HPPDiM

Leszno, 7-9 kwiecień 2017
Wydruk: 09-04-2017 18:33:49
1/65 cm

(07-04-2017)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - 65 cm I Półfinał gr. A1
(Competition No 1)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I półf.Punkty poNagroda
Prize
PunktyCzasI półf.
1RAMIRO (200)MartynaUFNAL (Mł.2007)049,330
   KUC / POL / Wałach / 2001 / POL999580294301 / gniada / NN / NN
   nn / E. Ufnal
KJ Hippica Polonia
2RAWANA (148)JuliaLIESKE (Mł.2006)050,060
   Kuc Walijski / POL / Klacz / 2005 / 616013530226605 / kasztanowata / Demantur vom Drammetal / Robin
   Franciszek Litawa / Piotr Okoń
KJ Pegaz Reda
3PASJONATA PARYS (66)JuliaGANOWSKA (Mł.2008)051,750
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2007 / POL013610145207 / kasztanowata / Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza / Polly / Den Bramel's Baye
   - / Sylwia Kamińska
KJ Ranczo Kołata
4SZAMAN (54)NataliaGŁOWACZ (Mł.2008)052,870
   KUC / POL / Wałach / 2005 / POL999610247005 / siwa / Billy / nn / Shira / nn
   
KJ Liljówka Stęszewko
5DOLMET MILKA (96)OlafRYNOWIECKI053,590
   KUC / POL / Klacz / 2007 / - / siwa / Anero / Yedam's Claus / Marzanka
   ..... / Michal Rynowiecki
Klub Jeździecki " Olmet - Ostsped" Ostrów Wlkp.
6POKER (24)MaggieMISZTAL (Mł.2006)053,730
   Kuc Walijski / POL / Ogier / 1998 / POL013540019798 / siwa / Folkert / Boreas Ubbo / Gemstone Philadelphia / Revel Jeeves
   Anna Misztal / Anna Misztal
KJ Pegaz Reda
7CZARNA (63)WiktoriaRYCIAK (Mł.2008)055,050
   KUC / POL / Klacz / 1998 / - / kara / nn / nn
   Bogdan Bujak / Bogdan Bujak
SKJ Sopot
8MITHRYL (197)NataliaŁAZOWSKA (Mł.2007)055,150
   DRP / POL / Wałach / 2003 / 616-013-66-00752-03 / kasztanowata / Piorun / Moorlands Ailleen
   Marzena Skowron / Agata Śmietanka-Nowak
KJ Dworek Okuniew
9APASJONATA CON AMORE (75)LenaKOŁACKA (Mł.2008)055,260
   Kuc Wal / POR / Wałach / 2008 / POL013610111106 / gniada / Casperhof's Freddy / / Bokkesprong Camelia /
   Alina Kujawa Kroll / Ryszard Kołacki
KJ Sokół Damasłwek
10ROCK (115)KarolinaMIŚ (Mł.2006)057,570
   KUC / POL / Ogier / 2009 / - / kara / Pietrek / Rachel v.d. Langenhorst
   I / Anna Dogadalska
UKJ Karmen Niekłonice
11ALF (16)MariaKARNABAL (Mł.2007)057,870
   KUC / POL / Ogier / 1996 / POL999640013896 / izabelowata / nn / nn / nn / nn
   - / Katarzyna Stołowska
KJ Podkowa Gruszczyn
12PEPA (120)OlgaTULISZKIEWICZ (Mł.2006)057,910
   KUC / POL / Klacz / 2006 / - / siwa / nn/nn / nn/nn
   Stanisław Marek Jóźwiakowski / Stanisław Marek Jóźwiakowski
KJ Sokół Damasławek
13JUNIOR (104)AleksandraPLIEM-PERKA (Mł.2006)058,430
   KUC / POL / Wałach / 2006 / 616999590267306 / ciemnogniada / nn / nn / nn / nn
   - / Janusz Pliem-Perka
JKS Salio
14CYKOR (101)JuliaKAPEL (Mł.2006)059,000
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2009 / POL 013 60 00714 09 / siwa / Carmanas'Neptun / Plamka
   Stypik Robert / Jacek Kapel
K.J. Aldragho
15FIGARO (44)NataliaANDUŁA (Mł.2006)060,080
   KUC / POL / Wałach / 2001 / POL013640051001 / siwa / Candy Man / Gold'n Hamriks Calypso / Frania / Angelo
   Liliana Gajdzińska / Łukasz Lesner
KJ Pegaz Reda
16WOJTEK (37)BarbaraPIONTEK (Mł.2008)060,440
   KUC / POL / Wałach / 2010 / 616013610268210 / kara / Monarcha / Wartownik / Wanessa / Eros
   Zdzisław Szubstarski / Klaudia Olejniczak
Pony Jumping Team
17ROTGERS OWEN (31)JuliaGANOWSKA (Mł.2008)060,73
   Kuc Walijski / NED / Wałach / 2001 / 528210000665913 / gniada / Vechtzicht's Cymro / / Rotgers Iris /
   - / Agata Kamińska
KJ Ranczo Kołata
18TOSKANIA (176)AgataDĄBROWSKA (Mł.2008)447,034
   KUC / POL / Klacz / 2005 / POL013640024405 / gniada / TWIX / GASKONIA
   GRZEGORZ KOTWICKI / Andrzej Dąbrowski
KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
19KLAUSINKA (62)WiktoriaRYCIAK (Mł.2008)450,23
   KUC / POL / Klacz / 1997 / 07136 / kasztanowata / NN / NN
   Bogdan Bujak / Bogdan Bujak
Sopocki Klub Jeżdziecki
20JACOB (14)MartaKONARSKA (Mł.2006)454,744
   KUC / POL / Wałach / 2008 / 616999610318008 / kara / nn / nn / nn / nn
   - / Katarzyna Stołowska
KJ Podkowa Gruszczyn
21LEON (79)MariaKARNABAL (Mł.2007)457,73
   KUC / POL / Wałach / 2006 / - / kara / nn / nn / nn / nn
   - / Stefan Stołowski
KJ Podkowa Gruszczyn
22WATERKANT S ODIN (99)JuliaSMOLICH (Mł.2006)463,614
   Walijski Kuc Górski / GER / Wałach / 2003 / - / kara / Padock Orion / Nordish Girl
   n/d / Julia Smolich
KKJ Kielce
23FRYTKA (117)JudytaPEREK (Mł.2007)464,124
   Kuc Feliński / POL / Klacz / 1995 / - / tarantowata / Amoretto/ / Fregata/
   Gospodarstwo Doświadczalne FELIN / Karolina Perek
Posadowskie TJ
 WOLLINGS LION KING (71)MatyldaSZRAJER (Mł.2008) ELI14
   Welsh Pony / NED / Wałach / 2004 / 5280170401229 / siwa / Steeherst Celebration / Horsegate Linnet
   Holandia / Herbert Szrajer
Kielecki Klub Jeździecki
 LUKRECJA (133)KingaFERENC (Mł.2007) ELI14
   KUC / POL / Klacz / 2006 / POL013570279206 / ciemnogniada / Lukas / H-S Jason / Gwiazdka / nn
   Marcin Mach / Artur Bar
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
 FRANKENHOEH'S MY LORD (32)KingaKOZBER ELI14
   Kuc Wal / POL / Ogier / 2004 / DE41010101890 / kasztanowata / Den Bramels Baye / Rowols Poko / Ayubowans Imke / Steenhorst Juan
   - / Monika Kłapińska
__
 WILIA (94)MichałDUBINIAK (Mł.2007) ELI14
   KUC / POL / Klacz / 2005 / 013610035005 / siwa / SZAMAN / WARGA
   LASKOWSKI MARJUSZ / PIOTR DUBINIAK
jks jaroszówka
 TANGGARDS FREJA (53)NataliaGŁOWACZ (Mł.2008) ELI
   WELSH / DNK / Klacz / 1998 / 9001147 DK / gniada / Springbourne Herian/ / Gribsvads Salut/
   Finn Henriksen / Joanna Lehmann
KJ Liljówka Stęszewko
 MANGO (190)WiktoriaVON MAUBERG (Mł.2007) ELI14
   Welsh Pony / POL / Wałach / 2010 / 616013610152710 / srokata / Grey / Marina
   Wojciech Grześkowiak / Jan Ratajczak
KJ Wiktorowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
65
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
76 s
Startowało koni
29
Ukończyło koni
23
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HPPDiM

Leszno, 7-9 kwiecień 2017
Wydruk: 09-04-2017 18:33:50
2/80 cm

(07-04-2017)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - 80 cm I Półfinał gr. B
(Competition No 2)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I półf.Punkty poNagroda
Prize
PunktyCzasI półf.
1BEŁT (162)MateuszOWCZARZ (JM.2004)055,260
   KUC / POL / Ogier / 2006 / - / inna / wulkan / beauty445
   Nagły Roman / Arkadiusz Krupiński
UKS PRIMO
2HESTIA (74)FilipPYREK (JM.2004)058,120
   KUC / POL / Klacz / 2007 / POL013570166507 / ciemnogniada / Semen / / Hunnenhek’s Nikky / Zonneweide’s Nico
   - / Anna Schoen-Pyrek
bpk
3PASJONATA LOTAR (129)GabrielaRATAJSKA (JM.2005)060,530
   KUC / POL / Wałach / 2009 / POL616013610206709 / gniada / TIJD VLIJT'S SANTIAGO / TIJD VLIJT'S LAVENDEL
   - / Karolina Ratajska
BPK
4BRANDON (147)DominikaSIUDZIŃSKA (JM.2003)458,004
   KUC / POL / Wałach / 2006 / - / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
   - / Katarzyna Siudzińska
LKS Cwał Poznań
5DENIS (173)AlicjaMARKIEWICZ (JM.2005)458,064
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2005 / POL013660381205 / kasztanowata / Santara Danny's Boy / Markoak Adante / Pamina / Vechtzicht's Never Mind
   Rafał Markiewicz / Rafał Markiewicz
UKS Primo Warszawa
6BE MY (208)AgataDERDA (JM.2005)468,114
   KUC / POL / Klacz / 2009 / 616013680092509 / kasztanowata / Bolero / Life And Liberty / Banitka / Eros
   Tomasz Kowala / Krzysztof Derda
Pony Jumping Team Poznań
7HELGA (119)GabrielaRATAJSKA (JM.2005)868,30
   KUC / POL / Klacz / 2005 / 999590180102 / siwa / nn / nn / nn / nn
   - / Sebastian Bąk
BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71 s
Startowało koni
7
Ukończyło koni
7
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HPPDiM

Leszno, 7-9 kwiecień 2017
Wydruk: 09-04-2017 18:33:52
3/80 cm

(07-04-2017)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - 80 cm I Półfinał gr. A2
(Competition No 3)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I półf.Punkty poNagroda
Prize
PunktyCzasI półf.
1BARKAROLA (157)MarcelinaJACKOWIAK066,660
   KUC / POL / Klacz / 1997 / - / gniada / Nandy Man / Balerina
   ,,, / Marcelina Jackowiak
SKJ GRONÓWKA
2GARGAMEL GB (95)OlafRYNOWIECKI070,280
   KUC / POL / Wałach / 1998 / POL013580098098 / kara / Witalis / Gawra
   . / Michal Rynowiecki
Klub Jeździecki " Olmet - Ostsped" Ostrów Wlkp.
3EGZORCYSTA (192)ElizaZAWADZKA (Mł.2006)070,320
   KUC / POL / Wałach / 2003 / POL013611069903 / siwa / Ewrim / Eukaliptus / Liza / nn
   - / Aneta Zawadzka
KJ Golden Dream
4SULIMA (13)MartaKONARSKA (Mł.2006)072,610
   KUC / POL / Klacz / 1995 / POL013660608095 / kara / Suseł / Panter / Płocha / Margiel
   - / Krzysztof Konarski
KJ Podkowa Gruszczyn
5ARAGANO (189)ZuzannaPRYMEK (Mł.2006)072,870
   DRP / POL / Wałach / 2003 / DE457000318603 / gniada / Aragon N / Aron N / Laura / Bouquet
   - / Miracle Sp. z o. o.
KJ Aromer Józefin
6P-DALILA (76)RoksanaNAUMIUK (Mł.2006)073,060
   KUC / POL / Klacz / 2006 / POL013661155006 / gniada / Di Caprio PP / Da Capo / Pabi /
   Agnieszka Pawłowska / Emilia Naumiuk
bpk
7ANAPON MOONLIGHT DANCER (23)MaggieMISZTAL (Mł.2006)074,700
   Kuc Walijski / POL / Ogier / 2012 / 616013640032412 / kara / Turnina's Gismore / Jula Musical Mystery
   Marek Malinowski / Marek Lesner
KJ Pegaz Reda
8TANGO (103)AleksandraPLIEM-PERKA (Mł.2006)075,680
   KUC / POL / Wałach / 2005 / POL013640028005 / ciemnogniada / Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle / Tangana / Angelo
   SK Nowielice / Janusz Pliem-Perka
JKS Salio
9TIGRA (45)MariaPADALAK (Mł.2006)079,240
   KUC / POL / Klacz / 2008 / - / kasztanowata / Figaro / Titania
   Krzysztof Głodowski / Głodowski Krzysztof
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
10CZANDRA (165)NataliaCZARNAK (Mł.2006)475,494
   TS / POL / Klacz / 2007 / 616999690192507 / siwa / nn/nn / nn/nn
   Sylwia Szczęsna / Sylwia Szczęsna
KJ Dworek
11TREVOR H (30)ZuzannaPRYMEK (Mł.2006)475,71
   DRP / GER / Wałach / 2011 / - / siwa / Timesquare/Tizian /Titus / Corrida/ Corrado II / Cor De La Bryere
   brak / Zuzanna Prymek
KJ Aromer Józefin
12DOMINO (217)RoksanaNAUMIUK (Mł.2006)476,69
   Kuc / - / G / 2006 / - / Srokata / Arkan / Dora
   - / Klaudia Prymek
bpk
13BRAVE HEART 8 (127)ElizaZAWADZKA (Mł.2006)477,43
   DRP / GER / Wałach / 2008 / DE422.220042208 / ciemnogniada / Benneton Boy / Benetton S / Rosa Fee / Mac Geyver N
   Pferdestammbuch Schleswig-Holstein / Aneta Zawadzka
KJ Golden Dream
14PASJONATA AMIGO (121)OlgaTULISZKIEWICZ (Mł.2006)481,354
   Kuc Wal / POL / Wałach / 2009 / POL013610020809 / gniada / Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza / Anja / Tijd Vlijt's Survival
   Sylwia Kamińska / Sylwia Kamińska
KJ Sokół Damasławek
15ANTONY HOPKINS (15)MariaKARNABAL (Mł.2007)585,795
   DRP / POL / Wałach / 2000 / DE435350274200 / ciemnogniada / Apslau / Kaiseradler / Candy / Heros
   - / Jan Behr
KJ Podkowa Gruszczyn
16BROWNBOY TH RJT (88)AnnaDZIUBA (Mł.2006)793,217
   New Forest Pony / BEL / Wałach / 2006 / 528018020061374 / gniada / Kantje's Ronaldo / Kantje's Why Not
   Wim Vermeiren / Elżbieta Dziuba
SKJ Bobrowy Staw
17LARA (195)JuliaPIĘTA (Mł.2007)9103,869
   KUC / CZE / Klacz / 2011 / - / kasztanowata / nn / nn / Sarka/
   Miroslav Kotouc / Piotr Pietrzak
Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
18KIDNEY (98)JuliaADAMCZEWSKA (J.2001)1088,7910
   KUC / POL / Klacz / 2004 / 999640119504 / gniada / nn/nn / nn/nn
   - / Elżbieta Sobczak
JKS Amico Mołdawin
19ANITA (35)OlgaSTYŁA (Mł.2006)27110,5427
   WLKP / POL / Klacz / 2013 / 616007610168413 / gniada / Haracz / Alarm / Alabela / Aramir
   Wojciech Piechowiak / Wojciech Piechowiak
Pony Jumping Team
 STELLA PACK JURASEK (126)KatarzynaŻUCHOWICKA (Mł.2007) ELI37
   KUC / CZE / Wałach / 2003 / - / kasztanowata / Shonbrunn landgraf / Różenka
   Czechy / Jakub Zuchowicki
KJ Legia Kozielska
 FRYKAS (105)MajaBORZĘCKA (JM.2005) ELI37
   KUC / POL / Wałach / 2005 / 11246 / tarantowata / Taternik / Firma
   Andrzej Kuświk / Paweł Borzęcki
KLUB SPORTOWY Happy Horse
 PCHEŁKA (194)JuliaPIĘTA (Mł.2007) ELI
   HEFL / POL / Klacz / 2005 / POL013590187903 / izabelowata / Filip / Epos / Pralinka / Gronostaj
   Grabowska Beata / Julia Pięta
Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
 MACBETH (201)MartynaUFNAL (Mł.2007) ELI37
   KUC / POL / Ogier / 2007 / 616013610168707 / siwa / NOWOGRÓDEK / WHO KNOWS / MUFFIN / SPINWAY COMET
   Dziewolska / E. Ufnal
KJ Hippica Polonia
 DAGLEZJA (198)KalinaLIPIEC (Mł.2006) ELI37
   KUC / POL / Klacz / 2004 / 10401 / ciemnogniada / DOMINGO / DAFNE
   Przedpełski Mieczysław Rafał / Tomasz Lipiec
SKJ POTĘGA

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
12
Liczba skoków (Jumps)
14
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
84 s
Startowało koni
24
Ukończyło koni
19
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HPPDiM

