HZO-B1*
Leszno, 27-29 październik 2017

WYNIKI KOŃCOWE

1 - P - Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1 (2017-10-27)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1LAVITA - LSłuszniak-Marchwicka AleksandraFKJ Zbyszko Wiączyń Dolny055,90200 PLN
2ALCASSikorova Lenka (Mł.2017)x056,36175 PLN
3ATŁASMazur Plut.KrzysztofSt. KJ Legia Kozielska żoł. Szwadronu Kawalerii WP057,84150 PLN
4SIR ALVAREZŁopato JustynaKJ Dilmar059,63125 PLN
5ODESSA PROFIKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem060,77100 PLN
6NAHALA GP ZPodgórna AngelikiKJ Czahary Pogorzelica062,2150 PLN
7ALO-VARO PPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice063,4650 PLN
8ZILITE VD KATTEVENNEN ZKrajewski RafałKJ Agro-Handel Śrem067,1650 PLN
9CLAYTMANKoszucka MałgorzataKJ Wechta Rosnówko068,63
10KASAFIPoliwoda Dominika (JM.2002)LZJ Drama Zbrosławice069,63
11MENZO VAN DE ROOMSTRAATKownacki Mikołaj (MJ.1997)Karkonoski KJ069,64
12ELIS DE REVELTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek459,46
13DRIMAPolaczek-Bigaj MartaKS Faruk463,31
14SHOUPPY VD KATTEVENNEN ZKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem465,66
15RUTYNACzekała Hanna (J.1999)KJ Agro-Handel Śrem466,59
16QUICKY DU VERGERMoksiewicz Kacper (JM.2002)LUKS Nysa Gubin466,87
17CICEROMazur Plut.KrzysztofSt. KJ Legia Kozielska żoł. Szwadronu Kawalerii WP467,29
18MYSTIQUEKoszucka MałgorzataKJ Wechta Rosnówko468,38
19EKWADORJankowska Joanna (MJ.1997)KJ Jeziorki-Osieczna468,41
20JUTABigaj MaciejKS Faruk470,60
21VENDY HHolcova Martina (Mł.2017)x856,87
22WILIANAWrzosek Matylda Olga (JM.2003)KJ Miralex Jakubowo862,46
23KRONOSKaniewska Weronika (J.2001)KJ Dilmar Kobylarnia865,13
24KOPESzymczak JanWTK Hermanów867,26
25ALCARINA IIGogołek TomaszJKS Melloni Horses870,37
26LICORDOPernickova Jana Ferenc (Mł.2017)x992,69
27GAMBIT-OJankowska Joanna (MJ.1997)KJ Jeziorki-Osieczna1583,60
28FABIANDaszczyk Kinga (MJ.1996)KJ Jantar Stryków1792,30
OLIVIAKręgielska Nikola (JM.2003)Łódzki KJ ELI
AKBAR ANGELPoliwoda Weronika (JM.2002)LZJ Drama Zbrosławice ELI
KARINOWiśniewska AdriannaJUKS Mieczewo ELI
COCO TMarvankova Anette (Mł.2017)x ELI


2 - N - Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1 (2017-10-27)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1F.ADERMIELipińska Anna (MJ.1998)Fundacja KJ Zbyszko054,65250 PLN
2CZUMEN KSzymczak JanWTK Hermanów057,66200 PLN
3ODESSA PROFIKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem060,30175 PLN
4VENUSKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem061,14150 PLN
5BIKKER KKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem061,33125 PLN
6BIANCA WKaniewska Weronika (J.2001)KJ Dilmar Kobylarnia061,96100 PLN
7CARTINA LŁukasik Sandra (MJ.1998)Zielonogórski KS Drzonków062,5350 PLN
8SZAFIR "M"Marchwicka Maja (JM.2005)KJ Zbyszko Wiączyń Dolny063,4450 PLN
9LA LOXLEY LDaszczyk Kinga (MJ.1996)KJ Jantar Stryków063,7220 PLN
10NAHALA GP ZPodgórna AngelikiKJ Czahary Pogorzelica063,9120 PLN
11COURTNEY 11Bawłowicz KatarzynaKS Cortina Kaczenice065,4120 PLN
12LUNA MELLONIPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice066,5420 PLN
13CONTESSA IIJanuchowski Aleksander (J.2001)KJ Metpol Grodziec066,9720 PLN
