ZO 2** i ZR Eliminacje do MPMK 4,5 i 6 latki

JKS SALIO, 14-16.07.2017
Wydruk: 2017-07-16 17:33:13
1/L
08:00
(2017-07-14)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski, H2-042015-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 1 / L / Dokładności Art 238.1.1
(Competition No: 1 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CUDUŚ (47)RóżaWĄGRODZKA (JM.2002)054,87
   KUC / POL / Wałach / 2011 (6) / 616013640076211 / gniada / Nando / Nightstar / Chanel / Cyma
   Dominik Gronet / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry Warszawa
1BOLGHERI ZK (121) AndreiSHALOHIN056,14
   SP / POL / Wałach / 2013 (4) / 616009590014513 / siwa / Nice Boy / / Bryza / Palant
   Zbigniew Kruk / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
1CZESTER (70)IgaTOKARSKA050,35
   WLKP / POL / Wałach / 2011 (6) / 616007610044911 / gniada / Qulester / / Czesna / Sterowiec
   Żaneta Przybył / Iga Tokarska
KJ Bachmat Pruszowice
1NURMI (102)JagodaNIEWIADOMSKA (J.1999)051,98
   SP / POL / Wałach / 2013 (4) / 616009640011913 / gniada / Chacco-Fly / Nutella/ Taunus
   Stadnina Koni Nowielice / Marek Niewiadomski
WKJ Lublin
1RUDE SUNSHINE (138)IgnacyORDANIK (JM.2002)052,86
   OLD / GER / Klacz / 2005 (12) / DE433330470605 / ciemnogniada / Romanov Blue Hors / Rohdiamant / Fontania / Sevillano
   - / Bartlomiej Ordanik
St. Rodan Club
1BALOU DEJA VU (100)SzymonWEREMCZUK (J.2000)054,66
   HAN / GER / Klacz / 2010 (7) / DE431310662310 / gniada / Sir Shutterfly / Silvio I / Francide / Baloubet Du Rouet
   Gestut Lewitz / Andrzej Weremczuk
WKJ Lublin
1JONATAN (198)GrzegorzPSIUK053,05
   Małopolska / POL / Wałach / 2010 (7) / 616006590215810 / siwa / Ramzes / Julita / Divisor
   Polska / MJT
Sobieski Jumping Team Gdańsk
1CADILLAC (38)NadiaSABITOV (J.2001)057,35
   KWPN / NLD / Wałach / 2007 (10) / - / gniada / Verdi / Elous
   K.J. Kiestra / Katarzyna Sabitov
SKJ Virako-Olimpia
1PANQUIDAM (32)ŁukaszAPPEL058,62
   SP / POL / Ogier / 2012 (5) / - / gniada / Quite Donaldson / Panja
   Sosnowski Adam / Sosnowski Adam
Dom Koni Lazar
1CADILLAC (38)NadiaSABITOV (J.2001)053,95
   KWPN / NLD / Wałach / 2007 (10) / - / gniada / Verdi / Elous
   K.J. Kiestra / Katarzyna Sabitov
SKJ Virako-Olimpia
1WANTOS (39)JakubZUMSKI (MJ.1998)055,96
   Hanowerska / POL / Wałach / 2001 (16) / - / kara / WELT HIT II / AMERA
   GER / ZUMSKI
WKJ LUBLIN
1CIA MALICA (69)GabrielaJANISZEWSKA (JM.2003)057,87
   Holsztynska / DEU / Klacz / 2009 (8) / - / gniada / Caretino / Vivienn IV
   an / Rafał Janiszewski
bpk
1CIA MALICA (69)GabrielaJANISZEWSKA (JM.2003)059,09
   Holsztynska / DEU / Klacz / 2009 (8) / - / gniada / Caretino / Vivienn IV
   an / Rafał Janiszewski
bpk
1AROMAT (97)MajaGUTORSKA (J.2001)051,94
   WLKP / POL / Wałach / 2006 (11) / - / kasztanowata / Helanis / Adina
   - / Mikołaj Bulzacki
SO Łąck
1STACHATO (142)KatarzynaSTĄŻKA (JM.2002)054,42
   BAYER / DEU / Ogier / 2010 (7) / - / gniada / Stalypso / Georgina
   Gestüt Sprehe / Janusz Stążka
BPK (LUL)
1ESTERKA (128)MagdalenaPRASEK058,79
   SP / POL / Klacz / 2013 (4) / 616009510252613 / kasztanowata / Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II / Estella / Luron
   SK Nad Wigrami / Magdalena Prasek
St. Rodan Club
1JUTRZENKA (174)JuliaCHMAJ (JM.2002)053,92
   WLKP / POL / Klacz / 2004 (13) / POL007640020404 / ciemnogniada / Winword / Neshad / Justa / Pistolet
   Andrzej Gos / Andrzej Gos
BPK
1CASSILIANO (182)ZuzannaŻYGOWSKA (MJ.1997)057,30
   SP / POL / Ogier / 2012 (5) / - / gniada / Cassilio / Catrien D
   --- / ---
Klub Jeździecki ARPAV
1LORD BIJOU (203)EwaMIROSŁAW058,93
   SP / POL / Ogier / 2013 (4) / 616009540054313 / kasztanowata / Bijou Be / Balou Du Rouet / Love Lady / Chestre
   Leszek Kośnik / Ewa Mirosław
WKJ Lublin
1CLAVEL (197)MonikaROZENBERG056,90
   Holsztyńska / GER / Wałach / 2012 (5) / - / siwa / Colbert GTI / P-Chenet
   Hedt Reimer / Monika Rozenberg
Klub Jeździecki Zbrosławice
1FARGITA (119)AleksandraZARĘBA (JM.2004)052,35
   KWPN / NED / Klacz / 2010 (7) / 528003201011252 / kasztanowata / Afellay / Guidam / Urgita / Pierrot
   Hendrix Stal / Zbigniew Kruk
KJ Łąck
1AVATAR (46)RóżaWĄGRODZKA (JM.2002)055,58
   SP / POL / Wałach / 2011 (6) / - / siwa / Imequyl / Alameda
   Milena Kowalczyk / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry Warszawa
1D-A DIAMANTE (10)DiegoACOSTA062,85
   Oldenburska / GER / Wałach / 2008 (9) / DE418180116408 / kara / Canturo / Dewina
   Maresi Lange / Diego Acosta
Brak
1AVATAR (46)RóżaWĄGRODZKA (JM.2002)054,05
   SP / POL / Wałach / 2011 (6) / - / siwa / Imequyl / Alameda
   Milena Kowalczyk / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry Warszawa
1IOWA (122) AndreiSHALOHIN060,53
   KWPN / NED / Ogier / 2013 (4) / 528003201303545 / kasztanowata / Zavall VDL / / Dersina / Indoctro
   J. F. Abbring Onneresweg 2 9755 Onnen / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
1EPOPEJA (167)JakubJARECKI062,28
   SP / POL / Klacz / 2013 (4) / 616009510253113 / kasztanowata / Quasimodo Van De Molendreef / Heartbreaker / Erynia / Palegro
   SK Nad Wigrami / SK Nad WIgrami
KS Nad Wigrami Mikołajewo
1PODIAVOLA (31)PatrycjaMARKIEWICZ (JM.2003)051,36
   SP / POL / Wałach / 2010 (7) / - / siwa / Condiavolo / Brak
   Rudiger Wassibauer / Rudiger Wassibauer
TKJ Garbówek
1VALENZIA (83)NataliaPAKOSZ (MJ.1998)053,73
   HAN / POL / Klacz / 2011 (6) / DE431318310611 / kara / Now Or Never / Voltaire / Cha Cha / Calido
   Roman Roszkiewicz / Natalia Pakosz
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
1ALCES (116)WiktoriaMATUSIAK (J.2000)050,78
   MŁP / POL / Wałach / 2002 (15) / POL006550033602 / gniada / Bolivar / Rahman / Awia / Fedrus
   Bogusław Dąbrowski / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
1PEGAS (126)MarcelinaMATYSZCZAK (MJ.1996)060,82
   Ukr. Wierzch. / UKR / Wałach / 2001 (16) / 616014630196401 / kasztanowata / Glamur / / Professia /
   - / Magdalena Matyszczak
KJ Dworek
1LANDARCO (137)KarolinaPORZUCKOWIAK (J.2000)053,51
   HOL / GER / Wałach / 2010 (7) / DE421000521810 / gniada / Lantino / Landos / Sentenz / Parco
   Paul Sprehe / Aleksandra Porzuckowiak
St. Rodan Club
1AKORD (155)PaulaGRZESIEK (J.2000)047,34
   SP / POL / Wałach / 2010 (7) / 616009590142410 / kasztanowata / Imequyl / Luron / Armenia / Ever For Pleasure
   Krzysztof Kluzowski / Beata Grzesiek
Tuszyński KJ Garbówek
1CARAVELLA (156)MartynaMACIĄG (MJ.1998)057,73
   SP / POL / Klacz / 2007 (10) / POL009610190207 / ciemnogniada / Aravel II / Luron / Callie Z / Calvin Z
   Roman Barlik / Arkadiusz Maciąg
KJ Dworek Okuniew
1CORRMAN (159)ZofiaKUBACKA (JM.2004)056,34
   HOL / POL / Wałach / 2007 (10) / DE421000505007 / gniada / Colman / Carthago / N- Kithara / Corrado I
   Wojciech Kasperski / Marta Baczyńska-Nowak
KJ Bachmat Pruszowice
1PIPPI (208)PaulinaBURDYKA053,05
   HAN / GER / Klacz / 2011 (6) / DE431318501211 / kara / Perigueux / / A Lafayette / Perpignon
   Bernhard i Britta Nordbeck / Paulina Burdyka
KJ Bachmat Pruszowice
1MALAQUIDA (210)MonikaJENDRO (J.1999)049,74
   SP / POL / Klacz / 2003 (14) / - / gniada / Lando / Mantyla
   Polska / Jendro Elżbieta
Bez przynależność klubowej
1HAPPY BOY M (117) OlgaSOROKINA058,48
   KWPN / NED / Wałach / 2012 (5) / 528003201205110 / kasztanowata / Charisma / / Kalibra / Ulster
   J.H Mittendorff Hoofdweg 149 7782 DE KRIM / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
1CLARABELLA COLE (139)IgnacyORDANIK (JM.2002)052,08
   KWPN / NED / Klacz / 2004 (13) / 5280030410512 / kasztanowata / Nassau / Indoctro / Parysa / Jonker
   - / BVH Sp. z o. o.
St. Rodan Club
1GRACJANA (184)MajaFRIEDMAN (JM.2003)054,25
   Szlachetna Półkrew / POL / Klacz / 2010 (7) / - / siwa / CALIRO / GROTESKA
   Wioletta i Leszek Szymańscy / Alina Zagrodzka Kulczyk
bpk
1UNI-HAPPY DU PACHIS (99)SzymonWEREMCZUK (J.2000)054,68
   BWP / POL / Klacz / 2004 (13) / - / kasztanowata / Organo Sitte / Operette Du Pachis
   Monsieur Michel Simon / Andrzej Weremczuk
WKJ Lublin
1CHAMPAGNE DE TALMA (200)GrzegorzPSIUK058,49
   S.F. / FRA / Wałach / 2012 (5) / 250001122374325 / gniada / Canturo / Quinta De Pivoine / Calvaro
   M. Jaques Bonne / Makrum Jumping Team
Sobieski Jumping Team Gdańsk
1H DOMINIQUE V (219)TomaszZELEK060,68
   KWPN / - / Klacz / 2012 (5) / 528003201205326 / c. gn. / Campbell VLD/ Cassini I / Dominique V/ Sam R
   
BPK
1ELVIS (9)EwaKASIŃSKA (JM.2002)053,86
   TRK / POL / Wałach / 2009 (8) / - / gniada / Viskis / Elegantka
   Krzysztof Kulik / Krzysztof Kulik
Bractwo Konne Św. Marcina
1ERYK PONYSPORT (110)MajaMARCHWICKA (JM.2005)055,11
   KUC / POL / Wałach / 2007 (10) / 616013570344907 / gniada / Nico-K / Nandy Man / Eufemia / Pepton
   Barbara Guniewicz / Stanisław Marchwicki
KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
1ERYK PONYSPORT (110)MajaMARCHWICKA (JM.2005)057,48
   KUC / POL / Wałach / 2007 (10) / 616013570344907 / gniada / Nico-K / Nandy Man / Eufemia / Pepton
   Barbara Guniewicz / Stanisław Marchwicki
KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
1TANGO (81)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK050,90
   KUC / POL / Wałach / 2005 (12) / POL013640028005 / ciemnogniada / Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle / Tangana / Angelo
   
JKS Salio Besiekierz Rudny
47TRACJA (166)JakubJARECKI164,03
   SP / POL / Klacz / 2013 (4) / 616009510253413 / gniada / SPARTACUS / T CHICATORA/ Triple
   STADNINA KONI NAD WIGRAMI / STADNINA KONI NAD WIGRAMI
KS Nad Wigrami Mikołajewo
48BERGS-AUG09-61 DM II (95)AmeliaMITMAN (JM.2005)453,92
   KUC / NED / Klacz / 2009 (8) / - / kasztanowata / - / -
   - / Tomasz Mitman
JKS Salio Besiekierz Rudny
48CUDUŚ (47)RóżaWĄGRODZKA (JM.2002)452,99
   KUC / POL / Wałach / 2011 (6) / 616013640076211 / gniada / Nando / Nightstar / Chanel / Cyma
   Dominik Gronet / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry Warszawa
48BERGS-AUG09-61 DM II (95)AmeliaMITMAN (JM.2005)456,78
   KUC / NED / Klacz / 2009 (8) / - / kasztanowata / - / -
   - / Tomasz Mitman
JKS Salio Besiekierz Rudny
48GASKONIA (127)MagdalenaPRASEK458,24
   SP / POL / Klacz / 2013 (4) / 616009510253813 / gniada / Spartacus / Stakkato / Gafa / Faust Z
   SK Nad Wigrami / Magdalena Prasek
St. Rodan Club
48GASKONIA (127)MagdalenaPRASEK461,43
   SP / POL / Klacz / 2013 (4) / 616009510253813 / gniada / Spartacus / Stakkato / Gafa / Faust Z
   SK Nad Wigrami / Magdalena Prasek
St. Rodan Club
48ILLOUCHIN NH (118) OlgaSOROKINA459,38
   KWPN / NED / Klacz / 2013 (4) / 528003201309487 / ciemnogniada / Zapatero VDL / / Tereedom VDL / Baloubet
   J. Scott / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
48NEFFI MK (185)MajaFRIEDMAN (JM.2003)454,48
   SP / POL / Klacz / 2010 (7) / - / siwa / Avero / Nadzieja II
   Marek Kucharski / Marek Kucharski
bpk
48RUDE SUNSHINE (138)IgnacyORDANIK (JM.2002)455,07
   OLD / GER / Klacz / 2005 (12) / DE433330470605 / ciemnogniada / Romanov Blue Hors / Rohdiamant / Fontania / Sevillano
   - / Bartlomiej Ordanik
St. Rodan Club
48NEFFI MK (185)MajaFRIEDMAN (JM.2003)459,10
   SP / POL / Klacz / 2010 (7) / - / siwa / Avero / Nadzieja II
   Marek Kucharski / Marek Kucharski
bpk
48WANTOS (39)JakubZUMSKI (MJ.1998)457,69
   Hanowerska / POL / Wałach / 2001 (16) / - / kara / WELT HIT II / AMERA
   GER / ZUMSKI
WKJ LUBLIN
48STACHATO (142)KatarzynaSTĄŻKA (JM.2002)459,12
   BAYER / DEU / Ogier / 2010 (7) / - / gniada / Stalypso / Georgina
   Gestüt Sprehe / Janusz Stążka
BPK (LUL)
48ESTERKA (128)MagdalenaPRASEK457,42
   SP / POL / Klacz / 2013 (4) / 616009510252613 / kasztanowata / Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II / Estella / Luron
   SK Nad Wigrami / Magdalena Prasek
St. Rodan Club
48JUTRZENKA (174)JuliaCHMAJ (JM.2002)462,16
   WLKP / POL / Klacz / 2004 (13) / POL007640020404 / ciemnogniada / Winword / Neshad / Justa / Pistolet
   Andrzej Gos / Andrzej Gos
BPK
48ROSA GP Z (195)ZofiaKULISZEWSKA (J.1999)451,01
   Z / BEL / Klacz / 2010 (7) / 056015Z55775410 / gniada / Royal Vinckenburgh / Burggraaf / C.Grupo Prom Maria Z / Canaye
   Hernandez Alfredo BEL / Joanna Kuliszewska
BPK (MAZ)
48EUFRAT (196)AgataBUGAŁA453,34
   SP / POL / Wałach / 2006 (11) / POL009630256806 / ciemnogniada / Dresk / Euterpe
   Stadnina Koni Kalników / Piotr Bugała
BPK
48FARGITA (119)AleksandraZARĘBA (JM.2004)456,70
   KWPN / NED / Klacz / 2010 (7) / 528003201011252 / kasztanowata / Afellay / Guidam / Urgita / Pierrot
   Hendrix Stal / Zbigniew Kruk
KJ Łąck
48EPOPEJA (167)JakubJARECKI462,13
   SP / POL / Klacz / 2013 (4) / 616009510253113 / kasztanowata / Quasimodo Van De Molendreef / Heartbreaker / Erynia / Palegro
   SK Nad Wigrami / SK Nad WIgrami
KS Nad Wigrami Mikołajewo
48MICHAEL KNIGHT (76)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK462,69
   KWPN / GER / Wałach / 2009 (8) / - / gniada / -- / --
   -- / Łukasz Wyszkowski
JKS Salio Besiekierz Rudny
48LIMBO (214)MichałTYSZKO454,29
   OS / - / Wałach / 2009 (8) / DE418184070109 / siwa / Livello/ Limbus / Arradora/ Corrado I
   
Tuszyński KJ Garbówek
48SUNRISE M (193)MagdaKAMIŃSKA458,98
   SP / POL / Ogier / 2013 (4) / 616009690055013 / siwa / Cassilio / Soleil M/ So in Love
   SK Moszna / Henryk Polednia
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
48CARLA 117 (140)MagdalenaPRASEK459,45
   HOL / GER / Klacz / 2005 (12) / DE421000332405 / siwa / Colman / Carthago / Ozona / Exorbitant
   - / Bartłomiej Ordanik
St. Rodan Club
48TORERO (48)RóżaWĄGRODZKA (JM.2002)454,46
   KUC / POL / Ogier / 2008 (9) / POL013640060608 / kasztanowata / Bolero / Life And Liberty / Totu / Domingo
   D. Gronet / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry Warszawa
48CALITICO (221)IgaTOKARSKA455,54
   HAN / - / wałach / 2009 (8) / DE431314900309 / sk. gn. / Calido / Alexa/ Athletico
   
KJ Bachmat Pruszowice
71LARUM (165)JakubJARECKI564,27
   SP / POL / Wałach / 2013 (4) / 616009510254013 / gniada / Biscayo / Contendro I / La Coruna / Corland
   SK Nad Wigrami / SK Nad Wigrami
KS Nad Wigrami Mikołajewo
71LARUM (165)JakubJARECKI565,26
   SP / POL / Wałach / 2013 (4) / 616009510254013 / gniada / Biscayo / Contendro I / La Coruna / Corland
   SK Nad Wigrami / SK Nad Wigrami
KS Nad Wigrami Mikołajewo
73CLARABELLA COLE (139)IgnacyORDANIK (JM.2002)774,29
   KWPN / NED / Klacz / 2004 (13) / 5280030410512 / kasztanowata / Nassau / Indoctro / Parysa / Jonker
   - / BVH Sp. z o. o.
St. Rodan Club
74DELEKTA (13)KajaMITMAN (JM.2003)850,85
   SP / POL / Klacz / 2006 (11) / - / kasztanowata / Talent / Delicja
   Agnieszka Jabłońska / Aleksandra Marchwińska-Mitman
JKS Salio Besiekierz Rudny
74MICHAEL KNIGHT (76)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK861,60
   KWPN / GER / Wałach / 2009 (8) / - / gniada / -- / --
   -- / Łukasz Wyszkowski
JKS Salio Besiekierz Rudny
74DAKOTA (80)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK876,51
   KWPN / NLD / Wałach / 2008 (9) / 528003000808119 / siwa / Zurich / Irma Donna
   J.W.& A.P. Jurrius / Łukasz Wyszkowski
JKS Salio Besiekierz Rudny
74ISCO (123) AndreiSHALOHIN860,34
   KWPN / NED / Ogier / 2013 (4) / 528003201307642 / gniada / Qvasimodo VD Molendreef / / Nalve / Burgraff
   H.G Mosman-Rohe Haaksbergerstraat 843A 7548 PB Enschede / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
74ELVIS (9)EwaKASIŃSKA (JM.2002)852,52
   TRK / POL / Wałach / 2009 (8) / - / gniada / Viskis / Elegantka
   Krzysztof Kulik / Krzysztof Kulik
Bractwo Konne Św. Marcina
79RODEZJA (84)KarolinaŁASZKIEWICZ (JM.2003)966,80
   SP / POL / Klacz / 2005 (12) / 616009680034605 / gniada / Samurai M / Voltaire / Reja / Barbur
   Agnieszka Knap / Joanna Łaszkiewicz
SKJ Salio
80TIRANA (147)DominikaHESTKOWSKA1070,58
   SP / POL / Klacz / 2012 (5) / 616009510343912 / kasztanowata / Quality Time / Quantum / Tinta / Elvis
   SK Nad Wigrami / JKS u Robsonó
JKS u Robsonów
81EUFRAT (196)AgataBUGAŁA1572,43
   SP / POL / Wałach / 2006 (11) / POL009630256806 / ciemnogniada / Dresk / Euterpe
   Stadnina Koni Kalników / Piotr Bugała
BPK
82CLAVEL (197)MonikaROZENBERG1991,38
   Holsztyńska / GER / Wałach / 2012 (5) / - / siwa / Colbert GTI / P-Chenet
   Hedt Reimer / Monika Rozenberg
Klub Jeździecki Zbrosławice
83INTURIDO (192)MagdaKAMIŃSKA32110:73
   KWPN / NED / Ogier / 2013 (4) / 528003201305488 / gniada / Zambesi / Bailey/ Verdi
   A.J. MULDERIJE / Spendel Piotr
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
 LIMBO (214)MichałTYSZKO ELI
   OS / - / Wałach / 2009 (8) / DE418184070109 / siwa / Livello/ Limbus / Arradora/ Corrado I
   
Tuszyński KJ Garbówek

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
64 s
Startowało koni
84
Ukończyło koni
83
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


ZO - Paweł Sojecki; ZR - Dorota Marchwicka
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski, H2-042015-1)