Leszno, 7-9 kwiecień 2017
Wydruk: 09-04-2017 18:33:53
4/90 cm

(07-04-2017)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - 90 cm I Półfinał gr. C
(Competition No 4)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I półf.Punkty poNagroda
Prize
PunktyCzasI półf.
1GALA GB (170)KarolinaŁASZKIEWICZ (JM.2003)073,570
   Kuc Feliński / POL / Klacz / 2004 / POL013580259404 / ciemnogniada / Gargamel GB / Witalis / Galaktyka GB / Klejnot GB
   Wojciech Jachymek / Joanna Łaszkiewicz
SKJ Salio
2WIKING PP (212)DominikaHENZEL (JM.2004)074,060
   DRP / POL / Wałach / 2006 / POL013670112006 / gniada / V I P / Visconti / Willoway Miss Minx / Chiddock Fankino
   Piątkowscy / Iwona Henzel
KJ Podkowa Gruszczyn
3TAMIZA (143)JuliaBEDNARCZYK (JM.2004)075,700
   KUC / POL / Klacz / 2005 / - / ciemnogniada / Top Evita / Farsa
   brak / Ewa Bednarczyk
WKJ Lublin
4MARINELLO 0003 (163)WiktoriaKRÓL (J.2001)076,410
   DRP / GER / Ogier / 2001 / DE487879001301 / bułana / Magic Main / Magnum / Sanny / Nobelchamp
   Detlef Jacob / Wiktoria Król
UKS PRIMO
5SZOGUN (17)MajaHENDRYS (JM.2003)076,960
   KUC / POL / Wałach / 2004 / POL013640020904 / siwa / Angelo / Amstelhoeves Anton / Szampanka / Farah-Kaju
   - / Alicja Hendrys
KJ Podkowa Gruszczyn
6KOEKOEKSHOF MARISKA (33)AureliaVON MAUBERG (JM.2002)077,120
   Welsh Pony / NED / Klacz / 2003 / - / - / Casperhof's Freddy / Koekoekshof Rolette
   J. Flier / Marta von Mauberg
KJ Aromer
7MARKIZA (135)KarolinaBAR (JM.2004)077,320
   KUC / POL / Klacz / 2007 / POL013660009507 / bułana / Nowator / Pepton / Mojra / Grosz
   Zygmunt Jamka / Artur Bar
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
8DOMINGO (122)KorneliaSMURA (JM.2005)078,330
   DRP / GER / Ogier / 2000 / DE427270096000 / ciemnogniada / Top Dark Dream / Domingo / Donna Bella / Calenbergs Donnerblitz
   - / Katarzyna Fabiś
bpk
9NOKIA (152)JagodaBOROWSKA (JM.2004)078,670
   KUC / POL / Klacz / 2010 / 616013520073610 / gniada / Pietrek / / Nala /
   Kazimierz Szyling / Izabela Górska
JKS Tornado Szczecin
10ATLANTIC MAGIC (172)KatarzynaHAŁOŃ (JM.2002)078,700
   Kuc Connemara / IRL / Wałach / 2004 / 004786 / siwa / Royal Atlantic Star / Boden Park Finnard / Atlantic Queen Of Peace / Cloonisle Cashel
   - / Danuta Hałoń
KJ Picador Wrocław
11FAZA AS (41)ŻanetaZWIERZYŃSKA (JM.2002)078,960
   Kuc Felijski / POL / Klacz / 2007 / POL013580189807 / gniada / Top Ewita / Nasty Boy / Fanta / Mrówkojad
   - / Piotr Zwierzyński
KJ Aromer Józefin
12COEDNEWYDD PEPSI (49)AureliaVON MAUBERG (JM.2002)080,82
   Welsh Cob / GBR / Ogier / 2010 / 826046010087798 / kara / Coednewydd Express / Coednewydd Felicity
   D.I. Evans / Marlena Gruca-Rucińska
KJ Aromer
13KALI (61)WiktoriaWARKUSZ (JM.2002)083,120
   KUC / POL / Wałach / 2006 / Pol013530136706 / kasztanowata / Psik / Klausinka
   Bogdan Bujak / Bogdan Bujak
Sopocki Klub Jeździecki
14SOFIA (144)ZofiaBANASZEK (JM.2002)083,860
   KUC / POL / Klacz / 2008 / POL013640083408 / izabelowata / Boris / / Sonja / nn
   Ilona Lubińska / Leszek Banaszek
WKJ Lublin
15GABON (164)ZuzannaAUGUSTYNIAK (JM.2002)185,371
   KUC / POL / Ogier / 2007 / POL013610197007 / gniada / Bonetto-D / / Gamza / Split
   Jerzy Łukomski / Jerzy Łukomski
KJ Michałówka
16STEFANIE (50)EmiliaSZOJDA (JM.2003)472,404
   KUC / NLD / Klacz / 2003 / 528018920032064 / bułana / NN / NN
   van der Rakt / Małgorzat Polok
KJ Profit Orzesze
17NANDO SUPER (77)MagdalenaPISKORSKA (JM.2003)478,474
   KM / POL / Ogier / 2005 / POL013520094805 / ciemnogniada / Nando / Nightstar / Nicolette II / Murat-Gazon
   Tomasz Gronet / Mariusz Piskorski
KJ Wiktorowo
18KHAMARO I (38)MagdalenaWCISŁO (JM.2004)480,924
   DRP / GER / Ogier / 1998 / DE100549498 / kasztanowata / Khamaro / Kasyd / Sandra / Predko
   - / Beata Wcisło
Largo Sp. z o. o.
19G'MEDYK (43)AleksandraKOZŁOWSKA (JM.2002)688,736
   KUC / POL / Wałach / 2010 / 616013661480610 / srokata / APEL / GWIAZDKA
   KORDULASIŃSKI ANDRZEJ / ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
Pomorska Liga Jeździecka
20POLAR (184)IgaSZOSTAK (JM.2003)869,208
   Koń Mały / POL / Ogier / 2006 / POL013530067806 / kara / Demantur Vom Drammetal / / Paula / Suseł
   Eugeniusz Witkowski / Tomasz Szostak
KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
21EROZJA (155)NataliaSYDOW (JM.2005)879,018
   KUC / POL / Klacz / 2005 / POL013680042705 / gniada / Jambo / Wolfs Hamway - R / Eroika / Dżagar
   Tomasz Kowala / Marcelina Jackowiak
St. KJ Gronówka
22EQUUS (134)TamaraFERENC (JM.2005)898,558
   KUC / POL / Wałach / 2003 / 013570144003 / siwa / Nico- K / Eufemia / Pepton
   Mariusz Stański / Marta Ferenc
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
23APASJONATA AUREUS (18)LauraTRALEWICZ PIELAK (JM.2003)984,319
   Kuc Walijski / POL / Ogier / 2006 / - / bułana / Linde hoeves Optimis / Frnanken Hoehs Aura
   Polska / Jarosław Pielak
Skj Ponylandia
24TURIA (89)JoannaCHMIELEWSKA (JM.2003)985,149
   KUC / POL / Klacz / 2009 / - / siwa / Platon / Tanzania
   kj Kapriola-Choiny S,C / Arkadiusz Krupiński
bpk
25ARIS (203)MajaMARCHWICKA (JM.2005)1387,1813
   KUC / POL / Klacz / 2005 / 616013580422605 / gniada / Angelo / NN
   Robert Stasiuk / Stanisław Marchwicki
KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
26MIDORI (156)NataliaSYDOW (JM.2005)2097,32
   KUC / POL / Wałach / 2008 / POL999610234808 / bułana / Contrast / / Marka /
   Zbigniew Siejak / Natalia Sydow
St. KJ Gronówka
 HIDALGO (193)MajaORYGA (JM.2003) ELI23
   KUC / ITA / Wałach / 2003 / 380011013003735 / srokata / Morganti/ / Vera Anna/
   - / Anna Siwiak
bpk
 FIGARO (9)JuliaWALOREK (JM.2005) ELI23
   Kuc Feliński / POL / Ogier / 2006 / POL013610260906 / tarantowata / Topaz / Styl / Fauna / Grey
   
KJ Podkowa Gruszczyn
 GRANIK (139)AleksandraNAZAR (JM.2003) ELI23
   KUC / POL / Wałach / 2001 / - / bułana / Split/ / Grota/
   Jerzy Łukomski / Jerzy Łukomski
KJ Michałówka
 MAKS (199)GabrielaGRZYMAŁA (JM.2003) ELI23
   KUC / POL / Wałach / 2007 / POL013610202007 / siwa / Frankenhoeh's Vitalise / Steehorst Pavarotti / Maja / Dante
   Ryszard Grams / Joanna Majkowska
SKJ POTĘGA
 TUTTI FRUTTI (29)KatarzynaGOLA (JM.2004) ELI23
   KUC / POL / Klacz / 2007 / POL 013610168607 / ciemnogniada / Linde Hoeve's Optimist / Tara
   Patrycja Dziewolska / Gola Grzegorz
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
 JOLY'S HOUSTON (211)AleksandraPIETRYSZYN (JM.2002) ELI23
   New Forest Pony / POL / Wałach / 2011 / 056011020100145 / gniada / Dusty / Joly's rasha
   Brak / Marek Szweda
KJ Profit Orzesze
 DONALD (59)NadiaSOBIECKA (JM.2003) ELI23
   Kuc Felli. / POL / Wałach / 2003 / POL999660497003 / bułana / nn / nn / nn / nn
   - / Nadia Sobiecka
JKS Equita Świętochów
 IGUANA DANNY'S GIRL (136)KarolinaBAR (JM.2004) ELI
   KUC / POL / Klacz / 2008 / POL013680030208 / srokata / Santara Danny's Boy / Markoad Adante / Inka / Domingo
   Daria Wachnowska / Artur Bar
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
 GLORY (153)AmandaKOLIŃSKA (Mł.2006) ELI23
   KUC / POL / Klacz / 2006 / POL013610169106 / kara / Santara Danny's Boy / Markoak Adante / Grażka / Texass Skalin
   Agnieszka Majewska / Agnieszka Kolińska
KJ Vena Rogożnik
 MILLCROFT VIVA (132)KarolinaKARCZEWSKA (JM.2004) ELI23
   Kuc Walijski / GBR / Klacz / 2009 / 826046020155026 / kasztanowata / Cwrtycadno Caradog / Eyarth Celebration / Millcroft Dahlia / Millcroft Royal Lustre
   Magdalena Karczewska / Magdalena Karczewska
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
12
Liczba skoków (Jumps)
14
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
84 s
Startowało koni
36
Ukończyło koni
26
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HPPDiM

Leszno, 7-9 kwiecień 2017
Wydruk: 09-04-2017 18:33:55
5/100 cm

(07-04-2017)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - 100 cm I Półfinał gr. D bis
(Competition No 5)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I półf.Punkty poNagroda
Prize
PunktyCzasI półf.
1GANGES (7)MajaHENDRYS (JM.2003)063,700
   KUC / POL / Wałach / 2008 / POL013610240808 / ciemnogniada / Duero PP / Der Feine Lord / Gamza / Split
   Jerzy Łukomski / Alicja Hendrys
KJ Podkowa Gruszczyn
2FIESTA EWITA (93)MatyldaDUBINIAK (JM.2003)064,840
   DRP / POL / Klacz / 2008 / POL013670148408 / ciemnogniada / V.I.P. / Visconti / Felina / Kaiserstolz
   Wiesław Apanasewicz / Wiesław Apanasewicz
JKS Jaroszówka
3ISGAAR (154)NataliaSTEFAŃSKA (JM.2004)066,030
   DRP / GER / Klacz / 2005 / DE422220048005 / bułana / Tilo / Belvoir Turks Cap / Immaculada / Capitol I
   Klaus Kudliński / DIM S. A.
JKS DIM Warszawa
4BOSS (209)JoannaZAWADKA (JM.2004)067,030
   MŁP / POL / Ogier / 1994 / POL006670002894 / kasztanowata / Bonaparte / Pick Wick / Meta / Marzący
   Anna Zając / Marian Gomułkiewicz
KJ Picador Wrocław
5CHAGAL (113)RóżaWĄGRODZKA (JM.2002)067,590
   KUC / POL / Wałach / 2005 / POL013640015705 / gniada / Very Top / Going Top / Chanel / Cyma
   D. Gronet / Agnieszka Kowalczyk
KJ Chrobry Warszawa
6CHARLIE'S BOOMERANG (22)FranciszekJURZAK (JM.2003)068,180
   Kuc Wal / GER / Wałach / 2008 / DE422220079008 / inna / Thers Billy Budd / Talon Toreth / Lamona / Stemel Ceidrych
   - / Marzena Jurzak
SKJ Ponylandia Wojciechowice
7BEN HUR (110)JuliaSZOPA (JM.2003)068,600
   KUC / POL / Ogier / 2009 / 616013640067709 / kasztanowata / Rob Roy / Renoir / Bajeczka / Mister Man
   D. Gronet / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry Warszawa
8KORSYKA (171)GabrielaKOZŁOWSKA (JM.2004)069,120
   Kuc Walijski / POL / Klacz / 2005 / POL013670043205 / gniada / Strayer`s Samson / Wester Aikema`s Nando / Kometa / Kanclerz
   Paweł Śniegucki / Julia Gillmaier
St. J Baborówko
9LOPIK'S APPIE (207)AgataDERDA (JM.2005)069,260
   New Forest Pony / POL / Wałach / 2005 / 528018020051492 / gniada / Aladin / Molenaar's Golden King / Lopik's Willemien / Sweet Wiliam
   A. H. Hootsen / Krzysztof Derda
Pony Jumping Team Poznań
10QUABREL DE L'ETAPE (69)JuliaJABŁOŃSKA (JM.2005)073,460
   SF / BEL / Wałach / 2004 / 04 315 168 Z / siwa / DON JUAN V / NINA DE L'ETAPE
   M.Jean-Pierre Seiller / RJT Sp z o.o.
JUKS Mieczewo
11SHADOW (19)IgaBORS (JM.2005)076,020
   KUC / POL / Wałach / 2009 / 616999670162409 / gniada / nn / nn / nn / nn
   - / Klaudia Bors
SKJ Ponylandia Wojciechowice
12CINAMON (146)DominikaSIUDZIŃSKA (JM.2003)463,044
   KUC / POL / Wałach / 2010 / 616999610274010 / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
   - / Katarzyna Siudzińska
LKS Cwał Poznań
13BENJA LUNA (140)OliwiaROGANOWSKA (JM.2005)464,084
   DRP / GER / Klacz / 2008 / DE422.220086308 / gniada / MANDELA N / BELLA LUNA
   JANA BERG / AGNIESZKA ROGANOWSKA
KJ Amico Mołdawin
14ARES (125)FilipWYSOCZAŃSKI (JM.2005)464,584
   Kuc Conn / POL / Ogier / 2000 / POL013670000900 / gniada / Fort Doolin / Rory Rudah / Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
   Bogdan Jarząbek / Wysoczańska Małgorzata
KJ Michałówka
15ROSA (10)AleksandraOSUCH (JM.2004)466,034
   OLD / POL / Klacz / 2011 / DE433332148811 / kara / Calico / Cassini I / Roxana - Z / Rammstein
    Zenon Lewandowski / Jan Walczak
KJ Podkowa Gruszczyn
16NOBELSTAR (36)KarolinaHEYDEL (JM.2003)466,514
   Kuc Deutsches Reitpony / POL / Wałach / 2000 / - / gniada / Nobel DE / Nicoletta
   Jerzy Łukomski / Jerzy Łukomski
Pony Jumping Team
17NUTKA EWITA (92)MatyldaDUBINIAK (JM.2003)468,19
   DPR / POL / Klacz / 2009 / 616013670094009 / kasztanowata / V.I.P. / Visconti / Nika Ewita / Top Ewita
   Wiesław Apanasewicz / Wiesław Apanasewicz
JKS Jaroszówka
18FALCO (8)JuliaWALOREK (JM.2005)468,714
   KM / POL / Wałach / 2002 / POL013520019602 / bułana / Nilor / Dukat / Fretka / Nowator
   - / Michał Walorek
KJ Podkowa Gruszczyn
19MIRAŻ (178)Matylda OlgaWRZOSEK (JM.2003)469,664
   KUC / POL / Wałach / 2005 / POL013610084905 / siwa / Angelo / Amstelhoeve's Anton / Mina / Ninos
   Kazimierz Kosakowski / Karolina Polasik-Wrzosek
Klub Jeździecki Miralex Jakubowo
20DEMONA (118)AlicjaMIKICIN (JM.2003)470,684
   SP / POL / Klacz / 2003 / POL009570319503 / kara / Opar / / Darwa /
   Józef Brud / Anna Choynowska
bkp
21TIMUR EWITA (174)MagdalenaDĄBROWSKA (JM.2003)471,944
   DRP / POL / Wałach / 2006 / POL013670111606 / ciemnogniada / V.I.P. / Visconti / Tara Texass / Nando
   Wiesław Apanasewicz / Andrzej Dąbrowski
KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
22WRÓŻBITA II (42)ŻanetaZWIERZYŃSKA (JM.2002)477,744
   KUC / POL / Ogier / 2004 / POL013640079904 / gniada / Cyklon Texass / Nando / Wróżka / Gregory
   SK Nowielice / Piotr Zwierzyński
KJ Aromer Józefin
23FUNNY BOY (180)AgataKAMIŃSKA (JM.2004)578,305
   KUC / POL / Ogier / 2012 / - / siwa / FALK / KSANTIA
   - / -
KJ Ranczo Kołata
24WAGABUNDA PONY SPORT (80)MikołajBARAŃSKI (JM.2003)682,406
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 616013570344607 / siwa / Nico- K / Nandy Man / Warta Pony Sport / Aksamit
   Barbara Guniewicz / Lidia Barańska
St. Agro-Aves Gajewniki
25PANONIA (21)FranciszekJURZAK (JM.2003)865,60
   KUC / POL / Klacz / 2009 / 616999600344309 / siwa / nn / nn / nn / nn
   - / Jakub Jurzak
SKJ Ponylandia Wojciechowice
26CUDUŚ (112)RóżaWĄGRODZKA (JM.2002)876,51
   KUC / POL / Wałach / 2011 / - / gniada / Nando/ / Chanel/
   Dominik Gronet / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry Warszawa
27ORLIT (52)PaulinaGŁOWACZ (JM.2002)978,299
   KUC / POL / Wałach / 2001 / POL013611101201 / bułana / Split / Cynik / Orda / Halny
   Monika Warych / Grzegorz Jachimowicz
KJ Liljówka Stęszewko
28ROLEX 2 (158)KlaraKOZIOŁ (JM.2005)980,869
   DRP / POL / Ogier / 2004 / POL013540072804 / siwa / Martell / / Rita /
   Krzysztof Klimczak / Emilia Olczak-Kozioł
Tuszyński KJ Garbówek
29HAZELHORST'S DIAMO (48)DominikaGARDAS (J.2001)1692,8216
   New Forest Pony / NLD / Wałach / 2005 / - / gniada / . / .
   . / .
JKS FER Więckowice
30GRAN CHACO (11)AleksandraOSUCH (JM.2004)1779,48
   KUC / POL / Ogier / 2008 / POL013610240908 / bułana / Duero PP / Der Feine Lord / Grecja / Split
   Jerzy Łukomski / Waldemar Osuch
KJ Podkowa Gruszczyn
 TOUAREG (97)DariaSOWA (J.2001) ELI26
   KUC / POL / Ogier / 2004 / POL013640007704 / ciemnogniada / Domingo / Top Dark Dream / Tosca / Ardahan
   Dominik Gronet / Andrzej Sowa
KJ Picador Wrocław
 MONTE CARLO (109)NataliaMITUKIEWICZ (J.2001) ELI26
   KUC / POL / Klacz / 2009 / - / kasztanowata / Nando/ / Mona/
   Krzysztof Tyburczy / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry Warszawa
 ROB ROY (108)MajaROŚ (J.2001) ELI26
   DRP / GER / Ogier / 2005 / - / kara / Renoir / Diva H
   Niemcy / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry Warszawa
 LADY LUCK IV (128)AmeliaOTLEWSKA (JM.2004) ELI26
   KUC / IRL / Klacz / 2008 / 372003006828190 / siwa / nn / nn / nn / nn
   - / Magdalena Otlewska
Pony Jumping Team
 WATAŻKA (46)HannaPADALAK (JM.2003) ELI26
   KUC / POL / Wałach / 2007 / - / siwa / Nando / Wróżka
   Nowielice / Barbara Padalak
Otomiński KJ Tabun
 TAZINA (116)JuliaPEREK (JM.2002) ELI26
   KUC / POL / Klacz / 2008 / 616013680114308 / siwa / Ludger / / Tajga / NN
   Sylwester Kosiński / Karolina Perek
Posadowskie TJ

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
78 s
Startowało koni
36
Ukończyło koni
30
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HPPDiM