14COUGAR 5Gogołek TomaszJKS Melloni Horses067,33
15ZULINEKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem067,45
16BEL DE JOURTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek067,73
17SHOUPPY VD KATTEVENNEN ZKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem069,21
18CLEAR CARETINAWechta MaksymilianKJ Wechta Rosnówko070,16
19CALICORGałczyński TomaszOSK Michalscy Trzebnica070,41
20CALLIHALLKoszucka MałgorzataKJ Wechta Rosnówko071,72
21QUADRIGAWechta MaksymilianKJ Wechta Rosnówko278,66
22FAVERAWieliczko DanielKJ Pobet454,18
23CASCAYAPernickova Jana Ferenc (Mł.2017)x456,20
24WOODYKosmalewicz Maria (J.2001)JKS Fer Więckowice459,53
25ELIS DE REVELTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek460,74
26RUTYNACzekała Hanna (J.1999)KJ Agro-Handel Śrem461,39
27ALCARINA IIGogołek TomaszJKS Melloni Horses465,65
28LAVITA - LSłuszniak-Marchwicka AleksandraFKJ Zbyszko Wiączyń Dolny465,81
29URACA IIKuczerawy TomaszKonie Sportowe Gillmaier465,82
30HATOKIAndruchów SławomirKJ Profil Piła465,99
31LORD LUDGERGałczyński TomaszOSK Michalscy Trzebnica466,89
32QUICKY DU VERGERMoksiewicz Kacper (JM.2002)LUKS Nysa Gubin468,22
33COUNTDOWNKoszucka MałgorzataKJ Wechta Rosnówko469,06
34ENDURO MChrzanowski JanKJ Ślęża Wrocław469,09
35COLLIN MPodgórny JakubKJ Czahary Pogorzelica469,25
36CERWERONAKownacki Mikołaj (MJ.1997)Karkonoski KJ470,33
37ZIGGY VD KATTEVENNEN ZKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem471,41
38ALO-VARO PPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice575,64
39EKWADORJankowska Joanna (MJ.1997)KJ Jeziorki-Osieczna783,12
40SIR ALVAREZŁopato JustynaKJ Dilmar861,74
41KRONOSKaniewska Weronika (J.2001)KJ Dilmar Kobylarnia862,24
42CAMPARIKuczerawy TomaszKonie Sportowe Gillmaier863,96
43ANABELKiecoń NawojkaLUKS Nysa Gubin867,72
44ABISAL-BSWoźniak Wiktoria (JM.2002)Karkonoski KJ868,07
45DRIMAPolaczek-Bigaj MartaKS Faruk868,75
46KASAFIPoliwoda Dominika (JM.2002)LZJ Drama Zbrosławice869,13
47MARIKAMaczuga JoannaKS Cortina Kaczenice872,18
48SULLIVAN 54Wiśniewska AdriannaJUKS Mieczewo1261,37
49ZILITE VD KATTEVENNEN ZKrajewski RafałKJ Agro-Handel Śrem1266,89
50KAMIRAWieliczko DanielKJ Pobet1670,92
51GRADŁopato JustynaKJ Dilmar1792,85
KARINOWiśniewska AdriannaJUKS Mieczewo ELI
PUSZTAPrzeździęg Julia (J.2000)Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko REZ


3 - C - Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1 (2017-10-27)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1BIKKER KKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem048,12325 PLN
2FAVERAWieliczko DanielKJ Pobet050,19275 PLN
3CABONAMazur Plut.KrzysztofSt. KJ Legia Kozielska żoł. Szwadronu Kawalerii WP050,59225 PLN
4GIRALDO LKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem052,18200 PLN
5COKOWAAHKrajewski RafałKJ Agro-Handel Śrem053,48150 PLN
6CONRALDIK IVRakoczy Dawidk.j Profil053,85100 PLN
7DANDYMazur Plut.KrzysztofSt. KJ Legia Kozielska żoł. Szwadronu Kawalerii WP054,1275 PLN
8QUO VADISGogołek TomaszJKS Melloni Horses054,7250 PLN
9HENYA DE L'ESPOIRKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem055,0550 PLN
