ZO i ZR Salio

Besiekierz Rudny, 12-14.05.2017
Wydruk: 2017-05-14 16:02:23
1/L
09:00
(2017-05-12)
HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 1 / L / Dokładności Art 238.1.1
(Competition No: 1 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1LAZUR (55)MariaRZEPKOWSKA (J.2001)054,36
   KUC / POL / Wałach / 2008 / 013660526608 / kasztanowata / DACAPO 154 / LANDMAN`S SAMANTA
   M.J / AGNIESZKA RZEPKOWSKA
ŁKJ
1JOLLY (133)MilenaDOBKOWSKA (JM.2003)047,64
   Oldenburska / POL / Klacz / 2006 / - / gniada / Luxius / Jessy
   Kostrzewski / Janusz Cebulak
St. Warszawski KJ
1PODIAVOLA (1)PatrycjaMARKIEWICZ (JM.2003)055,64
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / siwa / Condiavolo / Brak
   Rudiger Wassibauer / Rudiger Wassibauer
TKJ Garbówek
1PODIAVOLA (1)PatrycjaMARKIEWICZ (JM.2003)054,35
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / siwa / Condiavolo / Brak
   Rudiger Wassibauer / Rudiger Wassibauer
TKJ Garbówek
1MAXIMUS ZK (56)MariaMALINOWSKA-GONCALVES (JM.2003)050,07
   SP / POL / Wałach / 2011 / 616009590205211 / siwa / Cancoon / Colman / Miss Sajgon L / Lansjer L
   Zbigniew Kruk / Tomasz Paradowski
SKJ Horseprofi Łódź
1HAPPY BOY M (58) OlgaSOROKINA055,93
   KWPN / NED / Wałach / 2012 / 528003201205110 / kasztanowata / Charisma / / Kalibra / Ulster
   J.H Mittendorff Hoofdweg 149 7782 DE KRIM / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
1HAPPY BOY M (58) OlgaSOROKINA056,99
   KWPN / NED / Wałach / 2012 / 528003201205110 / kasztanowata / Charisma / / Kalibra / Ulster
   J.H Mittendorff Hoofdweg 149 7782 DE KRIM / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
1AVON (83)MagdaSTANIAK (J.2001)056,66
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Baldini II/ / Aneline/
   Katarzyna Pawluczuk / Sławomir Miąsko
bpk
1AVON (83)MagdaSTANIAK (J.2001)054,54
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Baldini II/ / Aneline/
   Katarzyna Pawluczuk / Sławomir Miąsko
bpk
1ATRAKCJA (94)AdamCIECHAŃSKI (MJ.1996)056,72
   SP / POL / Klacz / 2006 / 616009640071606 / gniada / Alcatraz / / Altaya / nn
   - / Mateusz Kroc
CSJ Equestro Łódź
1UCCELLA (130)MałgorzataSAJDA052,96
   HAN / GER / Klacz / 2012 / DE431314611812 / gniada / Uccello / Suerte
   Hannelore Weygand / Małgorzata Sajda
Kielecki Klub Jeździecki
1UCCELLA (130)MałgorzataSAJDA055,09
   HAN / GER / Klacz / 2012 / DE431314611812 / gniada / Uccello / Suerte
   Hannelore Weygand / Małgorzata Sajda
Kielecki Klub Jeździecki
1ZEPP Z (4)MichałLEMAŃSKI056,15
   ZANG / NED / Wałach / 2011 / 056015Z55646711 / ciemnogniada / Zandor Z / Zeus / Susy Gold / Lux
   Paul Hendrix / Stal Hendrix
Salio
1CADILLAC (9)NadiaSABITOV (J.2001)060,43
   KWPN / NLD / Wałach / 2007 / - / gniada / Verdi / Elous
   K.J. Kiestra / Katarzyna Sabitov
SKJ Virako-Olimpia
1LADY CANTA (36)AleksandraPACHNIK059,70
   SP / POL / Klacz / 2009 / 616009580348709 / gniada / Cantanis / Cantus / Lady / Lad
   Robert Stasiuk / Grzegorz Kubiak, Aleksandra Pachnik
Stowarzyszenie KS Chojnów
1ROXANA (164)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA055,34
   NN / POL / Klacz / 2005 / - / siwa / NN / Rossa
   Kamil Stasiak / Kamil Stasiak
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
1GIMMICK FIELD (66)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK056,05
   KWPN / NED / Wałach / 2011 / 528003201105821 / siwa / Zirocco Blue VDL / / Rikina-Field / Ahorn
   - / Łukasz Wyszkowski
JKS Salio Besiekierz Rudny
1KORSARZ (91)DiegoACOSTA059,08
   WLKP / POL / Wałach / 2011 / 616 007 52 00092 11 / kasztanowata / Pikador / Kopia / Seul
   Polska / Aleksandra Naleszkiewicz
bpk
1CARO (97)LeszekWARZECHA056,88
   HOL / POL / Wałach / 2012 / DE421000507512 / gniada / Catoo / V-Rusalka
   SK Bielin / Kopackova Sarka
KJ Zagórów
1COCAINA VRS (103)EwelinaSZCZEPANIK051,43
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / ciemnogniada / Pablo / Corfina
   Dariusz michalak / Dariusz michalak
Tuszyński KJ Garbówek
1GRANDA (117)AnnaWOŹNA052,19
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / siwa / Konig Sobieski / Grandessa
   Nowa Wioska / Anna Woźna
SKJ Horseprofi Łódź
1CLEMENS WS (119)MagdalenaDREZNO054,09
   Niem.sport. / GER / Wałach / 2005 / DE437000231505 / gniada / Chello II / Raphsodie
   Wolfgang Schniebel / Sławomir Begier
Kielecki Klub Jeździecki
1EVER FOR EVER (140)JuliaSOBIEPAŃSKA (J.2000)048,93
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2006 / POL 009590176206 / kasztanowata / Erebus / Diatermia
   Andrzej Lemański / Dominika Sobiepańska
JKS Salio
1CORSIMO (155)MonikaPASIK056,29
   SWB / POL / Ogier / 2012 / - / kara / Corlensky G / CAF PIPPI LOTTA
   Henryk Bisztyga / monika pasik
LKJ Gałkowo
1WATRA (122)ZofiaSYNORADZKA (JM.2003)057,60
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL007610213408 / ciemnogniada / Tramal / Cabrol / Warka / Czantor
   - / Anna Garapuczyk
LKS Nadwiślanin
1BE OKEY (99)MariaKOZINA (J.2000)054,18
   WLKP / POL / Wałach / 2010 / 616007680008910 / kasztanowata / Quinnus III / / Bogra / Avero
   Katarzyna Bawłowicz / Maria Kozina
KJ Strzała Krubiczew
1ALCES (162)WiktoriaMATUSIAK (J.2000)054,98
   MŁP / POL / Wałach / 2002 / POL006550033602 / gniada / Bolivar / Rahman / Awia / Fedrus
   Bogusław Dąbrowski / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
1LAVITA - L (74)MajaMARCHWICKA (JM.2005)056,47
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / gniada / Alvarez 17 / Lawa
   Liberski Jan / Liberski Jan
KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
1RICHELIEU (54)MariaRZEPKOWSKA (J.2001)057,34
   WLKP / POL / Wałach / 2004 / - / ciemnogniada / Aktiv / Remonta
   Michał Trzopek / Joanna Trzopek
ŁKJ
30QUIDAM'S CAPITOL R (93)KlaudiaRORBACH163,84
   HOL / POL / Wałach / 2011 / DE421000000511 / siwa / Quidam De Revel / / Zanetta I / Calato
   Ireneusz Sekula / Klaudia Rorbach
CSJ Equestro Łódź
30ATRAKCJA (94)AdamCIECHAŃSKI (MJ.1996)162,52
   SP / POL / Klacz / 2006 / 616009640071606 / gniada / Alcatraz / / Altaya / nn
   - / Mateusz Kroc
CSJ Equestro Łódź
30COFERTINO (163)MichałTYSZKO163,84
   hol. / - / Wałach / 2013 / DE421000600613 / siwa / Cachas / Nefertina
   Kosicka / Kosicka
Tuszyński KJ Garbówek
33BERGSAUG09-61 DM II (70)WiktoriaGŁOWACKA (J.2001)457,54
   NN / NED / Klacz / 2009 / - / kasztanowata / nn / nn
   - / Tomasz Mitman
JKS Salio
33MAXIMUS ZK (56)MariaMALINOWSKA-GONCALVES (JM.2003)459,24
   SP / POL / Wałach / 2011 / 616009590205211 / siwa / Cancoon / Colman / Miss Sajgon L / Lansjer L
   Zbigniew Kruk / Tomasz Paradowski
SKJ Horseprofi Łódź
33WODEWIL (82)JanBULLER (J.2001)459,92
   WLKP / POL / Wałach / 2004 / POL007600101104 / ciemnogniada / Tabun / Arak / Wega / Wektor
   Jarosław Pacek / Joanna Zielke
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
33ENRICO (104)AleksandraZARĘBA (JM.2004)455,27
   KWPN / POL / Wałach / 2009 / 528003200911549 / kasztanowata / Veneur / Indoctro / Lydwien / Casanova
   - / Aleksandra Zaręba
KJ SO Łąck
33EINSTAIN (37)WojciechLANDOWSKI458,80
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / kasztanowata / Palermo / Paradiesfalter / Escada / Escudo I
   Polska / xx
Pomorska Liga Jeździecka
33DELEKTA (79)KajaMITMAN (JM.2003)456,53
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / kasztanowata / Talent / Delicja
   Agnieszka Jabłońska / Aleksandra Marchwińska-Mitman
JKS Salio Besiekierz Rudny
33ROMINA (76)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA457,94
   SP / POL / Klacz / 2009 / 616009590190809 / kara / Landino / / Rewelacja / Emetyt
   Ireneusz Skowroński / Stanisław Marchwicki
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
40ERYK PONYSPORT (73)MajaMARCHWICKA (JM.2005)667,87
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 616013570344907 / gniada / Nico-K / Nandy Man / Eufemia / Pepton
   Barbara Guniewicz / Stanisław Marchwicki
KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
40ERYK PONYSPORT (73)MajaMARCHWICKA (JM.2005)666,29
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 616013570344907 / gniada / Nico-K / Nandy Man / Eufemia / Pepton
   Barbara Guniewicz / Stanisław Marchwicki
KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
42BERGSAUG09-61 DM II (70)WiktoriaGŁOWACKA (J.2001)857,56
   NN / NED / Klacz / 2009 / - / kasztanowata / nn / nn
   - / Tomasz Mitman
JKS Salio
42LAZUR (55)MariaRZEPKOWSKA (J.2001)856,54
   KUC / POL / Wałach / 2008 / 013660526608 / kasztanowata / DACAPO 154 / LANDMAN`S SAMANTA
   M.J / AGNIESZKA RZEPKOWSKA
ŁKJ
42WODEWIL (82)JanBULLER (J.2001)861,71
   WLKP / POL / Wałach / 2004 / POL007600101104 / ciemnogniada / Tabun / Arak / Wega / Wektor
   Jarosław Pacek / Joanna Zielke
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
42ROXANA (164)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA856,12
   NN / POL / Klacz / 2005 / - / siwa / NN / Rossa
   Kamil Stasiak / Kamil Stasiak
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
42DONAT (108)JuliaBURNOS (J.2001)842,11
   SP / POL / Wałach / 2007 / 009540174307 / kasztanowata / Sprint / Trawant / Dąbrówka / Romualdo
   Leszek Pilarski / Julia Burnos
JKS Salio Besiekierz Rudny
42CLEMENS WS (119)MagdalenaDREZNO854,09
   Niem.sport. / GER / Wałach / 2005 / DE437000231505 / gniada / Chello II / Raphsodie
   Wolfgang Schniebel / Sławomir Begier
Kielecki Klub Jeździecki
42ULYSSE DE GRANDERIE (134)MilenaDOBKOWSKA (JM.2003)858,70
   Selle Français / FRA / Wałach / 2008 / - / kasztanowata / Newton De Kreisker / Lunanime De Grandry
   FRA / Agnieszka Dobkowska
St. Warszawski KJ
49COFERTINO (163)MichałTYSZKO1259,60
   hol. / - / Wałach / 2013 / DE421000600613 / siwa / Cachas / Nefertina
   Kosicka / Kosicka
Tuszyński KJ Garbówek
50ENRICO (104)AleksandraZARĘBA (JM.2004)1675,41
   KWPN / POL / Wałach / 2009 / 528003200911549 / kasztanowata / Veneur / Indoctro / Lydwien / Casanova
   - / Aleksandra Zaręba
KJ SO Łąck
50RICHELIEU (54)MariaRZEPKOWSKA (J.2001)1658,83
   WLKP / POL / Wałach / 2004 / - / ciemnogniada / Aktiv / Remonta
   Michał Trzopek / Joanna Trzopek
ŁKJ
52LAVITA - L (74)MajaMARCHWICKA (JM.2005)1778,25
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / gniada / Alvarez 17 / Lawa
   Liberski Jan / Liberski Jan
KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
53SEXMISJA (25)IzabelaMARKOWSKA2090,22
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / - / Corde / Sexicola XX
   Jacek Gaczkowski / Jacek Gaczkowski
JKS SALIO
 SEXMISJA (25)IzabelaMARKOWSKA ELI
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / - / Corde / Sexicola XX
   Jacek Gaczkowski / Jacek Gaczkowski
JKS SALIO

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
360
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
62 s
Startowało koni
54
Ukończyło koni
53
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


ZR - Sylwia Bogacz; ZO - Paweł Sojecki
 Gospodarz toru:


Arkadiusz Weckwert

HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZO i ZR Salio

Besiekierz Rudny, 12-14.05.2017
Wydruk: 2017-05-14 16:02:25
2/P
11:00
(2017-05-12)
HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 2 / P / Zwykły Art 238.2.1
(Competition No: 2 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ALCES (162)WiktoriaMATUSIAK (J.2000)056,25200 PLN
   MŁP / POL / Wałach / 2002 / POL006550033602 / gniada / Bolivar / Rahman / Awia / Fedrus
   Bogusław Dąbrowski / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
2EVER FOR EVER (140)JuliaSOBIEPAŃSKA (J.2000)056,37100 PLN
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2006 / POL 009590176206 / kasztanowata / Erebus / Diatermia
   Andrzej Lemański / Dominika Sobiepańska
JKS Salio
3JOLLY (133)MilenaDOBKOWSKA (JM.2003)056,5150 PLN
   Oldenburska / POL / Klacz / 2006 / - / gniada / Luxius / Jessy
   Kostrzewski / Janusz Cebulak
St. Warszawski KJ
4CORJANA P (107)JuliaBURNOS (J.2001)058,8150 PLN
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009610010408 / siwa / Correro / Claudio / Calippa / Landos
   Witold Polowczyk / Julia Burnos
JKS Salio Besiekierz Rudny
5GRANDA (117)AnnaWOŹNA061,1925 PLN
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / siwa / Konig Sobieski / Grandessa
   Nowa Wioska / Anna Woźna
SKJ Horseprofi Łódź
6DOLLAR GYM (16)RadosławZALEWSKI062,4125 PLN
   HOL / POL / Wałach / 2011 / DE421000530911 / gniada / Dollar D.L.PI / Quidam De Revel / Jeliza / Cascavelle
   ZG Tischner Rainer + Thomas / Natalia Maciejewska
St. SKJ Bobrowy Staw
7CORSIMO (155)MonikaPASIK064,1525 PLN
   SWB / POL / Ogier / 2012 / - / kara / Corlensky G / CAF PIPPI LOTTA
   Henryk Bisztyga / monika pasik
LKJ Gałkowo
8DRAKA (146)PiotrKALINOWSKI064,7625 PLN
   SP / POL / Klacz / 2002 / - / gniada / Marino / Drafne / Szaser
   Jan Kalinowski / Jan Kalinowski
KU AZS Politechniki Warszawskiej
9CARO (97)LeszekWARZECHA065,23
   HOL / POL / Wałach / 2012 / DE421000507512 / gniada / Catoo / V-Rusalka
   SK Bielin / Kopackova Sarka
KJ Zagórów
10BEL DE JOUR (3)MichałTYSZKO065,44
   SP / POL / Klacz / 2009 / - / gniada / Condiavolo / Helwetia II
   Rudiger Wassibauer / Rudiger Wassibauer
Tuszyński KJ Garbówek
11ROBESPIERE (139)DamianZMOREK065,96
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / gniada / Ever For Pleasure / Rock And Roll
   Remigiusz Makowski / Remigiusz Makowski
KJ Welt Opypy
12SIENA (111)JuliaGWÓŹDŹ (J.2000)065,97
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009610184708 / gniada / Placido / Animo / Segowia / Alywar
   SK Iwno / Izabella Jezierska - Gwóźdź
St. SKJ Bobrowy Staw
13JUST RIDING OHIO (131)HerbertSZRAJER066,20
   SP / POL / Wałach / 2012 / 616009640015512 / gniada / Quo Vadis / Optima-E
   Grzegorz Buchwał / Wiktoria Coleman
Kielecki Klub Jeździecki
14LADY CANTA (36)AleksandraPACHNIK066,55
   SP / POL / Klacz / 2009 / 616009580348709 / gniada / Cantanis / Cantus / Lady / Lad
   Robert Stasiuk / Grzegorz Kubiak, Aleksandra Pachnik
Stowarzyszenie KS Chojnów
15CHELSEA (90)DiegoACOSTA066,85
   Hannoverian / GER / Klacz / 2009 / DE431310109209 / siwa / Charilan / Cabbana S
   Klaus Steffens / D-A Stables corp
bpk
16PALMERA (53)AnitaSTAŃCZAK070,36
   SP / POL / Klacz / 2001 / 12181 / ciemnogniada / Landos I / Psota / Jesion
   Urszula Farysej / Anita Stańczak
JKS Salio Besiekierz Rudny
17GIMMICK FIELD (66)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK458,10
   KWPN / NED / Wałach / 2011 / 528003201105821 / siwa / Zirocco Blue VDL / / Rikina-Field / Ahorn
   - / Łukasz Wyszkowski
JKS Salio Besiekierz Rudny
18FELLOW (29)MichałTYSZKO459,67
   KWPN / NED / Wałach / 2010 / 528003201012131 / gniada / Gentle-S D'09 / / Cornelia / Unaniem
   - / A. Mościcka
Tuszyński KJ Garbówek
19COCAINA VRS (103)EwelinaSZCZEPANIK469,73
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / ciemnogniada / Pablo / Corfina
   Dariusz michalak / Dariusz michalak
Tuszyński KJ Garbówek
20DELEKTA (79)KajaMITMAN (JM.2003)470,79
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / kasztanowata / Talent / Delicja
   Agnieszka Jabłońska / Aleksandra Marchwińska-Mitman
JKS Salio Besiekierz Rudny
21ROMINA (76)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA471,24
   SP / POL / Klacz / 2009 / 616009590190809 / kara / Landino / / Rewelacja / Emetyt
   Ireneusz Skowroński / Stanisław Marchwicki
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
22DONAT (108)JuliaBURNOS (J.2001)472,90
   SP / POL / Wałach / 2007 / 009540174307 / kasztanowata / Sprint / Trawant / Dąbrówka / Romualdo
   Leszek Pilarski / Julia Burnos
JKS Salio Besiekierz Rudny
23CARTOCLINTON (49)TomaszMIŚKIEWICZ574,21
   OLD / GER / Wałach / 2012 / DE418185027712 / siwa / Cartoon / / Calubet / Clinton II
   Gestut Lewitz / -
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
24MISTER STAKKATO S (85)KrzysztofRETKA575,73
   WLKP / POL / Ogier / 2011 / 616007661243011 / gniada / Stakkato Gold / Stakkato / Magia / Roland
   Jadwiga Łoś / Jadwiga Łoś
St. Warszawski KJ
25MOJITO TER KLOMP Z (5)MichałLEMAŃSKI678,75
   ZANG / NED / Ogier / 2012 / 056015Z55656312 / siwa / Mylord Carthago / Carthago Z / Seniorita / Coriano Z
   - / Stal Hendrix
Salio
26ULYSSE DE GRANDERIE (134)MilenaDOBKOWSKA (JM.2003)873,82
   Selle Français / FRA / Wałach / 2008 / - / kasztanowata / Newton De Kreisker / Lunanime De Grandry
   FRA / Agnieszka Dobkowska
St. Warszawski KJ
27KORSARZ (91)DiegoACOSTA974,28
   WLKP / POL / Wałach / 2011 / 616 007 52 00092 11 / kasztanowata / Pikador / Kopia / Seul
   Polska / Aleksandra Naleszkiewicz
bpk
28QUIDAM'S CAPITOL R (93)KlaudiaRORBACH1079,47
   HOL / POL / Wałach / 2011 / DE421000000511 / siwa / Quidam De Revel / / Zanetta I / Calato
   Ireneusz Sekula / Klaudia Rorbach
CSJ Equestro Łódź
29ZEPP Z (4)MichałLEMAŃSKI1198,46
   ZANG / NED / Wałach / 2011 / 056015Z55646711 / ciemnogniada / Zandor Z / Zeus / Susy Gold / Lux
   Paul Hendrix / Stal Hendrix
Salio
30HARNAŚ (57)TomaszPARADOWSKI1257,14
   MŁP / POL / Wałach / 2005 / POL006590182505 / gniada / Top Gun / Prince IG OR / Harda / Sebastian
   SK Walewice / Tomasz Paradowski
SKJ Horseprofi Łódź
31EINSTAIN (37)WojciechLANDOWSKI20104,11
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / kasztanowata / Palermo / Paradiesfalter / Escada / Escudo I
   Polska / xx
Pomorska Liga Jeździecka
32WATRA (122)ZofiaSYNORADZKA (JM.2003)2575,59
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL007610213408 / ciemnogniada / Tramal / Cabrol / Warka / Czantor
   - / Anna Garapuczyk
LKS Nadwiślanin
 BE OKEY (99)MariaKOZINA (J.2000) ELI
   WLKP / POL / Wałach / 2010 / 616007680008910 / kasztanowata / Quinnus III / / Bogra / Avero
   Katarzyna Bawłowicz / Maria Kozina
KJ Strzała Krubiczew
 CADILLAC (9)NadiaSABITOV (J.2001) ELI
   KWPN / NLD / Wałach / 2007 / - / gniada / Verdi / Elous
   K.J. Kiestra / Katarzyna Sabitov
SKJ Virako-Olimpia