Leszno, 7-9 kwiecień 2017
Wydruk: 09-04-2017 18:33:57
6/110 cm

(07-04-2017)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - 110 cm I Półfinał gr. Dzieci II
(Competition No 6)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I półf.Punkty poNagroda
Prize
PunktyCzasI półf.
1ROCKY (160)KlaraKOZIOŁ (JM.2005)065,890
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009660709309 / gniada / Caretello B / Caretino / Red Allegra / Rommel
   Agata Zawada / Emilia Olczak-Kozioł
Tuszyński KJ Garbówek
2LUNA (3)JemmaJONES (JM.2003)067,260
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616009510444710 / gniada / Ukato / Stakkato / Lansada / Lancer III
   Eco-Abi Ewa Fabińska / Anna Jones
bpk
3COMMAND (205)MilenaDOBKOWSKA (JM.2003)069,260
   HOL / GER / Ogier / 2003 / DE421000172903 / ciemnogniada / Con Air / Contender / Goldfee IV / Calypso III
   Gerhard Nohrn / Agnieszka Dobkowska
St. Warszawski KJ
3QUANTICO (138)MajaHENDRYS (JM.2003)069,260
   Hanowerska / POL / Klacz / 2005 / - / gniada / Quidams Rubin / Quidam De Revel / Gondola / Goldfasan
   Niemcy / Alicja Hendrys
KJ Podkowa Gruszczyn
5KOLIA EWITA (216)MatyldaDUBINIAK (JM.2003)070,720
   SP / POL / Klacz / 2002 / POL009670073102 / - / Grand/ / Kameli Ewita/ Louies
   Wiesław Apanasewicz / Wiesław Apanasewicz
JKS Jaroszówka
6CORRMAN (47)ZofiaKUBACKA (JM.2004)072,120
   HOL / POL / Wałach / 2007 / DE421000505007 / gniada / Colman / Carthago / N- Kithara / Corrado I
   Wojciech Kasperski / Marta Baczyńska-Nowak
KJ Bachmat Wrocław
7FIGARO (84)MariaADAMIETZ (JM.2003)072,670
   Westfalska / GER / Wałach / 2001 / - / kara / Ferragamo / Desire
   Rajmund Adamietz / Rajmund Adamietz
KJ Metpol Grodziec
8WENA (145)DominikaSIUDZIŃSKA (JM.2003)072,690
   SP / POL / Klacz / 2002 / POL009611205402 / gniada / Bujak / Sir Shostakovich / Wera / Czad
   - / Katarzyna Siudzińska
LKS Cwał Poznań
9KARIKA (56)PaulinaKIEMPA (Mł.2006)460,324
   Koń Mały / POL / Klacz / 2005 / - / ciemnogniada / Dobry / Karina
   Artur Kiempa / Artur Kiempa
Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
10DON CORELLI P (168)KarolinaŁASZKIEWICZ (JM.2003)461,714
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / siwa / Corerro / Dunka
   Witold Polowczyk / Joanna Łaszkiewicz
SKJ Salio
11ALANDA (65)AleksandraJĘDRYCHOWSKA (JM.2003)462,504
   Polski Koń Szlachetny Pólkrwi / POL / Klacz / 2006 / - / gniada / LANDINO / ALICJA
   LIBICH EWA / MAGDALENA JĘDRYCHOWSKA
Drzonków
12CARGO (73)JuliaMALICKA (JM.2003)464,364
   HAN / POL / Wałach / 2005 / DE431316567405 / gniada / Cashman / Contender / Glasnost / Gletscher
   Roman Roszkiewicz / Edyta Borkowska-Malicka
LKS Cwał Poznań
13TOP JUS D'EUSKADI (107)MartynaFRĄCKOWIAK (JM.2003)465,054
   Cheval De Selle / FRA / Wałach / 2007 / - / kasztanowata / Jumpy Des Fontaines / Jade Des Fontaines
   M. Marc Hiriart Durruty / Katarzyna Frąckowiak
JKS Hanna
14GOLDDIGGER GR (102)MatyldaMALEPSZY (JM.2003)467,534
   KWPN / NED / Wałach / 2011 / 528003201105112 / gniada / Tinka's Boy / Zuidpool / Zandgirl G / A Hold Up Premier
   - / Łukasz Wasilewski
KJ Agro-Handel Śrem
15DAKAR B (90)MatyldaDUBINIAK (JM.2003)467,99
   SP / POL / Ogier / 2001 / 616009670097501 / ciemnogniada / Turbud Elvis / / Turbud De Qualitete / Turbud Quirinus
   Wiesław Buchowiecki / Tomasz Apanasewicz
JKS Jaroszówka
16WILIANA (177)Matylda OlgaWRZOSEK (JM.2003)469,744
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616007520000310 / gniada / Landor / Lacatraz / Wizja / Cedrus
   Agnieszka Janus / Karolina Polasik-Wrzosek
Klub Jeździecki Miralex Jakubowo
17IMAR (123)MagdalenaWOJCIECHOWSKA (JM.2003)471,064
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / gniada / Lesotho / Imara
   Nowielice / Paulina Gryciak
JKS Amico Mołdawin
18TIK TAK (26)OliwiaPŁATEK (JM.2004)471,994
   SP / POL / Ogier / 2008 / 616009690190508 / gniada / CONDIAVOLO / TABER
   XX / RAFAŁ PŁATEK
Kielecki KJ
19MADAM W (187)MajaBROMBOSZCZ (JM.2004)864,398
   SP / POL / Klacz / 2002 / POL009540020802 / siwa / Desant / Mesalinka
   Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
Jeździecki Klub Sportowy Desant
20NOTA (214)LauraKŁAPIŃSKA (JM.2005)866,098
   SP / POL / Klacz / 2006 / POL009540029506 12371 / ciemnogniada / Contender Son / Contender / Nitolma / Concorde
   Tyszko Horses / Monika Kłapińska
KS Small Cherry
21LEDA (68)WeronikaKOSIŃSKA (JM.2005)867,828
   SP / CZE / Klacz / 2005 / - / gniada / Edminton / Lukava
   Kotyza Jiri / Sylwester Kosiński
St. KJ Tradycja Siedlnica
22CZEKOLADA (67)WeronikaKOSIŃSKA (JM.2005)869,78
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL 009680056508 / ciemnogniada / Ludger / Czejenka
   Sylwester Kosiński / Sylwester Kosiński
St. KJ Tradycja Siedlnica
23CYPRIANO (83)LauraBARAŃSKA (JM.2004)870,558
   WLKP / POL / Wałach / 2011 / 616007670075011 / kara / Alvarez 17 / Alexis Z / Ceramika / Cyrak
   Gizela Laskowska / Lidia Barańska
St. Agro-Aves Gajewniki
24BAGIER III (85)MariaADAMIETZ (JM.2003)871,10
   SP / POL / Wałach / 2002 / POL009540039802 / siwa / Graf Quidam / Quidam De Revel / Baja / Jarabub
   - / Rajmund Adamietz
KJ Metpol Grodziec
25KARINA (6)Maja BellaFRIEDMAN (JM.2003)873,788
   WLKP / POL / Klacz / 2003 / POL007640034103 / gniada / Winword / Neshad / Kadencja / Wiadukt
   Andrzej Gos / Artur Poprawa
bpk
26SWEET NOISE-M (5)Maja BellaFRIEDMAN (JM.2003)873,82
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009530086909 / kasztanowata / Cento Sohn / Cento / Sedapura / Last Tycoon
   Krzysztof Stelmaszyk / Marek Friedman
bpk
27DELEKTA (57)KajaMITMAN (JM.2003)875,318
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / kasztanowata / Talent / Delicja
   Agnieszka Jabłońska / Aleksandra Marchwińska-Mitman
JKS Salio Besiekierz Rudny
28ISSOS (185)PolaWAWRZYNIAK (JM.2004)892,388
   WLKP / POL / Wałach / 2003 / POL007600110603 / siwa / Cedrus / Ogar / Idea / Aspirant
   SK Liski / Andrzej Głoskowski
Tuszyński KJ Garbówek
29MONTE CHRISTO (130)MonikaMARCZYK (JM.2003)979,089
   SP / POL / Wałach / 2004 / 616999590528004 / ciemnogniada / Saganek / Sajan / Malwa / Lansjer
   Joanna Winiarz / Piotr Marczyk
KJ Aromer Józefin
30RODEZJA (169)KarolinaŁASZKIEWICZ (JM.2003)1265,89
   SP / POL / Klacz / 2005 / 616009680034605 / gniada / Samurai M / Voltaire / Reja / Barbur
   Agnieszka Knap / Joanna Łaszkiewicz
SKJ Salio
31CASTEL-L (27)MajaMARCHWICKA (JM.2005)1266,3612
   SP / POL / Wałach / 2011 / - / siwa / Cancoon / Conchita L / Cruzeiro-L
   Sławomir Jarmuszczak / Jacek Stasiak
KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
32SCYTIA (159)KlaraKOZIOŁ (JM.2005)1589,15
   SP / POL / Klacz / 2009 / 616009530299009 / siwa / Caliro / / Sukcesja / Drawid
   Mieczysław Chomiak / Emilia Olczak-Kozioł
Tuszyński KJ Garbówek
 COLA CAO (175)MagdalenaDĄBROWSKA (JM.2003) ELI22
   Westfalska / POL / Klacz / 2011 / DE441411167811 / gniada / Quite Capitol / Cool Lady
   MONTIS SP.Z O.O. / Andrzej Dąbrowski
KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
 GRANADA (161)DariaKRAWCZYKOWSKA (JM.2003) ELI22
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616007600284110 / ciemnogniada / Colox Cup / Con Capitol / Gafme / Pan Franek
   - / Radosław Krawczykowski
KJ Liljówka Stęszewko
 ZAVIRA A (210)SaraPATEJKO (JM.2004) ELI22
   HAN / GER / Klacz / 2003 / DE431315422303 / kasztanowata / Zacharias / Zeus / Diamond / Drosselklang
   Erwin Von Dehsen / Zbigniew Patejko
KJ Aromer Józefin
 LORD II W (186)MajaBROMBOSZCZ (JM.2004) ELI
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Desant / Lukarna
   Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
Jeździecki Klub Sportowy Desant
 COBERLINA (106)WeronikaKOROBLOWSKA (JM.2003) ELI22
   KWPN / NLD / Klacz / 2007 / 528003000709991 / siwa / Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II / Verlina / Coriander
   - / Grzegorz Przybylski
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
 CORDIANA (151)OlgaSKROBACZ (JM.2003) ELI22
   HOL / GER / Klacz / 2010 / DE421000204510 / siwa / Connor / Casall / Ultra IV / Cassini I
   Olga Skrobacz / Tomasz Skrobacz
WLKS Krakus
 TASMAN 8 (188)JuliaMICHALSKA (JM.2005) ELI22
   SP / POL / Wałach / 2001 / POL009540004701 / ciemnogniada / Rubin / Rabino / Tanta / Ogar
   Diter Staniek / Piotr Michalski
KJ Aromer Józefin
 ANTARES (64)AleksandraJĘDRYCHOWSKA (JM.2003) ELI
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2010 / 616009610133610 / gniada / Quality / Almera
   Janiszewski Jacek / Magdalena Jędrychowska
Drzonków
 LADYKRACHER 8 (202)MajaMARCHWICKA (JM.2005) ELI
   Hannover / GER / Ogier / 2002 / - / gniada / Landclassic / Beresina
   Helga i Gerhard Goerlich / Magdalena Matyszczak
KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
 BORNEO (4)JemmaJONES (JM.2003) REZ
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009670134909 / gniada / Placido / Animo / Baronesse Piccadilly / Prinz Pablo
   Witold Szydełko / Anna Jones
bpk

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
78 s
Startowało koni
42
Ukończyło koni
32
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HPPDiM

Leszno, 7-9 kwiecień 2017
Wydruk: 09-04-2017 18:33:59
7/115 cm

(07-04-2017)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7 - 115 cm I Półfinał gr. D
(Competition No 7)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I półf.Punkty poNagroda
Prize
PunktyCzasI półf.
1ANNOUSCHKA 10 (12)AleksandraOSUCH (JM.2004)067,750
   KUC / POL / Klacz / 2000 / NPA20011000 / kasztanowata / Carl / Casper / Patroeska / Condor
   - / Olga Barszewska
KJ Podkowa Gruszczyn
2MAKUBA 21 (72)OliwiaPŁATEK (JM.2004)468,414
   DRP / GER / Wałach / 2009 / DE435350017509 / gniada / Machno Carwyn / Carregcoch Bleddyn / Schone Maid / Losander
   - / Rafał Płatek
Kielecki KJ
3CZINGIS CHAN (182)AgataKAMIŃSKA (JM.2004)483,864
   WLKP / POL / Wałach / 2007 / POL007610239307 / gniada / Hufiec / Pick Wick / Czuła / Kurant
   - / Sylwia Kamińska
KJ Ranczo Kołata
4TORERO (114)RóżaWĄGRODZKA (JM.2002)871,438
   KUC / POL / Ogier / 2008 / POL013640060608 / kasztanowata / Bolero / Life And Liberty / Totu / Domingo
   D. Gronet / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry Warszawa

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
115
Liczba przeszkód (Obstacles)
12
Liczba skoków (Jumps)
14
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
84 s
Startowało koni
4
Ukończyło koni
4
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HPPDiM

Leszno, 7-9 kwiecień 2017
Wydruk: 09-04-2017 18:34:00
8/115 cm

(07-04-2017)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8 - 115 cm I Półfinał gr. E
(Competition No 8)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I półf.Punkty poNagroda
Prize
PunktyCzasI półf.
1SPEED (137)WiktoriaANDRZEJEWSKA (JM.2002)066,540
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / srokata / ST SPANISH SPRINGER / JOLKA
   MAREK PIETRZYK / LIDIA ANDRZEJEWSKA
SKJ Kietlów
2PIPIN (196)ZuzannaGOLICKA (J.2001)069,110
   SP / POL / Wałach / 2008 / POL013530225808 / kasztanowata / CHERY CORDIAL / PIPI
   Stefan STUBBA / Zuzanna Golicka
Sopocki KJ
3ROXANA Z (213)WiktoriaSTANISŁAWSKA (MJ.1998)070,110
   SP / POL / Klacz / 2007 / POL009610104007 / kara / Rammstein / Rheinsberg / Marchen D / Nurjev
   Jan Walczak / Jan Walczak
KJ liliówka Stęszewko
 DERWISZ (111)RóżaWĄGRODZKA (JM.2002) ELI10
   SP / POL / Ogier / 2009 / 616009610221309 / gniada / Ulisses / Karandasj / Dewiza / Elvis
   Milena Kowalczyk / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry Warszawa
 ARAGONIT (55)JuliaBISKUP (JM.2003) ELI10
   MŁP / POL / Ogier / 2005 / POL006590007205 / kasztanowata / Regiel / Arcus / Argentyna / Ros
   - / Joanna Marcinkowska
KJ Liljówka Stęszewko
 LOGOS (51)WiktoriaOKUPNY (JM.2004) ELI10
   SP / POL / Wałach / 2002 / 616009661015202 / inna / Saganek / Sajan / Lepta / Lafet
   Jan Kowalski / Małgorzata Okupny
Stowarzyszenie SKJ Grobice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
115
Liczba przeszkód (Obstacles)
12
Liczba skoków (Jumps)
14
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
84 s
Startowało koni
6
Ukończyło koni
3
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HPPDiM

Leszno, 7-9 kwiecień 2017
Wydruk: 09-04-2017 18:34:02
9/120 cm

(07-04-2017)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9 - 120 cm I Półfinał gr. Dzieci I
(Competition No 9)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I półf.Punkty poNagroda
Prize
PunktyCzasI półf.
1ANABELLA (ALPAGA) (34)FilipPYREK (JM.2004)066,880
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009590211908 / gniada / Campari M / Caprilli / Alicja / Elvis
   E. Libich / Anna Schoen-Pyrek
bpk
2HANDIKAP (215)LauraKŁAPIŃSKA (JM.2005)067,900
   SP / POL / Wałach / 2004 / POL009611069204 / gniada / Sir Neel / Darco / Himera / Ya Zaman
   - / Monika Kłapińska
KS Small Cherry
3CONNER (86)ZuzannaJAROCKA (JM.2003)069,450
   HOL. / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Contender / Perfectlady
   - / Mirosław Jankowski
KJ Trachy Sośnicowice
4DIOR V. (167)AleksandraKIERZNOWSKA (JM.2003)069,680
   KWPN / NED / Ogier / 2008 / - / - / INDOCTRO / LESLIE
   XXX / HUBERT KIERZNOWSKI
SKJ KIETLÓW
5TOKAJER 8 (1)JulianaSUSKA (JM.2003)069,830
   OLD / GER / Klacz / 2008 / DE418180171608 / gniada / Tinka's Boy / Zuidpool / Axina / Acord II
   Florian Rappold / Euro Holding Sp. z o. o.
St. KS Chojnów
6LA PAZ (206)MilenaDOBKOWSKA (JM.2003)070,050
   SP / POL / Wałach / 2005 / POL009510224605 / ciemnogniada / Palegro / Power / Lansada / Lancer III
   - / Agnieszka Dobkowska
St. Warszawski KJ
7CHACCIMA (82)MikołajBARAŃSKI (JM.2003)072,200
   Hanowerska / GER / Klacz / 2006 / - / - / Chacco Blue / Chichila
   - / Lidia Baranska
St. Agro-Aves Gajewniki
8CORIWAY (142)EmiliaCHMIELOWSKA (JM.2003)072,310
   HOL / POL / Klacz / 2011 / DE421000201911 / gniada / Connor / Casall / Ulana G / Clearway
   Genicke Hans-Hermann / Andrzej Chmielowski
KS Small Cherry
9AUGUST (131)MatyldaMALEPSZY (JM.2003)072,540
   KWPN / NED / Wałach / 2005 / 5280030503290 / gniada / Lupicor / Lux / Paulien / Karandasj
   - / Bogna Sąsiadek
KJ Agro-Handel Śrem
10TRITOP 2 (204)OliwiaKOSMOL (JM.2003)074,500
   KWPN / GER / Klacz / 2007 / - / - / Triomphe de Muze / Pia
   K. Mellema / Klaudia Rajtar-Wojciechowska
Stowarzyszenia Klub Jeździecki Preria Wilkowice
11VORIETA (39)MaximilianPARKITNY (JM.2003)467,744
   KWPN / POL / Klacz / 2002 / - / gniada / Indoctro / Ockels
   Holandia / Rafal Parkitny
Karkonoski KJ
12FERLINA (141)EmiliaCHMIELOWSKA (JM.2003)472,18
   KWPN / POL / Klacz / 2010 / 528003201003241 / gniada / Applaus / Aberlina
   brak / Barbara Chmielowska
KS Small Cherry
13GILEA (2)JulianaSUSKA (JM.2003)472,63
   SP / POL / Klacz / 2006 / POL009680006806 / ciemnogniada / Ludger / Laptop / Gaisma / Gints L 1198
   Sylwester Kosiński / Polskie Łowy Sp. z o. o.
St. KS Chojnów
14SANTIAGO (124)LauraKŁAPIŃSKA (JM.2005)472,81
   Oldenburska / POL / Ogier / 2004 / DE418180103604 / gniada / Kannan / Voltaire / Concerta / Lancer III
   Niemcy / Monika Kłapińska
KS Small Cherry
15GRANDEZA (150)OlgaSKROBACZ (JM.2003)475,184
   HOL / POL / Klacz / 2006 / POL009690070806 / gniada / Etos / Lascadell / Gaskonia / Warus
   Olga Skrobacz / Agnieszka Skrobacz
WLKS Krakus
16VALENCIA (166)AleksandraKIERZNOWSKA (JM.2003)482,37
   British / NLD / Klacz / 2003 / - / - / DICK Z / SAFIER
   XXX / HUBERT KIERZNOWSKI
SKJ KIETLÓW
17HRABIANKA C (179)ZofiaDUDKIEWICZ (JM.2003)483,514
   SP / POL / Klacz / 2011 / 616009660841211 / ciemnogniada / Conquest Boy / Contendro / Hrabina C / Caletto's Son
   Witold Brodewicz / Zofia Dudkiewicz
Ciechanowski KJ
18RADON (183)IgaSZOSTAK (JM.2003)869,498
   SP / POL / Wałach / 2001 / POL999611113501 / siwa / nn / nn / nn / nn
   - / Piotr Statkiewicz
KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
19SOPRAN 10 (40)MaximilianPARKITNY (JM.2003)870,70
   DRP / GER / Wałach / 2005 / DE435350313205 / ciemnogniada / Stakkato Gold / Stakkato / Naomi / Nikado
   Gilbert Reiss / Maximilian Parkitny
Karkonoski KJ
20INCALA (149)OlgaSKROBACZ (JM.2003)984,33
   OLD / GER / Klacz / 2009 / DE433332154009 / kasztanowata / Incolor / C-Indoctro / Lady / Lady's King
   - / Tomasz Skrobacz
WLKS Krakus
21NICKY DES BRUYERES (70)WeronikaROGALSKA (JM.2003)1592,9915
   SF / POL / Ogier / 2001 / 01355306Q / gniada / Carthago / Capitol / Volka Des Bruyeres / Jalisco B
   - / Rudiger Wassibauer
KJ Aldragho Piaseczno
 BINGO (87)ZuzannaJAROCKA (JM.2003) REZ
   TRK / POL / Wałach / 2000 / POL732010068200 / ciemnogniada / Horalas / / Brazilija / Elektronas
   Nemuno Zirgynas / Iwona Strzałkowska-Jarocka
KJ Trachy Sośnicowice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
12
Liczba skoków (Jumps)
14
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
84 s
Startowało koni
22
Ukończyło koni
21
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HPPDiM

