CSI3*-W - Memorial of General Michał Gutowski
Leszno, 3-6 listopad 2017

WYNIKI KOŃCOWE

2 - CSI3*-W Small Round Acc. to Article: 238.2.1 (against the clock) (2017-11-03)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1PM LA CONTA ZHorváth BalázsHUN, HUN064,051750 PLN
2EVOLINUSPill ReinEST, EST073,931400 PLN
3COLESTINA HThieme AndreGER, GER076,231050 PLN
4CLARITYPetrovas AndriusLTU, LTU076,91700 PLN
5LA STRADA LBaehr Maria (JM.2002)POL, POL079,92490 PLN
6CARTHARGOSHugyecz MariannHUN, HUN080,44385 PLN
7VERMONT 2Kogelnig Jun. FritzAUT, AUT082,31280 PLN
8WILANDERKazmierczak MichalPOL, POL082,61210 PLN
8VALIENTHE DH ZSchönhuber JuliaGER, GER082,61210 PLN
10EXIT REMOPrzysliwska MalwinaPOL, POL084,06175 PLN
11GRIFFONEPaulauskaite Monika (J.2000)LTU, LTU084,91175 PLN
12QUINTELLASkrzyczynski JaroslawPOL, POL185,52175 PLN
13NORDWINDLudwiczak KrzysztofPOL, POL185,54
14ALEXA ARISTA BKostrzewa KlaraPOL, POL187,04
15CHACCO AMICOR ZMBobik JanPOL, POL462,35
16CELANA ZVingralkova Sara (JM.2002)CZE, CZE464,58
17GOEJE VRIJDAGPaulauskaite Monika (J.2000)LTU, LTU466,42
18OSCAR DES FONTAINESVingralkova Sara (JM.2002)CZE, CZE467,20
19BE CLEAR SRWilczewski RobertPOL, POL471,89
20VOLTAIRE DES MOITIERSPawlicka Dajana (MJ.1998)POL, POL473,66
21ICEBERG STKierznowska Aleksandra (JM.2003)POL, POL474,38
22LA CASAPiksa LukaszPOL, POL475,89
23TIMPEX EMLEKSzabó Jr. GáborHUN, HUN475,94
24BAILANDOKierznowski HubertPOL, POL476,18
25OSADKOWSKI KEY LEENAOlszewska AgnieszkaPOL, POL480,10
26EVERTONKogelnig Jun. FritzAUT, AUT482,55
27EDESSODyzewska EwaPOL, POL585,14
28DYNAMONeretnieks KristapsLAT, LAT585,48
29DIOR VKierznowska Aleksandra (JM.2003)POL, POL690,57
30AUGUSTMalepszy Matylda (JM.2003)POL, POL862,90
31BUENA UTOPIAHumplikova VladislavaCZE, CZE865,83
32ELWICA DNBado Gabriela (J.2001)POL, POL867,81
33CHOCO LADYShalohin AndreiKGZ, KGZ869,49
34DARANTABillington JamesGBR, GBR876,01
35DAINAOkla KrzysztofPOL, POL878,12
36CHARDONNAY SZUMAWASzuminska BeataPOL, POL881,81
37ADORABLE CHABALITOKink Kaia Loviisa (J.1999)EST, EST1089,59
SAMURAI'S MIRACLELeppik Anette (J.2000)EST, EST EL
DYLLANOPrzysliwska MalwinaPOL, POL RET


3 - CSI3*-W Medium Round Acc. to Article: 238.2.1 (against the clock) (2017-11-03)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1CALEVO 2Skrzyczynski JaroslawPOL, POL059,366250 PLN
2VANILLE DE ROUHETCrotta ClarissaSUI, SUI060,685000 PLN
3GIGOLLOPetrovas AndriusLTU, LTU062,163750 PLN
4BOPuck GerfriedAUT, AUT062,372500 PLN
5ISABEAU DE LAUBRYBonder MaureenNED, NED062,421750 PLN
6PM DIANAHorváth BalázsHUN, HUN063,851375 PLN
7TALKS CHEAPCrotta ClarissaSUI, SUI064,271000 PLN
8QUINTUS 93Koszucka MalgorzataPOL, POL064,69750 PLN
9BACHIPuck GerfriedAUT, AUT066,15750 PLN
