CSI1*
Jakubowice, 19-23.07.2017

WYNIKI KOŃCOWE

29 - CSI1* - 120, Small One Star CSI*, Against the Clock, Table A art.238.2.1 (19-07-2017)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1CORLAND STARPetraitis KristupasLTU, LTU052,05500 PLN
2APARTLanske ChristophGER, GER054,69400 PLN
3NEED FOR SPEEDReciunaite Ryte (J.2001)LTU, LTU055,64300 PLN
4CARLEONEPetraitis MatasLTU, LTU055,80200 PLN
5GOUVERNEURBeen RemcoNED, NED059,92140 PLN
6GOLDENBOY GRHartman SlawomirPOL, POL060,08110 PLN
7CANTAIR HBCTyszko MichalPOL, POL060,6880 PLN
8KOLIBRISkerys LaimondasLTU, LTU060,9760 PLN
9ARABiernaczyk Julia (MJ.1997)POL, 061,2960 PLN
10COLORADOIaroshenko KostiantynUKR, UKR062,3650 PLN
11DUKE GAdamus BartoszPOL, POL063,9350 PLN
12CHARMONY 3Filipowska Olimpia (JM.2002)POL, POL065,8950 PLN
13QUIDAM'S DUKEMorsztyn PiotrPOL, POL065,9015 PLN
14AMANTUS HBChechina OlgaRUS, RUS066,6515 PLN
15GOLDMAN SHartman SlawomirPOL, POL067,14
16CHUCK NORRISBembenik Olimpia (MJ.1998)POL, POL067,91
17MAESTROKorh Oleksandra (JM.2002)UKR, UKR069,50
18CONAYERO NFKazmierczak MichalPOL, POL069,91
19NEMIROFFTyszko MateuszPOL, POL070,58
20CON XValuntaite Monika (MJ.1996)LTU, LTU070,80
21LUISSOME DESPOIRESzary Ziebicka AnnaPOL, POL071,19
22ARONN DU TALUSNowakowska Zuzanna (MJ.1998)POL, POL071,28
23QUENTINOWojcianiec WojciechPOL, POL071,83
24OSADKOWSKI SATINOOlszewska AgnieszkaPOL, POL072,92
25ROCOCOSchmid MaximilianGER, GER074,84
26SHELBYReciunaite Justina (JM.2002)LTU, LTU075,85
27CONLOUKut BartoszPOL, 177,50
28CEBRAPapousek KamilCZE, CZE384,60
29GULLIT HZagor JacekPOL, POL451,06
30NESMASzponarska Nicole (JM.2002)POL, POL457,19
31BALTASAR 13Hentschel StefanGER, GER459,52
32SZAMAN HIPPICAKostrzewski MaciejPOL, POL460,95
33QUINDULINA GSonsteby SirilNOR, NOR461,63
34CARRY 70Korbalewska Kaja (J.1999)POL, POL464,52
35A REAL DOKIHindelang CarinaGER, GER465,75
36FORESTTyszko MichalPOL, POL466,53
37CHACCO TWOKut LukaszPOL, POL466,72
38FORGET ME NOT 3Kapcia Julia (J.1999)POL, POL466,81
39URACA IIKuczerawy TomaszPOL, POL467,72
40FATIMABolko Aleksandra (J.2001)POL, POL470,10
41CONCARETimofejevas AleksejusLTU, LTU471,18
42ZENO SHnat Julia (J.1999)POL, POL471,56
43JACUZZYSzmytka Michalina (MJ.1998)POL, POL473,68
44W DIARADO TOPKazmierczak MichalPOL, POL680,70
45ERRANTOPetrovas AndriusLTU, LTU787,45
46LANDLIEBE JO WESkrzypiec Agata (J.2001)POL, POL873,34
47AMARO ZZvara OndrejCZE, CZE888,06
48SIR PAUILLACGrzelczyk KamilPOL, POL977,38
49ZIDANTsapin OleksandrUKR, UKR1270,91
50LORELLA 8Van Der Poel Celeste (J.2000)NED, NED1392,55
