110 / siwa / Ekwador / Heraldik / Barka / Jarabub
   Łukasz Kazimierczak / Joanna Babiak
JKS Elcon Szczecin
24WOODY (17)MariaKOSMALEWICZ (J.2001)461,42
   SP / POL / Wałach / 2005 (12) / POL009540080305 / kasztanowata / Erebus / Contender / Whoopy / Weinberg
   Władysław Giza / Ewa Błada-Kosmalewicz
JKS Fer Więckowice
25NARISCHA (171)BorysKRAMER462,18
   HOL / GER / Klacz / 2005 (12) / DE421000095105 / gniada / Nekton / Nimmerdor / Coriano / Contendro I / Linaro
   - / Borys Kramer
KJ Sokół Damasławek
26QUINTELLO (189)PaulinaPIERZYŃSKA464,40
   HOL / GER / Wałach / 2011 (6) / DE421000154811 / siwa / Quidam De Revel / Jalisco / Tonia I / Cassini I
   Juergen Hattebuhr / Paulina Pierzyńska
KJ Abrasives Group
27IDEAL GIRL (167)DariaKOBIERNIK465,85
   WLKP / POL / Klacz / 2009 (8) / 616007680108809 / ciemnogniada / Contendor / Contender / Iluzja / Cisoń
   Daria Kobiernik / Daria Kobiernik
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
28LEGOLAS (59)MartinROZYNEK (MJ.1998)468,48
   SP / POL / Wałach / 2007 (10) / 616009610223207 / gniada / Rasch (Rekrut) / Ramirado / Landfee I / Landcolt B
   Leszek Spytek / Grzegorz Spytek
KJ Profil Piła
29ANNALOTTA N (113)ŁukaszKRAJEWSKI468,96
   HOL / GER / Klacz / 2008 (9) / DE421000272108 / ciemnogniada / Lancer II / Landgraf I / Marcie / Contender
   Uwe Nilsson / Christiane Mohr
KJ Agro-Handel Śrem
30QUENTIN Z (166)DariaKOBIERNIK470,28
   SP / POL / Ogier / 2011 (6) / 616009680021711 / gniada / Quamiro / Quidam De Revel / Zilandra / Marvel
   Daria Wachnowska / Daria Wachnowska
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
31CLEAR CARETINA (87)MaksymilianWECHTA470,67
   HOL / POL / Klacz / 2011 (6) / DE421000064911 / gniada / Caretino / Caletto / Zita XVI / Clearway
   Hollm Egbert / Wechta Sp. z o. o.
KJ Wechta Rosnówko
32CHIVAS (80)MarekMODELEWSKI471,64
   SP / POL / Wałach / 2011 (6) / - / siwa / Avero / / Coco Chanel /
   Anna Modelewska / Anna Modelewska
KJ Stajnia Modelewscy
33PUSZTA (5)JuliaPRZEŹDZIĘG (J.2000)471,94
   SP / POL / Klacz / 2004 (13) / 616999670059104 / siwa / nn/nn / Polana / Arion
   SK Kietlów / Agnieszka Przeździęg
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
34MARKO (34)SzymonSTASIAK (MJ.1998)861,49
   SP / POL / Wałach / 2012 (5) / 616009610167112 / gniada / Liberado / Libertino / Macciavella / Profit
   Marek Strzyż / Marek Strzyż
KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
35ORLANDO B (96)BartoszCZAPRAŃSKI863,88
   SP / POL / Ogier / 2011 (6) / 616009610245311 / kasztanowata / Jaguar Mail / Hand In Glove / Orane Du Libaire / Quatoubet Du Rouet
   