Leszno, 7-9 kwiecień 2017
Wydruk: 09-04-2017 18:34:03
10/85 cm

(07-04-2017)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 10 - 85 cm II Półfinał gr. B
(Competition No 10)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I półf.II półf.Punkty poNagroda
Prize
PunktyMiejscePunktyCzasWynikI + II półf.
1BEŁT (162)MateuszOWCZARZ (JM.2004)01064,1200,00
(1)
   KUC / POL / Ogier / 2006 / - / inna / wulkan / beauty445
   Nagły Roman / Arkadiusz Krupiński
UKS PRIMO
2BE MY (208)AgataDERDA (JM.2005)46066,1004,00
(3)
   KUC / POL / Klacz / 2009 / 616013680092509 / kasztanowata / Bolero / Life And Liberty / Banitka / Eros
   Tomasz Kowala / Krzysztof Derda
Pony Jumping Team Poznań
3HESTIA (74)FilipPYREK (JM.2004)02069,6900,00
(1)
   KUC / POL / Klacz / 2007 / POL013570166507 / ciemnogniada / Semen / / Hunnenhek’s Nikky / Zonneweide’s Nico
   - / Anna Schoen-Pyrek
bpk
4BRANDON (147)DominikaSIUDZIŃSKA (JM.2003)44071,9004,00
(3)
   KUC / POL / Wałach / 2006 / - / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
   - / Katarzyna Siudzińska
LKS Cwał Poznań
5DENIS (173)AlicjaMARKIEWICZ (JM.2005)45463,1948,00
(6)
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2005 / POL013660381205 / kasztanowata / Santara Danny's Boy / Markoak Adante / Pamina / Vechtzicht's Never Mind
   Rafał Markiewicz / Rafał Markiewicz
UKS Primo Warszawa
6PASJONATA LOTAR (129)GabrielaRATAJSKA (JM.2005)03472,7444,00
(3)
   KUC / POL / Wałach / 2009 / POL616013610206709 / gniada / TIJD VLIJT'S SANTIAGO / TIJD VLIJT'S LAVENDEL
   - / Karolina Ratajska
BPK
 HELGA (119)GabrielaRATAJSKA (JM.2005)03 ELI
   KUC / POL / Klacz / 2005 / 999590180102 / siwa / nn / nn / nn / nn
   - / Sebastian Bąk
BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
85
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
7
Ukończyło koni
6
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HPPDiM

Leszno, 7-9 kwiecień 2017
Wydruk: 09-04-2017 18:34:04
11/110 cm

(07-04-2017)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 11 - 110 cm II Półfinał gr. Dzieci II
(Competition No 11)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I półf.II półf.Punkty poNagroda
Prize
PunktyMiejscePunktyCzasWynikI + II półf.
1COBERLINA (106)WeronikaKOROBLOWSKA (JM.2003)22 ELI064,53022,00
(25)
   KWPN / NLD / Klacz / 2007 / 528003000709991 / siwa / Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II / Verlina / Coriander
   - / Grzegorz Przybylski
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2DELEKTA (57)KajaMITMAN (JM.2003)827064,8708,00
(12)
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / kasztanowata / Talent / Delicja
   Agnieszka Jabłońska / Aleksandra Marchwińska-Mitman
JKS Salio Besiekierz Rudny
3GOLDDIGGER GR (102)MatyldaMALEPSZY (JM.2003)414064,9704,00
(8)
   KWPN / NED / Wałach / 2011 / 528003201105112 / gniada / Tinka's Boy / Zuidpool / Zandgirl G / A Hold Up Premier
   - / Łukasz Wasilewski
KJ Agro-Handel Śrem
4LUNA (3)JemmaJONES (JM.2003)02065,3800,00
(1)
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616009510444710 / gniada / Ukato / Stakkato / Lansada / Lancer III
   Eco-Abi Ewa Fabińska / Anna Jones
bpk
5MONTE CHRISTO (130)MonikaMARCZYK (JM.2003)929065,5109,00
(20)
   SP / POL / Wałach / 2004 / 616999590528004 / ciemnogniada / Saganek / Sajan / Malwa / Lansjer
   Joanna Winiarz / Piotr Marczyk
KJ Aromer Józefin
6WILIANA (177)Matylda OlgaWRZOSEK (JM.2003)416065,7804,00
(8)
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616007520000310 / gniada / Landor / Lacatraz / Wizja / Cedrus
   Agnieszka Janus / Karolina Polasik-Wrzosek
Klub Jeździecki Miralex Jakubowo
7QUANTICO (138)MajaHENDRYS (JM.2003)03066,0300,00
(1)
   Hanowerska / POL / Klacz / 2005 / - / gniada / Quidams Rubin / Quidam De Revel / Gondola / Goldfasan
   Niemcy / Alicja Hendrys
KJ Podkowa Gruszczyn
8ROCKY (160)KlaraKOZIOŁ (JM.2005)01066,3500,00
(1)
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009660709309 / gniada / Caretello B / Caretino / Red Allegra / Rommel
   Agata Zawada / Emilia Olczak-Kozioł
Tuszyński KJ Garbówek
9COMMAND (205)MilenaDOBKOWSKA (JM.2003)03066,4100,00
(1)
   HOL / GER / Ogier / 2003 / DE421000172903 / ciemnogniada / Con Air / Contender / Goldfee IV / Calypso III
   Gerhard Nohrn / Agnieszka Dobkowska
St. Warszawski KJ
10DAKAR B (90)MatyldaDUBINIAK (JM.2003)05066,4900,00
(1)
   SP / POL / Ogier / 2001 / 616009670097501 / ciemnogniada / Turbud Elvis / / Turbud De Qualitete / Turbud Quirinus
   Wiesław Buchowiecki / Tomasz Apanasewicz
JKS Jaroszówka
11TIK TAK (26)OliwiaPŁATEK (JM.2004)418066,9604,00
(8)
   SP / POL / Ogier / 2008 / 616009690190508 / gniada / CONDIAVOLO / TABER
   XX / RAFAŁ PŁATEK
Kielecki KJ
12IMAR (123)MagdalenaWOJCIECHOWSKA (JM.2003)417067,4304,00
(8)
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / gniada / Lesotho / Imara
   Nowielice / Paulina Gryciak
JKS Amico Mołdawin
13WENA (145)DominikaSIUDZIŃSKA (JM.2003)08068,0000,00
(1)
   SP / POL / Klacz / 2002 / POL009611205402 / gniada / Bujak / Sir Shostakovich / Wera / Czad
   - / Katarzyna Siudzińska
LKS Cwał Poznań
14CORDIANA (151)OlgaSKROBACZ (JM.2003)22 ELI068,32022,00
(25)
   HOL / GER / Klacz / 2010 / DE421000204510 / siwa / Connor / Casall / Ultra IV / Cassini I
   Olga Skrobacz / Tomasz Skrobacz
WLKS Krakus
15LEDA (68)WeronikaKOSIŃSKA (JM.2005)821068,8708,00
(12)
   SP / CZE / Klacz / 2005 / - / gniada / Edminton / Lukava
   Kotyza Jiri / Sylwester Kosiński
St. KJ Tradycja Siedlnica
16FIGARO (84)MariaADAMIETZ (JM.2003)07070,0300,00
(1)
   Westfalska / GER / Wałach / 2001 / - / kara / Ferragamo / Desire
   Rajmund Adamietz / Rajmund Adamietz
KJ Metpol Grodziec
17CYPRIANO (83)LauraBARAŃSKA (JM.2004)823070,2608,00
(12)
   WLKP / POL / Wałach / 2011 / 616007670075011 / kara / Alvarez 17 / Alexis Z / Ceramika / Cyrak
   Gizela Laskowska / Lidia Barańska
St. Agro-Aves Gajewniki
18ISSOS (185)PolaWAWRZYNIAK (JM.2004)828070,5908,00
(12)
   WLKP / POL / Wałach / 2003 / POL007600110603 / siwa / Cedrus / Ogar / Idea / Aspirant
   SK Liski / Andrzej Głoskowski
Tuszyński KJ Garbówek
19TOP JUS D'EUSKADI (107)MartynaFRĄCKOWIAK (JM.2003)413461,4948,00
(12)
   Cheval De Selle / FRA / Wałach / 2007 / - / kasztanowata / Jumpy Des Fontaines / Jade Des Fontaines
   M. Marc Hiriart Durruty / Katarzyna Frąckowiak
JKS Hanna
20KARIKA (56)PaulinaKIEMPA (Mł.2006)49463,8248,00
(12)
   Koń Mały / POL / Klacz / 2005 / - / ciemnogniada / Dobry / Karina
   Artur Kiempa / Artur Kiempa
Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
21ALANDA (65)AleksandraJĘDRYCHOWSKA (JM.2003)411463,9148,00
(12)
   Polski Koń Szlachetny Pólkrwi / POL / Klacz / 2006 / - / gniada / LANDINO / ALICJA
   LIBICH EWA / MAGDALENA JĘDRYCHOWSKA
Drzonków
22COLA CAO (175)MagdalenaDĄBROWSKA (JM.2003)22 ELI464,09426,00
(27)
   Westfalska / POL / Klacz / 2011 / DE441411167811 / gniada / Quite Capitol / Cool Lady
   MONTIS SP.Z O.O. / Andrzej Dąbrowski
KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
23NOTA (214)LauraKŁAPIŃSKA (JM.2005)820464,33412,00
(21)
   SP / POL / Klacz / 2006 / POL009540029506 12371 / ciemnogniada / Contender Son / Contender / Nitolma / Concorde
   Tyszko Horses / Monika Kłapińska
KS Small Cherry
24ANTARES (64)AleksandraJĘDRYCHOWSKA (JM.2003)411464,90
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2010 / 616009610133610 / gniada / Quality / Almera
   Janiszewski Jacek / Magdalena Jędrychowska
Drzonków
25DON CORELLI P (168)KarolinaŁASZKIEWICZ (JM.2003)410466,6648,00
(12)
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / siwa / Corerro / Dunka
   Witold Polowczyk / Joanna Łaszkiewicz
SKJ Salio
26SWEET NOISE-M (5)Maja BellaFRIEDMAN (JM.2003)825469,04412,00
(21)
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009530086909 / kasztanowata / Cento Sohn / Cento / Sedapura / Last Tycoon
   Krzysztof Stelmaszyk / Marek Friedman
bpk
27CZEKOLADA (67)WeronikaKOSIŃSKA (JM.2005)821469,65
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL 009680056508 / ciemnogniada / Ludger / Czejenka
   Sylwester Kosiński / Sylwester Kosiński
St. KJ Tradycja Siedlnica
28BORNEO (4)JemmaJONES (JM.2003)02866,85
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009670134909 / gniada / Placido / Animo / Baronesse Piccadilly / Prinz Pablo
   Witold Szydełko / Anna Jones
bpk
29KOLIA EWITA (216)MatyldaDUBINIAK (JM.2003)05868,32
   SP / POL / Klacz / 2002 / POL009670073102 / - / Grand/ / Kameli Ewita/ Louies
   Wiesław Apanasewicz / Wiesław Apanasewicz
JKS Jaroszówka
30RODEZJA (169)KarolinaŁASZKIEWICZ (JM.2003)410871,74
   SP / POL / Klacz / 2005 / 616009680034605 / gniada / Samurai M / Voltaire / Reja / Barbur
   Agnieszka Knap / Joanna Łaszkiewicz
SKJ Salio
31BAGIER III (85)MariaADAMIETZ (JM.2003)07887,59
   SP / POL / Wałach / 2002 / POL009540039802 / siwa / Graf Quidam / Quidam De Revel / Baja / Jarabub
   - / Rajmund Adamietz
KJ Metpol Grodziec
32CARGO (73)JuliaMALICKA (JM.2003)412974,16913,00
(23)
   HAN / POL / Wałach / 2005 / DE431316567405 / gniada / Cashman / Contender / Glasnost / Gletscher
   Roman Roszkiewicz / Edyta Borkowska-Malicka
LKS Cwał Poznań
33SCYTIA (159)KlaraKOZIOŁ (JM.2005)011269,31
   SP / POL / Klacz / 2009 / 616009530299009 / siwa / Caliro / / Sukcesja / Drawid
   Mieczysław Chomiak / Emilia Olczak-Kozioł
Tuszyński KJ Garbówek
 LORD II W (186)MajaBROMBOSZCZ (JM.2004)819 ELI1927,00
(28)
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Desant / Lukarna
   Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
Jeździecki Klub Sportowy Desant
 TASMAN 8 (188)JuliaMICHALSKA (JM.2005)22 ELI ELI19
   SP / POL / Wałach / 2001 / POL009540004701 / ciemnogniada / Rubin / Rabino / Tanta / Ogar
   Diter Staniek / Piotr Michalski
KJ Aromer Józefin
 ZAVIRA A (210)SaraPATEJKO (JM.2004)22 ELI ELI19
   HAN / GER / Klacz / 2003 / DE431315422303 / kasztanowata / Zacharias / Zeus / Diamond / Drosselklang
   Erwin Von Dehsen / Zbigniew Patejko
KJ Aromer Józefin
 GRANADA (161)DariaKRAWCZYKOWSKA (JM.2003)22 ELI ELI19
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616007600284110 / ciemnogniada / Colox Cup / Con Capitol / Gafme / Pan Franek
   - / Radosław Krawczykowski
KJ Liljówka Stęszewko
 CASTEL-L (27)MajaMARCHWICKA (JM.2005)1231 ELI1931,00
(29)
   SP / POL / Wałach / 2011 / - / siwa / Cancoon / Conchita L / Cruzeiro-L
   Sławomir Jarmuszczak / Jacek Stasiak
KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
 KARINA (6)Maja BellaFRIEDMAN (JM.2003)825 ELI
   WLKP / POL / Klacz / 2003 / POL007640034103 / gniada / Winword / Neshad / Kadencja / Wiadukt
   Andrzej Gos / Artur Poprawa
bpk
 MADAM W (187)MajaBROMBOSZCZ (JM.2004)819 ELI
   SP / POL / Klacz / 2002 / POL009540020802 / siwa / Desant / Mesalinka
   Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
Jeździecki Klub Sportowy Desant
 CORRMAN (47)ZofiaKUBACKA (JM.2004)06 ELI1919,00
(24)
   HOL / POL / Wałach / 2007 / DE421000505007 / gniada / Colman / Carthago / N- Kithara / Corrado I
   Wojciech Kasperski / Marta Baczyńska-Nowak
KJ Bachmat Wrocław
 LADYKRACHER 8 (202)MajaMARCHWICKA (JM.2005)1231 REZ
   Hannover / GER / Ogier / 2002 / - / gniada / Landclassic / Beresina
   Helga i Gerhard Goerlich / Magdalena Matyszczak
KJ Zbyszko Wiączyń Dolny

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
42
Ukończyło koni
33
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HPPDiM

Leszno, 7-9 kwiecień 2017
Wydruk: 09-04-2017 18:34:07
12/65 cm
08:30
(08-04-2017)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 12 - 65 cm II Półfinał gr. A1
(Competition No 12)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I półf.II półf.Punkty poNagroda
Prize
PunktyMiejscePunktyCzasWynikI + II półf.
1TOSKANIA (176)AgataDĄBROWSKA (Mł.2008)418060,9504,00
(12)
   KUC / POL / Klacz / 2005 / POL013640024405 / gniada / TWIX / GASKONIA
   GRZEGORZ KOTWICKI / Andrzej Dąbrowski
KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2PASJONATA PARYS (66)JuliaGANOWSKA (Mł.2008)03062,5200,00
(1)
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2007 / POL013610145207 / kasztanowata / Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza / Polly / Den Bramel's Baye
   - / Sylwia Kamińska
KJ Ranczo Kołata
3POKER (24)MaggieMISZTAL (Mł.2006)06063,4800,00
(1)
   Kuc Walijski / POL / Ogier / 1998 / POL013540019798 / siwa / Folkert / Boreas Ubbo / Gemstone Philadelphia / Revel Jeeves
   Anna Misztal / Anna Misztal
KJ Pegaz Reda
4RAMIRO (200)MartynaUFNAL (Mł.2007)01066,2500,00
(1)
   KUC / POL / Wałach / 2001 / POL999580294301 / gniada / NN / NN
   nn / E. Ufnal
KJ Hippica Polonia
5JACOB (14)MartaKONARSKA (Mł.2006)420067,4304,00
(12)
   KUC / POL / Wałach / 2008 / 616999610318008 / kara / nn / nn / nn / nn
   - / Katarzyna Stołowska
KJ Podkowa Gruszczyn
6APASJONATA CON AMORE (75)LenaKOŁACKA (Mł.2008)09067,6900,00
(1)
   Kuc Wal / POR / Wałach / 2008 / POL013610111106 / gniada / Casperhof's Freddy / / Bokkesprong Camelia /
   Alina Kujawa Kroll / Ryszard Kołacki
KJ Sokół Damasłwek
7MITHRYL (197)NataliaŁAZOWSKA (Mł.2007)08068,1800,00
(1)
   DRP / POL / Wałach / 2003 / 616-013-66-00752-03 / kasztanowata / Piorun / Moorlands Ailleen
   Marzena Skowron / Agata Śmietanka-Nowak
KJ Dworek Okuniew
8RAWANA (148)JuliaLIESKE (Mł.2006)02068,9800,00
(1)
   Kuc Walijski / POL / Klacz / 2005 / 616013530226605 / kasztanowata / Demantur vom Drammetal / Robin
   Franciszek Litawa / Piotr Okoń
KJ Pegaz Reda
9FRYTKA (117)JudytaPEREK (Mł.2007)423069,6804,00
(12)
   Kuc Feliński / POL / Klacz / 1995 / - / tarantowata / Amoretto/ / Fregata/
   Gospodarstwo Doświadczalne FELIN / Karolina Perek
Posadowskie TJ
10CZARNA (63)WiktoriaRYCIAK (Mł.2008)07072,8100,00
(1)
   KUC / POL / Klacz / 1998 / - / kara / nn / nn
   Bogdan Bujak / Bogdan Bujak
SKJ Sopot
11PEPA (120)OlgaTULISZKIEWICZ (Mł.2006)012073,5300,00
(1)
   KUC / POL / Klacz / 2006 / - / siwa / nn/nn / nn/nn
   Stanisław Marek Jóźwiakowski / Stanisław Marek Jóźwiakowski
KJ Sokół Damasławek
12ALF (16)MariaKARNABAL (Mł.2007)011073,5900,00
(1)
   KUC / POL / Ogier / 1996 / POL999640013896 / izabelowata / nn / nn / nn / nn
   - / Katarzyna Stołowska
KJ Podkowa Gruszczyn
13JUNIOR (104)AleksandraPLIEM-PERKA (Mł.2006)013073,8900,00
(1)
   KUC / POL / Wałach / 2006 / 616999590267306 / ciemnogniada / nn / nn / nn / nn
   - / Janusz Pliem-Perka
JKS Salio
14TANGGARDS FREJA (53)NataliaGŁOWACZ (Mł.2008)04080,1600,00
(1)
   WELSH / DNK / Klacz / 1998 / 9001147 DK / gniada / Springbourne Herian/ / Gribsvads Salut/
   Finn Henriksen / Joanna Lehmann
KJ Liljówka Stęszewko
15KLAUSINKA (62)WiktoriaRYCIAK (Mł.2008)460,69
   KUC / POL / Klacz / 1997 / 07136 / kasztanowata / NN / NN
   Bogdan Bujak / Bogdan Bujak
Sopocki Klub Jeżdziecki
16SZAMAN (54)NataliaGŁOWACZ (Mł.2008)04471,37
   KUC / POL / Wałach / 2005 / POL999610247005 / siwa / Billy / nn / Shira / nn
   