51TIGERDuszynska AgnieszkaPOL, POL1672,92
LEELANDIRusakova Sophia (J.1999)RUS, RUS EL
LUNAJones Jemma (JM.2003)POL, POL EL


30 - CSI1* - 130, Medium One Star CSI*, Against the Clock, Table A art.238.2.1 (19-07-2017)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1ULA BAJOU KMurdzia SewerynPOL, POL053,95750 PLN
2LONG LANKINWojcianiec WojciechPOL, POL054,91600 PLN
3LUDWIG LIBERTYShchibrik Egor (J.2000)RUS, RUS055,76450 PLN
4QUIRO 5Skrzyczynski JaroslawPOL, POL057,22300 PLN
5COCOLINO 7Schmid MaximilianGER, GER057,65210 PLN
6DIRESTRAITKubiak MichalPOL, POL058,34165 PLN
7ELYSSE DE NABABHoekstra MarrietNED, NED058,46120 PLN
8VENUSKiecon MsciwojPOL, POL059,2190 PLN
9MISSES BLUEBraeckmans Xena (MJ.1998)BEL, BEL059,3390 PLN
10FIREBALLJochems KevinNED, NED061,6475 PLN
10JAPPELOUP V/H WILGENBOSToktarenko AnatolijUKR, UKR061,6475 PLN
12HIPHOP ASKRohde Soren MoellerDEN, DEN061,7075 PLN
13DIOR VKierznowska Aleksandra (JM.2003)POL, POL063,4720 PLN
14EVENING BREEZEOstrowska Julia (MJ.1998)POL, POL064,7920 PLN
15COURTNEY 11Bawlowicz KatarzynaPOL, POL065,1320 PLN
16BUTTERFLYBolko Aleksandra (J.2001)POL, POL065,1520 PLN
17PIEROTSuska Juliana (JM.2003)POL, POL065,8020 PLN
18CASPAR DE VALDAdamus BartoszPOL, POL065,9820 PLN
19OSADKOWSKI DARPOLOlszewska AgnieszkaPOL, POL066,67
20CORNET AMOURNeretnieks KristapsLAT, LAT066,84
21CARUNO 3Ciarczynska Alicja (MJ.1997)POL, POL067,38
22ELBERO HOstrowska Adrianna (MJ.1996)POL, POL068,07
23QUVEE PRESTIGEWechta MaksymilianPOL, POL068,14
24SANTISABobik JanPOL, POL068,91
25PRO UND CONTRA 2Shchibrik Egor (J.2000)RUS, RUS070,40
26M CANTORI SRetka KrzysztofPOL, POL070,74
27FLYING LOTUS ZDahlke WojciechPOL, POL072,02
28COPA DEL REYOrschel CassandraPOL, POL073,69
29DIABLO ZThijssen Sanne (MJ.1998)NED, NED074,27
30CARDIFF DWERSE HAGEN ZZvara OndrejCZE, CZE074,61
31SAVOY 51Kakol MariuszPOL, POL074,65
32FOR EVERThijssen Mel (J.2001)NED, NED074,89
33STACCOLUESkrzyczynski JaroslawPOL, POL075,08
34GEORGIAGrzelczyk KamilPOL, POL176,07
35DONIQUEDaem ViktorBEL, BEL176,12
36F TERMIE R 14Szustkowska Oliwia (J.1999)POL, POL176,44
37FASTINAKristensen KimDEN, DEN178,11
38GENTELMANSzary Ziebicka AnnaPOL, POL179,30
39LADERAS FLANDRIAPetrovas AndriusLTU, LTU457,41
40VALMY DE SERAINCOURTZolin KonstantinUKR, UKR458,30
41J LAWINAKobiernik DariaPOL, POL458,43
42SOPRANO HIPPICAKostrzewski MaciejPOL, POL460,76
43CLINTANA W ZBrenner AndreasGER, GER462,42
44EL CLARIMOHoekstra MarrietNED, NED462,43
45F. ADERMIELipinska Anna (MJ.1998)POL, POL462,48
46QUAIDANOVismeris RicardasLTU, LTU466,32