10OBSESJAKownacki Mikołaj (MJ.1997)Karkonoski KJ055,1550 PLN
11FIBONACCI SKoszucka MałgorzataKJ Wechta Rosnówko056,71
12CZARDASZKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem056,72
13CALICORGałczyński TomaszOSK Michalscy Trzebnica058,27
14QUVEE PRESTIGEWechta MaksymilianKJ Wechta Rosnówko058,53
15OSADKOWSKI KEY LEENAOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski Jakubowice059,05
16COLLIN MPodgórny JakubKJ Czahary Pogorzelica059,42
17CLUSEOKrajewski RafałKJ Agro-Handel Śrem060,32
18LANTINUS NNowacki JakubKJ Jeziorki-Osieczna061,93
19GOLDDIGGER GRWasilewski ŁukaszKJ Canex Dog Przybyszewo449,15
20CHARYZMA WKiecoń NawojkaLUKS Nysa Gubin449,18
21VENUSKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem449,92
22AUGUSTMalepszy Matylda (JM.2003)KJ Agro-Handel Śrem450,69
23BIANCA WKaniewska Weronika (J.2001)KJ Dilmar Kobylarnia450,85
24SZAFIR "M"Marchwicka Maja (JM.2005)KJ Zbyszko Wiączyń Dolny451,85
25F.ADERMIELipińska Anna (MJ.1998)Fundacja KJ Zbyszko453,19
26LORD LUDGERGałczyński TomaszOSK Michalscy Trzebnica453,54
27COURTNEY 11Bawłowicz KatarzynaKS Cortina Kaczenice454,20
28HELP ME BOY DU PETIT VIVIERTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek454,25
29BEL DE JOURTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek457,22
30WOODYKosmalewicz Maria (J.2001)JKS Fer Więckowice457,58
31OLIMPIC STARKuczerawy TomaszKonie Sportowe Gillmaier458,56
32SAGAChrzanowski JanKJ Ślęża Wrocław775,29
33CZUMEN KSzymczak JanWTK Hermanów852,70
34URBANEMoksiewicz Kacper (JM.2002)LUKS Nysa Gubin853,20
35CORJANOWasilewski ŁukaszKJ Canex Dog Przybyszewo862,15
36ANABELKiecoń NawojkaLUKS Nysa Gubin877,83
37ZORMVašák Martin (J.1999)JK Mariánovice1249,25
GROJEC "R"Bigaj MaciejKS Faruk ELI
ANNA DOROTHEAKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem ELI


4 - CC - Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3 (2017-10-27)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1ABIGEJLewicki MarekKJ Czahary Pogorzelica043,92025,20750 PLN
2NUMBER ONE 28Wechta MaksymilianKJ Wechta Rosnówko044,59025,68550 PLN
3EL QUANDOWasilewski ŁukaszKJ Canex Dog Przybyszewo043,01027,57450 PLN
4CHACCOS BOYKuczerawy TomaszKonie Sportowe Gillmaier043,02028,09350 PLN
5ALLILAHMazur Plut.KrzysztofSt. KJ Legia Kozielska żoł. Szwadronu Kawalerii WP040,71029,63250 PLN
6CHACCO NANNCiszek-Lewicka MałgorzataKJ Czahary Pogorzelica042,63030,24175 PLN
7CHARYZMA WKiecoń NawojkaLUKS Nysa Gubin039,14425,39100 PLN
8HELP ME BOY DU PETIT VIVIERTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek042,98427,3375 PLN
9FULL PLEASUREBawłowicz KatarzynaKS Cortina Kaczenice042,22427,63
10SANCZORakoczy Dawidk.j Profil043,95428,06
11ASCADOR MELLONIGogołek TomaszJKS Melloni Horses042,68431,43
12HENYA DE L'ESPOIRKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem045,18431,89
13CAVARELLIChrzanowski JanKJ Ślęża Wrocław043,54433,28
14ANNA DOROTHEAKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem042,801228,06
15CORONITA 4Gogołek TomaszJKS Melloni Horses441,85
16QUINTMANWechta MaksymilianKJ Wechta Rosnówko444,84
17CONRALDIK IVRakoczy Dawidk.j Profil445,37
18QUIRADOS ASLewicki MarekKJ Czahary Pogorzelica445,39
19CZARDASZKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem446,34
20ALANIAPodgórna AngelikiKJ Czahary Pogorzelica841,61
21COKOWAAHKrajewski RafałKJ Agro-Handel Śrem843,19
22CLUSEOKrajewski RafałKJ Agro-Handel Śrem846,75
23SAGAChrzanowski JanKJ Ślęża Wrocław952,34
24CROS BLUEMazur Plut.KrzysztofSt. KJ Legia Kozielska żoł. Szwadronu Kawalerii WP1055,23
25JEEFREYPoschauko Julia (J.1999)KJ Legia Kozielska Warszawa1242,85
GROJEC "R"Bigaj MaciejKS Faruk REZ


5 - P - Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1 (2017-10-28)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1PUSZTAPrzeździęg Julia (J.2000)Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko051,67200 PLN
2SIR ALVAREZŁopato JustynaKJ Dilmar054,93175 PLN
3LAVITA - LMarchwicka Maja (JM.2005)KJ Zbyszko Wiączyń Dolny057,62150 PLN
4MYSTIQUEKoszucka MałgorzataKJ Wechta Rosnówko061,67125 PLN
5ALCARINA IIGogołek TomaszJKS Melloni Horses061,89100 PLN
6KASAFIPoliwoda Dominika (JM.2002)LZJ Drama Zbrosławice063,4150 PLN
7CICEROMazur Plut.KrzysztofSt. KJ Legia Kozielska żoł. Szwadronu Kawalerii WP064,8950 PLN
8GAMBIT-OJankowska Joanna (MJ.1997)KJ Jeziorki-Osieczna064,9350 PLN
9EKWADORJankowska Joanna (MJ.1997)KJ Jeziorki-Osieczna456,55
10KAMIRAWieliczko DanielKJ Pobet457,75
11WILIANAWrzosek Matylda Olga (JM.2003)KJ Miralex Jakubowo457,84
12SHOUPPY VD KATTEVENNEN ZKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem460,05
13MARIKAMaczuga JoannaKS Cortina Kaczenice461,83
14CLAYTMANKoszucka MałgorzataKJ Wechta Rosnówko464,12
15OLIVIAKręgielska Nikola (JM.2003)Łódzki KJ467,95
16KARINOWiśniewska AdriannaJUKS Mieczewo781,70
17DRIMAPolaczek-Bigaj MartaKS Faruk861,84
18AKBAR ANGELPoliwoda Weronika (JM.2002)LZJ Drama Zbrosławice1478,41
19VENDY HHolcova Martina (Mł.2017)x1656,24
20FABIANDaszczyk Kinga (MJ.1996)KJ Jantar Stryków1772,40
21ZIGGY VD KATTEVENNEN ZKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem1996,25
JUTABigaj MaciejKS Faruk ELI
COCO TMarvankova Anette (Mł.2017)x ELI


6 - N - Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3 (2017-10-28)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1SZAFIR "M"Marchwicka Maja (JM.2005)KJ Zbyszko Wiączyń Dolny039,41026,28250 PLN
2F.ADERMIELipińska Anna (MJ.1998)Fundacja KJ Zbyszko040,93026,77200 PLN
3WOODYKosmalewicz Maria (J.2001)JKS Fer Więckowice040,95027,06175 PLN
4ZULINEKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem039,96027,16150 PLN
5ABISAL-BSWoźniak Wiktoria (JM.2002)Karkonoski KJ042,80029,43125 PLN
6ELIS DE REVELTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek044,27030,18100 PLN
7ENDURO MChrzanowski JanKJ Ślęża Wrocław046,35030,1950 PLN
8LUNA MELLONIPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice043,39030,8550 PLN
9HATOKIAndruchów SławomirKJ Profil Piła043,20031,2530 PLN
10GINGER 827Łopato WeronikaKJ Dilmar039,78031,2930 PLN
11COUNTDOWNKoszucka MałgorzataKJ Wechta Rosnówko044,26033,3130 PLN
12AUGUSTMalepszy Matylda (JM.2003)KJ Agro-Handel Śrem039,43424,67
13CAMPARIKuczerawy TomaszKonie Sportowe Gillmaier040,52428,01
14ANABELKiecoń NawojkaLUKS Nysa Gubin038,11430,35
15KRONOSKaniewska Weronika (J.2001)KJ Dilmar Kobylarnia040,88435,32