KJ Liljówka Stęszewko
17CYKOR (101)JuliaKAPEL (Mł.2006)014474,4444,00
(12)
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2009 / POL 013 60 00714 09 / siwa / Carmanas'Neptun / Plamka
   Stypik Robert / Jacek Kapel
K.J. Aldragho
18ROCK (115)KarolinaMIŚ (Mł.2006)010475,5044,00
(12)
   KUC / POL / Ogier / 2009 / - / kara / Pietrek / Rachel v.d. Langenhorst
   I / Anna Dogadalska
UKJ Karmen Niekłonice
19LEON (79)MariaKARNABAL (Mł.2007)011479,62
   KUC / POL / Wałach / 2006 / - / kara / nn / nn / nn / nn
   - / Stefan Stołowski
KJ Podkowa Gruszczyn
20WATERKANT S ODIN (99)JuliaSMOLICH (Mł.2006)422481,5348,00
(17)
   Walijski Kuc Górski / GER / Wałach / 2003 / - / kara / Padock Orion / Nordish Girl
   n/d / Julia Smolich
KKJ Kielce
21ROTGERS OWEN (31)JuliaGANOWSKA (Mł.2008)03594,40
   Kuc Walijski / NED / Wałach / 2001 / 528210000665913 / gniada / Vechtzicht's Cymro / / Rotgers Iris /
   - / Agata Kamińska
KJ Ranczo Kołata
22FRANKENHOEH'S MY LORD (32)KingaKOZBER14 ELI865,00822,00
(21)
   Kuc Wal / POL / Ogier / 2004 / DE41010101890 / kasztanowata / Den Bramels Baye / Rowols Poko / Ayubowans Imke / Steenhorst Juan
   - / Monika Kłapińska
__
23DOLMET MILKA (96)OlafRYNOWIECKI05871,6788,00
(17)
   KUC / POL / Klacz / 2007 / - / siwa / Anero / Yedam's Claus / Marzanka
   ..... / Michal Rynowiecki
Klub Jeździecki " Olmet - Ostsped" Ostrów Wlkp.
 MANGO (190)WiktoriaVON MAUBERG (Mł.2007)14 ELI ELI18
   Welsh Pony / POL / Wałach / 2010 / 616013610152710 / srokata / Grey / Marina
   Wojciech Grześkowiak / Jan Ratajczak
KJ Wiktorowo
 LUKRECJA (133)KingaFERENC (Mł.2007)14 ELI ELI18
   KUC / POL / Klacz / 2006 / POL013570279206 / ciemnogniada / Lukas / H-S Jason / Gwiazdka / nn
   Marcin Mach / Artur Bar
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
 WOLLINGS LION KING (71)MatyldaSZRAJER (Mł.2008)14 ELI ELI18
   Welsh Pony / NED / Wałach / 2004 / 5280170401229 / siwa / Steeherst Celebration / Horsegate Linnet
   Holandia / Herbert Szrajer
Kielecki Klub Jeździecki
 WOJTEK (37)BarbaraPIONTEK (Mł.2008)016 ELI1818,00
(19)
   KUC / POL / Wałach / 2010 / 616013610268210 / kara / Monarcha / Wartownik / Wanessa / Eros
   Zdzisław Szubstarski / Klaudia Olejniczak
Pony Jumping Team
 FIGARO (44)NataliaANDUŁA (Mł.2006)015 ELI1818,00
(19)
   KUC / POL / Wałach / 2001 / POL013640051001 / siwa / Candy Man / Gold'n Hamriks Calypso / Frania / Angelo
   Liliana Gajdzińska / Łukasz Lesner
KJ Pegaz Reda

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
65
Liczba przeszkód (Obstacles)
12
Liczba skoków (Jumps)
14
Dystans (m)
470
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
94 s
Startowało koni
28
Ukończyło koni
23
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HPPDiM

Leszno, 7-9 kwiecień 2017
Wydruk: 09-04-2017 18:34:08
13/95 cm

(08-04-2017)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 13 - 95 cm II Półfinał gr. C
(Competition No 13)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I półf.II półf.Punkty poNagroda
Prize
PunktyMiejscePunktyCzasWynikI + II półf.
1FIGARO (9)JuliaWALOREK (JM.2005)23 ELI067,06023,00
(23)
   Kuc Feliński / POL / Ogier / 2006 / POL013610260906 / tarantowata / Topaz / Styl / Fauna / Grey
   
KJ Podkowa Gruszczyn
2EQUUS (134)TamaraFERENC (JM.2005)822069,5408,00
(13)
   KUC / POL / Wałach / 2003 / 013570144003 / siwa / Nico- K / Eufemia / Pepton
   Mariusz Stański / Marta Ferenc
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
3WIKING PP (212)DominikaHENZEL (JM.2004)02070,3900,00
(1)
   DRP / POL / Wałach / 2006 / POL013670112006 / gniada / V I P / Visconti / Willoway Miss Minx / Chiddock Fankino
   Piątkowscy / Iwona Henzel
KJ Podkowa Gruszczyn
4SZOGUN (17)MajaHENDRYS (JM.2003)05071,4900,00
(1)
   KUC / POL / Wałach / 2004 / POL013640020904 / siwa / Angelo / Amstelhoeves Anton / Szampanka / Farah-Kaju
   - / Alicja Hendrys
KJ Podkowa Gruszczyn
5FAZA AS (41)ŻanetaZWIERZYŃSKA (JM.2002)011072,8900,00
(1)
   Kuc Felijski / POL / Klacz / 2007 / POL013580189807 / gniada / Top Ewita / Nasty Boy / Fanta / Mrówkojad
   - / Piotr Zwierzyński
KJ Aromer Józefin
6KALI (61)WiktoriaWARKUSZ (JM.2002)013073,8600,00
(1)
   KUC / POL / Wałach / 2006 / Pol013530136706 / kasztanowata / Psik / Klausinka
   Bogdan Bujak / Bogdan Bujak
Sopocki Klub Jeździecki
7TAMIZA (143)JuliaBEDNARCZYK (JM.2004)03073,8800,00
(1)
   KUC / POL / Klacz / 2005 / - / ciemnogniada / Top Evita / Farsa
   brak / Ewa Bednarczyk
WKJ Lublin
8MARINELLO 0003 (163)WiktoriaKRÓL (J.2001)04074,1500,00
(1)
   DRP / GER / Ogier / 2001 / DE487879001301 / bułana / Magic Main / Magnum / Sanny / Nobelchamp
   Detlef Jacob / Wiktoria Król
UKS PRIMO
9SOFIA (144)ZofiaBANASZEK (JM.2002)014077,7500,00
(1)
   KUC / POL / Klacz / 2008 / POL013640083408 / izabelowata / Boris / / Sonja / nn
   Ilona Lubińska / Leszek Banaszek
WKJ Lublin
10KOEKOEKSHOF MARISKA (33)AureliaVON MAUBERG (JM.2002)06080,4000,00
(1)
   Welsh Pony / NED / Klacz / 2003 / - / - / Casperhof's Freddy / Koekoekshof Rolette
   J. Flier / Marta von Mauberg
KJ Aromer
11COEDNEWYDD PEPSI (49)AureliaVON MAUBERG (JM.2002)06080,78
   Welsh Cob / GBR / Ogier / 2010 / 826046010087798 / kara / Coednewydd Express / Coednewydd Felicity
   D.I. Evans / Marlena Gruca-Rucińska
KJ Aromer
12ATLANTIC MAGIC (172)KatarzynaHAŁOŃ (JM.2002)010081,5800,00
(1)
   Kuc Connemara / IRL / Wałach / 2004 / 004786 / siwa / Royal Atlantic Star / Boden Park Finnard / Atlantic Queen Of Peace / Cloonisle Cashel
   - / Danuta Hałoń
KJ Picador Wrocław
13KHAMARO I (38)MagdalenaWCISŁO (JM.2004)418081,6504,00
(10)
   DRP / GER / Ogier / 1998 / DE100549498 / kasztanowata / Khamaro / Kasyd / Sandra / Predko
   - / Beata Wcisło
Largo Sp. z o. o.
14STEFANIE (50)EmiliaSZOJDA (JM.2003)416467,8348,00
(13)
   KUC / NLD / Klacz / 2003 / 528018920032064 / bułana / NN / NN
   van der Rakt / Małgorzat Polok
KJ Profit Orzesze
15ARIS (203)MajaMARCHWICKA (JM.2005)1325469,47417,00
(22)
   KUC / POL / Klacz / 2005 / 616013580422605 / gniada / Angelo / NN
   Robert Stasiuk / Stanisław Marchwicki
KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
16GALA GB (170)KarolinaŁASZKIEWICZ (JM.2003)01470,8044,00
(10)
   Kuc Feliński / POL / Klacz / 2004 / POL013580259404 / ciemnogniada / Gargamel GB / Witalis / Galaktyka GB / Klejnot GB
   Wojciech Jachymek / Joanna Łaszkiewicz
SKJ Salio
17EROZJA (155)NataliaSYDOW (JM.2005)821471,43412,00
(18)
   KUC / POL / Klacz / 2005 / POL013680042705 / gniada / Jambo / Wolfs Hamway - R / Eroika / Dżagar
   Tomasz Kowala / Marcelina Jackowiak
St. KJ Gronówka
18NANDO SUPER (77)MagdalenaPISKORSKA (JM.2003)417477,8648,00
(13)
   KM / POL / Ogier / 2005 / POL013520094805 / ciemnogniada / Nando / Nightstar / Nicolette II / Murat-Gazon
   Tomasz Gronet / Mariusz Piskorski
KJ Wiktorowo
19NOKIA (152)JagodaBOROWSKA (JM.2004)09479,1744,00
(10)
   KUC / POL / Klacz / 2010 / 616013520073610 / gniada / Pietrek / / Nala /
   Kazimierz Szyling / Izabela Górska
JKS Tornado Szczecin
20MAKS (199)GabrielaGRZYMAŁA (JM.2003)23 ELI480,64427,00
(24)
   KUC / POL / Wałach / 2007 / POL013610202007 / siwa / Frankenhoeh's Vitalise / Steehorst Pavarotti / Maja / Dante
   Ryszard Grams / Joanna Majkowska
SKJ POTĘGA
21TURIA (89)JoannaCHMIELEWSKA (JM.2003)924689,24615,00
(20)
   KUC / POL / Klacz / 2009 / - / siwa / Platon / Tanzania
   kj Kapriola-Choiny S,C / Arkadiusz Krupiński
bpk
22POLAR (184)IgaSZOSTAK (JM.2003)820869,49816,00
(21)
   Koń Mały / POL / Ogier / 2006 / POL013530067806 / kara / Demantur Vom Drammetal / / Paula / Suseł
   Eugeniusz Witkowski / Tomasz Szostak
KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
23G'MEDYK (43)AleksandraKOZŁOWSKA (JM.2002)619870,23814,00
(19)
   KUC / POL / Wałach / 2010 / 616013661480610 / srokata / APEL / GWIAZDKA
   KORDULASIŃSKI ANDRZEJ / ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
Pomorska Liga Jeździecka
24MARKIZA (135)KarolinaBAR (JM.2004)07875,5388,00
(13)
   KUC / POL / Klacz / 2007 / POL013660009507 / bułana / Nowator / Pepton / Mojra / Grosz
   Zygmunt Jamka / Artur Bar
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
25GABON (164)ZuzannaAUGUSTYNIAK (JM.2002)115878,5789,00
(17)
   KUC / POL / Ogier / 2007 / POL013610197007 / gniada / Bonetto-D / / Gamza / Split
   Jerzy Łukomski / Jerzy Łukomski
KJ Michałówka
26GLORY (153)AmandaKOLIŃSKA (Mł.2006)23 ELI1683,521639,00
(27)
   KUC / POL / Klacz / 2006 / POL013610169106 / kara / Santara Danny's Boy / Markoak Adante / Grażka / Texass Skalin
   Agnieszka Majewska / Agnieszka Kolińska
KJ Vena Rogożnik
27APASJONATA AUREUS (18)LauraTRALEWICZ PIELAK (JM.2003)9232289,392231,00
(25)
   Kuc Walijski / POL / Ogier / 2006 / - / bułana / Linde hoeves Optimis / Frnanken Hoehs Aura
   Polska / Jarosław Pielak
Skj Ponylandia
 IGUANA DANNY'S GIRL (136)KarolinaBAR (JM.2004)07 ELI
   KUC / POL / Klacz / 2008 / POL013680030208 / srokata / Santara Danny's Boy / Markoad Adante / Inka / Domingo
   Daria Wachnowska / Artur Bar
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
 MILLCROFT VIVA (132)KarolinaKARCZEWSKA (JM.2004)23 ELI ELI32
   Kuc Walijski / GBR / Klacz / 2009 / 826046020155026 / kasztanowata / Cwrtycadno Caradog / Eyarth Celebration / Millcroft Dahlia / Millcroft Royal Lustre
   Magdalena Karczewska / Magdalena Karczewska
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
 DONALD (59)NadiaSOBIECKA (JM.2003)23 ELI ELI32
   Kuc Felli. / POL / Wałach / 2003 / POL999660497003 / bułana / nn / nn / nn / nn
   - / Nadia Sobiecka
JKS Equita Świętochów
 JOLY'S HOUSTON (211)AleksandraPIETRYSZYN (JM.2002)23 ELI ELI32
   New Forest Pony / POL / Wałach / 2011 / 056011020100145 / gniada / Dusty / Joly's rasha
   Brak / Marek Szweda
KJ Profit Orzesze
 TUTTI FRUTTI (29)KatarzynaGOLA (JM.2004)23 ELI ELI32
   KUC / POL / Klacz / 2007 / POL 013610168607 / ciemnogniada / Linde Hoeve's Optimist / Tara
   Patrycja Dziewolska / Gola Grzegorz
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
 GRANIK (139)AleksandraNAZAR (JM.2003)23 ELI ELI32
   KUC / POL / Wałach / 2001 / - / bułana / Split/ / Grota/
   Jerzy Łukomski / Jerzy Łukomski
KJ Michałówka
 HIDALGO (193)MajaORYGA (JM.2003)23 ELI ELI32
   KUC / ITA / Wałach / 2003 / 380011013003735 / srokata / Morganti/ / Vera Anna/
   - / Anna Siwiak
bpk
 DOMINGO (122)KorneliaSMURA (JM.2005)08 ELI3232,00
(26)
   DRP / GER / Ogier / 2000 / DE427270096000 / ciemnogniada / Top Dark Dream / Domingo / Donna Bella / Calenbergs Donnerblitz
   - / Katarzyna Fabiś
bpk
 MIDORI (156)NataliaSYDOW (JM.2005)821 REZ
   KUC / POL / Wałach / 2008 / POL999610234808 / bułana / Contrast / / Marka /
   Zbigniew Siejak / Natalia Sydow
St. KJ Gronówka

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
95
Liczba przeszkód (Obstacles)
12
Liczba skoków (Jumps)
14
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
84 s
Startowało koni
36
Ukończyło koni
27
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HPPDiM

Leszno, 7-9 kwiecień 2017
Wydruk: 09-04-2017 18:34:10
14/100 cm

(08-04-2017)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 14 - 100 cm II Półfinał gr. D bis
(Competition No 14)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I półf.II półf.Punkty poNagroda
Prize
PunktyMiejscePunktyCzasWynikI + II półf.
1ARES (125)FilipWYSOCZAŃSKI (JM.2005)414063,0004,00
(8)
   Kuc Conn / POL / Ogier / 2000 / POL013670000900 / gniada / Fort Doolin / Rory Rudah / Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
   Bogdan Jarząbek / Wysoczańska Małgorzata
KJ Michałówka
2FALCO (8)JuliaWALOREK (JM.2005)418063,9604,00
(8)
   KM / POL / Wałach / 2002 / POL013520019602 / bułana / Nilor / Dukat / Fretka / Nowator
   - / Michał Walorek
KJ Podkowa Gruszczyn
3CHARLIE'S BOOMERANG (22)FranciszekJURZAK (JM.2003)06064,1800,00
(1)
   Kuc Wal / GER / Wałach / 2008 / DE422220079008 / inna / Thers Billy Budd / Talon Toreth / Lamona / Stemel Ceidrych
   - / Marzena Jurzak
SKJ Ponylandia Wojciechowice
4LOPIK'S APPIE (207)AgataDERDA (JM.2005)09066,7500,00
(1)
   New Forest Pony / POL / Wałach / 2005 / 528018020051492 / gniada / Aladin / Molenaar's Golden King / Lopik's Willemien / Sweet Wiliam
   A. H. Hootsen / Krzysztof Derda
Pony Jumping Team Poznań
5FIESTA EWITA (93)MatyldaDUBINIAK (JM.2003)02068,8900,00
(1)
   DRP / POL / Klacz / 2008 / POL013670148408 / ciemnogniada / V.I.P. / Visconti / Felina / Kaiserstolz
   Wiesław Apanasewicz / Wiesław Apanasewicz
JKS Jaroszówka
6ISGAAR (154)NataliaSTEFAŃSKA (JM.2004)03069,3500,00
(1)
   DRP / GER / Klacz / 2005 / DE422220048005 / bułana / Tilo / Belvoir Turks Cap / Immaculada / Capitol I
   Klaus Kudliński / DIM S. A.
JKS DIM Warszawa
7WAGABUNDA PONY SPORT (80)MikołajBARAŃSKI (JM.2003)624070,0006,00
(13)
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 616013570344607 / siwa / Nico- K / Nandy Man / Warta Pony Sport / Aksamit
   Barbara Guniewicz / Lidia Barańska
St. Agro-Aves Gajewniki
8CHAGAL (113)RóżaWĄGRODZKA (JM.2002)05070,0100,00
(1)
   KUC / POL / Wałach / 2005 / POL013640015705 / gniada / Very Top / Going Top / Chanel / Cyma
   D. Gronet / Agnieszka Kowalczyk
KJ Chrobry Warszawa
9FUNNY BOY (180)AgataKAMIŃSKA (JM.2004)523070,8305,00
(12)
   KUC / POL / Ogier / 2012 / - / siwa / FALK / KSANTIA
   - / -
KJ Ranczo Kołata
10HAZELHORST'S DIAMO (48)DominikaGARDAS (J.2001)1629071,28016,00
(25)
   New Forest Pony / NLD / Wałach / 2005 / - / gniada / . / .
   . / .
JKS FER Więckowice
11QUABREL DE L'ETAPE (69)JuliaJABŁOŃSKA (JM.2005)010071,3100,00
(1)
   SF / BEL / Wałach / 2004 / 04 315 168 Z / siwa / DON JUAN V / NINA DE L'ETAPE
   M.Jean-Pierre Seiller / RJT Sp z o.o.
JUKS Mieczewo
12ROLEX 2 (158)KlaraKOZIOŁ (JM.2005)928071,3509,00
(21)
   DRP / POL / Ogier / 2004 / POL013540072804 / siwa / Martell / / Rita /
   Krzysztof Klimczak / Emilia Olczak-Kozioł
Tuszyński KJ Garbówek
13SHADOW (19)IgaBORS (JM.2005)011071,8100,00
(1)
   KUC / POL / Wałach / 2009 / 616999670162409 / gniada / nn / nn / nn / nn
   - / Klaudia Bors
SKJ Ponylandia Wojciechowice
14ROB ROY (108)MajaROŚ (J.2001)26 ELI075,03026,00
(26)
   DRP / GER / Ogier / 2005 / - / kara / Renoir / Diva H
   Niemcy / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry Warszawa
15CINAMON (146)DominikaSIUDZIŃSKA (JM.2003)412463,7748,00
(14)
   KUC / POL / Wałach / 2010 / 616999610274010 / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
   - / Katarzyna Siudzińska
LKS Cwał Poznań
16PANONIA (21)FranciszekJURZAK (JM.2003)06464,54
   KUC / POL / Klacz / 2009 / 616999600344309 / siwa / nn / nn / nn / nn
   - / Jakub Jurzak
SKJ Ponylandia Wojciechowice
17BENJA LUNA (140)OliwiaROGANOWSKA (JM.2005)413465,3548,00
(14)
   DRP / GER / Klacz / 2008 / DE422.220086308 / gniada / MANDELA N / BELLA LUNA
   JANA BERG / AGNIESZKA ROGANOWSKA
KJ Amico Mołdawin
18WRÓŻBITA II (42)ŻanetaZWIERZYŃSKA (JM.2002)422466,2848,00
(14)
   KUC / POL / Ogier / 2004 / POL013640079904 / gniada / Cyklon Texass / Nando / Wróżka / Gregory
   SK Nowielice / Piotr Zwierzyński
KJ Aromer Józefin
19ORLIT (52)PaulinaGŁOWACZ (JM.2002)927468,05413,00
(24)
   KUC / POL / Wałach / 2001 / POL013611101201 / bułana / Split / Cynik / Orda / Halny
   Monika Warych / Grzegorz Jachimowicz
KJ Liljówka Stęszewko
20MIRAŻ (178)Matylda OlgaWRZOSEK (JM.2003)419468,8848,00
(14)
   KUC / POL / Wałach / 2005 / POL013610084905 / siwa / Angelo / Amstelhoeve's Anton / Mina / Ninos
   Kazimierz Kosakowski / Karolina Polasik-Wrzosek
Klub Jeździecki Miralex Jakubowo
21NUTKA EWITA (92)MatyldaDUBINIAK (JM.2003)02469,06
   DPR / POL / Klacz / 2009 / 616013670094009 / kasztanowata / V.I.P. / Visconti / Nika Ewita / Top Ewita
   Wiesław Apanasewicz / Wiesław Apanasewicz
JKS Jaroszówka
22GANGES (7)MajaHENDRYS (JM.2003)01469,4544,00
(8)
   KUC / POL / Wałach / 2008 / POL013610240808 / ciemnogniada / Duero PP / Der Feine Lord / Gamza / Split
   Jerzy Łukomski / Alicja Hendrys
KJ Podkowa Gruszczyn
23ROSA (10)AleksandraOSUCH (JM.2004)415470,6648,00
(14)
   OLD / POL / Klacz / 2011 / DE433332148811 / kara / Calico / Cassini I / Roxana - Z / Rammstein
    Zenon Lewandowski / Jan Walczak
KJ Podkowa Gruszczyn
24TIMUR EWITA (174)MagdalenaDĄBROWSKA (JM.2003)421475,2848,00
(14)
   DRP / POL / Wałach / 2006 / POL013670111606 / ciemnogniada / V.I.P. / Visconti / Tara Texass / Nando
   Wiesław Apanasewicz / Andrzej Dąbrowski
KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
25BEN HUR (110)JuliaSZOPA (JM.2003)07475,3044,00
(8)
   KUC / POL / Ogier / 2009 / 616013640067709 / kasztanowata / Rob Roy / Renoir / Bajeczka / Mister Man
   D. Gronet / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry Warszawa
26CUDUŚ (112)RóżaWĄGRODZKA (JM.2002)05475,53
   KUC / POL / Wałach / 2011 / - / gniada / Nando/ / Chanel/
   Dominik Gronet / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry Warszawa
27LADY LUCK IV (128)AmeliaOTLEWSKA (JM.2004)26 ELI579,47531,00
(27)
   KUC / IRL / Klacz / 2008 / 372003006828190 / siwa / nn / nn / nn / nn
   - / Magdalena Otlewska
Pony Jumping Team
28NOBELSTAR (36)KarolinaHEYDEL (JM.2003)416581,2359,00
(21)
   Kuc Deutsches Reitpony / POL / Wałach / 2000 / - / gniada / Nobel DE / Nicoletta
   Jerzy Łukomski / Jerzy Łukomski
Pony Jumping Team
29KORSYKA (171)GabrielaKOZŁOWSKA (JM.2004)08873,4088,00
(14)
   Kuc Walijski / POL / Klacz / 2005 / POL013670043205 / gniada / Strayer`s Samson / Wester Aikema`s Nando / Kometa / Kanclerz
   Paweł Śniegucki / Julia Gillmaier
St. J Baborówko
30GRAN CHACO (11)AleksandraOSUCH (JM.2004)415979,39
   KUC / POL / Ogier / 2008 / POL013610240908 / bułana / Duero PP / Der Feine Lord / Grecja / Split
   Jerzy Łukomski / Waldemar Osuch
KJ Podkowa Gruszczyn
31BOSS (209)JoannaZAWADKA (JM.2004)041274,961212,00
(23)
   MŁP / POL / Ogier / 1994 / POL006670002894 / kasztanowata / Bonaparte / Pick Wick / Meta / Marzący
   Anna Zając / Marian Gomułkiewicz
KJ Picador Wrocław
32WATAŻKA (46)HannaPADALAK (JM.2003)26 ELI2595,812551,00
(29)
   KUC / POL / Wałach / 2007 / - / siwa / Nando / Wróżka
   Nowielice / Barbara Padalak
Otomiński KJ Tabun
 TAZINA (116)JuliaPEREK (JM.2002)26 ELI ELI35
   KUC / POL / Klacz / 2008 / 616013680114308 / siwa / Ludger / / Tajga / NN
   Sylwester Kosiński / Karolina Perek
Posadowskie TJ
 MONTE CARLO (109)NataliaMITUKIEWICZ (J.2001)26 ELI ELI35
   KUC / POL / Klacz / 2009 / - / kasztanowata / Nando/ / Mona/
   Krzysztof Tyburczy / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry Warszawa
 TOUAREG (97)DariaSOWA (J.2001)26 ELI ELI35
   KUC / POL / Ogier / 2004 / POL013640007704 / ciemnogniada / Domingo / Top Dark Dream / Tosca / Ardahan
   Dominik Gronet / Andrzej Sowa
KJ Picador Wrocław
 DEMONA (118)AlicjaMIKICIN (JM.2003)420 ELI3539,00
(28)
   SP / POL / Klacz / 2003 / POL009570319503 / kara / Opar / / Darwa /
   Józef Brud / Anna Choynowska
bkp

