CSIJ-A
Jakubowice, 19-23.07.2017

WYNIKI KOŃCOWE

33 - J - 130, Junior Round, In two phases, Table A both against the clock art.274.5.3 (20-07-2017)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1CORMINT DE LUXEReciunaite Justina (JM.2002)LTU, LTU046,58030,31375 PLN
2SIROKOKorbalewska Kaja (J.1999)POL, POL044,50033,18300 PLN
3NATHANAELRuth Michele (J.1999)AUT, AUT050,74033,27225 PLN
4ELWICA DNBado Gabriela (J.2001)POL, POL048,96033,68150 PLN
5COSTELLOKapcia Julia (J.1999)POL, POL049,69034,16105 PLN
6BERLINASkrzypiec Agata (J.2001)POL, POL048,90034,6983 PLN
7CENTRINORusakova Sophia (J.1999)RUS, RUS050,27036,1760 PLN
8CHELINORusakova Sophia (J.1999)RUS, RUS050,77038,4645 PLN
9GOEJE VRIJDAGPaulauskaite Monika (J.2000)LTU, LTU045,52434,2245 PLN
10ADONISShchibrik Egor (J.2000)RUS, RUS048,23752,9938 PLN
11FREYAZagdanska Julia (J.2001)POL, POL045,801237,9938 PLN
12CARLSBERG 10Shchibrik Egor (J.2000)RUS, RUS155,4938 PLN
13LORDANOS ASPaulauskaite Monika (J.2000)LTU, LTU448,16
14IRONIAJanuszewska Zuzanna (J.2000)POL, POL448,63
15WALKOVERModelewski Patryk (J.1999)POL, POL449,19
16TOULOUSE SAINT AMOURBado Gabriela (J.2001)POL, POL451,69
17RAPIDE UMORKUSAvakyan Anush (J.2000)RUS, RUS847,71
18DIANITA HJanekovic Marie (J.2000)POL, POL851,96
19COCORRADOKaldonek Martyna (J.2000)POL, POL1164,75
20OSADKOWSKI BORODINNagorka Kevin (J.2000)POL, POL1563,23


40 - J - 135, Junior Round, Against the clock, Table A, art.238.2.1 (21-07-2017)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1IRONIAJanuszewska Zuzanna (J.2000)POL, POL063,54375 PLN
2BERLINASkrzypiec Agata (J.2001)POL, POL064,78300 PLN
3SIROKOKorbalewska Kaja (J.1999)POL, POL066,13225 PLN
4WALKOVERModelewski Patryk (J.1999)POL, POL067,16150 PLN
5TOULOUSE SAINT AMOURBado Gabriela (J.2001)POL, POL070,30105 PLN
6COSTELLOKapcia Julia (J.1999)POL, POL071,1583 PLN
7CENTRINORusakova Sophia (J.1999)RUS, RUS071,6160 PLN
8CORMINT DE LUXEReciunaite Justina (JM.2002)LTU, LTU459,6945 PLN
9GOEJE VRIJDAGPaulauskaite Monika (J.2000)LTU, LTU467,4245 PLN
10DIANITA HJanekovic Marie (J.2000)POL, POL468,2838 PLN
11RAPIDE UMORKUSAvakyan Anush (J.2000)RUS, RUS469,0438 PLN
12ELWICA DNBado Gabriela (J.2001)POL, POL469,1638 PLN
13ADONISShchibrik Egor (J.2000)RUS, RUS471,58
14LORDANOS ASPaulauskaite Monika (J.2000)LTU, LTU867,73
15COCORRADOKaldonek Martyna (J.2000)POL, POL1278,32
16CHELINORusakova Sophia (J.1999)RUS, RUS2299,59
FREYAZagdanska Julia (J.2001)POL, POL EL
NATHANAELRuth Michele (J.1999)AUT, AUT EL
OSADKOWSKI BORODINNagorka Kevin (J.2000)POL, POL RET


52 - J - 140, Junior Ronud Final, With Jump Off, Table A, art.238.2.2 (23-07-2017)
    RozgrywkaRozgrywka
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1IRONIAJanuszewska Zuzanna (J.2000)POL, POL069,61038,78500 PLN
2RAPIDE UMORKUSAvakyan Anush (J.2000)RUS, RUS075,75045,29400 PLN
3ADONISShchibrik Egor (J.2000)RUS, RUS076,84442,69300 PLN
4TOULOUSE SAINT AMOURBado Gabriela (J.2001)POL, POL181,73200 PLN
5COSTELLOKapcia Julia (J.1999)POL, POL475,54140 PLN
6CENTRINORusakova Sophia (J.1999)RUS, RUS478,38110 PLN
7CORMINT DE LUXEReciunaite Justina (JM.2002)LTU, LTU479,1780 PLN
8LORDANOS ASPaulauskaite Monika (J.2000)LTU, LTU479,2360 PLN
9NATHANAELRuth Michele (J.1999)AUT, AUT874,4760 PLN
10ELWICA DNBado Gabriela (J.2001)POL, POL875,3050 PLN
11COCORRADOKaldonek Martyna (J.2000)POL, POL1086,5750 PLN
12BERLINASkrzypiec Agata (J.2001)POL, POL1280,5250 PLN
13SIROKOKorbalewska Kaja (J.1999)POL, POL1590,08
14FREYAZagdanska Julia (J.2001)POL, POL1677,99
15DIANITA HJanekovic Marie (J.2000)POL, POL1693,12
GOEJE VRIJDAGPaulauskaite Monika (J.2000)LTU, LTU RET
CHELINORusakova Sophia (J.1999)RUS, RUS RET
OSADKOWSKI BORODINNagorka Kevin (J.2000)POL, POL RET
WALKOVERModelewski Patryk (J.1999)POL, POL RET



HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (KJ Osadkowski Sp. z o.o., H2-042014-2)