WYNIKI
ZO 2** i ZR Eliminacje do MPMK 4,5 i 6 latki

JKS SALIO, 14-16.07.2017
Wydruk: 2017-07-16 17:33:15
2/P
10:40
(2017-07-14)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski, H2-042015-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 2 / P / Zwykły Art 238.2.1
(Competition No: 2 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BIZU BIZU (63)PawełSTRZECHOWSKI047,19200 PLN
   SP / POL / Klacz / 2008 (9) / - / - / Nobody / Bretania
   Paweł Strzechowski / Paweł Strzechowski
JKS Salio
2FINLANDIA (16)PatrykMORDAKA (J.2000)049,24100 PLN
   SP / POL / Klacz / 2009 (8) / 616009590230709 / gniada / Imequyl / Luron / Falanga / Fanimo
   Kazimierz Mordaka / Kazimierz Mordaka
Bogusławicki KJ
3GIMMICK FIELD (79)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK050,8150 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2011 (6) / 528003201105821 / siwa / Zirocco Blue VDL / / Rikina-Field / Ahorn
   - / Łukasz Wyszkowski
JKS Salio Besiekierz Rudny
4FELLOW (23)MichałTYSZKO051,3750 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2010 (7) / 528003201012131 / gniada / Gentle-S D'09 / / Cornelia / Unaniem
   - / A. Mościcka
Tuszyński KJ Garbówek
5JONATAN (198)GrzegorzPSIUK051,9625 PLN
   Małopolska / POL / Wałach / 2010 (7) / 616006590215810 / siwa / Ramzes / Julita / Divisor
   Polska / MJT
Sobieski Jumping Team Gdańsk
6AKORD (155)PaulaGRZESIEK (J.2000)052,0225 PLN
   SP / POL / Wałach / 2010 (7) / 616009590142410 / kasztanowata / Imequyl / Luron / Armenia / Ever For Pleasure
   Krzysztof Kluzowski / Beata Grzesiek
Tuszyński KJ Garbówek
7DONAT (143)JuliaBURNOS (J.2001)052,3825 PLN
   SP / POL / Wałach / 2007 (10) / 009540174307 / kasztanowata / Sprint / Trawant / Dąbrówka / Romualdo
   Leszek Pilarski / Julia Burnos
JKS Salio Besiekierz Rudny
8CARLA 117 (140)MagdalenaPRASEK052,3925 PLN
   HOL / GER / Klacz / 2005 (12) / DE421000332405 / siwa / Colman / Carthago / Ozona / Exorbitant
   - / Bartłomiej Ordanik
St. Rodan Club
9DUETTE B. (8)JowitaLUBICKA (J.1999)053,73
   KWPN / POL / Wałach / 2008 (9) / 528003000806859 / gniada / O'Brien / Peter Pan / Solo / Celano
   M. J. Nieberg / Aliaksandr Sarachau
KJ Salio Besiekierz Rudny
10PAXTON 2 (61)AdamGRYGIEL054,33
   Westwalska / GER / Wałach / 2002 (15) / DE441410795702 / ciemnogniada / Potsdam / Piccolina
   Josef Langenstroth / Joanna Przybyła
BPK
11MALAQUIDA (210)MonikaJENDRO (J.1999)054,55
   SP / POL / Klacz / 2003 (14) / - / gniada / Lando / Mantyla
   Polska / Jendro Elżbieta
Bez przynależność klubowej
12DIANTHA HBC (3)MatyldaMALEPSZY (JM.2003)055,54
   KWPN / NED / Klacz / 2008 (9) / 528003000808110 / kara / Canturano / Canturo / Zuliantha Fortuna / Quasimodo Z
   HBC Stal / Bogna Sąsiadek i Łukasz Wasilewski
KJ Agro-Handel Śrem
13SONICA (148)DominikaHESTKOWSKA056,54
   SP / POL / Klacz / 2009 (8) / 616009660894009 / gniada / D'Cin Cin PG / Calderon / Sonata / Roland
   Remigiusz Makowski / Robert Hestkowski
JKS u Robsonów
14DIGISPORT CAMILLE DE DIAMANT (183)SebastianBĄK057,97
   Hosztyńska / POL / Wałach / 2009 (8) / - / gniada / Clarimo / Uthlande
   Roerden Zg Kirsten, Olaf / Daniel Winnicki
bpk
15CHUCK-CHIN L. E. (149)DominikaHESTKOWSKA060,27
   KWPN / NED / Wałach / 2007 (10) / 528003000704635 / gniada / Chiquitin La Silla / Chin Chin / Pia Sophie / Silbersee
   - / Błażej Gilla
JKS u Robsonów
16TAHIRA ANGEL (89)KatarzynaUCHWAT060,57
   AES / GER / Klacz / 2012 (5) / 826002120024645 / siwa / Chapman ET / Douglas / Qinara / Quidams Rubin
   GBR / Sławomir Uchwat i Agrosad Sp. j.
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
17GRACJANA (184)MajaFRIEDMAN (JM.2003)060,61
   Szlachetna Półkrew / POL / Klacz / 2010 (7) / - / siwa / CALIRO / GROTESKA
   Wioletta i Leszek Szymańscy / Alina Zagrodzka Kulczyk
bpk
18GOLDDIGGER GR (2)BognaSĄSIADEK060,82
   KWPN / NED / Wałach / 2011 (6) / 528003201105112 / gniada / Tinka's Boy / Zuidpool / Zandgirl G / A Hold Up Premier
   - / Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
KJ Canex Dog Przybyszewo
19NEUCHATEL Z (218)ŁukaszAPPEL061,63
   Z / - / Ogier / 2012 (5) / 056015Z55664112 / gn. / Nonstop/ Darco / Tresiena/ Goodtimes
   
Dom Koni Lazar
20ROSA GP Z (195)ZofiaKULISZEWSKA (J.1999)061,91
   Z / BEL / Klacz / 2010 (7) / 056015Z55775410 / gniada / Royal Vinckenburgh / Burggraaf / C.Grupo Prom Maria Z / Canaye
   Hernandez Alfredo BEL / Joanna Kuliszewska
BPK (MAZ)
21BEL DE JOUR (30)MichałTYSZKO062,24
   SP / POL / Klacz / 2009 (8) / 616009690142810 / gniada / Candiavolo / Cantus / Bellinda / Wellington
   Rudiger Wassibauer / Rudiger Wassibauer
Tuszyński KJ Garbówek
22VALENZIA (83)NataliaPAKOSZ (MJ.1998)062,94
   HAN / POL / Klacz / 2011 (6) / DE431318310611 / kara / Now Or Never / Voltaire / Cha Cha / Calido
   Roman Roszkiewicz / Natalia Pakosz
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
23ZABOU (161)EwaWIKALIŃSKA (JM.2002)063,23
   HOL. / GER / Klacz / 2007 (10) / - / gniada / Cassini II / Capitol I / Uletta I / Calvados II
   - / Małgorzata Wikalińska
BPK (MAZ)
24BALOU DEJA VU (100)SzymonWEREMCZUK (J.2000)063,46
   HAN / GER / Klacz / 2010 (7) / DE431310662310 / gniada / Sir Shutterfly / Silvio I / Francide / Baloubet Du Rouet
   Gestut Lewitz / Andrzej Weremczuk
WKJ Lublin
25TIRANA (147)DominikaHESTKOWSKA063,68
   SP / POL / Klacz / 2012 (5) / 616009510343912 / kasztanowata / Quality Time / Quantum / Tinta / Elvis
   SK Nad Wigrami / JKS u Robsonó
JKS u Robsonów
26CASH FLOW 21 (49)JuliaSZOPA (JM.2003)063,73
   HOL / GER / Klacz / 2002 (15) / DE421000327502 / ciemnogniada / Cashandcarry / Cash / Eibe III / Capitol I
   - / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry Warszawa
27TORERO (48)RóżaWĄGRODZKA (JM.2002)064,40
   KUC / POL / Ogier / 2008 (9) / POL013640060608 / kasztanowata / Bolero / Life And Liberty / Totu / Domingo
   D. Gronet / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry Warszawa
28H DOMINIQUE V (219)TomaszZELEK064,46
   KWPN / - / Klacz / 2012 (5) / 528003201205326 / c. gn. / Campbell VLD/ Cassini I / Dominique V/ Sam R
   
BPK
29EL CAPONE (190)SebastianBĄK067,54
   KWPN / POL / Ogier / 2009 (8) / - / gniada / Heartbreaker / Winning Girl
   Tina Mc Dermott / Sebastian Bąk, Tina Mc Dermott
bpk
30LAVITA - L (109)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA067,65
   SP / POL / Klacz / 2010 (7) / - / gniada / Alvarez 17 / Lawa
   Liberski Jan / Liberski Jan
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
31CALITICO (221)IgaTOKARSKA067,85
   HAN / - / wałach / 2009 (8) / DE431314900309 / sk. gn. / Calido / Alexa/ Athletico
   
KJ Bachmat Pruszowice
32DON CORELLI P (85)KarolinaŁASZKIEWICZ (JM.2003)070,11
   SP / POL / Wałach / 2007 (10) / POL009610207007 / siwa / Correro / Claudio / Dunka / Davidoff
   Witold Polowczyk / Joanna Łaszkiewicz
SKJ Salio
33ALCES (116)WiktoriaMATUSIAK (J.2000)447,61
   MŁP / POL / Wałach / 2002 (15) / POL006550033602 / gniada / Bolivar / Rahman / Awia / Fedrus
   Bogusław Dąbrowski / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
34LANDARCO (137)KarolinaPORZUCKOWIAK (J.2000)453,10
   HOL / GER / Wałach / 2010 (7) / DE421000521810 / gniada / Lantino / Landos / Sentenz / Parco
   Paul Sprehe / Aleksandra Porzuckowiak
St. Rodan Club
35D-A DIAMANTE (10)DiegoACOSTA461,57
   Oldenburska / GER / Wałach / 2008 (9) / DE418180116408 / kara / Canturo / Dewina
   Maresi Lange / Diego Acosta
Brak
36DROBINKA (129)MagdalenaPRASEK462,13
   SP / POL / Klacz / 2012 (5) / 616009510343712 / gniada / Quadimodo Van De Molendreef / Heartbreaker / V Danneline / Vigaro
   KS Nad Wigrami / Magdalena Prasek
St. Rodan Club
37RODEZJA (84)KarolinaŁASZKIEWICZ (JM.2003)463,03
   SP / POL / Klacz / 2005 (12) / 616009680034605 / gniada / Samurai M / Voltaire / Reja / Barbur
   Agnieszka Knap / Joanna Łaszkiewicz
SKJ Salio
38UNI-HAPPY DU PACHIS (99)SzymonWEREMCZUK (J.2000)463,60
   BWP / POL / Klacz / 2004 (13) / - / kasztanowata / Organo Sitte / Operette Du Pachis
   Monsieur Michel Simon / Andrzej Weremczuk
WKJ Lublin
39GOLD CHAMPION (43)EmiliaROMANEK (J.1999)464,48
   SP / POL / Wałach / 2009 (8) / 616009690172109 / gniada / Candiavolo / Cantus / Gerida / Grandeur
   Rudiger Wassibauer / Mariusz Romanek
WKJ Lublin
40SZAFIR "M" (111)MajaMARCHWICKA (JM.2005)465,26
   SP / POL / Wałach / 2006 (11) / - / gniada / SO IN LOVE / SELENE "M"
   SK Moszna / Jacek Bogalecki
KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
41CORRMAN (159)ZofiaKUBACKA (JM.2004)465,72
   HOL / POL / Wałach / 2007 (10) / DE421000505007 / gniada / Colman / Carthago / N- Kithara / Corrado I
   Wojciech Kasperski / Marta Baczyńska-Nowak
KJ Bachmat Pruszowice
42DAKOTA (80)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK466,03
   KWPN / NLD / Wałach / 2008 (9) / 528003000808119 / siwa / Zurich / Irma Donna
   J.W.& A.P. Jurrius / Łukasz Wyszkowski
JKS Salio Besiekierz Rudny
43PEGAS (126)MarcelinaMATYSZCZAK (MJ.1996)466,81
   Ukr. Wierzch. / UKR / Wałach / 2001 (16) / 616014630196401 / kasztanowata / Glamur / / Professia /
   - / Magdalena Matyszczak
KJ Dworek
44CHAMPAGNE DE TALMA (200)GrzegorzPSIUK468,74
   S.F. / FRA / Wałach / 2012 (5) / 250001122374325 / gniada / Canturo / Quinta De Pivoine / Calvaro
   M. Jaques Bonne / Makrum Jumping Team
Sobieski Jumping Team Gdańsk
45PODIAVOLA (31)PatrycjaMARKIEWICZ (JM.2003)861,25
   SP / POL / Wałach / 2010 (7) / - / siwa / Condiavolo / Brak
   Rudiger Wassibauer / Rudiger Wassibauer
TKJ Garbówek
46RIAMO LE PLUS MERVEILLEUX DANS LE MONDE (50)FranciszekKOWALCZYK (J.2000)865,04
   OLD / GER / Klacz / 2009 (8) / DE418181528809 / kasztanowata / Riamo / Raphael / Lady / Lord Lancer
   Josef Beckfeld / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry Warszawa
47CARAVELLA (156)MartynaMACIĄG (MJ.1998)989,28
   SP / POL / Klacz / 2007 (10) / POL009610190207 / ciemnogniada / Aravel II / Luron / Callie Z / Calvin Z
   Roman Barlik / Arkadiusz Maciąg
KJ Dworek Okuniew
48ZINA (64)EwaSTRZECHOWSKA991,14
   SP / POL / Klacz / 2002 (15) / - / ciemnogniada / Kaliniec / Zyrikana
   Paweł Strzechowski / Ewa Strzechowska
JKS Salio
49ESCARDO (7)SebastianBĄK1251,32
   MŁP / POL / Wałach / 2011 (6) / 616 006 59 01491 11 / gniada / Jurand / Essa
   Kamila Kustosik / Kamila Kustosik
bpk
50PIPPI (208)PaulinaBURDYKA1389,49
   HAN / GER / Klacz / 2011 (6) / DE431318501211 / kara / Perigueux / / A Lafayette / Perpignon
   Bernhard i Britta Nordbeck / Paulina Burdyka
KJ Bachmat Pruszowice
51ENRICO (36)AleksandraZARĘBA (JM.2004)1476,66
   KWPN / POL / Wałach / 2009 (8) / 528003200911549 / kasztanowata / Veneur / Indoctro / Lydwien / Casanova
   - / Aleksandra Zaręba
KJ SO Łąck
52DELEKTA (13)KajaMITMAN (JM.2003)1656,62
   SP / POL / Klacz / 2006 (11) / - / kasztanowata / Talent / Delicja
   Agnieszka Jabłońska / Aleksandra Marchwińska-Mitman
JKS Salio Besiekierz Rudny
53CZESTER (70)IgaTOKARSKA20102,71
   WLKP / POL / Wałach / 2011 (6) / 616007610044911 / gniada / Qulester / / Czesna / Sterowiec
   Żaneta Przybył / Iga Tokarska
KJ Bachmat Pruszowice

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
110
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
11
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
72 s
Startowało koni
53
Ukończyło koni
53
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


ZO - Paweł Sojecki; ZR - Dorota Marchwicka
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski, H2-042015-1)



WYNIKI
ZO 2** i ZR Eliminacje do MPMK 4,5 i 6 latki

JKS SALIO, 14-16.07.2017
Wydruk: 2017-07-16 17:33:17
3/P1
12:40
(2017-07-14)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski, H2-042015-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 3 / P1 / Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 5 latki
(Competition No: 3 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CASSARIO (134)KrzysztofPRASEK8,269,76
   Niem. Sport. / POL / Wałach / 2012 (5) / DE456570196812 / kasztanowata / Casskeni II / Cassini II / Cyganka / Elliot
   SK Bielin / Bartłomiej Ordanik
St. Rodan Club
2VERONA (168)KrzysztofWIERZBICKI8,165,11
   SP / POL / Klacz / 2012 (5) / 616009510343512 / gniada / Quasimodo Van De Molendreef / Heartbreaker / V Diaverdo / Verdi
   SK Nad Wigrami / SK Nad Wigrami
KS Nad Wigrami Mikołajewo
3CASARIO DE SORE Z (201)GrzegorzPSIUK8,067,95
   Zanger / GER / Wałach / 2012 (5) / 25000112771396 / ciemnogniada / Casario II / Normandie I/ Contender
   Niemcy / Makrum Jumping Team
Sobieski Jumping Team Gdańsk
4HOPPER (51)FranciszekKOWALCZYK (J.2000)7,862,85
   KWPN / NED / Ogier / 2012 (5) / 528003201206972 / gniada / Carrera / Larino / Assivona / Numero Uno
   Heemskerk / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry Warszawa
4TAHIRA ANGEL (89)KatarzynaUCHWAT7,865,47
   AES / GER / Klacz / 2012 (5) / 826002120024645 / siwa / Chapman ET / Douglas / Qinara / Quidams Rubin
   GBR / Sławomir Uchwat i Agrosad Sp. j.
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
115
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
12
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
72 s
Startowało koni
5
Ukończyło koni
5
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


ZO - Paweł Sojecki; ZR - Dorota Marchwicka
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski, H2-042015-1)



WYNIKI
ZO 2** i ZR Eliminacje do MPMK 4,5 i 6 latki

JKS SALIO, 14-16.07.2017
Wydruk: 2017-07-16 17:33:18
4/N1
13:20
(2017-07-14)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski, H2-042015-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 4 / N1 / Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 6 latki
(Competition No: 4 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CONTI DU ROUET (133)KrzysztofPRASEK8,265,01
   OLD / GER / Klacz / 2011 (6) / DE418180142511 / gniada / Conthargos / Converter / Annetti / Balou Du Rouet
   Gestuet Lewitz / Krzysztof Ludwiczak
St. Rodan Club
2C BAS (216)KrzysztofWIERZBICKI7,862,95
   SP / POL / Wałach / 2011 (6) / 61600510354011 / gniada / Spartacus / Galina / Catillia / Eurocommerce Berlin
   SK Nad Wigrami / SK Nad Wigrami
KS Nad Wigrami Mikołajewo
3WIENA (88)SławomirUCHWAT7,869,42
   HOLST / DEU / Klacz / 2011 (6) / DE421000045611 / siwa / Clamiro / Wachtel/ Canto
   Niemcy / Józef Buczyński
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
4LAMPEDUSA (215)JakubJARECKI7,669,37
   SP / - / Klacz / 2011 (6) / 616009510353511 / gniada / Spartacus/ Galina / Lansada/ Lancer III
   Eco-Abi Ewa Fabińska / KS Nad Wigrami
KS Nad Wigrami Mikołajewo
5CRISTIANO (194)GrzegorzPSIUK7,166,00
   SP / POL / Wałach / 2011 (6) / 616009670022711 / siwa / Falbrus / Cecile / Carlos DZ
   Polska / Grzegorz Psiuk
Sobieski Jumping Team Gdańsk
6F. ARMANI Z (106)LisaCHRZANOWSKI (MJ.1996)6,168,24
   Z / BEL / Ogier / 2011 (6) / 056015Z55829511 / gniada / Fierro Hof Ter Zeedijke / Non Stop / Unda v/h Goolder / Quidam De Revel
   Freddy Coninx / Monika Chrzanowski
JKS DIM Sp. z o. o.
 ARAFAT (202)GrzegorzPSIUKb.o64,28
   SP / POL / Wałach / 2011 (6) / 616007610116011 / kasztanowata / Turbud Quirinus / Arabeska / Czynel
   SK Racot / Grzegorz Psiuk
Sobieski Jumping Team Gdańsk
 GRAVIN (199)GrzegorzPSIUKb.o67,85
   KWPN / GER / Klacz / 2011 (6) / 528003201104316 / gniada / Zapatero VDL/ Chin Chin / Hannelove/ Kaiserstern
   Niemcy / Makrum Jumping Team
Sobieski Jumping Team Gdańsk
 NEWTON JP Z (105)LisaCHRZANOWSKI (MJ.1996)b.o90,01
   ZANG / BEL / Ogier / 2011 (6) / 056015Z55612011 / siwa / Nabab De Reve / Quidam De Revel / Piminisou / Popcorn
   Johnny Poelmans / Monika Chrzanowski
JKS DIM Sp. z o. o.

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
125
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
12
Dystans (m)
440
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
76 s
Startowało koni
9
Ukończyło koni
6
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


ZO - Paweł Sojecki; ZR - Dorota Marchwicka
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski, H2-042015-1)



WYNIKI
ZO 2** i ZR Eliminacje do MPMK 4,5 i 6 latki

JKS SALIO, 14-16.07.2017
Wydruk: 2017-07-16 17:33:18
5/N
14:10
(2017-07-14)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski, H2-042015-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 5 / N / Zwykły Art 238.2.1
(Competition No: 5 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1NEVER MIND 22 (136)KarolinaPORZUCKOWIAK (J.2000)051,26250 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2004 (13) / 5280030412585 / gniada / Numero Uno / Libero H / Chantana / Legaat
   Bolscher / Aleksandra Porzuckowiak
St. Rodan Club
2FINLANDIA (16)PatrykMORDAKA (J.2000)051,49150 PLN
   SP / POL / Klacz / 2009 (8) / 616009590230709 / gniada / Imequyl / Luron / Falanga / Fanimo
   Kazimierz Mordaka / Kazimierz Mordaka
Bogusławicki KJ
3GOLDDIGGER GR (2)BognaSĄSIADEK060,40100 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2011 (6) / 528003201105112 / gniada / Tinka's Boy / Zuidpool / Zandgirl G / A Hold Up Premier
   - / Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
KJ Canex Dog Przybyszewo
4LAVITA - L (109)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA064,96100 PLN
   SP / POL / Klacz / 2010 (7) / - / gniada / Alvarez 17 / Lawa
   Liberski Jan / Liberski Jan
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
5SCARLET (130)KrzysztofPRASEK066,7850 PLN
   HAN / GER / Klacz / 2010 (7) / DE431312302410 / kara / Stakkato / Spartan / El-Vita / El Bundy
   - / Krzysztof Ludwiczak
St. Rodan Club
6UNGARO DE LA POMME (162)EwaWIKALIŃSKA (JM.2002)066,9050 PLN
   SF / FRA / Wałach / 2008 (9) / - / gniada / Crown Z / Nais De La Pomme/ Darco
   M. Geert Baerstoen, Le Pin (FRA) / M. Jean-Christophe Lecorneur
BPK (MAZ)
7EL CAPONE (190)SebastianBĄK071,1050 PLN
   KWPN / POL / Ogier / 2009 (8) / - / gniada / Heartbreaker / Winning Girl
   Tina Mc Dermott / Sebastian Bąk, Tina Mc Dermott
bpk
8CORJANA P (146)JuliaBURNOS (J.2001)455,1950 PLN
   SP / POL / Klacz / 2008 (9) / POL009610010408 / siwa / Correro / Claudio / Calippa / Landos
   Witold Polowczyk / Julia Burnos
JKS Salio Besiekierz Rudny
9DUETTE B. (8)JowitaLUBICKA (J.1999)456,74
   KWPN / POL / Wałach / 2008 (9) / 528003000806859 / gniada / O'Brien / Peter Pan / Solo / Celano
   M. J. Nieberg / Aliaksandr Sarachau
KJ Salio Besiekierz Rudny
10ESCARDO (7)SebastianBĄK462,60
   MŁP / POL / Wałach / 2011 (6) / 616 006 59 01491 11 / gniada / Jurand / Essa
   Kamila Kustosik / Kamila Kustosik
bpk
11BEL DE JOUR (30)MichałTYSZKO464,18
   SP / POL / Klacz / 2009 (8) / 616009690142810 / gniada / Candiavolo / Cantus / Bellinda / Wellington
   Rudiger Wassibauer / Rudiger Wassibauer
Tuszyński KJ Garbówek
12GOLD CHAMPION (43)EmiliaROMANEK (J.1999)466,50
   SP / POL / Wałach / 2009 (8) / 616009690172109 / gniada / Candiavolo / Cantus / Gerida / Grandeur
   Rudiger Wassibauer / Mariusz Romanek
WKJ Lublin
13CASPAR 238 (135)KrzysztofPRASEK784,81
   OLD / GER / Wałach / 2008 (9) / DE418180065908 / ciemnogniada / Cola / Contender / Eika / Eschnapur
   - / Bartłomiej Ordanik
St. Rodan Club
14BIZU BIZU (63)PawełSTRZECHOWSKI858,35
   SP / POL / Klacz / 2008 (9) / - / - / Nobody / Bretania
   Paweł Strzechowski / Paweł Strzechowski
JKS Salio
15ZINA (64)EwaSTRZECHOWSKA859,34
   SP / POL / Klacz / 2002 (15) / - / ciemnogniada / Kaliniec / Zyrikana
   Paweł Strzechowski / Ewa Strzechowska
JKS Salio
16ZABOU (161)EwaWIKALIŃSKA (JM.2002)861,00
   HOL. / GER / Klacz / 2007 (10) / - / gniada / Cassini II / Capitol I / Uletta I / Calvados II
   - / Małgorzata Wikalińska
BPK (MAZ)
17DIGISPORT CAMILLE DE DIAMANT (183)SebastianBĄK862,45
   Hosztyńska / POL / Wałach / 2009 (8) / - / gniada / Clarimo / Uthlande
   Roerden Zg Kirsten, Olaf / Daniel Winnicki
bpk
18SZAFIR "M" (111)MajaMARCHWICKA (JM.2005)1259,90
   SP / POL / Wałach / 2006 (11) / - / gniada / SO IN LOVE / SELENE "M"
   SK Moszna / Jacek Bogalecki
KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
19QUICKLY RC (209)JagodaWSZĘDYBYŁ (J.2000)1270,99
   KWPN / NED / Wałach / 2011 (6) / 528008110068111 / kasztanowata / Quinto HBC / Quidam De Revel / Uitrolien "C" / Nabuur
   - / Jagoda Wszędybył
KJ Bachmat Pruszowice
20SONICA (148)DominikaHESTKOWSKA1585,99
   SP / POL / Klacz / 2009 (8) / 616009660894009 / gniada / D'Cin Cin PG / Calderon / Sonata / Roland
   Remigiusz Makowski / Robert Hestkowski
JKS u Robsonów
 PAXTON 2 (61)AdamGRYGIEL ELI
   Westwalska / GER / Wałach / 2002 (15) / DE441410795702 / ciemnogniada / Potsdam / Piccolina
   Josef Langenstroth / Joanna Przybyła
BPK
 KENIA (40)JoannaWOSZCZYNA ELI
   Wielkopolska / POL / Klacz / 2002 (15) / POL007670052502 / gniada / Mabant / Karima
   . / J.Woszczyna
JKS Szwadron Barda Jankowice
 FELLOW (23)MichałTYSZKO REZ
   KWPN / NED / Wałach / 2010 (7) / 528003201012131 / gniada / Gentle-S D'09 / / Cornelia / Unaniem
   - / A. Mościcka
Tuszyński KJ Garbówek