10LANOSOKierznowski HubertPOL, POL068,80625 PLN
11EMPERIO VAN 'T ROOSAKKERCamilli EmanueleITA, ITA069,11625 PLN
12TROCADERO DE JARSAYHerck AndreaROU, ROU069,28625 PLN
13LUCKY HORSEPiksa LukaszPOL, POL069,49
14LA CALIDADWechta MaksymilianPOL, POL071,70
15CELTIA IIWechta MaksymilianPOL, POL071,89
16NADAL ZPapousek KamilCZE, CZE075,46
17DYANGO VDLVrieling JurNED, NED077,35
18ORIDA-MHruska JiriCZE, CZE458,68
19CORCOVADOPapousek KamilCZE, CZE458,90
20CHARLENEKoszucka MalgorzataPOL, POL458,97
21CUPERTINOThieme AndreGER, GER461,32
22CENTROPLAST DINARGrzelczyk KamilPOL, POL462,81
23FARMERBobik JanPOL, POL463,49
24LOTUS GGutkauskas DanieliusLTU, LTU467,03
25QUE PASA 5Kazmierczak MichalPOL, POL468,11
26QUEEN LA BALOULudwiczak KrzysztofPOL, POL471,42
27TIMPEX EZUSTSzabó Jr. GáborHUN, HUN474,35
28TANGO D'ECRYHugyecz MariannHUN, HUN474,88
29CHIRIVELLWilczewski RobertPOL, POL475,65
30COLOREBonder MaureenNED, NED477,24
31CORRADO XLewicki MarekPOL, POL479,40
32ETOULON VDLVrieling JurNED, NED598,08
33CHANNING LHassmann ToniGER, GER858,73
34COMFORTUNA VDLBillington JamesGBR, GBR861,30
35QUIRADOS ASLewicki MarekPOL, POL862,04
36DIGISPORT SATISFACTIONKiecon MsciwojPOL, POL863,15
37SKARBIECOlszewska AgnieszkaPOL, POL865,11
38CHINTABLUEWojcianiec WojciechPOL, POL867,57
39CamerlaneNeretnieks KristapsLAT, LAT869,11
40CARDESCHEichler MichaelGER, GER870,48
41WUNSCHTRAUM 88Jaglarz Julia (J.1999)POL, POL983,44
42CORINAShalohin AndreiKGZ, KGZ1087,14
43LORDANOS ASPaulauskaite Monika (J.2000)LTU, LTU1267,02
44AVOCADO LSkiba DawidPOL, POL1267,58
45ALFONS RAPill ReinEST, EST1272,51
TOULOUSE SAINT AMOURBado Gabriela (J.2001)POL, POL EL


4 - CSI3*-W Big Round (LR group D) Acc. to Article: 238.2.1 (against the clock) (2017-11-03)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1WIBAROGrzelczyk KamilPOL, POL060,0732340 PLN
2SILVER SHINESkrzyczynski JaroslawPOL, POL060,4019600 PLN
3NACCORD MELLONIWojcianiec WojciechPOL, POL060,8914700 PLN
4TIMPEX BOLCSESZSzabó Jr. GáborHUN, HUN063,049800 PLN
5LONDON 32Wechta MaksymilianPOL, POL063,265880 PLN
6CENTISIMOPapousek KamilCZE, CZE064,504410 PLN
7ZIMOWA DAMAFimmel ArkadiuszPOL, POL066,982940 PLN
8IDARQUITHAGOHerck AndreaROU, ROU068,452450 PLN
9CROWN PRINCE 2Wilczewski RobertPOL, POL072,251960 PLN
10HG COOPERKogelnig Jun. FritzAUT, AUT080,411960 PLN
11CHACCO AMICORBobik JanPOL, POL462,08980 PLN
12BIEN AIMEE DE LA LIONNEHassmann ToniGER, GER462,98980 PLN
13HAVINGA'S BARCO VAN DER VALCKENBORGBonder MaureenNED, NED465,31
14ACORADIA MX I2MHruska JiriCZE, CZE465,79
15A BROKPill ReinEST, EST466,74
16DIGISPORT CONTENDRIXKiecon MsciwojPOL, POL467,11
17URBAN DE ROHANCamilli EmanueleITA, ITA470,03
18CHACCO BOYHugyecz MariannHUN, HUN472,68
19ABIGEJLewicki MarekPOL, POL475,05