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
110
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
11
Dystans (m)
430
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
74 s
Startowało koni
34
Ukończyło koni
32
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


ZR - Sylwia Bogacz; ZO - Paweł Sojecki
 Gospodarz toru:


Arkadiusz Weckwert

HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZO i ZR Salio

Besiekierz Rudny, 12-14.05.2017
Wydruk: 2017-05-14 16:02:27
3/N
12:30
(2017-05-12)
HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 3 / N / Zwykły Art 238.2.1
(Competition No: 3 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CHELSEA (90)DiegoACOSTA059,81350 PLN
   Hannoverian / GER / Klacz / 2009 / DE431310109209 / siwa / Charilan / Cabbana S
   Klaus Steffens / D-A Stables corp
bpk
2DOLLAR GYM (16)RadosławZALEWSKI065,18200 PLN
   HOL / POL / Wałach / 2011 / DE421000530911 / gniada / Dollar D.L.PI / Quidam De Revel / Jeliza / Cascavelle
   ZG Tischner Rainer + Thomas / Natalia Maciejewska
St. SKJ Bobrowy Staw
3BEL DE JOUR (3)MichałTYSZKO068,73100 PLN
   SP / POL / Klacz / 2009 / - / gniada / Condiavolo / Helwetia II
   Rudiger Wassibauer / Rudiger Wassibauer
Tuszyński KJ Garbówek
4CARTOCLINTON (49)TomaszMIŚKIEWICZ074,39100 PLN
   OLD / GER / Wałach / 2012 / DE418185027712 / siwa / Cartoon / / Calubet / Clinton II
   Gestut Lewitz / -
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
5ROXANNE 154 (156)AgnieszkaULJANOWSKA179,58100 PLN
   HAN / GER / Klacz / 2004 / DE431316983704 / kara / Cheenook / Caretino / Reingold / Ravel
   Hubert Knigge / Agnieszka Uljanowska
KJ Strzała Krubiczew
6KATNIS (147)CezaryKALINOWSKI466,4950 PLN
   SP / POL / Klacz / 2011 / 616009661572211 / siwa / Vandamme / Guidam / Karbana / Carbano
   Jan Kalinowski / Jan Kalinowski
KJ Strzała Krubiczew
7DRAKA (146)PiotrKALINOWSKI467,8150 PLN
   SP / POL / Klacz / 2002 / - / gniada / Marino / Drafne / Szaser
   Jan Kalinowski / Jan Kalinowski
KU AZS Politechniki Warszawskiej
8GRAND QUIDAM (59) OlgaSOROKINA680,9950 PLN
   OLD / GER / Wałach / 2008 / DE433331568908 / ciemnogniada / Quidam's Rubin / Quidam De Revel / Goldica / Golden Grannus
   Gerd Wesseln / Kruk Zbigniew
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
9PALMERA (53)AnitaSTAŃCZAK785,90
   SP / POL / Klacz / 2001 / 12181 / ciemnogniada / Landos I / Psota / Jesion
   Urszula Farysej / Anita Stańczak
JKS Salio Besiekierz Rudny
10JUST RIDING OHIO (131)HerbertSZRAJER787,72
   SP / POL / Wałach / 2012 / 616009640015512 / gniada / Quo Vadis / Optima-E
   Grzegorz Buchwał / Wiktoria Coleman
Kielecki Klub Jeździecki
11FELLOW (29)MichałTYSZKO872,94
   KWPN / NED / Wałach / 2010 / 528003201012131 / gniada / Gentle-S D'09 / / Cornelia / Unaniem
   - / A. Mościcka
Tuszyński KJ Garbówek
12MISTER STAKKATO S (85)KrzysztofRETKA875,79
   WLKP / POL / Ogier / 2011 / 616007661243011 / gniada / Stakkato Gold / Stakkato / Magia / Roland
   Jadwiga Łoś / Jadwiga Łoś
St. Warszawski KJ
13HARNAŚ (57)TomaszPARADOWSKI1263,09
   MŁP / POL / Wałach / 2005 / POL006590182505 / gniada / Top Gun / Prince IG OR / Harda / Sebastian
   SK Walewice / Tomasz Paradowski
SKJ Horseprofi Łódź
 SIENA (111)JuliaGWÓŹDŹ (J.2000) ELI
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009610184708 / gniada / Placido / Animo / Segowia / Alywar
   SK Iwno / Izabella Jezierska - Gwóźdź
St. SKJ Bobrowy Staw

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
120
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
11
Dystans (m)
440
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
76 s
Startowało koni
14
Ukończyło koni
13
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


ZR - Sylwia Bogacz; ZO - Paweł Sojecki
 Gospodarz toru:


Arkadiusz Weckwert

HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZO i ZR Salio

Besiekierz Rudny, 12-14.05.2017
Wydruk: 2017-05-14 16:02:28
4/Mała Runda N
13:30
(2017-05-12)
HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 4 / Mała Runda N / Zwykły Art 238.2.1
(Competition No: 4 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1DON ESPADRON (153)MonikaPASIK051,34300 PLN
   TRAK / POL / Wałach / 2009 / POL732010038709 / kasztanowata / Lord Oder I / Oder / Danija / Esaul
   Maciej pietras / Maciej Pietras
LKJ Gałkowo
2ESCALONA (101)EwelinaSZCZEPANIK053,59200 PLN
   HAN / GER / Klacz / 2002 / DE431312303101 / ciemnogniada / Escudo I / Espri / Cherrybomb / Calypso II
   - / Anna Michalak
Tuszyński KJ Garbówek
3JAMAL VAN ORTI (65)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK053,78150 PLN
   BWP / BEL / Wałach / 2009 / 056002W00293017 / ciemnogniada / Toulon / Heartbreaker / Beau Reve Van Orti / Quidam De Revel
   Johan Van Oost / Łukasz Wyszkowski
JKS Salio Besiekierz Rudny
4ARGENTINA Z (129)BeniaminTOMASZEWSKI053,93100 PLN
   SP / POL / Klacz / 2011 / 616009530021811 / gniada / Day Dream II S / Mason / Aura / Cordial
   Krzysztof Zieliński / Krzysztof Zieliński
KJ Leśna Podkowa Damaszka
5CACHADILLO (128)BeniaminTOMASZEWSKI055,2850 PLN
   HOL / GER / Wałach / 2011 / DE421000240311 / gniada / Cachas / Caretino / Natura / Candillo
   - / Krzysztof Zieliński
KJ Leśna Podkowa Damaszka
6ASESOR (40)GrzegorzKUBIAK055,7750 PLN
   SP / POL / Ogier / 2004 / POL009660027604 / kasztanowata / Sir Neel / Darco / Andora / Faust Z
   Grzegorz Kubiak / Grzegorz Kubiak & Anna Jones
KJ SO Łąck
7RAPHAELLA P (64)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK057,3850 PLN
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009610010308 / siwa / Correro / Claudio / Rebella / Landos
   Witold Polowczyk / Witold Polowczyk
JKS Salio Besiekierz Rudny
8RICCO (150)TomaszCHENTKOWSKI059,0850 PLN
   SP / POL / Ogier / 2008 / POL009660212808 / kasztanowata / D'Cin Cin PG / Calderon / Redina PG / Nurjev
   Remigiusz Makowski / Remigiusz Makowski
KJ Welt Opypy
9CASVELLE (127)BeniaminTOMASZEWSKI059,1550 PLN
   HOL / GER / Klacz / 2011 / DE421000213711 / gniada / Casall / Caretino / Karett I / Cascavelle
   - / Krzysztof Zieliński
KJ Leśna Podkowa Damaszka
10M CANTORI S (86)KrzysztofRETKA059,66
   SP / POL / Ogier / 2010 / 616007660793610 / kara / Campari "M" / Carprilli / Magia / Roland
   Jadwiga Łoś / Jadwiga Łoś
St. Warszawski KJ
11CALIDOS (67)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK060,10
   HOL / GER / Ogier / 2008 / DE421000591108 / siwa / Calido I / Cantus / Komtess VI / Cantus
   Claudia Schoenfeld-Fuehr / Łukasz Wyszkowski
JKS Salio Besiekierz Rudny
12DARC KISS Z (7)MichałLEMAŃSKI062,37
   ZANG / NED / Ogier / 2010 / 056015Z55834610 / gniada / Darco / Lugano Van La Roche / Fine Kiss / Caletto I
   - / Marta Gawlińska
Salio
13DUCATI (31)MichałTYSZKO062,58
   OLD / GER / Wałach / 2010 / DE418180634810 / gniada / Diarado / Diamant De Semilly / Loreley / Lapis Lazuli
   - / Salih Barlas
Tuszyński KJ Garbówek
14CLAYTON (98)MariaKOZINA (J.2000)063,07
   BWP / BEL / Wałach / 2002 / W210642BWP / gniada / Clinton / Corrado / Orleen Van Het Vijverbos / Feinschnitt I V D Richter
   - / Piotr Strzałkowski
KJ Strzała Krubiczew
15BOTOKS (116)VladimirZAYTSEV063,37
   OLD / GER / Wałach / 2006 / DE418180152606 / gniada / Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Docenta / Cento
   
SKJ HorseProfi Łódź
16FARGITA (60) OlgaSOROKINA066,70
   KWPN / NED / Klacz / 2010 / 528003201011252 / kasztanowata / Afellay / Guidam / Urgita / Pierrot
   Hendrix Stal / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
17F. ARMANI Z (13)LisaCHRZANOWSKI (MJ.1996)067,82
   Z / BEL / Ogier / 2011 / 056015Z55829511 / gniada / Fierro hof ter Zeedijke / Non Stop / Unda v/h Goolder / Quidam De Revel
   Freddy Coninx / Monika Chrzanowski
JKS DIM Sp. z o. o.
18CLEAR TO JUMP ST GYVAN Z (92)KlaudiaRORBACH068,92
   ZANG / BEL / Ogier / 2002 / Z528002 / gniada / Carnute / Oberon Du Moulin / Volage De Choisy / Jalisco B
   Maria Ghysens-Vanlangenaeker / Klaudia Rorbach
CSJ Equestro Łódź
19MALAVALETTO - P (77)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA069,00
   SP / POL / Ogier / 2010 / 616009610239610 / gniada / Contendor / Contendro / Mala Cerra P / Carry Son
   Witold Polowczyk / Stanisław Marchwicki
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
20GRAND QUIDAM (59) OlgaSOROKINA069,56
   OLD / GER / Wałach / 2008 / DE433331568908 / ciemnogniada / Quidam's Rubin / Quidam De Revel / Goldica / Golden Grannus
   Gerd Wesseln / Kruk Zbigniew
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
21AARON 340 (110)StanisławPIĄTKOWSKI (J.1999)070,05
   Niem. Sport. / POL / Wałach / 2004 / DE437000173604 / gniada / Askari / Fenja
   . / Procima sp. z o. o.
KJ Strzała Krubiczew
22KATNIS (147)CezaryKALINOWSKI463,59
   SP / POL / Klacz / 2011 / 616009661572211 / siwa / Vandamme / Guidam / Karbana / Carbano
   Jan Kalinowski / Jan Kalinowski
KJ Strzała Krubiczew
23ROXANNE 154 (156)AgnieszkaULJANOWSKA466,01
   HAN / GER / Klacz / 2004 / DE431316983704 / kara / Cheenook / Caretino / Reingold / Ravel
   Hubert Knigge / Agnieszka Uljanowska
KJ Strzała Krubiczew
24BOCCACCIO (96)LeszekWARZECHA468,12
   HOLST / POL / Ogier / 2010 / DE421000147310 / gniada / Baloubet du Rouet / Pretty Queen
   Roma Kosicka / Dr. Andreas Kosicki
KJ Zagórów
24NEWTON JP Z (12)LisaCHRZANOWSKI (MJ.1996)468,12
   ZANG / BEL / Ogier / 2011 / 056015Z55612011 / siwa / Nabab De Reve / Quidam De Revel / Piminisou / Popcorn
   Johnny Poelmans / Monika Chrzanowski
JKS DIM Sp. z o. o.
26CORTINELLA (112)BeniaminTOMASZEWSKI468,61
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009610219280 / gniada / Aravel II / Luron / Callie Z / Calvin Z
   Roman Barlik / TRW-Miłosna
KJ Leśna Podkowa Damaszka
27ASHLEY S (125)DanielWRÓBLEWSKI (J.2000)470,36
   OLD / PRI / Klacz / 2003 / DE418180181703 / kasztanowata / Askari / Acord II / Pasadenia / Sadenio
   SK Nad Wigrami / Wioletta Wróbkewska
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
28V DIAVERDO EX DIAVERDO (75)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA471,21
   SP / POL / Klacz / 2008 / 528003000803546 / gniada / Verdi / Quidam De Revel / Gonny / Tolbert
   Vab Kessei / Stanisław Marchwicki
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
29WIZARES DTEN (2)MichałTYSZKO471,79
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / ciemnogniada / Alvarez / Wizja
   Polska / Rudiger Wassibauer
Tuszyński KJ Garbówek
30CARO (35)AnnaBĄK (J.2000)862,42
   WESTF / GER / Wałach / 2009 / DE441410913409 / kasztanowata / Cassico / Cassini I / Feiner Lady / Feiner Stern
   - / Anna Pietrzak
Stowarzyszenie KS Chojnów
31LA PAZ (144)MilenaDOBKOWSKA (JM.2003)862,49
   SP / POL / Wałach / 2005 / POL009510224605 / ciemnogniada / Palegro / Power / Lansada / Lancer III
   - / Agnieszka Dobkowska
St. Warszawski KJ
32CALIMERO (141)FelixDOMAŃSKI-KRUPPA871,71
   HAN / GER / Wałach / 2008 / DE431310108508 / kara / Calido / Cantus / Cornetta / Contender
   Siegfried Müller / Siegfried Müller
KJ SO Łąck
33LUPINO 17 (161)IdaTWERDOCHLIB872,07
   OLD / GER / Wałach / 2005 / DE433330685105 / kasztanowata / Lupicor / Lux / Pironja / Argentinus
   Hans Jurgen-Witte / Ida Twerdochlib
Sopocki KJ
34GENEO (152)JudytaZIÓŁKOWSKA981,40
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / - / Qumball / Guera / Winner
   Władysław Łopuszyński / Paweł Binek
BKJ Bogusławice
35ROBESPIERE (139)DamianZMOREK1264,01
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / gniada / Ever For Pleasure / Rock And Roll
   Remigiusz Makowski / Remigiusz Makowski
KJ Welt Opypy
 HELP ME BOY DU PETIT VIVIER (11)LisaCHRZANOWSKI (MJ.1996) ELI
   BWP / BEL / Wałach / 2007 / BELW261186BWP / siwa / Blue Boy / Poor Boy / Trust Me du Petit Vivier / Nonstop
   - / Monika Chrzaowski
JKS DIM Sp. z o. o.