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
120
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
11
Dystans (m)
430
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
74 s
Startowało koni
23
Ukończyło koni
20
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


ZO - Paweł Sojecki; ZR - Dorota Marchwicka
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski, H2-042015-1)



WYNIKI
ZO 2** i ZR Eliminacje do MPMK 4,5 i 6 latki

JKS SALIO, 14-16.07.2017
Wydruk: 2017-07-16 17:33:19
6/N
15:40
(2017-07-14)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski, H2-042015-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 6 / N / Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
(Competition No: 6 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CASPAR 238 (135)KrzysztofPRASEK055,55300 PLN
   OLD / GER / Wałach / 2008 (9) / DE418180065908 / ciemnogniada / Cola / Contender / Eika / Eschnapur
   - / Bartłomiej Ordanik
St. Rodan Club
2SWEET NOISE-M (187)SebastianBĄK058,87200 PLN
   SP / POL / Wałach / 2009 (8) / 616009530086909 / kasztanowata / Cento Sohn / Cento / Sedapura / Last Tycoon
   - / Marek Friedman
bpk
3PREZYDENT II W (101)KacperNIEWIADOMSKI (JM.2002)059,22150 PLN
   SP / POL / Wałach / 2004 (13) / POL009540042004 / ciemnogniada / Desant / Lando / Prunelka / Premix
   Marek Niewiadomski / Marek Niewiadomski
WKJ Lublin
4CHELSEA (55)DiegoACOSTA060,01100 PLN
   Hannoverian / GER / Klacz / 2009 (8) / DE431310109209 / siwa / Charilan / Cabbana S
   Klaus Steffens / D-A Stables corp
Brak
5AUGUST (4)MatyldaMALEPSZY (JM.2003)060,2250 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2005 (12) / 5280030503290 / gniada / Lupicor / Lux / Paulien / Karandasj
   - / Bogna Sąsiadek
KJ Agro-Handel Śrem
6ECHO MK (188)SebastianBĄK060,5250 PLN
   SP / POL / Klacz / 2010 (7) / 616009600231310 / gniada / Carry Son / Carry / Echeveria / Landos
   Marek Kucharski / Marek Kucharski
bpk
7LORD (180)ZuzannaŻYGOWSKA (MJ.1997)063,7750 PLN
   SP / POL / Wałach / 2008 (9) / - / gniada / Landino / Lora
   . / Sławomir Żygowski
Klub Jeździecki ARPAV
8SUPRISE (42)EmiliaROMANEK (J.1999)064,9750 PLN
   SP / POL / Wałach / 2005 (12) / POL009610220705 / gniada / Santos / Guidam / Disco Di / Dietmar
   Jan Sołtysiak / Jagoda Kudlicka
WKJ Lublin
9HARRY (53)FranciszekKOWALCZYK (J.2000)065,0317 PLN
   WLKP / POL / Ogier / 2003 (14) / POL007510020703 / ciemnogniada / Noel / Eszelon II / Hańcza / Kaszmir
   Jan Kłosek / Agnieszka Kowalczyk
KJ Chrobry Warszawa
10UNIQUE (71)BeataSZUBER066,6817 PLN
   SP / POL / Ogier / 2007 (10) / POL009670130607 / gniada / Guffi / Grandeur / Uroda / Qumball
   Beata Szuber / Beata Szuber
KJ Bachmat Pruszowice
11HELP ME BOY DU PETIT VIVIER (24)MichałTYSZKO069,4117 PLN
   BWP / BEL / Wałach / 2007 (10) / BELW261186BWP / siwa / Blue Boy / Poor Boy / Trust Me du Petit Vivier / Nonstop
   - / Monika Chrzanowska
Tuszyński KJ Garbówek
12DARING QUEEN (29)MichałTYSZKO069,78
   HOL / POL / Klacz / 2011 (6) / DE421000691211 / siwa / Cassini I / Capitol I / Pretty Queen / Quidam De Revel
   Roma Kosicka / Roma Kosicka
Tuszyński KJ Garbówek
13DOMEYKO (67)JanKAMIŃSKI070,33
   WLKP / POL / Ogier / 2006 (11) / POL007610048406 / gniada / Eskudo / Dido / Dalia / Dionizos
   Izabela Nyugen / Izabela Nyugen
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
14ISTANBUL (91)TomaszZELEK070,68
   KWPN / NED / Wałach / 2008 (9) / 104CJ47 / gniada / Kashmir VH Schuttershof / Nabab De Reve / Balou / Balouet Du Rouet
   - / Omer Karaevli
BPK
15GUZZI-V (87)BibianaKĘDZIOR (J.2001)071,89
   KWPN / NLD / Wałach / 2011 (6) / 528003201104228 / kasztanowata / Indoctro / Capitol I / Bekarla V / Indorado
   - / Robert Kędzior
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
16LION (93)DominikaBACH173,79
   SP / POL / Wałach / 2007 (10) / POL009600357307 / ciemnogniada / Empire / Embassy I / Linda / Rubin
   Andrzej Felski / Mirosław Bach
Sopocki KJ
17DO IT (37)MartaBACZYŃSKA - NOWAK278,45
   KWPN / NED / Wałach / 2008 (9) / 528003000812106 / gniada / Ultimo / Phin Phin / Nora / Argus
   A. J. Klijntjes / Marta Baczyńska-Nowak
Tuszyński KJ Garbówek
18QUICKSIGHTED (113)Grzegorz AndrzejKUBIAK457,00
   Oldenburska / GER / Wałach / 2005 (12) / - / kasztanowata / Quidam's Rubin / Kira Luna
   Niemcy / Piotr Wiese
KJ Uniglob Gozdów
19KOCANKA (186)SebastianBĄK458,78
   WLKP / POL / Klacz / 2004 (13) / - / siwa / Winword / Kordula
   Andrzej Gos / Artur Poprawa
bpk
20RAPHAELLA P (77)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK460,32
   SP / POL / Klacz / 2008 (9) / POL009610010308 / siwa / Correro / Claudio / Rebella / Landos
   Witold Polowczyk / Witold Polowczyk
JKS Salio Besiekierz Rudny
21ZUZOU (62)PawełSTRZECHOWSKI461,13
   SP / POL / Klacz / 2005 (12) / - / - / Marino / Zizou
   Pawel Strzechowski / Pawel Strzechowski
JKS Salio
22CORJANA P (146)JuliaBURNOS (J.2001)463,96
   SP / POL / Klacz / 2008 (9) / POL009610010408 / siwa / Correro / Claudio / Calippa / Landos
   Witold Polowczyk / Julia Burnos
JKS Salio Besiekierz Rudny
23FORT (206)BeataSZUBER464,61
   KWPN / NED / Wałach / 2010 (7) / 528003201002934 / gniada / Berlin / Cassini I / Wucinda / Heartbreaker
   - / Beata Szuber
KJ Bachmat Pruszowice
24PALMERA (96)AnitaSTAŃCZAK465,74
   SP / POL / Klacz / 2001 (16) / 12181 / ciemnogniada / Landos I / Psota / Jesion
   Urszula Farysej / Anita Stańczak
JKS Salio Besiekierz Rudny
25LAUDERDALE (181)ZuzannaŻYGOWSKA (MJ.1997)465,77
   HOL / POL / Ogier / 2004 (13) / DE421000012204 / gniada / Lancer II / P-Hawaii
   --- / Sławomir Żygowski
Klub Jeździecki ARPAV
26HEKTORAS (151)RobertHESTKOWSKI466,44
   TRAK / LTU / Ogier / 2011 (6) / LTU002520242611 / kara / Piligrimas / Heleris / Hipe / Horalas
   SK Nemunas / Vitas Urbonas
JKS u Robsonów
27NEVER MIND 22 (136)KarolinaPORZUCKOWIAK (J.2000)466,56
   KWPN / NED / Wałach / 2004 (13) / 5280030412585 / gniada / Numero Uno / Libero H / Chantana / Legaat
   Bolscher / Aleksandra Porzuckowiak
St. Rodan Club
28QUICKLY RC (209)JagodaWSZĘDYBYŁ (J.2000)468,44
   KWPN / NED / Wałach / 2011 (6) / 528008110068111 / kasztanowata / Quinto HBC / Quidam De Revel / Uitrolien "C" / Nabuur
   - / Jagoda Wszędybył
KJ Bachmat Pruszowice
29GARLAND (52)FranciszekKOWALCZYK (J.2000)469,90
   SP / POL / Wałach / 2009 (8) / 616009661129409 / gniada / D'Cin Cin PG / Calderon / Granada PG / Calderon
   Remigiusz Makowski / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry Warszawa
30ELIS DE REVEL (27)MichałTYSZKO470,83
   HOL / GER / Klacz / 2012 (5) / 421000583212 / siwa / Corrado I / / Zauberin De Revel / Quidam De Revel
   Roma Kosicka / Roma Kosicka
Tuszyński KJ Garbówek
31STEWARD (66)JanKAMIŃSKI471,19
   SP / POL / Wałach / 2007 (10) / POL009600068007 / siwa / Contender Son / Contender / Sława / Manhattan
   
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
32CASH FLOW 21 (49)JuliaSZOPA (JM.2003)573,34
   HOL / GER / Klacz / 2002 (15) / DE421000327502 / ciemnogniada / Cashandcarry / Cash / Eibe III / Capitol I
   - / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry Warszawa
33UNGARO DE LA POMME (162)EwaWIKALIŃSKA (JM.2002)573,80
   SF / FRA / Wałach / 2008 (9) / - / gniada / Crown Z / Nais De La Pomme/ Darco
   M. Geert Baerstoen, Le Pin (FRA) / M. Jean-Christophe Lecorneur
BPK (MAZ)
34A-CARMEN (68)JanKAMIŃSKI856,96
   HOL / POL / Klacz / 2008 (9) / DE421000582708 / siwa / Colman / Carthago / Elisa III / Lancer II
   Jan Nowak / Laura Radziszewska
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
35URODA (204)IgaTOKARSKA861,95
   SP / POL / Klacz / 2001 (16) / POL009670011301 / izabelowata / Qumball / Kimball / Ulla Van De Heydehoek / Esprit De Conquete
   Beata Szuber / Beata Szuber
KJ Bachmat Pruszowice
36ASTURIA (171)AleksandraWIŚNIEWSKA868,63
   SP / POL / Klacz / 2005 (12) / - / ciemnogniada / Seigon/Nobody / Andromeda/Louis
   Ryszard Pieroń / Małgorzata Wiśniewska
SKF KJ Hippica Polonia Słupno
37KENIA (40)JoannaWOSZCZYNA870,14
   Wielkopolska / POL / Klacz / 2002 (15) / POL007670052502 / gniada / Mabant / Karima
   . / J.Woszczyna
JKS Szwadron Barda Jankowice
38JAMAL VAN ORTI (78)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK974,36
   BWP / BEL / Wałach / 2009 (8) / 056002W00293017 / ciemnogniada / Toulon / Heartbreaker / Beau Reve Van Orti / Quidam De Revel
   Johan Van Oost / Łukasz Wyszkowski
JKS Salio Besiekierz Rudny
39SEPHORA (98)PaulinaTOMASZEWSKA1180,17
   HAN / GER / Klacz / 2010 (7) / DE431310664410 / kara / Sir Shutterfly / Silvio I / Stakkata / Stakkato
   - / Dominika Adamiak
JKS u Robsonów
40GENEO (75)JudytaZIÓŁKOWSKA1478,59
   SP / POL / Wałach / 2005 (12) / - / - / Qumball / Guera / Winner
   Władysław Łopuszyński / Paweł Binek
BKJ Bogusławice
41BACHELOR LAD (15)KlaudiaBULZACKA (MJ.1998)1599,01
   ISH / IRL / Wałach / 2008 (9) / 372414005064060 / gniada / Ars Vivendi / Acord II / Tullahyland Lyllie / Ruffo
   Patrick Dunne / Klaudia Bulzacka
Tuszyński KJ Garbówek
42CHARMANTE Z (205)BeataSZUBER2589,33
   ZANG / BEL / Klacz / 2005 (12) / Z620305 / siwa / Chippendale / Cento / Ugini / Orame
   - / Beata Szuber
KJ Bachmat Pruszowice
 RIAMO LE PLUS MERVEILLEUX DANS LE MONDE (50)FranciszekKOWALCZYK (J.2000) ELI
   OLD / GER / Klacz / 2009 (8) / DE418181528809 / kasztanowata / Riamo / Raphael / Lady / Lord Lancer
   Josef Beckfeld / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry Warszawa
 DIANTHA HBC (3)MatyldaMALEPSZY (JM.2003) ELI
   KWPN / NED / Klacz / 2008 (9) / 528003000808110 / kara / Canturano / Canturo / Zuliantha Fortuna / Quasimodo Z
   HBC Stal / Bogna Sąsiadek i Łukasz Wasilewski
KJ Agro-Handel Śrem

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
120
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
12
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
72 s
Startowało koni
44
Ukończyło koni
42
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


ZO - Paweł Sojecki; ZR - Dorota Marchwicka
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski, H2-042015-1)



WYNIKI
ZO 2** i ZR Eliminacje do MPMK 4,5 i 6 latki

JKS SALIO, 14-16.07.2017
Wydruk: 2017-07-16 17:33:21
7/C
17:40
(2017-07-14)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski, H2-042015-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 7 / C / Średnia Runda Zwykły Art 238.2.1
(Competition No: 7 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CHOCO LADY (124) AndreiSHALOHIN058,51650 PLN
   Niem. Sport. / POL / Klacz / 2010 (7) / DE456570343810 / kasztanowata / Chap / Cellestial / Cyrena / Barsac
   SK Bielin / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
2AUGUST (4)MatyldaMALEPSZY (JM.2003)062,46400 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2005 (12) / 5280030503290 / gniada / Lupicor / Lux / Paulien / Karandasj
   - / Bogna Sąsiadek
KJ Agro-Handel Śrem
3FORT (206)BeataSZUBER064,54300 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2010 (7) / 528003201002934 / gniada / Berlin / Cassini I / Wucinda / Heartbreaker
   - / Beata Szuber
KJ Bachmat Pruszowice
4ARONIA (160)WiktoriaGŁOWACKA (J.2001)064,56200 PLN
   OLD / POL / Klacz / 2007 (10) / DE418181541807 / siwa / Argentinus / Argentan / Fantazja / Hajfong
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Wiktoria Głowacka
JKS Salio
5FRIAR M (173)ŁucjaMAJKA066,43100 PLN
   KWPN / NLD / Wałach / 2010 (7) / - / gniada / Amadeus / Nyminka/Voltaire
   Holandia / Katarzyna Roszkowska
KJ Strzała Krubiczew
6Q 7 (92)SławomirUCHWAT067,20100 PLN
   HOL / GER / Wałach / 2010 (7) / DE421000509510 / ciemnogniada / Quarz / Quintero / Mona X / Contender
   - / Sławomir Uchwat i Agrosad Sp. j.
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
7UNIQUE (71)BeataSZUBER068,15100 PLN
   SP / POL / Ogier / 2007 (10) / POL009670130607 / gniada / Guffi / Grandeur / Uroda / Qumball
   Beata Szuber / Beata Szuber
KJ Bachmat Pruszowice
8LAUR (5)KonradPAWŁOWSKI068,22100 PLN
   SP / POL / Wałach / 2007 (10) / - / gniada / For Keeps / La Jana
   Fabińska Ewa / Konrad Pawłowski
KJ Arpav
9HELP ME BOY DU PETIT VIVIER (24)MichałTYSZKO071,1220 PLN
   BWP / BEL / Wałach / 2007 (10) / BELW261186BWP / siwa / Blue Boy / Poor Boy / Trust Me du Petit Vivier / Nonstop
   - / Monika Chrzanowska
Tuszyński KJ Garbówek
10DARING QUEEN (29)MichałTYSZKO071,2120 PLN
   HOL / POL / Klacz / 2011 (6) / DE421000691211 / siwa / Cassini I / Capitol I / Pretty Queen / Quidam De Revel
   Roma Kosicka / Roma Kosicka
Tuszyński KJ Garbówek
11LION (93)DominikaBACH073,6320 PLN
   SP / POL / Wałach / 2007 (10) / POL009600357307 / ciemnogniada / Empire / Embassy I / Linda / Rubin
   Andrzej Felski / Mirosław Bach
Sopocki KJ
12ZUZOU (62)PawełSTRZECHOWSKI463,0520 PLN
   SP / POL / Klacz / 2005 (12) / - / - / Marino / Zizou
   Pawel Strzechowski / Pawel Strzechowski
JKS Salio
13HARRY (53)FranciszekKOWALCZYK (J.2000)463,65
   WLKP / POL / Ogier / 2003 (14) / POL007510020703 / ciemnogniada / Noel / Eszelon II / Hańcza / Kaszmir
   Jan Kłosek / Agnieszka Kowalczyk
KJ Chrobry Warszawa
14SWEET NOISE-M (187)SebastianBĄK464,17
   SP / POL / Wałach / 2009 (8) / 616009530086909 / kasztanowata / Cento Sohn / Cento / Sedapura / Last Tycoon
   - / Marek Friedman
bpk
15SUPRISE (42)EmiliaROMANEK (J.1999)465,35
   SP / POL / Wałach / 2005 (12) / POL009610220705 / gniada / Santos / Guidam / Disco Di / Dietmar
   Jan Sołtysiak / Jagoda Kudlicka
WKJ Lublin
16ROMA (189)SebastianBĄK466,46
   SP / POL / Klacz / 2005 (12) / POL009540074605 / gniada / Analog / Lando / Rosocha / Monte Christo
   Beata Tomasz / Sebastian Bąk i Monika Fojtuch
bpk
17JAMAL VAN ORTI (78)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK466,67
   BWP / BEL / Wałach / 2009 (8) / 056002W00293017 / ciemnogniada / Toulon / Heartbreaker / Beau Reve Van Orti / Quidam De Revel
   Johan Van Oost / Łukasz Wyszkowski
JKS Salio Besiekierz Rudny
18DA VINCI (114)Grzegorz AndrzejKUBIAK467,34
   SP / POL / Ogier / 2005 (12) / POL009590064005 / siwa / Corde / Cor De La Bryere / Drosella / Drosselklang II
   Piotr Wiese / Piotr Wiese
KJ Uniglob Gozdów
19BOCCACCIO (178)LeszekWARZECHA468,35
   HOL / POL / Ogier / 2010 (7) / DE421000147310 / gniada / Baloubet Du Rouet / Galoubet A / Pretty Queen / Quida De Revel
   Roma Kosicka / Dr. Andreas Kosicki
KJ Zagórów
20GARLAND (52)FranciszekKOWALCZYK (J.2000)469,49
   SP / POL / Wałach / 2009 (8) / 616009661129409 / gniada / D'Cin Cin PG / Calderon / Granada PG / Calderon
   Remigiusz Makowski / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry Warszawa
21CORINA (120) OlgaSOROKINA471,10
   WESTF / GER / Klacz / 2008 (9) / DE441410650408 / gniada / Cosmo-Pilot / Co-Pilot / La Donna / Lancer III
   Franz Jozef Gilsbah / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
22FOREST (22)MichałTYSZKO471,16
   SP / POL / Wałach / 2010 (7) / 616009590149310 / gniada / Qulester / Quinar / Turbud Fabel / Fanimo
   