20BAGAZZA MKubiak DawidPOL, POL477,86
21VALETASGutkauskas DanieliusLTU, LTU479,39
22DENVER ZKierznowski HubertPOL, POL872,06
23DALLAS VDLVrieling JurNED, NED872,17
24COLOUR LINE 2Eichler MichaelGER, GER873,98
25EL QUANDOWasilewski LukaszPOL, POL877,51
26JUST AN HEROGozdek KrzysztofPOL, POL878,67
27STAKORADOKazmierczak MichalPOL, POL882,56
28ZIRO PERCENTSchönhuber JuliaGER, GER985,02
29STALANDO 2Ludwiczak KrzysztofPOL, POL1195,39
30BIONDA 3Puck GerfriedAUT, AUT1269,03
31CHACITOLOkla KrzysztofPOL, POL1275,54
32CENTRINOPetrovas AndriusLTU, LTU1275,63
33CONTADURThieme AndreGER, GER1280,48
34ZORDONHorváth BalázsHUN, HUN1280,64
35BALTAZAR DU ROUETZoladkiewicz Maciej (MJ.1998)POL, POL1675,39
36ASTERSarka ZigmantasLTU, LTU2896,67
CAMPARIPawlicka Dajana (MJ.1998)POL, POL EL
FOR FANNeretnieks KristapsLAT, LAT EL
BALTIC VDLBillington JamesGBR, GBR EL


6 - CSI3*-W Medium Round Acc. to Article: 238.2.1 (against the clock) (2017-11-04)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1QUINTELLASkrzyczynski JaroslawPOL, POL050,356250 PLN
2CamerlaneNeretnieks KristapsLAT, LAT052,915000 PLN
3CHANNING LHassmann ToniGER, GER053,763750 PLN
4QUEEN LA BALOULudwiczak KrzysztofPOL, POL054,402500 PLN
5DIGISPORT CONTENDRIXKiecon MsciwojPOL, POL054,701750 PLN
6CAMPARIPawlicka Dajana (MJ.1998)POL, POL055,191375 PLN
7ALFONS RAPill ReinEST, EST055,361000 PLN
8CHIRIVELLWilczewski RobertPOL, POL056,13750 PLN
9CORRADO XLewicki MarekPOL, POL056,81750 PLN
10BACHIPuck GerfriedAUT, AUT060,85625 PLN
11LUCKY HORSEPiksa LukaszPOL, POL063,41625 PLN
12COLESTINA HThieme AndreGER, GER064,83625 PLN
13CARDESCHEichler MichaelGER, GER065,36
14COMFORTUNA VDLBillington JamesGBR, GBR066,25
15LA STRADA LBaehr Maria (JM.2002)POL, POL067,17
16WUNSCHTRAUM 88Jaglarz Julia (J.1999)POL, POL067,31
17DYNAMONeretnieks KristapsLAT, LAT068,35
18NORDWINDLudwiczak KrzysztofPOL, POL069,92
19BOPuck GerfriedAUT, AUT072,30
20CALEVO 2Skrzyczynski JaroslawPOL, POL072,46
21ETOULON VDLVrieling JurNED, NED073,30
22CHACCO AMICOR ZMBobik JanPOL, POL451,79
23SKARBIECOlszewska AgnieszkaPOL, POL460,19
24COLOREBonder MaureenNED, NED461,37
25FARMERBobik JanPOL, POL462,60
26CORINAShalohin AndreiKGZ, KGZ462,62
27LA CALIDADWechta MaksymilianPOL, POL464,02
28VERMONT 2Kogelnig Jun. FritzAUT, AUT466,20
29CARTHARGOSHugyecz MariannHUN, HUN467,51
30CHARLENEKoszucka MalgorzataPOL, POL470,60
31TIMPEX EZUSTSzabó Jr. GáborHUN, HUN862,29
32LOTUS GGutkauskas DanieliusLTU, LTU863,42
33LORDANOS ASPaulauskaite Monika (J.2000)LTU, LTU863,44
34JUST AN HEROGozdek KrzysztofPOL, POL863,47
35VANILLE DE ROUHETCrotta ClarissaSUI, SUI869,02
36ICEBERG STKierznowska Aleksandra (JM.2003)POL, POL1185,69
37DIGISPORT SATISFACTIONKiecon MsciwojPOL, POL1254,34
38QUIRADOS ASLewicki MarekPOL, POL1258,95
