HZO-B1*
Leszno, 10-12 listopad 2017

WYNIKI KOŃCOWE

1 - P - Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1 (10-11-2017)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1ALO-VARO PPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice067,54200 PLN
2CROSSBAR MELLONIPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice068,52175 PLN
3KAMIRAWieliczko DanielKJ Pobet070,21150 PLN
4Magnum Van Den BisschopDahlke AgataBudzyński KS Kłos080,50125 PLN
5CICERO ZBętkowski MarcinJKS Fer Więckowice081,54100 PLN
6BOLTERGebler Aleksandra (JM.2002)KJ Sokół Damasławek082,9150 PLN
7LAMBIKBętkowski MarcinJKS Fer Więckowice188,3250 PLN
8CAHIRJabłońska Julia (JM.2005)JUKS Mieczewo188,4750 PLN
9GAMBIT-OChrzanowski JanKJ Ślęża Wrocław188,70
10PLEJADALaskowski FilipLKJ Abaria Iwno462,01
11IDRYSKaźmierczak Julia (J.2001)bpk473,29
12FLOTYLLABętkowski MarcinJKS Fer Więckowice474,53


2 - N - Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1 (10-11-2017)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1UlilenDahlke AgataBudzyński KS Kłos068,29250 PLN
2CICERO ZBętkowski MarcinJKS Fer Więckowice072,80200 PLN
3Magnum Van Den BisschopDahlke AgataBudzyński KS Kłos078,03175 PLN
4CROSSBAR MELLONIPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice079,48150 PLN
5KAMIRAWieliczko DanielKJ Pobet082,14125 PLN
6INTELIGOTęcza SzymonKJ Sokół Damasławek083,51100 PLN
7CAHIRJabłońska Julia (JM.2005)JUKS Mieczewo085,3250 PLN
8PLEJADALaskowski FilipLKJ Abaria Iwno470,6450 PLN
9FAVERAWieliczko DanielKJ Pobet472,77
10LUNA MELLONIPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice473,40
11FOOTLOOSENowak WiesławLKS Stragona Strzegom474,01
12CAVALLO 71Wiśniewska AleksandraSKF KJ Hippica Polonia Słupno475,52
13ALO-VARO PPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice476,01
14MICHAEL ANGELO FBaehr Maria (JM.2002)KJ Agro-Handel Śrem479,20
15UNGARO DE LA POMMEWikalińska Ewa (JM.2002)BPK (MAZ)481,91
16SALAMINABajan ZuzannaKJ Michałówka482,49
17BOLTERGebler Aleksandra (JM.2002)KJ Sokół Damasławek485,20
18IDRYSKaźmierczak Julia (J.2001)bpk485,88
19ADORATORŁukomska JagienkaKJ Rancho Poznań486,12
20LAMBIKBętkowski MarcinJKS Fer Więckowice486,73
21ENDEMITCiarczyńska Alicja (MJ.1997)KJ Aromer Józefin487,04
22FLOTYLLABętkowski MarcinJKS Fer Więckowice487,38
23CALANTINOMudry Aleksandra (MJ.1996)WTK Hermanów865,39
24EulveDahlke AgataBudzyński KS Kłos870,91
25SULLIVAN 54Wiśniewska AdriannaJUKS Mieczewo874,43
26SAGAJankowska Joanna (MJ.1997)KJ Ślęża Wrocław880,30
27QUICKY DU VERGERMoksiewicz Kacper (JM.2002)LUKS Nysa Gubin8101,56
28ETOILEŻurowski JanLKS Stragona Strzegom1894,41
29EKWADORJankowska Joanna (MJ.1997)Klub Jeździecki Ślęża Wrocław1997,39
30ZABOUWikalińska Ewa (JM.2002)BPK (MAZ)31115,78
HIMALAJUSOjczenasz AngelikaKujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy REZ
ENDURO MChrzanowski JanKJ Ślęża Wrocław REZ