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
12
Liczba skoków (Jumps)
14
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
78 s
Startowało koni
36
Ukończyło koni
32
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HPPDiM

Leszno, 7-9 kwiecień 2017
Wydruk: 09-04-2017 18:34:12
15/85 cm

(08-04-2017)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 15 - 85 cm II Półfinał gr. A2
(Competition No 15)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I półf.II półf.Punkty poNagroda
Prize
PunktyMiejscePunktyCzasWynikI + II półf.
1BARKAROLA (157)MarcelinaJACKOWIAK01061,4500,00
(1)
   KUC / POL / Klacz / 1997 / - / gniada / Nandy Man / Balerina
   ,,, / Marcelina Jackowiak
SKJ GRONÓWKA
2MACBETH (201)MartynaUFNAL (Mł.2007)37 ELI061,80037,00
(17)
   KUC / POL / Ogier / 2007 / 616013610168707 / siwa / NOWOGRÓDEK / WHO KNOWS / MUFFIN / SPINWAY COMET
   Dziewolska / E. Ufnal
KJ Hippica Polonia
3GARGAMEL GB (95)OlafRYNOWIECKI02064,7600,00
(1)
   KUC / POL / Wałach / 1998 / POL013580098098 / kara / Witalis / Gawra
   . / Michal Rynowiecki
Klub Jeździecki " Olmet - Ostsped" Ostrów Wlkp.
4DOMINO (217)RoksanaNAUMIUK (Mł.2006)06066,3200,00
(1)
   Kuc / - / G / 2006 / - / Srokata / Arkan / Dora
   - / Klaudia Prymek
bpk
5TIGRA (45)MariaPADALAK (Mł.2006)09067,1200,00
(1)
   KUC / POL / Klacz / 2008 / - / kasztanowata / Figaro / Titania
   Krzysztof Głodowski / Głodowski Krzysztof
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
6BROWNBOY TH RJT (88)AnnaDZIUBA (Mł.2006)716068,1807,00
(12)
   New Forest Pony / BEL / Wałach / 2006 / 528018020061374 / gniada / Kantje's Ronaldo / Kantje's Why Not
   Wim Vermeiren / Elżbieta Dziuba
SKJ Bobrowy Staw
7FRYKAS (105)MajaBORZĘCKA (JM.2005)37 ELI069,70037,00
(17)
   KUC / POL / Wałach / 2005 / 11246 / tarantowata / Taternik / Firma
   Andrzej Kuświk / Paweł Borzęcki
KLUB SPORTOWY Happy Horse
8ARAGANO (189)ZuzannaPRYMEK (Mł.2006)05070,3500,00
(1)
   DRP / POL / Wałach / 2003 / DE457000318603 / gniada / Aragon N / Aron N / Laura / Bouquet
   - / Miracle Sp. z o. o.
KJ Aromer Józefin
9TREVOR H (30)ZuzannaPRYMEK (Mł.2006)05070,52
   DRP / GER / Wałach / 2011 / - / siwa / Timesquare/Tizian /Titus / Corrida/ Corrado II / Cor De La Bryere
   brak / Zuzanna Prymek
KJ Aromer Józefin
10BRAVE HEART 8 (127)ElizaZAWADZKA (Mł.2006)03071,2200,00
(1)
   DRP / GER / Wałach / 2008 / DE422.220042208 / ciemnogniada / Benneton Boy / Benetton S / Rosa Fee / Mac Geyver N
   Pferdestammbuch Schleswig-Holstein / Aneta Zawadzka
KJ Golden Dream
11CZANDRA (165)NataliaCZARNAK (Mł.2006)410071,2704,00
(8)
   TS / POL / Klacz / 2007 / 616999690192507 / siwa / nn/nn / nn/nn
   Sylwia Szczęsna / Sylwia Szczęsna
KJ Dworek
12KIDNEY (98)JuliaADAMCZEWSKA (J.2001)1018073,48010,00
(13)
   KUC / POL / Klacz / 2004 / 999640119504 / gniada / nn/nn / nn/nn
   - / Elżbieta Sobczak
JKS Amico Mołdawin
13PASJONATA AMIGO (121)OlgaTULISZKIEWICZ (Mł.2006)414073,6504,00
(8)
   Kuc Wal / POL / Wałach / 2009 / POL013610020809 / gniada / Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza / Anja / Tijd Vlijt's Survival
   Sylwia Kamińska / Sylwia Kamińska
KJ Sokół Damasławek
14ANAPON MOONLIGHT DANCER (23)MaggieMISZTAL (Mł.2006)07074,7900,00
(1)
   Kuc Walijski / POL / Ogier / 2012 / 616013640032412 / kara / Turnina's Gismore / Jula Musical Mystery
   Marek Malinowski / Marek Lesner
KJ Pegaz Reda
15TANGO (103)AleksandraPLIEM-PERKA (Mł.2006)08461,9444,00
(8)
   KUC / POL / Wałach / 2005 / POL013640028005 / ciemnogniada / Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle / Tangana / Angelo
   SK Nowielice / Janusz Pliem-Perka
JKS Salio
16P-DALILA (76)RoksanaNAUMIUK (Mł.2006)06463,54
   KUC / POL / Klacz / 2006 / POL013661155006 / gniada / Di Caprio PP / Da Capo / Pabi /
   Agnieszka Pawłowska / Emilia Naumiuk
bpk
17SULIMA (13)MartaKONARSKA (Mł.2006)04467,6944,00
(8)
   KUC / POL / Klacz / 1995 / POL013660608095 / kara / Suseł / Panter / Płocha / Margiel
   - / Krzysztof Konarski
KJ Podkowa Gruszczyn
18ANITA (35)OlgaSTYŁA (Mł.2006)2719578,65532,00
(16)
   WLKP / POL / Klacz / 2013 / 616007610168413 / gniada / Haracz / Alarm / Alabela / Aramir
   Wojciech Piechowiak / Wojciech Piechowiak
Pony Jumping Team
19DAGLEZJA (198)KalinaLIPIEC (Mł.2006)37 ELI579,63542,00
(19)
   KUC / POL / Klacz / 2004 / 10401 / ciemnogniada / DOMINGO / DAFNE
   Przedpełski Mieczysław Rafał / Tomasz Lipiec
SKJ POTĘGA
20PCHEŁKA (194)JuliaPIĘTA (Mł.2007)917978,29918,00
(14)
   HEFL / POL / Klacz / 2005 / POL013590187903 / izabelowata / Filip / Epos / Pralinka / Gronostaj
   Grabowska Beata / Julia Pięta
Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
21LARA (195)JuliaPIĘTA (Mł.2007)917978,95
   KUC / CZE / Klacz / 2011 / - / kasztanowata / nn / nn / Sarka/
   Miroslav Kotouc / Piotr Pietrzak
Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
 STELLA PACK JURASEK (126)KatarzynaŻUCHOWICKA (Mł.2007)37 ELI ELI19
   KUC / CZE / Wałach / 2003 / - / kasztanowata / Shonbrunn landgraf / Różenka
   Czechy / Jakub Zuchowicki
KJ Legia Kozielska
 ANTONY HOPKINS (15)MariaKARNABAL (Mł.2007)515 ELI1924,00
(15)
   DRP / POL / Wałach / 2000 / DE435350274200 / ciemnogniada / Apslau / Kaiseradler / Candy / Heros
   - / Jan Behr
KJ Podkowa Gruszczyn

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
85
Liczba przeszkód (Obstacles)
12
Liczba skoków (Jumps)
14
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
78 s
Startowało koni
23
Ukończyło koni
21
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HPPDiM

Leszno, 7-9 kwiecień 2017
Wydruk: 09-04-2017 18:34:14
16/115 cm

(08-04-2017)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 16 - 115 cm II Półfinał gr. D
(Competition No 16)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I półf.II półf.Punkty poNagroda
Prize
PunktyMiejscePunktyCzasWynikI + II półf.
1ANNOUSCHKA 10 (12)AleksandraOSUCH (JM.2004)01071,4400,00
(1)
   KUC / POL / Klacz / 2000 / NPA20011000 / kasztanowata / Carl / Casper / Patroeska / Condor
   - / Olga Barszewska
KJ Podkowa Gruszczyn
2CZINGIS CHAN (182)AgataKAMIŃSKA (JM.2004)43074,8804,00
(2)
   WLKP / POL / Wałach / 2007 / POL007610239307 / gniada / Hufiec / Pick Wick / Czuła / Kurant
   - / Sylwia Kamińska
KJ Ranczo Kołata
3TORERO (114)RóżaWĄGRODZKA (JM.2002)84476,30412,00
(3)
   KUC / POL / Ogier / 2008 / POL013640060608 / kasztanowata / Bolero / Life And Liberty / Totu / Domingo
   D. Gronet / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry Warszawa
 MAKUBA 21 (72)OliwiaPŁATEK (JM.2004)42 ELI1418,00
(4)
   DRP / GER / Wałach / 2009 / DE435350017509 / gniada / Machno Carwyn / Carregcoch Bleddyn / Schone Maid / Losander
   - / Rafał Płatek
Kielecki KJ

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
115
Liczba przeszkód (Obstacles)
12
Liczba skoków (Jumps)
14
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
84 s
Startowało koni
4
Ukończyło koni
3
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HPPDiM

Leszno, 7-9 kwiecień 2017
Wydruk: 09-04-2017 18:34:15
17/115 cm

(08-04-2017)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 17 - 115 cm II Półfinał gr. E
(Competition No 17)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I półf.II półf.Punkty poNagroda
Prize
PunktyMiejscePunktyCzasWynikI + II półf.
1LOGOS (51)WiktoriaOKUPNY (JM.2004)10 ELI071,36010,00
(4)
   SP / POL / Wałach / 2002 / 616009661015202 / inna / Saganek / Sajan / Lepta / Lafet
   Jan Kowalski / Małgorzata Okupny
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2DERWISZ (111)RóżaWĄGRODZKA (JM.2002)10 ELI077,56010,00
(4)
   SP / POL / Ogier / 2009 / 616009610221309 / gniada / Ulisses / Karandasj / Dewiza / Elvis
   Milena Kowalczyk / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry Warszawa
3PIPIN (196)ZuzannaGOLICKA (J.2001)02471,2444,00
(1)
   SP / POL / Wałach / 2008 / POL013530225808 / kasztanowata / CHERY CORDIAL / PIPI
   Stefan STUBBA / Zuzanna Golicka
Sopocki KJ
4SPEED (137)WiktoriaANDRZEJEWSKA (JM.2002)01472,0044,00
(1)
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / srokata / ST SPANISH SPRINGER / JOLKA
   MAREK PIETRZYK / LIDIA ANDRZEJEWSKA
SKJ Kietlów
5ROXANA Z (213)WiktoriaSTANISŁAWSKA (MJ.1998)03474,9744,00
(1)
   SP / POL / Klacz / 2007 / POL009610104007 / kara / Rammstein / Rheinsberg / Marchen D / Nurjev
   Jan Walczak / Jan Walczak
KJ liliówka Stęszewko
 ARAGONIT (55)JuliaBISKUP (JM.2003)10 ELI ELI14
   MŁP / POL / Ogier / 2005 / POL006590007205 / kasztanowata / Regiel / Arcus / Argentyna / Ros
   - / Joanna Marcinkowska
KJ Liljówka Stęszewko

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
115
Liczba przeszkód (Obstacles)
12
Liczba skoków (Jumps)
14
Dystans (m)
465
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
86 s
Startowało koni
6
Ukończyło koni
5
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HPPDiM

Leszno, 7-9 kwiecień 2017
Wydruk: 09-04-2017 18:34:16
18/120 cm

(08-04-2017)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 18 - 120 cm II Półfinał gr. Dzieci I
(Competition No 18)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I półf.II półf.Punkty poNagroda
Prize
PunktyMiejscePunktyCzasWynikI + II półf.
1CONNER (86)ZuzannaJAROCKA (JM.2003)03069,0900,00
(1)
   HOL. / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Contender / Perfectlady
   - / Mirosław Jankowski
KJ Trachy Sośnicowice
2GILEA (2)JulianaSUSKA (JM.2003)05070,4200,00
(1)
   SP / POL / Klacz / 2006 / POL009680006806 / ciemnogniada / Ludger / Laptop / Gaisma / Gints L 1198
   Sylwester Kosiński / Polskie Łowy Sp. z o. o.
St. KS Chojnów
3CORIWAY (142)EmiliaCHMIELOWSKA (JM.2003)08072,1500,00
(1)
   HOL / POL / Klacz / 2011 / DE421000201911 / gniada / Connor / Casall / Ulana G / Clearway
   Genicke Hans-Hermann / Andrzej Chmielowski
KS Small Cherry
4DIOR V. (167)AleksandraKIERZNOWSKA (JM.2003)04072,9900,00
(1)
   KWPN / NED / Ogier / 2008 / - / - / INDOCTRO / LESLIE
   XXX / HUBERT KIERZNOWSKI
SKJ KIETLÓW
5CHACCIMA (82)MikołajBARAŃSKI (JM.2003)07073,3500,00
(1)
   Hanowerska / GER / Klacz / 2006 / - / - / Chacco Blue / Chichila
   - / Lidia Baranska
St. Agro-Aves Gajewniki
6TRITOP 2 (204)OliwiaKOSMOL (JM.2003)010076,7000,00
(1)
   KWPN / GER / Klacz / 2007 / - / - / Triomphe de Muze / Pia
   K. Mellema / Klaudia Rajtar-Wojciechowska
Stowarzyszenia Klub Jeździecki Preria Wilkowice
7HRABIANKA C (179)ZofiaDUDKIEWICZ (JM.2003)417469,6648,00
(11)
   SP / POL / Klacz / 2011 / 616009660841211 / ciemnogniada / Conquest Boy / Contendro / Hrabina C / Caletto's Son
   Witold Brodewicz / Zofia Dudkiewicz
Ciechanowski KJ
8ANABELLA (ALPAGA) (34)FilipPYREK (JM.2004)01469,8344,00
(7)
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009590211908 / gniada / Campari M / Caprilli / Alicja / Elvis
   E. Libich / Anna Schoen-Pyrek
bpk
9HANDIKAP (215)LauraKŁAPIŃSKA (JM.2005)02470,2044,00
(7)
   SP / POL / Wałach / 2004 / POL009611069204 / gniada / Sir Neel / Darco / Himera / Ya Zaman
   - / Monika Kłapińska
KS Small Cherry
10FERLINA (141)EmiliaCHMIELOWSKA (JM.2003)08471,17
   KWPN / POL / Klacz / 2010 / 528003201003241 / gniada / Applaus / Aberlina
   brak / Barbara Chmielowska
KS Small Cherry
11GRANDEZA (150)OlgaSKROBACZ (JM.2003)415471,7548,00
(11)
   HOL / POL / Klacz / 2006 / POL009690070806 / gniada / Etos / Lascadell / Gaskonia / Warus
   Olga Skrobacz / Agnieszka Skrobacz
WLKS Krakus
12VORIETA (39)MaximilianPARKITNY (JM.2003)411472,7948,00
(11)
   KWPN / POL / Klacz / 2002 / - / gniada / Indoctro / Ockels
   Holandia / Rafal Parkitny
Karkonoski KJ
13AUGUST (131)MatyldaMALEPSZY (JM.2003)09473,6644,00
(7)
   KWPN / NED / Wałach / 2005 / 5280030503290 / gniada / Lupicor / Lux / Paulien / Karandasj
   - / Bogna Sąsiadek
KJ Agro-Handel Śrem
14LA PAZ (206)MilenaDOBKOWSKA (JM.2003)06474,2944,00
(7)
   SP / POL / Wałach / 2005 / POL009510224605 / ciemnogniada / Palegro / Power / Lansada / Lancer III
   - / Agnieszka Dobkowska
St. Warszawski KJ
15SANTIAGO (124)LauraKŁAPIŃSKA (JM.2005)02475,49
   Oldenburska / POL / Ogier / 2004 / DE418180103604 / gniada / Kannan / Voltaire / Concerta / Lancer III
   Niemcy / Monika Kłapińska
KS Small Cherry
16RADON (183)IgaSZOSTAK (JM.2003)818870,11816,00
(14)
   SP / POL / Wałach / 2001 / POL999611113501 / siwa / nn / nn / nn / nn
   - / Piotr Statkiewicz
KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
17VALENCIA (166)AleksandraKIERZNOWSKA (JM.2003)04870,41
   British / NLD / Klacz / 2003 / - / - / DICK Z / SAFIER
   XXX / HUBERT KIERZNOWSKI
SKJ KIETLÓW
18INCALA (149)OlgaSKROBACZ (JM.2003)4151274,62
   OLD / GER / Klacz / 2009 / DE433332154009 / kasztanowata / Incolor / C-Indoctro / Lady / Lady's King
   - / Tomasz Skrobacz
WLKS Krakus
19SOPRAN 10 (40)MaximilianPARKITNY (JM.2003)4111297,52
   DRP / GER / Wałach / 2005 / DE435350313205 / ciemnogniada / Stakkato Gold / Stakkato / Naomi / Nikado
   Gilbert Reiss / Maximilian Parkitny
Karkonoski KJ
20NICKY DES BRUYERES (70)WeronikaROGALSKA (JM.2003)152125101,082540,00
(15)
   SF / POL / Ogier / 2001 / 01355306Q / gniada / Carthago / Capitol / Volka Des Bruyeres / Jalisco B
   - / Rudiger Wassibauer
KJ Aldragho Piaseczno
 BINGO (87)ZuzannaJAROCKA (JM.2003)03 ELI
   TRK / POL / Wałach / 2000 / POL732010068200 / ciemnogniada / Horalas / / Brazilija / Elektronas
   Nemuno Zirgynas / Iwona Strzałkowska-Jarocka
KJ Trachy Sośnicowice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
12
Liczba skoków (Jumps)
14
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
84 s
Startowało koni
21
Ukończyło koni
20
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HPPDiM