39AVOCADO LSkiba DawidPOL, POL1259,73
40CENTROPLAST DINARGrzelczyk KamilPOL, POL1260,91
41CORCOVADOPapousek KamilCZE, CZE1260,99
42ACORADIA MX I2MHruska JiriCZE, CZE1263,29
43EVERTONKogelnig Jun. FritzAUT, AUT1267,97
44CLARITYPetrovas AndriusLTU, LTU2386,00
QUINTUS 93Koszucka MalgorzataPOL, POL RET


7 - CSI3*-W World Cup Qualifier (LR group D) Memorial of General Michał Gutowski Acc. to Article: 238.2.2 (against the clock with one jump off) (2017-11-04)
    RozgrywkaRozgrywka
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1STAKORADOKazmierczak MichalPOL, POL069,98036,5334650 PLN
2SILVER SHINESkrzyczynski JaroslawPOL, POL072,50036,8021000 PLN
3CHACCO BOYHugyecz MariannHUN, HUN070,16043,2015750 PLN
4DALLAS VDLVrieling JurNED, NED072,98749,2910500 PLN
5VALETASGutkauskas DanieliusLTU, LTU178,346300 PLN
6TIMPEX BOLCSESZSzabó Jr. GáborHUN, HUN469,434725 PLN
7CENTRINOPetrovas AndriusLTU, LTU470,123150 PLN
8ABIGEJLewicki MarekPOL, POL470,142625 PLN
9CONTADURThieme AndreGER, GER470,992100 PLN
10CHACCO AMICORBobik JanPOL, POL471,192100 PLN
11COLOUR LINE 2Eichler MichaelGER, GER471,981050 PLN
12CHACITOLOkla KrzysztofPOL, POL472,411050 PLN
13CENTISIMOPapousek KamilCZE, CZE472,43
14BALTIC VDLBillington JamesGBR, GBR472,48
15BAGAZZA MKubiak DawidPOL, POL474,27
16HG COOPERKogelnig Jun. FritzAUT, AUT576,81
17BIEN AIMEE DE LA LIONNEHassmann ToniGER, GER869,27
18NACCORD MELLONIWojcianiec WojciechPOL, POL869,40
19CROWN PRINCE 2Wilczewski RobertPOL, POL871,44
20DENVER ZKierznowski HubertPOL, POL871,53
21ZORDONHorváth BalázsHUN, HUN872,98
22IDARQUITHAGOHerck AndreaROU, ROU873,96
23HAVINGA'S BARCO VAN DER VALCKENBORGBonder MaureenNED, NED874,98
24URBAN DE ROHANCamilli EmanueleITA, ITA976,69
25A BROKPill ReinEST, EST1185,83
26LONDON 32Wechta MaksymilianPOL, POL1269,40
27STALANDO 2Ludwiczak KrzysztofPOL, POL1271,83
28FOR FANNeretnieks KristapsLAT, LAT1274,99
29BALTAZAR DU ROUETZoladkiewicz Maciej (MJ.1998)POL, POL1275,01
30ASTERSarka ZigmantasLTU, LTU1793,70
EL QUANDOWasilewski LukaszPOL, POL RET
WIBAROGrzelczyk KamilPOL, POL RET
BIONDA 3Puck GerfriedAUT, AUT RET
ZIMOWA DAMAFimmel ArkadiuszPOL, POL RET


10 - CSI3*-W Small Round Acc. to Article: 238.2.1 (against the clock) (2017-11-05)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1SAMURAI'S MIRACLELeppik Anette (J.2000)EST, EST056,181750 PLN
2BUENA UTOPIAHumplikova VladislavaCZE, CZE057,361400 PLN
3CHOCO LADYShalohin AndreiKGZ, KGZ057,511050 PLN
4EVOLINUSPill ReinEST, EST057,60700 PLN
5DIGISPORT SATISFACTIONKiecon MsciwojPOL, POL059,08490 PLN
6LA CASAPiksa LukaszPOL, POL059,13385 PLN
7EDESSODyzewska EwaPOL, POL063,66280 PLN
8COLOREBonder MaureenNED, NED069,31210 PLN
9ZIRO PERCENTSchönhuber JuliaGER, GER172,64210 PLN