Tuszyński KJ Garbówek
23DREAMY M (213)MagdaKAMIŃSKA472,26
   SP / POL / Klacz / 2000 (17) / - / gniada / NN / NN
   Magda Kamińska / Magda Kamińska
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
24CHELSEA (55)DiegoACOSTA474,09
   Hannoverian / GER / Klacz / 2009 (8) / DE431310109209 / siwa / Charilan / Cabbana S
   Klaus Steffens / D-A Stables corp
Brak
25ASTERIX (152)RobertHESTKOWSKI789,15
   WLKP / POL / Wałach / 2009 (8) / 616007600272409 / gniada / Heleris / Elektronas / Asta / Hamlet Go
   SK Liski / Robert Hestkowski
JKS u Robsonów
26CANION (94)DominikaBACH859,58
   SP / POL / Ogier / 2008 (9) / POL009600321808 / gniada / Baldini II / Bachus / Chelsea / Quel Charmeur
   Pawluczuk / Mirosław Bach
Sopocki KJ
27PALMERA (96)AnitaSTAŃCZAK864,05
   SP / POL / Klacz / 2001 (16) / 12181 / ciemnogniada / Landos I / Psota / Jesion
   Urszula Farysej / Anita Stańczak
JKS Salio Besiekierz Rudny
28WIENA (88)SławomirUCHWAT864,79
   HOLST / DEU / Klacz / 2011 (6) / DE421000045611 / siwa / Clamiro / Wachtel/ Canto
   Niemcy / Józef Buczyński
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
29ISTANBUL (91)TomaszZELEK867,70
   KWPN / NED / Wałach / 2008 (9) / 104CJ47 / gniada / Kashmir VH Schuttershof / Nabab De Reve / Balou / Balouet Du Rouet
   - / Omer Karaevli
BPK
30CANTAIR HBC (12)MichałTYSZKO869,40
   HOL / GER / Wałach / 2007 (10) / DE42100061907 / ciemnogniada / Con Air / Contender / Isabell XI / Cantus
   - / Margarita Hubar
Tuszyński KJ Garbówek
31ARKANSAS (74)FelixDOMAŃSKI-KRUPPA873,99
   SP / POL / Wałach / 2008 (9) / POL009590173208 / kasztanowata / Arcygraf / Graf Quidam / Aza / Montevideo
   Marian Orłowski / Janusz Domański
KJ SO Łąck
32WODKA-POLKA (212)MagdaKAMIŃSKA1082,78
   HOL. / POL / Klacz / 2006 (11) / - / gniada / Candillo / Perhabs
   Niemcy / Kamiński Józef
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
33URODA (204)IgaTOKARSKA1264,88
   SP / POL / Klacz / 2001 (16) / POL009670011301 / izabelowata / Qumball / Kimball / Ulla Van De Heydehoek / Esprit De Conquete
   Beata Szuber / Beata Szuber
KJ Bachmat Pruszowice
34GAULTIER VDL (217)ŁukaszAPPEL1266,33
   Zangersheide / BEL / Ogier / 2011 (6) / - / kasztanowata / Baloubet Du Rouet / Quilana D'Ive Z
   Eeckhout Van Isabelle / Eeckhout Van Isabelle
Dom Koni Lazar
35A-CARMEN (68)JanKAMIŃSKI1267,16
   HOL / POL / Klacz / 2008 (9) / DE421000582708 / siwa / Colman / Carthago / Elisa III / Lancer II
   Jan Nowak / Laura Radziszewska
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
36INTERCONTI 3 (131)KrzysztofPRASEK1271,33
   OLD / GER / Wałach / 2010 (7) / DE433330396510 / kasztanowata / Incolor / C-Indoctro / Lady / Lady's King
   - / Bartłomiej Ordanik
St. Rodan Club
37BOSS (44)EmiliaROMANEK (J.1999)1272,93
   MŁP / POL / Wałach / 2006 (11) / 616006580770106 / gniada / Banknot / Emir / Iwa / nn
   Robert Stasiuk / Jagoda Kudlicka
WKJ Lublin
38KOCANKA (186)SebastianBĄK1667,50
   WLKP / POL / Klacz / 2004 (13) / - / siwa / Winword / Kordula
   Andrzej Gos / Artur Poprawa
bpk
39CASTELLO BRANCO (104)JagodaNIEWIADOMSKA (J.1999)1693,39
   OLD. / GER / Wałach / 2008 (9) / DE418181202208 / gniada / Cassin/ Cassini I / Politese d`Ete
   - / Marek Niewiadomski
WKJ Lublin
40DOMEYKO (67)JanKAMIŃSKI1797,41
   WLKP / POL / Ogier / 2006 (11) / POL007610048406 / gniada / Eskudo / Dido / Dalia / Dionizos
   Izabela Nyugen / Izabela Nyugen
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
41DO IT (37)MartaBACZYŃSKA - NOWAK2090,90
   KWPN / NED / Wałach / 2008 (9) / 528003000812106 / gniada / Ultimo / Phin Phin / Nora / Argus
   A. J. Klijntjes / Marta Baczyńska-Nowak
Tuszyński KJ Garbówek
42ECHO MK (188)SebastianBĄK2284,91
   SP / POL / Klacz / 2010 (7) / 616009600231310 / gniada / Carry Son / Carry / Echeveria / Landos
   Marek Kucharski / Marek Kucharski
bpk
 SEPHORA (98)PaulinaTOMASZEWSKA ELI
   HAN / GER / Klacz / 2010 (7) / DE431310664410 / kara / Sir Shutterfly / Silvio I / Stakkata / Stakkato
   - / Dominika Adamiak
JKS u Robsonów
 CONFUSION 2 (177)LeszekWARZECHA ELI
   HOL / POL / Ogier / 2009 (8) / DE421000403709 / gniada / Corrado I / Cor De La Bryere / Una Bella II / Contender
   Andreas Kosicki / Andreas Kosicki
KJ Zagórów
 GUZZI-V (87)BibianaKĘDZIOR (J.2001) ELI
   KWPN / NLD / Wałach / 2011 (6) / 528003201104228 / kasztanowata / Indoctro / Capitol I / Bekarla V / Indorado
   - / Robert Kędzior
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
 GENEO (75)JudytaZIÓŁKOWSKA ELI
   SP / POL / Wałach / 2005 (12) / - / - / Qumball / Guera / Winner
   Władysław Łopuszyński / Paweł Binek
BKJ Bogusławice
 CHARMANTE Z (205)BeataSZUBER ELI
   ZANG / BEL / Klacz / 2005 (12) / Z620305 / siwa / Chippendale / Cento / Ugini / Orame
   - / Beata Szuber
KJ Bachmat Pruszowice
 BACHELOR LAD (15)KlaudiaBULZACKA (MJ.1998) ELI
   ISH / IRL / Wałach / 2008 (9) / 372414005064060 / gniada / Ars Vivendi / Acord II / Tullahyland Lyllie / Ruffo
   Patrick Dunne / Klaudia Bulzacka
Tuszyński KJ Garbówek
 KENTUCKY'S PICOBELLO (26)MichałTYSZKO ELI
   BWP / BEL / Ogier / 2010 (7) / 056002W00296046 / siwa / Mr Blue / Couperus / Copy Picobello Z / Carthago Z
   Picobello Stables / Joanna Rosicka-Tyszko
Tuszyński KJ Garbówek

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
130
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
12
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
78 s
Startowało koni
49
Ukończyło koni
42
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


ZO - Paweł Sojecki; ZR - Dorota Marchwicka
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski, H2-042015-1)



WYNIKI
ZO 2** i ZR Eliminacje do MPMK 4,5 i 6 latki

JKS SALIO, 14-16.07.2017
Wydruk: 2017-07-16 17:33:22
8/CC
19:40
(2017-07-14)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski, H2-042015-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 8 / CC / Duża Runda Dwufazowy Art 274.5.3
(Competition No: 8 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1CORINA (120) OlgaSOROKINA056,73033,861000 PLN
   WESTF / GER / Klacz / 2008 (9) / DE441410650408 / gniada / Cosmo-Pilot / Co-Pilot / La Donna / Lancer III
   Franz Jozef Gilsbah / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2ARONIA (160)WiktoriaGŁOWACKA (J.2001)057,07037,94600 PLN
   OLD / POL / Klacz / 2007 (10) / DE418181541807 / siwa / Argentinus / Argentan / Fantazja / Hajfong
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Wiktoria Głowacka
JKS Salio
3C ALPACZINO Z (115)Grzegorz AndrzejKUBIAK055,80041,46450 PLN
   ZANG / POL / Ogier / 2008 (9) / 056015Z55702808 / siwa / Capalino Z / Cassini I / Abraxa-Lady-Plus / Elvis
   - / Zdzisław Wojtera
KJ Uniglob Gozdów
4WAVANTOS V/D RENVILLEHOEVE (1)ŁukaszWASILEWSKI057,01433,08300 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2003 (14) / 5280030309709 / gniada / Lux / Lord Calando / Avanta I / Wellington
   - / Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
KJ Canex Dog Przybyszewo
5CASPER XXI (60)ŁukaszAPPEL056,34433,27150 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2007 (10) / 528003000709360 / kasztanowata / Unitar / Voltaire / Vita Triple "R" / Orion Fortuma
   - / Muff Werner
Dom Koni Lazar
6HIPPICA BERGAMO (25)MichałTYSZKO059,63441,16150 PLN
   OLD / GER / Ogier / 2004 (13) / DE418180113104 / gniada / Baloubet Du Rouet / Galoubet A / Wioletta / Silvio I
   - / Anna Lipińska
Tuszyński KJ Garbówek
7WELTDAME (176)LeszekWARZECHA057,24441,58150 PLN
   HOL / GER / Klacz / 2006 (11) / DE421000681406 / gniada / Contender / Calypso II / Grappa / Lord
   Tilo Dennstedt / Wioletta Kosicka
KJ Zagórów
8ULOVE DES CHARMES (57)ŁukaszAPPEL056,001746,83150 PLN
   SF / FRA / Ogier / 2008 (9) / 08097493B / kasztanowata / Calvaro Z / Caletto / Eurydice / Laudanum
   - / Wanda Szmyt
Dom Koni Lazar
9ASTERIX (152)RobertHESTKOWSKI453,84
   WLKP / POL / Wałach / 2009 (8) / 616007600272409 / gniada / Heleris / Elektronas / Asta / Hamlet Go
   SK Liski / Robert Hestkowski
JKS u Robsonów
10FRIAR M (173)ŁucjaMAJKA453,90
   KWPN / NLD / Wałach / 2010 (7) / - / gniada / Amadeus / Nyminka/Voltaire
   Holandia / Katarzyna Roszkowska
KJ Strzała Krubiczew
11DARINA (132)KrzysztofPRASEK455,73
   KWPN / NED / Klacz / 2008 (9) / 528003000805831 / siwa / Cardento / Capitol I / Irina / Burggraaf
   - / Bartłomiej Ordanik
St. Rodan Club
12CANION (94)DominikaBACH456,75
   SP / POL / Ogier / 2008 (9) / POL009600321808 / gniada / Baldini II / Bachus / Chelsea / Quel Charmeur
   Pawluczuk / Mirosław Bach
Sopocki KJ
13HIPOIDAS (150)RobertHESTKOWSKI459,78
   TRAK / LTU / Ogier / 2006 (11) / LTU002520159706 / gniada / 104QX92 / Hipe / Horalas
   SK Nemunas (Nemuno Stud) / Robert Hestkowski
JKS u Robsonów
14QUE SERANDO (211)MagdaKAMIŃSKA858,21
   OLD. / GER / Wałach / 2005 (12) / - / kasztanowata / Quidams Rubin / Arilena
   Niemcy / Kamińska Magda
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
15Q 7 (92)SławomirUCHWAT859,60
   HOL / GER / Wałach / 2010 (7) / DE421000509510 / ciemnogniada / Quarz / Quintero / Mona X / Contender
   - / Sławomir Uchwat i Agrosad Sp. j.
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
16REWIZJON (125) AndreiSHALOHIN1260,30
   SP / POL / Ogier / 2007 (10) / POL009610099507 / srokata / Wizjoner / Rytm / Rozeta / Limaryn
   Jan Krzyżoszczak / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
17BOSS (44)EmiliaROMANEK (J.1999)1260,82
   MŁP / POL / Wałach / 2006 (11) / 616006580770106 / gniada / Banknot / Emir / Iwa / nn
   Robert Stasiuk / Jagoda Kudlicka
WKJ Lublin
18ROMA (189)SebastianBĄK1658,90
   SP / POL / Klacz / 2005 (12) / POL009540074605 / gniada / Analog / Lando / Rosocha / Monte Christo
   Beata Tomasz / Sebastian Bąk i Monika Fojtuch
bpk

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
140/140
Liczba przeszkód(Obstacles)
8/5
Liczba skoków(Jumps)
9/6
Dystans (m)
380/260
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu(Time allowed)
66/45 s
Startowało koni
18
Ukończyło koni
18
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


ZO - Paweł Sojecki; ZR - Dorota Marchwicka
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski, H2-042015-1)



WYNIKI
ZO 2** i ZR Eliminacje do MPMK 4,5 i 6 latki

JKS SALIO, 14-16.07.2017
Wydruk: 2017-07-16 17:33:23
9/L
08:00
(2017-07-15)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski, H2-042015-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 9 / L / Dokładności Art 238.1.1
(Competition No: 9 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BERGS-AUG09-61 DM II (95)AmeliaMITMAN (JM.2005)066,72
   KUC / NED / Klacz / 2009 (8) / - / kasztanowata / - / -
   - / Tomasz Mitman
JKS Salio Besiekierz Rudny
1ERYK PONYSPORT (110)MajaMARCHWICKA (JM.2005)060,61
   KUC / POL / Wałach / 2007 (10) / 616013570344907 / gniada / Nico-K / Nandy Man / Eufemia / Pepton
   Barbara Guniewicz / Stanisław Marchwicki
KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
1BERGS-AUG09-61 DM II (95)AmeliaMITMAN (JM.2005)065,33
   KUC / NED / Klacz / 2009 (8) / - / kasztanowata / - / -
   - / Tomasz Mitman
JKS Salio Besiekierz Rudny
1GRACJANA (184)MajaFRIEDMAN (JM.2003)060,30
   Szlachetna Półkrew / POL / Klacz / 2010 (7) / - / siwa / CALIRO / GROTESKA
   Wioletta i Leszek Szymańscy / Alina Zagrodzka Kulczyk
bpk
1CLARABELLA COLE (139)IgnacyORDANIK (JM.2002)056,76
   KWPN / NED / Klacz / 2004 (13) / 5280030410512 / kasztanowata / Nassau / Indoctro / Parysa / Jonker
   - / BVH Sp. z o. o.
St. Rodan Club
1WANTOS (39)JakubZUMSKI (MJ.1998)058,14
   Hanowerska / POL / Wałach / 2001 (16) / - / kara / WELT HIT II / AMERA
   GER / ZUMSKI
WKJ LUBLIN
1KARMELOWY KRÓL (14)PaulinaLEWANDOWSKA (MJ.1996)057,30
   SP / POL / Wałach / 2005 (12) / - / kasztanowata / Love Affair / Kaloe
   Andrzej Herrmann / Paulina Lewandowska
Łódzki Klub Jeździecki
1CADILLAC (38)NadiaSABITOV (J.2001)064,81
   KWPN / NLD / Wałach / 2007 (10) / - / gniada / Verdi / Elous
   K.J. Kiestra / Katarzyna Sabitov
SKJ Virako-Olimpia
1CADILLAC (38)NadiaSABITOV (J.2001)062,38
   KWPN / NLD / Wałach / 2007 (10) / - / gniada / Verdi / Elous
   K.J. Kiestra / Katarzyna Sabitov
SKJ Virako-Olimpia
1AROMAT (97)MajaGUTORSKA (J.2001)049,55
   WLKP / POL / Wałach / 2006 (11) / - / kasztanowata / Helanis / Adina
   - / Mikołaj Bulzacki
SO Łąck
1CIA MALICA (69)GabrielaJANISZEWSKA (JM.2003)064,13
   Holsztynska / DEU / Klacz / 2009 (8) / - / gniada / Caretino / Vivienn IV
   an / Rafał Janiszewski
bpk
1JUTRZENKA (174)JuliaCHMAJ (JM.2002)059,04
   WLKP / POL / Klacz / 2004 (13) / POL007640020404 / ciemnogniada / Winword / Neshad / Justa / Pistolet
   Andrzej Gos / Andrzej Gos
BPK
1E-MAIL (41)IrminaSZYBKA (J.2001)061,87
   SP / POL / Wałach / 2000 (17) / 009590041800 / siwa / Leandro / Emiza
   Janusz Strzechowski / Paweł Strzechowski
KJ Janowice
1AVATAR (46)RóżaWĄGRODZKA (JM.2002)058,58
   SP / POL / Wałach / 2011 (6) / - / siwa / Imequyl / Alameda
   Milena Kowalczyk / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry Warszawa
1EUFRAT (196)AgataBUGAŁA060,62
   SP / POL / Wałach / 2006 (11) / POL009630256806 / ciemnogniada / Dresk / Euterpe
   Stadnina Koni Kalników / Piotr Bugała
BPK
1TIRANA (147)DominikaHESTKOWSKA059,78
   SP / POL / Klacz / 2012 (5) / 616009510343912 / kasztanowata / Quality Time / Quantum / Tinta / Elvis
   SK Nad Wigrami / JKS u Robsonó
JKS u Robsonów
1CORRMAN (159)ZofiaKUBACKA (JM.2004)057,17
   HOL / POL / Wałach / 2007 (10) / DE421000505007 / gniada / Colman / Carthago / N- Kithara / Corrado I
   Wojciech Kasperski / Marta Baczyńska-Nowak
KJ Bachmat Pruszowice
1PODIAVOLA (31)PatrycjaMARKIEWICZ (JM.2003)053,96
   SP / POL / Wałach / 2010 (7) / - / siwa / Condiavolo / Brak
   Rudiger Wassibauer / Rudiger Wassibauer
TKJ Garbówek
1LANDARCO (137)KarolinaPORZUCKOWIAK (J.2000)059,32
   HOL / GER / Wałach / 2010 (7) / DE421000521810 / gniada / Lantino / Landos / Sentenz / Parco
   Paul Sprehe / Aleksandra Porzuckowiak
St. Rodan Club
1MICHAEL KNIGHT (76)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK063,97
   KWPN / GER / Wałach / 2009 (8) / - / gniada / -- / --
   -- / Łukasz Wyszkowski
JKS Salio Besiekierz Rudny
1MICHAEL KNIGHT (76)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK063,48
   KWPN / GER / Wałach / 2009 (8) / - / gniada / -- / --
   -- / Łukasz Wyszkowski
JKS Salio Besiekierz Rudny
1HAPPY BOY M (117) OlgaSOROKINA062,57
   KWPN / NED / Wałach / 2012 (5) / 528003201205110 / kasztanowata / Charisma / / Kalibra / Ulster
   J.H Mittendorff Hoofdweg 149 7782 DE KRIM / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
1H DOMINIQUE V (219)TomaszZELEK060,28
   KWPN / - / Klacz / 2012 (5) / 528003201205326 / c. gn. / Campbell VLD/ Cassini I / Dominique V/ Sam R
   
BPK
1CASSILIANO (182)ZuzannaŻYGOWSKA (MJ.1997)059,76
   SP / POL / Ogier / 2012 (5) / - / gniada / Cassilio / Catrien D
   --- / ---
Klub Jeździecki ARPAV
1SARTOLIAL (103)JagodaNIEWIADOMSKA (J.1999)056,28
   Niem.sport. / POL / Wałach / 2012 (5) / DE410100077612 / kara / Sarto / Samenco K / Sandra / Saccor
   Marek Niewiadomski / Marek Niewiadomski
WKJ Lublin
1NEFFI MK (185)MajaFRIEDMAN (JM.2003)063,80
   SP / POL / Klacz / 2010 (7) / - / siwa / Avero / Nadzieja II
   Marek Kucharski / Marek Kucharski
bpk
1RUDE SUNSHINE (138)IgnacyORDANIK (JM.2002)060,59
   OLD / GER / Klacz / 2005 (12) / DE433330470605 / ciemnogniada / Romanov Blue Hors / Rohdiamant / Fontania / Sevillano
   - / Bartlomiej Ordanik
St. Rodan Club
1CLARABELLA COLE (139)IgnacyORDANIK (JM.2002)057,08
   KWPN / NED / Klacz / 2004 (13) / 5280030410512 / kasztanowata / Nassau / Indoctro / Parysa / Jonker
   - / BVH Sp. z o. o.
St. Rodan Club
1LIMBO (214)MichałTYSZKO059,64
   OS / - / Wałach / 2009 (8) / DE418184070109 / siwa / Livello/ Limbus / Arradora/ Corrado I
   
Tuszyński KJ Garbówek
1CODETIA VDL (223)LauraBARAŃSKA (JM.2004)056,58
   KWPN / - / klacz / 2007 (10) / 528003000712597 / c. gn. / Hold ap Premier/ Narcos II / Godetia/ Jasper
   
St. Agro-Aves Gajewniki
1TORERO (48)RóżaWĄGRODZKA (JM.2002)054,84
   KUC / POL / Ogier / 2008 (9) / POL013640060608 / kasztanowata / Bolero / Life And Liberty / Totu / Domingo
   D. Gronet / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry Warszawa
32STACHATO (142)KatarzynaSTĄŻKA (JM.2002)168,24
   BAYER / DEU / Ogier / 2010 (7) / - / gniada / Stalypso / Georgina
   Gestüt Sprehe / Janusz Stążka
BPK (LUL)
32E-MAIL (41)IrminaSZYBKA (J.2001)167,43
   SP / POL / Wałach / 2000 (17) / 009590041800 / siwa / Leandro / Emiza
   Janusz Strzechowski / Paweł Strzechowski
KJ Janowice
34ERYK PONYSPORT (110)MajaMARCHWICKA (JM.2005)462,00
   KUC / POL / Wałach / 2007 (10) / 616013570344907 / gniada / Nico-K / Nandy Man / Eufemia / Pepton
   Barbara Guniewicz / Stanisław Marchwicki
KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
34CUDUŚ (47)RóżaWĄGRODZKA (JM.2002)457,20
   KUC / POL / Wałach / 2011 (6) / 616013640076211 / gniada / Nando / Nightstar / Chanel / Cyma
   Dominik Gronet / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry Warszawa
34RUDE SUNSHINE (138)IgnacyORDANIK (JM.2002)460,03
   OLD / GER / Klacz / 2005 (12) / DE433330470605 / ciemnogniada / Romanov Blue Hors / Rohdiamant / Fontania / Sevillano
   - / Bartlomiej Ordanik
St. Rodan Club
34WANTOS (39)JakubZUMSKI (MJ.1998)455,89
   Hanowerska / POL / Wałach / 2001 (16) / - / kara / WELT HIT II / AMERA
   GER / ZUMSKI
WKJ LUBLIN
34JUTRZENKA (174)JuliaCHMAJ (JM.2002)461,22
   WLKP / POL / Klacz / 2004 (13) / POL007640020404 / ciemnogniada / Winword / Neshad / Justa / Pistolet
   Andrzej Gos / Andrzej Gos
BPK
34CARAVELLA (156)MartynaMACIĄG (MJ.1998)460,80
   SP / POL / Klacz / 2007 (10) / POL009610190207 / ciemnogniada / Aravel II / Luron / Callie Z / Calvin Z
   Roman Barlik / Arkadiusz Maciąg
KJ Dworek Okuniew
34EUFRAT (196)AgataBUGAŁA464,00
   SP / POL / Wałach / 2006 (11) / POL009630256806 / ciemnogniada / Dresk / Euterpe
   Stadnina Koni Kalników / Piotr Bugała
BPK
34RODEZJA (84)KarolinaŁASZKIEWICZ (JM.2003)459,58
   SP / POL / Klacz / 2005 (12) / 616009680034605 / gniada / Samurai M / Voltaire / Reja / Barbur
   Agnieszka Knap / Joanna Łaszkiewicz
SKJ Salio
34CLAVEL (197)MonikaROZENBERG459,42
   Holsztyńska / GER / Wałach / 2012 (5) / - / siwa / Colbert GTI / P-Chenet
   Hedt Reimer / Monika Rozenberg
Klub Jeździecki Zbrosławice
43CIA MALICA (69)GabrielaJANISZEWSKA (JM.2003)567,15
   Holsztynska / DEU / Klacz / 2009 (8) / - / gniada / Caretino / Vivienn IV
   an / Rafał Janiszewski
bpk
43KUADLINO (112)MateuszLESZCZYŃSKI567,70
   MŁP / POL / Wałach / 2013 (4) / 616006592051313 / gniada / Huzar / Kalina/ First des Termes
   Agnieszka Suchorzewska / Generoforma sp. Z O.O
Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
45RIAMO LE PLUS MERVEILLEUX DANS LE MONDE (50)FranciszekKOWALCZYK (J.2000)673,38
   OLD / GER / Klacz / 2009 (8) / DE418181528809 / kasztanowata / Riamo / Raphael / Lady / Lord Lancer
   Josef Beckfeld / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry Warszawa
45CZESTER (70)IgaTOKARSKA673,18
   WLKP / POL / Wałach / 2011 (6) / 616007610044911 / gniada / Qulester / / Czesna / Sterowiec
   Żaneta Przybył / Iga Tokarska
KJ Bachmat Pruszowice
47CALITICO (221)IgaTOKARSKA879,12
   HAN / - / wałach / 2009 (8) / DE431314900309 / sk. gn. / Calido / Alexa/ Athletico
   
