CSI1*
Leszno, 3-6 listopad 2017

WYNIKI KOŃCOWE

1 - CSI1* Small Round Acc. to Article: 238.2.1 (against the clock) (2017-11-03)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1GALERIJASarka ZigmantasLTU, LTU062,36500 PLN
2ATOMIUM LSkiba DawidPOL, POL070,20400 PLN
3KAS - SINI DCVingralkova Sara (JM.2002)CZE, CZE282,17300 PLN
4ITALO VAN'T DAUWHOFPaulauskaite Monika (J.2000)LTU, LTU464,18200 PLN
5Fabrice Galdini DOkla KrzysztofPOL, POL465,29140 PLN
6BONGOKasner Matylda (J.2001)POL, POL470,69110 PLN
7QUESTAVinckier IzabelaPOL, POL471,4580 PLN
8GUCCIBado Gabriela (J.2001)POL, POL472,1460 PLN
9SANTORINI LSkiba DawidPOL, POL472,3560 PLN
10GOLDDIGGER GRSasiadek BognaPOL, POL865,8650 PLN
11CURT ASWojcianiec WojciechPOL, POL873,3850 PLN
12FEPHELIAStrauss JuliaAUT, AUT874,3750 PLN
13PAPILLON 142Stefanska Natalia (JM.2004)POL, POL981,06


5 - CSI1* Medium Round Acc. to Article: 238.2.1 (against the clock) (2017-11-04)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1ANNCHEN 11Skrzyczynski JaroslawPOL, POL052,53750 PLN
2ARESKasner Matylda (J.2001)POL, POL055,42600 PLN
3ITALO VAN'T DAUWHOFPaulauskaite Monika (J.2000)LTU, LTU055,66450 PLN
4KLEINER CLOONEYSchönhuber JuliaGER, GER058,72300 PLN
5CORADOPaulauskaite Monika (J.2000)LTU, LTU060,78210 PLN
6PHILADELPHIALewicki MarekPOL, POL061,56165 PLN
7EFODEABillington JamesGBR, GBR063,99120 PLN
8REWIZJONSorokina OlgaKGZ, KGZ065,8690 PLN
9KAS - SINI DCVingralkova Sara (JM.2002)CZE, CZE067,6490 PLN
10FREEMAN VDLVrieling JurNED, NED068,7175 PLN
11FENISEVrieling JurNED, NED070,3475 PLN
12BENGRAFKazmierczak MichalPOL, POL070,8175 PLN
13GUESS VKBonder MaureenNED, NED457,19
14GALERIJASarka ZigmantasLTU, LTU459,30
15CAIEROPawlicka Dajana (MJ.1998)POL, POL461,06
16CALOTTAKasner Matylda (J.2001)POL, POL462,86
17GANDICA VAN HET SCHAARBROEKZoladkiewicz Maciej (MJ.1998)POL, POL463,47
18QUENTINOWojcianiec WojciechPOL, POL466,88
19CHIEANOVingralkova Sara (JM.2002)CZE, CZE782,39
20SPELLBOUNDHruskova DianaCZE, CZE858,45
21LADERAS FLANDRIAPetrovas AndriusLTU, LTU870,20
22COPIENE ZStefanska Natalia (JM.2004)POL, POL870,42
23QANTASVinckier JanBEL, BEL1078,02
24EASY BOYPuck GerfriedAUT, AUT1095,49
25CHIVAS REGALKocon EwaPOL, POL1182,49
26SECRET WEAPON LSkiba DawidPOL, POL1182,51
EAGAN BLUEKocon EwaPOL, POL EL
OSADKOWSKI SATINOOlszewska AgnieszkaPOL, POL EL
FLEETWOODWojcianiec WojciechPOL, POL RET


8 - CSI1* Small Round Acc. to Article: 274.5.3 (two phases against the clock) (2017-11-05)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1ATOMIUM LSkiba DawidPOL, POL045,91032,15550 PLN
2GALERIJASarka ZigmantasLTU, LTU046,10032,37400 PLN
3Fabrice Galdini DOkla KrzysztofPOL, POL048,89032,63300 PLN
4SANTORINI LSkiba DawidPOL, POL044,97033,42200 PLN
5GUCCIBado Gabriela (J.2001)POL, POL044,41138,33140 PLN
6OSADKOWSKI SATINOOlszewska AgnieszkaPOL, POL047,01240,87110 PLN
7QUESTAVinckier IzabelaPOL, POL043,68434,9080 PLN
8FEPHELIAStrauss JuliaAUT, AUT048,67640,6560 PLN
9GOLDDIGGER GRSasiadek BognaPOL, POL846,0960 PLN
10BONGOKasner Matylda (J.2001)POL, POL953,3150 PLN
11PAPILLON 142Stefanska Natalia (JM.2004)POL, POL1371,4750 PLN


