HZR (przy HZO-B1*)
Leszno, 27-29 październik 2017

WYNIKI KOŃCOWE

1 - LL - dokładności bez rozgrywki (2017-10-27)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1LOTAFrankiewicz PaulinaAtrium Swarzędz061,72
1INVENTIEV HFrackowiak MiłoszKJ Canexdog Przybyszewo062,03
1R IMPULS BFlankowska JustynaBPK059,96
1SCHNEEFLOCKETomków Sara (J.2000)Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko061,10
1R IMPULS BFlankowska JustynaBPK058,55
1AKTIWWeska PaulinaKJ Osadkowski063,32
1LEONTÝNAŠebestová Johana Laura (Mł.2017)x054,19
1KARTAGINA JDur AleksanderJUKS Mieczewo055,11
1SILVANASłuszniak-Marchwicka AleksandraKJ Zbyszko Nowosolna064,29
1IRYDIONFrankiewicz PaulinaAtrium Swarzędz065,21
11LALUNANiestrawski Kamil (MJ.1996)Klub Jeździecki Jeziorki-Osieczna458,88
11SCHNEEFLOCKETomków Sara (J.2000)Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko456,96
11AKTIWWeska PaulinaKJ Osadkowski464,13
11EL SOVSKINiestrawska EwaKlub Jeździecki Jeziorki-Osieczna462,20
11EL SOVSKINiestrawska EwaKlub Jeździecki Jeziorki-Osieczna462,22
11MISS MUSICAdamova Michaela (Mł.2017)x455,95
11IRYDIONFrankiewicz PaulinaAtrium Swarzędz463,65
11SILVANASłuszniak-Marchwicka AleksandraKJ Zbyszko Nowosolna465,41
19IROYCA DFrackowiak MiłoszKJ Canexdog Przybyszewo859,52
20ENIGMAWechta MaksymilianKJ Wechta Rosnówko987,78
21LEONTÝNAŠebestová Johana Laura (Mł.2017)x1891,61
LOTAFrankiewicz PaulinaAtrium Swarzędz ELI
ENIGMAWechta MaksymilianKJ Wechta Rosnówko REZ