KJ Bachmat Pruszowice
47LIBERADO S (45)MagdalenaRAJPAL859,76
   PKSP / POL / Wałach / 2009 (8) / 616009610127709 / siwa / Liberado / Libertino I / Saga / Fly High
   Rafał Skorupka / Magdalena Rajpal
KJ Arabika Łódź
47LORD BIJOU (203)EwaMIROSŁAW863,80
   SP / POL / Ogier / 2013 (4) / 616009540054313 / kasztanowata / Bijou Be / Balou Du Rouet / Love Lady / Chestre
   Leszek Kośnik / Ewa Mirosław
WKJ Lublin
50KARMELOWY KRÓL (14)PaulinaLEWANDOWSKA (MJ.1996)1087,79
   SP / POL / Wałach / 2005 (12) / - / kasztanowata / Love Affair / Kaloe
   Andrzej Herrmann / Paulina Lewandowska
Łódzki Klub Jeździecki
50STACHATO (142)KatarzynaSTĄŻKA (JM.2002)1072,80
   BAYER / DEU / Ogier / 2010 (7) / - / gniada / Stalypso / Georgina
   Gestüt Sprehe / Janusz Stążka
BPK (LUL)
52DIANTHA HBC (3)MatyldaMALEPSZY (JM.2003)1281,96
   KWPN / NED / Klacz / 2008 (9) / 528003000808110 / kara / Canturano / Canturo / Zuliantha Fortuna / Quasimodo Z
   HBC Stal / Bogna Sąsiadek i Łukasz Wasilewski
KJ Agro-Handel Śrem
53PIPPI (208)PaulinaBURDYKA1384,03
   HAN / GER / Klacz / 2011 (6) / DE431318501211 / kara / Perigueux / / A Lafayette / Perpignon
   Bernhard i Britta Nordbeck / Paulina Burdyka
KJ Bachmat Pruszowice
54LIMBO (214)MichałTYSZKO1660,40
   OS / - / Wałach / 2009 (8) / DE418184070109 / siwa / Livello/ Limbus / Arradora/ Corrado I
   
Tuszyński KJ Garbówek
55CLAVEL (197)MonikaROZENBERG1783,01
   Holsztyńska / GER / Wałach / 2012 (5) / - / siwa / Colbert GTI / P-Chenet
   Hedt Reimer / Monika Rozenberg
Klub Jeździecki Zbrosławice
56PRZEDŚWIT BARAŻ (11)JoannaBANATKIEWICZ (J.2001)2465,08
   SP / POL / Ogier / 2010 (7) / 616009630079610 / ciemnogniada / Dresk / Przedświt XII-4 / Beta / Leandro
   SK Kalników / Agnieszka Banatkiewicz
JKS Dako-Galant Skibno
 PRZEDŚWIT BARAŻ (11)JoannaBANATKIEWICZ (J.2001) ELI
   SP / POL / Ogier / 2010 (7) / 616009630079610 / ciemnogniada / Dresk / Przedświt XII-4 / Beta / Leandro
   SK Kalników / Agnieszka Banatkiewicz
JKS Dako-Galant Skibno

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
67 s
Startowało koni
57
Ukończyło koni
56
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


ZO - Paweł Sojecki; ZR - Dorota Marchwicka
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski, H2-042015-1)



WYNIKI
ZO 2** i ZR Eliminacje do MPMK 4,5 i 6 latki

JKS SALIO, 14-16.07.2017
Wydruk: 2017-07-16 17:33:25
10/L
10:20
(2017-07-15)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski, H2-042015-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 10 / L / Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 4 latki
(Competition No: 10 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ESTERKA (128)MagdalenaPRASEK8,376,95
   SP / POL / Klacz / 2013 (4) / 616009510252613 / kasztanowata / Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II / Estella / Luron
   SK Nad Wigrami / Magdalena Prasek
St. Rodan Club
2ICE AGE H (59)ŁukaszAPPEL8,173,65
   KWPN / NED / Ogier / 2013 (4) / 528003201307315 / ciemnogniada / Kannan / Voltaire / Maya X / Contender
   D.W.J. Hoefnagel / Wanda Szmyt
Dom Koni Lazar
3TRACJA (166)JakubJARECKI8,078,04
   SP / POL / Klacz / 2013 (4) / 616009510253413 / gniada / SPARTACUS / T CHICATORA/ Triple
   STADNINA KONI NAD WIGRAMI / STADNINA KONI NAD WIGRAMI
KS Nad Wigrami Mikołajewo
3GASKONIA (127)MagdalenaPRASEK8,081,58
   SP / POL / Klacz / 2013 (4) / 616009510253813 / gniada / Spartacus / Stakkato / Gafa / Faust Z
   SK Nad Wigrami / Magdalena Prasek
St. Rodan Club
5INTURIDO (192)MagdaKAMIŃSKA7,980,70
   KWPN / NED / Ogier / 2013 (4) / 528003201305488 / gniada / Zambesi / Bailey/ Verdi
   A.J. MULDERIJE / Spendel Piotr
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
6BOLGHERI ZK (121) AndreiSHALOHIN7,878,28
   SP / POL / Wałach / 2013 (4) / 616009590014513 / siwa / Nice Boy / / Bryza / Palant
   Zbigniew Kruk / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
6IOWA (122) AndreiSHALOHIN7,879,75
   KWPN / NED / Ogier / 2013 (4) / 528003201303545 / kasztanowata / Zavall VDL / / Dersina / Indoctro
   J. F. Abbring Onneresweg 2 9755 Onnen / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
8LARUM (165)JakubJARECKI7,680,05
   SP / POL / Wałach / 2013 (4) / 616009510254013 / gniada / Biscayo / Contendro I / La Coruna / Corland
   SK Nad Wigrami / SK Nad Wigrami
KS Nad Wigrami Mikołajewo
9ANTYLYA (107)AleksandraCHOTNICKA7,580,71
   MŁP / POL / Klacz / 2013 (4) / 616006580220913 / kasztanowata / Szkrab / Arcus / Akustyka / Jung
   Aleksander Łój / Adrian Boczkowski
St. KS Chojnów
10KUADLINO (112)MateuszLESZCZYŃSKI7,076,25
   MŁP / POL / Wałach / 2013 (4) / 616006592051313 / gniada / Huzar / Kalina/ First des Termes
   Agnieszka Suchorzewska / Generoforma sp. Z O.O
Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
11NURMI (102)JagodaNIEWIADOMSKA (J.1999)6,777,52
   SP / POL / Wałach / 2013 (4) / 616009640011913 / gniada / Chacco-Fly / Nutella/ Taunus
   Stadnina Koni Nowielice / Marek Niewiadomski
WKJ Lublin
12ISCO (123) AndreiSHALOHIN6,575,73
   KWPN / NED / Ogier / 2013 (4) / 528003201307642 / gniada / Qvasimodo VD Molendreef / / Nalve / Burgraff
   H.G Mosman-Rohe Haaksbergerstraat 843A 7548 PB Enschede / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
13LORD BIJOU (203)EwaMIROSŁAW6,481,35
   SP / POL / Ogier / 2013 (4) / 616009540054313 / kasztanowata / Bijou Be / Balou Du Rouet / Love Lady / Chestre
   Leszek Kośnik / Ewa Mirosław
WKJ Lublin
14ILLOUCHIN NH (118) OlgaSOROKINA6,175,26
   KWPN / NED / Klacz / 2013 (4) / 528003201309487 / ciemnogniada / Zapatero VDL / / Tereedom VDL / Baloubet
   J. Scott / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
15EPOPEJA (167)JakubJARECKI5,199,85
   SP / POL / Klacz / 2013 (4) / 616009510253113 / kasztanowata / Quasimodo Van De Molendreef / Heartbreaker / Erynia / Palegro
   SK Nad Wigrami / SK Nad WIgrami
KS Nad Wigrami Mikołajewo
16URANOS K (145)PaulinaZELISZEWSKA4,5103,04
   SP / POL / Ogier / 2013 (4) / 616009580392013 / ciemnogniada / Corleolord L / Urabelle/ Germus R
   Krzysztof Ciechoński / Krzysztof Ciechoński
WKJ Lublin
17SUNRISE M (193)MagdaKAMIŃSKA0,2121,19
   SP / POL / Ogier / 2013 (4) / 616009690055013 / siwa / Cassilio / Soleil M/ So in Love
   SK Moszna / Henryk Polednia
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
 JOY OF KILIAN (175)JuliaREGUCKA (J.2001) ELI
   SP / POL / Klacz / 2013 (4) / 616009600152013 / kara / Kilian 38 / Jemioła/ Marino
   Karolina Ferenstein / Julia Regucka
KS Nad Wigrami Sp z o.o.

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
12
Dystans (m)
490
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
84 s
Startowało koni
18
Ukończyło koni
17
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


ZO - Paweł Sojecki; ZR - Dorota Marchwicka
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski, H2-042015-1)



WYNIKI
ZO 2** i ZR Eliminacje do MPMK 4,5 i 6 latki

JKS SALIO, 14-16.07.2017
Wydruk: 2017-07-16 17:33:26
11/P
11:40
(2017-07-15)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski, H2-042015-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 11 / P / Zwykły Art 238.2.1
(Competition No: 11 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ESCARDO (7)SebastianBĄK051,92200 PLN
   MŁP / POL / Wałach / 2011 (6) / 616 006 59 01491 11 / gniada / Jurand / Essa
   Kamila Kustosik / Kamila Kustosik
bpk
2SONICA (148)DominikaHESTKOWSKA052,98100 PLN
   SP / POL / Klacz / 2009 (8) / 616009660894009 / gniada / D'Cin Cin PG / Calderon / Sonata / Roland
   Remigiusz Makowski / Robert Hestkowski
JKS u Robsonów
3JONATAN (198)GrzegorzPSIUK055,3250 PLN
   Małopolska / POL / Wałach / 2010 (7) / 616006590215810 / siwa / Ramzes / Julita / Divisor
   Polska / MJT
Sobieski Jumping Team Gdańsk
4SARTOLIAL (103)JagodaNIEWIADOMSKA (J.1999)056,1450 PLN
   Niem.sport. / POL / Wałach / 2012 (5) / DE410100077612 / kara / Sarto / Samenco K / Sandra / Saccor
   Marek Niewiadomski / Marek Niewiadomski
WKJ Lublin
5BALOU DEJA VU (100)SzymonWEREMCZUK (J.2000)056,3025 PLN
   HAN / GER / Klacz / 2010 (7) / DE431310662310 / gniada / Sir Shutterfly / Silvio I / Francide / Baloubet Du Rouet
   Gestut Lewitz / Andrzej Weremczuk
WKJ Lublin
6CARLA 117 (140)MagdalenaPRASEK057,2725 PLN
   HOL / GER / Klacz / 2005 (12) / DE421000332405 / siwa / Colman / Carthago / Ozona / Exorbitant
   - / Bartłomiej Ordanik
St. Rodan Club
7LANDARCO (137)KarolinaPORZUCKOWIAK (J.2000)061,2425 PLN
   HOL / GER / Wałach / 2010 (7) / DE421000521810 / gniada / Lantino / Landos / Sentenz / Parco
   Paul Sprehe / Aleksandra Porzuckowiak
St. Rodan Club
8D-A DIAMANTE (10)DiegoACOSTA061,7125 PLN
   Oldenburska / GER / Wałach / 2008 (9) / DE418180116408 / kara / Canturo / Dewina
   Maresi Lange / Diego Acosta
Brak
9GOLDDIGGER GR (2)BognaSĄSIADEK061,93
   KWPN / NED / Wałach / 2011 (6) / 528003201105112 / gniada / Tinka's Boy / Zuidpool / Zandgirl G / A Hold Up Premier
   - / Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
KJ Canex Dog Przybyszewo
10LIBERADO S (45)MagdalenaRAJPAL063,39
   PKSP / POL / Wałach / 2009 (8) / 616009610127709 / siwa / Liberado / Libertino I / Saga / Fly High
   Rafał Skorupka / Magdalena Rajpal
KJ Arabika Łódź
11CHAMPAGNE DE TALMA (200)GrzegorzPSIUK065,37
   S.F. / FRA / Wałach / 2012 (5) / 250001122374325 / gniada / Canturo / Quinta De Pivoine / Calvaro
   M. Jaques Bonne / Makrum Jumping Team
Sobieski Jumping Team Gdańsk
12RAVEL (158)KingaDASZCZYK (MJ.1996)065,58
   SP / POL / Klacz / 2008 (9) / - / kasztanowata / Aravel II / Rosalia
   Krzysztof Kulik / Krzysztof Kulik
Klub Jeździecki Jantar Stryków
13CHUCK-CHIN L. E. (149)DominikaHESTKOWSKA066,13
   KWPN / NED / Wałach / 2007 (10) / 528003000704635 / gniada / Chiquitin La Silla / Chin Chin / Pia Sophie / Silbersee
   - / Błażej Gilla
JKS u Robsonów
14CODETIA VDL (223)LauraBARAŃSKA (JM.2004)066,84
   KWPN / - / klacz / 2007 (10) / 528003000712597 / c. gn. / Hold ap Premier/ Narcos II / Godetia/ Jasper
   
St. Agro-Aves Gajewniki
15ROSA GP Z (195)ZofiaKULISZEWSKA (J.1999)066,93
   Z / BEL / Klacz / 2010 (7) / 056015Z55775410 / gniada / Royal Vinckenburgh / Burggraaf / C.Grupo Prom Maria Z / Canaye
   Hernandez Alfredo BEL / Joanna Kuliszewska
BPK (MAZ)
16H DOMINIQUE V (219)TomaszZELEK067,62
   KWPN / - / Klacz / 2012 (5) / 528003201205326 / c. gn. / Campbell VLD/ Cassini I / Dominique V/ Sam R
   
BPK
17CHOUETTE Z (154)DamianRYTYCH067,88
   ZANG / POL / Klacz / 2010 (7) / 056015Z55706810 / ciemnogniada / Casado V't Gelutt Z / Cadence Van't Gelutt Z / Quartz Van't Hulsbos / Latano I
   J. Melchior / Roman Jagieliński
Bogusławicki KJ
18GWINEA BISSAU (224)DamianRYTYCH068,61
   SP / POL / Klacz / 2007 (10) / 616009580872907 / kara / Carenzo / Calido I / Georgina / Grannus
   Lech Adamowicz / Roman Jagieliński
Bogusławicki KJ
19GOLD CHAMPION (43)EmiliaROMANEK (J.1999)068,63
   SP / POL / Wałach / 2009 (8) / 616009690172109 / gniada / Candiavolo / Cantus / Gerida / Grandeur
   Rudiger Wassibauer / Mariusz Romanek
WKJ Lublin
20RODEZJA (84)KarolinaŁASZKIEWICZ (JM.2003)068,97
   SP / POL / Klacz / 2005 (12) / 616009680034605 / gniada / Samurai M / Voltaire / Reja / Barbur
   Agnieszka Knap / Joanna Łaszkiewicz
SKJ Salio
21TAHIRA ANGEL (89)KatarzynaUCHWAT069,51
   AES / GER / Klacz / 2012 (5) / 826002120024645 / siwa / Chapman ET / Douglas / Qinara / Quidams Rubin
   GBR / Sławomir Uchwat i Agrosad Sp. j.
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
22DIANTHA HBC (3)MatyldaMALEPSZY (JM.2003)070,46
   KWPN / NED / Klacz / 2008 (9) / 528003000808110 / kara / Canturano / Canturo / Zuliantha Fortuna / Quasimodo Z
   HBC Stal / Bogna Sąsiadek i Łukasz Wasilewski
KJ Agro-Handel Śrem
23PIPPI (208)PaulinaBURDYKA172,29
   HAN / GER / Klacz / 2011 (6) / DE431318501211 / kara / Perigueux / / A Lafayette / Perpignon
   Bernhard i Britta Nordbeck / Paulina Burdyka
KJ Bachmat Pruszowice
24DON CORELLI P (85)KarolinaŁASZKIEWICZ (JM.2003)173,27
   SP / POL / Wałach / 2007 (10) / POL009610207007 / siwa / Correro / Claudio / Dunka / Davidoff
   Witold Polowczyk / Joanna Łaszkiewicz
SKJ Salio
25PEGAS (126)MarcelinaMATYSZCZAK (MJ.1996)173,40
   Ukr. Wierzch. / UKR / Wałach / 2001 (16) / 616014630196401 / kasztanowata / Glamur / / Professia /
   - / Magdalena Matyszczak
KJ Dworek
26ERINA (222)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK448,00
   KWPN / NED / Klacz / 2009 (8) / 528003200903752 / gniada / Van Gogh / Numero Uno / Sarina / Furore
   R .A. Wassenaar / Łukasz Wyszkowski
JKS Salio Besiekierz Rudny
27BIZU BIZU (63)PawełSTRZECHOWSKI452,83
   SP / POL / Klacz / 2008 (9) / - / - / Nobody / Bretania
   Paweł Strzechowski / Paweł Strzechowski
JKS Salio
28DIGISPORT CAMILLE DE DIAMANT (183)SebastianBĄK453,24
   Hosztyńska / POL / Wałach / 2009 (8) / - / gniada / Clarimo / Uthlande
   Roerden Zg Kirsten, Olaf / Daniel Winnicki
bpk
29GRACJANA (184)MajaFRIEDMAN (JM.2003)455,28
   Szlachetna Półkrew / POL / Klacz / 2010 (7) / - / siwa / CALIRO / GROTESKA
   Wioletta i Leszek Szymańscy / Alina Zagrodzka Kulczyk
bpk
30SCYTIA (82)KlaraKOZIOŁ (JM.2005)455,78
   SP / POL / Klacz / 2009 (8) / 616009530299009 / siwa / Caliro / / Sukcesja / Drawid
   Mieczysław Chomiak / Emilia Olczak-Kozioł
Tuszyński KJ Garbówek
31ALCES (116)WiktoriaMATUSIAK (J.2000)462,85
   MŁP / POL / Wałach / 2002 (15) / POL006550033602 / gniada / Bolivar / Rahman / Awia / Fedrus
   Bogusław Dąbrowski / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
32DROBINKA (129)MagdalenaPRASEK465,47
   SP / POL / Klacz / 2012 (5) / 616009510343712 / gniada / Quadimodo Van De Molendreef / Heartbreaker / V Danneline / Vigaro
   KS Nad Wigrami / Magdalena Prasek
St. Rodan Club
33CORRMAN (159)ZofiaKUBACKA (JM.2004)466,09
   HOL / POL / Wałach / 2007 (10) / DE421000505007 / gniada / Colman / Carthago / N- Kithara / Corrado I
   Wojciech Kasperski / Marta Baczyńska-Nowak
KJ Bachmat Pruszowice
34ZINA (64)EwaSTRZECHOWSKA466,78
   SP / POL / Klacz / 2002 (15) / - / ciemnogniada / Kaliniec / Zyrikana
   Paweł Strzechowski / Ewa Strzechowska
JKS Salio
35PODIAVOLA (31)PatrycjaMARKIEWICZ (JM.2003)467,21
   SP / POL / Wałach / 2010 (7) / - / siwa / Condiavolo / Brak
   Rudiger Wassibauer / Rudiger Wassibauer
TKJ Garbówek
36DAKOTA (80)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK467,97
   KWPN / NLD / Wałach / 2008 (9) / 528003000808119 / siwa / Zurich / Irma Donna
   J.W.& A.P. Jurrius / Łukasz Wyszkowski
JKS Salio Besiekierz Rudny
37CZESTER (70)IgaTOKARSKA468,46
   WLKP / POL / Wałach / 2011 (6) / 616007610044911 / gniada / Qulester / / Czesna / Sterowiec
   Żaneta Przybył / Iga Tokarska
KJ Bachmat Pruszowice
38RIAMO LE PLUS MERVEILLEUX DANS LE MONDE (50)FranciszekKOWALCZYK (J.2000)468,55
   OLD / GER / Klacz / 2009 (8) / DE418181528809 / kasztanowata / Riamo / Raphael / Lady / Lord Lancer
   Josef Beckfeld / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry Warszawa
39DELEKTA (13)KajaMITMAN (JM.2003)468,96
   SP / POL / Klacz / 2006 (11) / - / kasztanowata / Talent / Delicja
   Agnieszka Jabłońska / Aleksandra Marchwińska-Mitman
JKS Salio Besiekierz Rudny
40PANQUIDAM (32)ŁukaszAPPEL469,05
   SP / POL / Ogier / 2012 (5) / - / gniada / Quite Donaldson / Panja
   Sosnowski Adam / Sosnowski Adam
Dom Koni Lazar
41PAXTON 2 (61)AdamGRYGIEL572,98
   Westwalska / GER / Wałach / 2002 (15) / DE441410795702 / ciemnogniada / Potsdam / Piccolina
   Josef Langenstroth / Joanna Przybyła
BPK
42LAVITA - L (109)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA781,58
   SP / POL / Klacz / 2010 (7) / - / gniada / Alvarez 17 / Lawa
   Liberski Jan / Liberski Jan
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
43FELLOW (23)MichałTYSZKO855,24
   KWPN / NED / Wałach / 2010 (7) / 528003201012131 / gniada / Gentle-S D'09 / / Cornelia / Unaniem
   - / A. Mościcka
Tuszyński KJ Garbówek
44ENRICO (36)AleksandraZARĘBA (JM.2004)866,75
   KWPN / POL / Wałach / 2009 (8) / 528003200911549 / kasztanowata / Veneur / Indoctro / Lydwien / Casanova
   - / Aleksandra Zaręba
KJ SO Łąck
45HAPPY BOY M (117) OlgaSOROKINA870,11
   KWPN / NED / Wałach / 2012 (5) / 528003201205110 / kasztanowata / Charisma / / Kalibra / Ulster
   J.H Mittendorff Hoofdweg 149 7782 DE KRIM / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
46NEFFI MK (185)MajaFRIEDMAN (JM.2003)974,63
   SP / POL / Klacz / 2010 (7) / - / siwa / Avero / Nadzieja II
   Marek Kucharski / Marek Kucharski
bpk
47EL CAPONE (190)SebastianBĄK988,40
   KWPN / POL / Ogier / 2009 (8) / - / gniada / Heartbreaker / Winning Girl
   Tina Mc Dermott / Sebastian Bąk, Tina Mc Dermott
bpk
48CARAVELLA (156)MartynaMACIĄG (MJ.1998)1790,45
   SP / POL / Klacz / 2007 (10) / POL009610190207 / ciemnogniada / Aravel II / Luron / Callie Z / Calvin Z
   Roman Barlik / Arkadiusz Maciąg
KJ Dworek Okuniew
49AKORD (155)PaulaGRZESIEK (J.2000)1895,03
   SP / POL / Wałach / 2010 (7) / 616009590142410 / kasztanowata / Imequyl / Luron / Armenia / Ever For Pleasure
   Krzysztof Kluzowski / Beata Grzesiek
Tuszyński KJ Garbówek
50CALITICO (221)IgaTOKARSKA2086,65
   HAN / - / wałach / 2009 (8) / DE431314900309 / sk. gn. / Calido / Alexa/ Athletico
   