KJ Agro-Handel Śrem
36COUNTDOWN (91)MałgorzataKOSZUCKA866,60
   HOL / GER / Ogier / 2012 (5) / DE421000212412 / gniada / Canstakko / Canturo / Lea III / Acobat II
   - / Wechta Sp. z o. o.
KJ Wechta Rosnówko
37ROTEX II (15)SzymonSTASIAK (MJ.1998)873,15
   SP / POL / Wałach / 2010 (7) / 616009530316310 / gniada / Nimroy B / Nimmerdor / Roksana / Sofix
   Ewa Janiak / Ewa Janiak
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
38CHIN ZANA (4)JuliaPRZEŹDZIĘG (J.2000)1265,34
   WESTF / NED / Klacz / 2011 (6) / DE441410823511 / kasztanowata / Chin Quin / Chin Chin / Acordia / Acord II
   - / Jan Zybała
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
39CATOKIS (48)JanKUREK1795,78
   SP / POL / Wałach / 2010 (7) / 616009640015410 / gniada / Catoki / Cambridge / Ina IV / Lesanto
   - / Waldemar Gaca
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
40DURAVELLA (133)AleksandraRĘKOSIEWICZ (MJ.1997)1898,54
   SP / POL / Klacz / 2008 (9) / POL009610219408 / gniada / Aravel II / Luron / Durette Z / Dutch Capitol
   Roman Barlik / -
Fundacja Kaczyna - z kultyrą na Ty
41CHICA'S BOY Z (193)KarolinaWALIGÓRSKA (MJ.1998)2472,67
   ZANG / BEL / Wałach / 2006 (11) / Z546806 / ciemnogniada / Chicago I Z / Caretano Z / Namira Z / Nabab De Reve
   - / Małgorzata Waligórska
LKS Cwał Poznań
42FIOYALINE (57)MartynaKOWALAK (MJ.1998)25109,96
   KWPN / NED / Klacz / 2010 (7) / 528003201012130 / siwa / Gentle-S D'90 / Capitol I / Ioyaline / Waterman
   Nieuwenhuis Bemiddeling & Beheer B.V. / Jacek Kowalak
LKS Cwał Poznań
SELENA (180)MagdalenaDREGER (JM.2003) ELI
   SP / POL / Klacz / 2005 (12) / POL009580118005 / ciemnogniada / Landjonker S / Landjonker / Saxon Way / Professional
   Jerzy Jakubczak / Izabela Dreger
KJ Stajnia z Kopytem
QUICK BARNETTO (155)ŁukaszBRZÓSKA REZ
   WEST / GER / Wałach / 2011 (6) / DE441410604211 / gniada / Quick Fire / Quintero / Polydora / Polydor
   - / Gabriel Waszkiewicz
KJ Abrasives Group

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
120
Liczba przeszkód(Obstacles)
11
Liczba skoków(Jumps)
13
Dystans (m)
410
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
76 s
Startowało koni
44
Ukończyło koni
42
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)