47TOKAJER 8Suska Juliana (JM.2003)POL, POL466,89
48ALOUBETTEKubiak GrzegorzPOL, POL467,91
49ICE ICE BABYLis Wiktoria (J.2000)POL, POL468,60
50LUCIANOSzary Ziebicka AnnaPOL, POL468,66
51ROMINA LVan Der Poel Celeste (J.2000)NED, NED468,88
52CATALANVismeris RicardasLTU, LTU472,65
53CARTOOCCIPapousek KamilCZE, CZE473,93
54FIBONACCI SKoszucka MalgorzataPOL, POL474,86
55OLIMPIC STARKuczerawy TomaszPOL, POL474,92
56DO ITBaczynska Nowak MartaPOL, POL576,27
57BOTOKSJanekovic Marie (J.2000)POL, POL578,12
58ALL NIGHTGalczynski TomaszPOL, POL578,26
59CLEVER GIRLBraeckmans Xena (MJ.1998)BEL, BEL787,60
60LORD LUDGERGalczynski TomaszPOL, POL860,03
61OBSESJAKownacki Mikolaj (MJ.1997)POL, POL864,35
62CUELAPfingstl KatrinAUT, AUT865,90
63RUDBEKIAOstrowska Adrianna (MJ.1996)POL, POL873,17
64CARINJA 18Thijssen Sanne (MJ.1998)NED, NED873,68
65QUASI DE KERGANEAdamus BartoszPOL, POL890,91
66CHECKPOINT CHARLYVon Werner Sophie (J.2001)POL, POL11103,48
67CARTANO KPapousek KamilCZE, CZE11103,69
68BALOU DU CHATEUKut LukaszPOL, POL1291,39
69QUEENMorsztyn PiotrPOL, POL15101,18
70CORUMRuth Michele (J.1999)AUT, AUT23117,96
QUALLEWalker BrianCAN, CAN RET


32 - CSI1* - 120, Small One Star CSI*, Against the Clock, Table A art.238.2.1 (20-07-2017)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1CORLAND STARPetraitis KristupasLTU, LTU058,37500 PLN
2CARLEONEPetraitis MatasLTU, LTU060,46400 PLN
3CHACCO TWOKut LukaszPOL, POL061,23300 PLN
4KOLIBRISkerys LaimondasLTU, LTU062,16200 PLN
5BALOUCA ZHaastrup RikkeDEN, DEN064,36140 PLN
6GOLDMAN SHartman SlawomirPOL, POL064,57110 PLN
7COLORADOIaroshenko KostiantynUKR, UKR066,7780 PLN
8CHUCK NORRISBembenik Olimpia (MJ.1998)POL, POL067,8460 PLN
9AMANTUS HBChechina OlgaRUS, RUS067,9460 PLN
10FATIMABolko Aleksandra (J.2001)POL, POL068,8050 PLN
11QUENTINOWojcianiec WojciechPOL, POL069,0850 PLN
12LUISSOME DESPOIRESzary Ziebicka AnnaPOL, POL073,4150 PLN
13QUEENMorsztyn PiotrPOL, POL176,04
14URACA IIKuczerawy TomaszPOL, POL176,51
15CON XValuntaite Monika (MJ.1996)LTU, LTU177,68
16SZAMAN HIPPICAKostrzewski MaciejPOL, POL455,31
17GOLDENBOY GRHartman SlawomirPOL, POL463,31
18MAESTROKorh Oleksandra (JM.2002)UKR, UKR463,82
19NESMASzponarska Nicole (JM.2002)POL, POL466,53
20W DIARADO TOPKazmierczak MichalPOL, POL466,67
21CONLOUKut BartoszPOL, 467,71
22CARRY 70Korbalewska Kaja (J.1999)POL, POL467,80
23GULLIT HZagor JacekPOL, POL469,47
24CHARMONY 3Filipowska Olimpia (JM.2002)POL, POL473,13
25ZIDANTsapin OleksandrUKR, UKR474,58
26A REAL DOKIHindelang CarinaGER, GER577,76