10CARTHARGOSHugyecz MariannHUN, HUN172,77175 PLN
11FOR FANNeretnieks KristapsLAT, LAT276,40175 PLN
12DYANGO VDLVrieling JurNED, NED276,50175 PLN
13PM LA CONTA ZHorváth BalázsHUN, HUN459,54
14VOLTAIRE DES MOITIERSPawlicka Dajana (MJ.1998)POL, POL460,52
15BAILANDOKierznowski HubertPOL, POL462,71
16TIMPEX EMLEKSzabó Jr. GáborHUN, HUN463,06
17EXIT REMOPrzysliwska MalwinaPOL, POL465,86
18ELWICA DNBado Gabriela (J.2001)POL, POL466,68
19DIOR VKierznowska Aleksandra (JM.2003)POL, POL466,69
20OSADKOWSKI KEY LEENAOlszewska AgnieszkaPOL, POL572,13
21AUGUSTMalepszy Matylda (JM.2003)POL, POL863,59
22CELANA ZVingralkova Sara (JM.2002)CZE, CZE866,57
23BACHIPuck GerfriedAUT, AUT867,97
24EVERTONKogelnig Jun. FritzAUT, AUT868,46
25TOULOUSE SAINT AMOURBado Gabriela (J.2001)POL, POL869,46
26DAINAOkla KrzysztofPOL, POL973,90
27ALEXA ARISTA BKostrzewa KlaraPOL, POL991,74
28OSCAR DES FONTAINESVingralkova Sara (JM.2002)CZE, CZE1078,45
29WILANDERKazmierczak MichalPOL, POL1180,87
30GRIFFONEPaulauskaite Monika (J.2000)LTU, LTU1182,48
31GOEJE VRIJDAGPaulauskaite Monika (J.2000)LTU, LTU1260,45
32ADORABLE CHABALITOKink Kaia Loviisa (J.1999)EST, EST1266,69
33DARANTABillington JamesGBR, GBR1266,82
34EAZY BOYDyzewska EwaPOL, POL1374,20
35CHARDONNAY SZUMAWASzuminska BeataPOL, POL1684,34
BE CLEAR SRWilczewski RobertPOL, POL RET
DYLLANOPrzysliwska MalwinaPOL, POL RET


11 - CSI3*-W Final Medium Round (LR group D) Acc. to Article: 238.2.2 (against the clock with one jump off) (2017-11-05)
    RozgrywkaRozgrywka
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1NADAL ZPapousek KamilCZE, CZE063,96030,0232340 PLN
2ISABEAU DE LAUBRYBonder MaureenNED, NED064,15031,1719600 PLN
3ETOULON VDLVrieling JurNED, NED067,52031,8814700 PLN
4QUE PASA 5Kazmierczak MichalPOL, POL068,49032,159800 PLN
5EMPERIO VAN 'T ROOSAKKERCamilli EmanueleITA, ITA063,98032,785880 PLN
6BOPuck GerfriedAUT, AUT066,07433,894410 PLN
7CHINTABLUEWojcianiec WojciechPOL, POL067,26435,412940 PLN
8DIGISPORT CONTENDRIXKiecon MsciwojPOL, POL067,13833,382450 PLN
9CHANNING LHassmann ToniGER, GER062,29836,481960 PLN
10QUINTELLASkrzyczynski JaroslawPOL, POL455,841960 PLN
11CELTIA IIWechta MaksymilianPOL, POL459,23980 PLN
12PM DIANAHorváth BalázsHUN, HUN462,80980 PLN
13LA STRADA LBaehr Maria (JM.2002)POL, POL463,58
14VERMONT 2Kogelnig Jun. FritzAUT, AUT464,44
15LUCKY HORSEPiksa LukaszPOL, POL464,98
16TALKS CHEAPCrotta ClarissaSUI, SUI465,18
17CAMPARIPawlicka Dajana (MJ.1998)POL, POL466,29
18COMFORTUNA VDLBillington JamesGBR, GBR466,81
19QUEEN LA BALOULudwiczak KrzysztofPOL, POL466,89
20TANGO D'ECRYHugyecz MariannHUN, HUN467,53
21CUPERTINOThieme AndreGER, GER467,85
22CENTROPLAST DINARGrzelczyk KamilPOL, POL862,41
23CHARLENEKoszucka MalgorzataPOL, POL862,44