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
120
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
11
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
78 s
Startowało koni
36
Ukończyło koni
35
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


ZR - Sylwia Bogacz; ZO - Paweł Sojecki
 Gospodarz toru:


Arkadiusz Weckwert

HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZO i ZR Salio

Besiekierz Rudny, 12-14.05.2017
Wydruk: 2017-05-14 16:02:30
5/Średnia Runda C
15:00
(2017-05-12)
HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 5 / Średnia Runda C / Zwykły Art 238.2.1
(Competition No: 5 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1LIGHTNING 100 (109)MichałPIĄTKOWSKI055,18650 PLN
   Holsztyńska / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Landos / Popstar
   . / Procima sp. z o. o.
KJ Strzała Krubiczew
2ILOVE YOU DU BEAUMONT (42)GrzegorzKUBIAK058,24400 PLN
   BWP / BEL / Klacz / 2008 / 056002W00270308 / kasztanowata / Domino De Moyon / Jalisco B / Ti Fany Du Beaumont / Skippy II
   - / Dawid Kubiak
KJ SO Łąck
3CHOCOLATE BLUE (48)TomaszMIŚKIEWICZ059,25300 PLN
   OS / GER / Klacz / 2010 / DE418184073010 / gniada / Chacco Blue/ Chambertin / Carusa/ Carinue
   Gestut Lewitz / Dariusz Miśkiewicz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
4GOLIATH J&JZ (120)JuliaOSTROWSKA (MJ.1998)060,38200 PLN
   ZANG / BEL / Wałach / 2009 / 056015Z55766709 / kasztanowata / Griseldi / Grosso Z / Prestige Z / Puccini
   Janssen / Anna Stupkiewicz-Ostrowska
Polski Polo Klub Warszawa
5ARKANSAS (142)FelixDOMAŃSKI-KRUPPA061,39100 PLN
   SP / POL / Wałach / 2008 / POL009590173208 / kasztanowata / Arcygraf / Graf Quidam / Aza / Montevideo
   Marian Orłowski / Janusz Domański
KJ SO Łąck
6JAMAL VAN ORTI (65)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK061,79100 PLN
   BWP / BEL / Wałach / 2009 / 056002W00293017 / ciemnogniada / Toulon / Heartbreaker / Beau Reve Van Orti / Quidam De Revel
   Johan Van Oost / Łukasz Wyszkowski
JKS Salio Besiekierz Rudny
7DOLLAR DE NUEVO (154)MonikaPASIK061,82100 PLN
   WESTF / POL / Wałach / 2008 / DE441411221808 / gniada / Dollar Du Murier / Jalisco B / Lola II / Lancer III
   Monty Sp. z o. o. / Anetta Kucharska
LKJ Gałkowo
8CANDOR (151)TomaszCHENTKOWSKI062,40100 PLN
   HAN / GER / Ogier / 2006 / DE431310730106 / siwa / Calido / Cantus / Lagune 44465 / Lear
   - / Remigiusz Makowski
KJ Welt Opypy
9CORINA (61) OlgaSOROKINA063,7225 PLN
   WESTF / GER / Klacz / 2008 / DE441410650408 / gniada / Cosmo-Pilot / Co-Pilot / La Donna / Lancer III
   Franz Jozef Gilsbah / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
10SOPHIA (45)TomaszMIŚKIEWICZ063,7625 PLN
   GER / GER / Klacz / 2008 / - / siwa / Stalypso / Ramona/Lamb
   Ger / J.Ciecholewska
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
11AARON 340 (110)StanisławPIĄTKOWSKI (J.1999)063,92
   Niem. Sport. / POL / Wałach / 2004 / DE437000173604 / gniada / Askari / Fenja
   . / Procima sp. z o. o.
KJ Strzała Krubiczew
12CHOCO LADY (63) AndreiSHALOHIN064,86
   Niem. Sport. / POL / Klacz / 2010 / DE456570343810 / kasztanowata / Chap / Cellestial / Cyrena / Barsac
   SK Bielin / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
13DUCATI (31)MichałTYSZKO066,09
   OLD / GER / Wałach / 2010 / DE418180634810 / gniada / Diarado / Diamant De Semilly / Loreley / Lapis Lazuli
   - / Salih Barlas
Tuszyński KJ Garbówek
14BOTOKS (116)VladimirZAYTSEV067,20
   OLD / GER / Wałach / 2006 / DE418180152606 / gniada / Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Docenta / Cento
   
SKJ HorseProfi Łódź
15HIPPICA BERGAMO (28)MichałTYSZKO070,11
   OLD / GER / Ogier / 2004 / DE418180113104 / gniada / Baloubet Du Rouet / Galoubet A / Wioletta / Silvio I
   - / Lipińska
Tuszyński KJ Garbówek
16NINTO CHICO (84)KrzysztofRETKA456,93
   WESTF / GER / Wałach / 2008 / - / - / Nintender / Charmon
   Niemcy / Sławomir Miąsko
St. Warszawski KJ
17DISTHEEN (6)MichałLEMAŃSKI458,72
   KWPN / NED / Wałach / 2008 / 528003000810598 / gniada / Utopie / Jacomar / Tilexta / Voltaire
   - / Michał Lemański
Salio
18EVERDI (87)KrzysztofRETKA459,29
   KWPN / NED / Ogier / 2009 / 528003200913462 / siwa / Verdi / Quidam De Revel / NN 210023796 / Cassini I
   E. Guadiano / Sławomir Miąsko
St. Warszawski KJ
19ARONIA (149)WiktoriaGŁOWACKA (J.2001)462,89
   OLD / POL / Klacz / 2007 / DE418181541807 / siwa / Argentinus / Argentan / Fantazja / Hajfong
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Wiktoria Głowacka
JKS Salio
20ESCALONA (101)EwelinaSZCZEPANIK463,19
   HAN / GER / Klacz / 2002 / DE431312303101 / ciemnogniada / Escudo I / Espri / Cherrybomb / Calypso II
   - / Anna Michalak
Tuszyński KJ Garbówek
21FOR VITO (47)TomaszMIŚKIEWICZ464,30
   HAN / GER / Wałach / 2010 / DE431316839910 / kasztanowata / For Pleasure / Furioso II / Gracyona D'Amain / Papillon Rouge
   - / Marcin Plitt
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
22PAMELA II (135)PaulinaSKWARA465,37
   SP / POL / Klacz / 2009 / - / kasztanowata / Ever For Pleasure / Paloma
   Remigiusz Makowski / Remigiusz Makowski
Klub Jeździecki Welt Opypy
23BE BALOU (118)BeniaminTOMASZEWSKI465,85
   HAN / GER / Klacz / 2006 / DE431310022406 / gniada / Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Wonderwall / Wilawander
   - / Wioletta Wróblewska
KJ Leśna Podkowa Damaszka
24BILLY BOY W Z (8)MichałLEMAŃSKI466,07
   ZANG / BEL / Wałach / 2008 / 056015Z55765108 / gniada / Bentley Van De Heffinck / Upsilon Van De Heffinck / Linda / Notaris
   - / Anna Szlezinger
Salio
25DA VINCI (105)Grzegorz AndrzejKUBIAK466,80
   SP / POL / Ogier / 2005 / POL009590064005 / siwa / Corde / Cor De La Bryere / Drosella / Drosselklang II
   Piotr Wiese / Piotr Wiese
KJ Uniglob Gozdów
26KONTADOR VD MOLENDREEF (81)RadosławZALEWSKI469,04
   BWP / POL / Wałach / 2010 / 056002W00295461 / gniada / Cooper VD Heffinck / Caretino / Urga / Heartbreaker
   Stal de Molendreef / Radosław Zalewski
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
27ETO ' O (88)KrzysztofRETKA859,32
   KWPN / NLD / Wałach / 2009 / - / gniada / Tygo / Karla
   Kran Muskens / Kiełb Anna
St. Warszawski KJ
28DON ESPADRON (153)MonikaPASIK860,17
   TRAK / POL / Wałach / 2009 / POL732010038709 / kasztanowata / Lord Oder I / Oder / Danija / Esaul
   Maciej pietras / Maciej Pietras
LKJ Gałkowo
29RAPHAELLA P (64)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK862,30
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009610010308 / siwa / Correro / Claudio / Rebella / Landos
   Witold Polowczyk / Witold Polowczyk
JKS Salio Besiekierz Rudny
30WIZARES DTEN (2)MichałTYSZKO866,56
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / ciemnogniada / Alvarez / Wizja
   Polska / Rudiger Wassibauer
Tuszyński KJ Garbówek
31PIRLO (160)BarbaraPEŁKA869,97
   HAN / GER / Wałach / 2005 / DE431310034005 / gniada / Abke / Acorado / Air Dream / Aircraft
   Krzysztof Tyszko / Barbara Pełka
JKS Jantar Stryków
32ILVENDERRO P (102)EwelinaSZCZEPANIK870,53
   SP / POL / Ogier / 2008 / POL007610010508 / siwa / Avero / Athlet Z / Iliada / Landos
   Polowczyk / Dariusz Michalak
Tuszyński KJ Garbówek
33CHIN CHAMPER (123)DawidCZARNECKI871,06
   HOL / GER / Ogier / 2011 / DE421000074511 / gniada / Chin Champ / Chin Chin / E-Lanetta / Leuthen I
   - / Anna Garapuczyk
KJ SO Starogard Gdański
34V DIAVERDO EX DIAVERDO (75)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA872,14
   SP / POL / Klacz / 2008 / 528003000803546 / gniada / Verdi / Quidam De Revel / Gonny / Tolbert
   Vab Kessei / Stanisław Marchwicki
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
35REWIZJON (62) AndreiSHALOHIN873,53
   SP / POL / Ogier / 2007 / POL009610099507 / srokata / Wizjoner / Rytm / Rozeta / Limaryn
   Jan Krzyżoszczak / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
36MALAVALETTO - P (77)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA1266,52
   SP / POL / Ogier / 2010 / 616009610239610 / gniada / Contendor / Contendro / Mala Cerra P / Carry Son
   Witold Polowczyk / Stanisław Marchwicki
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
37FARGITA (60) OlgaSOROKINA1287,04
   KWPN / NED / Klacz / 2010 / 528003201011252 / kasztanowata / Afellay / Guidam / Urgita / Pierrot
   Hendrix Stal / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
38GENEO (152)JudytaZIÓŁKOWSKA1376,23
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / - / Qumball / Guera / Winner
   Władysław Łopuszyński / Paweł Binek
BKJ Bogusławice
39LA PAZ (144)MilenaDOBKOWSKA (JM.2003)1666,53
   SP / POL / Wałach / 2005 / POL009510224605 / ciemnogniada / Palegro / Power / Lansada / Lancer III
   - / Agnieszka Dobkowska
St. Warszawski KJ
40ASHLEY S (125)DanielWRÓBLEWSKI (J.2000)1982,95
   OLD / PRI / Klacz / 2003 / DE418180181703 / kasztanowata / Askari / Acord II / Pasadenia / Sadenio
   SK Nad Wigrami / Wioletta Wróbkewska
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
 LUPINO 17 (161)IdaTWERDOCHLIB ELI
   OLD / GER / Wałach / 2005 / DE433330685105 / kasztanowata / Lupicor / Lux / Pironja / Argentinus
   Hans Jurgen-Witte / Ida Twerdochlib
Sopocki KJ

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
130
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
12
Dystans (m)
430
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
74 s
Startowało koni
41
Ukończyło koni
40
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


ZR - Sylwia Bogacz; ZO - Paweł Sojecki
 Gospodarz toru:


Arkadiusz Weckwert

HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZO i ZR Salio

Besiekierz Rudny, 12-14.05.2017
Wydruk: 2017-05-14 16:02:32
6/Duża Runda CC
17:15
(2017-05-12)
HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 6 / Duża Runda CC / Dwufazowy Art 274.5.3
(Competition No: 6 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1NINTO CHICO (84)KrzysztofRETKA045,78033,581000 PLN
   WESTF / GER / Wałach / 2008 / - / - / Nintender / Charmon
   Niemcy / Sławomir Miąsko
St. Warszawski KJ
2DOLLAR DE NUEVO (154)MonikaPASIK049,37035,21600 PLN
   WESTF / POL / Wałach / 2008 / DE441411221808 / gniada / Dollar Du Murier / Jalisco B / Lola II / Lancer III
   Monty Sp. z o. o. / Anetta Kucharska
LKJ Gałkowo
3HIPPICA BERGAMO (28)MichałTYSZKO054,17037,18450 PLN
   OLD / GER / Ogier / 2004 / DE418180113104 / gniada / Baloubet Du Rouet / Galoubet A / Wioletta / Silvio I
   - / Lipińska
Tuszyński KJ Garbówek
4C ALPACZINO Z (106)Grzegorz AndrzejKUBIAK051,30037,28300 PLN
   ZANG / POL / Ogier / 2008 / 056015Z55702808 / siwa / Capalino Z / Cassini I / Abraxa-Lady-Plus / Elvis
   - / Zdzisław Wojtera
KJ Uniglob Gozdów
5KEMBALL (148)CezaryKALINOWSKI049,26835,07150 PLN
   SP / POL / Ogier / 2005 / POL009660709205 / ciemnogniada / Qumball / Kimball / Karbana / Carbano
   Krzysztof Kalinowski / Krzysztof Kalinowski
KJ Strzała Krubiczew
6GREAT PLEASURE II (137)PaulinaSKWARA049,77 ELI150 PLN
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / gniada / Ever For Pleasure / Grace
   Remigiusz Makowski / Remigiusz Makowski
Klub Jeździecki Welt Opypy
7LIGHTNING 100 (109)MichałPIĄTKOWSKI445,86150 PLN
   Holsztyńska / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Landos / Popstar
   . / Procima sp. z o. o.
KJ Strzała Krubiczew
8ETO ' O (88)KrzysztofRETKA446,72150 PLN
   KWPN / NLD / Wałach / 2009 / - / gniada / Tygo / Karla
   Kran Muskens / Kiełb Anna
St. Warszawski KJ
9EVERDI (87)KrzysztofRETKA449,21
   KWPN / NED / Ogier / 2009 / 528003200913462 / siwa / Verdi / Quidam De Revel / NN 210023796 / Cassini I
   E. Guadiano / Sławomir Miąsko
St. Warszawski KJ
10DUKE (126)BeniaminTOMASZEWSKI450,67
   KWPN / POL / Wałach / 2008 / 528003000805017 / gniada / Phin Phin / / Wienke /
   Reolf Brill / Beniamin Tomaszewski
KJ Leśna Podkowa Damaszka
11PABLO I (100)EwelinaSZCZEPANIK451,07
   OLD / GER / Wałach / 2004 / DE433330321904 / ciemnogniada / Pik Labionics / Pik Bube / Ondra / Cor De Brillant
   - / Anna Michalak
Tuszyński KJ Garbówek
12SZULER (41)GrzegorzKUBIAK451,27
   SP / POL / Ogier / 2010 / 616009540018610 / gniada / Luron / Guidam / Szaki / Kissovo
   SK Ochaby / Grzegorz Kubiak
KJ SO Łąck
13HAJDA (46)TomaszMIŚKIEWICZ452,15
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616009520002710 / siwa / Cantanis / Cantus / Harda Dusza / Czuwaj
   Sławomir Orbaczewski / Sławomir Orbaczewski
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
14WELTDAME (95)LeszekWARZECHA849,19
   HOL / GER / Klacz / 2006 / DE421000681406 / gniada / Contender / Grappa
   Dennstedt Tilo / Wioletta Kosicka
KJ Zagórów
15CARPEDIEM (121)JuliaOSTROWSKA (MJ.1998)851,11
   Holsztyn / POL / Ogier / 2002 / - / - / Coriano / Divola
   xyz / Anna Stupkiewicz-OStrowska
Polski Polo Klub Warszawa
16ILVENDERRO P (102)EwelinaSZCZEPANIK1757,39
   SP / POL / Ogier / 2008 / POL007610010508 / siwa / Avero / Athlet Z / Iliada / Landos
   Polowczyk / Dariusz Michalak
Tuszyński KJ Garbówek
17KONTADOR VD MOLENDREEF (81)RadosławZALEWSKI1773,78
   BWP / POL / Wałach / 2010 / 056002W00295461 / gniada / Cooper VD Heffinck / Caretino / Urga / Heartbreaker
   Stal de Molendreef / Radosław Zalewski
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
 GOLIATH J&JZ (120)JuliaOSTROWSKA (MJ.1998) ELI
   ZANG / BEL / Wałach / 2009 / 056015Z55766709 / kasztanowata / Griseldi / Grosso Z / Prestige Z / Puccini
   Janssen / Anna Stupkiewicz-Ostrowska
Polski Polo Klub Warszawa

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
140/140
Liczba przeszkód(Obstacles)
7/6
Liczba skoków(Jumps)
9/6
Dystans (m)
330/290
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu(Time allowed)
57/50 s
Startowało koni
18
Ukończyło koni
17
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


ZR - Sylwia Bogacz; ZO - Paweł Sojecki
 Gospodarz toru:


