CSIU25-A
Jakubowice, 19-23.07.2017

WYNIKI KOŃCOWE

34 - U25 - 135, U25 Round, In two phases, Table A both against the clock art.274.5.3 (20-07-2017)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1NUMBER ONE 28Wechta MaksymilianPOL, POL049,91031,22625 PLN
2COMET 235Szmytka Michalina (MJ.1998)POL, POL050,43031,33500 PLN
3LIFE IS LIFEValuntaite Monika (MJ.1996)LTU, LTU047,58031,74375 PLN
4ENJOYThijssen Mel (J.2001)NED, NED052,31036,95250 PLN
5VELCO SITTERybarczyk PaulinaPOL, POL051,76037,71175 PLN
6DIRTY HARRYMichalska Julia (MJ.1998)POL, POL053,59435,17138 PLN
7ASERBogalecka Julia (MJ.1998)POL, POL051,08437,84100 PLN
8CASIMIR 87Avakyan Anush (J.2000)RUS, RUS049,06836,4875 PLN
9ESTORILJochems KevinNED, NED156,8975 PLN
10NAGEE D'HARuth Denise (MJ.1998)AUT, AUT449,3763 PLN
11HABUCHRuth Michele (J.1999)AUT, AUT450,2463 PLN
12COCO CHANELAladushkina JuliaRUS, RUS453,5563 PLN
13EDGARRENTODaem ViktorBEL, BEL556,17
GRAND BALOU 4Sonsteby SirilNOR, NOR EL
FIDAURA VAN HET POLDERHOFPaulauskaite Monika (J.2000)LTU, LTU RET


41 - U25 - 140, U25 Round, Against the clock, Table A, art.238.2.1 (21-07-2017)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1EDGARRENTODaem ViktorBEL, BEL066,66625 PLN
2BEE WONDERFULDahlke WojciechPOL, POL067,51500 PLN
3ENJOYThijssen Mel (J.2001)NED, NED068,76375 PLN
4ESTORILJochems KevinNED, NED071,24250 PLN
5COMET 235Szmytka Michalina (MJ.1998)POL, POL074,71175 PLN
6ASERBogalecka Julia (MJ.1998)POL, POL075,27138 PLN
7COCO CHANELAladushkina JuliaRUS, RUS283,40100 PLN
8HABUCHRuth Michele (J.1999)AUT, AUT466,3475 PLN
9NUMBER ONE 28Wechta MaksymilianPOL, POL469,9975 PLN
10VELCO SITTERybarczyk PaulinaPOL, POL474,0063 PLN
11DIRTY HARRYMichalska Julia (MJ.1998)POL, POL478,4063 PLN
12LIFE IS LIFEValuntaite Monika (MJ.1996)LTU, LTU865,6263 PLN
13CASIMIR 87Avakyan Anush (J.2000)RUS, RUS1190,79
14NAGEE D'HARuth Denise (MJ.1998)AUT, AUT1278,21


53 - U25 - 145, U25 Round Final, Against the clock, Table A, art.238.2.1 (23-07-2017)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1COMET 235Szmytka Michalina (MJ.1998)POL, POL069,60875 PLN
2BEE WONDERFULDahlke WojciechPOL, POL074,38700 PLN
3NAGEE D'HARuth Denise (MJ.1998)AUT, AUT076,70525 PLN
4NUMBER ONE 28Wechta MaksymilianPOL, POL077,04350 PLN
5VELCO SITTERybarczyk PaulinaPOL, POL286,74245 PLN
6ESTORILJochems KevinNED, NED473,42193 PLN
7ASERBogalecka Julia (MJ.1998)POL, POL477,80140 PLN
8ENJOYThijssen Mel (J.2001)NED, NED877,19105 PLN
9DIRTY HARRYMichalska Julia (MJ.1998)POL, POL1087,40105 PLN
10COCO CHANELAladushkina JuliaRUS, RUS1294,8588 PLN
11EDGARRENTODaem ViktorBEL, BEL1382,5288 PLN
12GRAND BALOU 4Sonsteby SirilNOR, NOR1673,6288 PLN
13LIFE IS LIFEValuntaite Monika (MJ.1996)LTU, LTU2079,78
14CASIMIR 87Avakyan Anush (J.2000)RUS, RUS2598,66
HABUCHRuth Michele (J.1999)AUT, AUT EL



HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (KJ Osadkowski Sp. z o.o., H2-042014-2)