KJ Bachmat Pruszowice
 AVATAR (46)RóżaWĄGRODZKA (JM.2002) ELI
   SP / POL / Wałach / 2011 (6) / - / siwa / Imequyl / Alameda
   Milena Kowalczyk / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry Warszawa
 TIRANA (147)DominikaHESTKOWSKA ELI
   SP / POL / Klacz / 2012 (5) / 616009510343912 / kasztanowata / Quality Time / Quantum / Tinta / Elvis
   SK Nad Wigrami / JKS u Robsonó
JKS u Robsonów

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
110
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
11
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
72 s
Startowało koni
52
Ukończyło koni
50
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


ZO - Paweł Sojecki; ZR - Dorota Marchwicka
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski, H2-042015-1)



WYNIKI
ZO 2** i ZR Eliminacje do MPMK 4,5 i 6 latki

JKS SALIO, 14-16.07.2017
Wydruk: 2017-07-16 17:33:28
12/P1
13:45
(2017-07-15)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski, H2-042015-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 12 / P1 / Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 5 latki
(Competition No: 12 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CASSARIO (134)KrzysztofPRASEK8,369,48
   Niem. Sport. / POL / Wałach / 2012 (5) / DE456570196812 / kasztanowata / Casskeni II / Cassini II / Cyganka / Elliot
   SK Bielin / Bartłomiej Ordanik
St. Rodan Club
2CASARIO DE SORE Z (201)GrzegorzPSIUK8,169,03
   Zanger / GER / Wałach / 2012 (5) / 25000112771396 / ciemnogniada / Casario II / Normandie I/ Contender
   Niemcy / Makrum Jumping Team
Sobieski Jumping Team Gdańsk
3TAHIRA ANGEL (89)KatarzynaUCHWAT7.969,33
   AES / GER / Klacz / 2012 (5) / 826002120024645 / siwa / Chapman ET / Douglas / Qinara / Quidams Rubin
   GBR / Sławomir Uchwat i Agrosad Sp. j.
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
4VERONA (168)KrzysztofWIERZBICKI7,869,31
   SP / POL / Klacz / 2012 (5) / 616009510343512 / gniada / Quasimodo Van De Molendreef / Heartbreaker / V Diaverdo / Verdi
   SK Nad Wigrami / SK Nad Wigrami
KS Nad Wigrami Mikołajewo
5DROBINKA (129)MagdalenaPRASEK7,369,07
   SP / POL / Klacz / 2012 (5) / 616009510343712 / gniada / Quadimodo Van De Molendreef / Heartbreaker / V Danneline / Vigaro
   KS Nad Wigrami / Magdalena Prasek
St. Rodan Club
6HOPPER (51)FranciszekKOWALCZYK (J.2000)5,387,26
   KWPN / NED / Ogier / 2012 (5) / 528003201206972 / gniada / Carrera / Larino / Assivona / Numero Uno
   Heemskerk / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry Warszawa

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
115
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
12
Dystans (m)
470
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
81 s
Startowało koni
6
Ukończyło koni
6
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


ZO - Paweł Sojecki; ZR - Dorota Marchwicka
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski, H2-042015-1)



WYNIKI
ZO 2** i ZR Eliminacje do MPMK 4,5 i 6 latki

JKS SALIO, 14-16.07.2017
Wydruk: 2017-07-16 17:33:28
13/N1
14:15
(2017-07-15)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski, H2-042015-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 13 / N1 / Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 6 latki
(Competition No: 13 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CONTI DU ROUET (133)KrzysztofPRASEK8,171,99
   OLD / GER / Klacz / 2011 (6) / DE418180142511 / gniada / Conthargos / Converter / Annetti / Balou Du Rouet
   Gestuet Lewitz / Krzysztof Ludwiczak
St. Rodan Club
2NEWTON JP Z (105)LisaCHRZANOWSKI (MJ.1996)7,873,12
   ZANG / BEL / Ogier / 2011 (6) / 056015Z55612011 / siwa / Nabab De Reve / Quidam De Revel / Piminisou / Popcorn
   Johnny Poelmans / Monika Chrzanowski
JKS DIM Sp. z o. o.
3LAMPEDUSA (215)JakubJARECKI7,674,72
   SP / - / Klacz / 2011 (6) / 616009510353511 / gniada / Spartacus/ Galina / Lansada/ Lancer III
   Eco-Abi Ewa Fabińska / KS Nad Wigrami
KS Nad Wigrami Mikołajewo
4ARAFAT (202)GrzegorzPSIUK7,368,49
   SP / POL / Wałach / 2011 (6) / 616007610116011 / kasztanowata / Turbud Quirinus / Arabeska / Czynel
   SK Racot / Grzegorz Psiuk
Sobieski Jumping Team Gdańsk
4F. ARMANI Z (106)LisaCHRZANOWSKI (MJ.1996)7,376,11
   Z / BEL / Ogier / 2011 (6) / 056015Z55829511 / gniada / Fierro Hof Ter Zeedijke / Non Stop / Unda v/h Goolder / Quidam De Revel
   Freddy Coninx / Monika Chrzanowski
JKS DIM Sp. z o. o.
6C BAS (216)KrzysztofWIERZBICKI7,267,36
   SP / POL / Wałach / 2011 (6) / 61600510354011 / gniada / Spartacus / Galina / Catillia / Eurocommerce Berlin
   SK Nad Wigrami / SK Nad Wigrami
KS Nad Wigrami Mikołajewo
7CRISTIANO (194)GrzegorzPSIUK5,384,80
   SP / POL / Wałach / 2011 (6) / 616009670022711 / siwa / Falbrus / Cecile / Carlos DZ
   Polska / Grzegorz Psiuk
Sobieski Jumping Team Gdańsk

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
125
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
12
Dystans (m)
470
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
81 s
Startowało koni
7
Ukończyło koni
7
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


ZO - Paweł Sojecki; ZR - Dorota Marchwicka
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski, H2-042015-1)



WYNIKI
ZO 2** i ZR Eliminacje do MPMK 4,5 i 6 latki

JKS SALIO, 14-16.07.2017
Wydruk: 2017-07-16 17:33:29
14/N
15:00
(2017-07-15)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski, H2-042015-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 14 / N / Zwykły Art 238.2.1
(Competition No: 14 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1JONATAN (198)GrzegorzPSIUK049,43250 PLN
   Małopolska / POL / Wałach / 2010 (7) / 616006590215810 / siwa / Ramzes / Julita / Divisor
   Polska / MJT
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2NEVER MIND 22 (136)KarolinaPORZUCKOWIAK (J.2000)050,56150 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2004 (13) / 5280030412585 / gniada / Numero Uno / Libero H / Chantana / Legaat
   Bolscher / Aleksandra Porzuckowiak
St. Rodan Club
3NEUCHATEL Z (218)ŁukaszAPPEL051,12100 PLN
   Z / - / Ogier / 2012 (5) / 056015Z55664112 / gn. / Nonstop/ Darco / Tresiena/ Goodtimes
   
Dom Koni Lazar
4DONAT (143)JuliaBURNOS (J.2001)053,03100 PLN
   SP / POL / Wałach / 2007 (10) / 009540174307 / kasztanowata / Sprint / Trawant / Dąbrówka / Romualdo
   Leszek Pilarski / Julia Burnos
JKS Salio Besiekierz Rudny
5D-A DIAMANTE (10)DiegoACOSTA053,0850 PLN
   Oldenburska / GER / Wałach / 2008 (9) / DE418180116408 / kara / Canturo / Dewina
   Maresi Lange / Diego Acosta
Brak
6CARLA 117 (140)MagdalenaPRASEK053,5150 PLN
   HOL / GER / Klacz / 2005 (12) / DE421000332405 / siwa / Colman / Carthago / Ozona / Exorbitant
   - / Bartłomiej Ordanik
St. Rodan Club
7GRAVIN (199)GrzegorzPSIUK053,9050 PLN
   KWPN / GER / Klacz / 2011 (6) / 528003201104316 / gniada / Zapatero VDL/ Chin Chin / Hannelove/ Kaiserstern
   Niemcy / Makrum Jumping Team
Sobieski Jumping Team Gdańsk
8C BAS (216)KrzysztofWIERZBICKI054,4550 PLN
   SP / POL / Wałach / 2011 (6) / 61600510354011 / gniada / Spartacus / Galina / Catillia / Eurocommerce Berlin
   SK Nad Wigrami / SK Nad Wigrami
KS Nad Wigrami Mikołajewo
9SCYTIA (82)KlaraKOZIOŁ (JM.2005)056,80
   SP / POL / Klacz / 2009 (8) / 616009530299009 / siwa / Caliro / / Sukcesja / Drawid
   Mieczysław Chomiak / Emilia Olczak-Kozioł
Tuszyński KJ Garbówek
10QUICKLY RC (209)JagodaWSZĘDYBYŁ (J.2000)058,17
   KWPN / NED / Wałach / 2011 (6) / 528008110068111 / kasztanowata / Quinto HBC / Quidam De Revel / Uitrolien "C" / Nabuur
   - / Jagoda Wszędybył
KJ Bachmat Pruszowice
11VALENZIA (83)NataliaPAKOSZ (MJ.1998)059,19
   HAN / POL / Klacz / 2011 (6) / DE431318310611 / kara / Now Or Never / Voltaire / Cha Cha / Calido
   Roman Roszkiewicz / Natalia Pakosz
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
12BALOU DEJA VU (100)SzymonWEREMCZUK (J.2000)060,79
   HAN / GER / Klacz / 2010 (7) / DE431310662310 / gniada / Sir Shutterfly / Silvio I / Francide / Baloubet Du Rouet
   Gestut Lewitz / Andrzej Weremczuk
WKJ Lublin
13SZAFIR "M" (111)MajaMARCHWICKA (JM.2005)061,51
   SP / POL / Wałach / 2006 (11) / - / gniada / SO IN LOVE / SELENE "M"
   SK Moszna / Jacek Bogalecki
KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
14SCARLET (130)KrzysztofPRASEK063,56
   HAN / GER / Klacz / 2010 (7) / DE431312302410 / kara / Stakkato / Spartan / El-Vita / El Bundy
   - / Krzysztof Ludwiczak
St. Rodan Club
15GWINEA BISSAU (224)DamianRYTYCH063,79
   SP / POL / Klacz / 2007 (10) / 616009580872907 / kara / Carenzo / Calido I / Georgina / Grannus
   Lech Adamowicz / Roman Jagieliński
Bogusławicki KJ
16CHAMPAGNE DE TALMA (200)GrzegorzPSIUK063,80
   S.F. / FRA / Wałach / 2012 (5) / 250001122374325 / gniada / Canturo / Quinta De Pivoine / Calvaro
   M. Jaques Bonne / Makrum Jumping Team
Sobieski Jumping Team Gdańsk
17JARDE-LAND (157)KingaDASZCZYK (MJ.1996)065,08
   WLKP / POL / Klacz / 2007 (10) / POL007590188507 / ciemnogniada / Landjonker S / Jaxa
   Krzysztof Zdun / Agnieszka Leśniak
Klub Jeździecki Jantar Stryków
18UNGARO DE LA POMME (162)EwaWIKALIŃSKA (JM.2002)066,81
   SF / FRA / Wałach / 2008 (9) / - / gniada / Crown Z / Nais De La Pomme/ Darco
   M. Geert Baerstoen, Le Pin (FRA) / M. Jean-Christophe Lecorneur
BPK (MAZ)
19EL CAPONE (190)SebastianBĄK067,55
   KWPN / POL / Ogier / 2009 (8) / - / gniada / Heartbreaker / Winning Girl
   Tina Mc Dermott / Sebastian Bąk, Tina Mc Dermott
bpk
20GOLDDIGGER GR (2)BognaSĄSIADEK452,75
   KWPN / NED / Wałach / 2011 (6) / 528003201105112 / gniada / Tinka's Boy / Zuidpool / Zandgirl G / A Hold Up Premier
   - / Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
KJ Canex Dog Przybyszewo
21SONICA (148)DominikaHESTKOWSKA456,89
   SP / POL / Klacz / 2009 (8) / 616009660894009 / gniada / D'Cin Cin PG / Calderon / Sonata / Roland
   Remigiusz Makowski / Robert Hestkowski
JKS u Robsonów
22DIGISPORT CAMILLE DE DIAMANT (183)SebastianBĄK457,25
   Hosztyńska / POL / Wałach / 2009 (8) / - / gniada / Clarimo / Uthlande
   Roerden Zg Kirsten, Olaf / Daniel Winnicki
bpk
23LAVITA - L (109)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA458,86
   SP / POL / Klacz / 2010 (7) / - / gniada / Alvarez 17 / Lawa
   Liberski Jan / Liberski Jan
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
24GIMMICK FIELD (79)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK459,18
   KWPN / NED / Wałach / 2011 (6) / 528003201105821 / siwa / Zirocco Blue VDL / / Rikina-Field / Ahorn
   - / Łukasz Wyszkowski
JKS Salio Besiekierz Rudny
25FELLOW (23)MichałTYSZKO460,39
   KWPN / NED / Wałach / 2010 (7) / 528003201012131 / gniada / Gentle-S D'09 / / Cornelia / Unaniem
   - / A. Mościcka
Tuszyński KJ Garbówek
26BEL DE JOUR (30)MichałTYSZKO460,67
   SP / POL / Klacz / 2009 (8) / 616009690142810 / gniada / Candiavolo / Cantus / Bellinda / Wellington
   Rudiger Wassibauer / Rudiger Wassibauer
Tuszyński KJ Garbówek
27CHOUETTE Z (154)DamianRYTYCH466,06
   ZANG / POL / Klacz / 2010 (7) / 056015Z55706810 / ciemnogniada / Casado V't Gelutt Z / Cadence Van't Gelutt Z / Quartz Van't Hulsbos / Latano I
   J. Melchior / Roman Jagieliński
Bogusławicki KJ
28ZINA (64)EwaSTRZECHOWSKA778,87
   SP / POL / Klacz / 2002 (15) / - / ciemnogniada / Kaliniec / Zyrikana
   Paweł Strzechowski / Ewa Strzechowska
JKS Salio
29BIZU BIZU (63)PawełSTRZECHOWSKI858,46
   SP / POL / Klacz / 2008 (9) / - / - / Nobody / Bretania
   Paweł Strzechowski / Paweł Strzechowski
JKS Salio
30ESCARDO (7)SebastianBĄK1251,99
   MŁP / POL / Wałach / 2011 (6) / 616 006 59 01491 11 / gniada / Jurand / Essa
   Kamila Kustosik / Kamila Kustosik
bpk
31CHUCK-CHIN L. E. (149)DominikaHESTKOWSKA1580,45
   KWPN / NED / Wałach / 2007 (10) / 528003000704635 / gniada / Chiquitin La Silla / Chin Chin / Pia Sophie / Silbersee
   - / Błażej Gilla
JKS u Robsonów
32MALAQUIDA (210)MonikaJENDRO (J.1999)1788,87
   SP / POL / Klacz / 2003 (14) / - / gniada / Lando / Mantyla
   Polska / Jendro Elżbieta
Bez przynależność klubowej
33AKORD (155)PaulaGRZESIEK (J.2000)2098,93
   SP / POL / Wałach / 2010 (7) / 616009590142410 / kasztanowata / Imequyl / Luron / Armenia / Ever For Pleasure
   Krzysztof Kluzowski / Beata Grzesiek
Tuszyński KJ Garbówek
34GOLD CHAMPION (43)EmiliaROMANEK (J.1999)2380,80
   SP / POL / Wałach / 2009 (8) / 616009690172109 / gniada / Candiavolo / Cantus / Gerida / Grandeur
   Rudiger Wassibauer / Mariusz Romanek
WKJ Lublin
 ZABOU (161)EwaWIKALIŃSKA (JM.2002) ELI
   HOL. / GER / Klacz / 2007 (10) / - / gniada / Cassini II / Capitol I / Uletta I / Calvados II
   - / Małgorzata Wikalińska
BPK (MAZ)
 PAXTON 2 (61)AdamGRYGIEL ELI
   Westwalska / GER / Wałach / 2002 (15) / DE441410795702 / ciemnogniada / Potsdam / Piccolina
   Josef Langenstroth / Joanna Przybyła
BPK

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
120
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
12
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
69 s
Startowało koni
36
Ukończyło koni
34
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


ZO - Paweł Sojecki; ZR - Dorota Marchwicka
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski, H2-042015-1)



WYNIKI
ZO 2** i ZR Eliminacje do MPMK 4,5 i 6 latki

JKS SALIO, 14-16.07.2017
Wydruk: 2017-07-16 17:33:30
15/N
16:25
(2017-07-15)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski, H2-042015-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 15 / N / Mała Runda Dwufazowy Art 274.5.3
(Competition No: 15 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1AUGUST (4)MatyldaMALEPSZY (JM.2003)053,60020,52650 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2005 (12) / 5280030503290 / gniada / Lupicor / Lux / Paulien / Karandasj
   - / Bogna Sąsiadek
KJ Agro-Handel Śrem
2CASPAR 238 (135)KrzysztofPRASEK051,19020,72400 PLN
   OLD / GER / Wałach / 2008 (9) / DE418180065908 / ciemnogniada / Cola / Contender / Eika / Eschnapur
   - / Bartłomiej Ordanik
St. Rodan Club
3PREZYDENT II W (101)KacperNIEWIADOMSKI (JM.2002)052,82021,05300 PLN
   SP / POL / Wałach / 2004 (13) / POL009540042004 / ciemnogniada / Desant / Lando / Prunelka / Premix
   Marek Niewiadomski / Marek Niewiadomski
WKJ Lublin
4SAINT LAURENT (141)DariuszGARSTKA047,58021,79200 PLN
   SP / POL / Ogier / 2010 (7) / - / kasztanowata / Luron / Salwa
   SK Ochaby / Marta Dominiak
bpk
5GAL (191)WeronikaSANDOMIERSKA (MJ.1998)051,77022,33100 PLN
   SP / POL / Wałach / 2007 (10) / POL009520042107 / siwa / Imequyl / Luron / Gracja / Rytm
   Zbigniew Piecuch / Piotr Kłodawski
KJ Młyńska Struga
6LAUDERDALE (181)ZuzannaŻYGOWSKA (MJ.1997)049,28022,94100 PLN
   HOL / POL / Ogier / 2004 (13) / DE421000012204 / gniada / Lancer II / P-Hawaii
   --- / Sławomir Żygowski
Klub Jeździecki ARPAV
7FORT (206)BeataSZUBER050,00023,83100 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2010 (7) / 528003201002934 / gniada / Berlin / Cassini I / Wucinda / Heartbreaker
   - / Beata Szuber
KJ Bachmat Pruszowice
8LORD (180)ZuzannaŻYGOWSKA (MJ.1997)050,93024,56100 PLN
   SP / POL / Wałach / 2008 (9) / - / gniada / Landino / Lora
   . / Sławomir Żygowski
Klub Jeździecki ARPAV
9SZAFIR "M" (111)MajaMARCHWICKA (JM.2005)053,15025,7925 PLN
   SP / POL / Wałach / 2006 (11) / - / gniada / SO IN LOVE / SELENE "M"
   SK Moszna / Jacek Bogalecki
KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
10KENTUCKY'S PICOBELLO (26)MichałTYSZKO051,64026,5925 PLN
   BWP / BEL / Ogier / 2010 (7) / 056002W00296046 / siwa / Mr Blue / Couperus / Copy Picobello Z / Carthago Z
   Picobello Stables / Joanna Rosicka-Tyszko
Tuszyński KJ Garbówek
11VALENZIA (83)NataliaPAKOSZ (MJ.1998)049,94027,31
   HAN / POL / Klacz / 2011 (6) / DE431318310611 / kara / Now Or Never / Voltaire / Cha Cha / Calido
   Roman Roszkiewicz / Natalia Pakosz
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
12BACHELOR LAD (15)KlaudiaBULZACKA (MJ.1998)054,91028,62
   ISH / IRL / Wałach / 2008 (9) / 372414005064060 / gniada / Ars Vivendi / Acord II / Tullahyland Lyllie / Ruffo
   Patrick Dunne / Klaudia Bulzacka
Tuszyński KJ Garbówek
13WIENA (88)SławomirUCHWAT053,99421,42
   HOLST / DEU / Klacz / 2011 (6) / DE421000045611 / siwa / Clamiro / Wachtel/ Canto
   Niemcy / Józef Buczyński
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
14HARRY (53)FranciszekKOWALCZYK (J.2000)049,06422,44
   WLKP / POL / Ogier / 2003 (14) / POL007510020703 / ciemnogniada / Noel / Eszelon II / Hańcza / Kaszmir
   Jan Kłosek / Agnieszka Kowalczyk
KJ Chrobry Warszawa
15ELIS DE REVEL (27)MichałTYSZKO050,64429,14
   HOL / GER / Klacz / 2012 (5) / 421000583212 / siwa / Corrado I / / Zauberin De Revel / Quidam De Revel
   Roma Kosicka / Roma Kosicka
Tuszyński KJ Garbówek
16GARLAND (52)FranciszekKOWALCZYK (J.2000)052,78638,66
   SP / POL / Wałach / 2009 (8) / 616009661129409 / gniada / D'Cin Cin PG / Calderon / Granada PG / Calderon
   Remigiusz Makowski / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry Warszawa
17URODA (204)IgaTOKARSKA046,58822,27
   SP / POL / Klacz / 2001 (16) / POL009670011301 / izabelowata / Qumball / Kimball / Ulla Van De Heydehoek / Esprit De Conquete
   Beata Szuber / Beata Szuber
KJ Bachmat Pruszowice
18SEPHORA (98)PaulinaTOMASZEWSKA053,03844,38
   HAN / GER / Klacz / 2010 (7) / DE431310664410 / kara / Sir Shutterfly / Silvio I / Stakkata / Stakkato
   - / Dominika Adamiak
JKS u Robsonów
19CASH FLOW 21 (49)JuliaSZOPA (JM.2003)051,59 ELI
   HOL / GER / Klacz / 2002 (15) / DE421000327502 / ciemnogniada / Cashandcarry / Cash / Eibe III / Capitol I
   - / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry Warszawa
20KOCANKA (186)SebastianBĄK448,13
   WLKP / POL / Klacz / 2004 (13) / - / siwa / Winword / Kordula
   Andrzej Gos / Artur Poprawa
bpk
21NEVER MIND 22 (136)KarolinaPORZUCKOWIAK (J.2000)449,00
   KWPN / NED / Wałach / 2004 (13) / 5280030412585 / gniada / Numero Uno / Libero H / Chantana / Legaat
   Bolscher / Aleksandra Porzuckowiak
St. Rodan Club
22RAPHAELLA P (77)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK449,25
   SP / POL / Klacz / 2008 (9) / POL009610010308 / siwa / Correro / Claudio / Rebella / Landos
   Witold Polowczyk / Witold Polowczyk
JKS Salio Besiekierz Rudny
23HEKTORAS (151)RobertHESTKOWSKI449,64
   TRAK / LTU / Ogier / 2011 (6) / LTU002520242611 / kara / Piligrimas / Heleris / Hipe / Horalas
   SK Nemunas / Vitas Urbonas
JKS u Robsonów
24CASTELLO BRANCO (104)JagodaNIEWIADOMSKA (J.1999)449,94
   OLD. / GER / Wałach / 2008 (9) / DE418181202208 / gniada / Cassin/ Cassini I / Politese d`Ete
   - / Marek Niewiadomski
WKJ Lublin
25ECHO MK (188)SebastianBĄK450,33
   SP / POL / Klacz / 2010 (7) / 616009600231310 / gniada / Carry Son / Carry / Echeveria / Landos
   Marek Kucharski / Marek Kucharski
bpk
26QUICKLY RC (209)JagodaWSZĘDYBYŁ (J.2000)451,33
   KWPN / NED / Wałach / 2011 (6) / 528008110068111 / kasztanowata / Quinto HBC / Quidam De Revel / Uitrolien "C" / Nabuur
   - / Jagoda Wszędybył
KJ Bachmat Pruszowice
27BEL DE JOUR (30)MichałTYSZKO452,66
   SP / POL / Klacz / 2009 (8) / 616009690142810 / gniada / Candiavolo / Cantus / Bellinda / Wellington
   Rudiger Wassibauer / Rudiger Wassibauer
Tuszyński KJ Garbówek
27SWEET NOISE-M (187)SebastianBĄK452,66
   SP / POL / Wałach / 2009 (8) / 616009530086909 / kasztanowata / Cento Sohn / Cento / Sedapura / Last Tycoon
   - / Marek Friedman
bpk
29PALMERA (96)AnitaSTAŃCZAK452,88
   SP / POL / Klacz / 2001 (16) / 12181 / ciemnogniada / Landos I / Psota / Jesion
   Urszula Farysej / Anita Stańczak
JKS Salio Besiekierz Rudny
30ASTURIA (171)AleksandraWIŚNIEWSKA453,01
   SP / POL / Klacz / 2005 (12) / - / ciemnogniada / Seigon/Nobody / Andromeda/Louis
   Ryszard Pieroń / Małgorzata Wiśniewska
SKF KJ Hippica Polonia Słupno
31STEWARD (66)JanKAMIŃSKI453,16
   SP / POL / Wałach / 2007 (10) / POL009600068007 / siwa / Contender Son / Contender / Sława / Manhattan
   