Arkadiusz Weckwert

HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZO i ZR Salio

Besiekierz Rudny, 12-14.05.2017
Wydruk: 2017-05-14 16:02:33
7/L
09:00
(2017-05-13)
HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 7 / L / Dokładności Art 238.1.1
(Competition No: 7 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BERGSAUG09-61 DM II (70)WiktoriaGŁOWACKA (J.2001)058,86
   NN / NED / Klacz / 2009 / - / kasztanowata / nn / nn
   - / Tomasz Mitman
JKS Salio
1ROXANA (164)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA057,37
   NN / POL / Klacz / 2005 / - / siwa / NN / Rossa
   Kamil Stasiak / Kamil Stasiak
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
1ROXANA (164)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA060,96
   NN / POL / Klacz / 2005 / - / siwa / NN / Rossa
   Kamil Stasiak / Kamil Stasiak
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
1COFERTINO (163)MichałTYSZKO062,75
   hol. / - / Wałach / 2013 / DE421000600613 / siwa / Cachas / Nefertina
   Kosicka / Kosicka
Tuszyński KJ Garbówek
1LIBERADO S (50)MagdalenaRAJPAL053,98
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009610127709 / siwa / Liberado / / Saga / Fly High
   Rafał Skorupka / Magdalena Rajpal
KJ Arabika Łódź
1LIBERADO S (50)MagdalenaRAJPAL052,02
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009610127709 / siwa / Liberado / / Saga / Fly High
   Rafał Skorupka / Magdalena Rajpal
KJ Arabika Łódź
1QUIDAM'S CAPITOL R (93)KlaudiaRORBACH059,72
   HOL / POL / Wałach / 2011 / DE421000000511 / siwa / Quidam De Revel / / Zanetta I / Calato
   Ireneusz Sekula / Klaudia Rorbach
CSJ Equestro Łódź
1ENRICO (104)AleksandraZARĘBA (JM.2004)058,89
   KWPN / POL / Wałach / 2009 / 528003200911549 / kasztanowata / Veneur / Indoctro / Lydwien / Casanova
   - / Aleksandra Zaręba
KJ SO Łąck
1HAPPY BOY M (58) OlgaSOROKINA060,82
   KWPN / NED / Wałach / 2012 / 528003201205110 / kasztanowata / Charisma / / Kalibra / Ulster
   J.H Mittendorff Hoofdweg 149 7782 DE KRIM / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
1ENRICO (104)AleksandraZARĘBA (JM.2004)059,14
   KWPN / POL / Wałach / 2009 / 528003200911549 / kasztanowata / Veneur / Indoctro / Lydwien / Casanova
   - / Aleksandra Zaręba
KJ SO Łąck
1ERINA (68)AleksandraPLIEM-PERKA (Mł.2006)052,85
   KWPN / NED / Klacz / 2009 / 528003200903752 / gniada / Van Gogh / Numero Uno / Sarina / Furore
   R .A. Wassenaar / Łukasz Wyszkowski
JKS Salio Besiekierz Rudny
1ERINA (68)AleksandraPLIEM-PERKA (Mł.2006)051,39
   KWPN / NED / Klacz / 2009 / 528003200903752 / gniada / Van Gogh / Numero Uno / Sarina / Furore
   R .A. Wassenaar / Łukasz Wyszkowski
JKS Salio Besiekierz Rudny
1SCYTIA (51)KlaraKOZIOŁ (JM.2005)058,54
   SP / POL / Klacz / 2009 / 616009530299009 / siwa / Caliro / / Sukcesja / Drawid
   Mieczysław Chomiak / Emilia Olczak-Kozioł
Tuszyński KJ Garbówek
1DELEKTA (79)KajaMITMAN (JM.2003)056,33
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / kasztanowata / Talent / Delicja
   Agnieszka Jabłońska / Aleksandra Marchwińska-Mitman
JKS Salio Besiekierz Rudny
1HARCOWNIK (89)MartaGREBER (MJ.1997)057,39
   MŁP / POL / Wałach / 2004 / POL006550040204 / gniada / Emetyt / Hetka
   Leonard Dramiński / Artur Greber
JKS Salio
1COCAINA VRS (103)EwelinaSZCZEPANIK054,73
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / ciemnogniada / Pablo / Corfina
   Dariusz michalak / Dariusz michalak
Tuszyński KJ Garbówek
1KASHMIR DE REVE (115)DagmaraANTCZAK (J.1999)058,05
   OLD / GER / Wałach / 2001 / DE418180102201 / gniada / Kashmir Van Schuttershof / Nabab De Reve / Doxana / Quick Star
   - / Wieslaw Leszczyński
SKJ HorseProfi Łódź
1KASHMIR DE REVE (115)DagmaraANTCZAK (J.1999)056,18
   OLD / GER / Wałach / 2001 / DE418180102201 / gniada / Kashmir Van Schuttershof / Nabab De Reve / Doxana / Quick Star
   - / Wieslaw Leszczyński
SKJ HorseProfi Łódź
1LADY CANTA (36)AleksandraPACHNIK058,01
   SP / POL / Klacz / 2009 / 616009580348709 / gniada / Cantanis / Cantus / Lady / Lad
   Robert Stasiuk / Grzegorz Kubiak, Aleksandra Pachnik
Stowarzyszenie KS Chojnów
1EVER FOR EVER (140)JuliaSOBIEPAŃSKA (J.2000)050,53
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2006 / POL 009590176206 / kasztanowata / Erebus / Diatermia
   Andrzej Lemański / Dominika Sobiepańska
JKS Salio
1AVON (83)MagdaSTANIAK (J.2001)053,14
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Baldini II/ / Aneline/
   Katarzyna Pawluczuk / Sławomir Miąsko
bpk
1UCCELLA (130)MałgorzataSAJDA056,97
   HAN / GER / Klacz / 2012 / DE431314611812 / gniada / Uccello / Suerte
   Hannelore Weygand / Małgorzata Sajda
Kielecki Klub Jeździecki
1CLEMENS WS (119)MagdalenaDREZNO056,68
   Niem.sport. / GER / Wałach / 2005 / DE437000231505 / gniada / Chello II / Raphsodie
   Wolfgang Schniebel / Sławomir Begier
Kielecki Klub Jeździecki
1BE OKEY (99)MariaKOZINA (J.2000)054,45
   WLKP / POL / Wałach / 2010 / 616007680008910 / kasztanowata / Quinnus III / / Bogra / Avero
   Katarzyna Bawłowicz / Maria Kozina
KJ Strzała Krubiczew
1ALCES (162)WiktoriaMATUSIAK (J.2000)055,49
   MŁP / POL / Wałach / 2002 / POL006550033602 / gniada / Bolivar / Rahman / Awia / Fedrus
   Bogusław Dąbrowski / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
1LAVITA - L (74)MajaMARCHWICKA (JM.2005)059,35
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / gniada / Alvarez 17 / Lawa
   Liberski Jan / Liberski Jan
KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
1ROMINA (76)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA059,99
   SP / POL / Klacz / 2009 / 616009590190809 / kara / Landino / / Rewelacja / Emetyt
   Ireneusz Skowroński / Stanisław Marchwicki
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
1DAKOTA (166)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK062,04
   KWPN / NLD / Wałach / 2008 / 528003000808119 / siwa / Zurich / Irma Donna
   J.W.& A.P. Jurrius / Łukasz Wyszkowski
JKS Salio Besiekierz Rudny
29LAZUR (55)MariaRZEPKOWSKA (J.2001)451,99
   KUC / POL / Wałach / 2008 / 013660526608 / kasztanowata / DACAPO 154 / LANDMAN`S SAMANTA
   M.J / AGNIESZKA RZEPKOWSKA
ŁKJ
29DIMO (71)KonstancjaLEHMANN (J.1999)453,72
   MŁP / POL / Wałach / 2003 / 616006611009603 / gniada / Domestos / Emetyt / Era /
   - / Konstanja Lehmann
SKJ Lehmann Horses
29RASPBERRY (165)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK459,01
   - / POL / Klacz / 2009 / - / gniada / -- / --
   -- / --
JKS Salio Besiekierz Rudny
29WODEWIL (82)JanBULLER (J.2001)460,23
   WLKP / POL / Wałach / 2004 / POL007600101104 / ciemnogniada / Tabun / Arak / Wega / Wektor
   Jarosław Pacek / Joanna Zielke
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
29WODEWIL (82)JanBULLER (J.2001)458,87
   WLKP / POL / Wałach / 2004 / POL007600101104 / ciemnogniada / Tabun / Arak / Wega / Wektor
   Jarosław Pacek / Joanna Zielke
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
29ATRAKCJA (94)AdamCIECHAŃSKI (MJ.1996)461,79
   SP / POL / Klacz / 2006 / 616009640071606 / gniada / Alcatraz / / Altaya / nn
   - / Mateusz Kroc
CSJ Equestro Łódź
29HAPPY BOY M (58) OlgaSOROKINA457,16
   KWPN / NED / Wałach / 2012 / 528003201205110 / kasztanowata / Charisma / / Kalibra / Ulster
   J.H Mittendorff Hoofdweg 149 7782 DE KRIM / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
29EINSTAIN (37)WojciechLANDOWSKI456,85
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / kasztanowata / Palermo / Paradiesfalter / Escada / Escudo I
   Polska / xx
Pomorska Liga Jeździecka
29CASALINA (21)NadiaKUŹMA (JM.2004)463,51
   HOL / GER / Klacz / 2009 / DE421000582009 / gniada / Casall / Caretino / Levante III / Alexis Z
   Volker Saak / Jacek Kuźma
St. SKJ Bobrowy Staw
29LAVITA - L (74)MajaMARCHWICKA (JM.2005)458,40
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / gniada / Alvarez 17 / Lawa
   Liberski Jan / Liberski Jan
KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
39ERYK PONYSPORT (73)MajaMARCHWICKA (JM.2005)671,39
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 616013570344907 / gniada / Nico-K / Nandy Man / Eufemia / Pepton
   Barbara Guniewicz / Stanisław Marchwicki
KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
40WATRA (122)ZofiaSYNORADZKA (JM.2003)858,53
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL007610213408 / ciemnogniada / Tramal / Cabrol / Warka / Czantor
   - / Anna Garapuczyk
LKS Nadwiślanin
41COFERTINO (163)MichałTYSZKO965,38
   hol. / - / Wałach / 2013 / DE421000600613 / siwa / Cachas / Nefertina
   Kosicka / Kosicka
Tuszyński KJ Garbówek
42ATRAKCJA (94)AdamCIECHAŃSKI (MJ.1996)1257,25
   SP / POL / Klacz / 2006 / 616009640071606 / gniada / Alcatraz / / Altaya / nn
   - / Mateusz Kroc
CSJ Equestro Łódź
42RICHELIEU (54)MariaRZEPKOWSKA (J.2001)1256,92
   WLKP / POL / Wałach / 2004 / - / ciemnogniada / Aktiv / Remonta
   Michał Trzopek / Joanna Trzopek
ŁKJ
44LAZUR (55)MariaRZEPKOWSKA (J.2001)1365,15
   KUC / POL / Wałach / 2008 / 013660526608 / kasztanowata / DACAPO 154 / LANDMAN`S SAMANTA
   M.J / AGNIESZKA RZEPKOWSKA
ŁKJ
45RICHELIEU (54)MariaRZEPKOWSKA (J.2001)1869,24
   WLKP / POL / Wałach / 2004 / - / ciemnogniada / Aktiv / Remonta
   Michał Trzopek / Joanna Trzopek
ŁKJ
46BERGSAUG09-61 DM II (70)WiktoriaGŁOWACKA (J.2001)2789,29
   NN / NED / Klacz / 2009 / - / kasztanowata / nn / nn
   - / Tomasz Mitman
JKS Salio
46GRANDA (117)AnnaWOŹNA27104,23
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / siwa / Konig Sobieski / Grandessa
   Nowa Wioska / Anna Woźna
SKJ Horseprofi Łódź
 ERYK PONYSPORT (73)MajaMARCHWICKA (JM.2005) ELI
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 616013570344907 / gniada / Nico-K / Nandy Man / Eufemia / Pepton
   Barbara Guniewicz / Stanisław Marchwicki
KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
 SEXMISJA (25)IzabelaMARKOWSKA ELI
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / - / Corde / Sexicola XX
   Jacek Gaczkowski / Jacek Gaczkowski
JKS SALIO
 SEXMISJA (25)IzabelaMARKOWSKA ELI
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / - / Corde / Sexicola XX
   Jacek Gaczkowski / Jacek Gaczkowski
JKS SALIO

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
64 s
Startowało koni
50
Ukończyło koni
47
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


ZR - Sylwia Bogacz; ZO - Paweł Sojecki
 Gospodarz toru:


Arkadiusz Weckwert

HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZO i ZR Salio

Besiekierz Rudny, 12-14.05.2017
Wydruk: 2017-05-14 16:02:36
8/P
11:00
(2017-05-13)
HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 8 / P / Zwykły Art 238.2.1
(Competition No: 8 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1EVER FOR EVER (140)JuliaSOBIEPAŃSKA (J.2000)048,23200 PLN
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2006 / POL 009590176206 / kasztanowata / Erebus / Diatermia
   Andrzej Lemański / Dominika Sobiepańska
JKS Salio
2DONAT (108)JuliaBURNOS (J.2001)048,61100 PLN
   SP / POL / Wałach / 2007 / 009540174307 / kasztanowata / Sprint / Trawant / Dąbrówka / Romualdo
   Leszek Pilarski / Julia Burnos
JKS Salio Besiekierz Rudny
3GIMMICK FIELD (66)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK049,0450 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2011 / 528003201105821 / siwa / Zirocco Blue VDL / / Rikina-Field / Ahorn
   - / Łukasz Wyszkowski
JKS Salio Besiekierz Rudny
4MAXIMUS ZK (56)JuliaPARADOWSKA (J.1999)050,1550 PLN
   SP / POL / Wałach / 2011 / 616009590205211 / siwa / Cancoon / Colman / Miss Sajgon L / Lansjer L
   Zbigniew Kruk / Tomasz Paradowski
SKJ Horseprofi Łódź
5CORJANA P (107)JuliaBURNOS (J.2001)051,7325 PLN
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009610010408 / siwa / Correro / Claudio / Calippa / Landos
   Witold Polowczyk / Julia Burnos
JKS Salio Besiekierz Rudny
6ALCES (162)WiktoriaMATUSIAK (J.2000)053,1825 PLN
   MŁP / POL / Wałach / 2002 / POL006550033602 / gniada / Bolivar / Rahman / Awia / Fedrus
   Bogusław Dąbrowski / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
7DAKOTA (166)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK057,4025 PLN
   KWPN / NLD / Wałach / 2008 / 528003000808119 / siwa / Zurich / Irma Donna
   J.W.& A.P. Jurrius / Łukasz Wyszkowski
JKS Salio Besiekierz Rudny
8DELEKTA (79)KajaMITMAN (JM.2003)057,9525 PLN
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / kasztanowata / Talent / Delicja
   Agnieszka Jabłońska / Aleksandra Marchwińska-Mitman
JKS Salio Besiekierz Rudny
9LADY CANTA (36)AleksandraPACHNIK058,76
   SP / POL / Klacz / 2009 / 616009580348709 / gniada / Cantanis / Cantus / Lady / Lad
   Robert Stasiuk / Grzegorz Kubiak, Aleksandra Pachnik
Stowarzyszenie KS Chojnów
10CASALINA (21)NadiaKUŹMA (JM.2004)058,92
   HOL / GER / Klacz / 2009 / DE421000582009 / gniada / Casall / Caretino / Levante III / Alexis Z
   Volker Saak / Jacek Kuźma
St. SKJ Bobrowy Staw
11KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL (24)GrażynaNIEZGODA059,30
   Belgijska Gorąca Krew / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / Boris van het Kluizebos / Valelaika van de Noordheuvel
   Corneel Franken / Grażyna Niezgoda
KJ Uniglob Gozdów
12SCYTIA (51)KlaraKOZIOŁ (JM.2005)060,18
   SP / POL / Klacz / 2009 / 616009530299009 / siwa / Caliro / / Sukcesja / Drawid
   Mieczysław Chomiak / Emilia Olczak-Kozioł
Tuszyński KJ Garbówek
13MISTER STAKKATO S (85)KrzysztofRETKA060,96
   WLKP / POL / Ogier / 2011 / 616007661243011 / gniada / Stakkato Gold / Stakkato / Magia / Roland
   Jadwiga Łoś / Jadwiga Łoś
St. Warszawski KJ
14CORSIMO (155)MonikaPASIK061,68
   SWB / POL / Ogier / 2012 / - / kara / Corlensky G / CAF PIPPI LOTTA
   Henryk Bisztyga / monika pasik
LKJ Gałkowo
15COCAINA VRS (103)EwelinaSZCZEPANIK062,24
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / ciemnogniada / Pablo / Corfina
   Dariusz michalak / Dariusz michalak
Tuszyński KJ Garbówek
16LUNA (167)JemmaJONES (JM.2003)062,47
   SP / POL / Klacz / 2007 / POL 009 63 01831 07 / gniada / Bryk / Liberia
   Zofia Dusberger / Łukasz Wyszkowski
bpk
17ULYSSE DE GRANDERIE (134)MilenaDOBKOWSKA (JM.2003)063,22
   Selle Français / FRA / Wałach / 2008 / - / kasztanowata / Newton De Kreisker / Lunanime De Grandry
   FRA / Agnieszka Dobkowska
St. Warszawski KJ
18JOLLY (133)MilenaDOBKOWSKA (JM.2003)452,31
   Oldenburska / POL / Klacz / 2006 / - / gniada / Luxius / Jessy
   Kostrzewski / Janusz Cebulak
St. Warszawski KJ
19JUST RIDING OHIO (131)HerbertSZRAJER452,78
   SP / POL / Wałach / 2012 / 616009640015512 / gniada / Quo Vadis / Optima-E
   Grzegorz Buchwał / Wiktoria Coleman
Kielecki Klub Jeździecki
20FELLOW (29)MichałTYSZKO455,30
   KWPN / NED / Wałach / 2010 / 528003201012131 / gniada / Gentle-S D'09 / / Cornelia / Unaniem
   - / A. Mościcka
Tuszyński KJ Garbówek
21BE OKEY (99)MariaKOZINA (J.2000)457,25
   WLKP / POL / Wałach / 2010 / 616007680008910 / kasztanowata / Quinnus III / / Bogra / Avero
   Katarzyna Bawłowicz / Maria Kozina
KJ Strzała Krubiczew
22AVON (83)CezaryKALINOWSKI460,44
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Baldini II/ / Aneline/
   Katarzyna Pawluczuk / Sławomir Miąsko
KJ Strzała Krubiczew
23GRANDA (117)AnnaWOŹNA461,37
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / siwa / Konig Sobieski / Grandessa
   Nowa Wioska / Anna Woźna
SKJ Horseprofi Łódź
24KORSARZ (91)DiegoACOSTA461,51
   WLKP / POL / Wałach / 2011 / 616 007 52 00092 11 / kasztanowata / Pikador / Kopia / Seul
   Polska / Aleksandra Naleszkiewicz
bpk
25HARCOWNIK (89)MartaGREBER (MJ.1997)463,17
   MŁP / POL / Wałach / 2004 / POL006550040204 / gniada / Emetyt / Hetka
   Leonard Dramiński / Artur Greber
JKS Salio
26WATRA (122)ZofiaSYNORADZKA (JM.2003)463,58
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL007610213408 / ciemnogniada / Tramal / Cabrol / Warka / Czantor
   - / Anna Garapuczyk
LKS Nadwiślanin
27MOJITO TER KLOMP Z (5)MichałLEMAŃSKI464,02
   ZANG / NED / Ogier / 2012 / 056015Z55656312 / siwa / Mylord Carthago / Carthago Z / Seniorita / Coriano Z
   - / Stal Hendrix
Salio
28QUIDAM'S CAPITOL R (93)KlaudiaRORBACH464,35
   HOL / POL / Wałach / 2011 / DE421000000511 / siwa / Quidam De Revel / / Zanetta I / Calato
   Ireneusz Sekula / Klaudia Rorbach
CSJ Equestro Łódź
29ROMINA (76)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA465,06
   SP / POL / Klacz / 2009 / 616009590190809 / kara / Landino / / Rewelacja / Emetyt
   Ireneusz Skowroński / Stanisław Marchwicki
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
30CARO (97)LeszekWARZECHA466,95
   HOL / POL / Wałach / 2012 / DE421000507512 / gniada / Catoo / V-Rusalka
   SK Bielin / Kopackova Sarka
KJ Zagórów
31UCCELLA (130)MałgorzataSAJDA860,85
   HAN / GER / Klacz / 2012 / DE431314611812 / gniada / Uccello / Suerte
   Hannelore Weygand / Małgorzata Sajda
Kielecki Klub Jeździecki
32EINSTAIN (37)WojciechLANDOWSKI866,08
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / kasztanowata / Palermo / Paradiesfalter / Escada / Escudo I
   Polska / xx
Pomorska Liga Jeździecka
33SIENA (111)JuliaGWÓŹDŹ (J.2000)985,29
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009610184708 / gniada / Placido / Animo / Segowia / Alywar
   SK Iwno / Izabella Jezierska - Gwóźdź
St. SKJ Bobrowy Staw
34HARNAŚ (57)TomaszPARADOWSKI1257,30
   MŁP / POL / Wałach / 2005 / POL006590182505 / gniada / Top Gun / Prince IG OR / Harda / Sebastian
   SK Walewice / Tomasz Paradowski
SKJ Horseprofi Łódź
35LUCKY (39)MartaFISIAK1259,75
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / - / LANCASTER Z / LOLITA Z
   ROMAN BARLIK / MARTA FISIAK
BPK
36ROCKY (52)KlaraKOZIOŁ (JM.2005)25102,00
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009660709309 / gniada / Caretello B / Caretino / Red Allegra / Rommel
   Agata Zawada / Emilia Olczak-Kozioł
Tuszyński KJ Garbówek
 CLEMENS WS (119)MagdalenaDREZNO ELI
   Niem.sport. / GER / Wałach / 2005 / DE437000231505 / gniada / Chello II / Raphsodie
   Wolfgang Schniebel / Sławomir Begier
Kielecki Klub Jeździecki