27BALOU DU CHATEUKut LukaszPOL, POL578,02
28ARONN DU TALUSNowakowska Zuzanna (MJ.1998)POL, POL682,21
29AMARO ZZvara OndrejCZE, CZE785,67
30COPA DEL REYOrschel CassandraPOL, POL871,79
31SHELBYReciunaite Justina (JM.2002)LTU, LTU874,32
32LANDLIEBE JO WESkrzypiec Agata (J.2001)POL, POL875,63
33CONCARETimofejevas AleksejusLTU, LTU1083,05
34LORELLA 8Van Der Poel Celeste (J.2000)NED, NED1271,74
35QUINDULINA GSonsteby SirilNOR, NOR1273,05
36LUNAJones Jemma (JM.2003)POL, POL1275,11
37CEBRAPapousek KamilCZE, CZE1289,01
38SIR PAUILLACGrzelczyk KamilPOL, POL1290,60
39LEELANDIRusakova Sophia (J.1999)RUS, RUS1377,45
40TIGERDuszynska AgnieszkaPOL, POL1584,77
41FORGET ME NOT 3Kapcia Julia (J.1999)POL, POL1690,52
42JACUZZYSzmytka Michalina (MJ.1998)POL, POL19103,70
ARABiernaczyk Julia (MJ.1997)POL, EL
ZENO SHnat Julia (J.1999)POL, POL EL


39 - CSI1* - 130, Medium One Star CSI*, Against the clock, Table A, art.238.2.1 (21-07-2017)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1QUIRO 5Skrzyczynski JaroslawPOL, POL057,72750 PLN
2ULA BAJOU KMurdzia SewerynPOL, POL059,14600 PLN
3LONG LANKINWojcianiec WojciechPOL, POL060,24450 PLN
4ALOUBETTEKubiak GrzegorzPOL, POL060,55300 PLN
5JAPPELOUP V/H WILGENBOSToktarenko AnatolijUKR, UKR062,64210 PLN
6COCOLINO 7Schmid MaximilianGER, GER062,74165 PLN
7LUDWIG LIBERTYShchibrik Egor (J.2000)RUS, RUS063,06120 PLN
8PIEROTSuska Juliana (JM.2003)POL, POL063,6590 PLN
9STACCOLUESkrzyczynski JaroslawPOL, POL063,7190 PLN
10GOUVERNEURBeen RemcoNED, NED064,4675 PLN
11VENUSKiecon MsciwojPOL, POL065,5075 PLN
12CLINTANA W ZBrenner AndreasGER, GER065,5375 PLN
13VALMY DE SERAINCOURTZolin KonstantinUKR, UKR065,6120 PLN
14TOKAJER 8Suska Juliana (JM.2003)POL, POL065,7420 PLN
15CARLEONEPetraitis MatasLTU, LTU065,9220 PLN
16F. ADERMIELipinska Anna (MJ.1998)POL, POL066,4020 PLN
17EL CLARIMOHoekstra MarrietNED, NED066,4220 PLN
18CANTAIR HBCTyszko MichalPOL, POL066,5420 PLN
19HIPHOP ASKRohde Soren MoellerDEN, DEN066,6520 PLN
20FIREBALLJochems KevinNED, NED069,21
21FORESTTyszko MichalPOL, POL069,32
22NEED FOR SPEEDReciunaite Ryte (J.2001)LTU, LTU070,27
23BOTOKSJanekovic Marie (J.2000)POL, POL071,59
24QUVEE PRESTIGEWechta MaksymilianPOL, POL071,63
25MISSES BLUEBraeckmans Xena (MJ.1998)BEL, BEL071,99
26PRO UND CONTRA 2Shchibrik Egor (J.2000)RUS, RUS074,07
27F TERMIE R 14Szustkowska Oliwia (J.1999)POL, POL074,14
28QUIDAM'S DUKEMorsztyn PiotrPOL, POL074,21
29M CANTORI SRetka KrzysztofPOL, POL074,22
30CHECKPOINT CHARLYVon Werner Sophie (J.2001)POL, POL074,55