WYNIKI
Halowe Derby Poznania ZO1*/ZR

Poznań, 6-8.10.2017
Wydruk: 09-10-2017 09:30:39
9/C1/135
13:00
(08-10-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 9 / C1/135 / Finał Średniej Rundy - konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 135 cm)
(Competition No: 9 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1BAILANDO (24)HubertKIERZNOWSKI055,22035,941200 PLN
   WLKP / POL / Ogier / 2008 (9) / POL007590152908 / kasztanowata / Aravel II / Luron / Bossa Nova / Carbano
   Krzysztof Lik / Małgorzata Machnio-Mieszczak
KJ Kietlów
2ICEBERG ST (21)AleksandraKIERZNOWSKA (JM.2003)053,06037,511000 PLN
   BWP / BEL / Ogier / 2008 (9) / BELW270289BWP / gniada / Cassini II / Capitol I / Eileen 111 / Action-Breaker
   Benny Stoffelen & Harrie Theeuwes / Hubert Kierznowski
KJ Kietlów
3CLUSEO (112)RafałKRAJEWSKI058,09039,14700 PLN
   OLD / GER / Wałach / 2009 (8) / DE433331675109 / siwa / Clerway / Capitol I / Loreana BK / Le Primeur
   Kai Baumgartner / Klaus Bunger
KJ Agro-Handel Śrem
4GREATEST (195)MarcinBĘTKOWSKI059,02040,47400 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2011 (6) / 528003201108944 / gniada / Biscayo / Contendro I / nn / Quidam De Revel
   J. Van Kooten BV / Wanda Szmyt
JKS Fer Więckowice
5E-ACTION B (108)MarcinBĘTKOWSKI054,78433,72200 PLN
   KWPN / NED / Klacz / 2009 (8) / 528003200914363 / gniada / Action-Breaker / Heartbreaker / Oderna / Animo
   - / Jan Vinckier
JKS Fer Więckowice
6EULVE (148)AgataDAHLKE053,36435,27150 PLN
   KWPN / NED / Klacz / 2009 (8) / 528003200914366 / ciemnogniada / Carambole / Cassini I / Ulive / Karandasj
   Antoni Dahlke / Antoni Dahlke
Budzyński KS Kłos
7DIOR V. (22)AleksandraKIERZNOWSKA (JM.2003)053,59435,94150 PLN
   KWPN / NED / Ogier / 2008 (9) / 528003000808987 / ciemnogniada / Indoctro / Capitol I / Leslie / Garanco
   - / Hubert Kierznowski
KJ Kietlów
8SIROKO (62)KajaKORBALEWSKA (J.1999)054,09439,07150 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 1999 (18) / 9905339 / kasztanowata / Iroko / Pilot / Miss M. / Burggraaf
   - / Kaja Korbalewska
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
9CASPER XXI (18)MarcinBĘTKOWSKI055,01441,57
   KWPN / NED / Wałach / 2007 (10) / 528003000709360 / kasztanowata / Unitar / Voltaire / Vita Triple "R" / Orion Fortuma
   Muff Werner / Muff Werner
JKS Fer Więckowice
10ULILEN (147)AgataDAHLKE049,38832,49
   SP / POL / Klacz / 2010 (7) / 616009610227310 / gniada / Vandamme / Guidam / Ulinela / Sir Neel
   Antoni Dahlke / Antoni Dahlke
Budzyński KS Kłos
11MATRIX (8)MarcinWESOŁY451,97
   WLKP / POL / Wałach / 2003 (14) / POL007611058003 / ciemnogniada / Richebourg / Bayard D'Elle / Masira / Orkisz
   - / Agnieszka Majka
Posadowskie TJ