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
110
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
11
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
67 s
Startowało koni
37
Ukończyło koni
36
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


ZR - Sylwia Bogacz; ZO - Paweł Sojecki
 Gospodarz toru:


Arkadiusz Weckwert

HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZO i ZR Salio

Besiekierz Rudny, 12-14.05.2017
Wydruk: 2017-05-14 16:02:37
9/N
13:30
(2017-05-13)
HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 9 / N / Zwykły Art 238.2.1
(Competition No: 9 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1DRAKA (146)PiotrKALINOWSKI058,27350 PLN
   SP / POL / Klacz / 2002 / - / gniada / Marino / Drafne / Szaser
   Jan Kalinowski / Jan Kalinowski
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2CORJANA P (107)JuliaBURNOS (J.2001)059,26200 PLN
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009610010408 / siwa / Correro / Claudio / Calippa / Landos
   Witold Polowczyk / Julia Burnos
JKS Salio Besiekierz Rudny
3JUST RIDING OHIO (131)HerbertSZRAJER063,47100 PLN
   SP / POL / Wałach / 2012 / 616009640015512 / gniada / Quo Vadis / Optima-E
   Grzegorz Buchwał / Wiktoria Coleman
Kielecki Klub Jeździecki
4ROXANNE 154 (156)AgnieszkaULJANOWSKA063,81100 PLN
   HAN / GER / Klacz / 2004 / DE431316983704 / kara / Cheenook / Caretino / Reingold / Ravel
   Hubert Knigge / Agnieszka Uljanowska
KJ Strzała Krubiczew
5MISTER STAKKATO S (85)KrzysztofRETKA066,42100 PLN
   WLKP / POL / Ogier / 2011 / 616007661243011 / gniada / Stakkato Gold / Stakkato / Magia / Roland
   Jadwiga Łoś / Jadwiga Łoś
St. Warszawski KJ
6CARTOCLINTON (49)TomaszMIŚKIEWICZ067,9950 PLN
   OLD / GER / Wałach / 2012 / DE418185027712 / siwa / Cartoon / / Calubet / Clinton II
   Gestut Lewitz / -
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
7BORNEO (10)JemmaJONES (JM.2003)171,2550 PLN
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009670134909 / gniada / Placido / Animo / Baronesse Picadilly / Prinz Pablo
   Witold Szydełko / Anna Jones
bpk
8KATNIS (147)CezaryKALINOWSKI459,6150 PLN
   SP / POL / Klacz / 2011 / 616009661572211 / siwa / Vandamme / Guidam / Karbana / Carbano
   Jan Kalinowski / Jan Kalinowski
KJ Strzała Krubiczew
9GRENADA (26)KlaudiaSIUCIŃSKA (J.2001)461,57
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009590009208 / kasztanowata / Imequyl / Luron / Garstka / Sędzia
   Mordaka Kazimierz / Rafał Siuciński
Łódzki KJ
10DOLLAR GYM (16)RadosławZALEWSKI466,20
   HOL / POL / Wałach / 2011 / DE421000530911 / gniada / Dollar D.L.PI / Quidam De Revel / Jeliza / Cascavelle
   ZG Tischner Rainer + Thomas / Natalia Maciejewska
St. SKJ Bobrowy Staw
11SIENA (111)JuliaGWÓŹDŹ (J.2000)468,67
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009610184708 / gniada / Placido / Animo / Segowia / Alywar
   SK Iwno / Izabella Jezierska - Gwóźdź
St. SKJ Bobrowy Staw
12KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL (24)GrażynaNIEZGODA470,54
   Belgijska Gorąca Krew / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / Boris van het Kluizebos / Valelaika van de Noordheuvel
   Corneel Franken / Grażyna Niezgoda
KJ Uniglob Gozdów
13HARNAŚ (57)TomaszPARADOWSKI854,78
   MŁP / POL / Wałach / 2005 / POL006590182505 / gniada / Top Gun / Prince IG OR / Harda / Sebastian
   SK Walewice / Tomasz Paradowski
SKJ Horseprofi Łódź
14MAXIMUS ZK (56)JuliaPARADOWSKA (J.1999)859,95
   SP / POL / Wałach / 2011 / 616009590205211 / siwa / Cancoon / Colman / Miss Sajgon L / Lansjer L
   Zbigniew Kruk / Tomasz Paradowski
SKJ Horseprofi Łódź
15KORSARZ (91)DiegoACOSTA862,04
   WLKP / POL / Wałach / 2011 / 616 007 52 00092 11 / kasztanowata / Pikador / Kopia / Seul
   Polska / Aleksandra Naleszkiewicz
bpk
16FELLOW (29)MichałTYSZKO865,66
   KWPN / NED / Wałach / 2010 / 528003201012131 / gniada / Gentle-S D'09 / / Cornelia / Unaniem
   - / A. Mościcka
Tuszyński KJ Garbówek
17ULYSSE DE GRANDERIE (134)MilenaDOBKOWSKA (JM.2003)867,53
   Selle Français / FRA / Wałach / 2008 / - / kasztanowata / Newton De Kreisker / Lunanime De Grandry
   FRA / Agnieszka Dobkowska
St. Warszawski KJ
18CORSIMO (155)MonikaPASIK1182,47
   SWB / POL / Ogier / 2012 / - / kara / Corlensky G / CAF PIPPI LOTTA
   Henryk Bisztyga / monika pasik
LKJ Gałkowo
19GRAND QUIDAM (59) OlgaSOROKINA1595,07
   OLD / GER / Wałach / 2008 / DE433331568908 / ciemnogniada / Quidam's Rubin / Quidam De Revel / Goldica / Golden Grannus
   Gerd Wesseln / Kruk Zbigniew
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
 CZAR (44)ArletaKMITA ELI
   SP / POL / Ogier / 2005 / POL009610208105 / siwa / Carry Son / Carry / Czumka / Carewicz I
   SK Racot / Arleta Kmita
Łódzki KJ
 PALMERA (53)AnitaSTAŃCZAK ELI
   SP / POL / Klacz / 2001 / 12181 / ciemnogniada / Landos I / Psota / Jesion
   Urszula Farysej / Anita Stańczak
JKS Salio Besiekierz Rudny

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
120
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
11
Dystans (m)
410
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
71 s
Startowało koni
21
Ukończyło koni
19
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


ZR - Sylwia Bogacz; ZO - Paweł Sojecki
 Gospodarz toru:


Arkadiusz Weckwert

HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZO i ZR Salio

Besiekierz Rudny, 12-14.05.2017
Wydruk: 2017-05-14 16:02:39
10/Mała Runda N
14:15
(2017-05-13)
HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 10 / Mała Runda N / Dwufazowy Art 274.5.3
(Competition No: 10 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1ESCALONA (101)EwelinaSZCZEPANIK044,01024,50650 PLN
   HAN / GER / Klacz / 2002 / DE431312303101 / ciemnogniada / Escudo I / Espri / Cherrybomb / Calypso II
   - / Anna Michalak
Tuszyński KJ Garbówek
2ASESOR (40)GrzegorzKUBIAK045,91025,07400 PLN
   SP / POL / Ogier / 2004 / POL009660027604 / kasztanowata / Sir Neel / Darco / Andora / Faust Z
   Grzegorz Kubiak / Grzegorz Kubiak & Anna Jones
KJ SO Łąck
3DARC KISS Z (7)MichałLEMAŃSKI045,24025,13300 PLN
   ZANG / NED / Ogier / 2010 / 056015Z55834610 / gniada / Darco / Lugano Van La Roche / Fine Kiss / Caletto I
   - / Marta Gawlińska
Salio
4ARGENTINA Z (129)BeniaminTOMASZEWSKI045,52026,97200 PLN
   SP / POL / Klacz / 2011 / 616009530021811 / gniada / Day Dream II S / Mason / Aura / Cordial
   Krzysztof Zieliński / Krzysztof Zieliński
KJ Leśna Podkowa Damaszka
5JAMAL VAN ORTI (65)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK046,74027,02100 PLN
   BWP / BEL / Wałach / 2009 / 056002W00293017 / ciemnogniada / Toulon / Heartbreaker / Beau Reve Van Orti / Quidam De Revel
   Johan Van Oost / Łukasz Wyszkowski
JKS Salio Besiekierz Rudny
6JOLLY (133)MilenaDOBKOWSKA (JM.2003)041,45027,18100 PLN
   Oldenburska / POL / Klacz / 2006 / - / gniada / Luxius / Jessy
   Kostrzewski / Janusz Cebulak
St. Warszawski KJ
7AARON 340 (110)StanisławPIĄTKOWSKI (J.1999)045,65027,86100 PLN
   Niem. Sport. / POL / Wałach / 2004 / DE437000173604 / gniada / Askari / Fenja
   . / Procima sp. z o. o.
KJ Strzała Krubiczew
8DUCATI (31)MichałTYSZKO045,32027,90100 PLN
   OLD / GER / Wałach / 2010 / DE418180634810 / gniada / Diarado / Diamant De Semilly / Loreley / Lapis Lazuli
   - / Salih Barlas
Tuszyński KJ Garbówek
9CASVELLE (127)BeniaminTOMASZEWSKI045,17028,1725 PLN
   HOL / GER / Klacz / 2011 / DE421000213711 / gniada / Casall / Caretino / Karett I / Cascavelle
   - / Krzysztof Zieliński
KJ Leśna Podkowa Damaszka
10ROCKY (52)KlaraKOZIOŁ (JM.2005)042,10028,3925 PLN
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009660709309 / gniada / Caretello B / Caretino / Red Allegra / Rommel
   Agata Zawada / Emilia Olczak-Kozioł
Tuszyński KJ Garbówek
11DOLLAR GYM (16)RadosławZALEWSKI048,74028,63
   HOL / POL / Wałach / 2011 / DE421000530911 / gniada / Dollar D.L.PI / Quidam De Revel / Jeliza / Cascavelle
   ZG Tischner Rainer + Thomas / Natalia Maciejewska
St. SKJ Bobrowy Staw
12SAINT LAURENT (23)DariuszGARSTKA044,26029,10
   SP / POL / Ogier / 2010 / - / kasztanowata / Luron / Salwa
   SK Ochaby / Marta Dominiak
bpk
13M CANTORI S (86)KrzysztofRETKA045,06029,29
   SP / POL / Ogier / 2010 / 616007660793610 / kara / Campari "M" / Carprilli / Magia / Roland
   Jadwiga Łoś / Jadwiga Łoś
St. Warszawski KJ
14BOCCACCIO (96)LeszekWARZECHA045,80030,72
   HOLST / POL / Ogier / 2010 / DE421000147310 / gniada / Baloubet du Rouet / Pretty Queen
   Roma Kosicka / Dr. Andreas Kosicki
KJ Zagórów
15FARGITA (60) OlgaSOROKINA047,44032,39
   KWPN / NED / Klacz / 2010 / 528003201011252 / kasztanowata / Afellay / Guidam / Urgita / Pierrot
   Hendrix Stal / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
16V DIAVERDO EX DIAVERDO (75)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA047,47033,22
   SP / POL / Klacz / 2008 / 528003000803546 / gniada / Verdi / Quidam De Revel / Gonny / Tolbert
   Vab Kessei / Stanisław Marchwicki
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
17NEWTON JP Z (12)LisaCHRZANOWSKI (MJ.1996)047,49034,34
   ZANG / BEL / Ogier / 2011 / 056015Z55612011 / siwa / Nabab De Reve / Quidam De Revel / Piminisou / Popcorn
   Johnny Poelmans / Monika Chrzanowski
JKS DIM Sp. z o. o.
18CORTINELLA (112)BeniaminTOMASZEWSKI044,28034,62
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009610219280 / gniada / Aravel II / Luron / Callie Z / Calvin Z
   Roman Barlik / TRW-Miłosna
KJ Leśna Podkowa Damaszka
19DON ESPADRON (153)MonikaPASIK041,51424,36
   TRAK / POL / Wałach / 2009 / POL732010038709 / kasztanowata / Lord Oder I / Oder / Danija / Esaul
   Maciej pietras / Maciej Pietras
LKJ Gałkowo
20RAPHAELLA P (64)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK042,93425,93
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009610010308 / siwa / Correro / Claudio / Rebella / Landos
   Witold Polowczyk / Witold Polowczyk
JKS Salio Besiekierz Rudny
21LA PAZ (144)MilenaDOBKOWSKA (JM.2003)045,02426,84
   SP / POL / Wałach / 2005 / POL009510224605 / ciemnogniada / Palegro / Power / Lansada / Lancer III
   - / Agnieszka Dobkowska
St. Warszawski KJ
22CACHADILLO (128)BeniaminTOMASZEWSKI043,57428,32
   HOL / GER / Wałach / 2011 / DE421000240311 / gniada / Cachas / Caretino / Natura / Candillo
   - / Krzysztof Zieliński
KJ Leśna Podkowa Damaszka
23CLAYTON (98)MariaKOZINA (J.2000)042,71428,43
   BWP / BEL / Wałach / 2002 / W210642BWP / gniada / Clinton / Corrado / Orleen Van Het Vijverbos / Feinschnitt I V D Richter
   - / Piotr Strzałkowski
KJ Strzała Krubiczew
24CHIN CHAMPER (123)DawidCZARNECKI044,67428,70
   HOL / GER / Ogier / 2011 / DE421000074511 / gniada / Chin Champ / Chin Chin / E-Lanetta / Leuthen I
   - / Anna Garapuczyk
KJ SO Starogard Gdański
25LUPINO 17 (161)IdaTWERDOCHLIB043,08429,81
   OLD / GER / Wałach / 2005 / DE433330685105 / kasztanowata / Lupicor / Lux / Pironja / Argentinus
   Hans Jurgen-Witte / Ida Twerdochlib
Sopocki KJ
26CALIMERO (141)FelixDOMAŃSKI-KRUPPA047,69430,05
   HAN / GER / Wałach / 2008 / DE431310108508 / kara / Calido / Cantus / Cornetta / Contender
   Siegfried Müller / Siegfried Müller
KJ SO Łąck
27CZAR (44)ArletaKMITA045,92747,16
   SP / POL / Ogier / 2005 / POL009610208105 / siwa / Carry Son / Carry / Czumka / Carewicz I
   SK Racot / Arleta Kmita
Łódzki KJ
28GENEO (152)JudytaZIÓŁKOWSKA443,34
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / - / Qumball / Guera / Winner
   Władysław Łopuszyński / Paweł Binek
BKJ Bogusławice
29ROXANNE 154 (156)AgnieszkaULJANOWSKA445,99
   HAN / GER / Klacz / 2004 / DE431316983704 / kara / Cheenook / Caretino / Reingold / Ravel
   Hubert Knigge / Agnieszka Uljanowska
KJ Strzała Krubiczew
30BE BALOU (118)DanielWRÓBLEWSKI (J.2000)446,34
   HAN / GER / Klacz / 2006 / DE431310022406 / gniada / Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Wonderwall / Wilawander
   - / Wioletta Wróblewska
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
31NICKY DES BRUYERES (132)WeronikaROGALSKA (JM.2003)446,38
   SF / POL / Ogier / 2001 / 01355306Q / gniada / Carthago / Capitol / Volka Des Bruyeres / Jalisco B
   - / Rudiger Wassibauer
KJ Aldragho Piaseczno
32CARO (35)AnnaBĄK (J.2000)446,79
   WESTF / GER / Wałach / 2009 / DE441410913409 / kasztanowata / Cassico / Cassini I / Feiner Lady / Feiner Stern
   - / Anna Pietrzak
Stowarzyszenie KS Chojnów
33HELP ME BOY DU PETIT VIVIER (11)MichałTYSZKO446,81
   BWP / BEL / Wałach / 2007 / BELW261186BWP / siwa / Blue Boy / Poor Boy / Trust Me du Petit Vivier / Nonstop
   - / Monika Chrzaowski
Tuszyński KJ Garbówek
34CALIDOS (67)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK447,26
   HOL / GER / Ogier / 2008 / DE421000591108 / siwa / Calido I / Cantus / Komtess VI / Cantus
   Claudia Schoenfeld-Fuehr / Łukasz Wyszkowski
JKS Salio Besiekierz Rudny
35F. ARMANI Z (13)LisaCHRZANOWSKI (MJ.1996)448,24
   Z / BEL / Ogier / 2011 / 056015Z55829511 / gniada / Fierro hof ter Zeedijke / Non Stop / Unda v/h Goolder / Quidam De Revel
   Freddy Coninx / Monika Chrzanowski
JKS DIM Sp. z o. o.
36CLEAR TO JUMP ST GYVAN Z (92)KlaudiaRORBACH448,38
   ZANG / BEL / Ogier / 2002 / Z528002 / gniada / Carnute / Oberon Du Moulin / Volage De Choisy / Jalisco B
   Maria Ghysens-Vanlangenaeker / Klaudia Rorbach
CSJ Equestro Łódź
37GRAND QUIDAM (59) OlgaSOROKINA450,29
   OLD / GER / Wałach / 2008 / DE433331568908 / ciemnogniada / Quidam's Rubin / Quidam De Revel / Goldica / Golden Grannus
   Gerd Wesseln / Kruk Zbigniew
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
38GRENADA (26)KlaudiaSIUCIŃSKA (J.2001)844,13
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009590009208 / kasztanowata / Imequyl / Luron / Garstka / Sędzia
   Mordaka Kazimierz / Rafał Siuciński
Łódzki KJ
39ROBESPIERE (139)DamianZMOREK848,96
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / gniada / Ever For Pleasure / Rock And Roll
   Remigiusz Makowski / Remigiusz Makowski
KJ Welt Opypy
40CHELSEA (90)DiegoACOSTA865,12
   Hannoverian / GER / Klacz / 2009 / DE431310109209 / siwa / Charilan / Cabbana S
   Klaus Steffens / D-A Stables corp
bpk

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
120/120
Liczba przeszkód(Obstacles)
8/4
Liczba skoków(Jumps)
9/5
Dystans (m)
300/210
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu(Time allowed)
52/36 s
Startowało koni
40
Ukończyło koni
40
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


ZR - Sylwia Bogacz; ZO - Paweł Sojecki
 Gospodarz toru:


Arkadiusz Weckwert

HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZO i ZR Salio

Besiekierz Rudny, 12-14.05.2017
Wydruk: 2017-05-14 16:02:41
11/Średnia Runda C
16:15
(2017-05-13)
HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 11 / Średnia Runda C / Dwufazowy Art 274.5.3
(Competition No: 11 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1AARON 340 (110)StanisławPIĄTKOWSKI (J.1999)045,39021,431000 PLN
   Niem. Sport. / POL / Wałach / 2004 / DE437000173604 / gniada / Askari / Fenja
   . / Procima sp. z o. o.
KJ Strzała Krubiczew
2ESCALONA (101)EwelinaSZCZEPANIK045,46023,62600 PLN
   HAN / GER / Klacz / 2002 / DE431312303101 / ciemnogniada / Escudo I / Espri / Cherrybomb / Calypso II
   - / Anna Michalak
Tuszyński KJ Garbówek
3DA VINCI (105)Grzegorz AndrzejKUBIAK050,35023,81450 PLN
   SP / POL / Ogier / 2005 / POL009590064005 / siwa / Corde / Cor De La Bryere / Drosella / Drosselklang II
   Piotr Wiese / Piotr Wiese
KJ Uniglob Gozdów
4KONTADOR VD MOLENDREEF (81)RadosławZALEWSKI048,84023,99300 PLN
   BWP / POL / Wałach / 2010 / 056002W00295461 / gniada / Cooper VD Heffinck / Caretino / Urga / Heartbreaker
   Stal de Molendreef / Radosław Zalewski
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
5BE BALOU (118)BeniaminTOMASZEWSKI049,83024,07150 PLN
   HAN / GER / Klacz / 2006 / DE431310022406 / gniada / Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Wonderwall / Wilawander
   - / Wioletta Wróblewska
KJ Leśna Podkowa Damaszka
6BOTOKS (116)VladimirZAYTSEV046,96025,47150 PLN
   OLD / GER / Wałach / 2006 / DE418180152606 / gniada / Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Docenta / Cento
   
SKJ HorseProfi Łódź
7PAMELA II (135)PaulinaSKWARA043,19027,17150 PLN
   SP / POL / Klacz / 2009 / - / kasztanowata / Ever For Pleasure / Paloma
   Remigiusz Makowski / Remigiusz Makowski
Klub Jeździecki Welt Opypy
8RICCO (150)TomaszCHENTKOWSKI046,94027,68150 PLN
   SP / POL / Ogier / 2008 / POL009660212808 / kasztanowata / D'Cin Cin PG / Calderon / Redina PG / Nurjev
   Remigiusz Makowski / Remigiusz Makowski
KJ Welt Opypy
9MALAVALETTO - P (77)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA047,78030,35
   SP / POL / Ogier / 2010 / 616009610239610 / gniada / Contendor / Contendro / Mala Cerra P / Carry Son
   Witold Polowczyk / Stanisław Marchwicki
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
10ILOVE YOU DU BEAUMONT (42)GrzegorzKUBIAK049,23423,56
   BWP / BEL / Klacz / 2008 / 056002W00270308 / kasztanowata / Domino De Moyon / Jalisco B / Ti Fany Du Beaumont / Skippy II
   - / Dawid Kubiak
KJ SO Łąck
11CHOCO LADY (63) AndreiSHALOHIN049,99424,25
   Niem. Sport. / POL / Klacz / 2010 / DE456570343810 / kasztanowata / Chap / Cellestial / Cyrena / Barsac
   SK Bielin / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
12DUCATI (31)MichałTYSZKO047,43425,70
   OLD / GER / Wałach / 2010 / DE418180634810 / gniada / Diarado / Diamant De Semilly / Loreley / Lapis Lazuli
   - / Salih Barlas
Tuszyński KJ Garbówek
13ARKANSAS (142)FelixDOMAŃSKI-KRUPPA044,14425,72
   SP / POL / Wałach / 2008 / POL009590173208 / kasztanowata / Arcygraf / Graf Quidam / Aza / Montevideo
   Marian Orłowski / Janusz Domański
KJ SO Łąck
14LA PAZ (144)MilenaDOBKOWSKA (JM.2003)046,60427,17
   SP / POL / Wałach / 2005 / POL009510224605 / ciemnogniada / Palegro / Power / Lansada / Lancer III
   - / Agnieszka Dobkowska
St. Warszawski KJ
15CHELSEA (90)DiegoACOSTA045,02823,52
   Hannoverian / GER / Klacz / 2009 / DE431310109209 / siwa / Charilan / Cabbana S
   Klaus Steffens / D-A Stables corp
bpk
16M CANTORI S (86)KrzysztofRETKA047,541226,07
   SP / POL / Ogier / 2010 / 616007660793610 / kara / Campari "M" / Carprilli / Magia / Roland
   Jadwiga Łoś / Jadwiga Łoś
St. Warszawski KJ
17DON ESPADRON (153)MonikaPASIK043,611232,59
   TRAK / POL / Wałach / 2009 / POL732010038709 / kasztanowata / Lord Oder I / Oder / Danija / Esaul
   Maciej pietras / Maciej Pietras
LKJ Gałkowo
18GENEO (152)JudytaZIÓŁKOWSKA046,17 ELI
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / - / Qumball / Guera / Winner
   Władysław Łopuszyński / Paweł Binek
BKJ Bogusławice
19ILVENDERRO P (102)EwelinaSZCZEPANIK049,34 ELI
   SP / POL / Ogier / 2008 / POL007610010508 / siwa / Avero / Athlet Z / Iliada / Landos
   Polowczyk / Dariusz Michalak
Tuszyński KJ Garbówek
20CHOCOLATE BLUE (48)TomaszMIŚKIEWICZ443,20
   OS / GER / Klacz / 2010 / DE418184073010 / gniada / Chacco Blue/ Chambertin / Carusa/ Carinue
   Gestut Lewitz / Dariusz Miśkiewicz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
21SOPHIA (45)TomaszMIŚKIEWICZ444,55
   GER / GER / Klacz / 2008 / - / siwa / Stalypso / Ramona/Lamb
   Ger / J.Ciecholewska
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
22ARONIA (149)WiktoriaGŁOWACKA (J.2001)444,66
   OLD / POL / Klacz / 2007 / DE418181541807 / siwa / Argentinus / Argentan / Fantazja / Hajfong
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Wiktoria Głowacka
JKS Salio
23BILLY BOY W Z (8)MichałLEMAŃSKI445,14
   ZANG / BEL / Wałach / 2008 / 056015Z55765108 / gniada / Bentley Van De Heffinck / Upsilon Van De Heffinck / Linda / Notaris
   - / Anna Szlezinger
Salio
24CORINA (61) OlgaSOROKINA445,64
   WESTF / GER / Klacz / 2008 / DE441410650408 / gniada / Cosmo-Pilot / Co-Pilot / La Donna / Lancer III
   Franz Jozef Gilsbah / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
25FARGITA (60) OlgaSOROKINA446,43
   KWPN / NED / Klacz / 2010 / 528003201011252 / kasztanowata / Afellay / Guidam / Urgita / Pierrot
   Hendrix Stal / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
26PIRLO (160)BarbaraPEŁKA447,77
   HAN / GER / Wałach / 2005 / DE431310034005 / gniada / Abke / Acorado / Air Dream / Aircraft
   Krzysztof Tyszko / Barbara Pełka
JKS Jantar Stryków
27V DIAVERDO EX DIAVERDO (75)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA448,22
   SP / POL / Klacz / 2008 / 528003000803546 / gniada / Verdi / Quidam De Revel / Gonny / Tolbert
   Vab Kessei / Stanisław Marchwicki
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
28GOLIATH J&JZ (120)JuliaOSTROWSKA (MJ.1998)958,46
   ZANG / BEL / Wałach / 2009 / 056015Z55766709 / kasztanowata / Griseldi / Grosso Z / Prestige Z / Puccini
   Janssen / Anna Stupkiewicz-Ostrowska
Polski Polo Klub Warszawa
29REWIZJON (62) AndreiSHALOHIN1250,44
   SP / POL / Ogier / 2007 / POL009610099507 / srokata / Wizjoner / Rytm / Rozeta / Limaryn
   Jan Krzyżoszczak / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
30JAMAL VAN ORTI (65)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK1644,64
   BWP / BEL / Wałach / 2009 / 056002W00293017 / ciemnogniada / Toulon / Heartbreaker / Beau Reve Van Orti / Quidam De Revel
   Johan Van Oost / Łukasz Wyszkowski
JKS Salio Besiekierz Rudny
 NICKY DES BRUYERES (132)WeronikaROGALSKA (JM.2003) ELI
   SF / POL / Ogier / 2001 / 01355306Q / gniada / Carthago / Capitol / Volka Des Bruyeres / Jalisco B
   - / Rudiger Wassibauer
KJ Aldragho Piaseczno
 LUPINO 17 (161)IdaTWERDOCHLIB ELI
   OLD / GER / Wałach / 2005 / DE433330685105 / kasztanowata / Lupicor / Lux / Pironja / Argentinus
   Hans Jurgen-Witte / Ida Twerdochlib
Sopocki KJ
 ASHLEY S (125)DanielWRÓBLEWSKI (J.2000) ELI
   OLD / PRI / Klacz / 2003 / DE418180181703 / kasztanowata / Askari / Acord II / Pasadenia / Sadenio
   SK Nad Wigrami / Wioletta Wróbkewska
LKS Nadwiślanin Kwidzyn

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
130/130
Liczba przeszkód(Obstacles)
8/4
Liczba skoków(Jumps)
9/5
Dystans (m)
320/200
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu(Time allowed)
55/35 s
Startowało koni
33
Ukończyło koni
30
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


ZR - Sylwia Bogacz; ZO - Paweł Sojecki
 Gospodarz toru:


Arkadiusz Weckwert

HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZO i ZR Salio

Besiekierz Rudny, 12-14.05.2017
Wydruk: 2017-05-14 16:02:43
12/Duża Runda CC
18:00
(2017-05-13)
HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 12 / Duża Runda CC / Zwykły Art 238.2.1
(Competition No: 12 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CORINA (61) OlgaSOROKINA067,471200 PLN
   WESTF / GER / Klacz / 2008 / DE441410650408 / gniada / Cosmo-Pilot / Co-Pilot / La Donna / Lancer III
   Franz Jozef Gilsbah / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2LIGHTNING 100 (109)MichałPIĄTKOWSKI069,991000 PLN
   Holsztyńska / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Landos / Popstar
   . / Procima sp. z o. o.
KJ Strzała Krubiczew
3ETO ' O (88)KrzysztofRETKA073,74600 PLN
   KWPN / NLD / Wałach / 2009 / - / gniada / Tygo / Karla
   Kran Muskens / Kiełb Anna
St. Warszawski KJ
4BOTOKS (116)VladimirZAYTSEV075,57400 PLN
   OLD / GER / Wałach / 2006 / DE418180152606 / gniada / Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Docenta / Cento
   
SKJ HorseProfi Łódź
5GREAT PLEASURE II (137)PaulinaSKWARA079,01300 PLN
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / gniada / Ever For Pleasure / Grace
   Remigiusz Makowski / Remigiusz Makowski
Klub Jeździecki Welt Opypy
6EVERDI (87)KrzysztofRETKA473,40200 PLN
   KWPN / NED / Ogier / 2009 / 528003200913462 / siwa / Verdi / Quidam De Revel / NN 210023796 / Cassini I
   E. Guadiano / Sławomir Miąsko
St. Warszawski KJ
7KONTADOR VD MOLENDREEF (81)RadosławZALEWSKI473,73100 PLN
   BWP / POL / Wałach / 2010 / 056002W00295461 / gniada / Cooper VD Heffinck / Caretino / Urga / Heartbreaker
   Stal de Molendreef / Radosław Zalewski
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
8HAJDA (46)TomaszMIŚKIEWICZ474,99100 PLN
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616009520002710 / siwa / Cantanis / Cantus / Harda Dusza / Czuwaj
   Sławomir Orbaczewski / Sławomir Orbaczewski
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
9C ALPACZINO Z (106)Grzegorz AndrzejKUBIAK476,29
   ZANG / POL / Ogier / 2008 / 056015Z55702808 / siwa / Capalino Z / Cassini I / Abraxa-Lady-Plus / Elvis
   - / Zdzisław Wojtera
KJ Uniglob Gozdów
10DIANITA-H (34)MarieJANEKOVIC (J.2000)480,94
   KWPN / NED / Klacz / 2008 / 528003000809008 / gniada / Cantos / Contender / Unita-H / Indoctro
   - / Borno Janekovic
St. KS Chojnów
11ILVENDERRO P (102)EwelinaSZCZEPANIK482,73
   SP / POL / Ogier / 2008 / POL007610010508 / siwa / Avero / Athlet Z / Iliada / Landos
   Polowczyk / Dariusz Michalak
Tuszyński KJ Garbówek
12NINTO CHICO (84)KrzysztofRETKA870,82
   WESTF / GER / Wałach / 2008 / - / - / Nintender / Charmon
   Niemcy / Sławomir Miąsko
St. Warszawski KJ
13FOR VITO (47)TomaszMIŚKIEWICZ871,05
   HAN / GER / Wałach / 2010 / DE431316839910 / kasztanowata / For Pleasure / Furioso II / Gracyona D'Amain / Papillon Rouge
   - / Marcin Plitt
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
14HIPPICA BERGAMO (28)MichałTYSZKO873,56
   OLD / GER / Ogier / 2004 / DE418180113104 / gniada / Baloubet Du Rouet / Galoubet A / Wioletta / Silvio I
   - / Lipińska
Tuszyński KJ Garbówek
15DOLLAR DE NUEVO (154)MonikaPASIK985,79
   WESTF / POL / Wałach / 2008 / DE441411221808 / gniada / Dollar Du Murier / Jalisco B / Lola II / Lancer III
   Monty Sp. z o. o. / Anetta Kucharska
LKJ Gałkowo
16WELTDAME (95)LeszekWARZECHA1383,38
   HOL / GER / Klacz / 2006 / DE421000681406 / gniada / Contender / Grappa
   Dennstedt Tilo / Wioletta Kosicka
KJ Zagórów
17CANDOR (151)TomaszCHENTKOWSKI1672,39
   HAN / GER / Ogier / 2006 / DE431310730106 / siwa / Calido / Cantus / Lagune 44465 / Lear
   - / Remigiusz Makowski
KJ Welt Opypy
18CARPEDIEM (121)JuliaOSTROWSKA (MJ.1998)2478,41
   Holsztyn / POL / Ogier / 2002 / - / - / Coriano / Divola
   xyz / Anna Stupkiewicz-OStrowska
Polski Polo Klub Warszawa
 DISTHEEN (6)MichałLEMAŃSKI REZ
   KWPN / NED / Wałach / 2008 / 528003000810598 / gniada / Utopie / Jacomar / Tilexta / Voltaire
   - / Michał Lemański
Salio
 PABLO I (100)EwelinaSZCZEPANIK REZ
   OLD / GER / Wałach / 2004 / DE433330321904 / ciemnogniada / Pik Labionics / Pik Bube / Ondra / Cor De Brillant
   - / Anna Michalak
Tuszyński KJ Garbówek

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
140
Liczba przeszkód(Obstacles)
11
Liczba skoków(Jumps)
14
Dystans (m)
480
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
83 s
Startowało koni
20
Ukończyło koni
18
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


ZR - Sylwia Bogacz; ZO - Paweł Sojecki
 Gospodarz toru:


Arkadiusz Weckwert

HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZO i ZR Salio

Besiekierz Rudny, 12-14.05.2017
Wydruk: 2017-05-14 16:02:44
13/Finał Małej Rundy N1
09:00
(2017-05-14)
HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 13 / Finał Małej Rundy N1 / Zwykły Art 238.2.1
(Competition No: 13 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ESCALONA (101)EwelinaSZCZEPANIK055,461200 PLN
   HAN / GER / Klacz / 2002 / DE431312303101 / ciemnogniada / Escudo I / Espri / Cherrybomb / Calypso II
   - / Anna Michalak
Tuszyński KJ Garbówek
2DARC KISS Z (7)MichałLEMAŃSKI057,271000 PLN
   ZANG / NED / Ogier / 2010 / 056015Z55834610 / gniada / Darco / Lugano Van La Roche / Fine Kiss / Caletto I
   - / Marta Gawlińska
Salio
3FARGITA (60) OlgaSOROKINA059,17600 PLN
   KWPN / NED / Klacz / 2010 / 528003201011252 / kasztanowata / Afellay / Guidam / Urgita / Pierrot
   Hendrix Stal / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
4M CANTORI S (86)KrzysztofRETKA061,45400 PLN
   SP / POL / Ogier / 2010 / 616007660793610 / kara / Campari "M" / Carprilli / Magia / Roland
   Jadwiga Łoś / Jadwiga Łoś
St. Warszawski KJ
5ROCKY (52)KlaraKOZIOŁ (JM.2005)062,03300 PLN
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009660709309 / gniada / Caretello B / Caretino / Red Allegra / Rommel
   Agata Zawada / Emilia Olczak-Kozioł
Tuszyński KJ Garbówek
6LUPINO 17 (161)IdaTWERDOCHLIB063,13200 PLN
   OLD / GER / Wałach / 2005 / DE433330685105 / kasztanowata / Lupicor / Lux / Pironja / Argentinus
   Hans Jurgen-Witte / Ida Twerdochlib
Sopocki KJ
7RICCO (150)TomaszCHENTKOWSKI066,15100 PLN
   SP / POL / Ogier / 2008 / POL009660212808 / kasztanowata / D'Cin Cin PG / Calderon / Redina PG / Nurjev
   Remigiusz Makowski / Remigiusz Makowski
KJ Welt Opypy
8ASHLEY S (125)DanielWRÓBLEWSKI (J.2000)067,70100 PLN
   OLD / PRI / Klacz / 2003 / DE418180181703 / kasztanowata / Askari / Acord II / Pasadenia / Sadenio
   SK Nad Wigrami / Wioletta Wróbkewska
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
9ROXANNE 154 (156)AgnieszkaULJANOWSKA070,17100 PLN
   HAN / GER / Klacz / 2004 / DE431316983704 / kara / Cheenook / Caretino / Reingold / Ravel
   Hubert Knigge / Agnieszka Uljanowska
KJ Strzała Krubiczew
10GRENADA (26)KlaudiaSIUCIŃSKA (J.2001)070,56
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009590009208 / kasztanowata / Imequyl / Luron / Garstka / Sędzia
   Mordaka Kazimierz / Rafał Siuciński
Łódzki KJ
11KATNIS (147)CezaryKALINOWSKI070,85
   SP / POL / Klacz / 2011 / 616009661572211 / siwa / Vandamme / Guidam / Karbana / Carbano
   Jan Kalinowski / Jan Kalinowski
KJ Strzała Krubiczew
12ULYSSE DE GRANDERIE (134)MilenaDOBKOWSKA (JM.2003)071,34
   Selle Français / FRA / Wałach / 2008 / - / kasztanowata / Newton De Kreisker / Lunanime De Grandry
   FRA / Agnieszka Dobkowska
St. Warszawski KJ
13CLEAR TO JUMP ST GYVAN Z (92)KlaudiaRORBACH071,91
   ZANG / BEL / Ogier / 2002 / Z528002 / gniada / Carnute / Oberon Du Moulin / Volage De Choisy / Jalisco B
   Maria Ghysens-Vanlangenaeker / Klaudia Rorbach
CSJ Equestro Łódź
14ROBESPIERE (139)DamianZMOREK072,50
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / gniada / Ever For Pleasure / Rock And Roll
   Remigiusz Makowski / Remigiusz Makowski
KJ Welt Opypy
15SAINT LAURENT (23)DariuszGARSTKA072,56
   SP / POL / Ogier / 2010 / - / kasztanowata / Luron / Salwa
   SK Ochaby / Marta Dominiak
bpk
16RAPHAELLA P (64)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK458,05
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009610010308 / siwa / Correro / Claudio / Rebella / Landos
   Witold Polowczyk / Witold Polowczyk
JKS Salio Besiekierz Rudny
17ARGENTINA Z (129)BeniaminTOMASZEWSKI460,04
   SP / POL / Klacz / 2011 / 616009530021811 / gniada / Day Dream II S / Mason / Aura / Cordial
   Krzysztof Zieliński / Krzysztof Zieliński
KJ Leśna Podkowa Damaszka
18CHIN CHAMPER (123)DawidCZARNECKI461,54
   HOL / GER / Ogier / 2011 / DE421000074511 / gniada / Chin Champ / Chin Chin / E-Lanetta / Leuthen I
   - / Anna Garapuczyk
KJ SO Starogard Gdański
19NEWTON JP Z (12)GrzegorzKUBIAK462,18
   ZANG / BEL / Ogier / 2011 / 056015Z55612011 / siwa / Nabab De Reve / Quidam De Revel / Piminisou / Popcorn
   Johnny Poelmans / Monika Chrzanowski
KJ SO Łąck
20CASVELLE (127)BeniaminTOMASZEWSKI463,81
   HOL / GER / Klacz / 2011 / DE421000213711 / gniada / Casall / Caretino / Karett I / Cascavelle
   - / Krzysztof Zieliński
KJ Leśna Podkowa Damaszka
21GOLIATH J&JZ (120)JuliaOSTROWSKA (MJ.1998)464,12
   ZANG / BEL / Wałach / 2009 / 056015Z55766709 / kasztanowata / Griseldi / Grosso Z / Prestige Z / Puccini
   Janssen / Anna Stupkiewicz-Ostrowska
Polski Polo Klub Warszawa
22CALIDOS (67)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK466,87
   HOL / GER / Ogier / 2008 / DE421000591108 / siwa / Calido I / Cantus / Komtess VI / Cantus
   Claudia Schoenfeld-Fuehr / Łukasz Wyszkowski
JKS Salio Besiekierz Rudny
23CACHADILLO (128)BeniaminTOMASZEWSKI468,01
   HOL / GER / Wałach / 2011 / DE421000240311 / gniada / Cachas / Caretino / Natura / Candillo
   - / Krzysztof Zieliński
KJ Leśna Podkowa Damaszka
24CORTINELLA (112)BeniaminTOMASZEWSKI468,97
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009610219280 / gniada / Aravel II / Luron / Callie Z / Calvin Z
   Roman Barlik / TRW-Miłosna
KJ Leśna Podkowa Damaszka
25DOLLAR GYM (16)RadosławZALEWSKI470,44
   HOL / POL / Wałach / 2011 / DE421000530911 / gniada / Dollar D.L.PI / Quidam De Revel / Jeliza / Cascavelle
   ZG Tischner Rainer + Thomas / Natalia Maciejewska
St. SKJ Bobrowy Staw
26ASESOR (40)GrzegorzKUBIAK470,70
   SP / POL / Ogier / 2004 / POL009660027604 / kasztanowata / Sir Neel / Darco / Andora / Faust Z
   Grzegorz Kubiak / Grzegorz Kubiak & Anna Jones
KJ SO Łąck
27LA PAZ (144)MilenaDOBKOWSKA (JM.2003)470,83
   SP / POL / Wałach / 2005 / POL009510224605 / ciemnogniada / Palegro / Power / Lansada / Lancer III
   - / Agnieszka Dobkowska
St. Warszawski KJ
28BE BALOU (118)DanielWRÓBLEWSKI (J.2000)574,16
   HAN / GER / Klacz / 2006 / DE431310022406 / gniada / Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Wonderwall / Wilawander
   - / Wioletta Wróblewska
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
29F. ARMANI Z (13)GrzegorzKUBIAK575,72
   Z / BEL / Ogier / 2011 / 056015Z55829511 / gniada / Fierro hof ter Zeedijke / Non Stop / Unda v/h Goolder / Quidam De Revel
   Freddy Coninx / Monika Chrzanowski
KJ SO Łąck
30JOLLY (133)MilenaDOBKOWSKA (JM.2003)863,15
   Oldenburska / POL / Klacz / 2006 / - / gniada / Luxius / Jessy
   Kostrzewski / Janusz Cebulak
St. Warszawski KJ
31CLAYTON (98)MariaKOZINA (J.2000)863,91
   BWP / BEL / Wałach / 2002 / W210642BWP / gniada / Clinton / Corrado / Orleen Van Het Vijverbos / Feinschnitt I V D Richter
   - / Piotr Strzałkowski
KJ Strzała Krubiczew
32BOCCACCIO (96)LeszekWARZECHA872,02
   HOLST / POL / Ogier / 2010 / DE421000147310 / gniada / Baloubet du Rouet / Pretty Queen
   Roma Kosicka / Dr. Andreas Kosicki
KJ Zagórów
33CALIMERO (141)FelixDOMAŃSKI-KRUPPA873,92
   HAN / GER / Wałach / 2008 / DE431310108508 / kara / Calido / Cantus / Cornetta / Contender
   Siegfried Müller / Siegfried Müller
KJ SO Łąck
34HELP ME BOY DU PETIT VIVIER (11)MichałTYSZKO15101,83
   BWP / BEL / Wałach / 2007 / BELW261186BWP / siwa / Blue Boy / Poor Boy / Trust Me du Petit Vivier / Nonstop
   - / Monika Chrzaowski
Tuszyński KJ Garbówek
35CARO (35)AnnaBĄK (J.2000)1673,44
   WESTF / GER / Wałach / 2009 / DE441410913409 / kasztanowata / Cassico / Cassini I / Feiner Lady / Feiner Stern
   - / Anna Pietrzak
Stowarzyszenie KS Chojnów
36NICKY DES BRUYERES (132)WeronikaROGALSKA (JM.2003)1984,38
   SF / POL / Ogier / 2001 / 01355306Q / gniada / Carthago / Capitol / Volka Des Bruyeres / Jalisco B
   - / Rudiger Wassibauer
KJ Aldragho Piaseczno
 CZAR (44)ArletaKMITA ELI
   SP / POL / Ogier / 2005 / POL009610208105 / siwa / Carry Son / Carry / Czumka / Carewicz I
   SK Racot / Arleta Kmita
Łódzki KJ

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
125
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
12
Dystans (m)
430
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
74 s
Startowało koni
37
Ukończyło koni
36
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


ZR - Sylwia Bogacz; ZO - Paweł Sojecki
 Gospodarz toru:


Arkadiusz Weckwert

HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZO i ZR Salio

Besiekierz Rudny, 12-14.05.2017
Wydruk: 2017-05-14 16:02:46
14/Finał Średniej Rundy C1
10:35
(2017-05-14)
HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 14 / Finał Średniej Rundy C1 / Dwufazowy Art 274.5.3
(Competition No: 14 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1NINTO CHICO (84)KrzysztofRETKA054,24028,601800 PLN
   WESTF / GER / Wałach / 2008 / - / - / Nintender / Charmon
   Niemcy / Sławomir Miąsko
St. Warszawski KJ
2BILLY BOY W Z (8)MichałLEMAŃSKI057,23029,211400 PLN
   ZANG / BEL / Wałach / 2008 / 056015Z55765108 / gniada / Bentley Van De Heffinck / Upsilon Van De Heffinck / Linda / Notaris
   - / Anna Szlezinger
Salio
3MALAVALETTO - P (77)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA055,90031,391100 PLN
   SP / POL / Ogier / 2010 / 616009610239610 / gniada / Contendor / Contendro / Mala Cerra P / Carry Son
   Witold Polowczyk / Stanisław Marchwicki
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
4BOTOKS (116)VladimirZAYTSEV056,21035,74700 PLN
   OLD / GER / Wałach / 2006 / DE418180152606 / gniada / Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Docenta / Cento
   
SKJ HorseProfi Łódź
5CHOCOLATE BLUE (48)TomaszMIŚKIEWICZ050,23430,73400 PLN
   OS / GER / Klacz / 2010 / DE418184073010 / gniada / Chacco Blue/ Chambertin / Carusa/ Carinue
   Gestut Lewitz / Dariusz Miśkiewicz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
6PAMELA II (135)PaulinaSKWARA055,66433,61300 PLN
   SP / POL / Klacz / 2009 / - / kasztanowata / Ever For Pleasure / Paloma
   Remigiusz Makowski / Remigiusz Makowski
Klub Jeździecki Welt Opypy
7EVERDI (87)KrzysztofRETKA057,31435,31100 PLN
   KWPN / NED / Ogier / 2009 / 528003200913462 / siwa / Verdi / Quidam De Revel / NN 210023796 / Cassini I
   E. Guadiano / Sławomir Miąsko
St. Warszawski KJ
8CANDOR (151)TomaszCHENTKOWSKI056,31435,60100 PLN
   HAN / GER / Ogier / 2006 / DE431310730106 / siwa / Calido / Cantus / Lagune 44465 / Lear
   - / Remigiusz Makowski
KJ Welt Opypy
9PIRLO (160)BarbaraPEŁKA056,97831,16
   HAN / GER / Wałach / 2005 / DE431310034005 / gniada / Abke / Acorado / Air Dream / Aircraft
   Krzysztof Tyszko / Barbara Pełka
JKS Jantar Stryków
10JAMAL VAN ORTI (65)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK052,47833,84
   BWP / BEL / Wałach / 2009 / 056002W00293017 / ciemnogniada / Toulon / Heartbreaker / Beau Reve Van Orti / Quidam De Revel
   Johan Van Oost / Łukasz Wyszkowski
JKS Salio Besiekierz Rudny
11DA VINCI (105)Grzegorz AndrzejKUBIAK161,80
   SP / POL / Ogier / 2005 / POL009590064005 / siwa / Corde / Cor De La Bryere / Drosella / Drosselklang II
   Piotr Wiese / Piotr Wiese
KJ Uniglob Gozdów
12CHELSEA (90)DiegoACOSTA455,57
   Hannoverian / GER / Klacz / 2009 / DE431310109209 / siwa / Charilan / Cabbana S
   Klaus Steffens / D-A Stables corp
bpk
13SOPHIA (45)TomaszMIŚKIEWICZ457,74
   GER / GER / Klacz / 2008 / - / siwa / Stalypso / Ramona/Lamb
   Ger / J.Ciecholewska
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
14V DIAVERDO EX DIAVERDO (75)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA457,85
   SP / POL / Klacz / 2008 / 528003000803546 / gniada / Verdi / Quidam De Revel / Gonny / Tolbert
   Vab Kessei / Stanisław Marchwicki
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
15ARKANSAS (142)FelixDOMAŃSKI-KRUPPA458,45
   SP / POL / Wałach / 2008 / POL009590173208 / kasztanowata / Arcygraf / Graf Quidam / Aza / Montevideo
   Marian Orłowski / Janusz Domański
KJ SO Łąck
16CHOCO LADY (63) AndreiSHALOHIN458,68
   Niem. Sport. / POL / Klacz / 2010 / DE456570343810 / kasztanowata / Chap / Cellestial / Cyrena / Barsac
   SK Bielin / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
17REWIZJON (62) AndreiSHALOHIN563,32
   SP / POL / Ogier / 2007 / POL009610099507 / srokata / Wizjoner / Rytm / Rozeta / Limaryn
   Jan Krzyżoszczak / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
18ARONIA (149)WiktoriaGŁOWACKA (J.2001)854,18
   OLD / POL / Klacz / 2007 / DE418181541807 / siwa / Argentinus / Argentan / Fantazja / Hajfong
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Wiktoria Głowacka
JKS Salio
19ETO ' O (88)KrzysztofRETKA854,86
   KWPN / NLD / Wałach / 2009 / - / gniada / Tygo / Karla
   Kran Muskens / Kiełb Anna
St. Warszawski KJ
20DUCATI (31)MichałTYSZKO858,52
   OLD / GER / Wałach / 2010 / DE418180634810 / gniada / Diarado / Diamant De Semilly / Loreley / Lapis Lazuli
   - / Salih Barlas
Tuszyński KJ Garbówek
21CARPEDIEM (121)JuliaOSTROWSKA (MJ.1998)961,70
   Holsztyn / POL / Ogier / 2002 / - / - / Coriano / Divola
   xyz / Anna Stupkiewicz-OStrowska
Polski Polo Klub Warszawa
 ILOVE YOU DU BEAUMONT (42)GrzegorzKUBIAK ELI
   BWP / BEL / Klacz / 2008 / 056002W00270308 / kasztanowata / Domino De Moyon / Jalisco B / Ti Fany Du Beaumont / Skippy II
   - / Dawid Kubiak
KJ SO Łąck
 AARON 340 (110)StanisławPIĄTKOWSKI (J.1999) ELI
   Niem. Sport. / POL / Wałach / 2004 / DE437000173604 / gniada / Askari / Fenja
   . / Procima sp. z o. o.
KJ Strzała Krubiczew
 ILVENDERRO P (102)EwelinaSZCZEPANIK REZ
   SP / POL / Ogier / 2008 / POL007610010508 / siwa / Avero / Athlet Z / Iliada / Landos
   Polowczyk / Dariusz Michalak
Tuszyński KJ Garbówek
 DON ESPADRON (153)MonikaPASIK REZ
   TRAK / POL / Wałach / 2009 / POL732010038709 / kasztanowata / Lord Oder I / Oder / Danija / Esaul
   Maciej pietras / Maciej Pietras
LKJ Gałkowo
 CORINA (61) OlgaSOROKINA REZ
   WESTF / GER / Klacz / 2008 / DE441410650408 / gniada / Cosmo-Pilot / Co-Pilot / La Donna / Lancer III
   Franz Jozef Gilsbah / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
135/135
Liczba przeszkód(Obstacles)
8/5
Liczba skoków(Jumps)
10/5
Dystans (m)
350/230
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu(Time allowed)
60/40 s
Startowało koni
26
Ukończyło koni
21
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