31SAVOY 51Kakol MariuszPOL, POL074,76
32CLEVER GIRLBraeckmans Xena (MJ.1998)BEL, BEL074,93
33CARDIFF DWERSE HAGEN ZZvara OndrejCZE, CZE076,25
34OLIMPIC STARKuczerawy TomaszPOL, POL076,91
35COURTNEY 11Bawlowicz KatarzynaPOL, POL078,05
36FIBONACCI SKoszucka MalgorzataPOL, POL078,71
37CARINJA 18Thijssen Sanne (MJ.1998)NED, NED080,94
38FLYING LOTUS ZDahlke WojciechPOL, POL081,23
39CHACCO AMICOR ZMBobik JanPOL, POL459,95
40DIRESTRAITKubiak MichalPOL, POL460,85
41DIABLO ZThijssen Sanne (MJ.1998)NED, NED461,45
42ELYSSE DE NABABHoekstra MarrietNED, NED462,26
43LADERAS FLANDRIAPetrovas AndriusLTU, LTU462,76
44CONAYERO NFKazmierczak MichalPOL, POL467,08
45DONIQUEDaem ViktorBEL, BEL469,49
46BALTASAR 13Hentschel StefanGER, GER469,81
47SOPRANO HIPPICAKostrzewski MaciejPOL, POL470,08
48FOR EVERThijssen Mel (J.2001)NED, NED470,59
49NEMIROFFTyszko MateuszPOL, POL470,71
50QUAIDANOVismeris RicardasLTU, LTU471,08
51OBSESJAKownacki Mikolaj (MJ.1997)POL, POL471,73
52EVENING BREEZEOstrowska Julia (MJ.1998)POL, POL473,19
53ELBERO HOstrowska Adrianna (MJ.1996)POL, POL473,32
54ROMINA LVan Der Poel Celeste (J.2000)NED, NED473,53
55BALOU DU CHATEUKut LukaszPOL, POL474,35
56DO ITBaczynska Nowak MartaPOL, POL477,05
57CARTOOCCIPapousek KamilCZE, CZE478,13
58ROCOCOSchmid MaximilianGER, GER478,95
59ERRANTOPetrovas AndriusLTU, LTU480,58
60CARTANO KPapousek KamilCZE, CZE482,34
61CONLOUKut BartoszPOL, 584,73
62CORNET AMOURNeretnieks KristapsLAT, LAT866,62
63CARUNO 3Ciarczynska Alicja (MJ.1997)POL, POL873,31
64RUDBEKIAOstrowska Adrianna (MJ.1996)POL, POL878,58
65CHACCO TWOKut LukaszPOL, POL1268,57
66URACA IIKuczerawy TomaszPOL, POL1673,86
APARTLanske ChristophGER, GER EL
GEORGIAGrzelczyk KamilPOL, POL EL
ICE ICE BABYLis Wiktoria (J.2000)POL, POL EL
GOLDENBOY GRHartman SlawomirPOL, POL RET
CUELAPfingstl KatrinAUT, AUT RET
J LAWINAKobiernik DariaPOL, POL RET
CORUMRuth Michele (J.1999)AUT, AUT RET


47 - CSI1* - 120, Small One Star Final CSI***, In two phases, Table A both phases against the clock, art.274.5.3 (22-07-2017)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1PIEROTSuska Juliana (JM.2003)POL, POL048,48029,43750 PLN
2CEBRAPapousek KamilCZE, CZE046,65030,19600 PLN
3GULLIT HZagor JacekPOL, POL046,61030,61450 PLN
4CLEVER GIRLBraeckmans Xena (MJ.1998)BEL, BEL049,92030,68300 PLN
5NEED FOR SPEEDReciunaite Ryte (J.2001)LTU, LTU045,52030,92210 PLN
6FORESTTyszko MichalPOL, POL044,95031,91165 PLN
7MAESTROKorh Oleksandra (JM.2002)UKR, UKR046,33032,12120 PLN
8PRO UND CONTRA 2Shchibrik Egor (J.2000)RUS, RUS049,41032,1790 PLN