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
32UNIQUE (71)BeataSZUBER453,25
   SP / POL / Ogier / 2007 (10) / POL009670130607 / gniada / Guffi / Grandeur / Uroda / Qumball
   Beata Szuber / Beata Szuber
KJ Bachmat Pruszowice
33SUPRISE (42)EmiliaROMANEK (J.1999)849,91
   SP / POL / Wałach / 2005 (12) / POL009610220705 / gniada / Santos / Guidam / Disco Di / Dietmar
   Jan Sołtysiak / Jagoda Kudlicka
WKJ Lublin
34UNGARO DE LA POMME (162)EwaWIKALIŃSKA (JM.2002)854,09
   SF / FRA / Wałach / 2008 (9) / - / gniada / Crown Z / Nais De La Pomme/ Darco
   M. Geert Baerstoen, Le Pin (FRA) / M. Jean-Christophe Lecorneur
BPK (MAZ)
35CHARMANTE Z (205)BeataSZUBER856,99
   ZANG / BEL / Klacz / 2005 (12) / Z620305 / siwa / Chippendale / Cento / Ugini / Orame
   - / Beata Szuber
KJ Bachmat Pruszowice
36UNI-HAPPY DU PACHIS (99)SzymonWEREMCZUK (J.2000)978,53
   BWP / POL / Klacz / 2004 (13) / - / kasztanowata / Organo Sitte / Operette Du Pachis
   Monsieur Michel Simon / Andrzej Weremczuk
WKJ Lublin
37ZABOU (161)EwaWIKALIŃSKA (JM.2002)3773,16
   HOL. / GER / Klacz / 2007 (10) / - / gniada / Cassini II / Capitol I / Uletta I / Calvados II
   - / Małgorzata Wikalińska
BPK (MAZ)
 GUZZI-V (87)BibianaKĘDZIOR (J.2001) ELI
   KWPN / NLD / Wałach / 2011 (6) / 528003201104228 / kasztanowata / Indoctro / Capitol I / Bekarla V / Indorado
   - / Robert Kędzior
JKS Pogórze Glinik Zaborowski

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
120/120
Liczba przeszkód(Obstacles)
8/4
Liczba skoków(Jumps)
9/5
Dystans (m)
360/180
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu(Time allowed)
62/31 s
Startowało koni
38
Ukończyło koni
37
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


ZO - Paweł Sojecki; ZR - Dorota Marchwicka
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski, H2-042015-1)



WYNIKI
ZO 2** i ZR Eliminacje do MPMK 4,5 i 6 latki

JKS SALIO, 14-16.07.2017
Wydruk: 2017-07-16 17:33:32
16/C
18:00
(2017-07-15)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski, H2-042015-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 16 / C / Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
(Competition No: 16 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1CHOCO LADY (124) AndreiSHALOHIN040,66025,941000 PLN
   Niem. Sport. / POL / Klacz / 2010 (7) / DE456570343810 / kasztanowata / Chap / Cellestial / Cyrena / Barsac
   SK Bielin / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
2ARKANSAS (74)FelixDOMAŃSKI-KRUPPA044,63026,91600 PLN
   SP / POL / Wałach / 2008 (9) / POL009590173208 / kasztanowata / Arcygraf / Graf Quidam / Aza / Montevideo
   Marian Orłowski / Janusz Domański
KJ SO Łąck
3DA VINCI (114)Grzegorz AndrzejKUBIAK043,04028,34450 PLN
   SP / POL / Ogier / 2005 (12) / POL009590064005 / siwa / Corde / Cor De La Bryere / Drosella / Drosselklang II
   Piotr Wiese / Piotr Wiese
KJ Uniglob Gozdów
4DREAMY M (213)MagdaKAMIŃSKA042,81028,35300 PLN
   SP / POL / Klacz / 2000 (17) / - / gniada / NN / NN
   Magda Kamińska / Magda Kamińska
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
5LION (93)DominikaBACH046,33029,35150 PLN
   SP / POL / Wałach / 2007 (10) / POL009600357307 / ciemnogniada / Empire / Embassy I / Linda / Rubin
   Andrzej Felski / Mirosław Bach
Sopocki KJ
6CONFUSION 2 (177)LeszekWARZECHA042,98030,99150 PLN
   HOL / POL / Ogier / 2009 (8) / DE421000403709 / gniada / Corrado I / Cor De La Bryere / Una Bella II / Contender
   Andreas Kosicki / Andreas Kosicki
KJ Zagórów
7HELP ME BOY DU PETIT VIVIER (24)MichałTYSZKO044,53032,35150 PLN
   BWP / BEL / Wałach / 2007 (10) / BELW261186BWP / siwa / Blue Boy / Poor Boy / Trust Me du Petit Vivier / Nonstop
   - / Monika Chrzanowska
Tuszyński KJ Garbówek
8STEWARD (66)JanKAMIŃSKI041,69032,40150 PLN
   SP / POL / Wałach / 2007 (10) / POL009600068007 / siwa / Contender Son / Contender / Sława / Manhattan
   
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
9CRISTIANO (194)GrzegorzPSIUK040,71425,6230 PLN
   SP / POL / Wałach / 2011 (6) / 616009670022711 / siwa / Falbrus / Cecile / Carlos DZ
   Polska / Grzegorz Psiuk
Sobieski Jumping Team Gdańsk
10AUGUST (4)MatyldaMALEPSZY (JM.2003)041,31426,0930 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2005 (12) / 5280030503290 / gniada / Lupicor / Lux / Paulien / Karandasj
   - / Bogna Sąsiadek
KJ Agro-Handel Śrem
11WODKA-POLKA (212)MagdaKAMIŃSKA041,90426,36
   HOL. / POL / Klacz / 2006 (11) / - / gniada / Candillo / Perhabs
   Niemcy / Kamiński Józef
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
12SWEET NOISE-M (187)SebastianBĄK042,16427,17
   SP / POL / Wałach / 2009 (8) / 616009530086909 / kasztanowata / Cento Sohn / Cento / Sedapura / Last Tycoon
   - / Marek Friedman
bpk
13ASTURIA (171)AleksandraWIŚNIEWSKA040,88428,86
   SP / POL / Klacz / 2005 (12) / - / ciemnogniada / Seigon/Nobody / Andromeda/Louis
   Ryszard Pieroń / Małgorzata Wiśniewska
SKF KJ Hippica Polonia Słupno
14ZUZOU (62)PawełSTRZECHOWSKI041,30429,79
   SP / POL / Klacz / 2005 (12) / - / - / Marino / Zizou
   Pawel Strzechowski / Pawel Strzechowski
JKS Salio
15INTERCONTI 3 (131)KrzysztofPRASEK044,74831,99
   OLD / GER / Wałach / 2010 (7) / DE433330396510 / kasztanowata / Incolor / C-Indoctro / Lady / Lady's King
   - / Bartłomiej Ordanik
St. Rodan Club
16GUZZI-V (87)SławomirUCHWAT043,541232,43
   KWPN / NLD / Wałach / 2011 (6) / 528003201104228 / kasztanowata / Indoctro / Capitol I / Bekarla V / Indorado
   - / Robert Kędzior
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
17ZADYMKA (86)AgnieszkaKARCZ (J.1999)442,14
   SP / POL / Klacz / 2007 (10) / POL009580166907 / ciemnogniada / Contender Son / Contender / Zaduma / Autokrata
   Katarzyna Karcz / Katarzyna Karcz
KJ Janów Podlaski
18CASTELLO BRANCO (104)JagodaNIEWIADOMSKA (J.1999)442,48
   OLD. / GER / Wałach / 2008 (9) / DE418181202208 / gniada / Cassin/ Cassini I / Politese d`Ete
   - / Marek Niewiadomski
WKJ Lublin
19CANTAIR HBC (12)MichałTYSZKO442,59
   HOL / GER / Wałach / 2007 (10) / DE42100061907 / ciemnogniada / Con Air / Contender / Isabell XI / Cantus
   - / Margarita Hubar
Tuszyński KJ Garbówek
20ARAFAT (202)GrzegorzPSIUK442,88
   SP / POL / Wałach / 2011 (6) / 616007610116011 / kasztanowata / Turbud Quirinus / Arabeska / Czynel
   SK Racot / Grzegorz Psiuk
Sobieski Jumping Team Gdańsk
21UNIQUE (71)BeataSZUBER443,18
   SP / POL / Ogier / 2007 (10) / POL009670130607 / gniada / Guffi / Grandeur / Uroda / Qumball
   Beata Szuber / Beata Szuber
KJ Bachmat Pruszowice
22GAULTIER VDL (217)ŁukaszAPPEL443,95
   Zangersheide / BEL / Ogier / 2011 (6) / - / kasztanowata / Baloubet Du Rouet / Quilana D'Ive Z
   Eeckhout Van Isabelle / Eeckhout Van Isabelle
Dom Koni Lazar
23FOREST (22)MichałTYSZKO443,98
   SP / POL / Wałach / 2010 (7) / 616009590149310 / gniada / Qulester / Quinar / Turbud Fabel / Fanimo
   
Tuszyński KJ Garbówek
24DARING QUEEN (29)MichałTYSZKO444,65
   HOL / POL / Klacz / 2011 (6) / DE421000691211 / siwa / Cassini I / Capitol I / Pretty Queen / Quidam De Revel
   Roma Kosicka / Roma Kosicka
Tuszyński KJ Garbówek
25LAUR (5)KonradPAWŁOWSKI444,72
   SP / POL / Wałach / 2007 (10) / - / gniada / For Keeps / La Jana
   Fabińska Ewa / Konrad Pawłowski
KJ Arpav
26Q 7 (92)SławomirUCHWAT445,77
   HOL / GER / Wałach / 2010 (7) / DE421000509510 / ciemnogniada / Quarz / Quintero / Mona X / Contender
   - / Sławomir Uchwat i Agrosad Sp. j.
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
27CHARMANTE Z (205)BeataSZUBER446,63
   ZANG / BEL / Klacz / 2005 (12) / Z620305 / siwa / Chippendale / Cento / Ugini / Orame
   - / Beata Szuber
KJ Bachmat Pruszowice
28GAL (191)WeronikaSANDOMIERSKA (MJ.1998)840,73
   SP / POL / Wałach / 2007 (10) / POL009520042107 / siwa / Imequyl / Luron / Gracja / Rytm
   Zbigniew Piecuch / Piotr Kłodawski
KJ Młyńska Struga
29PALMERA (96)AnitaSTAŃCZAK840,76
   SP / POL / Klacz / 2001 (16) / 12181 / ciemnogniada / Landos I / Psota / Jesion
   Urszula Farysej / Anita Stańczak
JKS Salio Besiekierz Rudny
30FORT (206)BeataSZUBER840,78
   KWPN / NED / Wałach / 2010 (7) / 528003201002934 / gniada / Berlin / Cassini I / Wucinda / Heartbreaker
   - / Beata Szuber
KJ Bachmat Pruszowice
31URODA (204)IgaTOKARSKA840,87
   SP / POL / Klacz / 2001 (16) / POL009670011301 / izabelowata / Qumball / Kimball / Ulla Van De Heydehoek / Esprit De Conquete
   Beata Szuber / Beata Szuber
KJ Bachmat Pruszowice
32ASTERIX (152)RobertHESTKOWSKI840,97
   WLKP / POL / Wałach / 2009 (8) / 616007600272409 / gniada / Heleris / Elektronas / Asta / Hamlet Go
   SK Liski / Robert Hestkowski
JKS u Robsonów
33SUPRISE (42)EmiliaROMANEK (J.1999)841,43
   SP / POL / Wałach / 2005 (12) / POL009610220705 / gniada / Santos / Guidam / Disco Di / Dietmar
   Jan Sołtysiak / Jagoda Kudlicka
WKJ Lublin
34DOMEYKO (67)JanKAMIŃSKI841,93
   WLKP / POL / Ogier / 2006 (11) / POL007610048406 / gniada / Eskudo / Dido / Dalia / Dionizos
   Izabela Nyugen / Izabela Nyugen
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
35A-CARMEN (68)JanKAMIŃSKI842,23
   HOL / POL / Klacz / 2008 (9) / DE421000582708 / siwa / Colman / Carthago / Elisa III / Lancer II
   Jan Nowak / Laura Radziszewska
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
36JAMAL VAN ORTI (78)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK842,40
   BWP / BEL / Wałach / 2009 (8) / 056002W00293017 / ciemnogniada / Toulon / Heartbreaker / Beau Reve Van Orti / Quidam De Revel
   Johan Van Oost / Łukasz Wyszkowski
JKS Salio Besiekierz Rudny
37ROMA (189)SebastianBĄK843,41
   SP / POL / Klacz / 2005 (12) / POL009540074605 / gniada / Analog / Lando / Rosocha / Monte Christo
   Beata Tomasz / Sebastian Bąk i Monika Fojtuch
bpk
38BOCCACCIO (178)LeszekWARZECHA843,51
   HOL / POL / Ogier / 2010 (7) / DE421000147310 / gniada / Baloubet Du Rouet / Galoubet A / Pretty Queen / Quida De Revel
   Roma Kosicka / Dr. Andreas Kosicki
KJ Zagórów
39ISTANBUL (91)TomaszZELEK847,70
   KWPN / NED / Wałach / 2008 (9) / 104CJ47 / gniada / Kashmir VH Schuttershof / Nabab De Reve / Balou / Balouet Du Rouet
   - / Omer Karaevli
BPK
40SEPHORA (98)PaulinaTOMASZEWSKA849,61
   HAN / GER / Klacz / 2010 (7) / DE431310664410 / kara / Sir Shutterfly / Silvio I / Stakkata / Stakkato
   - / Dominika Adamiak
JKS u Robsonów
41BACHELOR LAD (15)KlaudiaBULZACKA (MJ.1998)952,10
   ISH / IRL / Wałach / 2008 (9) / 372414005064060 / gniada / Ars Vivendi / Acord II / Tullahyland Lyllie / Ruffo
   Patrick Dunne / Klaudia Bulzacka
Tuszyński KJ Garbówek
42GENEO (75)JudytaZIÓŁKOWSKA1161,76
   SP / POL / Wałach / 2005 (12) / - / - / Qumball / Guera / Winner
   Władysław Łopuszyński / Paweł Binek
BKJ Bogusławice
43CHELSEA (55)DiegoACOSTA1237,31
   Hannoverian / GER / Klacz / 2009 (8) / DE431310109209 / siwa / Charilan / Cabbana S
   Klaus Steffens / D-A Stables corp
Brak
44BOSS (44)EmiliaROMANEK (J.1999)1244,45
   MŁP / POL / Wałach / 2006 (11) / 616006580770106 / gniada / Banknot / Emir / Iwa / nn
   Robert Stasiuk / Jagoda Kudlicka
WKJ Lublin
45REWIZJON (125) AndreiSHALOHIN1245,91
   SP / POL / Ogier / 2007 (10) / POL009610099507 / srokata / Wizjoner / Rytm / Rozeta / Limaryn
   Jan Krzyżoszczak / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
 F. ARMANI Z (106)LisaCHRZANOWSKI (MJ.1996) REZ
   Z / BEL / Ogier / 2011 (6) / 056015Z55829511 / gniada / Fierro Hof Ter Zeedijke / Non Stop / Unda v/h Goolder / Quidam De Revel
   Freddy Coninx / Monika Chrzanowski
JKS DIM Sp. z o. o.

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
130/130
Liczba przeszkód(Obstacles)
8/4
Liczba skoków(Jumps)
9/5
Dystans (m)
290/230
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu(Time allowed)
50/40 s
Startowało koni
46
Ukończyło koni
45
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


ZO - Paweł Sojecki; ZR - Dorota Marchwicka
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski, H2-042015-1)



WYNIKI
ZO 2** i ZR Eliminacje do MPMK 4,5 i 6 latki

JKS SALIO, 14-16.07.2017
Wydruk: 2017-07-16 17:33:33
17/CC
19:45
(2017-07-15)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski, H2-042015-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 17 / CC / Duża Runda Zwykły Art 238.2.1
(Competition No: 17 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CANION (94)DominikaBACH068,021200 PLN
   SP / POL / Ogier / 2008 (9) / POL009600321808 / gniada / Baldini II / Bachus / Chelsea / Quel Charmeur
   Pawluczuk / Mirosław Bach
Sopocki KJ
2HIPPICA BERGAMO (25)MichałTYSZKO179,581000 PLN
   OLD / GER / Ogier / 2004 (13) / DE418180113104 / gniada / Baloubet Du Rouet / Galoubet A / Wioletta / Silvio I
   - / Anna Lipińska
Tuszyński KJ Garbówek
3CASPER XXI (60)ŁukaszAPPEL462,29600 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2007 (10) / 528003000709360 / kasztanowata / Unitar / Voltaire / Vita Triple "R" / Orion Fortuma
   - / Muff Werner
Dom Koni Lazar
4CORINA (120) OlgaSOROKINA467,63400 PLN
   WESTF / GER / Klacz / 2008 (9) / DE441410650408 / gniada / Cosmo-Pilot / Co-Pilot / La Donna / Lancer III
   Franz Jozef Gilsbah / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
5WAVANTOS V/D RENVILLEHOEVE (1)ŁukaszWASILEWSKI477,38300 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2003 (14) / 5280030309709 / gniada / Lux / Lord Calando / Avanta I / Wellington
   - / Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
KJ Canex Dog Przybyszewo
6HIPOIDAS (150)RobertHESTKOWSKI477,47200 PLN
   TRAK / LTU / Ogier / 2006 (11) / LTU002520159706 / gniada / 104QX92 / Hipe / Horalas
   SK Nemunas (Nemuno Stud) / Robert Hestkowski
JKS u Robsonów
7KENTUCKY'S PICOBELLO (26)MichałTYSZKO478,61100 PLN
   BWP / BEL / Ogier / 2010 (7) / 056002W00296046 / siwa / Mr Blue / Couperus / Copy Picobello Z / Carthago Z
   Picobello Stables / Joanna Rosicka-Tyszko
Tuszyński KJ Garbówek
8DARINA (132)KrzysztofPRASEK874,14100 PLN
   KWPN / NED / Klacz / 2008 (9) / 528003000805831 / siwa / Cardento / Capitol I / Irina / Burggraaf
   - / Bartłomiej Ordanik
St. Rodan Club
9C ALPACZINO Z (115)Grzegorz AndrzejKUBIAK875,25
   ZANG / POL / Ogier / 2008 (9) / 056015Z55702808 / siwa / Capalino Z / Cassini I / Abraxa-Lady-Plus / Elvis
   - / Zdzisław Wojtera
KJ Uniglob Gozdów
10WELTDAME (176)LeszekWARZECHA878,26
   HOL / GER / Klacz / 2006 (11) / DE421000681406 / gniada / Contender / Calypso II / Grappa / Lord
   Tilo Dennstedt / Wioletta Kosicka
KJ Zagórów
11QUE SERANDO (211)MagdaKAMIŃSKA980,13
   OLD. / GER / Wałach / 2005 (12) / - / kasztanowata / Quidams Rubin / Arilena
   Niemcy / Kamińska Magda
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
12CHELSEA (55)DiegoACOSTA1274,93
   Hannoverian / GER / Klacz / 2009 (8) / DE431310109209 / siwa / Charilan / Cabbana S
   Klaus Steffens / D-A Stables corp
Brak
13BOSS (44)EmiliaROMANEK (J.1999)1483,58
   MŁP / POL / Wałach / 2006 (11) / 616006580770106 / gniada / Banknot / Emir / Iwa / nn
   Robert Stasiuk / Jagoda Kudlicka
WKJ Lublin
14ISTANBUL (91)TomaszZELEK1483,81
   KWPN / NED / Wałach / 2008 (9) / 104CJ47 / gniada / Kashmir VH Schuttershof / Nabab De Reve / Balou / Balouet Du Rouet
   - / Omer Karaevli
BPK
15ARONIA (160)WiktoriaGŁOWACKA (J.2001)1484,41
   OLD / POL / Klacz / 2007 (10) / DE418181541807 / siwa / Argentinus / Argentan / Fantazja / Hajfong
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Wiktoria Głowacka
JKS Salio
16FRIAR M (173)ŁucjaMAJKA1589,99
   KWPN / NLD / Wałach / 2010 (7) / - / gniada / Amadeus / Nyminka/Voltaire
   Holandia / Katarzyna Roszkowska
KJ Strzała Krubiczew
17ROMA (189)SebastianBĄK1676,50
   SP / POL / Klacz / 2005 (12) / POL009540074605 / gniada / Analog / Lando / Rosocha / Monte Christo
   Beata Tomasz / Sebastian Bąk i Monika Fojtuch
bpk
18ULOVE DES CHARMES (57)ŁukaszAPPEL2299,10
   SF / FRA / Ogier / 2008 (9) / 08097493B / kasztanowata / Calvaro Z / Caletto / Eurydice / Laudanum
   - / Wanda Szmyt
Dom Koni Lazar
 Q 7 (92)SławomirUCHWAT REZ
   HOL / GER / Wałach / 2010 (7) / DE421000509510 / ciemnogniada / Quarz / Quintero / Mona X / Contender
   - / Sławomir Uchwat i Agrosad Sp. j.
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
140
Liczba przeszkód(Obstacles)
11
Liczba skoków(Jumps)
13
Dystans (m)
460
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
79 s
Startowało koni
19
Ukończyło koni
18
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