9 - CSI1* Medium Round Acc. to Article: 274.5.3 (two phases against the clock) (2017-11-05)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1ARESKasner Matylda (J.2001)POL, POL041,41028,90750 PLN
2FENISEVrieling JurNED, NED049,08031,24600 PLN
3SECRET WEAPON LSkiba DawidPOL, POL046,45032,26450 PLN
4ITALO VAN'T DAUWHOFPaulauskaite Monika (J.2000)LTU, LTU044,14034,65300 PLN
5EAGAN BLUEKocon EwaPOL, POL042,81038,97210 PLN
6ANNCHEN 11Skrzyczynski JaroslawPOL, POL046,68429,36165 PLN
7FREEMAN VDLVrieling JurNED, NED051,31432,33120 PLN
8CURT ASWojcianiec WojciechPOL, POL045,39436,8790 PLN
9SPELLBOUNDHruskova DianaCZE, CZE042,65829,6390 PLN
10QANTASVinckier JanBEL, BEL045,251156,0275 PLN
11REWIZJONSorokina OlgaKGZ, KGZ045,291237,5675 PLN
12EFODEABillington JamesGBR, GBR153,0475 PLN
13GUESS VKBonder MaureenNED, NED443,01
14CHIEANOVingralkova Sara (JM.2002)CZE, CZE443,97
15CALOTTAKasner Matylda (J.2001)POL, POL444,23
16CORADOPaulauskaite Monika (J.2000)LTU, LTU444,72
17PHILADELPHIALewicki MarekPOL, POL444,88
18CAIEROPawlicka Dajana (MJ.1998)POL, POL444,92
19BENGRAFKazmierczak MichalPOL, POL450,54
20KLEINER CLOONEYSchönhuber JuliaGER, GER760,79
21EASY BOYPuck GerfriedAUT, AUT867,20
22GANDICA VAN HET SCHAARBROEKZoladkiewicz Maciej (MJ.1998)POL, POL969,04
23QUENTINOWojcianiec WojciechPOL, POL1059,05
24CHIVAS REGALKocon EwaPOL, POL1161,63
LADERAS FLANDRIAPetrovas AndriusLTU, LTU EL
COPIENE ZStefanska Natalia (JM.2004)POL, POL EL


12 - CSI1* Final Small Round Acc. to Article: 238.2.1 (against the clock) (2017-11-06)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1SANTORINI LSkiba DawidPOL, POL061,30
2OSADKOWSKI SATINOOlszewska AgnieszkaPOL, POL062,91
3GUCCIBado Gabriela (J.2001)POL, POL067,51
4ATOMIUM LSkiba DawidPOL, POL458,56
5GOLDDIGGER GRSasiadek BognaPOL, POL459,50
6FEPHELIAStrauss JuliaAUT, AUT461,40
7QUESTAVinckier IzabelaPOL, POL464,70
8Fabrice Galdini DOkla KrzysztofPOL, POL465,63
9BONGOKasner Matylda (J.2001)POL, POL467,38


13 - CSI1* Final Medium Round Acc. to Article: 238.2.1 (against the clock) (2017-11-06)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1PHILADELPHIALewicki MarekPOL, POL053,43
2FREEMAN VDLVrieling JurNED, NED054,87
3ANNCHEN 11Skrzyczynski JaroslawPOL, POL055,47
4QANTASVinckier JanBEL, BEL058,30
5FENISEVrieling JurNED, NED059,01
6CAIEROPawlicka Dajana (MJ.1998)POL, POL059,05
7EASY BOYPuck GerfriedAUT, AUT064,43
8KAS - SINI DCVingralkova Sara (JM.2002)CZE, CZE067,56
9FLEETWOODWojcianiec WojciechPOL, POL072,34
10GUESS VKBonder MaureenNED, NED456,35
11KLEINER CLOONEYSchönhuber JuliaGER, GER456,74
12ARESKasner Matylda (J.2001)POL, POL458,26
13QUENTINOWojcianiec WojciechPOL, POL462,03
14BENGRAFKazmierczak MichalPOL, POL468,68
15EAGAN BLUEKocon EwaPOL, POL468,91
16GANDICA VAN HET SCHAARBROEKZoladkiewicz Maciej (MJ.1998)POL, POL578,38
17EFODEABillington JamesGBR, GBR859,94
18CORADOPaulauskaite Monika (J.2000)LTU, LTU861,40
19CALOTTAKasner Matylda (J.2001)POL, POL864,86
20SECRET WEAPON LSkiba DawidPOL, POL866,92
21CHIEANOVingralkova Sara (JM.2002)CZE, CZE1259,91
22CHIVAS REGALKocon EwaPOL, POL1265,68
23REWIZJONSorokina OlgaKGZ, KGZ1266,49
24SPELLBOUNDHruskova DianaCZE, CZE1664,21
LADERAS FLANDRIAPetrovas AndriusLTU, LTU RET



HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie, H16-201002-1)