ZR - Sylwia Bogacz; ZO - Paweł Sojecki
 Gospodarz toru:


Arkadiusz Weckwert

HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZO i ZR Salio

Besiekierz Rudny, 12-14.05.2017
Wydruk: 2017-05-14 16:02:47
15/Grand Prix o Nagrodę Magik CC1
12:15
(2017-05-14)
HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 15 / Grand Prix o Nagrodę Magik CC1 / Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
(Competition No: 15 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1LIGHTNING 100 (109)MichałPIĄTKOWSKI482,76048,205000 PLN
   Holsztyńska / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Landos / Popstar
   . / Procima sp. z o. o.
KJ Strzała Krubiczew
2DUKE (126)BeniaminTOMASZEWSKI488,00048,903500 PLN
   KWPN / POL / Wałach / 2008 / 528003000805017 / gniada / Phin Phin / / Wienke /
   Reolf Brill / Beniamin Tomaszewski
KJ Leśna Podkowa Damaszka
3KEMBALL (148)CezaryKALINOWSKI486,03053,512500 PLN
   SP / POL / Ogier / 2005 / POL009660709205 / ciemnogniada / Qumball / Kimball / Karbana / Carbano
   Krzysztof Kalinowski / Krzysztof Kalinowski
KJ Strzała Krubiczew
4GREAT PLEASURE II (137)PaulinaSKWARA489,40055,211500 PLN
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / gniada / Ever For Pleasure / Grace
   Remigiusz Makowski / Remigiusz Makowski
Klub Jeździecki Welt Opypy
5C ALPACZINO Z (106)Grzegorz AndrzejKUBIAK591,691000 PLN
   ZANG / POL / Ogier / 2008 / 056015Z55702808 / siwa / Capalino Z / Cassini I / Abraxa-Lady-Plus / Elvis
   - / Zdzisław Wojtera
KJ Uniglob Gozdów
6DISTHEEN (6)MichałLEMAŃSKI884,89500 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2008 / 528003000810598 / gniada / Utopie / Jacomar / Tilexta / Voltaire
   - / Michał Lemański
Salio
7HIPPICA BERGAMO (28)MichałTYSZKO992,13400 PLN
   OLD / GER / Ogier / 2004 / DE418180113104 / gniada / Baloubet Du Rouet / Galoubet A / Wioletta / Silvio I
   - / Lipińska
Tuszyński KJ Garbówek
8SZULER (41)GrzegorzKUBIAK1094,79400 PLN
   SP / POL / Ogier / 2010 / 616009540018610 / gniada / Luron / Guidam / Szaki / Kissovo
   SK Ochaby / Grzegorz Kubiak
KJ SO Łąck
9FOR VITO (47)TomaszMIŚKIEWICZ1283,83
   HAN / GER / Wałach / 2010 / DE431316839910 / kasztanowata / For Pleasure / Furioso II / Gracyona D'Amain / Papillon Rouge
   - / Marcin Plitt
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
10DOLLAR DE NUEVO (154)MonikaPASIK12103,22
   WESTF / POL / Wałach / 2008 / DE441411221808 / gniada / Dollar Du Murier / Jalisco B / Lola II / Lancer III
   Monty Sp. z o. o. / Anetta Kucharska
LKJ Gałkowo
11DIANITA-H (34)MarieJANEKOVIC (J.2000)1495,66
   KWPN / NED / Klacz / 2008 / 528003000809008 / gniada / Cantos / Contender / Unita-H / Indoctro
   - / Borno Janekovic
St. KS Chojnów
 PABLO I (100)EwelinaSZCZEPANIK REZ
   OLD / GER / Wałach / 2004 / DE433330321904 / ciemnogniada / Pik Labionics / Pik Bube / Ondra / Cor De Brillant
   - / Anna Michalak
Tuszyński KJ Garbówek
 WELTDAME (95)LeszekWARZECHA REZ
   HOL / GER / Klacz / 2006 / DE421000681406 / gniada / Contender / Grappa
   Dennstedt Tilo / Wioletta Kosicka
KJ Zagórów
 HAJDA (46)TomaszMIŚKIEWICZ REZ
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616009520002710 / siwa / Cantanis / Cantus / Harda Dusza / Czuwaj
   Sławomir Orbaczewski / Sławomir Orbaczewski
LKS Nadwiślanin Kwidzyn

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
145/145
Liczba przeszkód(Obstacles)
12/8
Liczba skoków(Jumps)
15/9
Dystans (m)
560/380
Tempo (m/min)
375/375
Norma czasu(Time allowed)
90/61 s
Startowało koni
14
Ukończyło koni
11
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


ZR - Sylwia Bogacz; ZO - Paweł Sojecki
 Gospodarz toru:


Arkadiusz Weckwert

HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZO i ZR Salio

Besiekierz Rudny, 12-14.05.2017
Wydruk: 2017-05-14 16:02:48
16/L
13:35
(2017-05-14)
HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 16 / L / Dokładności Art 238.1.1
(Competition No: 16 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CLEMENS WS (119)MagdalenaDREZNO057,20
   Niem.sport. / GER / Wałach / 2005 / DE437000231505 / gniada / Chello II / Raphsodie
   Wolfgang Schniebel / Sławomir Begier
Kielecki Klub Jeździecki
1MAXIMUS ZK (56)MariaMALINOWSKA-GONCALVES (JM.2003)055,08
   SP / POL / Wałach / 2011 / 616009590205211 / siwa / Cancoon / Colman / Miss Sajgon L / Lansjer L
   Zbigniew Kruk / Tomasz Paradowski
SKJ Horseprofi Łódź
1RASPBERRY (165)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK057,82
   - / POL / Klacz / 2009 / - / gniada / -- / --
   -- / --
JKS Salio Besiekierz Rudny
1AVON (83)MagdaSTANIAK (J.2001)057,47
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Baldini II/ / Aneline/
   Katarzyna Pawluczuk / Sławomir Miąsko
bpk
1LAVITA - L (74)MajaMARCHWICKA (JM.2005)055,83
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / gniada / Alvarez 17 / Lawa
   Liberski Jan / Liberski Jan
KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
1LADY CANTA (36)AleksandraPACHNIK058,60
   SP / POL / Klacz / 2009 / 616009580348709 / gniada / Cantanis / Cantus / Lady / Lad
   Robert Stasiuk / Grzegorz Kubiak, Aleksandra Pachnik
Stowarzyszenie KS Chojnów
7ERYK PONYSPORT (73)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA459,50
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 616013570344907 / gniada / Nico-K / Nandy Man / Eufemia / Pepton
   Barbara Guniewicz / Stanisław Marchwicki
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
7WATRA (122)ZofiaSYNORADZKA (JM.2003)459,88
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL007610213408 / ciemnogniada / Tramal / Cabrol / Warka / Czantor
   - / Anna Garapuczyk
LKS Nadwiślanin
7HAPPY BOY M (58) OlgaSOROKINA455,76
   KWPN / NED / Wałach / 2012 / 528003201205110 / kasztanowata / Charisma / / Kalibra / Ulster
   J.H Mittendorff Hoofdweg 149 7782 DE KRIM / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
7WODEWIL (82)JanBULLER (J.2001)459,46
   WLKP / POL / Wałach / 2004 / POL007600101104 / ciemnogniada / Tabun / Arak / Wega / Wektor
   Jarosław Pacek / Joanna Zielke
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
7KASHMIR DE REVE (115)DagmaraANTCZAK (J.1999)460,54
   OLD / GER / Wałach / 2001 / DE418180102201 / gniada / Kashmir Van Schuttershof / Nabab De Reve / Doxana / Quick Star
   - / Wieslaw Leszczyński
SKJ HorseProfi Łódź
12DIMO (71)KonstancjaLEHMANN (J.1999)853,68
   MŁP / POL / Wałach / 2003 / 616006611009603 / gniada / Domestos / Emetyt / Era /
   - / Konstanja Lehmann
SKJ Lehmann Horses
12OKAZ (14)IrenaLAPRUS854,72
   Typ Szlachetny / POL / Wałach / 2008 / POL 999 67 00680 08 / kasztanowata / Konig Sobieski / Olimpia
   Ryszard Michał Kowalik / Irena Laprus
KJ Arabika
12SILVER SUN (168)MagdalenaKRASNOWSKA859,42
   sp / - / Ogier / - / 616009540033012 / gn. / Clear To Jump / Selena 12
   
WKJ LUBLIN
12COFERTINO (163)MichałTYSZKO861,41
   hol. / - / Wałach / 2013 / DE421000600613 / siwa / Cachas / Nefertina
   Kosicka / Kosicka
Tuszyński KJ Garbówek
12ROXANA (164)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA859,65
   NN / POL / Klacz / 2005 / - / siwa / NN / Rossa
   Kamil Stasiak / Kamil Stasiak
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
17ATRAKCJA (94)AdamCIECHAŃSKI (MJ.1996)1259,41
   SP / POL / Klacz / 2006 / 616009640071606 / gniada / Alcatraz / / Altaya / nn
   - / Mateusz Kroc
CSJ Equestro Łódź
 EINSTAIN (37)WojciechLANDOWSKI REZ
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / kasztanowata / Palermo / Paradiesfalter / Escada / Escudo I
   Polska / xx
Pomorska Liga Jeździecka

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
69 s
Startowało koni
18
Ukończyło koni
17
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


ZR - Sylwia Bogacz; ZO - Paweł Sojecki
 Gospodarz toru:


Arkadiusz Weckwert

HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZO i ZR Salio

Besiekierz Rudny, 12-14.05.2017
Wydruk: 2017-05-14 16:02:49
17/P
14:30
(2017-05-14)
HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 17 / P / Dwufazowy Art 274.5.3
(Competition No: 17 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1EVER FOR EVER (140)JuliaSOBIEPAŃSKA (J.2000)035,52024,76200 PLN
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2006 / POL 009590176206 / kasztanowata / Erebus / Diatermia
   Andrzej Lemański / Dominika Sobiepańska
JKS Salio
2GIMMICK FIELD (66)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK036,75026,16100 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2011 / 528003201105821 / siwa / Zirocco Blue VDL / / Rikina-Field / Ahorn
   - / Łukasz Wyszkowski
JKS Salio Besiekierz Rudny
3ERINA (68)AleksandraPLIEM-PERKA (Mł.2006)036,62028,0150 PLN
   KWPN / NED / Klacz / 2009 / 528003200903752 / gniada / Van Gogh / Numero Uno / Sarina / Furore
   R .A. Wassenaar / Łukasz Wyszkowski
JKS Salio Besiekierz Rudny
4SCYTIA (51)KlaraKOZIOŁ (JM.2005)038,73028,1750 PLN
   SP / POL / Klacz / 2009 / 616009530299009 / siwa / Caliro / / Sukcesja / Drawid
   Mieczysław Chomiak / Emilia Olczak-Kozioł
Tuszyński KJ Garbówek
5MISTER STAKKATO S (85)KrzysztofRETKA040,62032,0225 PLN
   WLKP / POL / Ogier / 2011 / 616007661243011 / gniada / Stakkato Gold / Stakkato / Magia / Roland
   Jadwiga Łoś / Jadwiga Łoś
St. Warszawski KJ
6HARCOWNIK (89)MartaGREBER (MJ.1997)038,68032,0325 PLN
   MŁP / POL / Wałach / 2004 / POL006550040204 / gniada / Emetyt / Hetka
   Leonard Dramiński / Artur Greber
JKS Salio
7QUIDAM'S CAPITOL R (93)KlaudiaRORBACH042,28037,2625 PLN
   HOL / POL / Wałach / 2011 / DE421000000511 / siwa / Quidam De Revel / / Zanetta I / Calato
   Ireneusz Sekula / Klaudia Rorbach
CSJ Equestro Łódź
8JUST RIDING OHIO (131)HerbertSZRAJER041,83430,4125 PLN
   SP / POL / Wałach / 2012 / 616009640015512 / gniada / Quo Vadis / Optima-E
   Grzegorz Buchwał / Wiktoria Coleman
Kielecki Klub Jeździecki
9BE OKEY (99)MariaKOZINA (J.2000)039,15435,08
   WLKP / POL / Wałach / 2010 / 616007680008910 / kasztanowata / Quinnus III / / Bogra / Avero
   Katarzyna Bawłowicz / Maria Kozina
KJ Strzała Krubiczew
10COCAINA VRS (103)EwelinaSZCZEPANIK039,36435,95
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / ciemnogniada / Pablo / Corfina
   Dariusz michalak / Dariusz michalak
Tuszyński KJ Garbówek
11DONAT (108)JuliaBURNOS (J.2001)037,34439,09
   SP / POL / Wałach / 2007 / 009540174307 / kasztanowata / Sprint / Trawant / Dąbrówka / Romualdo
   Leszek Pilarski / Julia Burnos
JKS Salio Besiekierz Rudny
12CASALINA (21)NadiaKUŹMA (JM.2004)042,76648,00
   HOL / GER / Klacz / 2009 / DE421000582009 / gniada / Casall / Caretino / Levante III / Alexis Z
   Volker Saak / Jacek Kuźma
St. SKJ Bobrowy Staw
13ALCES (162)WiktoriaMATUSIAK (J.2000)438,52
   MŁP / POL / Wałach / 2002 / POL006550033602 / gniada / Bolivar / Rahman / Awia / Fedrus
   Bogusław Dąbrowski / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
14DELEKTA (79)KajaMITMAN (JM.2003)439,77
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / kasztanowata / Talent / Delicja
   Agnieszka Jabłońska / Aleksandra Marchwińska-Mitman
JKS Salio Besiekierz Rudny
15GRANDA (117)AnnaWOŹNA440,07
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / siwa / Konig Sobieski / Grandessa
   Nowa Wioska / Anna Woźna
SKJ Horseprofi Łódź
16CORSIMO (155)MonikaPASIK441,63
   SWB / POL / Ogier / 2012 / - / kara / Corlensky G / CAF PIPPI LOTTA
   Henryk Bisztyga / monika pasik
LKJ Gałkowo
17ROMINA (76)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA443,00
   SP / POL / Klacz / 2009 / 616009590190809 / kara / Landino / / Rewelacja / Emetyt
   Ireneusz Skowroński / Stanisław Marchwicki
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
18LUNA (167)JemmaJONES (JM.2003)450,20
   SP / POL / Klacz / 2007 / POL 009 63 01831 07 / gniada / Bryk / Liberia
   Zofia Dusberger / Łukasz Wyszkowski
bpk
19DAKOTA (166)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK841,96
   KWPN / NLD / Wałach / 2008 / 528003000808119 / siwa / Zurich / Irma Donna
   J.W.& A.P. Jurrius / Łukasz Wyszkowski
JKS Salio Besiekierz Rudny
20UCCELLA (130)MałgorzataSAJDA2483,60
   HAN / GER / Klacz / 2012 / DE431314611812 / gniada / Uccello / Suerte
   Hannelore Weygand / Małgorzata Sajda
Kielecki Klub Jeździecki

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
120/120
Liczba przeszkód(Obstacles)
8/4
Liczba skoków(Jumps)
9/5
Dystans (m)
300/250
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu(Time allowed)
52/43 s
Startowało koni
20
Ukończyło koni
20
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


ZR - Sylwia Bogacz; ZO - Paweł Sojecki
 Gospodarz toru:


Arkadiusz Weckwert

HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZO i ZR Salio

Besiekierz Rudny, 12-14.05.2017
Wydruk: 2017-05-14 16:02:51
18/N
15:30
(2017-05-14)
HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 18 / N / Zwykły Art 238.2.1
(Competition No: 18 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1DOMEYKO (19)JanKAMIŃSKI056,97350 PLN
   WLKP / POL / Ogier / 2006 / POL007610048406 / gniada / Eskudo / Dido / Dalia / Dionizos
   Izabela Nyugen / Izabela Nyugen
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
2STEWARD (17)JanKAMIŃSKI060,81200 PLN
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL009600068007 / siwa / Contender Son / Contender / Sława / Manhattan
   
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
3BORNEO (10)JemmaJONES (JM.2003)070,07100 PLN
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009670134909 / gniada / Placido / Animo / Baronesse Picadilly / Prinz Pablo
   Witold Szydełko / Anna Jones
bpk
4KORSARZ (91)DiegoACOSTA470,25100 PLN
   WLKP / POL / Wałach / 2011 / 616 007 52 00092 11 / kasztanowata / Pikador / Kopia / Seul
   Polska / Aleksandra Naleszkiewicz
bpk
5PALMERA (53)AnitaSTAŃCZAK471,29100 PLN
   SP / POL / Klacz / 2001 / 12181 / ciemnogniada / Landos I / Psota / Jesion
   Urszula Farysej / Anita Stańczak
JKS Salio Besiekierz Rudny
6JARD (18)JanKAMIŃSKI471,9150 PLN
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / ciemnogniada / Czuwaj / Jucznia / Chef Supreme
   brak / brak
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
7CORJANA P (107)JuliaBURNOS (J.2001)868,5950 PLN
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009610010408 / siwa / Correro / Claudio / Calippa / Landos
   Witold Polowczyk / Julia Burnos
JKS Salio Besiekierz Rudny
8GRAND QUIDAM (59) OlgaSOROKINA870,2950 PLN
   OLD / GER / Wałach / 2008 / DE433331568908 / ciemnogniada / Quidam's Rubin / Quidam De Revel / Goldica / Golden Grannus
   Gerd Wesseln / Kruk Zbigniew
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
9CARTOCLINTON (49)TomaszMIŚKIEWICZ1269,98
   OLD / GER / Wałach / 2012 / DE418185027712 / siwa / Cartoon / / Calubet / Clinton II
   Gestut Lewitz / -
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
10A-CARMEN (20)LauraRADZISZEWSKA (J.2001)2783,33
   HOL / POL / Klacz / 2008 / DE421000582708 / siwa / Colman / Carthago / Elisa III / Lancer II
   Jan Nowak / Laura Radziszewska
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
 HAWANA (43)KamilaBYSTRZEJEWSKA ELI
   SP / POL / Klacz / 2003 / 616009590248003 / kasztanowata / Donnerlord L / Hakne
   Bogdan Lęczner / Kamila Bystrzejewska
BKJ

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
120
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
11
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
72 s
Startowało koni
11
Ukończyło koni
10
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


ZR - Sylwia Bogacz; ZO - Paweł Sojecki
 Gospodarz toru:


Arkadiusz Weckwert

HUBERTUS 1.5.02 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com