24CHACCO AMICOR ZMBobik JanPOL, POL862,89
25VALIENTHE DH ZSchönhuber JuliaGER, GER862,93
26CORINAShalohin AndreiKGZ, KGZ865,28
27AVOCADO LSkiba DawidPOL, POL867,35
28ALFONS RAPill ReinEST, EST1076,10
29CHIRIVELLWilczewski RobertPOL, POL1094,38
30LOTUS GGutkauskas DanieliusLTU, LTU1265,46
31LANOSOKierznowski HubertPOL, POL1267,49
32CARDESCHEichler MichaelGER, GER1267,81
33JUST AN HEROGozdek KrzysztofPOL, POL1268,45
34TROCADERO DE JARSAYHerck AndreaROU, ROU2295,56
WUNSCHTRAUM 88Jaglarz Julia (J.1999)POL, POL EL
LORDANOS ASPaulauskaite Monika (J.2000)LTU, LTU RET
ORIDA-MHruska JiriCZE, CZE RET
GIGOLLOPetrovas AndriusLTU, LTU RET
CORRADO XLewicki MarekPOL, POL RET
DYNAMONeretnieks KristapsLAT, LAT RET


14 - CSI3*-W Final Small Round Acc. to Article: 274.5.3 (two phases against the clock) (2017-11-06)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1CamerlaneNeretnieks KristapsLAT, LAT043,24025,52
2LANOSOKierznowski HubertPOL, POL045,24025,63
3ORIDA-MHruska JiriCZE, CZE043,37025,67
4VANILLE DE ROUHETCrotta ClarissaSUI, SUI042,79026,34
5GIGOLLOPetrovas AndriusLTU, LTU041,57026,36
6TIMPEX EMLEKSzabó Jr. GáborHUN, HUN042,94026,39
7DIOR VKierznowska Aleksandra (JM.2003)POL, POL041,96026,64
8EL QUANDOWasilewski LukaszPOL, POL042,49026,72
9DYNAMONeretnieks KristapsLAT, LAT042,22027,11
10VOLTAIRE DES MOITIERSPawlicka Dajana (MJ.1998)POL, POL043,03027,13
11DARANTABillington JamesGBR, GBR042,59027,28
12SKARBIECOlszewska AgnieszkaPOL, POL041,34027,77
13EDESSODyzewska EwaPOL, POL044,42028,90
14EAZY BOYDyzewska EwaPOL, POL046,88029,14
15BE CLEAR SRWilczewski RobertPOL, POL041,61030,16
16ALEXA ARISTA BKostrzewa KlaraPOL, POL045,30034,34
17CELANA ZVingralkova Sara (JM.2002)CZE, CZE041,18424,95
18BUENA UTOPIAHumplikova VladislavaCZE, CZE039,23426,60
19CORCOVADOPapousek KamilCZE, CZE044,45428,53
20EXIT REMOPrzysliwska MalwinaPOL, POL042,25539,49
21DYLLANOPrzysliwska MalwinaPOL, POL041,06747,40
22WILANDERKazmierczak MichalPOL, POL046,79 RET
23BAILANDOKierznowski HubertPOL, POL147,16
24HG COOPERKogelnig Jun. FritzAUT, AUT147,43
25EVERTONKogelnig Jun. FritzAUT, AUT148,42
26ADORABLE CHABALITOKink Kaia Loviisa (J.1999)EST, EST441,55
27QUINTUS 93Koszucka MalgorzataPOL, POL442,00
28CHOCO LADYShalohin AndreiKGZ, KGZ442,08
29ELWICA DNBado Gabriela (J.2001)POL, POL442,16
30PM LA CONTA ZHorváth BalázsHUN, HUN442,83
31GRIFFONEPaulauskaite Monika (J.2000)LTU, LTU443,36
32EVOLINUSPill ReinEST, EST443,67
33CLARITYPetrovas AndriusLTU, LTU443,90
34DAINAOkla KrzysztofPOL, POL444,81
35AUGUSTMalepszy Matylda (JM.2003)POL, POL444,88
36COLESTINA HThieme AndreGER, GER547,47
37GOEJE VRIJDAGPaulauskaite Monika (J.2000)LTU, LTU840,83
38TIMPEX EZUSTSzabó Jr. GáborHUN, HUN844,52