9COLORADOIaroshenko KostiantynUKR, UKR046,98032,6490 PLN
10ELBERO HOstrowska Adrianna (MJ.1996)POL, POL045,99032,7875 PLN
11W DIARADO TOPKazmierczak MichalPOL, POL050,00032,8275 PLN
12GOLDMAN SHartman SlawomirPOL, POL047,98033,3475 PLN
13APARTLanske ChristophGER, GER047,76034,0520 PLN
14ROCOCOSchmid MaximilianGER, GER047,04034,4220 PLN
15QUIDAM'S DUKEMorsztyn PiotrPOL, POL050,94034,70
16QUINDULINA GSonsteby SirilNOR, NOR047,12035,22
16OSADKOWSKI SATINOOlszewska AgnieszkaPOL, POL049,34035,22
18CARINJA 18Thijssen Sanne (MJ.1998)NED, NED051,81246,43
19CARTOOCCIPapousek KamilCZE, CZE045,75429,19
20LUISSOME DESPOIRESzary Ziebicka AnnaPOL, POL046,69432,37
21FORGET ME NOT 3Kapcia Julia (J.1999)POL, POL045,80433,41
22COPA DEL REYOrschel CassandraPOL, POL046,48433,72
23ELYSSE DE NABABHoekstra MarrietNED, NED046,16434,87
24ERRANTOPetrovas AndriusLTU, LTU045,07434,91
25CHUCK NORRISBembenik Olimpia (MJ.1998)POL, POL050,26435,43
26LUCIANOSzary Ziebicka AnnaPOL, POL051,89437,41
27QUENTINOWojcianiec WojciechPOL, POL048,50439,48
28SHELBYReciunaite Justina (JM.2002)LTU, LTU042,88831,01
29FATIMABolko Aleksandra (J.2001)POL, POL048,65833,99
30CARRY 70Korbalewska Kaja (J.1999)POL, POL442,81
31SZAMAN HIPPICAKostrzewski MaciejPOL, POL444,13
32CHARMONY 3Filipowska Olimpia (JM.2002)POL, POL444,81
33LEELANDIRusakova Sophia (J.1999)RUS, RUS447,42
34A REAL DOKIHindelang CarinaGER, GER447,76
35FIBONACCI SKoszucka MalgorzataPOL, POL448,99
36JACUZZYSzmytka Michalina (MJ.1998)POL, POL450,10
37ALL NIGHTGalczynski TomaszPOL, POL450,50
38KOLIBRISkerys LaimondasLTU, LTU451,44
39SIR PAUILLACGrzelczyk KamilPOL, POL552,44
40FASTINAKristensen KimDEN, DEN552,56
41ARABiernaczyk Julia (MJ.1997)POL, 845,87
42ZIDANTsapin OleksandrUKR, UKR847,56
43TIGERDuszynska AgnieszkaPOL, POL849,01
44M CANTORI SRetka KrzysztofPOL, POL850,15
45ARONN DU TALUSNowakowska Zuzanna (MJ.1998)POL, POL1056,32
46CORLAND STARPetraitis KristupasLTU, LTU1245,99
47CONCARETimofejevas AleksejusLTU, LTU1353,07
48NESMASzponarska Nicole (JM.2002)POL, POL1472,27
QUASI DE KERGANEAdamus BartoszPOL, POL EL
CORUMRuth Michele (J.1999)AUT, AUT EL
LUNAJones Jemma (JM.2003)POL, POL EL
ZENO SHnat Julia (J.1999)POL, POL EL
LANDLIEBE JO WESkrzypiec Agata (J.2001)POL, POL EL
CASPAR DE VALDAdamus BartoszPOL, POL EL
CON XValuntaite Monika (MJ.1996)LTU, LTU RET


48 - CSI1* - 135, Medium One Star Final CSI*, Against the clock, Table A, art.238.2.1 (22-07-2017)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1CHACCO AMICOR ZMBobik JanPOL, POL057,741000 PLN