2 - L - dokładności bez rozgrywki (2017-10-27)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1CORNET'S CESARGogołek TomaszJKS Melloni Horses066,31
1CORNET'S CESARGogołek TomaszJKS Melloni Horses065,40
1OLSTERKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko065,39
1FAIR DEAL LAndruchów SławomirKlub jeździecki Profil Piła066,62
1CAVANI GKuczerawy TomaszKonie Sportowe Gillmaier060,05
1MISS MUSICAdamova Michaela (Mł.2017)x055,14
1ISLANDERCiszek-Lewicka MałgorzataKJ Czahary Pogorzelica062,81
1ENIGMAPawłowska Zuzanna (JM.2002)Kjk ELIZAR058,18
1DON CLAVIUSOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski Jakubowice061,78
1GOTHA MKKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem058,80
1SARI GPPodgórna AngelikiKJ Czahary Pogorzelica058,95
1SARI GPPodgórna AngelikiKJ Czahary Pogorzelica058,15
1KDW NOW OR NEVER ZChrzanowski JanKJ Ślęża Wrocław065,24
1SOLALIUeberhan Patrycja (J.2000)WTK Hermanów062,05
1COFERTINOTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek062,29
1NADZIEJA IDaszczyk Kinga (MJ.1996)KJ Jantar Stryków063,85
1IRONMAN MELLONIGogołek TomaszJKS Melloni Horses066,55
1WIQUIDKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko064,74
1IRONMAN MELLONIGogołek TomaszJKS Melloni Horses064,46
1ZERO ZOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski Jakubowice065,08
1ZERO ZOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski Jakubowice060,94
22VALKIRIASłuszniak-Marchwicka AleksandraKJ Zbyszko Nowosolna274,21
22VALKIRIASłuszniak-Marchwicka AleksandraKJ Zbyszko Nowosolna273,63
24IROYCA DFrackowiak MiłoszKJ Canexdog Przybyszewo460,92
24CANTELLALewicki MarekKJ Czahary Pogorzelica462,42
24ENIGMAPawłowska Zuzanna (JM.2002)Kjk ELIZAR459,99
24RESPECTPrzybylska AgnieszkaKJ Dilmar459,81
24DON CLAVIUSOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski Jakubowice463,92
24LOCARNORutkowska KatarzynaSt. J Baborówko467,16
24MR. CINNAMONPoschauko Julia (J.1999)KJ Legia Kozielska Warszawa462,42
24INVENTIEV HFrackowiak MiłoszKJ Canexdog Przybyszewo461,44
24WIQUIDKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko467,51
24LA NOBLESSE VULKAN LAndruchów SławomirKlub jeździecki Profil Piła482,38
24DING DONGKuczerawy TomaszKonie Sportowe Gillmaier461,82
24LA NOBLESSE VULKAN LAndruchów SławomirKlub jeździecki Profil Piła467,96
24OLIVIAKręgielska Nikola (JM.2003)Łódzki KJ459,96
37INNOCENCEOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski Jakubowice862,71
37KDW NOW OR NEVER ZChrzanowski JanKJ Ślęża Wrocław864,70
37LALUNANiestrawski Kamil (MJ.1996)Klub Jeździecki Jeziorki-Osieczna855,04
40OLSTERKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko1075,34
41INNOCENCEOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski Jakubowice1261,17
41FANATYKKonieczna Edyta (MJ.1996)KJ Jeziorki - Osieczna1258,53
41FANATYKKonieczna Edyta (MJ.1996)KJ Jeziorki - Osieczna1260,85
44RESPECTPrzybylska AgnieszkaKJ Dilmar1386,15
45Huzar 2Chomicz EwaSJ Baborówko1661,70
45Huzar 2Chomicz EwaSJ Baborówko1664,06
KARTAGINA JDur AleksanderJUKS Mieczewo ELI
CASSIOPEIAWechta MaksymilianKJ Wechta Rosnówko ELI
SOLALIUeberhan Patrycja (J.2000)WTK Hermanów ELI


3 - L1 - dokładności bez rozgrywki (2017-10-27)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1COFERTINOTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek064,65
1WILIANAWrzosek Matylda Olga (JM.2003)KJ Miralex Jakubowo054,55
1STENTOR DPawłowska Zuzanna (JM.2002)Kjk ELIZAR060,78
1DESPINADziemidowicz Wiktor (J.1999)LUKS Nysa Gubin067,85
1CARYZMA MKKiecoń NawojkaLUKS Nysa Gubin059,04
1CZUDYNO DE REM ZUeberhan Patrycja (J.2000)WTK Hermanów059,88
1KEYRAOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski Jakubowice064,60
8NADZIEJA IDaszczyk Kinga (MJ.1996)KJ Jantar Stryków464,77
8AKBAR ANGELPoliwoda Weronika (JM.2002)LZJ Drama Zbrosławice463,48
10TINADur AleksanderJUKS Mieczewo569,20
11WASUANOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski Jakubowice867,33
11C'ASQUETTAKrajewski RafałKJ Agro-Handel Śrem860,51
13ROULETTE CASSINPodgórny JakubKJ Czahary Pogorzelica1266,43