39OSCAR DES FONTAINESVingralkova Sara (JM.2002)CZE, CZE1241,28
40LA CASAPiksa LukaszPOL, POL1243,89
41TOULOUSE SAINT AMOURBado Gabriela (J.2001)POL, POL1261,81
OSADKOWSKI KEY LEENAOlszewska AgnieszkaPOL, POL EL
SAMURAI'S MIRACLELeppik Anette (J.2000)EST, EST EL
CHARDONNAY SZUMAWASzuminska BeataPOL, POL RET


15 - CSI3*-W Grand Prix – (LR group D) Acc. to Article: 261.5.3 + 273.3.3.3.2 (Over Two Rounds + Annex VIII Art 6) (2017-11-06)
    I NawrótI NawrótII NawrótII Nawrót
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasRazemNagroda
1ABIGEJLewicki MarekPOL, POL079,29039,220
2NORDWINDLudwiczak KrzysztofPOL, POL080,21039,740
3WIBAROGrzelczyk KamilPOL, POL076,50040,240
4CHINTABLUEWojcianiec WojciechPOL, POL081,72040,620
5BALTIC VDLBillington JamesGBR, GBR081,19041,650
6LA CALIDADWechta MaksymilianPOL, POL081,18042,150
7SILVER SHINESkrzyczynski JaroslawPOL, POL078,67437,684
8DALLAS VDLVrieling JurNED, NED077,63438,914
9CONTADURThieme AndreGER, GER078,56441,314
10URBAN DE ROHANCamilli EmanueleITA, ITA082,02447,084
11PM DIANAHorváth BalázsHUN, HUN077,16843,278
12CHACCO AMICORBobik JanPOL, POL078,56845,278
13A BROKPill ReinEST, EST475,69
13CALEVO 2Skrzyczynski JaroslawPOL, POL476,57
13EMPERIO VAN 'T ROOSAKKERCamilli EmanueleITA, ITA477,05
13BAGAZZA MKubiak DawidPOL, POL480,57
13BIONDA 3Puck GerfriedAUT, AUT480,65
13IDARQUITHAGOHerck AndreaROU, ROU481,17
13QUIRADOS ASLewicki MarekPOL, POL481,36
20NACCORD MELLONIWojcianiec WojciechPOL, POL874,43
20FOR FANNeretnieks KristapsLAT, LAT876,53
20TIMPEX BOLCSESZSzabó Jr. GáborHUN, HUN877,48
20CHACCO BOYHugyecz MariannHUN, HUN878,08
20CENTISIMOPapousek KamilCZE, CZE878,15
20CELTIA IIWechta MaksymilianPOL, POL878,52
20TROCADERO DE JARSAYHerck AndreaROU, ROU878,72
20CUPERTINOThieme AndreGER, GER879,62
20ISABEAU DE LAUBRYBonder MaureenNED, NED879,99
20NADAL ZPapousek KamilCZE, CZE881,54
20HAVINGA'S BARCO VAN DER VALCKENBORGBonder MaureenNED, NED882,70
31VERMONT 2Kogelnig Jun. FritzAUT, AUT984,40
32ASTERSarka ZigmantasLTU, LTU1194,25
33CENTRINOPetrovas AndriusLTU, LTU1274,18
33FARMERBobik JanPOL, POL1278,75
35ZIMOWA DAMAFimmel ArkadiuszPOL, POL1384,39
36BALTAZAR DU ROUETZoladkiewicz Maciej (MJ.1998)POL, POL1678,51
36TANGO D'ECRYHugyecz MariannHUN, HUN1681,24
DENVER ZKierznowski HubertPOL, POL RET
ZIRO PERCENTSchönhuber JuliaGER, GER RET
BIEN AIMEE DE LA LIONNEHassmann ToniGER, GER RET
COLOUR LINE 2Eichler MichaelGER, GER RET
VALETASGutkauskas DanieliusLTU, LTU RET
CHACITOLOkla KrzysztofPOL, POL RET
ACORADIA MX I2MHruska JiriCZE, CZE RET
ZORDONHorváth BalázsHUN, HUN RET
STALANDO 2Ludwiczak KrzysztofPOL, POL RET
DYANGO VDLVrieling JurNED, NED RET
BOPuck GerfriedAUT, AUT RET



HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie, H16-201002-1)