16CLEAR CARETINAWechta MaksymilianKJ Wechta Rosnówko042,90435,51
17CALLIHALLKoszucka MałgorzataKJ Wechta Rosnówko045,29537,81
18LICORDOPernickova Jana Ferenc (Mł.2017)x047,63540,91
19CARTINA LŁukasik Sandra (MJ.1998)Zielonogórski KS Drzonków037,89828,86
20LA LOXLEY LDaszczyk Kinga (MJ.1996)KJ Jantar Stryków258,08
21SIR ALVAREZŁopato JustynaKJ Dilmar439,75
22URACA IIKuczerawy TomaszKonie Sportowe Gillmaier440,09
23NAHALA GP ZPodgórna AngelikiKJ Czahary Pogorzelica440,17
24GRADŁopato JustynaKJ Dilmar440,25
25CERWERONAKownacki Mikołaj (MJ.1997)Karkonoski KJ440,81
26QUICKY DU VERGERMoksiewicz Kacper (JM.2002)LUKS Nysa Gubin440,86
27ALCARINA IIGogołek TomaszJKS Melloni Horses442,43
28QUADRIGAWechta MaksymilianKJ Wechta Rosnówko444,55
29MARIKAMaczuga JoannaKS Cortina Kaczenice445,72
30ZIGGY VD KATTEVENNEN ZKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem445,74
31COUGAR 5Gogołek TomaszJKS Melloni Horses446,55
32SHOUPPY VD KATTEVENNEN ZKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem844,52
33ZILITE VD KATTEVENNEN ZKrajewski RafałKJ Agro-Handel Śrem844,63
34ALCASSikorova Lenka (Mł.2017)x846,04
35LAVITA - LMarchwicka Maja (JM.2005)KJ Zbyszko953,74
36EKWADORJankowska Joanna (MJ.1997)KJ Jeziorki-Osieczna1059,70
37AKBAR ANGELPoliwoda Weronika (JM.2002)LZJ Drama Zbrosławice1160,53
38KASAFIPoliwoda Dominika (JM.2002)LZJ Drama Zbrosławice1244,17
39ALO-VARO PPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice1246,25
40KAMIRAWieliczko DanielKJ Pobet1265,80
41CONTESSA IIJanuchowski Aleksander (J.2001)KJ Metpol Grodziec1474,50
42VENDY HHolcova Martina (Mł.2017)x1649,80
KARINOWiśniewska AdriannaJUKS Mieczewo REZ
PUSZTAPrzeździęg Julia (J.2000)Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko REZ
DRIMAPolaczek-Bigaj MartaKS Faruk REZ
ODESSA PROFIKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem REZ
GROJEC "R"Bigaj MaciejKS Faruk REZ
SULLIVAN 54Wiśniewska AdriannaJUKS Mieczewo REZ


7 - C - Średnia Runda - zwykły 238.2.1 (2017-10-28)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1BIKKER KKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem056,14325 PLN
2SZAFIR "M"Marchwicka Maja (JM.2005)KJ Zbyszko Wiączyń Dolny059,14275 PLN
3LORD LUDGERGałczyński TomaszOSK Michalscy Trzebnica059,85225 PLN
4BIANCA WKaniewska Weronika (J.2001)KJ Dilmar Kobylarnia060,97200 PLN
5FIBONACCI SKoszucka MałgorzataKJ Wechta Rosnówko061,15150 PLN
6VENUSKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem063,58100 PLN
7DANDYMazur Plut.KrzysztofSt. KJ Legia Kozielska żoł. Szwadronu Kawalerii WP063,7975 PLN
8CASCAYAPernickova Jana Ferenc (Mł.2017)x065,5150 PLN
9QUICKY DU VERGERMoksiewicz Kacper (JM.2002)LUKS Nysa Gubin066,7240 PLN
10OLIMPIC STARKuczerawy TomaszKonie Sportowe Gillmaier067,46
11QUVEE PRESTIGEWechta MaksymilianKJ Wechta Rosnówko068,13
12CALICORGałczyński TomaszOSK Michalscy Trzebnica068,84
13CORJANOWasilewski ŁukaszKJ Canex Dog Przybyszewo175,57
14GOLDDIGGER GRWasilewski ŁukaszKJ Canex Dog Przybyszewo459,08
15FAVERAWieliczko DanielKJ Pobet460,65
16GIRALDO LKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem461,37