4 - P - zwykły 238.2.1 (2017-10-27)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1NORDMarvankova Anette (Mł.2017)x055,18200 PLN
2CARYZMA MKKiecoń NawojkaLUKS Nysa Gubin056,80150 PLN
3ELISE SHolcova Martina (Mł.2017)x057,70100 PLN
4QUENTIN TARANTINO ABChrzanowski JanKJ Ślęża Wrocław057,97
5HandsomeWasilewski ŁukaszKJ Canex Dog Przybyszewo059,36
6QUENTIN ZKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko059,94
7CORRADO PBPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice060,52
8CONTIMazur Plut.KrzysztofSt. KJ Legia Kozielska żołnierz Szwadronu Kawal.WP063,54
9SZYMONPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice067,02
10HOLLISTERWasilewski ŁukaszKJ Canex Dog Przybyszewo068,17
11OGANO'S BOY ZKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko069,33
12STENTOR DPawłowska Zuzanna (JM.2002)Kjk ELIZAR457,02
13GOTHA MKKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem461,72
14CROSSBAR MELLONIPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice463,45
15FAIR DEAL LAndruchów SławomirKlub jeździecki Profil Piła465,81
16ALTIPLANOPodgórny JakubKJ Czahary Pogorzelica466,17
17DESPINADziemidowicz Wiktor (J.1999)LUKS Nysa Gubin467,29
18SHELBY EVRARD ZGawałek StanisławaElizar468,44
19FREE STARGawałek Julia (J.2001)Elizar855,46
20CZUDYNO DE REM ZUeberhan Patrycja (J.2000)WTK Hermanów859,80
21KEYRAOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski Jakubowice864,95
22FOCUS MKChrzanowski JanKJ Ślęża Wrocław1261,62
23WASUANOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski Jakubowice1264,07
24C'ASQUETTAKrajewski RafałKJ Agro-Handel Śrem1266,36
25ROULETTE CASSINPodgórny JakubKJ Czahary Pogorzelica1267,66
26CHAMAKHKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko1475,26
27FABIANDaszczyk Kinga (MJ.1996)KJ Jantar Stryków1684,33
28BONNIESimova Denisa (Mł.2017)x2064,53
TINADur AleksanderJUKS Mieczewo ELI


5 - N - zwykły 238.2.1 (2017-10-27)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1ABISAL-BSWoźniak Wiktoria (JM.2002)Karkonoski KJ060,77300 PLN
2SHELBY EVRARD ZGawałek StanisławaElizar061,92200 PLN
3OGANO'S BOY ZKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko065,32100 PLN
4ALTIPLANOPodgórny JakubKJ Czahary Pogorzelica068,20
5CHARYZMANiestrawski Kamil (MJ.1996)Klub Jeździecki Jeziorki-Osieczna453,50
6FREE STARGawałek Julia (J.2001)Elizar458,78
7SULLIVAN 54Wiśniewska AdriannaJUKS Mieczewo459,17
8LA LOXLEY LDaszczyk Kinga (MJ.1996)KJ Jantar Stryków459,55
9HOLLISTERWasilewski ŁukaszKJ Canex Dog Przybyszewo459,65
10HandsomeWasilewski ŁukaszKJ Canex Dog Przybyszewo462,36
11CONTESSA IIJanuchowski Aleksander (J.2001)KJ Metpol Grodziec465,29
12CROSSBAR MELLONIPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice465,40
13HATOKIAndruchów SławomirKlub jeździecki Profil Piła466,11
14QUENTIN ZKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko675,85
15QUENTIN TARANTINO ABChrzanowski JanKJ Ślęża Wrocław861,33
16SZYMONPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice866,50
17CORRADO PBPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice867,62
18CHAMAKHKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko1270,76
19MARIKAMaczuga JoannaKS Cortina Kaczenice1875,37
20FELLOWTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek2060,42
21CARTINA LŁukasik Sandra (MJ.1998)Zielonogórski KS Drzonków2086,71
PUSZTAPrzeździęg Julia (J.2000)Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko ELI


5a - C - zwykły 238.2.1 (2017-10-27)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1FELLOWTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek1664,88
CHARYZMANiestrawski Kamil (MJ.1996)Klub Jeździecki Jeziorki-Osieczna ELI


6 - LL - dokładności bez rozgrywki (2017-10-28)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1CaschSydow Natalia (JM.2005)St. KJ Gronówka059,20
1IRYDIONFrankiewicz PaulinaAtrium Swarzędz057,70
1IRYDIONFrankiewicz PaulinaAtrium Swarzędz065,06
1HASANBernacińska IgaKJ Turzyn057,62
1HASANBernacińska IgaKJ Turzyn056,53
1KARTAGINA JDur AleksanderJUKS Mieczewo050,35
1ENIGMAWechta MaksymilianKJ Wechta Rosnówko061,87
1WASUANWeska PaulinaKJ Osadkowski066,14
1ENIGMAWechta MaksymilianKJ Wechta Rosnówko060,80
1LALUNANiestrawski Kamil (MJ.1996)Klub Jeździecki Jeziorki-Osieczna058,21
1ARTEMIDA BHSkiba Patrycja (JM.2003)bpk068,55
1CHICAGOAnindito Didit Utoro Puspo (Mł.2017)x061,83
13CaschSydow Natalia (JM.2005)St. KJ Gronówka460,80
13R IMPULS BFlankowska JustynaBPK467,99
13NEVILLE II SPołczyńska ZofiaKJ Sokół Damasławek461,40
13WASUANWeska PaulinaKJ Osadkowski466,33
13LOTAFrankiewicz PaulinaAtrium Swarzędz461,37
13LOTAFrankiewicz PaulinaAtrium Swarzędz462,63
19KARTAGINA JDur AleksanderJUKS Mieczewo1684,36
R IMPULS BFlankowska JustynaBPK ELI
NEVILLE II SPołczyńska ZofiaKJ Sokół Damasławek ELI


7 - L - dokładności bez rozgrywki (2017-10-28)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1CHICAGOAnindito Didit Utoro Puspo (Mł.2017)x056,53
1CORNET'S CESARGogołek TomaszJKS Melloni Horses065,09
1CAVANI GKuczerawy TomaszKonie Sportowe Gillmaier061,27
1ARTEMIDA BHSkiba Patrycja (JM.2003)bpk060,44
1GAMABajsert Monika (JM.2002)KJ Jeziorki-Osieczna055,88
1SHIRINowaczyk Vanessa (JM.2002)KJ Jeziorki-Osieczna053,32
1SHIRINowaczyk Vanessa (JM.2002)KJ Jeziorki-Osieczna053,80
1LA NOBLESSE VULKAN LAndruchów SławomirKlub jeździecki Profil Piła066,40
1ISLANDERCiszek-Lewicka MałgorzataKJ Czahary Pogorzelica063,09
1CANTELLALewicki MarekKJ Czahary Pogorzelica064,31
1ENIGMAPawłowska Zuzanna (JM.2002)Kjk ELIZAR055,56
1MR. CINNAMONPoschauko Julia (J.1999)KJ Legia Kozielska Warszawa063,04
1ENIGMAPawłowska Zuzanna (JM.2002)Kjk ELIZAR055,95
1LEONTÝNAŠebestová Johana Laura (Mł.2017)x061,52
1IRONMAN MELLONIGogołek TomaszJKS Melloni Horses063,74
1SILVANASłuszniak-Marchwicka AleksandraKJ Zbyszko Nowosolna064,08
1DING DONGKuczerawy TomaszKonie Sportowe Gillmaier059,03
18CORNET'S CESARGogołek TomaszJKS Melloni Horses169,06
18VALKIRIASłuszniak-Marchwicka AleksandraKJ Zbyszko Nowosolna172,71
20SILVANASłuszniak-Marchwicka AleksandraKJ Zbyszko Nowosolna274,23
21INVENTIEV HFrackowiak MiłoszKJ Canexdog Przybyszewo463,59
21WIKINGSzwałek Julia (JM.2005)Klub Jeździecki Jeziorki-Osieczna467,57
21GAMABajsert Monika (JM.2002)KJ Jeziorki-Osieczna459,63
21SCHNEEFLOCKETomków Sara (J.2000)Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko461,61
21SCHNEEFLOCKETomków Sara (J.2000)Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko457,08
21RESPECTPrzybylska AgnieszkaKJ Dilmar458,31
21LORD BPatora Nikol (JM.2005)MUKJ Kosówka460,98
21CASSIOPEIAWechta MaksymilianKJ Wechta Rosnówko463,51
21QUADRIGADytko Martyna (JM.2004)MUKJ Kosówka454,05
21IROYCA DFrackowiak MiłoszKJ Canexdog Przybyszewo467,25
21IRONMAN MELLONIGogołek TomaszJKS Melloni Horses466,22
32RESPECTPrzybylska AgnieszkaKJ Dilmar674,18
33CASSIOPEIAWechta MaksymilianKJ Wechta Rosnówko778,15
34INVENTIEV HFrackowiak MiłoszKJ Canexdog Przybyszewo863,76
34LALUNANiestrawski Kamil (MJ.1996)Klub Jeździecki Jeziorki-Osieczna858,10
34LEONTÝNAŠebestová Johana Laura (Mł.2017)x856,35
34SOLALIUeberhan Patrycja (J.2000)WTK Hermanów863,17
38VALKIRIASłuszniak-Marchwicka AleksandraKJ Zbyszko Nowosolna970,51
39WIKINGSzwałek Julia (JM.2005)Klub Jeździecki Jeziorki-Osieczna21102,55
40CANTELLALewicki MarekKJ Czahary Pogorzelica29104,98