2LONG LANKINWojcianiec WojciechPOL, POL057,79800 PLN
3ULA BAJOU KMurdzia SewerynPOL, POL058,22600 PLN
4COCOLINO 7Schmid MaximilianGER, GER059,09400 PLN
5LUDWIG LIBERTYShchibrik Egor (J.2000)RUS, RUS063,16280 PLN
6DIOR VKierznowska Aleksandra (JM.2003)POL, POL063,78220 PLN
7GOUVERNEURBeen RemcoNED, NED063,93160 PLN
8MISSES BLUEBraeckmans Xena (MJ.1998)BEL, BEL066,53120 PLN
9FIREBALLJochems KevinNED, NED066,90120 PLN
10CARDIFF DWERSE HAGEN ZZvara OndrejCZE, CZE067,11100 PLN
11HIPHOP ASKRohde Soren MoellerDEN, DEN067,53100 PLN
12OBSESJAKownacki Mikolaj (MJ.1997)POL, POL079,14100 PLN
13EVENING BREEZEOstrowska Julia (MJ.1998)POL, POL079,2620 PLN
14CONAYERO NFKazmierczak MichalPOL, POL288,75
15VENUSKiecon MsciwojPOL, POL462,51
16JAPPELOUP V/H WILGENBOSToktarenko AnatolijUKR, UKR464,57
17CORNET AMOURNeretnieks KristapsLAT, LAT467,33
18TOKAJER 8Suska Juliana (JM.2003)POL, POL470,88
19BALTASAR 13Hentschel StefanGER, GER473,55
20DIABLO ZThijssen Sanne (MJ.1998)NED, NED475,70
21CLINTANA W ZBrenner AndreasGER, GER477,37
22EL CLARIMOHoekstra MarrietNED, NED479,11
23SOPRANO HIPPICAKostrzewski MaciejPOL, POL581,26
24GENTELMANSzary Ziebicka AnnaPOL, POL583,15
25FLYING LOTUS ZDahlke WojciechPOL, POL584,50
26COURTNEY 11Bawlowicz KatarzynaPOL, POL685,27
27QUVEE PRESTIGEWechta MaksymilianPOL, POL687,61
28DIRESTRAITKubiak MichalPOL, POL860,51
29BUTTERFLYBolko Aleksandra (J.2001)POL, POL866,94
30STACCOLUESkrzyczynski JaroslawPOL, POL867,76
31CUELAPfingstl KatrinAUT, AUT870,73
32QUAIDANOVismeris RicardasLTU, LTU872,78
33DO ITBaczynska Nowak MartaPOL, POL874,55
34LADERAS FLANDRIAPetrovas AndriusLTU, LTU877,53
35CHECKPOINT CHARLYVon Werner Sophie (J.2001)POL, POL880,45
36VALMY DE SERAINCOURTZolin KonstantinUKR, UKR880,77
37RUDBEKIAOstrowska Adrianna (MJ.1996)POL, POL982,30
38SAVOY 51Kakol MariuszPOL, POL983,81
39CARTANO KPapousek KamilCZE, CZE983,98
40DONIQUEDaem ViktorBEL, BEL984,53
41ROMINA LVan Der Poel Celeste (J.2000)NED, NED1280,19
42F TERMIE R 14Szustkowska Oliwia (J.1999)POL, POL1295,84
43LORD LUDGERGalczynski TomaszPOL, POL1383,36
44QUEENMorsztyn PiotrPOL, POL1485,68
FOR EVERThijssen Mel (J.2001)NED, NED EL
ICE ICE BABYLis Wiktoria (J.2000)POL, POL EL
BOTOKSJanekovic Marie (J.2000)POL, POL EL
GEORGIAGrzelczyk KamilPOL, POL EL
F. ADERMIELipinska Anna (MJ.1998)POL, POL EL
CANTAIR HBCTyszko MichalPOL, POL EL
NEMIROFFTyszko MateuszPOL, POL RET
J LAWINAKobiernik DariaPOL, POL RET



HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (KJ Osadkowski Sp. z o.o., H2-042014-2)