Leszno, 7-9 kwiecień 2017
Wydruk: 09-04-2017 18:34:18
19/85 cm/85 cm

(08-04-2017)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 19 - 85 cm/85 cm Finał gr. B
(Competition No 19)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
IIISumaI NawrótSumaII NawrótWynikRozgrywkaNagroda
Prize
Płf.Płf.Pkt.Pkt.CzasI NAWPkt.CzaskońcowyPkt.Czas
1BRANDON (147)DominikaSIUDZIŃSKA (JM.2003)4
(4)
0
(1)
4,00
(4)
174,625,00
(2)
047,815,00
(4)
   KUC / POL / Wałach / 2006 / - / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
   - / Katarzyna Siudzińska
LKS Cwał Poznań
2PASJONATA LOTAR (129)GabrielaRATAJSKA (JM.2005)0
(1)
4
(5)
4,00
(3)
071,554,00
(1)
449,668,00
(1)
541,60
   KUC / POL / Wałach / 2009 / POL616013610206709 / gniada / TIJD VLIJT'S SANTIAGO / TIJD VLIJT'S LAVENDEL
   - / Karolina Ratajska
BPK
3BE MY (208)AgataDERDA (JM.2005)4
(4)
0
(1)
4,00
(4)
473,548,00
(3)
042,258,00
(2)
ELI
   KUC / POL / Klacz / 2009 / 616013680092509 / kasztanowata / Bolero / Life And Liberty / Banitka / Eros
   Tomasz Kowala / Krzysztof Derda
Pony Jumping Team Poznań
4DENIS (173)AlicjaMARKIEWICZ (JM.2005)4
(4)
4
(5)
8,00
(6)
468,7412,00
(4)
442,9716,00
(3)
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2005 / POL013660381205 / kasztanowata / Santara Danny's Boy / Markoak Adante / Pamina / Vechtzicht's Never Mind
   Rafał Markiewicz / Rafał Markiewicz
UKS Primo Warszawa
HESTIA (74)FilipPYREK (JM.2004)0
(1)
0
(1)
0,00
(1)
ELI
   KUC / POL / Klacz / 2007 / POL013570166507 / ciemnogniada / Semen / / Hunnenhek’s Nikky / Zonneweide’s Nico
   - / Anna Schoen-Pyrek
bpk
BEŁT (162)MateuszOWCZARZ (JM.2004)0
(1)
0
(1)
0,00
(1)
ELI
   KUC / POL / Ogier / 2006 / - / inna / wulkan / beauty445
   Nagły Roman / Arkadiusz Krupiński
UKS PRIMO

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
85/85
Liczba przeszkód (Obstacles)
11/11
Liczba skoków (Jumps)
13/13
Dystans (m)
200/300
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
37/56 s
Startowało koni
6
Ukończyło koni
6
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HPPDiM

Leszno, 7-9 kwiecień 2017
Wydruk: 09-04-2017 18:34:19
20/115/115 cm

(08-04-2017)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 20 - 115/115 cm Finał gr. Dzieci II
(Competition No 20)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
IIISumaI NawrótSumaII NawrótWynikRozgrywkaNagroda
Prize
Płf.Płf.Pkt.Pkt.CzasI NAWPkt.CzaskońcowyPkt.Czas
1QUANTICO (138)MajaHENDRYS (JM.2003)0
(1)
0
(1)
0,00
(1)
061,860,00
(1)
044,750,00
(1)
030,88
   Hanowerska / POL / Klacz / 2005 / - / gniada / Quidams Rubin / Quidam De Revel / Gondola / Goldfasan
   Niemcy / Alicja Hendrys
KJ Podkowa Gruszczyn
2LUNA (3)JemmaJONES (JM.2003)0
(1)
0
(1)
0,00
(1)
063,510,00
(2)
043,770,00
(2)
034,01
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616009510444710 / gniada / Ukato / Stakkato / Lansada / Lancer III
   Eco-Abi Ewa Fabińska / Anna Jones
bpk
3FIGARO (84)MariaADAMIETZ (JM.2003)0
(1)
0
(1)
0,00
(1)
070,340,00
(3)
046,250,00
(3)
431,05
   Westfalska / GER / Wałach / 2001 / - / kara / Ferragamo / Desire
   Rajmund Adamietz / Rajmund Adamietz
KJ Metpol Grodziec
4--7WILIANA (177)Matylda OlgaWRZOSEK (JM.2003)4
(9)
0
(1)
4,00
(8)
064,324,00
(4)
041,454,00
(5)
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616007520000310 / gniada / Landor / Lacatraz / Wizja / Cedrus
   Agnieszka Janus / Karolina Polasik-Wrzosek
Klub Jeździecki Miralex Jakubowo
4--7ROCKY (160)KlaraKOZIOŁ (JM.2005)0
(1)
0
(1)
0,00
(1)
465,294,00
(6)
044,554,00
(8)
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009660709309 / gniada / Caretello B / Caretino / Red Allegra / Rommel
   Agata Zawada / Emilia Olczak-Kozioł
Tuszyński KJ Garbówek
4--7IMAR (123)MagdalenaWOJCIECHOWSKA (JM.2003)4
(9)
0
(1)
4,00
(8)
066,444,00
(5)
045,564,00
(12)
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / gniada / Lesotho / Imara
   Nowielice / Paulina Gryciak
JKS Amico Mołdawin
4--7COMMAND (205)MilenaDOBKOWSKA (JM.2003)0
(1)
0
(1)
0,00
(1)
467,854,00
(8)
047,524,00
(13)
   HOL / GER / Ogier / 2003 / DE421000172903 / ciemnogniada / Con Air / Contender / Goldfee IV / Calypso III
   Gerhard Nohrn / Agnieszka Dobkowska
St. Warszawski KJ
8--11TOP JUS D'EUSKADI (107)MartynaFRĄCKOWIAK (JM.2003)4
(9)
4
(19)
8,00
(12)
061,058,00
(9)
041,358,00
(4)
   Cheval De Selle / FRA / Wałach / 2007 / - / kasztanowata / Jumpy Des Fontaines / Jade Des Fontaines
   M. Marc Hiriart Durruty / Katarzyna Frąckowiak
JKS Hanna
8--11GOLDDIGGER GR (102)MatyldaMALEPSZY (JM.2003)4
(9)
0
(1)
4,00
(8)
464,648,00
(13)
043,988,00
(7)
   KWPN / NED / Wałach / 2011 / 528003201105112 / gniada / Tinka's Boy / Zuidpool / Zandgirl G / A Hold Up Premier
   - / Łukasz Wasilewski
KJ Agro-Handel Śrem
8--11TIK TAK (26)OliwiaPŁATEK (JM.2004)4
(9)
0
(1)
4,00
(8)
464,248,00
(12)
044,748,00
(9)
   SP / POL / Ogier / 2008 / 616009690190508 / gniada / CONDIAVOLO / TABER
   XX / RAFAŁ PŁATEK
Kielecki KJ
8--11WENA (145)DominikaSIUDZIŃSKA (JM.2003)0
(1)
0
(1)
0,00
(1)
467,404,00
(7)
444,928,00
(10)
   SP / POL / Klacz / 2002 / POL009611205402 / gniada / Bujak / Sir Shostakovich / Wera / Czad
   - / Katarzyna Siudzińska
LKS Cwał Poznań
12--13CYPRIANO (83)LauraBARAŃSKA (JM.2004)8
(18)
0
(1)
8,00
(16)
069,748,00
(11)
445,4212,00
(11)
   WLKP / POL / Wałach / 2011 / 616007670075011 / kara / Alvarez 17 / Alexis Z / Ceramika / Cyrak
   Gizela Laskowska / Lidia Barańska
St. Agro-Aves Gajewniki
12--13DAKAR B (90)MatyldaDUBINIAK (JM.2003)0
(1)
0
(1)
0,00
(1)
866,318,00
(14)
447,9612,00
(14)
   SP / POL / Ogier / 2001 / 616009670097501 / ciemnogniada / Turbud Elvis / / Turbud De Qualitete / Turbud Quirinus
   Wiesław Buchowiecki / Tomasz Apanasewicz
JKS Jaroszówka
14DON CORELLI P (168)KarolinaŁASZKIEWICZ (JM.2003)4
(9)
4
(19)
8,00
(12)
061,788,00
(10)
842,4116,00
(6)
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / siwa / Corerro / Dunka
   Witold Polowczyk / Joanna Łaszkiewicz
SKJ Salio
15MONTE CHRISTO (130)MonikaMARCZYK (JM.2003)9
(24)
0
(1)
9,00
(20)
063,119,00
(15)
   SP / POL / Wałach / 2004 / 616999590528004 / ciemnogniada / Saganek / Sajan / Malwa / Lansjer
   Joanna Winiarz / Piotr Marczyk
KJ Aromer Józefin
16--19SWEET NOISE-M (5)Maja BellaFRIEDMAN (JM.2003)8
(18)
4
(19)
12,00
(21)
067,6112,00
(16)
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009530086909 / kasztanowata / Cento Sohn / Cento / Sedapura / Last Tycoon
   Krzysztof Stelmaszyk / Marek Friedman
bpk
16--19ALANDA (65)AleksandraJĘDRYCHOWSKA (JM.2003)4
(9)
4
(19)
8,00
(12)
456,8512,00
(17)
   Polski Koń Szlachetny Pólkrwi / POL / Klacz / 2006 / - / gniada / LANDINO / ALICJA
   LIBICH EWA / MAGDALENA JĘDRYCHOWSKA
Drzonków
16--19KARIKA (56)PaulinaKIEMPA (Mł.2006)4
(9)
4
(19)
8,00
(12)
458,7912,00
(18)
   Koń Mały / POL / Klacz / 2005 / - / ciemnogniada / Dobry / Karina
   Artur Kiempa / Artur Kiempa
Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
16--19DELEKTA (57)KajaMITMAN (JM.2003)8
(18)
0
(1)
8,00
(16)
464,6812,00
(19)
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / kasztanowata / Talent / Delicja
   Agnieszka Jabłońska / Aleksandra Marchwińska-Mitman
JKS Salio Besiekierz Rudny
20CARGO (73)JuliaMALICKA (JM.2003)4
(9)
9
(25)
13,00
(23)
060,0013,00
(20)
   HAN / POL / Wałach / 2005 / DE431316567405 / gniada / Cashman / Contender / Glasnost / Gletscher
   Roman Roszkiewicz / Edyta Borkowska-Malicka
LKS Cwał Poznań
21--22NOTA (214)LauraKŁAPIŃSKA (JM.2005)8
(18)
4
(19)
12,00
(21)
465,8416,00
(21)
   SP / POL / Klacz / 2006 / POL009540029506 12371 / ciemnogniada / Contender Son / Contender / Nitolma / Concorde
   Tyszko Horses / Monika Kłapińska
KS Small Cherry
21--22LEDA (68)WeronikaKOSIŃSKA (JM.2005)8
(18)
0
(1)
8,00
(16)
869,0716,00
(22)
   SP / CZE / Klacz / 2005 / - / gniada / Edminton / Lukava
   Kotyza Jiri / Sylwester Kosiński
St. KJ Tradycja Siedlnica
23CORDIANA (151)OlgaSKROBACZ (JM.2003)22
(25)
0
(1)
22,00
(25)
069,5322,00
(23)
   HOL / GER / Klacz / 2010 / DE421000204510 / siwa / Connor / Casall / Ultra IV / Cassini I
   Olga Skrobacz / Tomasz Skrobacz
WLKS Krakus
24CORRMAN (47)ZofiaKUBACKA (JM.2004)0
(1)
19
(26)
19,00
(24)
470,3123,00
(24)
   HOL / POL / Wałach / 2007 / DE421000505007 / gniada / Colman / Carthago / N- Kithara / Corrado I
   Wojciech Kasperski / Marta Baczyńska-Nowak
KJ Bachmat Wrocław
25COBERLINA (106)WeronikaKOROBLOWSKA (JM.2003)22
(25)
0
(1)
22,00
(25)
461,9526,00
(25)
   KWPN / NLD / Klacz / 2007 / 528003000709991 / siwa / Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II / Verlina / Coriander
   - / Grzegorz Przybylski
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
ISSOS (185)PolaWAWRZYNIAK (JM.2004)8
(18)
0
(1)
8,00
(16)
ELI
   WLKP / POL / Wałach / 2003 / POL007600110603 / siwa / Cedrus / Ogar / Idea / Aspirant
   SK Liski / Andrzej Głoskowski
Tuszyński KJ Garbówek

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
115/115
Liczba przeszkód (Obstacles)
11/11
Liczba skoków (Jumps)
13/13
Dystans (m)
240/300
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
45/56 s
Startowało koni
26
Ukończyło koni
26
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HPPDiM

Leszno, 7-9 kwiecień 2017
Wydruk: 09-04-2017 18:34:21
21/70/70 cm

(09-04-2017)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 21 - 70/70 cm Finał gr. A1
(Competition No 21)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
IIISumaI NawrótSumaII NawrótWynikRozgrywkaNagroda
Prize
Płf.Płf.Pkt.Pkt.CzasI NAWPkt.CzaskońcowyPkt.Czas
1RAMIRO (200)MartynaUFNAL (Mł.2007)0
(1)
0
(1)
0,00
(1)
063,680,00
(3)
039,840,00
(1)
025,17
   KUC / POL / Wałach / 2001 / POL999580294301 / gniada / NN / NN
   nn / E. Ufnal
KJ Hippica Polonia
2RAWANA (148)JuliaLIESKE (Mł.2006)0
(1)
0
(1)
0,00
(1)
064,350,00
(4)
041,370,00
(2)
026,71
   Kuc Walijski / POL / Klacz / 2005 / 616013530226605 / kasztanowata / Demantur vom Drammetal / Robin
   Franciszek Litawa / Piotr Okoń
KJ Pegaz Reda
3PASJONATA PARYS (66)JuliaGANOWSKA (Mł.2008)0
(1)
0
(1)
0,00
(1)
060,570,00
(1)
036,900,00
(3)
029,88
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2007 / POL013610145207 / kasztanowata / Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza / Polly / Den Bramel's Baye
   - / Sylwia Kamińska
KJ Ranczo Kołata
4JUNIOR (104)AleksandraPLIEM-PERKA (Mł.2006)0
(1)
0
(1)
0,00
(1)
068,020,00
(5)
044,690,00
(4)
029,92
   KUC / POL / Wałach / 2006 / 616999590267306 / ciemnogniada / nn / nn / nn / nn
   - / Janusz Pliem-Perka
JKS Salio
5KLAUSINKA (62)WiktoriaRYCIAK (Mł.2008)0
(1)
0
(1)
0,00
(1)
072,650,00
(9)
044,930,00
(5)
428,13
   KUC / POL / Klacz / 1997 / 07136 / kasztanowata / NN / NN
   Bogdan Bujak / Bogdan Bujak
Sopocki Klub Jeżdziecki
6ALF (16)MariaKARNABAL (Mł.2007)0
(1)
0
(1)
0,00
(1)
071,820,00
(8)
042,170,00
(6)
429,78
   KUC / POL / Ogier / 1996 / POL999640013896 / izabelowata / nn / nn / nn / nn
   - / Katarzyna Stołowska
KJ Podkowa Gruszczyn
7APASJONATA CON AMORE (75)LenaKOŁACKA (Mł.2008)0
(1)
0
(1)
0,00
(1)
068,060,00
(6)
041,310,00
(7)
430,61
   Kuc Wal / POR / Wałach / 2008 / POL013610111106 / gniada / Casperhof's Freddy / / Bokkesprong Camelia /
   Alina Kujawa Kroll / Ryszard Kołacki
KJ Sokół Damasłwek
8PEPA (120)OlgaTULISZKIEWICZ (Mł.2006)0
(1)
0
(1)
0,00
(1)
070,910,00
(7)
042,050,00
(8)
828,64
   KUC / POL / Klacz / 2006 / - / siwa / nn/nn / nn/nn
   Stanisław Marek Jóźwiakowski / Stanisław Marek Jóźwiakowski
KJ Sokół Damasławek
9--12MITHRYL (197)NataliaŁAZOWSKA (Mł.2007)0
(1)
0
(1)
0,00
(1)
476,124,00
(14)
039,474,00
(10)
   DRP / POL / Wałach / 2003 / 616-013-66-00752-03 / kasztanowata / Piorun / Moorlands Ailleen
   Marzena Skowron / Agata Śmietanka-Nowak
KJ Dworek Okuniew
9--12POKER (24)MaggieMISZTAL (Mł.2006)0
(1)
0
(1)
0,00
(1)
468,504,00
(13)
042,474,00
(11)
   Kuc Walijski / POL / Ogier / 1998 / POL013540019798 / siwa / Folkert / Boreas Ubbo / Gemstone Philadelphia / Revel Jeeves
   Anna Misztal / Anna Misztal
KJ Pegaz Reda
9--12CYKOR (101)JuliaKAPEL (Mł.2006)0
(1)
4
(15)
4,00
(12)
077,744,00
(12)
047,114,00
(12)
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2009 / POL 013 60 00714 09 / siwa / Carmanas'Neptun / Plamka
   Stypik Robert / Jacek Kapel
K.J. Aldragho
9--12ROCK (115)KarolinaMIŚ (Mł.2006)0
(1)
4
(15)
4,00
(12)
077,104,00
(11)
047,634,00
(13)
   KUC / POL / Ogier / 2009 / - / kara / Pietrek / Rachel v.d. Langenhorst
   I / Anna Dogadalska
UKJ Karmen Niekłonice
13JACOB (14)MartaKONARSKA (Mł.2006)4
(17)
0
(1)
4,00
(14)
067,344,00
(10)
439,248,00
(9)
   KUC / POL / Wałach / 2008 / 616999610318008 / kara / nn / nn / nn / nn
   - / Katarzyna Stołowska
KJ Podkowa Gruszczyn
14SZAMAN (54)NataliaGŁOWACZ (Mł.2008)0
(1)
0
(1)
0,00
(1)
063,150,00
(2)
ELI
   KUC / POL / Wałach / 2005 / POL999610247005 / siwa / Billy / nn / Shira / nn
   