8 - L1 - dokładności bez rozgrywki (2017-10-28)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1OLSTERKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko065,59
1QUADRIGADytko Martyna (JM.2004)MUKJ Kosówka059,05
1KDW NOW OR NEVER ZChrzanowski JanKJ Ślęża Wrocław065,60
1OLIVIAKręgielska Nikola (JM.2003)Łódzki KJ056,34
1WILIANAWrzosek Matylda Olga (JM.2003)KJ Miralex Jakubowo057,61
1NIKOZJASkiba Patrycja (JM.2003)bpk064,69
1SARI GPPodgórna AngelikiKJ Czahary Pogorzelica059,70
1ORLANDO WCharliński MaciejLKJ Abaria Iwno057,97
1DUCIANOPołczyńska ZofiaKJ Sokół Damasławek061,72
1BON ARCUSGłowacka Maria (MJ.1997)LKS Cwał Poznań062,87
1NADZIEJA IDaszczyk Kinga (MJ.1996)KJ Jantar Stryków064,36
1TINADur AleksanderJUKS Mieczewo050,84
1DESPINADziemidowicz Wiktor (J.1999)LUKS Nysa Gubin063,92
1C'ASQUETTAKrajewski RafałKJ Agro-Handel Śrem063,65
1STENTOR DPawłowska Zuzanna (JM.2002)Kjk ELIZAR057,79
1ROULETTE CASSINPodgórny JakubKJ Czahary Pogorzelica062,77
1WIQUIDKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko063,13
18MISS MUSICAdamova Michaela (Mł.2017)x465,70
18MISS MUSICAdamova Michaela (Mł.2017)x465,41
18KDW NOW OR NEVER ZChrzanowski JanKJ Ślęża Wrocław466,03
18BONNIESimova Denisa (Mł.2017)x458,13
18SARI GPPodgórna AngelikiKJ Czahary Pogorzelica458,86
18KOPESzymczak JanWTK Hermanów458,23
18COFERTINOTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek465,25
18COFERTINOTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek466,61
26OLSTERKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko570,56
26GORDONBodetko Kamila (J.2000)JKS FER Więckowice572,93
28IROYCA DFrackowiak MiłoszKJ Canexdog Przybyszewo866,02
28LORD BPatora Nikol (JM.2005)MUKJ Kosówka864,51
SOLALIUeberhan Patrycja (J.2000)WTK Hermanów ELI


9 - P - zwykły 238.2.1 (2017-10-28)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1SHELBY EVRARD ZGawałek StanisławaElizar053,37200 PLN
2STENTOR DPawłowska Zuzanna (JM.2002)Kjk ELIZAR057,07150 PLN
3SZYMONPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice058,01100 PLN
4OGANO'S BOY ZKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko059,52
5MIDNIGHT STARKozakiewicz Paulina (MJ.1997)Karkonoski KJ061,19
6NIKOZJASkiba Patrycja (JM.2003)bpk063,44
7DUCIANOPołczyńska ZofiaKJ Sokół Damasławek064,41
8NORDMarvankova Anette (Mł.2017)x450,70
9FREE STARGawałek Julia (J.2001)Elizar451,22
10CERESNiestrawski Kamil (MJ.1996)KJ Jeziorki-Osieczna456,01
11CARYZMA MKKiecoń NawojkaLUKS Nysa Gubin459,03
12PIROMANNiestrawski Kamil (MJ.1996)KJ Jeziorki-Osieczna463,21
13ORLANDO WCharliński MaciejLKJ Abaria Iwno465,05
14ROULETTE CASSINPodgórny JakubKJ Czahary Pogorzelica466,91
15C'ASQUETTAKrajewski RafałKJ Agro-Handel Śrem467,06
16BON ARCUSGłowacka Maria (MJ.1997)LKS Cwał Poznań467,25
17FOCUS MKChrzanowski JanKJ Ślęża Wrocław467,75
18NADZIEJA IDaszczyk Kinga (MJ.1996)KJ Jantar Stryków468,87
19GOTHA MKKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem572,05
20CONTIMazur Plut.KrzysztofSt. KJ Legia Kozielska żołnierz Szwadronu Kawal.WP779,97
21CHOOPERS CREEKBuzala Maria (J.2000)KJ Dilmar852,50
22KOPESzymczak JanWTK Hermanów867,21
23FAIR DEAL LAndruchów SławomirKlub jeździecki Profil Piła867,81
24DESPINADziemidowicz Wiktor (J.1999)LUKS Nysa Gubin868,18
25KEYRAGałczyński TomaszOSK Michalscy971,68
26FABIANDaszczyk Kinga (MJ.1996)KJ Jantar Stryków1194,16
27CZUDYNO DE REM ZUeberhan Patrycja (J.2000)WTK Hermanów1262,59
28TINADur AleksanderJUKS Mieczewo1681,13
GORDONBodetko Kamila (J.2000)JKS FER Więckowice ELI


10 - N - zwykły 238.2.1 (2017-10-28)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1SULLIVAN 54Wiśniewska AdriannaJUKS Mieczewo045,96300 PLN
2NORDMarvankova Anette (Mł.2017)x050,58200 PLN
3ELISE SHolcova Martina (Mł.2017)x053,17100 PLN
4SHELBY EVRARD ZGawałek StanisławaElizar059,30
5SZYMONPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice060,59
6OGANO'S BOY ZKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko060,77
7PIROMANNiestrawski Kamil (MJ.1996)KJ Jeziorki-Osieczna061,19
8CONTESSA IIJanuchowski Aleksander (J.2001)KJ Metpol Grodziec061,35
9COCO ALBORADA ZKozakiewicz Paulina (MJ.1997)Karkonoski KJ063,05
10ABISAL-BSWoźniak Wiktoria (JM.2002)Karkonoski KJ063,36
11QUENTIN ZKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko064,37
12COCO CHANELKozakiewicz Paulina (MJ.1997)Karkonoski KJ456,80
13CERESNiestrawski Kamil (MJ.1996)KJ Jeziorki-Osieczna460,19
14CARYZMA MKKiecoń NawojkaLUKS Nysa Gubin460,75
15CORRADO PBPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice463,65
16CROSSBAR MELLONIPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice463,87
17FREE STARGawałek Julia (J.2001)Elizar858,03
18CZUDYNO DE REM ZUeberhan Patrycja (J.2000)WTK Hermanów858,51
19QUENTIN TARANTINO ABChrzanowski JanKJ Ślęża Wrocław865,89
20Altiplano Du TheilPodgórny JakubKJ Czahary Pogorzelica868,11
21CHAMAKHKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko1267,90
22CHOOPERS CREEKBuzala Maria (J.2000)KJ Dilmar1370,06
23CHARYZMANiestrawski Kamil (MJ.1996)Klub Jeździecki Jeziorki-Osieczna3196,73


10a - C - zwykły 238.2.1 (2017-10-28)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1COCO CHANELKozakiewicz Paulina (MJ.1997)Karkonoski KJ858,07
2FELLOWTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek1266,98
3QUENTIN ZKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko1979,39
COCO ALBORADA ZKozakiewicz Paulina (MJ.1997)Karkonoski KJ REZ


11 - LL - dokładności bez rozgrywki (2017-10-29)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1IRYDIONFrankiewicz PaulinaAtrium Swarzędz068,18
1NEVILLE II SPołczyńska ZofiaKJ Sokół Damasławek068,42
1NEVILLE II SPołczyńska ZofiaKJ Sokół Damasławek069,33
1AKTIWWeska PaulinaKJ Osadkowski069,68
1TJAGOAnindito Didit Utoro Puspo (Mł.2017)x059,30
6HASANBernacińska IgaKJ Turzyn460,06
6HASANBernacińska IgaKJ Turzyn461,12
6ENIGMAWechta MaksymilianKJ Wechta Rosnówko466,92
6EL SOVSKINiestrawska EwaKlub Jeździecki Jeziorki-Osieczna468,91
6AKTIWWeska PaulinaKJ Osadkowski473,07
6LOTAFrankiewicz PaulinaAtrium Swarzędz463,22


12 - L - dokładności bez rozgrywki (2017-10-29)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1INNOCENCEOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski Jakubowice069,01
1CAVANI GKuczerawy TomaszKonie Sportowe Gillmaier067,04
1CORNET'S CESARGogołek TomaszJKS Melloni Horses070,44
1SILVANASłuszniak-Marchwicka AleksandraKJ Zbyszko Nowosolna068,32
1ARTEMIDA BHSkiba Patrycja (JM.2003)bpk068,06
1FANATYKKonieczna Edyta (MJ.1996)KJ Jeziorki - Osieczna064,61
1ISLANDERCiszek-Lewicka MałgorzataKJ Czahary Pogorzelica068,91
1Merylin MonroeGrabara Aleksandra (J.2001)KJ JEZIORKI-OSIECZNA058,92
1ARAMISNowaczyk Vanessa (JM.2002)KJ Jeziorki-Osieczna061,10
1CHICAGOAnindito Didit Utoro Puspo (Mł.2017)x063,62
1DING DONGKuczerawy TomaszKonie Sportowe Gillmaier066,92
1IRONMAN MELLONIGogołek TomaszJKS Melloni Horses069,53
1ZERO ZOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski Jakubowice067,51
1ZERO ZOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski Jakubowice067,87
15CASSIOPEIAWechta MaksymilianKJ Wechta Rosnówko175,02
16TJAGOAnindito Didit Utoro Puspo (Mł.2017)x458,35
16INNOCENCEOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski Jakubowice469,93
16FANATYKKonieczna Edyta (MJ.1996)KJ Jeziorki - Osieczna466,57
16SCHNEEFLOCKETomków Sara (J.2000)Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko464,66
16Merylin MonroeGrabara Aleksandra (J.2001)KJ JEZIORKI-OSIECZNA459,01
16LEONTÝNAŠebestová Johana Laura (Mł.2017)x459,35
16MR. CINNAMONPoschauko Julia (J.1999)KJ Legia Kozielska Warszawa468,30
23VALKIRIASłuszniak-Marchwicka AleksandraKJ Zbyszko Nowosolna680,61
24ARTEMIDA BHSkiba Patrycja (JM.2003)bpk864,11
24LA NOBLESSE VULKAN LAndruchów SławomirKlub jeździecki Profil Piła870,94
24DON CLAVIUSOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski Jakubowice871,86
27CANTELLALewicki MarekKJ Czahary Pogorzelica1267,97
28EL SOVSKINiestrawska EwaKlub Jeździecki Jeziorki-Osieczna1375,18
29DON CLAVIUSOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski Jakubowice1585,20
30KARTAGINA JDur AleksanderJUKS Mieczewo2088,19


13 - L1 - dokładności bez rozgrywki (2017-10-29)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1ARAMISNowaczyk Vanessa (JM.2002)KJ Jeziorki-Osieczna062,90
1OLSTERKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko068,57
1MISS MUSICAdamova Michaela (Mł.2017)x058,64
1WASUANOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski Jakubowice070,45
1LORD BPatora Nikol (JM.2005)MUKJ Kosówka066,07
1KOPESzymczak JanWTK Hermanów066,85
1COFERTINOTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek067,71
8QUADRIGADytko Martyna (JM.2004)MUKJ Kosówka459,00
8DUCIANOPołczyńska ZofiaKJ Sokół Damasławek468,43
8NIKOZJASkiba Patrycja (JM.2003)bpk472,13
11BONNIESimova Denisa (Mł.2017)x1260,03
12BONNIESimova Denisa (Mł.2017)x1666,39


14 - P - zwykły 238.2.1 (2017-10-29)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1NORDMarvankova Anette (Mł.2017)x053,18
2BON ARCUSGłowacka Maria (MJ.1997)LKS Cwał Poznań062,86
3KOPESzymczak JanWTK Hermanów065,30
4SARI GPPodgórna AngelikiKJ Czahary Pogorzelica065,62
5ORLANDO WCharliński MaciejLKJ Abaria Iwno066,61
6NIKOZJASkiba Patrycja (JM.2003)bpk068,18
7NADZIEJA IDaszczyk Kinga (MJ.1996)KJ Jantar Stryków069,16
8KEYRAOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski Jakubowice071,13
9ROULETTE CASSINPodgórny JakubKJ Czahary Pogorzelica072,74
10CHOOPERS CREEKBuzala Maria (J.2000)KJ Dilmar457,02
11C'ASQUETTAKrajewski RafałKJ Agro-Handel Śrem468,94
12DUCIANOPołczyńska ZofiaKJ Sokół Damasławek783,56
13FAIR DEAL LAndruchów SławomirKlub jeździecki Profil Piła865,93
14CONTIMazur Plut.KrzysztofSt. KJ Legia Kozielska żołnierz Szwadronu Kawal.WP990,39
15TINADur AleksanderJUKS Mieczewo1374,09
LORD BPatora Nikol (JM.2005)MUKJ Kosówka ELI
FOCUS MKChrzanowski JanKJ Ślęża Wrocław REZ
DESPINADziemidowicz Wiktor (J.1999)LUKS Nysa Gubin REZ


15 - N - zwykły 238.2.1 (2017-10-29)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1SZYMONPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice058,24
2COCO CHANELKozakiewicz Paulina (MJ.1997)Karkonoski KJ060,05
3OGANO'S BOY ZKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko060,96
4CARYZMA MKKiecoń NawojkaLUKS Nysa Gubin061,64
5MIDNIGHT STARKozakiewicz Paulina (MJ.1997)Karkonoski KJ062,13
6CROSSBAR MELLONIPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice062,37
7CHARYZMANiestrawski Kamil (MJ.1996)Klub Jeździecki Jeziorki-Osieczna063,42
8CONTESSA IIJanuchowski Aleksander (J.2001)KJ Metpol Grodziec065,41
9ALTIPLANOPodgórny JakubKJ Czahary Pogorzelica072,83
10ELISE SHolcova Martina (Mł.2017)x455,37
11CORRADO PBPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice462,81
12COCO ALBORADA ZKozakiewicz Paulina (MJ.1997)Karkonoski KJ464,66
13ORLANDO WCharliński MaciejLKJ Abaria Iwno867,42
14SULLIVAN 54Wiśniewska AdriannaJUKS Mieczewo976,74
15CHAMAKHKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko1375,03
16CHOOPERS CREEKBuzala Maria (J.2000)KJ Dilmar2193,90


15a - C - zwykły 238.2.1 (2017-10-29)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1QUENTIN ZKobiernik DariaZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko471,65
2CHARYZMANiestrawski Kamil (MJ.1996)Klub Jeździecki Jeziorki-Osieczna1265,59
3FELLOWTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek2467,76



HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie, H16-201002-1)