3 - C - Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1 (10-11-2017)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1FOOTLOOSENowak WiesławLKS Stragona Strzegom063,86325 PLN
2UlilenDahlke AgataBudzyński KS Kłos064,50275 PLN
3HIMALAJUSOjczenasz AngelikaKujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy065,73225 PLN
4FRIAR MMajka ŁucjaKJ Strzała Krubiczew066,63200 PLN
5CARUNO 3Ciarczyńska Alicja (MJ.1997)KJ Aromer Józefin067,35150 PLN
6CHECKERS W ZŁangowska NataliaJKS Tornado Szczecin068,10100 PLN
7E-ACTION BBętkowski MarcinJKS Fer Więckowice073,6475 PLN
8EFRONDąbrowski MieszkoLKJ przy SK Mieczownica464,6050 PLN
9CORBIEREDahlke AgataBudzyński KS Kłos466,07
10CALANTINOMudry Aleksandra (MJ.1996)WTK Hermanów467,08
11UNGARO DE LA POMMEWikalińska Ewa (JM.2002)BPK (MAZ)468,61
12FRAPANTFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem468,68
13CASPER XXIBętkowski MarcinJKS Fer Więckowice470,59
14URBANEMoksiewicz Kacper (JM.2002)LUKS Nysa Gubin864,03
15FAVERAWieliczko DanielKJ Pobet864,38
16CAVALLO 71Wiśniewska AleksandraSKF KJ Hippica Polonia Słupno866,26
17QUANTUM OF LOVEFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem877,81
18INTELIGOTęcza SzymonKJ Sokół Damasławek1270,30
19EulveDahlke AgataBudzyński KS Kłos1380,73
20ZABOUWikalińska Ewa (JM.2002)BPK (MAZ)1668,78
21COURTNEY 11Bawłowicz KatarzynaKS Cortina Kaczenice16106,71
QUICKY DU VERGERMoksiewicz Kacper (JM.2002)LUKS Nysa Gubin ELI
ADORATORŁukomska JagienkaKJ Rancho Poznań ELI
ENDEMITCiarczyńska Alicja (MJ.1997)KJ Aromer Józefin REZ


4 - CC - Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3 (10-11-2017)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1CARUNO 3Ciarczyńska Alicja (MJ.1997)KJ Aromer Józefin058,51038,12750 PLN
2E-ACTION BBętkowski MarcinJKS Fer Więckowice057,63041,18550 PLN
3FRIAR MMajka ŁucjaKJ Strzała Krubiczew054,02436,51450 PLN
4CORJANOWasilewski ŁukaszKJ Canex Dog Przybyszewo061,42 REZ350 PLN
5CHECKERS W ZŁangowska NataliaJKS Tornado Szczecin451,26250 PLN
6FULL PLEASUREBawłowicz KatarzynaKS Cortina Kaczenice451,51175 PLN
7CASPER XXIBętkowski MarcinJKS Fer Więckowice453,10100 PLN
8CAVARELLIChrzanowski JanKJ Ślęża Wrocław455,1775 PLN
9COURTNEY 11Bawłowicz KatarzynaKS Cortina Kaczenice456,07
10EFRONDąbrowski MieszkoLKJ przy SK Mieczownica857,53
11FRAPANTFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem858,31
12CORBIEREDahlke AgataBudzyński KS Kłos1261,60


5 - P - Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1 (11-11-2017)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1PLEJADALaskowski FilipLKJ Abaria Iwno060,74200 PLN
2QUICKY DU VERGERMoksiewicz Kacper (JM.2002)LUKS Nysa Gubin060,84175 PLN
3BOLTERGebler Aleksandra (JM.2002)KJ Sokół Damasławek068,79150 PLN
4ALO-VARO PPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice070,54125 PLN
5GAMBIT-OJankowska Joanna (MJ.1997)Klub Jeździecki Ślęża Wrocław178,64100 PLN
6KAMIRAWieliczko DanielKJ Pobet464,5950 PLN
7IDRYSKaźmierczak Julia (J.2001)bpk467,9350 PLN
8DENISŁapacz Malwina (JM.2002)KJ Profil Piła1677,3750 PLN
9ADORATORŁukomska JagienkaKJ Rancho Poznań18100,63
CANNESRozynek Martin (MJ.1998)KJ Profil Piła ELI


6 - N - Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3 (11-11-2017)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1UlilenDahlke AgataBudzyński KS Kłos043,23031,80250 PLN
2INTELIGOTęcza SzymonKJ Sokół Damasławek047,09034,48200 PLN
3EulveDahlke AgataBudzyński KS Kłos045,07034,76175 PLN
4BOLTERGebler Aleksandra (JM.2002)KJ Sokół Damasławek044,04038,18150 PLN
5LEGOLASRozynek Martin (MJ.1998)KJ Profil Piła046,71038,52125 PLN
6ETOILEŻurowski JanLKS Stragona Strzegom044,34038,91100 PLN
7CROSSBAR MELLONIPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice048,42040,5750 PLN
8LUNA MELLONIPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice046,27437,2650 PLN
9FLOTYLLABętkowski MarcinJKS Fer Więckowice045,00440,63
10ALO-VARO PPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice046,86834,94
11CICERO ZBętkowski MarcinJKS Fer Więckowice046,01835,66
12MICHAEL ANGELO FBaehr Maria (JM.2002)KJ Agro-Handel Śrem046,07 REZ
13EKWADORJankowska Joanna (MJ.1997)Klub Jeździecki Ślęża Wrocław442,19
14QUICKY DU VERGERMoksiewicz Kacper (JM.2002)LUKS Nysa Gubin444,51
15CALANTINOMudry Aleksandra (MJ.1996)WTK Hermanów445,24
16CATTICKRozynek Martin (MJ.1998)KJ Profil Piła448,07
17FAVERAWieliczko DanielKJ Pobet456,86
18IDRYSKaźmierczak Julia (J.2001)bpk842,45
19PLEJADALaskowski FilipLKJ Abaria Iwno842,54
20SALAMINABajan ZuzannaKJ Michałówka843,40
21CANNESRozynek Martin (MJ.1998)KJ Profil Piła846,98
22CAHIRJabłońska Julia (JM.2005)JUKS Mieczewo854,70
23DENISŁapacz Malwina (JM.2002)KJ Profil Piła1245,01
24SULLIVAN 54Wiśniewska AdriannaJUKS Mieczewo1666,33
KAMIRAWieliczko DanielKJ Pobet REZ


7 - C - Średnia Runda - zwykły 238.2.1 (11-11-2017)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1COURTNEY 11Bawłowicz KatarzynaKS Cortina Kaczenice062,54325 PLN
2CORBIEREDahlke AgataBudzyński KS Kłos064,31275 PLN
3UNGARO DE LA POMMEWikalińska Ewa (JM.2002)BPK (MAZ)066,42225 PLN
4QUANTUM OF LOVEFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem068,20200 PLN
5CASPER XXIBętkowski MarcinJKS Fer Więckowice069,51150 PLN
6FOOTLOOSENowak WiesławLKS Stragona Strzegom460,66100 PLN
7FRAPANTFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem460,7375 PLN
8CERTINAĆwik Magdalena (MJ.1996)Pałucki KJ w Górkach Zagajnych461,4850 PLN
9UlilenDahlke AgataBudzyński KS Kłos465,51
10INTELIGOTęcza SzymonKJ Sokół Damasławek466,03
11LEGOLASRozynek Martin (MJ.1998)KJ Profil Piła467,99
12HIMALAJUSOjczenasz AngelikaKujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy469,96
13CATTICKRozynek Martin (MJ.1998)KJ Profil Piła471,11
14URBANEMoksiewicz Kacper (JM.2002)LUKS Nysa Gubin862,95
15CALANTINOMudry Aleksandra (MJ.1996)WTK Hermanów865,14
16EulveDahlke AgataBudzyński KS Kłos866,49
17ZABOUWikalińska Ewa (JM.2002)BPK (MAZ)1265,89
18ENDURO MChrzanowski JanKJ Ślęża Wrocław1274,19
19CAVALLO 71Wiśniewska AleksandraSKF KJ Hippica Polonia Słupno1670,79
FAVERAWieliczko DanielKJ Pobet ELI
ENDEMITCiarczyńska Alicja (MJ.1997)KJ Aromer Józefin REZ


8 - CC - Duża Runda - zwykły art. 238.2.1 (11-11-2017)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1FULL PLEASUREBawłowicz KatarzynaKS Cortina Kaczenice061,93750 PLN
2FRIAR MMajka ŁucjaKJ Strzała Krubiczew066,37550 PLN
3CASPER XXIBętkowski MarcinJKS Fer Więckowice069,54450 PLN
4EFRONDąbrowski MieszkoLKJ przy SK Mieczownica469,63350 PLN
5CORBIEREDahlke AgataBudzyński KS Kłos470,70250 PLN
6E-ACTION BBętkowski MarcinJKS Fer Więckowice471,03175 PLN
7FRAPANTFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem869,02100 PLN
8CAVARELLIChrzanowski JanKJ Ślęża Wrocław1081,0575 PLN
9CHECKERS W ZŁangowska NataliaJKS Tornado Szczecin1268,87
10CARUNO 3Ciarczyńska Alicja (MJ.1997)KJ Aromer Józefin1270,52


9 - P - Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1 (12-11-2017)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1CANNESRozynek Martin (MJ.1998)KJ Profil Piła470,51250 PLN
2DENISŁapacz Malwina (JM.2002)KJ Profil Piła971,78200 PLN
3GAMBIT-OJankowska Joanna (MJ.1997)Klub Jeździecki Ślęża Wrocław1182,36175 PLN
4KAMIRAWieliczko DanielKJ Pobet1787,82150 PLN
5SAGAChrzanowski JanKJ Ślęża Wrocław24102,83125 PLN


10 - N - Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1 (12-11-2017)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1CERTINAĆwik Magdalena (MJ.1996)Pałucki KJ w Górkach Zagajnych056,21300 PLN
2FAVERAWieliczko DanielKJ Pobet056,66250 PLN
3IDRYSKaźmierczak Julia (J.2001)bpk063,92200 PLN
4Magnum Van Den BisschopDahlke AgataBudzyński KS Kłos066,18175 PLN
5SALAMINABajan ZuzannaKJ Michałówka066,63150 PLN
6CROSSBAR MELLONIPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice067,45100 PLN
7LUNA MELLONIPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice069,5775 PLN
8PLEJADALaskowski FilipLKJ Abaria Iwno456,9350 PLN
9MICHAEL ANGELO FBaehr Maria (JM.2002)KJ Agro-Handel Śrem465,34
10ALO-VARO PPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice468,99
11ENDEMITCiarczyńska Alicja (MJ.1997)KJ Aromer Józefin1371,59
12ZABOUWikalińska Ewa (JM.2002)BPK (MAZ)1666,81
13EKWADORJankowska Joanna (MJ.1997)Klub Jeździecki Ślęża Wrocław2083,21
14QUICKY DU VERGERMoksiewicz Kacper (JM.2002)LUKS Nysa Gubin2294,86
15BOLTERGebler Aleksandra (JM.2002)KJ Sokół Damasławek32118,71
ETOILEŻurowski JanLKS Stragona Strzegom ELI


11 - C - Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3 (12-11-2017)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1EulveDahlke AgataBudzyński KS Kłos046,57033,29500 PLN
2COURTNEY 11Bawłowicz KatarzynaKS Cortina Kaczenice047,51035,98400 PLN
3CORJANOWasilewski ŁukaszKJ Canex Dog Przybyszewo050,34038,45300 PLN
4INTELIGOTęcza SzymonKJ Sokół Damasławek047,47433,37200 PLN
5UNGARO DE LA POMMEWikalińska Ewa (JM.2002)BPK (MAZ)045,36436,01150 PLN
6CAVALLO 71Wiśniewska AleksandraSKF KJ Hippica Polonia Słupno047,97837,34125 PLN
7UlilenDahlke AgataBudzyński KS Kłos444,1375 PLN
8FOOTLOOSENowak WiesławLKS Stragona Strzegom444,2150 PLN
9CALANTINOMudry Aleksandra (MJ.1996)WTK Hermanów444,72
10CATTICKRozynek Martin (MJ.1998)KJ Profil Piła447,63
11QUANTUM OF LOVEFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem448,83
12ENDURO MChrzanowski JanKJ Ślęża Wrocław451,34
13LEGOLASRozynek Martin (MJ.1998)KJ Profil Piła846,34
14URBANEMoksiewicz Kacper (JM.2002)LUKS Nysa Gubin1243,79
HIMALAJUSOjczenasz AngelikaKujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy REZ


12 - CC - Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (12-11-2017)
    RozgrywkaRozgrywka
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1FULL PLEASUREBawłowicz KatarzynaKS Cortina Kaczenice069,88038,482100 PLN
2FRIAR MMajka ŁucjaKJ Strzała Krubiczew067,35040,651500 PLN
3EFRONDąbrowski MieszkoLKJ przy SK Mieczownica073,11837,751000 PLN
4CAVARELLIChrzanowski JanKJ Ślęża Wrocław174,85600 PLN
5CHECKERS W ZŁangowska NataliaJKS Tornado Szczecin469,64500 PLN
6CORBIEREDahlke AgataBudzyński KS Kłos872,44400 PLN
7CARUNO 3Ciarczyńska Alicja (MJ.1997)KJ Aromer Józefin1271,39300 PLN
8FRAPANTFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem1374,12200 PLN



HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie, H16-201002-1)