17ANNA DOROTHEAKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem462,28
18GINGER 827Łopato WeronikaKJ Dilmar462,46
19OBSESJAKownacki Mikołaj (MJ.1997)Karkonoski KJ463,07
20CARTINA LŁukasik Sandra (MJ.1998)Zielonogórski KS Drzonków463,17
21BEL DE JOURTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek466,24
22QUO VADISGogołek TomaszJKS Melloni Horses469,74
23ANABELKiecoń NawojkaLUKS Nysa Gubin572,73
24COURTNEY 11Bawłowicz KatarzynaKS Cortina Kaczenice573,57
25ZORMVašák Martin (J.1999)JK Mariánovice862,24
26CABONAMazur Plut.KrzysztofSt. KJ Legia Kozielska żoł. Szwadronu Kawalerii WP864,58
27F.ADERMIELipińska Anna (MJ.1998)Fundacja KJ Zbyszko864,76
28CZUMEN KSzymczak JanWTK Hermanów865,84
29WOODYKosmalewicz Maria (J.2001)JKS Fer Więckowice1180,27
30RUTYNACzekała Hanna (J.1999)KJ Agro-Handel Śrem1181,46
31COLLIN MPodgórny JakubKJ Czahary Pogorzelica1183,89
32URBANEMoksiewicz Kacper (JM.2002)LUKS Nysa Gubin1264,46
33AUGUSTMalepszy Matylda (JM.2003)KJ Agro-Handel Śrem1664,04
GRADŁopato JustynaKJ Dilmar ELI


8 - CC - Duża Runda - zwykły art. 238.2.1 (2017-10-28)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1CONRALDIK IVRakoczy Dawidk.j Profil050,20750 PLN
2QUIRADOS ASLewicki MarekKJ Czahary Pogorzelica050,55550 PLN
3CHARYZMA WKiecoń NawojkaLUKS Nysa Gubin051,63450 PLN
4EL QUANDOWasilewski ŁukaszKJ Canex Dog Przybyszewo051,81350 PLN
5FULL PLEASUREBawłowicz KatarzynaKS Cortina Kaczenice053,22250 PLN
6SANCZORakoczy Dawidk.j Profil054,22175 PLN
7CHACCO NANNCiszek-Lewicka MałgorzataKJ Czahary Pogorzelica057,39100 PLN
8NUMBER ONE 28Wechta MaksymilianKJ Wechta Rosnówko061,0575 PLN
9QUINTMANWechta MaksymilianKJ Wechta Rosnówko456,40
10ALLILAHMazur Plut.KrzysztofSt. KJ Legia Kozielska żoł. Szwadronu Kawalerii WP456,53
11CORONITA 4Gogołek TomaszJKS Melloni Horses461,07
12HELP ME BOY DU PETIT VIVIERTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek461,78
13CAVARELLIChrzanowski JanKJ Ślęża Wrocław464,43
14CROS BLUEMazur Plut.KrzysztofSt. KJ Legia Kozielska żoł. Szwadronu Kawalerii WP465,95
15HENYA DE L'ESPOIRKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem572,55
16CHACCOS BOYKuczerawy TomaszKonie Sportowe Gillmaier868,13
17COKOWAAHKrajewski RafałKJ Agro-Handel Śrem1259,03
18ASCADOR MELLONIGogołek TomaszJKS Melloni Horses1262,35
19ALANIAPodgórna AngelikiKJ Czahary Pogorzelica1263,72
20CZARDASZKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem1265,66
21SAGAChrzanowski JanKJ Ślęża Wrocław1978,03
JEEFREYPoschauko Julia (J.1999)KJ Legia Kozielska Warszawa REZ
CLUSEOKrajewski RafałKJ Agro-Handel Śrem REZ


9 - P - Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1 (2017-10-29)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1LAVITA - LMarchwicka Maja (JM.2005)KJ Zbyszko059,00
2ATŁASMazur Plut.KrzysztofSt. KJ Legia Kozielska żoł. Szwadronu Kawalerii WP060,82
3JUTABigaj MaciejKS Faruk060,88
4GROJEC "R"Bigaj MaciejKS Faruk061,16
5VENDY HHolcova Martina (Mł.2017)x459,82
6WILIANAWrzosek Matylda Olga (JM.2003)KJ Miralex Jakubowo465,33
7SAGAMarchwicka Maja (JM.2005)KJ Zbyszko466,92
8AKBAR ANGELPoliwoda Weronika (JM.2002)LZJ Drama Zbrosławice468,73
9ODESSA PROFIKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem470,20
10PUSZTAPrzeździęg Julia (J.2000)Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko471,91
11CLAYTMANKoszucka MałgorzataKJ Wechta Rosnówko678,14
12DRIMAPolaczek-Bigaj MartaKS Faruk864,83
13MYSTIQUEKoszucka MałgorzataKJ Wechta Rosnówko869,75
14GAMBIT-OJankowska Joanna (MJ.1997)KJ Jeziorki-Osieczna1079,58
15FABIANDaszczyk Kinga (MJ.1996)KJ Jantar Stryków1265,00
16KARINOWiśniewska AdriannaJUKS Mieczewo3289,86
OLIVIAKręgielska Nikola (JM.2003)Łódzki KJ ELI
COCO TVašák Martin (J.1999)JK Mariánovice ELI
MARIKAMaczuga JoannaKS Cortina Kaczenice REZ


10 - N - Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1 (2017-10-29)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1GINGER 827Łopato WeronikaKJ Dilmar056,43
2ANABELKiecoń NawojkaLUKS Nysa Gubin056,92
3CABONAMazur Plut.KrzysztofSt. KJ Legia Kozielska żoł. Szwadronu Kawalerii WP059,38
4COUGAR 5Gogołek TomaszJKS Melloni Horses060,28
5NAHALA GP ZPodgórna AngelikiKJ Czahary Pogorzelica062,35
5KRONOSKaniewska Weronika (J.2001)KJ Dilmar Kobylarnia062,35
7LUNA MELLONIPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice062,39
8ELIS DE REVELTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek062,81
9ZULINEKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem063,68
10ZILITE VD KATTEVENNEN ZKrajewski RafałKJ Agro-Handel Śrem063,93
11ALO-VARO PPolowczyk HubertKS Cortina Kaczenice066,24
12URACA IIKuczerawy TomaszKonie Sportowe Gillmaier066,70
13QUADRIGAWechta MaksymilianKJ Wechta Rosnówko067,06
14CALLIHALLKoszucka MałgorzataKJ Wechta Rosnówko068,02
15SHOUPPY VD KATTEVENNEN ZKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem068,94
16CLEAR CARETINAWechta MaksymilianKJ Wechta Rosnówko070,80
17LICORDOPernickova Jana Ferenc (Mł.2017)x071,76
18F.ADERMIELipińska Anna (MJ.1998)Fundacja KJ Zbyszko453,90
19FAVERAWieliczko DanielKJ Pobet455,18
20GRADŁopato JustynaKJ Dilmar457,36
21QUICKY DU VERGERMoksiewicz Kacper (JM.2002)LUKS Nysa Gubin457,40
22CERWERONAKownacki Mikołaj (MJ.1997)Karkonoski KJ464,83
23COUNTDOWNKoszucka MałgorzataKJ Wechta Rosnówko466,54
24ZIGGY VD KATTEVENNEN ZKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem470,04
25ENDURO MChrzanowski JanKJ Ślęża Wrocław471,24
26SIR ALVAREZŁopato JustynaKJ Dilmar574,51
27CORJANOWasilewski ŁukaszKJ Canex Dog Przybyszewo681,70
28ABISAL-BSWoźniak Wiktoria (JM.2002)Karkonoski KJ859,46
29SZAFIR "M"Marchwicka Maja (JM.2005)KJ Zbyszko Wiączyń Dolny862,99
30RUTYNACzekała Hanna (J.1999)KJ Agro-Handel Śrem863,09
31HATOKIAndruchów SławomirKJ Profil Piła863,90
32ALCARINA IIGogołek TomaszJKS Melloni Horses865,77
33CAMPARIKuczerawy TomaszKonie Sportowe Gillmaier873,43
34LA LOXLEY LDaszczyk Kinga (MJ.1996)KJ Jantar Stryków1183,43
35ALCASSikorova Lenka (Mł.2017)x1663,16
36KASAFIPoliwoda Dominika (JM.2002)LZJ Drama Zbrosławice23101,15
EKWADORJankowska Joanna (MJ.1997)KJ Jeziorki-Osieczna ELI
WOODYKosmalewicz Maria (J.2001)JKS Fer Więckowice REZ


11 - C - Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3 (2017-10-29)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1VENUSKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem047,86022,06