12BIKKER K (125)MściwojKIECOŃ453,96
   KWPN / NED / Wałach / 2006 (11) / 5280030612535 / gniada / Taloubet K / Galoubet A / Abikker / Recruut
   - / Klaver Kess
KJ Agro-Handel Śrem
13DENTON (13)SzymonSTASIAK (MJ.1998)454,03
   SP / POL / Wałach / 2011 (6) / 616009640003411 / gniada / Cento Sohn / Cento / Delimara / Turbud Quirinus
   SK Nowielice / Szymon Stasiak
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
14COKOWAAH (111)RafałKRAJEWSKI454,61
   HAN / GER / Klacz / 2010 (7) / DE43131677971 / kara / Corlensky G / Cornet Obolensky / Soraya / Singular Joter I
   Mundt Hartwig / Mundt Hartwig
KJ Agro-Handel Śrem
15SAVOY 51 (71)MariuszKĄKOL455,29
   HAN / GER / Wałach / 2005 (12) / DE431311306205 / gniada / Stolzenberg / Stakkato / Loni / Lordanos
   Eitel Wehrs Ot Steinwedel / Mariusz Kąkol
KJ Olmet Ost-Sped Ostrów Wlkp.
16FIBONACCI S (90)MałgorzataKOSZUCKA455,54
   WURT / GER / Ogier / 2011 (6) / DE473730145511 / gniada / Flipper D'Elle / Double Espoir / Cita II / Candillo
   - / Wechta Sp. z o. o.
KJ Wechta Rosnówko
17LINUS 217 (116)ŁukaszKRAJEWSKI456,76
   REN / GER / Wałach / 2006 (11) / DE443430466906 / kasztanowata / Lord Lancer / Lancer II / Granni Smith / Grannus
   Tobias Schult / Bayer Baum
KJ Agro-Handel Śrem
18DON JOUAN HBC (126)MściwojKIECOŃ458,03
   KWPN / NED / Wałach / 2008 (9) / 528003000800474 / gniada / Cantos / Contender / Satosca / Kroongraaf
   - / Rinaldo Kiecoń
KJ Agro-Handel Śrem
19CORJANO (158)ŁukaszWASILEWSKI460,93
   HOL / NED / Wałach / 2010 (7) / DE421000513410 / ciemnogniada / Cornet Obolensky / Clinton / Utendra DS / Contendro I
   - / Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
KJ Canex Dog Przybyszewo
20QUICKLENSKY (191)ŁukaszBRZÓSKA852,87
   WESTF / GER / Wałach / 2011 (6) / DE441410603511 / gniada / Quick Fire / Quintero / Cornetta / Cornet Obolensky
   Wolfgang Brinkmann / Anna Słodkiewicz
KJ Abrasives Group
21FREYA (81)JuliaZAGDAŃSKA (J.2001)854,36
   KWPN / NED / Klacz / 2010 (7) / 528003201003309 / gniada / Boss / Indoctro / Bon-Bon / Up To Date
   - / Andrzej Zagdański
KJ Stajnia Modelewscy
22WALKOVER (82)PatrykMODELEWSKI (J.1999)854,74
   MŁP / POL / Wałach / 2006 (11) / 616006690025706 / kasztanowata / Rashim / Milczan / Walkiria / El Donald
   SK Prudnik / Anna i Marek Modelewscy
KJ Stajnia Modelewscy
23NUMBER ONE 28 (196)MaksymilianWECHTA857,09
   HOL / GER / Ogier / 2009 (8) / DE421000153509 / siwa / Numero Uno / Libero / Ilka IV / Corofino I
   - / Wechta Sp. z o. o.
KJ Wechta Rosnówko
FLEUR (190)ŁukaszBRZÓSKA REZ
   KWPN / GER / Klacz / 2010 (7) / 528003201006879 / kasztanowata / Lys Rouge / Lys de Darmen / Ziezo / Seinman
   - / Tomasz Bartkowiak i Marek Perz
KJ Abrasives Group