ZO - Paweł Sojecki; ZR - Dorota Marchwicka
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski, H2-042015-1)



WYNIKI
ZO 2** i ZR Eliminacje do MPMK 4,5 i 6 latki

JKS SALIO, 14-16.07.2017
Wydruk: 2017-07-16 17:33:34
18/L
08:00
(2017-07-16)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski, H2-042015-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 18 / L / Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 4 latki
(Competition No: 18 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
SkokiStylRazem
1ESTERKA (128)MagdalenaPRASEK08,18,172,03
   SP / POL / Klacz / 2013 (4) / 616009510252613 / kasztanowata / Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II / Estella / Luron
   SK Nad Wigrami / Magdalena Prasek
St. Rodan Club
2ICE AGE H (59)ŁukaszAPPEL08874,48
   KWPN / NED / Ogier / 2013 (4) / 528003201307315 / ciemnogniada / Kannan / Voltaire / Maya X / Contender
   D.W.J. Hoefnagel / Wanda Szmyt
Dom Koni Lazar
2TRACJA (166)JakubJARECKI08880,84
   SP / POL / Klacz / 2013 (4) / 616009510253413 / gniada / SPARTACUS / T CHICATORA/ Triple
   STADNINA KONI NAD WIGRAMI / STADNINA KONI NAD WIGRAMI
KS Nad Wigrami Mikołajewo
4ILLOUCHIN NH (118) OlgaSOROKINA07,97,975,40
   KWPN / NED / Klacz / 2013 (4) / 528003201309487 / ciemnogniada / Zapatero VDL / / Tereedom VDL / Baloubet
   J. Scott / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
5ISCO (123) AndreiSHALOHIN07,87,876,74
   KWPN / NED / Ogier / 2013 (4) / 528003201307642 / gniada / Qvasimodo VD Molendreef / / Nalve / Burgraff
   H.G Mosman-Rohe Haaksbergerstraat 843A 7548 PB Enschede / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
5BOLGHERI ZK (121) AndreiSHALOHIN07,87,878,62
   SP / POL / Wałach / 2013 (4) / 616009590014513 / siwa / Nice Boy / / Bryza / Palant
   Zbigniew Kruk / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
5IOWA (122) AndreiSHALOHIN0.287,882,50
   KWPN / NED / Ogier / 2013 (4) / 528003201303545 / kasztanowata / Zavall VDL / / Dersina / Indoctro
   J. F. Abbring Onneresweg 2 9755 Onnen / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
8SUNRISE M (193)MagdaKAMIŃSKA07,67,674,57
   SP / POL / Ogier / 2013 (4) / 616009690055013 / siwa / Cassilio / Soleil M/ So in Love
   SK Moszna / Henryk Polednia
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
8LARUM (165)JakubJARECKI07,67,679,90
   SP / POL / Wałach / 2013 (4) / 616009510254013 / gniada / Biscayo / Contendro I / La Coruna / Corland
   SK Nad Wigrami / SK Nad Wigrami
KS Nad Wigrami Mikołajewo
10ANTYLYA (107)AleksandraCHOTNICKA0.47,67,284,68
   MŁP / POL / Klacz / 2013 (4) / 616006580220913 / kasztanowata / Szkrab / Arcus / Akustyka / Jung
   Aleksander Łój / Adrian Boczkowski
St. KS Chojnów
11NURMI (102)JagodaNIEWIADOMSKA (J.1999)0.57,57,071,49
   SP / POL / Wałach / 2013 (4) / 616009640011913 / gniada / Chacco-Fly / Nutella/ Taunus
   Stadnina Koni Nowielice / Marek Niewiadomski
WKJ Lublin
12LORD BIJOU (203)EwaMIROSŁAW0.57,46,972,69
   SP / POL / Ogier / 2013 (4) / 616009540054313 / kasztanowata / Bijou Be / Balou Du Rouet / Love Lady / Chestre
   Leszek Kośnik / Ewa Mirosław
WKJ Lublin
13KUADLINO (112)MateuszLESZCZYŃSKI17,56,578,36
   MŁP / POL / Wałach / 2013 (4) / 616006592051313 / gniada / Huzar / Kalina/ First des Termes
   Agnieszka Suchorzewska / Generoforma sp. Z O.O
Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
14INTURIDO (192)MagdaKAMIŃSKA7.970,9129,54
   KWPN / NED / Ogier / 2013 (4) / 528003201305488 / gniada / Zambesi / Bailey/ Verdi
   A.J. MULDERIJE / Spendel Piotr
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
 URANOS K (145)PaulinaZELISZEWSKA1.5b.o.b.o.77,90
   SP / POL / Ogier / 2013 (4) / 616009580392013 / ciemnogniada / Corleolord L / Urabelle/ Germus R
   Krzysztof Ciechoński / Krzysztof Ciechoński
WKJ Lublin
 EPOPEJA (167)JakubJARECKI2.2b.o.b.o.82,24
   SP / POL / Klacz / 2013 (4) / 616009510253113 / kasztanowata / Quasimodo Van De Molendreef / Heartbreaker / Erynia / Palegro
   SK Nad Wigrami / SK Nad WIgrami
KS Nad Wigrami Mikołajewo
 JOY OF KILIAN (175)JuliaREGUCKA (J.2001)ELI
   SP / POL / Klacz / 2013 (4) / 616009600152013 / kara / Kilian 38 / Jemioła/ Marino
   Karolina Ferenstein / Julia Regucka
KS Nad Wigrami Sp z o.o.
 GASKONIA (127)MagdalenaPRASEKELI
   SP / POL / Klacz / 2013 (4) / 616009510253813 / gniada / Spartacus / Stakkato / Gafa / Faust Z
   SK Nad Wigrami / Magdalena Prasek
St. Rodan Club

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
12
Dystans (m)
470
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
81 s
Startowało koni
18
Ukończyło koni
14
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


ZO - Paweł Sojecki; ZR - Dorota Marchwicka
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk


Sędzia oceniający styl:


HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski, H2-042015-1)



WYNIKI
ZO 2** i ZR Eliminacje do MPMK 4,5 i 6 latki

JKS SALIO, 14-16.07.2017
Wydruk: 2017-07-16 17:33:35
19/N
09:10
(2017-07-16)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski, H2-042015-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 19 / N / Z oceną stylu konia Eliminacje do MPMK 5 latki
(Competition No: 19 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
SkokiStylRazem
1VERONA (168)KrzysztofWIERZBICKI07,97,971,59
   SP / POL / Klacz / 2012 (5) / 616009510343512 / gniada / Quasimodo Van De Molendreef / Heartbreaker / V Diaverdo / Verdi
   SK Nad Wigrami / SK Nad Wigrami
KS Nad Wigrami Mikołajewo
1CASARIO DE SORE Z (201)GrzegorzPSIUK07,97,971,93
   Zanger / GER / Wałach / 2012 (5) / 25000112771396 / ciemnogniada / Casario II / Normandie I/ Contender
   Niemcy / Makrum Jumping Team
Sobieski Jumping Team Gdańsk
3CASSARIO (134)KrzysztofPRASEK0,57,97,478,13
   Niem. Sport. / POL / Wałach / 2012 (5) / DE456570196812 / kasztanowata / Casskeni II / Cassini II / Cyganka / Elliot
   SK Bielin / Bartłomiej Ordanik
St. Rodan Club
4TAHIRA ANGEL (89)KatarzynaUCHWAT17,56,570,80
   AES / GER / Klacz / 2012 (5) / 826002120024645 / siwa / Chapman ET / Douglas / Qinara / Quidams Rubin
   GBR / Sławomir Uchwat i Agrosad Sp. j.
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
5HOPPER (51)FranciszekKOWALCZYK (J.2000)1.57,66,185,47
   KWPN / NED / Ogier / 2012 (5) / 528003201206972 / gniada / Carrera / Larino / Assivona / Numero Uno
   Heemskerk / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry Warszawa

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
120
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
12
Dystans (m)
470
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
81 s
Startowało koni
5
Ukończyło koni
5
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


ZO - Paweł Sojecki; ZR - Dorota Marchwicka
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk


Sędzia oceniający styl:


HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski, H2-042015-1)



WYNIKI
ZO 2** i ZR Eliminacje do MPMK 4,5 i 6 latki

JKS SALIO, 14-16.07.2017
Wydruk: 2017-07-16 17:33:35
20/C
09:40
(2017-07-16)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski, H2-042015-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 20 / C / Dwufazowy Art 274.5.3 Eliminacje do MPMK 6 latki
(Competition No: 20 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1WIENA (88)SławomirUCHWAT054,20031,161000 PLN
   HOLST / DEU / Klacz / 2011 (6) / DE421000045611 / siwa / Clamiro / Wachtel/ Canto
   Niemcy / Józef Buczyński
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2CONTI DU ROUET (133)KrzysztofPRASEK056,55033,92600 PLN
   OLD / GER / Klacz / 2011 (6) / DE418180142511 / gniada / Conthargos / Converter / Annetti / Balou Du Rouet
   Gestuet Lewitz / Krzysztof Ludwiczak
St. Rodan Club
3LAMPEDUSA (215)JakubJARECKI856,11450 PLN
   SP / - / Klacz / 2011 (6) / 616009510353511 / gniada / Spartacus/ Galina / Lansada/ Lancer III
   Eco-Abi Ewa Fabińska / KS Nad Wigrami
KS Nad Wigrami Mikołajewo
4NEWTON JP Z (105)LisaCHRZANOWSKI (MJ.1996)1187,26300 PLN
   ZANG / BEL / Ogier / 2011 (6) / 056015Z55612011 / siwa / Nabab De Reve / Quidam De Revel / Piminisou / Popcorn
   Johnny Poelmans / Monika Chrzanowski
JKS DIM Sp. z o. o.

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
130/130
Liczba przeszkód(Obstacles)
8/4
Liczba skoków(Jumps)
9/4
Dystans (m)
350/240
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu(Time allowed)
60/42 s
Startowało koni
4
Ukończyło koni
4
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


ZO - Paweł Sojecki; ZR - Dorota Marchwicka
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski, H2-042015-1)



WYNIKI
ZO 2** i ZR Eliminacje do MPMK 4,5 i 6 latki

JKS SALIO, 14-16.07.2017
Wydruk: 2017-07-16 17:33:36
21/N1
10:20
(2017-07-16)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski, H2-042015-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 21 / N1 / Mała Runda Zwykły Art 238.2.1
(Competition No: 21 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1WODKA-POLKA (212)MagdaKAMIŃSKA061,721200 PLN
   HOL. / POL / Klacz / 2006 (11) / - / gniada / Candillo / Perhabs
   Niemcy / Kamiński Józef
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
2CRISTIANO (194)GrzegorzPSIUK065,65800 PLN
   SP / POL / Wałach / 2011 (6) / 616009670022711 / siwa / Falbrus / Cecile / Carlos DZ
   Polska / Grzegorz Psiuk
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2ZUZOU (62)PawełSTRZECHOWSKI065,65800 PLN
   SP / POL / Klacz / 2005 (12) / - / - / Marino / Zizou
   Pawel Strzechowski / Pawel Strzechowski
JKS Salio
4CASPAR 238 (135)KrzysztofPRASEK065,67400 PLN
   OLD / GER / Wałach / 2008 (9) / DE418180065908 / ciemnogniada / Cola / Contender / Eika / Eschnapur
   - / Bartłomiej Ordanik
St. Rodan Club
5RAPHAELLA P (77)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK065,92300 PLN
   SP / POL / Klacz / 2008 (9) / POL009610010308 / siwa / Correro / Claudio / Rebella / Landos
   Witold Polowczyk / Witold Polowczyk
JKS Salio Besiekierz Rudny
6CARLA 117 (140)MagdalenaPRASEK075,33200 PLN
   HOL / GER / Klacz / 2005 (12) / DE421000332405 / siwa / Colman / Carthago / Ozona / Exorbitant
   - / Bartłomiej Ordanik
St. Rodan Club
7HEKTORAS (151)RobertHESTKOWSKI076,11100 PLN
   TRAK / LTU / Ogier / 2011 (6) / LTU002520242611 / kara / Piligrimas / Heleris / Hipe / Horalas
   SK Nemunas / Vitas Urbonas
JKS u Robsonów
8SCARLET (130)KrzysztofPRASEK084,94100 PLN
   HAN / GER / Klacz / 2010 (7) / DE431312302410 / kara / Stakkato / Spartan / El-Vita / El Bundy
   - / Krzysztof Ludwiczak
St. Rodan Club
9ELIS DE REVEL (27)MichałTYSZKO085,33100 PLN
   HOL / GER / Klacz / 2012 (5) / 421000583212 / siwa / Corrado I / / Zauberin De Revel / Quidam De Revel
   Roma Kosicka / Roma Kosicka
Tuszyński KJ Garbówek
10SZAFIR "M" (111)MajaMARCHWICKA (JM.2005)190,38
   SP / POL / Wałach / 2006 (11) / - / gniada / SO IN LOVE / SELENE "M"
   SK Moszna / Jacek Bogalecki
KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
11CORJANA P (146)JuliaBURNOS (J.2001)468,89
   SP / POL / Klacz / 2008 (9) / POL009610010408 / siwa / Correro / Claudio / Calippa / Landos
   Witold Polowczyk / Julia Burnos
JKS Salio Besiekierz Rudny
12DREAMY M (213)MagdaKAMIŃSKA469,70
   SP / POL / Klacz / 2000 (17) / - / gniada / NN / NN
   Magda Kamińska / Magda Kamińska
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
13KOCANKA (186)SebastianBĄK472,30
   WLKP / POL / Klacz / 2004 (13) / - / siwa / Winword / Kordula
   Andrzej Gos / Artur Poprawa
bpk
14SUPRISE (42)EmiliaROMANEK (J.1999)472,99
   SP / POL / Wałach / 2005 (12) / POL009610220705 / gniada / Santos / Guidam / Disco Di / Dietmar
   Jan Sołtysiak / Jagoda Kudlicka
WKJ Lublin
15NEVER MIND 22 (136)KarolinaPORZUCKOWIAK (J.2000)473,66
   KWPN / NED / Wałach / 2004 (13) / 5280030412585 / gniada / Numero Uno / Libero H / Chantana / Legaat
   Bolscher / Aleksandra Porzuckowiak
St. Rodan Club
16C BAS (216)KrzysztofWIERZBICKI476,27
   SP / POL / Wałach / 2011 (6) / 61600510354011 / gniada / Spartacus / Galina / Catillia / Eurocommerce Berlin
   SK Nad Wigrami / SK Nad Wigrami
KS Nad Wigrami Mikołajewo
17BEL DE JOUR (30)MichałTYSZKO478,07
   SP / POL / Klacz / 2009 (8) / 616009690142810 / gniada / Candiavolo / Cantus / Bellinda / Wellington
   Rudiger Wassibauer / Rudiger Wassibauer
Tuszyński KJ Garbówek
18LAUDERDALE (181)ZuzannaŻYGOWSKA (MJ.1997)481,37
   HOL / POL / Ogier / 2004 (13) / DE421000012204 / gniada / Lancer II / P-Hawaii
   --- / Sławomir Żygowski
Klub Jeździecki ARPAV
19CASH FLOW 21 (49)JuliaSZOPA (JM.2003)481,80
   HOL / GER / Klacz / 2002 (15) / DE421000327502 / ciemnogniada / Cashandcarry / Cash / Eibe III / Capitol I
   - / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry Warszawa
20ARAFAT (202)GrzegorzPSIUK485,68
   SP / POL / Wałach / 2011 (6) / 616007610116011 / kasztanowata / Turbud Quirinus / Arabeska / Czynel
   SK Racot / Grzegorz Psiuk
Sobieski Jumping Team Gdańsk
21GARLAND (52)FranciszekKOWALCZYK (J.2000)486,79
   SP / POL / Wałach / 2009 (8) / 616009661129409 / gniada / D'Cin Cin PG / Calderon / Granada PG / Calderon
   Remigiusz Makowski / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry Warszawa
22PALMERA (96)AnitaSTAŃCZAK589,03
   SP / POL / Klacz / 2001 (16) / 12181 / ciemnogniada / Landos I / Psota / Jesion
   Urszula Farysej / Anita Stańczak
JKS Salio Besiekierz Rudny
23SAINT LAURENT (141)DariuszGARSTKA693,52
   SP / POL / Ogier / 2010 (7) / - / kasztanowata / Luron / Salwa
   SK Ochaby / Marta Dominiak
bpk
24URODA (204)IgaTOKARSKA871,12
   SP / POL / Klacz / 2001 (16) / POL009670011301 / izabelowata / Qumball / Kimball / Ulla Van De Heydehoek / Esprit De Conquete
   Beata Szuber / Beata Szuber
KJ Bachmat Pruszowice
25LORD (180)ZuzannaŻYGOWSKA (MJ.1997)881,86
   SP / POL / Wałach / 2008 (9) / - / gniada / Landino / Lora
   . / Sławomir Żygowski
Klub Jeździecki ARPAV
26VALENZIA (83)NataliaPAKOSZ (MJ.1998)883,27
   HAN / POL / Klacz / 2011 (6) / DE431318310611 / kara / Now Or Never / Voltaire / Cha Cha / Calido
   Roman Roszkiewicz / Natalia Pakosz
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
27FORT (206)BeataSZUBER883,70
   KWPN / NED / Wałach / 2010 (7) / 528003201002934 / gniada / Berlin / Cassini I / Wucinda / Heartbreaker
   - / Beata Szuber
KJ Bachmat Pruszowice
28QUICKLY RC (209)JagodaWSZĘDYBYŁ (J.2000)886,65
   KWPN / NED / Wałach / 2011 (6) / 528008110068111 / kasztanowata / Quinto HBC / Quidam De Revel / Uitrolien "C" / Nabuur
   - / Jagoda Wszędybył
KJ Bachmat Pruszowice
29GRAVIN (199)GrzegorzPSIUK1092,38
   KWPN / GER / Klacz / 2011 (6) / 528003201104316 / gniada / Zapatero VDL/ Chin Chin / Hannelove/ Kaiserstern
   Niemcy / Makrum Jumping Team
Sobieski Jumping Team Gdańsk
30AUGUST (4)MatyldaMALEPSZY (JM.2003)12100,38
   KWPN / NED / Wałach / 2005 (12) / 5280030503290 / gniada / Lupicor / Lux / Paulien / Karandasj
   - / Bogna Sąsiadek
KJ Agro-Handel Śrem
31PREZYDENT II W (101)KacperNIEWIADOMSKI (JM.2002)1492,99
   SP / POL / Wałach / 2004 (13) / POL009540042004 / ciemnogniada / Desant / Lando / Prunelka / Premix
   Marek Niewiadomski / Marek Niewiadomski
WKJ Lublin
32UNI-HAPPY DU PACHIS (99)SzymonWEREMCZUK (J.2000)27113,41
   BWP / POL / Klacz / 2004 (13) / - / kasztanowata / Organo Sitte / Operette Du Pachis
   Monsieur Michel Simon / Andrzej Weremczuk
WKJ Lublin
 CHARMANTE Z (205)BeataSZUBER ELI
   ZANG / BEL / Klacz / 2005 (12) / Z620305 / siwa / Chippendale / Cento / Ugini / Orame
   - / Beata Szuber
KJ Bachmat Pruszowice
 GUZZI-V (87)BibianaKĘDZIOR (J.2001) REZ
   KWPN / NLD / Wałach / 2011 (6) / 528003201104228 / kasztanowata / Indoctro / Capitol I / Bekarla V / Indorado
   - / Robert Kędzior
JKS Pogórze Glinik Zaborowski

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
120
Liczba przeszkód(Obstacles)
11
Liczba skoków(Jumps)
14
Dystans (m)
510
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
88 s
Startowało koni
34
Ukończyło koni
32
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


ZO - Paweł Sojecki; ZR - Dorota Marchwicka
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski, H2-042015-1)



WYNIKI
ZO 2** i ZR Eliminacje do MPMK 4,5 i 6 latki

JKS SALIO, 14-16.07.2017
Wydruk: 2017-07-16 17:33:37
22/C1
12:00
(2017-07-16)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski, H2-042015-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 22 / C1 / Średnia Runda Dwufazowy Art 274.5.3
(Competition No: 22 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1Q 7 (92)SławomirUCHWAT057,42041,821800 PLN
   HOL / GER / Wałach / 2010 (7) / DE421000509510 / ciemnogniada / Quarz / Quintero / Mona X / Contender
   - / Sławomir Uchwat i Agrosad Sp. j.
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2DA VINCI (114)Grzegorz AndrzejKUBIAK055,93042,761400 PLN
   SP / POL / Ogier / 2005 (12) / POL009590064005 / siwa / Corde / Cor De La Bryere / Drosella / Drosselklang II
   Piotr Wiese / Piotr Wiese
KJ Uniglob Gozdów
3LION (93)DominikaBACH060,14046,051100 PLN
   SP / POL / Wałach / 2007 (10) / POL009600357307 / ciemnogniada / Empire / Embassy I / Linda / Rubin
   Andrzej Felski / Mirosław Bach
Sopocki KJ
4ASTERIX (152)RobertHESTKOWSKI053,82046,32700 PLN
   WLKP / POL / Wałach / 2009 (8) / 616007600272409 / gniada / Heleris / Elektronas / Asta / Hamlet Go
   SK Liski / Robert Hestkowski
JKS u Robsonów
5DARING QUEEN (29)MichałTYSZKO057,59051,34400 PLN
   HOL / POL / Klacz / 2011 (6) / DE421000691211 / siwa / Cassini I / Capitol I / Pretty Queen / Quidam De Revel
   Roma Kosicka / Roma Kosicka
Tuszyński KJ Garbówek
6GAULTIER VDL (217)ŁukaszAPPEL055,01436,84300 PLN
   Zangersheide / BEL / Ogier / 2011 (6) / - / kasztanowata / Baloubet Du Rouet / Quilana D'Ive Z
   Eeckhout Van Isabelle / Eeckhout Van Isabelle
Dom Koni Lazar
7CHELSEA (55)DiegoACOSTA056,60437,86100 PLN
   Hannoverian / GER / Klacz / 2009 (8) / DE431310109209 / siwa / Charilan / Cabbana S
   Klaus Steffens / D-A Stables corp
Brak
8KENTUCKY'S PICOBELLO (26)MichałTYSZKO053,04439,42100 PLN
   BWP / BEL / Ogier / 2010 (7) / 056002W00296046 / siwa / Mr Blue / Couperus / Copy Picobello Z / Carthago Z
   Picobello Stables / Joanna Rosicka-Tyszko
Tuszyński KJ Garbówek
9HARRY (53)FranciszekKOWALCZYK (J.2000)050,924