2COLLIN MPodgórny JakubKJ Czahary Pogorzelica054,90025,60
3OLIMPIC STARKuczerawy TomaszKonie Sportowe Gillmaier051,71026,29
4CROS BLUEMazur Plut.KrzysztofSt. KJ Legia Kozielska żoł. Szwadronu Kawalerii WP053,67026,91
5OSADKOWSKI KEY LEENAOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski Jakubowice055,77027,25
6GOLDDIGGER GRWasilewski ŁukaszKJ Canex Dog Przybyszewo050,11423,49
7COKOWAAHKrajewski RafałKJ Agro-Handel Śrem047,67424,52
8CASCAYAPernickova Jana Ferenc (Mł.2017)x051,23426,45
9CLUSEOKrajewski RafałKJ Agro-Handel Śrem055,56426,75
10BIANCA WKaniewska Weronika (J.2001)KJ Dilmar Kobylarnia446,32
11AUGUSTMalepszy Matylda (JM.2003)KJ Agro-Handel Śrem447,59
12CARTINA LŁukasik Sandra (MJ.1998)Zielonogórski KS Drzonków447,77
13LANTINUS NNowacki JakubKJ Jeziorki-Osieczna449,63
14FIBONACCI SKoszucka MałgorzataKJ Wechta Rosnówko449,65
15LORD LUDGERGałczyński TomaszOSK Michalscy Trzebnica452,02
16GIRALDO LKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem452,47
17COURTNEY 11Bawłowicz KatarzynaKS Cortina Kaczenice453,04
18BEL DE JOURTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek453,11
19QUO VADISGogołek TomaszJKS Melloni Horses456,43
20CZUMEN KSzymczak JanWTK Hermanów847,81
21URBANEMoksiewicz Kacper (JM.2002)LUKS Nysa Gubin848,09
22BIKKER KKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem849,12
23JEEFREYPoschauko Julia (J.1999)KJ Legia Kozielska Warszawa849,60
24CHACCOS BOYKuczerawy TomaszKonie Sportowe Gillmaier849,77
25DANDYMazur Plut.KrzysztofSt. KJ Legia Kozielska żoł. Szwadronu Kawalerii WP852,97
26QUVEE PRESTIGEWechta MaksymilianKJ Wechta Rosnówko962,82
27OBSESJAKownacki Mikołaj (MJ.1997)Karkonoski KJ1065,88
28ZORMVašák Martin (J.1999)JK Mariánovice1246,99
29CALICORGałczyński TomaszOSK Michalscy Trzebnica1254,76
30CZARDASZKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem1651,78


12 - CC - Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (2017-10-29)
    RozgrywkaRozgrywka
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1CAVARELLIChrzanowski JanKJ Ślęża Wrocław069,70041,68
2HENYA DE L'ESPOIRKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem065,42 REZ
3CHARYZMA WKiecoń NawojkaLUKS Nysa Gubin461,27
4FULL PLEASUREBawłowicz KatarzynaKS Cortina Kaczenice463,93
5CHACCO NANNCiszek-Lewicka MałgorzataKJ Czahary Pogorzelica465,91
6SANCZORakoczy Dawidk.j Profil466,14
7EL QUANDOWasilewski ŁukaszKJ Canex Dog Przybyszewo466,19
8ALANIAPodgórna AngelikiKJ Czahary Pogorzelica466,45
9HELP ME BOY DU PETIT VIVIERTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek467,55
10QUIRADOS ASLewicki MarekKJ Czahary Pogorzelica862,39
11ABIGEJLewicki MarekKJ Czahary Pogorzelica865,41
12CONRALDIK IVRakoczy Dawidk.j Profil865,53
13NUMBER ONE 28Wechta MaksymilianKJ Wechta Rosnówko868,76
14ALLILAHMazur Plut.KrzysztofSt. KJ Legia Kozielska żoł. Szwadronu Kawalerii WP1264,76
15ASCADOR MELLONIGogołek TomaszJKS Melloni Horses1479,31
16CORONITA 4Gogołek TomaszJKS Melloni Horses1665,89
17QUINTMANWechta MaksymilianKJ Wechta Rosnówko2191,47
ANNA DOROTHEAKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem ELI



HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie, H16-201002-1)