KJ Liljówka Stęszewko
15--16DOLMET MILKA (96)OlafRYNOWIECKI0
(1)
8
(18)
8,00
(17)
068,718,00
(15)
   KUC / POL / Klacz / 2007 / - / siwa / Anero / Yedam's Claus / Marzanka
   ..... / Michal Rynowiecki
Klub Jeździecki " Olmet - Ostsped" Ostrów Wlkp.
15--16TOSKANIA (176)AgataDĄBROWSKA (Mł.2008)4
(17)
0
(1)
4,00
(14)
465,068,00
(16)
   KUC / POL / Klacz / 2005 / POL013640024405 / gniada / TWIX / GASKONIA
   GRZEGORZ KOTWICKI / Andrzej Dąbrowski
KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
17FRANKENHOEH'S MY LORD (32)KingaKOZBER14
(21)
8
(18)
22,00
(21)
065,8722,00
(17)
   Kuc Wal / POL / Ogier / 2004 / DE41010101890 / kasztanowata / Den Bramels Baye / Rowols Poko / Ayubowans Imke / Steenhorst Juan
   - / Monika Kłapińska
__
18WOJTEK (37)BarbaraPIONTEK (Mł.2008)0
(1)
18
(20)
18,00
(19)
8103,5026,00
(18)
   KUC / POL / Wałach / 2010 / 616013610268210 / kara / Monarcha / Wartownik / Wanessa / Eros
   Zdzisław Szubstarski / Klaudia Olejniczak
Pony Jumping Team
FRYTKA (117)JudytaPEREK (Mł.2007)4
(17)
0
(1)
4,00
(14)
ELI
   Kuc Feliński / POL / Klacz / 1995 / - / tarantowata / Amoretto/ / Fregata/
   Gospodarstwo Doświadczalne FELIN / Karolina Perek
Posadowskie TJ
WATERKANT S ODIN (99)JuliaSMOLICH (Mł.2006)4
(17)
4
(15)
8,00
(18)
ELI
   Walijski Kuc Górski / GER / Wałach / 2003 / - / kara / Padock Orion / Nordish Girl
   n/d / Julia Smolich
KKJ Kielce
FIGARO (44)NataliaANDUŁA (Mł.2006)0
(1)
18
(20)
18,00
(19)
ELI
   KUC / POL / Wałach / 2001 / POL013640051001 / siwa / Candy Man / Gold'n Hamriks Calypso / Frania / Angelo
   Liliana Gajdzińska / Łukasz Lesner
KJ Pegaz Reda

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
70
Liczba przeszkód (Obstacles)
8
Liczba skoków (Jumps)
9
Dystans (m)
240
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
48 s
Startowało koni
21
Ukończyło koni
21
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HPPDiM

Leszno, 7-9 kwiecień 2017
Wydruk: 09-04-2017 18:34:22
22/95/95 cm

(09-04-2017)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 22 - 95/95 cm Finał gr. C
(Competition No 22)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
IIISumaI NawrótSumaII NawrótWynikRozgrywkaNagroda
Prize
Płf.Płf.Pkt.Pkt.CzasI NAWPkt.CzaskońcowyPkt.Czas
1WIKING PP (212)DominikaHENZEL (JM.2004)0
(1)
0
(1)
0,00
(1)
068,160,00
(1)
041,590,00
(1)
028,06
   DRP / POL / Wałach / 2006 / POL013670112006 / gniada / V I P / Visconti / Willoway Miss Minx / Chiddock Fankino
   Piątkowscy / Iwona Henzel
KJ Podkowa Gruszczyn
2SOFIA (144)ZofiaBANASZEK (JM.2002)0
(1)
0
(1)
0,00
(1)
076,570,00
(6)
048,290,00
(2)
032,29
   KUC / POL / Klacz / 2008 / POL013640083408 / izabelowata / Boris / / Sonja / nn
   Ilona Lubińska / Leszek Banaszek
WKJ Lublin
3MARINELLO 0003 (163)WiktoriaKRÓL (J.2001)0
(1)
0
(1)
0,00
(1)
075,240,00
(4)
048,020,00
(3)
033,89
   DRP / GER / Ogier / 2001 / DE487879001301 / bułana / Magic Main / Magnum / Sanny / Nobelchamp
   Detlef Jacob / Wiktoria Król
UKS PRIMO
4KOEKOEKSHOF MARISKA (33)AureliaVON MAUBERG (JM.2002)0
(1)
0
(1)
0,00
(1)
076,360,00
(5)
047,450,00
(4)
437,43
   Welsh Pony / NED / Klacz / 2003 / - / - / Casperhof's Freddy / Koekoekshof Rolette
   J. Flier / Marta von Mauberg
KJ Aromer
5ATLANTIC MAGIC (172)KatarzynaHAŁOŃ (JM.2002)0
(1)
0
(1)
0,00
(1)
078,720,00
(7)
048,100,00
(5)
ELI
   Kuc Connemara / IRL / Wałach / 2004 / 004786 / siwa / Royal Atlantic Star / Boden Park Finnard / Atlantic Queen Of Peace / Cloonisle Cashel
   - / Danuta Hałoń
KJ Picador Wrocław
6--7FAZA AS (41)ŻanetaZWIERZYŃSKA (JM.2002)0
(1)
0
(1)
0,00
(1)
071,050,00
(3)
445,124,00
(7)
   Kuc Felijski / POL / Klacz / 2007 / POL013580189807 / gniada / Top Ewita / Nasty Boy / Fanta / Mrówkojad
   - / Piotr Zwierzyński
KJ Aromer Józefin
6--7SZOGUN (17)MajaHENDRYS (JM.2003)0
(1)
0
(1)
0,00
(1)
070,030,00
(2)
446,814,00
(8)
   KUC / POL / Wałach / 2004 / POL013640020904 / siwa / Angelo / Amstelhoeves Anton / Szampanka / Farah-Kaju
   - / Alicja Hendrys
KJ Podkowa Gruszczyn
8--10GALA GB (170)KarolinaŁASZKIEWICZ (JM.2003)0
(1)
4
(13)
4,00
(10)
471,528,00
(10)
043,848,00
(6)
   Kuc Feliński / POL / Klacz / 2004 / POL013580259404 / ciemnogniada / Gargamel GB / Witalis / Galaktyka GB / Klejnot GB
   Wojciech Jachymek / Joanna Łaszkiewicz
SKJ Salio
8--10NOKIA (152)JagodaBOROWSKA (JM.2004)0
(1)
4
(13)
4,00
(10)
476,048,00
(11)
046,888,00
(9)
   KUC / POL / Klacz / 2010 / 616013520073610 / gniada / Pietrek / / Nala /
   Kazimierz Szyling / Izabela Górska
JKS Tornado Szczecin
8--10KHAMARO I (38)MagdalenaWCISŁO (JM.2004)4
(15)
0
(1)
4,00
(12)
479,388,00
(12)
048,338,00
(10)
   DRP / GER / Ogier / 1998 / DE100549498 / kasztanowata / Khamaro / Kasyd / Sandra / Predko
   - / Beata Wcisło
Largo Sp. z o. o.
11TAMIZA (143)JuliaBEDNARCZYK (JM.2004)0
(1)
0
(1)
0,00
(1)
474,364,00
(8)
ELI
   KUC / POL / Klacz / 2005 / - / ciemnogniada / Top Evita / Farsa
   brak / Ewa Bednarczyk
WKJ Lublin
12STEFANIE (50)EmiliaSZOJDA (JM.2003)4
(15)
4
(13)
8,00
(14)
067,888,00
(9)
ELI
   KUC / NLD / Klacz / 2003 / 528018920032064 / bułana / NN / NN
   van der Rakt / Małgorzat Polok
KJ Profit Orzesze
13--14EQUUS (134)TamaraFERENC (JM.2005)8
(19)
0
(1)
8,00
(16)
467,6712,00
(13)
   KUC / POL / Wałach / 2003 / 013570144003 / siwa / Nico- K / Eufemia / Pepton
   Mariusz Stański / Marta Ferenc
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
13--14NANDO SUPER (77)MagdalenaPISKORSKA (JM.2003)4
(15)
4
(13)
8,00
(14)
474,0512,00
(14)
   KM / POL / Ogier / 2005 / POL013520094805 / ciemnogniada / Nando / Nightstar / Nicolette II / Murat-Gazon
   Tomasz Gronet / Mariusz Piskorski
KJ Wiktorowo
15GABON (164)ZuzannaAUGUSTYNIAK (JM.2002)1
(14)
8
(21)
9,00
(17)
482,9813,00
(15)
   KUC / POL / Ogier / 2007 / POL013610197007 / gniada / Bonetto-D / / Gamza / Split
   Jerzy Łukomski / Jerzy Łukomski
KJ Michałówka
16EROZJA (155)NataliaSYDOW (JM.2005)8
(19)
4
(13)
12,00
(18)
471,3416,00
(16)
   KUC / POL / Klacz / 2005 / POL013680042705 / gniada / Jambo / Wolfs Hamway - R / Eroika / Dżagar
   Tomasz Kowala / Marcelina Jackowiak
St. KJ Gronówka
17ARIS (203)MajaMARCHWICKA (JM.2005)13
(24)
4
(13)
17,00
(22)
067,8717,00
(17)
   KUC / POL / Klacz / 2005 / 616013580422605 / gniada / Angelo / NN
   Robert Stasiuk / Stanisław Marchwicki
KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
18POLAR (184)IgaSZOSTAK (JM.2003)8
(19)
8
(21)
16,00
(21)
1265,5728,00
(18)
   Koń Mały / POL / Ogier / 2006 / POL013530067806 / kara / Demantur Vom Drammetal / / Paula / Suseł
   Eugeniusz Witkowski / Tomasz Szostak
KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
19--20MAKS (199)GabrielaGRZYMAŁA (JM.2003)23
(25)
4
(13)
27,00
(24)
473,6531,00
(19)
   KUC / POL / Wałach / 2007 / POL013610202007 / siwa / Frankenhoeh's Vitalise / Steehorst Pavarotti / Maja / Dante
   Ryszard Grams / Joanna Majkowska
SKJ POTĘGA
19--20TURIA (89)JoannaCHMIELEWSKA (JM.2003)9
(22)
6
(20)
15,00
(20)
1674,3331,00
(20)
   KUC / POL / Klacz / 2009 / - / siwa / Platon / Tanzania
   kj Kapriola-Choiny S,C / Arkadiusz Krupiński
bpk
21DOMINGO (122)KorneliaSMURA (JM.2005)0
(1)
32
(27)
32,00
(26)
071,2932,00
(21)
   DRP / GER / Ogier / 2000 / DE427270096000 / ciemnogniada / Top Dark Dream / Domingo / Donna Bella / Calenbergs Donnerblitz
   - / Katarzyna Fabiś
bpk
22APASJONATA AUREUS (18)LauraTRALEWICZ PIELAK (JM.2003)9
(22)
22
(26)
31,00
(25)
873,2839,00
(22)
   Kuc Walijski / POL / Ogier / 2006 / - / bułana / Linde hoeves Optimis / Frnanken Hoehs Aura
   Polska / Jarosław Pielak
Skj Ponylandia
23G'MEDYK (43)AleksandraKOZŁOWSKA (JM.2002)6
(18)
8
(21)
14,00
(19)
3089,8344,00
(23)
   KUC / POL / Wałach / 2010 / 616013661480610 / srokata / APEL / GWIAZDKA
   KORDULASIŃSKI ANDRZEJ / ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
Pomorska Liga Jeździecka
KALI (61)WiktoriaWARKUSZ (JM.2002)0
(1)
0
(1)
0,00
(1)
ELI
   KUC / POL / Wałach / 2006 / Pol013530136706 / kasztanowata / Psik / Klausinka
   Bogdan Bujak / Bogdan Bujak
Sopocki Klub Jeździecki
MARKIZA (135)KarolinaBAR (JM.2004)0
(1)
8
(21)
8,00
(13)
ELI
   KUC / POL / Klacz / 2007 / POL013660009507 / bułana / Nowator / Pepton / Mojra / Grosz
   Zygmunt Jamka / Artur Bar
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
FIGARO (9)JuliaWALOREK (JM.2005)23
(25)
0
(1)
23,00
(23)
ELI
   Kuc Feliński / POL / Ogier / 2006 / POL013610260906 / tarantowata / Topaz / Styl / Fauna / Grey
   
KJ Podkowa Gruszczyn
GLORY (153)AmandaKOLIŃSKA (Mł.2006)23
(25)
16
(25)
39,00
(27)
ELI
   KUC / POL / Klacz / 2006 / POL013610169106 / kara / Santara Danny's Boy / Markoak Adante / Grażka / Texass Skalin
   Agnieszka Majewska / Agnieszka Kolińska
KJ Vena Rogożnik

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
95
Liczba przeszkód (Obstacles)
12/8
Liczba skoków (Jumps)
14/9
Dystans (m)
240/300
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
45/56 s
Startowało koni
27
Ukończyło koni
27
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HPPDiM

Leszno, 7-9 kwiecień 2017
Wydruk: 09-04-2017 18:34:24
23/85/85 cm

(09-04-2017)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 23 - 85/85 cm Finał gr. A2
(Competition No 23)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
IIISumaI NawrótSumaII NawrótWynikRozgrywkaNagroda
Prize
Płf.Płf.Pkt.Pkt.CzasI NAWPkt.CzaskońcowyPkt.Czas
1EGZORCYSTA (192)ElizaZAWADZKA (Mł.2006)0
(1)
0
(1)
0,00
(1)
068,810,00
(3)
051,840,00
(2)
034,04
   KUC / POL / Wałach / 2003 / POL013611069903 / siwa / Ewrim / Eukaliptus / Liza / nn
   - / Aneta Zawadzka
KJ Golden Dream
2BARKAROLA (157)MarcelinaJACKOWIAK0
(1)
0
(1)
0,00
(1)
063,020,00
(1)
046,650,00
(3)
432,16
   KUC / POL / Klacz / 1997 / - / gniada / Nandy Man / Balerina
   ,,, / Marcelina Jackowiak
SKJ GRONÓWKA
3TANGO (103)AleksandraPLIEM-PERKA (Mł.2006)0
(1)
4
(14)
4,00
(8)
067,384,00
(5)
053,174,00
(1)
031,90
   KUC / POL / Wałach / 2005 / POL013640028005 / ciemnogniada / Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle / Tangana / Angelo
   SK Nowielice / Janusz Pliem-Perka
JKS Salio
4SULIMA (13)MartaKONARSKA (Mł.2006)0
(1)
4
(14)
4,00
(8)
066,034,00
(4)
050,724,00
(4)
545,76
   KUC / POL / Klacz / 1995 / POL013660608095 / kara / Suseł / Panter / Płocha / Margiel
   - / Krzysztof Konarski
KJ Podkowa Gruszczyn
5TREVOR H (30)ZuzannaPRYMEK (Mł.2006)0
(1)
0
(1)
0,00
(1)
472,244,00
(7)
049,724,00
(5)
ELI
   DRP / GER / Wałach / 2011 / - / siwa / Timesquare/Tizian /Titus / Corrida/ Corrado II / Cor De La Bryere
   brak / Zuzanna Prymek
KJ Aromer Józefin
6GARGAMEL GB (95)OlafRYNOWIECKI0
(1)
0
(1)
0,00
(1)
068,510,00
(2)
662,076,00
(9)
   KUC / POL / Wałach / 1998 / POL013580098098 / kara / Witalis / Gawra
   . / Michal Rynowiecki
Klub Jeździecki " Olmet - Ostsped" Ostrów Wlkp.
7--8DOMINO (217)RoksanaNAUMIUK (Mł.2006)0
(1)
0
(1)
0,00
(1)
471,584,00
(6)
447,178,00
(6)
   Kuc / - / G / 2006 / - / Srokata / Arkan / Dora
   - / Klaudia Prymek
bpk
7--8ANAPON MOONLIGHT DANCER (23)MaggieMISZTAL (Mł.2006)0
(1)
0
(1)
0,00
(1)
473,064,00
(8)
452,858,00
(7)
   Kuc Walijski / POL / Ogier / 2012 / 616013640032412 / kara / Turnina's Gismore / Jula Musical Mystery
   Marek Malinowski / Marek Lesner
KJ Pegaz Reda
9PASJONATA AMIGO (121)OlgaTULISZKIEWICZ (Mł.2006)4
(10)
0
(1)
4,00
(10)
474,148,00
(9)
557,3213,00
(8)
   Kuc Wal / POL / Wałach / 2009 / POL013610020809 / gniada / Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza / Anja / Tijd Vlijt's Survival
   Sylwia Kamińska / Sylwia Kamińska
KJ Sokół Damasławek
10TIGRA (45)MariaPADALAK (Mł.2006)0
(1)
0
(1)
0,00
(1)
1091,6410,00
(10)
ELI
   KUC / POL / Klacz / 2008 / - / kasztanowata / Figaro / Titania
   Krzysztof Głodowski / Głodowski Krzysztof
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
11--12KIDNEY (98)JuliaADAMCZEWSKA (J.2001)10
(15)
0
(1)
10,00
(13)
473,6814,00
(11)
   KUC / POL / Klacz / 2004 / 999640119504 / gniada / nn/nn / nn/nn
   - / Elżbieta Sobczak
JKS Amico Mołdawin
11--12BROWNBOY TH RJT (88)AnnaDZIUBA (Mł.2006)7
(13)
0
(1)
7,00
(12)
792,3914,00
(12)
   New Forest Pony / BEL / Wałach / 2006 / 528018020061374 / gniada / Kantje's Ronaldo / Kantje's Why Not
   Wim Vermeiren / Elżbieta Dziuba
SKJ Bobrowy Staw
13CZANDRA (165)NataliaCZARNAK (Mł.2006)4
(10)
0
(1)
4,00
(10)
1386,2417,00
(13)
   TS / POL / Klacz / 2007 / 616999690192507 / siwa / nn/nn / nn/nn
   Sylwia Szczęsna / Sylwia Szczęsna
KJ Dworek
14LARA (195)JuliaPIĘTA (Mł.2007)9
(14)
9
(18)
18,00
(14)
878,2526,00
(14)
   KUC / CZE / Klacz / 2011 / - / kasztanowata / nn / nn / Sarka/
   Miroslav Kotouc / Piotr Pietrzak
Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
15ANTONY HOPKINS (15)MariaKARNABAL (Mł.2007)5
(12)
19
(19)
24,00
(15)
461,4128,00
(15)
   DRP / POL / Wałach / 2000 / DE435350274200 / ciemnogniada / Apslau / Kaiseradler / Candy / Heros
   - / Jan Behr
KJ Podkowa Gruszczyn
16DAGLEZJA (198)KalinaLIPIEC (Mł.2006)37
(17)
5
(16)
42,00
(19)
070,6542,00
(16)
   KUC / POL / Klacz / 2004 / 10401 / ciemnogniada / DOMINGO / DAFNE
   Przedpełski Mieczysław Rafał / Tomasz Lipiec
SKJ POTĘGA
17FRYKAS (105)MajaBORZĘCKA (JM.2005)37
(17)
0
(1)
37,00
(17)
883,2145,00
(17)
   KUC / POL / Wałach / 2005 / 11246 / tarantowata / Taternik / Firma
   Andrzej Kuświk / Paweł Borzęcki
KLUB SPORTOWY Happy Horse
ANITA (35)OlgaSTYŁA (Mł.2006)27
(16)
5
(16)
32,00
(16)
ELI
   WLKP / POL / Klacz / 2013 / 616007610168413 / gniada / Haracz / Alarm / Alabela / Aramir
   Wojciech Piechowiak / Wojciech Piechowiak
Pony Jumping Team
MACBETH (201)MartynaUFNAL (Mł.2007)37
(17)
0
(1)
37,00
(17)
ELI
   KUC / POL / Ogier / 2007 / 616013610168707 / siwa / NOWOGRÓDEK / WHO KNOWS / MUFFIN / SPINWAY COMET
   Dziewolska / E. Ufnal
KJ Hippica Polonia

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
85/85
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/8
Liczba skoków (Jumps)
9/9
Dystans (m)
240/300
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
45/56 s
Startowało koni
19
Ukończyło koni
19
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI