HZR (przy HZO-B1*)
Leszno, 10-12 listopad 2017

WYNIKI KOŃCOWE

1 - LL - dokładności bez rozgrywki (10-11-2017)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1PLASTYKPawelczak Zofia (JM.2005)JUKS Mieczewo Borkowice056,30
2PLASTYKPawelczak Zofia (JM.2005)JUKS Mieczewo Borkowice456,87
2IndivarBętkowski MarcinJKS Fer Więckowice461,08


2 - L - dokładności bez rozgrywki (10-11-2017)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1IndivarBętkowski MarcinJKS Fer Więckowice072,72
1ROTACJASmoczyk ŁukaszRacocki KJ072,21
1ROTACJASmoczyk ŁukaszRacocki KJ067,38
1FANATYKKonieczna Edyta (MJ.1996)KJ Jeziorki - Osieczna069,21
1BACHGałczyński JacekRKJ Racot071,78
1VITALISPawelczak Zofia (JM.2005)JUKS Mieczewo Borkowice062,26
1VITALISPawelczak Zofia (JM.2005)JUKS Mieczewo Borkowice062,88
1LEXUSWróblewska WaleriaZKS Drzonków062,92
1MAXIMUS NFMilczarkiewicz Maja (JM.2005)ZKS Drzonków067,81
1PANNASmoczyk ŁukaszRacocki KJ069,27
1HIMALAYA OF THE HUTSNowak WiesławLKS Stragona Strzegom068,61
1DIANDROBętkowski MarcinJKS Fer Więckowice067,84
1KDW NOW OR NEVER ZChrzanowski JanKJ Ślęża Wrocław072,67
14WANJABaehr Zofia (MJ.1998)KJ Agro-Handel Śrem174,50
14PANNASmoczyk ŁukaszRacocki KJ174,83
16FABIAN J ZNowak WiesławLKS Stragona Strzegom281,64
17LEXUSWróblewska WaleriaZKS Drzonków473,66
18ELECTRIC LADYFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem574,54
18ELECTRIC LADYFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem575,96
18BACHGałczyński JacekRKJ Racot575,00
18INVENTIEF HFrackowiak MiłoszKJ Canexdog Przybyszewo576,04
18KDW NOW OR NEVER ZChrzanowski JanKJ Ślęża Wrocław577,12
23FIRE NIGHTUziębło Laura (JM.2005)ZKS Drzonków976,21
24FANATYKKonieczna Edyta (MJ.1996)KJ Jeziorki - Osieczna1267,77
25KARINODur AleksanderJUKS Mieczewo1791,95
26IROYCA DFrackowiak MiłoszKJ Canexdog Przybyszewo20103,46


3 - L1 - dokładności bez rozgrywki (10-11-2017)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1HIMALAYA OF THE HUTSNowak WiesławLKS Stragona Strzegom070,21
1MAXIMUS NFMilczarkiewicz Maja (JM.2005)ZKS Drzonków063,62
1FIRE NIGHTUziębło Laura (JM.2005)ZKS Drzonków060,65
1BADOLANKlóska SławomirSt. Grupy Nickel Poznań072,08
1CZEKOLADAKosińska Weronika (JM.2005)Stowarzyszenie Klub Jeździecki "Tradycja"060,46
1VENTURAWerblińska Oliwia (J.2001)bpk063,56
1ALOUBETTAKaczmarek Natalia (MJ.1996)KJ CH Jaszkowo063,35
1FORSTERKaźmierczak Wiktoria (J.1999)bpk064,20
1SAN REMOMajka ŁucjaKJ Strzała Krubiczew069,38
10WANJABaehr Zofia (MJ.1998)KJ Agro-Handel Śrem175,55
10NOWIKAOjczenasz AngelikaKujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy174,26
12COCOKuflińska KarolinaKJ Lansada Milsko464,58
12IROYCA DWasilewski ŁukaszKJ Canex Dog Przybyszewo472,79
14INVENTIEF HFrackowiak MiłoszKJ Canexdog Przybyszewo574,27
15DIANDROBętkowski MarcinJKS Fer Więckowice867,53
16GASTON 2Hodura Zuzanna (JM.2002)JUKS Mieczewo1262,41
17GASTON 2Hodura Zuzanna (JM.2002)JUKS Mieczewo2193,63
KARINODur AleksanderJUKS Mieczewo ELI


3a - L - licencyjny na styl jeźdźca (10-11-2017)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1FOCUS MKChrzanowski Karol (JM.2003)KJ Ślęża Wrocław3,066,36
Sweet ShutterflyOkoniewska Nicola (JM.2005)KJ Kalumet Boszkowo ELI
QUINAR IIMisiorna JadwigaKJ Kalumet Boszkowo ELI
Sweet ShutterflyOkoniewska Nicola (JM.2005)KJ Kalumet Boszkowo ELI
QUINAR IIMisiorna JadwigaKJ Kalumet Boszkowo ELI


4 - P - zwykły 238.2.1 (10-11-2017)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1CANASTERHendrys Maja (JM.2003)KJ Podkowa Gruszczyn059,45100 PLN
2ALOUBETTAKaczmarek Natalia (MJ.1996)KJ CH Jaszkowo065,7375 PLN
3LEDAKosińska Weronika (JM.2005)Stowarzyszenie Klub Jeździecki "Tradycja"065,8050 PLN
4CARMENWerblińska Oliwia (J.2001)bpk068,30
5CZEKOLADAKosińska Weronika (JM.2005)Stowarzyszenie Klub Jeździecki "Tradycja"069,81
6CERESNiestrawski Kamil (MJ.1996)KJ Jeziorki-Osieczna070,15
7CORRADO PBPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice073,72
8CLOUD 27Tęcza SzymonKJ Sokół Damasławek177,03
9FORSTERKaźmierczak Wiktoria (J.1999)bpk177,38
10CHARYZMANiestrawski Kamil (MJ.1996)KJ Jeziorki-Osieczna384,25
11ORDYNATGontowiuk Katja (J.2001)Zielonogórski KS Drzonków470,23
12PIROMANNiestrawski Kamil (MJ.1996)KJ Jeziorki-Osieczna471,02
13CALGARYKuflińska KarolinaKJ Lansada Milsko472,91
14VINO 26Gontowiuk Katja (J.2001)Zielonogórski KS Drzonków678,31
15COCO GOLDKlóska SławomirSt. Grupy Nickel Poznań679,42
16NOWIKAOjczenasz AngelikaKujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy680,61
17HOLLISTERWasilewski ŁukaszKJ Canex Dog Przybyszewo681,64
18FABIAN J ZNowak WiesławLKS Stragona Strzegom782,14
19SZYMONPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice782,87
20SAN REMOMajka ŁucjaKJ Strzała Krubiczew1096,22
21VENTURAWerblińska Oliwia (J.2001)bpk1185,94
22BADOLANKlóska SławomirSt. Grupy Nickel Poznań1199,92
23HANDSOMEWasilewski ŁukaszKJ Canex Dog Przybyszewo15117,53
ARAMISNowaczyk Vanessa (JM.2002)KJ Jeziorki-Osieczna ELI


5 - N - zwykły 238.2.1 (10-11-2017)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1CANASTERHendrys Maja (JM.2003)KJ Podkowa Gruszczyn061,81150 PLN
2EKWADORJankowska Joanna (MJ.1997)Klub Jeździecki Ślęża Wrocław069,89100 PLN
3SALAMINABajan ZuzannaKJ Michałówka075,7550 PLN
4HOLLISTERWasilewski ŁukaszKJ Canex Dog Przybyszewo388,54
5CHARYZMANiestrawski Kamil (MJ.1996)KJ Jeziorki-Osieczna467,77
6LEDAKosińska Weronika (JM.2005)Stowarzyszenie Klub Jeździecki "Tradycja"469,98
7CERESNiestrawski Kamil (MJ.1996)KJ Jeziorki-Osieczna475,94
8HANDSOMEWasilewski ŁukaszKJ Canex Dog Przybyszewo477,38
9SZYMONPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice578,26
10CALGARYKuflińska KarolinaKJ Lansada Milsko685,06
11CARMENWerblińska Oliwia (J.2001)bpk869,30
12ORDYNATGontowiuk Katja (J.2001)Zielonogórski KS Drzonków872,21
13CLOUD 27Tęcza SzymonKJ Sokół Damasławek979,70
14PIROMANNiestrawski Kamil (MJ.1996)KJ Jeziorki-Osieczna980,47
15VINO 26Gontowiuk Katja (J.2001)Zielonogórski KS Drzonków1482,06
16CORRADO PBPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice1780,35
SAGAJankowska Joanna (MJ.1997)KJ Ślęża Wrocław ELI
SULLIVAN 54Wiśniewska AdriannaJUKS Mieczewo REZ


6 - LL - dokładności bez rozgrywki (11-11-2017)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1COBREY FFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem057,70
1COBREY FFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem061,54
1HASANBernacińska IgaKJ Turzyn055,29
1NEVILLE II SPołczyńska ZofiaKJ Sokół Damasławek055,12
1PLASTYKPawelczak Zofia (JM.2005)JUKS Mieczewo Borkowice050,51
1KALMAKałużyńska Julia (J.2001)Zielonogórski KS Drzonków059,58
1TICOS LFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem064,96
1ESTRADACieśla Katarzyna (MJ.1996)KJ Jeziorki - Osieczna061,03
9HASANBernacińska IgaKJ Turzyn455,08
9NEVILLE II SPołczyńska ZofiaKJ Sokół Damasławek456,43
9PLASTYKPawelczak Zofia (JM.2005)JUKS Mieczewo Borkowice449,24
9TICOS LFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem463,09
9IMOLABembenik Olimpia (MJ.1998)JKS Przybyszewo457,12
9IMOLABembenik Olimpia (MJ.1998)JKS Przybyszewo458,78
15ESTRADACieśla Katarzyna (MJ.1996)KJ Jeziorki - Osieczna869,78


7 - L - dokładności bez rozgrywki (11-11-2017)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1ROTACJASmoczyk ŁukaszRacocki KJ067,32
1ROTACJASmoczyk ŁukaszRacocki KJ069,09
1IROYCA DFrackowiak MiłoszKJ Canexdog Przybyszewo073,03
1HIMALAYA OF THE HUTSNowak WiesławLKS Stragona Strzegom066,08
1KALMAKałużyńska Julia (J.2001)Zielonogórski KS Drzonków065,07
1FOCUS MKChrzanowski Karol (JM.2003)KJ Ślęża Wrocław063,37
1MAXIMUS NFMilczarkiewicz Maja (JM.2005)ZKS Drzonków064,32
1AQAKiełczewska- Sawicka DominikaSJ Pro Eques061,80
1PANNASmoczyk ŁukaszRacocki KJ068,12
1PANNASmoczyk ŁukaszRacocki KJ070,44
1INVENTIEF HFrackowiak MiłoszKJ Canexdog Przybyszewo069,16
1DIANDROBętkowski MarcinJKS Fer Więckowice066,13
1CHELLISA MAnindito Didit Utoro Puspo (Mł.2017)x062,33
1KDW NOW OR NEVER ZChrzanowski JanKJ Ślęża Wrocław071,05
15BACHGałczyński JacekRKJ Racot174,46
16Tiago Du Loc'hAnindito Didit Utoro Puspo (Mł.2017)x360,57
17IndivarBętkowski MarcinJKS Fer Więckowice467,82
17IndivarBętkowski MarcinJKS Fer Więckowice470,11
17FANATYKKonieczna Edyta (MJ.1996)KJ Jeziorki - Osieczna463,25
17FANATYKKonieczna Edyta (MJ.1996)KJ Jeziorki - Osieczna467,46
17FIRE NIGHTUziębło Laura (JM.2005)ZKS Drzonków460,63
17HEKTORHosa Emilia (JM.2004)ZKS Drzonków469,56
17BACHGałczyński JacekRKJ Racot470,50
24IROYCA DFrackowiak MiłoszKJ Canexdog Przybyszewo872,75
24FOCUS MKChrzanowski Karol (JM.2003)KJ Ślęża Wrocław862,83
26FABIAN J ZNowak WiesławLKS Stragona Strzegom1080,84
27LEXUSWróblewska WaleriaZKS Drzonków1266,11
KARINODur AleksanderJUKS Mieczewo ELI


8 - L1 - dokładności bez rozgrywki (11-11-2017)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1Tiago Du Loc'hAnindito Didit Utoro Puspo (Mł.2017)x056,55
1FABIAN J ZNowak WiesławLKS Stragona Strzegom070,17
1INVENTIEF HFrackowiak MiłoszKJ Canexdog Przybyszewo071,66
1MAXIMUS NFMilczarkiewicz Maja (JM.2005)ZKS Drzonków063,25
1KDW NOW OR NEVER ZChrzanowski JanKJ Ślęża Wrocław070,31
1PATAGONIA WNZielińska Aleksandra (J.2001)KJ Jeziorki-Osieczna060,47
1LORDANA KDorynek JakubKJ Kalumet Boszkowo063,94
1WENECJAJóskowiak Michał (MJ.1998)KJ Tradycja Siedlnica061,78
1DUCIANOPołczyńska ZofiaKJ Sokół Damasławek064,16
1ELECTRIC LADYFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem067,31
1ALOUBETTAKaczmarek Natalia (MJ.1996)KJ CH Jaszkowo058,83
1GASTON 2Hodura Zuzanna (JM.2002)JUKS Mieczewo065,15
1COCOKuflińska KarolinaKJ Lansada Milsko056,70
1GASTON 2Hodura Zuzanna (JM.2002)JUKS Mieczewo060,84
1SHIRINowaczyk Vanessa (JM.2002)KJ Jeziorki-Osieczna062,08
1SHIRINowaczyk Vanessa (JM.2002)KJ Jeziorki-Osieczna061,55
17LEXUSWróblewska WaleriaZKS Drzonków460,85
17CHERIE SMalepszy Matylda (JM.2003)KJ Agro-Handel Śrem461,99
17CZEKOLADAKosińska Weronika (JM.2005)Stowarzyszenie Klub Jeździecki "Tradycja"456,34
17FORSTERKaźmierczak Wiktoria (J.1999)bpk461,71
17VENTURAWerblińska Oliwia (J.2001)bpk459,62
17LAMBIKPawelczak Paulina (J.2001)JUKS Mieczewo473,33
17CHELLISA MAnindito Didit Utoro Puspo (Mł.2017)x462,17
24WANJABaehr Zofia (MJ.1998)KJ Agro-Handel Śrem869,89
24ELECTRIC LADYFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem869,35
26NOWIKAOjczenasz AngelikaKujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy1094,51
27HEKTORHosa Emilia (JM.2004)ZKS Drzonków1270,27
27PATAGONIA WNZielińska Aleksandra (J.2001)KJ Jeziorki-Osieczna1259,18
29KARINODur AleksanderJUKS Mieczewo1894,63
30AQAKiełczewska- Sawicka DominikaSJ Pro Eques2193,57
FIRE NIGHTUziębło Laura (JM.2005)ZKS Drzonków ELI


8a - L - licencyjny na styl jeźdźca (11-11-2017)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1VITALISPawelczak Zofia (JM.2005)JUKS Mieczewo Borkowice3.561,15
VITALISPawelczak Zofia (JM.2005)JUKS Mieczewo Borkowice BO
SYLVIUSZ MSuchecka Hanna (JM.2004)Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie BO
SYLVIUSZ MSuchecka Hanna (JM.2004)Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie BO


9 - P - zwykły 238.2.1 (11-11-2017)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1BOCARDIAJóskowiak Michał (MJ.1998)KJ Tradycja Siedlnica057,37100 PLN
2ALOUBETTAKaczmarek Natalia (MJ.1996)KJ CH Jaszkowo059,0575 PLN
3ARAGORChudziak PawełWTK Hermanów059,3650 PLN
4CZEKOLADAKosińska Weronika (JM.2005)Stowarzyszenie Klub Jeździecki "Tradycja"061,06
5CALGARYKuflińska KarolinaKJ Lansada Milsko061,52
6ORDYNATGontowiuk Katja (J.2001)Zielonogórski KS Drzonków066,69
7WENECJAJóskowiak Michał (MJ.1998)KJ Tradycja Siedlnica068,06
8CARMENWerblińska Oliwia (J.2001)bpk068,30
9LORDANA KDorynek JakubKJ Kalumet Boszkowo069,51
10CLOUD 27Tęcza SzymonKJ Sokół Damasławek071,66
11FORSTERKaźmierczak Wiktoria (J.1999)bpk071,96
12NOWIKAOjczenasz AngelikaKujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy175,22
13DUCIANOPołczyńska ZofiaKJ Sokół Damasławek176,14
14CANASTERHendrys Maja (JM.2003)KJ Podkowa Gruszczyn457,26
15LEDAKosińska Weronika (JM.2005)Stowarzyszenie Klub Jeździecki "Tradycja"459,22
16GUSTIQUEGauza BartoszPałucki KJ w Górkach Zagajnych467,70
17HIMALAYA OF THE HUTSNowak WiesławLKS Stragona Strzegom472,30
18BOLD PRINZChudziak PawełWTK Hermanów577,36
19CORRADO PBPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice680,05
20WANJABaehr Zofia (MJ.1998)KJ Agro-Handel Śrem680,29
21LAMBIKPawelczak Paulina (J.2001)JUKS Mieczewo782,68
22CERESNiestrawski Kamil (MJ.1996)KJ Jeziorki-Osieczna863,61
23CHERIE SMalepszy Matylda (JM.2003)KJ Agro-Handel Śrem865,38
24SAN REMOMajka ŁucjaKJ Strzała Krubiczew871,86
25FAYETTE WVGauza BartoszPałucki KJ w Górkach Zagajnych872,75
26BAD BOYMossakowski JanSJ Baborówko873,66
27CHENIN BLANC FDVMossakowski JanSJ Baborówko1078,64
28VINO 26Gontowiuk Katja (J.2001)Zielonogórski KS Drzonków1777,47
29VENTURAWerblińska Oliwia (J.2001)bpk2398,65


10 - N - zwykły 238.2.1 (11-11-2017)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1CALGARYKuflińska KarolinaKJ Lansada Milsko061,73150 PLN
2CHENIN BLANC FDVMossakowski JanSJ Baborówko064,48100 PLN
3GUSTIQUEGauza BartoszPałucki KJ w Górkach Zagajnych067,0550 PLN
4CARMENWerblińska Oliwia (J.2001)bpk067,53
5CLOUD 27Tęcza SzymonKJ Sokół Damasławek069,44
6SALAMINABajan ZuzannaKJ Michałówka070,25
7EFRONMalepszy Matylda (JM.2003)KJ Agro-Handel Śrem175,83
8ORDYNATGontowiuk Katja (J.2001)Zielonogórski KS Drzonków463,24
9ARAGORChudziak PawełWTK Hermanów464,17
10EKWADORJankowska Joanna (MJ.1997)Klub Jeździecki Ślęża Wrocław464,49
11VINO 26Gontowiuk Katja (J.2001)Zielonogórski KS Drzonków467,93
12SZYMONPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice473,30
13BOCARDIAJóskowiak Michał (MJ.1998)KJ Tradycja Siedlnica576,69
14CORRADO PBPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice577,97
15CANASTERHendrys Maja (JM.2003)KJ Podkowa Gruszczyn857,36
16BAD BOYMossakowski JanSJ Baborówko863,08
17SAN REMOMajka ŁucjaKJ Strzała Krubiczew1375,29
18FAYETTE WVGauza BartoszPałucki KJ w Górkach Zagajnych1880,05
19BOLD PRINZChudziak PawełWTK Hermanów29123,86
SULLIVAN 54Wiśniewska AdriannaJUKS Mieczewo ELI
SAGAJankowska Joanna (MJ.1997)KJ Ślęża Wrocław ELI


11 - LL - dokładności bez rozgrywki (12-11-2017)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1COBREY FFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem064,87
1ESTRADACieśla Katarzyna (MJ.1996)KJ Jeziorki - Osieczna062,00
1IMOLABembenik Olimpia (MJ.1998)JKS Przybyszewo063,93
1IMOLABembenik Olimpia (MJ.1998)JKS Przybyszewo065,87
5TICOS LFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem173,75
QUINAR IIMisiorna JadwigaKJ Kalumet Boszkowo ELI
QUINAR IIMisiorna JadwigaKJ Kalumet Boszkowo ELI


12 - L - dokładności bez rozgrywki (12-11-2017)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1FOCUS MKChrzanowski Karol (JM.2003)KJ Ślęża Wrocław062,04
1FABIAN J ZNowak WiesławLKS Stragona Strzegom066,48
1NEVILLE II SPołczyńska ZofiaKJ Sokół Damasławek067,22
1NEVILLE II SPołczyńska ZofiaKJ Sokół Damasławek069,02
1AQAKiełczewska- Sawicka DominikaSJ Pro Eques064,73
1HEKTORHosa Emilia (JM.2004)ZKS Drzonków069,69
7HASANBernacińska IgaKJ Turzyn460,73
7FIRE NIGHTUziębło Laura (JM.2005)ZKS Drzonków468,06
7DEBORA SKozieł Aleksandrabez przynależności klubowej467,18
10HASANBernacińska IgaKJ Turzyn862,26
ESTRADACieśla Katarzyna (MJ.1996)KJ Jeziorki - Osieczna ELI


13 - L1 - dokładności bez rozgrywki (12-11-2017)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1GASTON 2Hodura Zuzanna (JM.2002)JUKS Mieczewo059,25
1DEBORA SKozieł Aleksandrabez przynależności klubowej063,61
1ELECTRIC LADYFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem066,82
1COCOKuflińska KarolinaKJ Lansada Milsko055,43
1HIMALAYA OF THE HUTSNowak WiesławLKS Stragona Strzegom065,11
1KASKADAHybiak AdamSt. KJ Stajnia Adamus060,93
1WENECJAJóskowiak Michał (MJ.1998)KJ Tradycja Siedlnica061,85
8KDW NOW OR NEVER ZChrzanowski JanKJ Ślęża Wrocław171,47
9AQAKiełczewska- Sawicka DominikaSJ Pro Eques463,74
9SHIRINowaczyk Vanessa (JM.2002)KJ Jeziorki-Osieczna457,36
9SHIRINowaczyk Vanessa (JM.2002)KJ Jeziorki-Osieczna459,47
9FAYETTE WVGauza BartoszPałucki KJ w Górkach Zagajnych468,51
9ODRECKANagła Kornelia (MJ.1998)St. KJ Stajnia Adamus464,75
14HEKTORHosa Emilia (JM.2004)ZKS Drzonków1268,18
14MAXIMUS NFMilczarkiewicz Maja (JM.2005)ZKS Drzonków1261,03
16LEXUSWróblewska WaleriaZKS Drzonków1787,95
CUIDAMMEKiciński JanuszKJ Profil Piła ELI
NORKANDorynek JakubKJ Kalumet Boszkowo ELI
NORKANDorynek JakubKJ Kalumet Boszkowo ELI


13a - L - licencyjny na styl jeźdźca (kopia) (12-11-2017)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1SYLVIUSZ MSuchecka Hanna (JM.2004)Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie2.560,82
SYLVIUSZ MSuchecka Hanna (JM.2004)Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie BO
Sweet ShutterflyOkoniewska Nicola (JM.2005)KJ Kalumet Boszkowo ELI
Sweet ShutterflyOkoniewska Nicola (JM.2005)KJ Kalumet Boszkowo ELI


14 - P - zwykły 238.2.1 (12-11-2017)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1GUSTIQUEGauza BartoszPałucki KJ w Górkach Zagajnych057,50100 PLN
2ARAGORChudziak PawełWTK Hermanów059,5475 PLN
3BOCARDIAJóskowiak Michał (MJ.1998)KJ Tradycja Siedlnica061,5650 PLN
4ODRECKANagła Kornelia (MJ.1998)St. KJ Stajnia Adamus066,63
5KASKADAHybiak AdamSt. KJ Stajnia Adamus068,22
6WENECJAJóskowiak Michał (MJ.1998)KJ Tradycja Siedlnica071,26
7NOWIKAOjczenasz AngelikaKujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy071,37
8FORSTERKaźmierczak Wiktoria (J.1999)bpk072,08
9CUIDAMMEKiciński JanuszKJ Profil Piła073,78
10DUCIANOPołczyńska ZofiaKJ Sokół Damasławek074,42
11BOLD PRINZChudziak PawełWTK Hermanów474,93
12SAN REMOMajka ŁucjaKJ Strzała Krubiczew475,27
13FAYETTE WVGauza BartoszPałucki KJ w Górkach Zagajnych475,75
14WANJABaehr Zofia (MJ.1998)KJ Agro-Handel Śrem581,89
15VENTURAWerblińska Oliwia (J.2001)bpk866,15
16MAKSIMUSDahlke AgataBudzyński KS Kłos978,21


15 - N - zwykły 238.2.1 (12-11-2017)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1GUSTIQUEGauza BartoszPałucki KJ w Górkach Zagajnych061,36150 PLN
2CLOUD 27Tęcza SzymonKJ Sokół Damasławek068,76100 PLN
3BOCARDIAJóskowiak Michał (MJ.1998)KJ Tradycja Siedlnica460,8950 PLN
4ORDYNATGontowiuk Katja (J.2001)Zielonogórski KS Drzonków461,17
5CALGARYKuflińska KarolinaKJ Lansada Milsko463,42
6SZYMONPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice465,09
7CARMENWerblińska Oliwia (J.2001)bpk467,40
8MAKSIMUSDahlke AgataBudzyński KS Kłos477,49
9CANASTERHendrys Maja (JM.2003)KJ Podkowa Gruszczyn867,69
10CORRADO PBPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice1083,71
11VINO 26Gontowiuk Katja (J.2001)Zielonogórski KS Drzonków1290,39
12BOLD PRINZChudziak PawełWTK Hermanów1378,16
13ARAGORChudziak PawełWTK Hermanów1378,46



HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie, H16-201002-1)