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
135/135
Liczba przeszkód(Obstacles)
9/5
Liczba skoków(Jumps)
11/5
Dystans (m)
335/250
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu(Time allowed)
62/47 s
Startowało koni
24
Ukończyło koni
23
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)



WYNIKI
Halowe Derby Poznania ZO1*/ZR

Poznań, 6-8.10.2017
Wydruk: 09-10-2017 09:30:41
10/CC/140
15:00
(08-10-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 10 / CC/140 / Grand Prix -Finał Dużej Rundy - konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 140 cm)
(Competition No: 10 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1QUE SERANDO (182)MagdaKAMIŃSKA071,03049,053500 PLN
   OLD / GER / Wałach / 2005 (12) / DE433330387505 / kasztanowata / Quidam`s Rubin / Quidam de Revel / Arilena / Sandro
   - / Magda Kamińska
KJ Avanti Opole
2FAUNA KG (121)MarcinWESOŁY065,81443,492500 PLN
   SP / POL / Klacz / 2008 (9) / 616009610223508 / ciemnogniada / Vandamme / Guidam / Finezja KG / Fatma
   Grzegorz Komin / Karol Komin
Posadowskie TJ
3LA CALIDAD (83)MaksymilianWECHTA069,45445,241600 PLN
   HOL / GER / Ogier / 2008 (9) / DE421000019208 / siwa / Lancer II / Landgraf I / Uganda VIII / Cassini I
   - / Wechta Sp. z o. o.
KJ Wechta Rosnówko
4QUINTUS 93 (89)MałgorzataKOSZUCKA067,63450,93750 PLN
   HOL / GER / Ogier / 2006 (11) / DE421000114906 / siwa / Quinar / Quidam De Revel / Grande Nation / Capitol I
   - / Wechta Sp. z o. o.
KJ Wechta Rosnówko
5CATOKI (60)MartinROZYNEK (MJ.1998)069,28845,83750 PLN
   WESTF / POL / Wałach / 2009 (8) / DE441413011609 / gniada / Catoki / Cambridge / Coca Cola / Caretello B
   - / Przemysław Rozynek
KJ Profil Piła
6HEROS (162)ŁukaszBRZÓSKA465,17400 PLN
   SP / POL / Ogier / 2007 (10) / POL009610128007 / gniada / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Hipnoza / Cantanis
   Paweł Stasiak / Edward Suszek
KJ Abrasives Group
7DENVER Z (25)HubertKIERZNOWSKI467,79200 PLN
   KWPN / POL / Wałach / 2004 (13) / Z612504 / kasztanowata / Dutch Capitol / Capitol / Kina B / Boreas
   - / Hubert Kierznowski
KJ Kietlów
8CASQUELL (41)AngelikaOJCZENASZ467,83200 PLN
   HOL / GER / Wałach / 2009 (8) / DE421000330709 / kasztanowata / Casall / Caretino / V-Nicoretta / Newton
   Małgorzata Siergiej / Angelika Ojczenasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
9DIGISPORT SATISFACTION (123)MściwojKIECOŃ470,53
   HAN / GER / Klacz / 2008 (9) / DE431310367508 / gniada / Stakkato Gold / Stakkato / Centa / Cento
   Marles Visscher / Jarosław Sekuła
KJ Agro-Handel Śrem
10LUCKY HORSE (54)ŁukaszPIKSA471,53
   WLKP / POL / Wałach / 2008 (9) / POL009640075208 / ciemnogniada / Bajou Du Ruet / Baloubet Du Rouet / Layla A / Le Cou Cou
   
LKS Cwał Poznań
11LANOSO (23)HubertKIERZNOWSKI867,58
   WEST / GER / Wałach / 2010 (7) / DE441411203710 / gniada / Lancer III / Landgraf I / Falkenhof's Lucia / Landstreicher
   - / Krzysztof Ludwiczak
KJ Kietlów
12QUINTMAN (85)MaksymilianWECHTA868,55
   HOL / GER / Ogier / 2009 (8) / DE421000317909 / ciemnogniada / Quintero / Quantum / Luzie II / Lordano
   - / Wechta Sp. z o. o.
KJ Wechta Rosnówko
13EL QUANDO (159)ŁukaszWASILEWSKI870,22
   KWPN / NED / Wałach / 2009 (8) / 528003200910734 / gniada / Carthino Z / Carthago / Bella Viona / Quantum
   - / Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
KJ Canex Dog Przybyszewo
14CASALLETTO (192)ŁukaszBRZÓSKA1265,63
   HOL / GER / Wałach / 2010 (7) / DE421000133710 / gniada / Casquetto / Casall / Utopia IX / Caretino
   - / Anna Słodkiewicz
KJ Abrasives Group
15CORBIERE (149)AgataDAHLKE1266,37
   KWPN / NED / Wałach / 2007 (10) / 528003000708053 / gniada / Celano / Capitol I / Tezwiggy / Guidam
   Jan Greve / Antoni Dahlke
Budzyński KS Kłos
HENYA DE L'ESPOIR (118)ŁukaszKRAJEWSKI REZ
   BWP / BEL / Klacz / 2007 (10) / BELW263735BWP / gniada / Cliff / Clearway / Carentia / Caretino
   Catherine Van Den Daele B-7910 Anwaing / Bajernbaum Grand Horse Baum Sp. J.
KJ Agro-Handel Śrem

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
140/140
Liczba przeszkód(Obstacles)
12/7
Liczba skoków(Jumps)
14/8
Dystans (m)
440/300
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu(Time allowed)
76/52 s
Startowało koni
16
Ukończyło koni
15
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)